Uitslagenlijst Run for Joyce

Oldebroek - Vrijdag 21 september 2018

J-8, 500 METER KIDSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joshua Gooijer
Zwolle
1:56
2
Koen de vries
Kampen
1:57
3
Lucas van Meulen
Hattem
1:58
4
Tom van der Veen
Oosterwolde Gld
1:59
5
Sem Brouwer
Elburg
2:05
6
Daan Gaillard
Doornspijk
2:07
7
Sem Hofman
Elburg
2:08
8
Niek van Dorp
Oosterwolde Gld
2:11
9
Rinus Gaillard
Doornspijk
2:13
10
Coen van de Weg
Oosterwolde Gld
2:13
11
Wibe van de Riet
Oosterwolde Gld
2:16
12
Thijs Wijnne
Oosterwolde Gld
2:18
13
Jeroen van de Riet
Oosterwolde Gld
2:18
14
Lukas van der Horst
Oldebroek
2:20
15
Jens Regterschot
Oosterwolde Gld
2:20
16
Joah Visser
Nederland
2:21
17
Stan Schuurmans
Oosterwolde Gld
2:21
18
Twan de Ruiter
Hattem
2:21
19
Thijs Roozeboom
Oosterwolde Gld
2:22
20
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
2:24
21
Wesley Korenberg
Oosterwolde Gld
2:24
22
Jelle Visser
Kampen
2:27
23
Gijs Morren
Elburg
2:28
24
Philip Okek
Wezep
2:29
25
Noël van Dam
Elburg
2:29
26
Lars van Norel
Oosterwolde Gld
2:35
27
Hidde Schoonhoven
Oosterwolde Gld
2:42
28
Irjan van Ommen
Wezep
2:48
29
Pepijn van Meulen
Hattem
2:56
30
Lucas Ruitenberg
Kampen
3:01
31
Jean Duitman
Elburg
3:02
32
Bas van der Veen
Oosterwolde Gld
3:02
33
Daan Ruitenberg
Kampen
3:05
34
Sebas van Olst
Elburg
3:20
35
Falco Hulstijn
Zwolle
3:24
36
Lara Alkadi
3:25
37
Gabriel Schwierz
Zwolle
3:53
38
Stef Houtman
Heerde
3:55
39
Tim Roozeboom
3:58
40
Leon Hulstijn
Zwolle
4:03
41
Rick Heshusius
Kamperveen
4:18
42
Asa Jongenburger
Oosterwolde Gld
6:56
43
Joshua Jongenburger
Oosterwolde Gld
7:05
44
Samma Jongenburger
Oosterwolde Gld
7:11
M-8, 500 METER KIDSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van 't Hof
Oosterwolde Gld
2:10
2
Rebecca Bakker
Hattem
2:16
3
Amber Wastenecker
Oosterwolde Gld
2:32
4
Fien van de Weg
Oosterwolde Gld
2:43
5
Lynn Visser
Nederland
2:44
6
Isa Uitslag
Hattem
2:49
7
Femke Brouwer
Elburg
2:49
8
Ninthe Spijkerboer
Elburg
2:51
9
Robin Boeve
Elburg
2:52
10
Sanne Bruins
Elburg
2:56
11
Hayley Nitrauw
Zwolle
2:57
12
Ilse Doornewaard
Oosterwolde Gld
2:57
13
Isa Buitenhuis
Elburg
2:58
14
Anna Jongenburger
Oosterwolde Gld
2:58
15
Mila Hofman
Elburg
2:58
16
Elle Schoonhoven
Oosterwolde Gld
3:08
17
Lara van Wijhe
3:13
18
Lisa Roozeboom
3:21
19
imke de vries
Kampen
3:25
20
Jill van den Essenburg
Nederland
3:30
21
Lieke Mosterman
Dalfsen
3:43
22
Leona Dijkman
Dalfsen
3:45
23
Robin van Dam
Elburg
3:54
24
Lauren kamphuis
Kampen
4:16
J9-12, 1000 METER KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Potkamp
Heerde
3:27
2
Mart van de Weg
Oosterwolde Gld
3:38
3
Len Bakker
Zwolle
3:44
4
Per Bakker
Zwolle
3:51
5
Daan van Wijhe
Oosterwolde Gld
3:52
6
Jonas Bakker
Hattem
3:53
7
Luc van de Weg
Oosterwolde Gld
4:00
8
Sander Mekelenkamp
Nunspeet
4:04
9
Niek stijf
Elburg
4:08
10
Sil Blaauw
4:10
11
Sam Bolt
Oosterwolde Gld
4:11
12
Jesse Boeve
Elburg
4:14
13
Onno van de Wetering
Noordeinde Gld
4:20
14
Gylian Boeve
Elburg
4:30
15
Jurre van Es
Wezep
4:33
16
Manoah Jongenburger
Oosterwolde Gld
4:34
17
Thijs Seegers
Wezep
4:35
18
Fabian Prakken
Oosterwolde Gld
4:45
19
Sem van 't Hof
Oosterwolde Gld
4:52
20
Nathan Bruins
Elburg
4:53
21
Xander van Dam
Elburg
4:53
22
Rick Gijsenbergh
Oosterwolde Gld
5:48
M9-12, 1000 METER KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaďra Gooijer
Zwolle
4:13
2
Silke Puttenstein
Wezep
4:20
3
Brenda Wensink
't Loo Oldebroek
4:43
4
Naomi Wastenecker
Oosterwolde Gld
4:56
5
Nina Smit
Nederland
5:57
MAN, 2.5 KILOMETER W
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurian Onderdijk
Heerde
8:48
2
Gijs vd Wetering
Heerde
8:54
3
Leon Borst
Wezep
9:07
4
Bas Blaauw
Oosterwolde Gld
10:31
5
Robert Landman
Zutphen
11:00
6
Wilbert van Weeghel
Oosterwolde Gld
11:11
7
Peter Slob
Heerde
12:11
8
Casper Cramer
Nederland
12:38
9
Henry Raggers
Nederland
13:28
10
Ruben Mekelenkamp
Nunspeet
14:24
11
Peter De Ruiter
Hattem
14:44
12
Evert Grolleman
Oldebroek
15:12
13
Peter Mulder
Wezep
15:50
14
Johan van Santen
Amersfoort
17:32
15
Ben Scheurs
't Loo Oldebroek
19:14
16
JaapJan Volkers
Wezep
26:07
17
Arnold van de Worp
Wezep
26:08
18
André Pleijter
Nederland
30:36
VROUW, 2.5 KILOMETER W
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luena Spijkerboer
Elburg
10:16
2
Iris Bredewolt
Epe
10:30
3
Esmee Vis
Wezep
10:31
4
Sannah Wolf
Elburg
12:03
5
Rianda Doornewaard
Oosterwolde Gld
13:45
6
Corry Huffels
Amersfoort
13:46
7
Saskia Boeije
Oosterwolde Gld
14:04
8
Jiska van Boven
Oldebroek
14:08
9
Mariët Botman
Deventer
14:14
10
Renske van der Veen
Oosterwolde Gld
14:24
11
Harriette Sietsma
Zwolle
14:43
12
Gerlinde van de Poll
Oldebroek
15:06
13
Helma Bultman
Elburg
15:44
14
Anita Schuurhuis
Zwolle
15:47
15
Lydia Hoorn
Zwolle
15:48
16
JOHANNA Duim
Wezep
15:51
17
Talitha Pranger
Oosterwolde Gld
16:06
18
Stephanie de Weerd
Vaassen
16:21
19
Margreet Versluis
Nederland
16:25
20
Astrid Labots-Moerman
Elburg
16:36
21
Dana Brokkelkamp
Noordeinde Gld
16:49
22
Grietje Fikse
Oosterwolde Gld
16:53
23
Agatha Sollie-Visch
Oosterwolde Gld
19:40
24
Margriet spronk v d Kamp
Wezep
22:54
MAN, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Plette
Oosterwolde Gld
17:50
2
Mario Blöte
Elburg
18:18
3
Bennie Thunker
Kampen
18:26
4
Jordy van der Veen
Wezep
18:39
5
Dennis Koetsier
Eerbeek
18:43
6
Frank Eikenaar
Zwolle
18:47
7
Henri Ruitenberg
Kampen
18:50
8
Michiel Meijerink
Nederland
18:55
9
Bart Hofman
Zwolle
18:55
10
Gertjan tchelaar
Oldebroek
19:05
11
Garmt van der Horn
Harderwijk
19:18
12
Jordy Grootkarzijn
't Harde
19:21
13
Marc van der Linde
Elburg
19:23
14
Vincent auf der Haar
Kampen
19:30
15
Aalt Wensink
't Loo Oldebroek
19:31
16
Wim Vlieger
Elburg
19:33
17
Hilbert Docter
Elburg
20:08
18
Jan Blaauw
Wezep
20:21
19
Joris Stigter
Elburg
20:28
20
Jarin Dijkgraaf
Doornspijk
20:30
21
Bastiaan Winkelaar
BEEsports Running Team
20:33
22
Antonie van de Venis
Oosterwolde Gld
20:46
23
Alex Bouwman
Elburg
20:54
24
Gert Schreurs
Nederland
20:59
25
Leonard vd Wetering
't Harde
21:04
26
Marcel Smits
Dronten
21:04
27
Jac Postma
's-Heerenbroek
21:27
28
André Wieberdink
Elburg
21:41
29
Roy Nijland
Nederland
21:45
30
Jaap Slob
Heerde
21:53
31
Wouter Pol
Zwolle
21:59
32
Gerwin Vis
Wezep
22:02
33
Hans van de Wetering
Nederland
22:03
34
Cees Schreurs
Elburg
22:21
35
Henk van Asselt jr.
Oosterwolde Gld
22:21
36
Freek van de Graaf
Wezep
22:36
37
Robert Knoppersen
Elburg
22:43
38
Henk van der Voort
Elburg
22:56
39
Mark Pleijter
Nederland
23:09
40
Mark van Dam
Elburg
23:10
41
Gert Brussee
Nunspeet
23:11
42
Gerrit Fikse
Oosterwolde Gld
23:11
43
Marc van der Ziel
Hattem
23:16
44
George Wastenecker
Oosterwolde gld
23:19
45
Korné vd Brake
Nederland
23:20
46
Gert Frens
Doornspijk
23:24
47
Dick Scholten
Wezep
23:27
48
Maarten van Loo
Zwolle
23:42
49
Johan Hofstra
Kampen
23:52
50
Herald Immink
Hattem
24:08
51
Jan van Loo
Oldebroek
24:09
52
Bas Meeuwsen
Elburg
24:12
53
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
24:17
54
Aalt van het Goor
Doornspijk
24:22
55
Erik Zoet
Nunspeet
24:32
56
Andries Knikker
Oosterwolde Gld
24:33
57
Eibert Dijkgraaf
Doornspijk
24:40
58
Roelof Pepping
Dronten
24:43
59
Gertjan Roozeboom
Oosterwolde Gld
24:45
60
Gertjan Boeve
Elburg
24:49
61
Hessel Beumer
Harderwijk
25:00
62
Henrick van Raalte
Oosterwolde Gld
25:09
63
Wilko Visser
Oldebroek
25:13
64
Eddy Veldman
Oosterwolde Gld
25:20
65
Mark-Jan van Meulen
Hattem
25:33
66
Eger Dijkgraaf
Nunspeet
25:33
67
Gerrit ten Hove
Oldebroek
25:40
68
Wilbert van Norel
Oosterwolde Gld
26:03
69
Robert Knol
Kampen
26:34
70
Gerrit Bultman
Elburg
26:43
71
Colin Pelleboer
Elburg
26:45
VROUW, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Polinder
Doornspijk
22:58
2
Arenda Russchen
Bant
23:10
3
Kim Sollie
Oosterwolde Gld
23:29
4
Vera Sollie
Wageningen
23:48
5
Jenny van 't Hof
Elburg
23:58
6
Ylona Wolf
Elburg
24:36
7
Marlous grolleman
Oldebroek
24:41
8
Annerieke Plette
Oosterwolde Gld
24:52
9
Esther Labots
Elburg
25:40
10
Aaltje Post
Wezep
26:22
11
Nelleke van der Linde
Oosterwolde Gld
26:26
12
Marjanne Brokkelkamp
Elburg
26:32
13
Anne krijt
Elburg
26:37
14
Ruth van Ringelesteijn
Elburg
27:05
Door de weersomstandigheden is de wedstrijd
gestaakt
gepoogd is om de atleten te klasseren op basis van
de gelopen afstand
-- BEEsports time & events -- www.beesports.nl --
www.uitslagen.nl
24-09-2018 20:45