Uitslagenlijst Thaisner DorpsRun

Thesinge - Zaterdag 22 september 2018

M600, 600 MTR (4-JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas van der Veen
Thesinge
2:39
2:31
2
Koen Vos
Thesinge
2:42
2:33
3
Daan Mandema
Thesinge
2:43
2:34
4
Guus Ottens
Thesinge
2:45
2:37
5
Levi Bol
Thesinge
2:53
2:45
6
Joep Munstra
3:17
3:09
7
Levi Werkman
Thesinge
4:30
4:22
8
Jefta Janze
Groningen
4:41
4:32
9
Niels Tuinier
Groningen
5:41
5:32
V600, 600 MTR (4-JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lilian van der Veen
Thesinge
3:04
2:55
2
Emma Bakker
Thesinge
3:19
3:10
3
Marisa van Dijken
Thesinge
3:21
3:12
4
Nova Witkamp
Thesinge
3:22
3:13
5
Janne Rutgers
Sint Annen
3:23
3:23
6
Anna Oosterhuis
Groningen
4:01
3:52
7
Mare Tuinier
Groningen
4:01
3:52
8
Noëmi Janze
Groningen
4:04
3:55
9
Yasmijn van der Veen
Thesinge
4:06
3:57
10
Florien Mandema
Thesinge
4:29
4:20
M12A, 1200 MTR(7-9JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas Munstra
5:13
4:43
2
Nies Hockema
Gaarmewolde
5:29
4:59
3
Melvin van der Veen
Thesinge
5:36
5:07
4
Leon Bron
Groningen
6:13
5:43
5
Joris Vos
Thesinge
7:06
6:37
V12A, 1200 MTR(7-9JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julie Spruit
Groningen
6:06
5:37
2
Mira Spruit
Groningen
6:10
6:10
3
Fien Oosterhuis
Groningen
6:26
5:57
4
Maura Witkamp
Thesinge
7:18
6:48
5
Phéline Janze
Groningen
7:53
7:23
6
Jente Rutgers
Sint Annen
9:05
8:35
M12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jonne Oosterhuis
Groningen
4:52
4:36
2
Luuk Holtman
Thesinge
4:53
4:37
3
Mark Holtman
Thesinge
4:55
4:38
4
jARNE rUTGERS
Sint Annen
5:11
4:54
5
Jorrit van der Veen
Thesinge
5:16
5:16
6
Rik Holtman
Thesinge
5:29
5:12
7
Filip van der Veen
Thesinge
5:46
5:44
8
Jan Steenstra
Garmerwolde
6:43
6:41
V12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelka Verhagen
Garmerwolde
5:58
5:42
2
Laura Oudman
Thesinge
6:01
5:44
3
Lyan Walma
Thesinge
6:19
6:02
4
Nathalie Bus
Thesinge
6:44
6:43
5
Floor Oomkes
Thesinge
7:36
7:19
6
Quincy Ax
Groningen
8:36
8:20
M4KM, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Veendam
14:12
14:11
2
Maurice Backschat
Groningen
15:34
15:32
3
Ricardo Damminga
Baflo
16:02
16:00
4
Cor Verkade
Assen
16:07
16:05
5
Sietze Huizenga
Grootegast
16:16
16:14
6
Guus Tammens
Thesinge
16:47
16:44
7
Alex Mendelts
ATC 2
17:16
17:16
8
Daniël Veen
ATC 2
17:16
17:13
9
Mats Kolkman
ATC 3
17:19
17:19
10
Willem v.d. Poll
ATC 3
17:19
17:13
11
Sjoerd Huinink
ATC 4
18:44
18:44
12
Mart Lettenga
ATC 4
18:45
18:43
13
Lasse Oosterhoff
Thesinge
18:46
18:42
14
Haye Elgersma
Haarlem
19:10
19:00
15
Jorre van der Berg
De Koelerds
20:05
20:03
16
Roel Djent
Gieterveen
22:02
21:53
17
Thom Vast
Stedum
22:43
22:22
18
Jan Werkman
Thesinge
22:51
22:34
19
Jan Alix Uitham
Thesinge
23:06
23:00
20
Mark Spruit
Groningen
23:10
23:00
21
Mats Spruit
Groningen
23:10
23:00
22
Sander de Vries
Groningen
24:03
23:36
23
Bryan Ytsma
Spijk Gn
25:08
24:54
24
Jaap Groenendal
Oldehove
25:56
25:43
25
Rover Naming
Eelde
26:53
26:35
26
Albert van der Heide
Groningen
27:21
27:03
27
Richard de Vries
Ten Boer
27:23
27:18
28
Nick Hazeveld
Groningen
28:04
27:50
29
Bas Hazeveld
Groningen
28:04
27:50
30
Jeroens Senff
Groningen
28:37
28:15
31
Wim Stapel
Eesveen
29:56
29:36
32
Rob Schilling
Appingedam
34:03
33:43
33
Bert Veen
ATC 2
35:05
35:05
34
Gijs Mollema
Thesinge
37:40
37:23
35
Egbert Kooistra
Surhuisterveen
41:16
40:51
36
Jochem Uitham
De Koelerds
43:16
43:16
37
Eddie Frankrvijzer
Bedum
46:00
45:35
38
Auke Offringa
Bedum
46:00
45:34
39
Jan emo van Dijken
Thesinge
51:13
50:48
40
Felix de Roo
ATC 2
54:23
54:23
41
Harro van Delden
ATC 4
58:33
58:33
42
Ale Ten Cate
De Koelerds
1:01:57
1:01:57
43
Harry Honebecke
ATC 1
1:02:53
1:02:53
V4KM, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amber Poels
ATC 1
18:51
18:51
2
Bente Jonkman
ATC 1
18:52
18:47
3
Anne Wouda
Groningen
19:47
19:43
4
Karlijn van den Berg
De Koelerds
20:05
20:05
5
Sofie Uitham
Thesinge
21:20
21:13
6
Noel Djent
Gieterveen
21:57
21:48
7
Karen Ritzerfeld
Groningen
23:38
23:33
8
Susan Vaatstra
Groningen
25:01
24:46
9
Miranda j Ytsma
Spijk Gn
25:12
24:58
10
Tanja Bootsman
Delfzijl
25:23
25:15
11
Laura Nieborg
Haren Gn
25:52
25:31
12
Annemiek Nieborg
Haren Gn
25:54
25:33
13
Desiree Luiken
Thesinge
26:41
26:33
14
Karlijn Mulder
Haren Gn
27:08
26:49
15
Manon de Haan
Bedum
27:19
26:59
16
Ingrid Huitsing
Ten Boer
27:25
27:20
17
Ineke Ottens
Groningen
27:33
27:24
18
Myla Uitham
Thesinge
28:06
27:59
19
Sam Senff
Groningen
28:37
28:15
20
Renee Lokman
Scheemda
28:41
28:27
21
Marieke Otten
Groningen
28:44
28:29
22
Gwen Maes
Groningen
28:45
28:29
23
Agnes de Haan
Bedum
31:34
31:14
24
Elena van Schaik
Groningen
34:40
34:19
25
Milou de Vries
ATC 3
34:53
34:53
26
Ada Berghuis Cases
ATC 4
35:47
35:47
27
Phyline Derksen
Thesinge
37:39
37:23
28
Sanne Bonder
ATC 1
37:44
37:44
29
Gerda Dongstra
Groningen
39:50
39:43
30
Clara van Zanten
Thesinge
39:50
39:43
31
Maya Ramcharan
Thesinge
50:32
50:08
32
Patricia van Dijken
Thesinge
51:18
50:53
33
Brecht v.d. Poll
ATC 3
54:00
54:00
M4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark van Ginkel
Ten Boer
24:00
23:58
2
Albert Kremer
Haarlem
25:11
25:10
3
Harie Pot
Stadskanaal
25:12
25:10
4
Chris Rosman
Groningen
25:27
25:24
5
Klaas Brouwer
Zuidbroek
25:31
25:29
6
Jeroen van der Veen
Groningen
26:04
26:02
7
Jouke Janze
Groningen
26:27
26:25
8
Gertjan van Drogen
Groningen
28:51
28:47
9
Fokke Kootstra
Harkema
29:00
28:56
10
Sake Heidema
Groningen
29:28
29:11
11
Michiel Admiraal
Groningen
29:49
29:44
12
Jorus Nieuwenhuis
Leens
30:00
29:57
13
Hilbert Boneschansker
Ten Boer
30:12
30:05
14
Rienk Kuipers
Groningen
30:39
30:29
15
Rudy Telkamp
Hoogezand
30:42
30:36
16
Eltjo Leinenga
Peize
30:50
30:45
17
Thijs de Raad
Groningen
31:17
31:13
18
Jakob Mars
Delfzijl
32:29
32:11
19
Edward Gzekeres
Groningen
33:28
33:18
20
Ton Mosch
Edam
33:35
33:26
21
Bert Loonstra
Rolde
33:43
33:30
22
Tomer Gabay
Groningen
33:45
33:32
23
Henk Jan de Vries
Utrecht
33:46
33:42
24
Steffen Beudeker
Groningen
34:00
33:52
25
Dick Sybenga
Gieten
34:14
34:09
26
Herman Goedhart
Stedum
34:26
34:19
27
jens koenes
Bedum
34:33
34:25
28
Tiemen Koenes
Bedum
34:37
34:28
29
Klaas Sminia
Woltersum
35:03
34:56
30
Marinus Vermue
Thesinge
35:35
35:30
31
Silvia Garcia Cobos
Groningen
35:38
35:21
32
Jan Ekens
Groningen
36:19
36:03
33
Jos Beukeboom
Zuidwolde Gn
36:35
36:22
34
Hans Arling
Siddeburen
36:45
36:42
35
Dirk de Weert
Uithuizen
37:00
36:37
36
Sander Boer
Wagenborgen
37:59
37:47
37
Remko Klunder
Ten Boer
38:02
37:41
38
Ben Nijborg
Groningen
39:08
39:01
39
Karel Mulder
Groningen
39:16
38:55
40
Carel Vedder
Groningen
39:33
39:18
41
Ruud Schenk
Groningen
40:12
39:46
42
Robbert Prins
Garmerwolde
41:16
40:55
43
Esmond van Twuijver
Schildwolde
41:36
41:22
44
Harm Stalman
Ten Boer
42:23
42:01
45
Roberto Sanchez Goldar
Groningen
43:05
42:46
46
Hans Penninga
Paterswolde
43:26
43:07
47
Aat van der Berg
Groningen
44:04
43:39
48
Dirk Zijlstra
Groningen
44:39
44:21
49
René Bloem
Groningen
44:39
44:22
50
Alje Kamminga
Middelstum
46:10
45:55
51
Tjerk Van Kammen
Groningen
48:45
48:32
52
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
49:47
49:27
53
Anjo Huizinga
Appingedam
52:45
52:26
V4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tine Zweers
Grootegast
30:25
30:21
2
Gaby Gabay
Groningen
31:25
31:12
3
Jannie Laning
Oostwold gem Oldambt
31:32
31:28
4
Elske De Boer
Groningen
34:52
34:46
5
Marja Bouma
Appingedam
35:00
34:51
6
Mirjam Vast-Offringa
Stedum
36:34
36:12
7
Jacqueline van Wijk
Groningen
36:48
36:39
8
Tessa Tammens
Thesinge
36:49
36:33
9
Tamara Hoonakker
Bellingwolde
37:45
37:39
10
Kristy Kuik
Groningen
38:22
38:03
11
Kirsten Verhagen
Paterswolde
38:35
38:21
12
Maaike Pulles
Groningen
38:56
38:39
13
Mirjam Veenstra
Groningen
39:08
39:00
14
Harma Visser
Bedum
39:24
39:17
15
Sieta Jans
Stedum
40:30
40:07
16
Iris De Glee
Thesinge
40:36
40:14
17
Emmy Elgersma
Eesveen
40:37
40:18
18
Monique Baas
Groningen
40:38
40:22
19
Barbara Wijsen
Hilversum
41:21
40:58
20
Klaziena van Twuijver
Schildwolde
41:36
41:22
21
Nicole Boschman
Rottum Gn
41:52
41:28
22
Annelies Hommes
Delfzijl
41:53
41:45
23
Lineke Ham
Warffum
41:58
41:34
24
Jane Haijkens-Ubels
Garmerwolde
41:58
41:50
25
Corien Oranje
Haren Gn
45:36
45:22
26
Janneke Eising
Groningen
45:46
45:31
27
Annelies Kamminga
Middelstum
46:10
45:55
28
Laura Noord
Bedum
46:23
46:15
29
Harma Froling
Bellingwolde
49:39
49:33
30
Natalia De Jong
Groningen
52:25
52:13
M10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Welbedacht
Groningen
36:46
36:44
2
Erik Deenen
Groningen
37:50
37:48
3
Florian Schmidt
Groningen
38:40
38:37
4
Bart Molkenboer
Groningen
40:53
40:48
5
Karel Edens
Groningen
41:05
41:02
6
Peter van Dam
Groningen
41:06
41:04
7
Henk Kamsma
Groningen
41:39
41:35
8
Martin Tooren
Bedum
41:56
41:53
9
Pieter Jan Kooi
Loppersum
43:12
43:10
10
Bob Boersma
Zuidhorn
44:06
43:59
11
Adem Karaaslan
Uithuizen
44:13
44:08
12
Pieter Veenstra
Groningen
44:21
44:09
13
Folkert Faber
Haren Gn
44:54
44:46
14
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
44:55
44:49
15
Jacob Visser
Groningen
45:42
45:38
16
Joeval Benjamins
Groningen
45:43
45:39
17
David Samson
Bedum
45:57
45:50
18
Wim Ammeraal
Leens
46:19
46:13
19
Ronald Groen
Groningen
46:25
46:20
20
Erik Groenendal
Eelde
46:41
46:31
21
Taeke Boersma
Grootegast
47:18
47:13
22
Hans van Santen
Groningen
48:18
48:15
23
Douwe Kosmeier
Ten Post
48:30
48:19
24
Bow Mud
Groningen
48:46
48:26
25
Arjen Holterman
Groningen
49:27
49:11
26
Henk Venhuizen
Winschoten
49:27
49:16
27
gert bosker
Assen
49:32
49:13
28
Anton Kramer
Zuidwolde Gn
49:43
49:39
29
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
49:58
49:55
30
Kees Venhuizen
Ten Boer
50:06
49:55
31
Mark Dijkstra
Stedum
50:32
50:20
32
Janko Oosterhuis
Groningen
51:10
50:58
33
Wouter Meerman
Ten Boer
51:45
51:34
34
Ad Peltenburg
Groningen
52:12
52:06
35
Jonathan Oosterhuis
Zeewolde
52:25
52:13
36
Erik Staal
Harkstede
52:25
52:12
37
Jelle Van der Veen
Thesinge
53:06
53:00
38
Jan de Noord
Groningen
53:46
53:36
39
Gert Hofstede
Groningen
53:58
53:50
40
jan pilor
Garrelsweer
54:42
54:32
41
Jan Koopman
Groningen
54:47
54:15
42
Jan Woldhuis
Ten Post
55:14
54:57
43
Gerrit Klopstra
Groningen
56:16
56:07
44
Franke Klaver
Ten Boer
56:34
56:25
45
Jan Helmantel
Ten Boer
56:35
56:26
46
Dirk Franssens
Saaksum
56:42
56:32
47
Bert Broens
Groningen
57:07
57:02
48
Jelle Wijbenga
Groningen
57:28
57:15
49
Erik Stam
Ten Boer
57:40
57:26
50
Johan Koster
Bedum
58:55
58:26
51
Taco Feddes
Groningen
1:00:26
1:00:13
52
Kor Gorter
Glimmen
1:00:31
1:00:10
53
Ger Helsma
Groningen
1:02:10
1:01:52
V10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rianne A Harmsen de Boer
Drachten
39:43
39:40
2
Sheilah Hoenderken
Groningen
43:19
43:19
3
Sela Bekker
Zwolle
43:32
43:30
4
Simone Binnema
Eenrum
44:45
44:41
5
Gea Boersema
Zuidhorn
47:16
47:10
6
Marinda Pieters-Gankema
Warffum
47:27
47:22
7
Sjoukje Brouwer
Groningen
47:41
47:35
8
Inge Ruigendijk
Woltersum
52:30
52:14
9
Frouk van Dijken
Loppersum
52:35
52:25
10
Wendy Keller
Appingedam
54:11
54:08
11
Alien Drent
Gieterveen
54:33
54:23
12
Yvonne Lubben
Groningen
55:26
55:18
13
Ida Steenhuis
Groningen
56:09
55:42
14
Trudy Wiegers
Groningen
56:20
56:17
15
Sarah v/d Boer
Garrelsweer
56:35
56:24
16
Ellen Van Dijk
Groningen
57:25
57:13
17
Michelle Broens
Groningen
57:35
57:30
18
Mara Kuipers
Groningen
58:52
58:37
19
Yangyang Guo
Groningen
58:52
58:41
20
Mirjam Venekamp
Groningen
58:53
58:44
21
Lucy Dam
Oostwold gem Leek
58:53
58:44
22
Karein Ferwerda
Groningen
58:58
58:31
23
joke smit
Groningen
59:02
58:50
24
Hermien Boomgaardt
Adorp
59:20
59:07
25
Ymka de Boer
Groningen
59:57
59:39
26
Alinda Arkema
Groningen
1:00:26
1:00:13
27
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:00:43
1:00:27
28
Trees Wimmenhove
Oldehove
1:00:57
1:00:45
29
Mirjam Westers
Thesinge
1:02:02
1:01:37
30
Maren Berger
Ten Boer
1:02:02
1:01:37
31
Natasja Bronkema
Groningen
1:02:10
1:01:52
32
Naijeria Toweett
Amsterdam
1:04:09
1:04:09
33
Mirjam Huisjes
Groningen
1:04:28
1:04:12
34
Eva Smit
Groningen
1:11:36
1:11:25
35
Marianne Mulder
Groningen
1:11:36
1:11:25
M21KM, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel-Jan Lensen
Groningen
1:15:18
1:15:17
2
Foppe Van der Heide
Drachten
1:18:32
1:18:31
3
Roy Vervoort
Groningen
1:18:42
1:18:40
4
Gerard Vos
Appingedam
1:20:47
1:20:46
5
Jan Pullen
Zwolle
1:20:58
1:20:57
6
Henri Harmsen
Drachten
1:21:16
1:21:14
7
Henk Helmantel
Sellingen
1:22:50
1:22:48
8
Ad van Erp
Haren Gn
1:22:55
1:22:53
9
Piet Pascha
Groningen
1:23:10
1:23:08
10
Bert-Jan Wever
Onstwedde
1:26:21
1:26:18
11
Erik van Dijken
Groningen
1:27:32
1:27:30
12
Siemon Hinrichs
Delfzijl
1:28:03
1:28:00
13
Harmen Stam
Winneweer
1:28:26
1:28:24
14
Lourens Damminga
Bedum
1:31:20
1:31:17
15
Wietze de Vries
Appingedam
1:31:49
1:31:44
16
Gustaaf Verhagen
Paterswolde
1:31:54
1:31:52
17
Roelof Oosterhuis
Amersfoort
1:33:20
1:33:18
18
Martin Folkersma
Paterswolde
1:33:57
1:33:48
19
Maarten Thalen
Groningen
1:33:57
1:33:49
20
Henry Kuipers
Bedum
1:34:00
1:33:57
21
Luuk Kruizinga
Aduard
1:34:59
1:34:57
22
Job Hamming
Groningen
1:35:01
1:34:57
23
Peter Vos
Groningen
1:38:02
1:37:59
24
Hans Oosterhuis
Amersfoort
1:38:03
1:37:59
25
Peter Hummel
Zevenhuizen Gn
1:38:35
1:38:32
26
Ronald Hummel
Zevenhuizen Gn
1:38:35
1:38:34
27
Andries Neutel
Appingedam
1:38:43
1:38:39
28
Arnoud van Waardenburg
Groningen
1:39:17
1:39:13
29
Lennart Mak
Haren Gn
1:41:10
1:41:02
30
Gosse Alserda
Groningen
1:41:14
1:41:09
31
Dick Huizinga
Garmerwolde
1:41:17
1:41:13
32
Ger Coster
Ten Post
1:41:24
1:41:20
33
Chris Ruigendijk
Woltersum
1:42:10
1:42:06
34
Roelof Lok
Zuidbroek
1:42:51
1:42:44
35
Dick Mak
Haren Gn
1:43:12
1:43:04
36
Willem Posthoorn
Groningen
1:43:31
1:43:28
37
Tamme Beenes
Bedum
1:46:09
1:46:02
38
Thom Snijder
Middelstum
1:49:51
1:49:47
39
Michiel Knol
Eelde
1:50:32
1:50:27
40
Emiel van der Graaf
Groningen
1:50:41
1:50:35
41
Dirk Heun
Appingedam
1:51:28
1:51:23
42
Henk Schuitema
Zuidwolde Gn
1:52:19
1:52:15
43
Yde Bouma
Groningen
1:54:55
1:54:50
44
Michiel Bakker
Groningen
1:55:58
1:55:50
45
Jan Kaat
Oldebroek
1:56:03
1:55:56
46
Martijn Prak
Delfzijl
1:57:30
1:57:25
47
Henk Aarden
Assen
1:58:03
1:57:57
48
Marnix van den Brink
Groningen
1:58:54
1:58:45
49
Koos van Koldam
Siddeburen
1:59:43
1:59:38
50
Richard Feijen
Groningen
2:01:21
2:01:17
51
Henk Heemskerk
Groningen
2:01:39
2:01:33
52
Jos van der Werff
Hoogezand
2:05:49
2:05:41
V21KM, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sariena Evertsz
Delfzijl
1:35:08
1:35:02
2
Bettina Hamming
Groningen
1:45:05
1:45:01
3
Carla Frankruijter
Bedum
1:46:21
1:46:18
4
Esther Vuijk
Groningen
1:52:19
1:52:16
5
Jannieke Meijer
Zuidlaren
1:53:34
1:53:29
6
Alyanne Prins
Appingedam
1:58:44
1:58:41
7
Marian Bakker
Groningen
2:01:27
2:01:20
8
Birgit Kerkdijk
Groningen
2:01:35
2:01:28
9
Annette Stikkelorum
Groningen
2:02:09
2:02:02
10
Anja Tuinstra
Kolham
2:07:39
2:07:32
11
Anita van der Veen
Thesinge
2:11:40
2:11:33
12
Annet Guns
Hoogezand
2:11:52
2:11:45
13
Bianca Marulanda
Groningen
2:17:53
2:17:46
M4KMW, WANDELEN 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andreas Woldhuis
Thesinge
46:28
45:58
V4KMW, WANDELEN 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ina van Zanten
Thesinge
43:19
42:49
2
Janne Voorn
Thesinge
43:19
42:49
3
Trieneke Schuppert
Thesinge
46:27
45:58
V4MLW, WANDELEN 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Stal
Thesinge
1:22:58
1:22:25
2
Lucia van Hees
1:22:58
1:22:27
3
Christien Huizenga
1:22:59
1:22:29
4
Anje Abbring
Thesinge
1:22:59
1:22:28
5
Margreet Goossen
Appingedam
1:24:43
1:24:12
6
Chantal Goossen
Delfzijl
1:24:43
1:24:12
M10KW, WANDELEN 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rex Leber
Groningen
1:26:14
1:25:47
2
Marcel Ammeraal
Hoogezand
1:44:01
1:44:01
3
Koos Oosterbeek
Thesinge
1:48:40
1:48:09
V10KW, WANDELEN 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Oosterbeek
Thesinge
1:48:40
1:48:08
2
Mieke Nieborg
Haren Gn
1:51:23
1:50:55
3
Reina Busscher
Thesinge
1:51:24
1:50:54
www.uitslagen.nl
22-09-2018 22:48