Uitslagenlijst COOP Eemsmondloop

Uithuizermeeden - Zaterdag 6 oktober 2018

TRIM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesper Bergsma
Westeremden
19:48
19:45
2
Frank Berghuis
Groningen
19:51
19:45
3
Tobias Stuut
Wagenborgen
20:42
20:39
4
Kor van der Kooi
Groningen
21:11
21:09
5
Nico Bruggeman
Groningen
21:34
21:13
6
Douwe van der Meulen
Eenrum
21:36
21:33
7
Allert Winter
Groningen
21:42
21:40
8
René Noordegraaf
Nooordwolde
21:45
21:42
9
Jozus Niewenhuis
Leens
21:45
21:42
10
Jorinde van der Lam
Groningen
21:48
21:42
11
Jeroen Werkman
Uithuizermeeden
21:49
21:46
12
Harry Koning
Roden
22:24
22:13
13
Arjan Hegge
Winsum
22:51
22:46
14
Julius Klijn
Uithuizermeeden
23:04
22:49
15
Marinde Schuitema
Uithuizen
23:06
23:03
16
Gert Jan van der Hoek
Groningen
23:06
22:59
17
Marvin Koning
Roden
23:19
23:06
18
Johan Kruit
Zandeweer
23:19
23:07
19
Frits Venema
Middelstum
23:31
23:11
20
Pascal Oskam
Middelstum
24:11
23:59
21
Rob Venema
Middelstum
25:00
24:40
22
Klaas Sminia
Woltersum
25:09
25:02
23
Marnix Oskam
Middelstum
25:11
25:00
24
Gordon Noorbergen
Groningen
25:12
24:51
25
Stijn Tiekstra
Uithuizermeeden
25:14
25:08
26
Stan Janssen
Uithuizermeeden
25:16
25:09
27
Corné Rijzebol
Spijk
25:22
25:15
28
Mirjam Vast
Stedum
25:23
25:09
29
Andries Broekhuizen
Uithuizen
25:47
25:35
30
André Smit
Wagenborgen
26:09
25:58
31
Yvonne Miske
Uithuizermeeden
26:09
25:54
32
Thom Vast
Stedum
26:49
26:36
33
Jan Geert Wind
Siddeburen
26:59
26:43
34
Sander Boer
Wagenborgen
27:06
26:56
35
Rensina Hofs
Velp
27:07
26:59
36
Danny Latour
Garsthuizen
27:15
27:10
37
Lisa Bergsma
Uithuizermeeden
27:16
27:13
38
Klaas Brontsema
Scheemda
27:17
27:06
39
Fleur Schuitema
Uithuizen
27:19
27:17
40
Marieke Booisma
Uithuizermeeden
27:35
27:31
41
Alexander Kruizinga
Oostwold
27:56
27:47
42
Nienke Biesheuvel
Roodeschool
28:08
27:53
43
Daan Smith
Baflo
28:10
28:01
44
Gerda Degenhardt
Wagenborgen
29:01
28:54
45
Talitha Folkersma
't Zandt
29:14
28:58
46
Rosalie Heijmans
Groningen
29:18
29:09
47
Yvan Bentem
Uithuizen
29:20
29:06
48
Fred Wieringa
Uithuizen
29:30
29:15
49
Sieta Jans
Stedum
29:40
29:27
50
Erika de Bruijn
Wagenborgen
29:41
29:30
51
Lisette Kuil
Groningen
29:42
29:31
52
Ingrid van Dalen
Oosternieland
29:43
29:26
53
Frits de Jager
Oosternieland
29:43
29:25
54
Jeanette van der Land
Winsum
29:49
29:41
55
Jeannet Kruit
Zandeweer
29:52
29:36
56
Nicole Boschman
Rottum
30:22
30:02
57
Simone Bogema
Uithuizermeeden
30:24
30:15
58
Siegrit Bisschop
Uithuizen
30:27
30:09
59
Jane Haijkens
Garmerwolde
30:43
30:38
60
Frans Eijgelshoven
Bierum
30:55
30:39
61
Diana Eijgelshoven
Bierum
30:55
30:39
62
Sietske
Garsthuizen
31:05
30:59
63
Bert Jansen
Usquert
31:24
31:05
64
Loraine Woldendorp
Groningen
31:32
31:23
65
Ilona Kramer
Holwierde
31:39
31:28
66
Peter Kwant
Appingedam
31:39
31:18
67
Otto Stuut
Wagenborgen
31:45
31:35
68
Erica Godlieb
Wagenborgen
31:45
31:35
69
Menno Zuurman
Garrelsweer
32:02
31:43
70
Anna Grashuis
Uithuizermeeden
32:16
31:54
71
K. Scholtens
Oosternieland
32:16
31:54
72
Kristen Krook
Kantens
33:13
32:51
73
Yoke Straat
Uithuizermeeden
33:13
32:52
74
Alje Kamminga
Middelstum
33:18
33:00
75
Wineke Snippe
Winsum
33:25
33:07
76
Sander de Vries
Bedum
33:52
33:42
77
Rudy van Oosten
Siddeburen
34:00
33:43
78
Fieneke Kieffer
Farmsum
34:23
34:11
79
Auke Kieffer
Farmsum
34:23
34:11
80
Rian Knook
Kloosterburen
34:25
34:12
81
Annet Dijkstra
Appingedam
34:35
34:21
82
Esther Eerelman
Uithuizen
34:38
34:21
83
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
34:44
34:30
84
Eriek Mertens
Uithuizermeeden
34:44
34:28
85
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
34:51
34:34
86
Aletta Kornelis
Uithuizermeeden
34:55
34:43
87
Anja Stoppels
Uithuizermeeden
35:43
35:29
88
Anita Westra
Uithuizen
35:59
35:41
89
Aafje v.d. Akker
Bedum
36:40
36:20
90
Chantal van der Molen
Uithuizermeeden
39:57
39:33
H, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Vos
Appingedam
35:52
35:50
2
Martijn Tervelde
Groningen
37:23
37:21
3
Ad van Erp
Haren
37:40
37:38
4
Freek Welbedacht
Groningen
41:14
41:12
5
Ricardo Damminga
Baflo
41:23
41:20
6
Erik Bosscher
Delfzijl
42:03
42:00
7
Martin Tooren
Bedum
42:35
42:33
8
Peter Edens
Appingedam
43:21
43:15
9
Rienk Kuipers
Groningen
47:38
47:32
10
Sander Bogema
Ten Boer
49:45
49:29
11
Arjen Boerema
Wagenborgen
50:11
50:02
12
Ron Bult
Wagenborgen
50:11
50:00
13
Edward Szekeres
Groningen
51:28
51:20
14
Sjirk de Jong
Wagenborgen
51:46
51:35
15
Douwe Kosmeier
Ten Post
52:23
52:07
16
Mark Dijkstra
Stedum
55:14
54:52
H40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remco Oost
Kantens
40:42
40:40
2
Richard Schudde
Delfzijl
41:11
41:07
3
Peter van Dam
Groningen
41:15
41:13
4
Fjodor van der Sluis
Gasselte
42:54
42:51
5
Adem Karaaslan
Uithuizen
43:46
43:41
6
Garco v.d. Berg
Uithuizen
44:31
44:23
7
Jaap Smith
Baflo
45:25
45:19
8
Arjen Kwint
Loppersum
46:16
46:09
9
Michel Janssen
Uithuizermeeden
46:36
46:30
10
Niels Woltman
Eenrum
47:03
46:51
11
André Bult
Wagenborgen
47:51
47:34
12
Bart Kuipers
Groningen
48:03
47:46
13
Alex Oskam
Middelstum
48:21
48:09
14
Cor Klomp
Bedum
48:59
48:55
15
Ronny Koerhuis
Groningen
49:44
49:31
16
Richard van der Werff
Usquert
50:13
50:04
17
Erik Bakker
Uithuizermeeden
52:50
52:39
18
Ard Brons
Harkstede
54:34
54:17
19
Peter Bos
Wagenborgen
56:55
56:32
20
Carsten Rose
Delfzijl
56:55
56:33
21
Thom Snijder
Middelstum
57:36
57:17
H50+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sietze Jan Boer
Groningen
39:11
39:09
2
Erik van Dijken
Groningen
39:35
39:32
3
Klaas Brouwer
Zuidbroek
39:59
39:57
4
Siemon Hinrichs
Delfzijl
40:21
40:18
5
Wietze de Vries
Appingedam
41:53
41:49
6
Henry Kuipers
Bedum
42:05
42:01
7
Oscar de Jong
Doodstil
45:10
45:03
8
Bram Noordhuis
Appingedam
45:29
45:25
9
Wim Ammeraal
Leens
45:37
45:29
10
Jan Vos
Uithuizen
45:44
45:38
11
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
45:49
45:43
12
Ronald Zuidema
Groningen
46:23
46:17
13
Ab Slagter
Uithuizermeeden
46:35
46:27
14
Erwin Vos
Uithuizen
47:33
47:28
15
Ger Coster
Ten Post
48:27
48:22
16
Arie Jan de Jong
Rottum
48:35
48:24
17
Rob Libbers
Groningen
49:39
49:29
18
Martieu Wienke
Sauwerd
49:56
49:49
19
Bert Holsteijn
Nijmegen
50:28
50:20
20
Bobby Broersma
Groningen
50:37
50:32
21
Kor Tillema
Uithuizen
52:07
51:54
22
Wouter Meerman
Ten Boer
54:27
54:14
23
Evert Mulder
Delfzijl
55:46
55:26
24
Egbert Geertsma
Groningen
56:02
55:49
25
René van der Wal
Uithuizen
56:30
56:19
26
Koos van Koldam
Siddeburen
57:01
56:37
27
Piet Alkema
Hoogezand
57:23
57:07
28
Johan Koster
Bedum
1:00:23
59:59
29
Jan Woldhuis
Ten Post
1:00:40
1:00:25
H60+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelof Berends
Oudeschip
44:50
44:45
2
Jan Hendrik Polhuijs
Spijk
46:32
46:27
3
Henk Smit
Groningen
46:50
46:44
4
Dirk Heun
Appingedam
49:12
49:06
5
Ron Balkema
Appingedam
50:55
50:49
6
Wim Durenkamp
Wehe den Hoorn
52:12
52:02
7
Piet Kerstholt
Groningen
54:43
54:35
8
Dirk de Weert
Uithuizen
55:09
54:49
9
Jelle Slager
Usquert
55:46
55:27
10
Jan Helmantel
Ten Boer
57:10
56:56
11
Dirk Franssens
Saaksum
57:33
57:23
12
Jan Langeland
Zuidlaren
58:02
57:50
13
Fokko Dijkstra
Usquert
58:10
58:03
14
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
58:29
58:17
15
T. Kroeze
Wildervank
59:25
59:18
16
Henk Schuitema
Zuidwolde
59:53
59:34
17
Erik Stam
Ten Boer
1:00:23
1:00:09
V, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sariena Evertsz
Delfzijl
42:47
42:43
2
Annemarije Souer
Bedum
46:26
46:20
3
Monika Kamphuis
Delfzijl
46:44
46:40
4
Henriëtte Edens
Appingedam
48:56
48:50
5
Leonie Woldendorp
Appingedam
49:50
49:47
6
Marleen Stiekema
Kropswolde
51:46
51:36
7
Anita van Bergeijk
Oldenzijl
54:55
54:45
8
Evelyn Wolthuis
Meedhuizen
59:54
59:44
9
Harriëtte Venema
Bedum
1:00:41
1:00:26
V40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elise Kool
Loppersum
47:16
47:10
2
Wanda Evertsz
Delfzijl
47:45
47:37
3
Carla Frankruijter
Bedum
48:28
48:23
4
Marinda Pieters
Warffum
50:13
50:04
5
Lydia van Oosten
Siddeburen
51:23
51:13
6
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
55:15
55:10
7
Riëtte Danhof
Baflo
55:19
55:07
8
Nienke Bouwman
Bedum
56:39
56:24
9
Marian Danhof
Eenrum
56:47
56:34
10
Mireille Braams
Ten Boer
57:36
57:17
11
Mara Kuipers
Groningen
59:53
59:35
12
Ellen la Crois
Uithuizermeeden
1:03:30
1:03:11
13
Reneé Boerema
Uithuizermeeden
1:05:29
1:05:11
V50+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simone Binnema
Eenrum
44:45
44:41
2
Gonny Houtman
Winsum
47:56
47:52
3
Aleida Groothoff
Winsum
48:17
48:12
4
Magriet Taselaar
Uithuizen
51:20
51:09
5
Linda Noordhuis
Appingedam
55:05
54:50
6
Aafke Hoff
Uithuizen
55:49
55:29
7
Loes Ouwekerk
Nieuw Scheemda
56:55
56:31
8
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
58:03
57:55
9
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:00:42
1:00:34
10
Lieneke Ham
Warffum
1:04:23
1:04:03
www.uitslagen.nl
07-10-2018 15:49