Uitslagenlijst Zorgmarathon

Arnhem - Vrijdag 21 september 2018

MAN, MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kees van Zantwijk
SDB AYTON team 1
16:45
2
Yvo van Koppen
Middin 1
18:30
3
Kees van Zantwijk
SDB AYTON team 1
19:05
4
Kees van Oijen
Middin 1
19:11
5
Marc Huizer
SDB AYTON team 1
19:48
6
Robbert van der Ree
Middin 1
19:57
7
Marc Huizer
SDB AYTON team 1
20:01
8
Sjef van Leeuwen
SDB AYTON team 1
20:36
9
Arjen Laarhaven
SDB AYTON team 1
20:55
10
Glenn Kuiper
Middin 1
21:05
11
Johan van den Burg
Middin 1
21:08
12
Tom Bol
SDB AYTON team 1
21:22
13
Kees van Oijen
Middin 1
21:43
14
Martin van der Groep
Middin 1
21:47
15
Sam Schoch
Middin 1
22:41
16
Jeroen Schrage
SDB AYTON team 1
23:01
17
Bob Theunissen
Middin 1
23:22
18
Sierik Knol
SDB AYTON team 1
23:27
19
Pim Verzijl
SDB AYTON team 1
24:34
20
Peter Kiezebrink
Middin 1
25:28
VROUW, VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mieke Aanen
sHL#Run4fun
18:42
2
Jessica Hendriks
Middin F1
20:09
3
Jessica Hendriks
Middin F1
20:42
4
Rianne Boelens
Middin F1
20:44
5
Milou Maliepaard
Zuidwester 2
20:48
6
Carla van Veen
Middin F1
21:15
7
Maartje Schell-Alkema
Middin F1
21:16
8
Marry de Lange
BBG 2
22:16
9
Cisca Gerner
BBG 2
22:17
10
Ilse Tummers
Huize Rosa
22:36
11
Marry de Lange
BBG 2
22:44
12
Esther Geenevasen
Huize Rosa
22:47
13
Maartje Schell-Alkema
Middin F1
22:48
14
Francis Middel
Middin F1
22:55
15
Tessa van den Berg
Huize Rosa
22:59
16
Almar van Suijdam
sHL De Beestenboel
23:04
17
Aimee Roumans
BBG 2
23:05
18
Monica Fokkema
Icare
23:07
19
Swopke Swagemakers
Huize Rosa
23:10
20
Jeanette
BBG 2
23:10
21
Swopke Swagemakers
Huize Rosa
23:10
22
Annemarie Broekhoven
BBG 2
23:12
23
Elstbeth Huffmeier
Zuidwester 2
23:27
24
Almar van Suijdam
sHL De Beestenboel
23:35
25
Ramona Versteege
sHL#Run4fun
23:37
26
Esther Geenevasen
Huize Rosa
23:42
27
Marieke Rosier
Middin F1
23:49
28
Noor Levy
sHL De Beestenboel
23:51
29
Adrienne van Voorthuizen
Zuidwester 2
23:55
30
Dianne Jansen Holleboom
BBG 2
24:08
31
Luciënne Westenbrink
Huize Rosa
24:15
32
Japke Maas
sHL#Run4fun
24:17
33
Femke Russchenberg
sHL#Run4fun
24:18
34
Ilse van Assen
Zuidwester 2
24:25
35
Ilse van Assen
Zuidwester 2
24:25
36
Femke Russchenberg
sHL#Run4fun
24:44
37
Michelle Seif
Middin F1
24:50
38
Adrienne van Voorthuizen
Zuidwester 2
24:58
39
Maureen Marcussen
Middin F1
25:00
40
Karin Wanders
sHL De Beestenboel
25:23
41
Erna Staal
Icare
25:29
42
Nelleke Appeloo
sHL#Run4fun
25:39
43
Angela Kocks
Icare
25:42
44
Ina Peters
Icare
25:46
45
Priscilla Smulders
Huize Rosa
25:48
46
Ingrid Kaptein
sHL De Beestenboel
25:50
47
Karin Wanders
sHL De Beestenboel
25:58
48
Vanessa Timorason
sHL De Beestenboel
26:09
49
Milou Maliepaard
Zuidwester 2
26:12
50
Vanessa Timorason
sHL De Beestenboel
26:26
51
Nicole Derksen Vrielink
BBG 2
26:35
52
Japke Maas
sHL#Run4fun
26:42
53
Yvonne Schuppers
Zuidwester 2
26:48
54
Gerdien de Waal
sHL#Run4fun
26:51
55
Nikki Veenstra
Icare
27:42
56
Ellis Boesveld
Huize Rosa
27:47
57
Marieke Vissers
sHL De Beestenboel
27:58
58
Lisa Snetselaar
sHL De Beestenboel
27:59
59
Mirjam van der Laan
BBG 2
28:21
60
Lisanne de Boer
Icare
28:29
61
Leonie Kroeze
Icare
28:59
62
Bianca Koops
Icare
29:14
63
Gerdien de Waal
sHL#Run4fun
29:49
64
Janneke Groenewegen
Zuidwester 2
30:28
65
Marloes Hietland
BBG 2
30:39
66
Henrianne Arling
Icare
32:32
67
Danique Houterman
Huize Rosa
33:10
68
Annelieze Lodder
Zuidwester 2
33:26
69
Nelleke Appeloo
sHL#Run4fun
34:07
70
Melanie Pruim
Icare
35:09
GEM, GEMENGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick Heutinck
GGnet team 4 snel
14:43
2
Rick Heutink
RGC Ouderen team 6
15:22
3
Rick Heutink
RGC Ouderen team 6
15:39
4
Carlo Commeren
Prismaatjes 3
16:14
5
Stef Harweg
Zorgbelang
16:16
6
Sebastiaan van Beek
Goudenhart 1
16:19
7
William de Wilde
sHL Roadrunners
16:22
8
Bob van der Laan
SHL De Hartenbergers
16:26
9
Paul Nolens
SHL Doet weer mee
16:27
10
Ludger Stuijt
Norschoten 2
16:31
11
Rik ten Kley
sHL Roadrunners
16:39
12
Edmund Boering
sHL Roadrunners
16:46
13
Roy Schouten
Team 3
16:46
14
Monique de Haas
sHL Noordwijk
16:48
15
Tim Visser
Medux
16:51
16
Johan Nijhof
sHL Roadrunners
16:54
17
Luuk van Raaij
's Heerenlogisch
16:57
18
Tom Laarveld
Fitment planga's 34
16:58
19
Michiel Swenneker
Amerpoort 2
17:00
20
Richard Bruinink
Naarderheem 1
17:01
21
Ruwan Henrichs
Triade / Vitree 1
17:04
22
Roeland Mennink
Lievegoed 2
17:04
23
Maarten Schenkelaars
ICS Groep
17:06
24
Sam Griffioen
Goudenhart 1
17:07
25
Kees Posthumus
olmenes 1
17:10
26
Maarten Schenkelaars
ICS Groep
17:11
27
Marko van Hoogdalem
Philadelphia 1
17:11
28
Jean-Paul van Hunen
WZH Roadrunners
17:12
29
Ludger Stuijt
Norschoten 2
17:14
30
Yordy Muller
Mediant 2
17:17
31
Fabian Hammink
Bedrijfsvoeringen team 7
17:19
32
Armand van Beelen
sHL Roadrunners
17:19
33
Merlijn Trouw
DeSeizoenen 2
17:21
34
Matthias Herlaar
StroomversnellingDriestro
17:22
35
Robin Rossen
GGnet team 4 snel
17:25
36
Marcel Versteeg
Bartiméus
17:26
37
Erik Janssen
Sprank01
17:26
38
Remi Wegman
Team 2
17:27
39
Paul Nolens
SHL Doet weer mee
17:27
40
Philip Blumendal
Lievegoed 2
17:27
41
Dion Langeveld
GelreRent
17:28
42
Wouter Scholten
Zwaluwborgh
17:29
43
Tijn Mommers
Pluryn 3
17:32
44
Guido Ritskes
Ribwavv Arnhem Zuid
17:35
45
Barry Vaartjes
Triade / Vitree 1
17:35
46
Joost Wildenberg
De Liemerije 2.0
17:35
47
Dion Langeveld
GelreRent
17:40
48
Jacqueline Dankelman
Rosengaerde
17:40
49
Rik Schieveen
InVerbingingteam
17:41
50
Startnummer 1252
GGNet team 3 recreatief
17:42
51
Michiel Maerten
Medux
17:43
52
Elroy Hachmang
Triade / Vitree 1
17:44
53
Remco Bakker
Raphaëlstichting
17:45
54
Erik Biemond
Biemond & Hoekman
17:45
55
Mieke Aanen
sHL Roadrunners
17:47
56
Jeffrey Broos
Team 9
17:48
57
Maikel vd Bergh
Pluryn 1
17:49
58
Carlo Commeren
Prismaatjes 3
17:49
59
Marcel Versteeg
Bartiméus
17:50
60
Erik Janssen
Sprank01
17:51
61
Arne van der Wiele
WLG 1
17:51
62
Tom Lammers
GGnet team 4 snel
17:52
63
Erwin van Balen
Viattence 2
17:56
64
Laurens Kruijmer
NZa 1
17:57
65
Peter Smit
Sprank 2
17:58
66
Henri Rutgers
NZa 1
17:59
67
Jan van Paridon
Team 9
18:01
68
Jan Belt
Triade / Vitree 1
18:01
69
Jean-Paul van Hunen
WZH Roadrunners
18:01
70
Yordy Muller
Mediant 2
18:02
71
Rene Aaldering
GGnet team 4 snel
18:03
72
Arjan van Binsbergen
Sprank01
18:03
73
Niek van Hoof
Careflex2
18:04
74
Patrick Zegers
Pluryn 3
18:04
75
Arne van der Wiele
WLG 1
18:06
76
Joost Wassink
Mediant 1
18:08
77
Michiel van Schaffelaar
VoorveldseHof Runners
18:11
78
Hessel Lodder
ZNWV team 1
18:11
79
Wouter Scholten
Zwaluwborgh
18:13
80
Annika Molenaar
Middin 3
18:14
81
Zakaria Ezzine
FUN RUNNERS
18:14
82
René Aaldering
Bedrijfsvoeringen team 7
18:14
83
Esther van Hesselingen
WLG 1
18:16
84
henri rutgers
NZa 1
18:16
85
Willem Max
Ribwavv Arnhem Zuid
18:19
86
Joep Tulp
DeSeizoenen 1
18:19
87
Nancy Bos
ZNWV team 1
18:20
88
Geert van den Pol
InVerbingingteam
18:21
89
Erik van Rossum
GelreRent
18:22
90
Joep Tulp
DeSeizoenen 2
18:22
91
Jesse Buikema
WSG
18:23
92
Geert de Lange
sHL Roadrunners
18:24
93
Matthijs van der Meulen
Sprank01
18:24
94
Martin Moorlag
Sprank01
18:25
95
Ruben van Zegen
Team 9 Ouderen Apeldoorn
18:27
96
Nico Jakobs
DeSeizoenen 1
18:29
97
Startnummer 1253
GGNet team 3 recreatief
18:30
98
Jeroen Viperen
Team 9
18:30
99
Ingo Mulder
pluryn 5
18:32
100
Sam Griffioen
Goudenhart 1
18:32
101
Jozua Suitela
Team 4
18:34
102
Phil de Lange
DeSeizoenen 1
18:35
103
Stefanie Brands
Triade / Vitree 1
18:35
104
Martijn Mesker
FUN RUNNERS
18:36
105
Startnummer 1218
sHL Roadrunners
18:36
106
Mark Dubbelboer
De Trans Team 1
18:37
107
Nico van der Beek
sHL The FastGoodRunners
18:38
108
Sam Griffioen
Goudenhart 1
18:39
109
Jelle Gijsbers
's Heerenlogisch
18:39
110
Arthur van Enkhuijzen
Halfweg
18:39
111
Wieger Vreeke
Triade / Vitree 1
18:40
112
Esther van Hesselingen
WLG 1
18:40
113
Guus Blok
Ribwavv Arnhem Zuid
18:42
114
Zef Lochs
Humanitas DMH 1
18:43
115
Harm Haverkamp
Lievegoed 1
18:44
116
Christiaan Brunen
Intrakoop 2
18:44
117
Ronald van Aalten
DeSeizoenen 1
18:45
118
Matthijs Terpstra
Movisie 1
18:46
119
Hugo Smits
Middin 2
18:46
120
Tim Woestenenk
GGnet team 4 snel
18:47
121
Erlinde Scheps
sHL Roadrunners
18:47
122
Tom Lammers
RGC Ouderen team 6
18:48
123
Sander van Gelderen
BBG 3
18:48
124
Kevin Ooms
Trajectum 2
18:49
125
Joost Geerlings
Intrakoop 2
18:52
126
Manon Oosting
GGnet team 4 snel
18:53
127
Marthijn de Jonge
IJsselheem
18:54
128
Alicia Verlinden
Attent 4
18:54
129
Hannah Meijs
Crisisdienst Doetinchem
18:55
130
Saskia van Hulst
Team 3
18:55
131
Erwin van Balen
Viattence 2
18:56
132
Joyce Tromp
Triade-Vitree team 4
18:57
133
Arris van Deelen
Innoforte 1
18:58
134
Henny Westdijk
Team 1
18:58
135
Ronald van Aalten
DeSeizoenen 1
18:58
136
Rianne Boersma
olmenes 1
18:59
137
Ton Hopspers
De Trans Team 1
19:00
138
Charlotte van de Sanden
Verdihuis1
19:00
139
Fred Kroese
Viattence
19:01
140
Joost Geerlings
Intrakoop 1
19:01
141
Thomas den Hengst
Adapcare
19:01
142
Reint Scholten
GGnet team 4 snel
19:02
143
Stef Gerbrandy
Philadelphia 1
19:02
144
Niels van der Harst
Verdihuis1
19:03
145
Tim Stolzenbach
Reinaerde
19:03
146
Paul de Bruin
sHL Rivierenland kantoor
19:05
147
Naomi Jonker
Team 9
19:06
148
Arthur
BBG 3
19:07
149
Wouter Versluis
Amerpoort 1
19:07
150
Rob van der Vlies
Amerpoort 2
19:07
151
Startnummer 1518
Halfweg
19:08
152
Mark Versloot
Naarderheem 1
19:08
153
Jan van Egmond
SHL de Berghlopers
19:09
154
Brenda Hengst
Team 3
19:10
155
Roel Sluitman
Naarderheem 1
19:10
156
Rommy Slijderink
Triade / Vitree 1
19:10
157
Joost ter Velde
Loopt op rolletjes!
19:10
158
Henk Stoel
Philadelphia 1
19:11
159
Quirine vd Salm
Vredenoord
19:11
160
Mark Strampel
BBG 1
19:11
161
Lisa van den Haak
Team 8
19:11
162
Aviva Nethe
Zorgbelang
19:12
163
Menno van der Horst
Team 7
19:12
164
Jesse Schrama
Intrakoop 1
19:12
165
Niels Verhaegh
De Passerel
19:13
166
Sander Langbroek
Norschoten 1
19:13
167
Remco Post
GGnet team 4 snel
19:14
168
Menno van der Horst
Team 7
19:14
169
Jacques van Kleef
FUN RUNNERS
19:14
170
Foof Alleblas
Team Tangenborgh
19:15
171
Maribel Cisterna
Team 2
19:15
172
Gerrit Rutten
Pluryn 3
19:16
173
Philip Blumendal
Lievegoed 2
19:17
174
Kees Posthumus
olmenes 1
19:18
175
Hannah Meijs
Crisisdienst Doetinchem
19:18
176
Johan Overweg
Biemond & Hoekman
19:19
177
Harduine Velmans
Attent 2
19:19
178
Martin Pakvis
FUN RUNNERS
19:19
179
Bart Janssen
DeSeizoenen 2
19:19
180
Matthijs Terpstra
Movisie 1
19:20
181
Anke Scheenstra
Biemond & Hoekman
19:21
182
Bruce Verdonk
De Pleisterplakkers
19:22
183
Jeroen Lathouwers
Pluryn 3
19:23
184
Jacques van Kleef
FUN RUNNERS
19:24
185
Sam van den Brink
SHL Run MC
19:25
186
Willem Visser
Triade / Vitree 1
19:25
187
Maarten van Triest
Betuwaarde
19:26
188
Phil de Lange
DeSeizoenen 1
19:27
189
Leon den Heijer
Goudenhart 2
19:28
190
Henk Dimmendaal
Team 9 Ouderen Apeldoorn
19:29
191
Mark Versloot
Naarderheem 1
19:29
192
Gert Jan Vogelsang
Trajectum 1
19:30
193
Falco van den Boom
De Liemerije 2.0
19:32
194
Paul ten Hoeve
FUN RUNNERS
19:32
195
Mark Versloot
Naarderheem 1
19:32
196
Erwin ten Thije
Mediant 1
19:33
197
Ozlum Uzun
Middin 3
19:34
198
Nanette Tobois
Attent 1
19:35
199
Jack Molthoff
Pluryn 1
19:35
200
Rik Leemhuis
De Trans Team 1
19:35
201
Anke Thoonen
's Heerenlogisch
19:37
202
Jamie de Haan
Zwaluwborgh
19:38
203
Jelle Gijsbers
's Heerenlogisch
19:39
204
Marlies Boesten
Raphaëlstichting
19:39
205
Michiel van Schaffelaar
VoorveldseHof Runners
19:39
206
Marriet Knol
ZNWV team 2
19:40
207
Wietse de Groot
ZNWV team 1
19:40
208
Wouter Versluis
Amerpoort 2
19:41
209
Erik Kramer
GelreRent
19:41
210
Hans Witte
SDB AYTON team 2
19:41
211
Arjen Spaan
ZZG Zorggroep 1
19:43
212
David Hoorn
Intrakoop 1
19:43
213
Tim Stolzenbach
Reinaerde
19:43
214
Michaël Panzer
olmenes 1
19:44
215
Jelle van Ditten
WLG 1
19:44
216
Marcel Jansen
NZa 1
19:44
217
Wessel Hendriks
Bartiméus
19:45
218
Erik Bergsneider
De Passerel
19:45
219
Hans Metzemaekers
azora 1
19:45
220
Harald Eertink
BBG 1
19:47
221
Daniel de Kruijf
sHL The FastGoodRunners
19:47
222
Bruce Verdonk
De Pleisterplakkers
19:47
223
Michel Terwisscha van Sch
Triade 3
19:47
224
Paul de Bruin
sHL Rivierenland kantoor
19:48
225
Karlijn Verbrugge
Mediant 2
19:49
226
Albert Broekhuis
Trajectum 3
19:49
227
Mike van der Staal
Team 4
19:49
228
Marijke Nijdam
Philadelphia Veldwachterstraat
19:50
229
Niels Verhaegh
De Passerel
19:50
230
Oscar Looman
Pluryn 1
19:50
231
Joost Wassink
Mediant 1
19:51
232
Mendi Hundman
WZH Roadrunners
19:53
233
Bart Janssen
DeSeizoenen 2
19:53
234
Foof Alleblas
Team Tangenborgh
19:54
235
Corstian van Westen
RIBW Ede
19:54
236
Joran Hoogenberg
ZNWV team 1
19:54
237
Erik Kramer
GelreRent
19:55
238
Mireille Gouw
Triade / Vitree 1
19:55
239
Joost Eggink
GelreRent
19:56
240
Gertie de Winter
Bartiméus
19:56
241
Peter Meulenberg
Bedrijfsvoeringen team 7
19:56
242
Luuk van Raaij
's Heerenlogisch
19:57
243
Jorn Brefeld
Lievegoed 2
19:59
244
Derk Anne Zomer
Sprank 2
19:59
245
Rachelle Klink
sHL Roadrunners
20:00
246
Ingrid van de Berkmortel
Verdihuis1
20:01
247
Mark Speklé
Innoforte 1
20:01
248
Rob Schers
Loopt op rolletjes!
20:02
249
Jan van Egmond
SHL de Berghlopers
20:03
250
Ralph Mooij
StroomversnellingDriestro
20:03
251
Carina de Jong (Reserve)
Team 9
20:04
252
Mike van Haren
Attent 3
20:04
253
Manon Oosting
Team 9 Ouderen Apeldoorn
20:05
254
Karlijn Verbrugge
Mediant 2
20:06
255
David Hoorn
Intrakoop 2
20:06
256
Vincent Jansen
De Passerel
20:07
257
Ewout Koekoek
Innoforte 1
20:07
258
André Verheul
Attent 3
20:08
259
Philip Graat
Pluryn 1
20:08
260
Wesley Kuillen
De Trans Team 1
20:09
261
Richard de Wit
Team 7
20:10
262
Toon Verhoeven
Team 1
20:10
263
Kees Kooman
De hardlopers
20:10
264
Mike van der Staal
Team 4
20:12
265
Martin van der Groep
Middin 2
20:13
266
Arthur den Haas
sHL Noordwijk
20:13
267
Gertie de Winter
Bartiméus
20:13
268
Erik Kaizer
Naarderheem 1
20:13
269
Paul ten Hoeve
FUN RUNNERS
20:14
270
Casper Bremekamp
Lievegoed 2
20:14
271
Corrie Vlasma-Haas
Trajectum 3
20:14
272
Remco Beumer
Halfweg
20:14
273
Ben Folkers
Sprank01
20:15
274
Joey van Plateringen
Humanitas DMH 2
20:15
275
Arjen Spaan
ZZG Zorggroep 1
20:17
276
Marije vd Schilden
Team 8
20:18
277
Roel Koskamp
Mediant 1
20:18
278
Richard Hul
Humanitas DMH 4
20:19
279
Auke Jongsma
SDB AYTON team 2
20:19
280
Radboud Bos
AlledaagsgelukDriestroom
20:19
281
Marco Ebbers
Lievegoed 2
20:19
282
Roland Net
Trajectum 3
20:20
283
David Dondorp
Domus Nijmegen
20:20
284
Prapan Butthong
Team Tangenborgh
20:21
285
Jeroen van Schaik
Reinaerde
20:21
286
Thijs Olde Riekerink
Trajectum 2
20:21
287
Matthijs van der Meulen
Sprank 2
20:23
288
Karina Raaijmakers
NZa 1
20:23
289
Marieke Verkerk
Team 1
20:23
290
Natalie Hansort
SOVAK
20:24
291
Bert van Kampen
ICS Groep
20:24
292
Tinne de Winter
AlledaagsgelukDriestroom
20:25
293
Marjolijn Enter
Sprank01
20:26
294
Ruud Wueskamp
Attent 1
20:29
295
Joost Eggink
GelreRent
20:29
296
Guy Diekmann
SHL Runningteam Apeldoorn
20:30
297
Inge Kuiper
RIBW Ede
20:30
298
Jocko Koster
Trajectum 2
20:31
299
Prapan Butthong
Team Tangenborgh
20:31
300
Sander Langbroek
Norschoten 1
20:31
301
Maarten Visser
sHL Noordwijk
20:32
302
Jeanette Pronk
Raphaëlstichting
20:32
303
Fred Kroese
Viattence
20:34
304
Gisanne Noorman
Accolade Zorg 2
20:35
305
Arno Feitsma
StroomversnellingDriestro
20:35
306
Chiel Harmsen
Middin 3
20:35
307
Kees Kooman
de Blije voeten
20:36
308
Henrike Talens
IJsselheem
20:37
309
Mike van Haren
Attent 3
20:37
310
Henk Seinen
RGC Zevenaar team 8
20:38
311
Klaas Veerman
Sprank01
20:38
312
Daan Stortelder
sHL The FastGoodRunners
20:38
313
Geert de Groot
pluryn 4
20:38
314
Karin Niers-Lubbers
Vitez 1
20:38
315
Gert Jan Vogelsang
Trajectum 1
20:39
316
Reint Scholten
Bedrijfsvoeringen team 7
20:39
317
Ruben van Zegen
Team 9 Ouderen Apeldoorn
20:39
318
Johan van den Burg
Middin 2
20:39
319
Michiel Kroes
pluryn 5
20:39
320
Jan-Willen van den Dool
WZH Roadrunners
20:39
321
Pieter van Dorst
Prismaatjes 3
20:40
322
Gisanne Noorman
Accolade Zorg 2
20:41
323
Richard de Wit
Team 7
20:41
324
Jenny Hoogland
Middin 3
20:41
325
Evelien Poelen
pluryn 4
20:41
326
Christine Peters
Attent 4
20:42
327
Oktay Cavuslar
Team 2 ZIB/FPA De Boog
20:42
328
Reinier van Gastel
pluryn 5
20:42
329
Edwin Dekker
Rosengaerde
20:42
330
Eelco Kingma
SHL De Hartenbergers
20:43
331
Willem de Ruiter
Adapcare
20:43
332
Milou Bastiaens
Triade-Vitree team 2
20:43
333
Remon Klok
Philadelphia Veldwachterstraat
20:44
334
Agnes Ziel
Azora 2
20:44
335
Jordy Tentua
Biemond & Hoekman
20:44
336
Matthijs van den Broek
Pluryn 1
20:44
337
Kees-Jan Oudshoorn
sHL The FastGoodRunners
20:45
338
Anne Bosman
Accolade 1
20:46
339
Daniel Fischer
Lievegoed 2
20:47
340
Tom Fhij
Mediant 2
20:47
341
Marcel van Beek
GelreRent
20:47
342
Ivar van der Til
Team Tangenborgh
20:47
343
Hindrik-Jan Dorgelo
Vitez 1
20:48
344
Victor van Hassel
Adapcare
20:48
345
Dick Kranenburg
Humanitas DMH 1
20:48
346
Kirstin Zock
Team 1 ZIB/FPA De Boog
20:49
347
Nico Jakobs
DeSeizoenen 1
20:49
348
Wessel Hendriks
Bartiméus
20:49
349
Jan Willem Alst
Goudenhart 2
20:50
350
Dennis von Rotz
Humanitas DMH 2
20:51
351
Marco Veldhoen
GelreRent
20:52
352
Kim Sanders
Team 8
20:52
353
Yvonne Krabbe
NZa 1
20:54
354
Myranda van der Maas
Amerpoort 2
20:54
355
Robert Ensink
Fitment planga's 34
20:55
356
Ad Mocking
Team 1
20:55
357
Startnummer 1190
Triade-Vitree team 4
20:55
358
Thomas den Hengst
Adapcare
20:56
359
Sasja Hendriksen
sHL Rivierenland kantoor
20:56
360
Bas van Heyningen
Careflex2
20:58
361
Jeroen Westendorp
sHL Noordwijk
20:58
362
Sander Oude Kamphuis
Mediant 1
20:58
363
Moniek Straatman
WSG
20:58
364
Barry Vaartjes
Triade / Vitree 1
20:59
365
Elke Marijnusse
sHL Rivierenland kantoor
20:59
366
Raymon van Asperen
RGC Zevenaar team 8
20:59
367
Annemiek Klein
Philadelphia Veldwachterstraat
21:00
368
Matthijs Peters
Careflex2
21:00
369
Jan Feenstra
Rosengaerde
21:01
370
Jaap Wester
Domus Nijmegen
21:02
371
Lars Blacquire
Humanitas DMH 4
21:02
372
Rick
Accolade 1
21:02
373
Norma Stapel
WilgaerdenLeekerweide4
21:02
374
Niels Blokzijl
BCM Runners
21:03
375
Renske Koordema
pluryn 4
21:04
376
Joop Kuiper
De Passerel
21:04
377
Anouk Lubbers
Mediant 1
21:05
378
Alfred Dijkstra
Triade-Vitree team 2
21:05
379
Ronald Hemprig
WLG 1
21:05
380
Ramon Wassenberg
de Torentoppers
21:06
381
Tim Beeking
pluryn 2
21:06
382
Len Lammers
de Torentoppers
21:06
383
Amerik Schuitemaker
Medux
21:07
384
Lenie van der Poel
Team 1
21:07
385
Gerben Pennings
StroomversnellingDriestro
21:08
386
Remco Kemperman
ZZG Zorggroep 1
21:09
387
Haico Klerks
ICS Groep
21:09
388
Benjamin Lodewijkx
ZNWV team 2
21:09
389
Ewout Koekoek
Innoforte 2
21:09
390
Kevin Ooms
Trajectum 2
21:09
391
Jeroen Wierdsma
Team 1 ZIB/FPA De Boog
21:10
392
Froukje de Wit
SHL de Berghlopers
21:10
393
Matt Koers
Philadelphia Expertisecentrum
21:10
394
Joke Martens
Movisie 1
21:10
395
Startnummer 1256
GGNet team 3 recreatief
21:10
396
Bart Versteegen
SHL Doet weer mee
21:10
397
Sjuul van Sleeuwen
DeSeizoenen 1
21:10
398
Naomi Gradussen
Team 1 ZIB/FPA De Boog
21:11
399
Jelle van Ditten
WilgaerdenLeekerweide3
21:11
400
Theo van Viersen
Vredenoord
21:11
401
Imke Ebben
Team 4
21:11
402
Maarten Vermeulen
Amerpoort 1
21:12
403
Hans Witte
SDB AYTON team 2
21:13
404
Leon homrighausen
Fitment planga's 34
21:14
405
Frank Bastin
BBG 3
21:14
406
Bianca Mensing
Middin 2
21:14
407
Patrick Blankensteijn
WelThuis
21:14
408
Koen van Miltenburg
SHL Run MC
21:14
409
Norma Stapel
WLG 1
21:15
410
Alvere Verweij
's Heerenlogisch
21:15
411
Irma Lieftink
Humanitas DMH 4
21:16
412
Barbara Panhuijzen
Movisie 1
21:17
413
Natalie Hansort
SOVAK
21:17
414
Nina Hegi
WIJrunners
21:17
415
Niels Huisman
pluryn 2
21:18
416
Kees vd Meer
sHL Noordwijk
21:18
417
Dominique Reijn
Goudenhart 2
21:19
418
Jeremy Falandt
WZH Roadrunners
21:19
419
Robbie Notenboom
Team 9
21:19
420
Stefanie van Klaveren
De Pleisterplakkers
21:20
421
Henk van Veen
GGnet team 4 snel
21:20
422
Mohamed el Bouk
sHL The FastGoodRunners
21:23
423
Agnes Klaren
De lange Wei
21:23
424
Sander Goosensen
SHL Doet weer mee
21:24
425
Harro Eppinga
BBG 1
21:24
426
Jan Willem Alst
Goudenhart 2
21:25
427
Herman Hemel
De Trans Team 1
21:26
428
René Langeslag
Triade 3
21:27
429
Julia van der AA
De lange Wei
21:27
430
Remco Verschuur
SHL De Hartenbergers
21:27
431
Wendelien Nijland
GGnet team 4 snel
21:28
432
Jelle van Ditten
WilgaerdenLeekerweide3
21:28
433
Sander van Gelderen
BBG 1
21:28
434
Ronald Hemprig
WilgaerdenLeekerweide2
21:29
435
Cindy Verboom
Rosengaerde
21:30
436
Wouter Sinnema
pluryn 4
21:30
437
Rutger Veriks
Ribwavv Arnhem Zuid
21:30
438
Frank Bastin
BBG 1
21:30
439
Kelly van der Steege
Philadelphia 1
21:30
440
Daan van Gent
Intrakoop 2
21:30
441
Sasja Hendriksen
sHL Rivierenland kantoor
21:30
442
Lex Hollart
Lievegoed 1
21:31
443
Corina van Barneveld
InVerbingingteam
21:31
444
Willeke Post
IJsselheem
21:31
445
Mitchell Kwant
WLG 1
21:32
446
Natalie Hansort
SOVAK
21:34
447
Marigje Schaap
SHL East Runners
21:34
448
Sarah de Cocq
Careflex1
21:34
449
Ineke van Muiswinkel
Accolade Zorg 2
21:35
450
Dominique Reijn
Goudenhart 2
21:37
451
Bouwe Speerstra
Vitez 1
21:37
452
Eveline Flipsen
WZH Run Like the Wind
21:38
453
Maarten van Triest
Betuwaarde
21:38
454
Lars Rouw
Domus Nijmegen
21:39
455
Giovani Amato
StroomversnellingDriestro
21:39
456
Daniel de Kruijf
sHL The FastGoodRunners
21:40
457
Benjamin Lodewijkx
ZNWV team 2
21:41
458
Corstian van Westen
RIBW Ede
21:41
459
Stieneke Ruitenbeek
SHL Doet weer mee
21:42
460
Henk Jan Bunschoten
Accolade 1
21:42
461
Dave Tijssens
Raphaëlstichting
21:42
462
Ineke van Muiswinkel
Accolade Zorg 2
21:43
463
Daniël Ruijg
Attent 3
21:43
464
Jochem Voskuil
Crisisdienst Doetinchem
21:43
465
Martin van der Cozijne
Sprank 2
21:44
466
Manon Veling
SHL de Berghlopers
21:45
467
Maarten Visser
sHL Noordwijk
21:46
468
Lars Blacquire
Humanitas DMH 4
21:47
469
Jelmer Vincenten
Middin 3
21:48
470
Jennifer de Jong
SHL de Berghlopers
21:48
471
David Dondorp
Domus Nijmegen
21:48
472
Joyce Kooiman
Mediant 1
21:49
473
Henri Kiewiet
Philadelphia Veldwachterstraat
21:49
474
Ineke van Muiswinkel
Accolade Zorg 2
21:50
475
Ralph Schaareman
Zorgbelang
21:50
476
Dick Hijmans
de Blije voeten
21:51
477
Brigit Nelis
Medux
21:51
478
Priscille Mbockis
Attent 3
21:51
479
Augusta Schoonbeek
Team Tangenborgh
21:51
480
Stefan Lochs
Humanitas DMH 1
21:51
481
René Hup
Amaris 1
21:51
482
Koen Bekkering
Pluryn 1
21:51
483
David de Bresser
SHL Advisium Zuid
21:52
484
Hans Homans
Amaris 1
21:52
485
Simon Francken
WIJrunners
21:53
486
Evan Souza
SDB AYTON team 2
21:53
487
Eric van der Linde
Fundis mix
21:53
488
Jan van Hoek
Team 1
21:53
489
Ayu Susanti
WIJrunners
21:54
490
Henry Kobussen
SHL Runningteam Apeldoorn
21:55
491
Hugo van het Ende
Vitez 1
21:57
492
Ad Mocking
Team 7
21:57
493
Sten Gelissen
Movisie 1
21:57
494
Startnummer 1254
GGNet team 3 recreatief
21:57
495
Jos van Galen
Goudenhart 2
21:58
496
Eelco Kingma
SHL De Hartenbergers
21:58
497
Tvonne Bussing
StroomversnellingDriestro
21:58
498
Henk Plaggenmarsch
Sprank01
21:58
499
Tom Garritsen
SHL Runningteam Apeldoorn
22:00
500
Bob Klomp
Amerpoort 2
22:00
501
Liesbeth Hijmans
Reinaerde
22:00
502
Ger Oostrum
Loopt op rolletjes!
22:00
503
Jessica Visser
RIBW Ede
22:00
504
Sjaak Kraaij
Intrakoop 1
22:01
505
Gert-Jan Fiers
Humanitas DMH 2
22:02
506
Gert Jan de Vries
Trajectum 2
22:02
507
Remco Post
Bedrijfsvoeringen team 7
22:03
508
Aviva Nethe
Zorgbelang
22:03
509
Eelco 's Gravendijk
Humanitas DMH 2
22:05
510
Jose van Hec
de Blije voeten
22:05
511
Tessa van Beek
Team 1
22:05
512
Ancella van Nieuwland
Careflex1
22:06
513
Wouter Holwerda
Triade-Vitree team 2
22:06
514
Erik Bergsneider
De Passerel
22:06
515
Ernst-Jan Jonkers
Reinaerde
22:06
516
Bouwe Speerstra
Vitez 1
22:06
517
Marinda Gores
Attent 3
22:07
518
Ab Salemink
azora 1
22:07
519
Matthijs Gaakeer
Triade-Vitree team 4
22:07
520
Arthur den Haas
sHL Noordwijk
22:07
521
Jeroen Wierdsma
Team 1 ZIB/FPA De Boog
22:07
522
Michiel Verbeek
Betuwaarde
22:07
523
Wiebe Schippers
Medux
22:07
524
Lisette Siemelink
Norschoten 1
22:07
525
Ancella van Nieuwland
Careflex1
22:08
526
Petra wout van de Riet
De Liemerije 2.0
22:08
527
Mark Buijze
Intrakoop 1
22:08
528
Aniek Lankhorst
SHL Runningteam Apeldoorn
22:09
529
Marjan Kamp
De hardlopers
22:09
530
Jacob Lubben
azora 1
22:11
531
Pieter van Winkelen
WZH Run Like the Wind
22:11
532
Evelyn Oostvogel
InVerbingingteam
22:12
533
Theo Menting
Betuwaarde
22:12
534
Robert Boogaard
WelThuis
22:12
535
Dirk de Kuyper
SDB AYTON team 2
22:13
536
Ard Kleijer
ZNWV team 1
22:13
537
Henri Gritter
Youfit
22:14
538
Suzan van der Sloot
Careflex2
22:14
539
Jos Kupers
Pluryn 3
22:14
540
Laura van der Wal
Team 5
22:14
541
Hanneke Bosch
Innoforte 1
22:15
542
Michael van den Ameele
Domus Nijmegen
22:15
543
Jeffrey Spit
Team 2 ZIB/FPA De Boog
22:16
544
Guy Diekmann
SHL Runningteam Apeldoorn
22:16
545
Sandra Coopmans
De Liemerije 2.0
22:16
546
Merel Feenstra
Innoforte 2
22:16
547
Sybren Jurna
Triade-Vitree team 2
22:17
548
Inno Vermeulen
RIBW Ede
22:17
549
Mariëtta van Dijk
De Liemerije 2.0
22:18
550
Lex Maussart
Viattence
22:18
551
Marieke Wenting
NZa 1
22:18
552
Siem Visser
WilgaerdenLeekerweide3
22:19
553
Franceska Cornielje
Innoforte 1
22:19
554
Remko Breukers
Humanitas DMH 3
22:19
555
Frank Bastin
BBG 3
22:21
556
Mitchell Kwant
WLG 1
22:21
557
Timon Meulenburg
Team 9
22:22
558
Jan Willem van de Maat
Movisie 1
22:22
559
Gerard Mourits
sHL Noordwijk
22:22
560
Henk jan Bunschoten
Accolade 1
22:23
561
Monigque klein Gebbink
RGC Ouderen team 6
22:23
562
Linda Bos
sHL Noordwijk
22:24
563
Nienke Reemers
Humanitas DMH 4
22:24
564
Mathea Brouwer
Betuwaarde
22:25
565
Jaap Melis
Goudenhart 1
22:25
566
Hermien ter Borg
Sociale wijkteam
22:25
567
Dietmar Pfenning
De verbinders
22:26
568
Marc Sturm
Careflex1
22:26
569
Denise Bon
Met Man en Macht-ella
22:27
570
Roel de Gelder
Adapcare
22:27
571
Kaya Kuit
Triade-Vitree team 2
22:29
572
Inge Kuiper
RIBW Ede
22:29
573
Nienke Kronemeijer
Lievegoed 2
22:29
574
Startnummer 364
WLG 1
22:29
575
Dirk de Kuyper
SDB AYTON team 2
22:30
576
Anneke de Loos-Luik
SHL Runningteam Apeldoorn
22:30
577
Cisca Gerner
BBG 3
22:30
578
Marc van Veen
Pluryn 3
22:30
579
Michael Jansen
WZH Roadrunners
22:31
580
JP Veldman
Ribwavv Arnhem Zuid
22:31
581
Anamathilda Douma
Attent 1
22:32
582
Dorien Smallenbroek
Humanitas DMH 3
22:32
583
Lisette Tijs
pluryn 4
22:32
584
Simone Markus
Fundis mix
22:32
585
Anneleen Mellink
Amerpoort 1
22:33
586
Merel Feenstra
Innoforte 2
22:33
587
Femke Stekelenburg
Humanitas DMH 2
22:34
588
Annelijne Hamminga
Norschoten 1
22:34
589
Lisette Siemelink
Norschoten 1
22:35
590
André Evers
Attent 3
22:36
591
Romana Svikova
Lievegoed 1
22:36
592
Simone Wolken
De Trans Team 2
22:36
593
Antje ten Broek
Intrakoop 2
22:37
594
Willem de Ruiter
Adapcare
22:37
595
Sjoerd de Wit
Zuidwester
22:38
596
Michiel de Jong
sHL Rivierenland kantoor
22:38
597
Mark Kaasenbrood
Verdihuis1
22:39
598
Diana Laven
Attent 1
22:40
599
Sjoerd de Wit
Zuidwester
22:40
600
Desiree Beernink
azora 1
22:41
601
Matthijs van Muijen
WSG
22:42
602
Floris Roijackers
NZa 1
22:43
603
Fiona Tip
SHL East Runners
22:43
604
Diana Laven
Attent 1
22:43
605
Ferdinand Schutten
Crisisdienst Doetinchem
22:44
606
Silvester Bosman
de Blije voeten
22:45
607
Jacob Lubben
azora 1
22:45
608
Cynthia Sohilait
Norschoten 1
22:45
609
Selma van Raamsdonk
Team 3
22:46
610
Ingemarie Donker
Triade-Vitree team 4
22:46
611
Ria Holterman
Rosengaerde
22:46
612
Marry de Lange
BBG 3
22:47
613
Rob Cornelissen
Philadelphia W&B
22:47
614
Hans Dons
Careflex2
22:48
615
Hanneke Bosch
Innoforte 2
22:48
616
Sjoerd Bos
SHL de Berghlopers
22:49
617
Sandra Sakkers
ZNWV team 2
22:50
618
Fenneke Beeking
Sociale wijkteam
22:50
619
Merel Bergenhenegouwen
Humanitas DMH 4
22:50
620
Petra Eckhart
SHL Doet weer mee
22:51
621
Femke Stekelenburg
Humanitas DMH 2
22:51
622
Hester Buijs
Raphaëlstichting
22:52
623
Jan Tangenborgh
Team Tangenborgh
22:53
624
Lotte Hemmink
Mediant 1
22:53
625
Sylvia Smit
De Passerel
22:53
626
Kristel Bruinewoud
Viattence
22:53
627
Idske Meijer
Team 8
22:53
628
Marilijn vd Sterren
Pluryn 1
22:54
629
Wout van Damme
Zuidwester
22:54
630
Charles Jansen
Trajectum 3
22:54
631
Rene Struijk
Loopt op rolletjes!
22:54
632
Ronald van Rooden
WSG
22:55
633
Marielle Koetsier
SHL Doet weer mee
22:55
634
Fenneke Verberg
pluryn 4
22:55
635
Ada Herweijer
Norschoten 1
22:56
636
Henk Seinen
RGC Zevenaar team 8
22:56
637
Chantal Woldering
BCM Runners
22:56
638
Miranda de Bruijn
Team 4
22:57
639
Harald Bresser
Intrakoop 1
22:58
640
Ernst Keyer
SHL Run MC
22:58
641
Marcelle de Jong
Humanitas DMH 4
22:59
642
Melanie van Oudheusden
Amerpoort 2
23:00
643
Ines Blitz
Attent 2
23:00
644
Nanda Schermers
De Lange Wei
23:00
645
Jantina van den Bosch
Viattence
23:00
646
Marcelle de Jong
Humanitas DMH 4
23:00
647
Peter Lensselink
DeSeizoenen 2
23:00
648
Marc Sturm
Careflex2
23:02
649
Suzan van den Sloot
Careflex1
23:02
650
Ben Romeijn
Team 5
23:03
651
Inno Vermeulen
RIBW Ede
23:03
652
Jeroen Rempt
SOVAK
23:03
653
Michel Jansen
's Heerenlogisch
23:03
654
Harm van der Span
Zorg van de Zaak 1
23:04
655
Tanja Brok
Trajectum 1
23:04
656
Erik van Essen
Philadelphia 1
23:05
657
Patty Keuken
Met Man en Macht-ella
23:05
658
Sammy-Jo van Ostheim
Norschoten 2
23:06
659
Luuk Helthuis
SHL East Runners
23:06
660
Arjanne Caniels
WSG
23:07
661
Kim Sanders
Team 8
23:07
662
Biem Riteco
Domus Nijmegen
23:07
663
Ernst Jan Jonkers
Reinaerde
23:08
664
Mathea Brouwer
Betuwaarde
23:08
665
Olivier Faber
FUN RUNNERS
23:08
666
Marco Veldhausz
pluryn 2
23:09
667
Anneke Pullen
IJsselheem
23:09
668
Manon Rotink-Schreijer
SHL Advisium Zuid
23:10
669
Cathy Huitinga
Triade 3
23:11
670
Sebastiaan van beek
Goudenhart 1
23:12
671
Antje ten Broek
Intrakoop 2
23:12
672
Paul Mennink
Met Man en Macht-ella
23:12
673
Marloes Keizer
Bedrijfsvoeringen team 7
23:12
674
Dymphi van den Bremer
Adapcare
23:12
675
Nicole Scholten
Zwaluwborgh
23:13
676
Mark
BBG 3
23:13
677
Desiree Beernink
azora 1
23:14
678
Marieke Verkerk
Team 7
23:14
679
Emmy van der Maarel
Zorgbelang
23:15
680
Maud de Groot
Intrakoop 1
23:15
681
Erik Engelen
sHL Noordwijk
23:16
682
Jaap Oolbekkink
Philadelphia Veldwachterstraat
23:16
683
Jolanda Joosten
Azora 2
23:16
684
Arno Geerts
Trajectum 1
23:17
685
Annemarieke Sijtsema
Attent 2
23:17
686
Wendy Witjes
De Liemerije 2.0
23:19
687
René Langeslag
Triade 3
23:19
688
Hettie Smeenk
Philadelphia Veldwachterstraat
23:20
689
Manon Aalderink
Team 9 Ouderen Apeldoorn
23:20
690
Erik van Helden
ZNWV team 1
23:20
691
Ger Huiting
Humanitas DMH 3
23:20
692
Joyce Kooiman
Mediant 1
23:21
693
Chantal Holkamp
De verbinders
23:22
694
Marjolein Snabilie
Lievegoed 2
23:22
695
Linda de Groot
Lievegoed 2
23:22
696
Anne-Claire Joon
Fundis mix
23:22
697
Jose Kip
Attent 2
23:24
698
Harald Bresser
Intrakoop 2
23:24
699
Paterick Pots
De Trans Team 1
23:24
700
Sandra Goorhuis
Pluryn 3
23:25
701
Lonneke ten Dam
Bossche Bollen
23:26
702
Richard Turenhout
SHL East Runners
23:26
703
Marcel Mulder
Norschoten 1
23:27
704
Renée Wasser
RGC Zevenaar team 8
23:27
705
Fred Rietverld
Team 2
23:27
706
Iris van Bennekom
WilgaerdenLeekerweide2
23:28
707
Remco Post
Team 9 Ouderen Apeldoorn
23:28
708
Hanny van Tilborg
Verdihuis1
23:28
709
Rob de Vries
Trajectum 2
23:28
710
Dick Hijmans
de Blije voeten
23:28
711
Amel de Leeuw
Team 9 Ouderen Apeldoorn
23:28
712
Dennis Neijenhuis
De hardlopers
23:29
713
Maurice van de Bos
Fitment planga's 34
23:29
714
Lotte Kerssens
Attent 1
23:29
715
Rob Stoelman
RIBW Ede
23:29
716
Startnummer 1255
GGNet team 3 recreatief
23:30
717
Joffrey Oude Nijhuis
Fitment planga's 34
23:32
718
Marte van den Bent
ZZG Zorggroep 1
23:32
719
Pieter Mastwijk
Zwaluwborgh
23:32
720
Siebrand Dijkema
Accolade 1
23:32
721
Angelique de Vogel
WIJrunners
23:33
722
Joyce Binnendijk
Zwaluwborgh
23:34
723
Aad Overdevest
Vredenoord
23:35
724
Elsanne Steenstra
Lievegoed 1
23:35
725
Thiago Janischka
WSG
23:35
726
Annet Pongers
SHL Doet weer mee
23:37
727
Marco Beher
Naarderheem 1
23:37
728
Jon Pagee
Team 5
23:38
729
Christianne Willemsen
Crisisdienst Doetinchem
23:38
730
Annemiek Kloppenberg
Betuwaarde
23:38
731
Saskia Grootveld
De verbinders
23:38
732
Marc Jansen
Bedrijfsvoeringen team 7
23:39
733
Maartje van der Pijl
Prismaatjes
23:39
734
Christel Wijnholds
Philadelphia Expertisecentrum
23:39
735
Arieke van Dorst
SHL Advisium Zuid
23:40
736
Startnummer 1185
Triade-Vitree team 4
23:40
737
Sophie van Erp
Verdihuis1
23:40
738
Nina Sels
InVerbingingteam
23:40
739
Elsbeth Nouwen
Accolade 1
23:41
740
John Woltjer
De Trans Team 1
23:41
741
Marissa Zijm
Goudenhart 2
23:41
742
Marit Harting
Naarderheem 1
23:41
743
Iris Waldram
Zorg van de Zaak 1
23:42
744
Elsemiek Brok
Innoforte 2
23:42
745
Gaya Lambregts
's Heerenlogisch
23:42
746
Josje van Duin
IJsselheem
23:43
747
Susan de Keizer
ICS Groep
23:43
748
Anita Schemmekes
Philadelphia W&B
23:43
749
Gert Evers
Bartiméus
23:44
750
Rob de Vries
Trajectum 2
23:44
751
Sanne Mertens
SHL Advisium Zuid
23:44
752
Daniëlle Koopmanschap
SHL Runningteam Apeldoorn
23:45
753
Michael van den Ameele
Domus Nijmegen
23:45
754
Anita Gertzen
StroomversnellingDriestro
23:45
755
Charles Jansen
Trajectum 3
23:45
756
Startnummer 1260
GGNet team 3 recreatief
23:45
757
Vincent Wagenaar
Raphaëlstichting
23:45
758
Jeanet Granneman
SHL Doet weer mee
23:46
759
Astrid Verhagen
WIJrunners
23:46
760
Marjolijn Meijman
Humanitas DMH 1
23:47
761
John Goudkamp
Triade-Vitree team 4
23:47
762
Sharon van der Linden
Reinaerde
23:47
763
Marin Mulder-van der Kolk
Pluryn 3
23:48
764
Laura van Megen
Attent 2
23:48
765
Monique Kavelaars
Pluryn 3
23:48
766
Yolanda van Baardwijk
Norschoten 1
23:48
767
Annabel Schouten
Team 9
23:49
768
Iris van Bennekom
WilgaerdenLeekerweide2
23:49
769
Tom Baakman
Mediant 2
23:49
770
Nina Geul
Ribwavv Arnhem Zuid
23:49
771
Sharon Supith
Prismaatjes 3
23:49
772
Kim van den Ouwelant
Medux
23:50
773
Richard van Hussel
ZNWV team 1
23:50
774
Frans van Megen
RGC Ouderen team 6
23:50
775
Nelly Mulder
Rappe rinners
23:51
776
Annette van der Mark
Met Man en Macht-ella
23:51
777
Marijke Mulder
Bossche Bollen
23:52
778
Judy Hogervorst - Joore
Team 3
23:52
779
Jeroen Fiechter
Philadelphia W&B
23:53
780
Hilde Vermeulen
Ribwavv Arnhem Zuid
23:53
781
Bart de Leeuw
SHL De Hartenbergers
23:54
782
Selina Kager
WilgaerdenLeekerweide2
23:54
783
Andrea Visser
Bartiméus
23:54
784
Marion Toet
Humanitas DMH 2
23:54
785
Nada van Eekelen
Team 6
23:55
786
Aimee Roumans
BBG 3
23:55
787
Daineen Davids
Zorgbelang
23:55
788
Leentje Haaksma
olmenes 1
23:55
789
Henk Veurman
azora 1
23:55
790
Tara Rouwenhorst
GelreRent
23:56
791
Maartje Kroes
Triade 3
23:57
792
Nienke Meeder
Youfit
23:57
793
Barbara Stolker
Middin 2
23:58
794
Stef Blom
Careflex2
23:58
795
Ton Ruijgrok
Verdihuis1
23:58
796
Desiree Kamphuis
Viattence
23:59
797
Linda van Renen
WilgaerdenLeekerweide3
23:59
798
Renske Koordeman
pluryn 4
24:00
799
Harry Evers
ZZG Zorggroep 1
24:00
800
Christel Fijnenberg-Geist
Triade 3
24:01
801
Jante Alberts
de Blije voeten
24:01
802
Rins Veldhuizen
RIBW Ede
24:01
803
Paul Nelis
Medux
24:01
804
Hannelore Broers
Philadelphia Expertisecentrum
24:02
805
Maartje van der Pijl
Prismaatjes
24:02
806
Henk Burgmeijer
Rosengaerde
24:02
807
Ester van der Wel
WZH Run Like the Wind
24:02
808
Annemarie van Hinsberg
Movisie 1
24:02
809
Marien Benard
Zuidwester
24:03
810
Sylvia Sikkema
Zorgbelang
24:03
811
Ronnie Joosten
azora 1
24:04
812
Vincent van Elk
Lievegoed 1
24:04
813
Dick Homans
Accolade 1
24:04
814
Simone van der Burg
Amerpoort 2
24:04
815
Jesse Stange
Team 8
24:05
816
Meriam Wallinga
BCM Runners
24:05
817
Wouter Gerritsma
Halfweg
24:06
818
Lynca Feenstra
Viattence 2
24:07
819
Lenie Wilms
Rappe rinners
24:07
820
Janine Breukelman
Philadelphia Expertisecentrum
24:07
821
Machiel Lahuis
Met Man en Macht-ella
24:07
822
Nienke van den Berg
sHL The FastGoodRunners
24:07
823
Dave Tuchan
Intrakoop 2
24:07
824
Atie Eijkelkamp
De verbinders
24:07
825
Ferdy Verboom
Amerpoort 1
24:07
826
Mariette Straub
RGC Zevenaar team 8
24:08
827
Kirsten Wennemars
Humanitas DMH 4
24:08
828
Marloes Selles
Sprank01
24:09
829
Ben Koops
FUN RUNNERS
24:09
830
Mieke Eenink
Azora 2
24:11
831
Lenie Wilms
Rappe rinners
24:11
832
Ria Mollema
Bartiméus
24:12
833
Ilse Kloos
Viattence
24:12
834
Ruben Grevens
Viattence 2
24:13
835
Fleur van der Meer
RGC Zevenaar team 8
24:13
836
Henk Wesselink
Youfit
24:14
837
Mariska Stoffelen
De verbinders
24:14
838
Sandra Arts
Ribwavv Arnhem Zuid
24:15
839
Simon Goldebeld
pluryn 2
24:16
840
Esther de Wilde
Pluryn 1
24:16
841
Stijn Wopereis
Loopt op rolletjes!
24:17
842
Anneli Langbroek
Norschoten 2
24:17
843
Joke de Koning
Team 5
24:17
844
Sonja Koele
Norschoten 2
24:17
845
Lian Roelen
Prismaatjes
24:17
846
Berend van der Ploeg
Attent 3
24:18
847
Sanne van Haeften
Attent 4
24:18
848
Tacettin Coskun
pluryn 2
24:18
849
Henk Veurman
azora 1
24:19
850
Falina van der Meij
VoorveldseHof Runners
24:20
851
Richard Lek
Amerpoort 1
24:20
852
Jeanet Vonder
BBG 1
24:20
853
Sanne Smith
Triade-Vitree team 2
24:21
854
Liesbeth Zeelenberg
Philadelphia W&B
24:21
855
Gerrie Hoogenberg
SHL Runningteam Apeldoorn
24:22
856
Ab Salemink
azora 1
24:22
857
Martine van Heumen
ZZG Zorggroep 1
24:23
858
Sabrina Onstein
Innoforte 1
24:23
859
Bertus Veenstra
De Trans Team 1
24:26
860
Harmen Mook
Philadelphia W&B
24:27
861
Marc Stout
Intrakoop 2
24:27
862
Rens Scheuter
DeSeizoenen 2
24:27
863
Startnummer 1257
GGNet team 3 recreatief
24:28
864
Ernst van Ommen
Mediant 1
24:29
865
Anouk Hubers
Crisisdienst Doetinchem
24:29
866
Bert de Lange
Trajectum 3
24:29
867
Jeroen Nispel
Team 1 ZIB/FPA De Boog
24:29
868
Geert Muskee
De Trans Team 1
24:29
869
Xander Hinten
ICS Groep
24:30
870
Mark Bertelink
SDB AYTON team 2
24:30
871
Lucie Mol
Team Tangenborgh
24:30
872
Marc Schouten
SHL East Runners
24:30
873
Agnes Lenferink
RGC Ouderen team 6
24:30
874
Bert de Lange
Trajectum 3
24:30
875
Fieke Wijnen
SHL Advisium Zuid
24:30
876
Jolanda Splint
Amerpoort 2
24:31
877
Johan Knoot
Middin 2
24:31
878
Joanne Janse
Norschoten 2
24:31
879
Iefke Bouman
De Lange Wei
24:31
880
Shoja Hamidi
Vredenoord
24:31
881
Reinder Wijmenga
Middin 2
24:32
882
Mirjam Stolte
Philadelphia Veldwachterstraat
24:33
883
Angeliek Arts
Innoforte 2
24:34
884
Christianne Willemsen
Crisisdienst Doetinchem
24:35
885
Eldert Boersma
NZa 1
24:35
886
Judith Nugteren
Accolade Zorg 2
24:35
887
Michaela Bekman
FUN RUNNERS
24:35
888
Simeon van Stapele
Philadelphia W&B
24:36
889
Diana Rietveld
IJsselheem
24:36
890
Patricia Witvliet
Zuidwester
24:36
891
Hans Buskens
Amerpoort 2
24:37
892
Inez Cohen
Fundis mix
24:38
893
Jeanny Jakobs
DeSeizoenen 1
24:38
894
Paula Bakker
WelThuis
24:39
895
Marije vd Schilden
Team 8
24:39
896
Lonneke van Woerkom
Amerpoort 2
24:39
897
Maaike Houwing
Adapcare
24:39
898
Lindy Steenmetz
Triade-Vitree team 2
24:39
899
Cathy Huitinga
Triade 3
24:40
900
Jose’ Wolbrink
De Liemerije 2.0
24:41
901
Annerieke Voorbrood
RGC Ouderen team 6
24:41
902
Romy Kranendijk
Trajectum 1
24:41
903
Chyntia Geutjes
Innoforte 1
24:41
904
Wendy Kamphof
IJsselheem
24:41
905
Amel de Leeuw
Team 9 Ouderen Apeldoorn
24:42
906
Thomas vd Heuvel
Prismaatjes 3
24:43
907
Dries van Eekert
StroomversnellingDriestro
24:43
908
Evelien de Vletter
Middin 3
24:43
909
Simone Verhulst
Pluryn 3
24:43
910
Ans Huiijnk
Azora 2
24:44
911
Han van der Born
Biemond & Hoekman
24:44
912
Richard Turenhout
SHL East Runners
24:45
913
Samantha Sluiter
Humanitas DMH 1
24:45
914
Lyncra Feenstra
Viattence
24:46
915
Sanne van Ek
De Liemerije 2.0
24:46
916
Jeanny Jakobs
DeSeizoenen 2
24:47
917
Bart van Schie
Norschoten 2
24:47
918
Nick Schers
pluryn 5
24:48
919
Anouk Heertjes
WilgaerdenLeekerweide3
24:48
920
Patrick van de Sangen
Verdihuis1
24:48
921
Karin Volkers
Philadelphia Expertisecentrum
24:48
922
Yvonne Zweers
Attent 1
24:49
923
Rens Brand
Amerpoort 1
24:49
924
Elco Hoekman
Biemond & Hoekman
24:49
925
Sanne Matthijssen
Triade 3
24:49
926
Wendy Osinga
WIJrunners
24:49
927
Heleen van Elk
Youfit
24:49
928
Renze van den Noort
Norschoten 1
24:49
929
Henk-jan Kamphuis
Viattence 2
24:49
930
Sander van der Veeken
SHL Runningteam Apeldoorn
24:50
931
Monique Vlierboom
Fundis mix
24:50
932
Karin Schouten
WilgaerdenLeekerweide4
24:50
933
Anka Kuzniar
Bossche Bollen
24:51
934
Jos Jochem
Medux
24:51
935
Alex de Jong
Philadelphia Veldwachterstraat
24:51
936
Nada van Eekelen
Team 6
24:51
937
Erik Wonders
Lievegoed 1
24:52
938
Arnold van Atten
WelThuis
24:52
939
Nelly An Bos
WilgaerdenLeekerweide2
24:53
940
Ronald van Kootwijk
De hardlopers
24:54
941
Edo Dijkstra
Rappe rinners
24:55
942
Claire Blom
Movisie 1
24:55
943
Henk Jan Kamphuis
Viattence 2
24:55
944
Pieter Eleveld
Sociale wijkteam
24:55
945
Petra Travaille
Rappe rinners
24:56
946
Jolanda den Haan
De Lange Wei
24:56
947
Marc Mengelink
pluryn 5
24:56
948
Anouk Nieuwenhuis
Trajectum 3
24:57
949
Dinette Hakkesteeg
Bartiméus
24:57
950
Monique Walboomers
Humanitas DMH 2
24:57
951
Brenda Vos
De verbinders
24:58
952
Sandra Johnson-Borst
De Passerel
24:58
953
Marieke Jongejan
Team 1 ZIB/FPA De Boog
24:59
954
Marjon van Paassen
Goudenhart 1
24:59
955
Jolanda Vrolijk
AlledaagsgelukDriestroom
24:59
956
Kees Westerhout
De lange Wei
25:00
957
Ellen van Rijn
Fitment planga's 34
25:00
958
Jerney van den Bosch
Goudenhart 1
25:01
959
Danielle Hoefsloot
Goudenhart 2
25:02
960
Heleen van Breugen
Prismaatjes 3
25:02
961
Hermien ter Borg
Sociale wijkteam
25:02
962
Pieter Eleveld
Sociale wijkteam
25:03
963
Marit Harting
Naarderheem 1
25:04
964
Laura van Oorde
Youfit
25:05
965
John Evers
de Blije voeten
25:05
966
Cindy Hendriks
Philadelphia Expertisecentrum
25:05
967
Emilin Lap
VoorveldseHof Runners
25:06
968
Kees Westerhout
De lange Wei
25:06
969
Annelies Haandrikman
Zorg van de Zaak 1
25:07
970
Peter Neijenhuizen
WZH Run Like the Wind
25:07
971
Niels Brugman
ZZG Zorggroep 1
25:07
972
Wiebe Schippers
Medux
25:08
973
Chantal
Zorgbelang
25:09
974
Thea van Donselaar
Accolade 1
25:09
975
Mieke Bevers
Mediant 2
25:10
976
Lenny Althof
Fundis mix
25:11
977
Leonie van de Haar
Met Man en Macht-ella
25:11
978
Fija Rienstra
Philadelphia W&B
25:11
979
Patrick van Lonkhuijzen
Intrakoop 1
25:12
980
Allexandra Moes
Philadelphia 1
25:12
981
Bernard van Gisteren
VoorveldseHof Runners
25:12
982
Monique van den Bergh - V
Team 3
25:13
983
Angelique Weijers
Team 4
25:13
984
Jolanda den Haan
De Lange Wei
25:14
985
Rosien Hamaker
StroomversnellingDriestro
25:14
986
Chris Vrancken
AlledaagsgelukDriestroom
25:14
987
Wilma Cruijsen
Pluryn 1
25:15
988
Eelco 's Gravendijk
Humanitas DMH 2
25:15
989
Shirley Potjes
WilgaerdenLeekerweide2
25:15
990
Marieke Kivits
pluryn 4
25:15
991
Melinda van Willegen
SHL Run MC
25:15
992
Hellen Peters
Middin 2
25:16
993
Bart van der Sluijs
ICS Groep
25:16
994
Heidi van Dorresteijn
Viattence 2
25:16
995
Wouter Knoop
AlledaagsgelukDriestroom
25:19
996
Melanie Zwang
sHL Rivierenland kantoor
25:19
997
Nikki Marino
SHL de Berghlopers
25:19
998
Judith Nugteren
Accolade 1
25:20
999
Rick Heutink
RGC Ouderen team 6
25:20
1000
Patrick van Lonkhuijzen
Intrakoop 2
25:20
1001
Danielle Blom
WelThuis
25:21
1002
Erwin Prikker
sHL Rivierenland kantoor
25:21
1003
Denise Thijssen
ZZG Zorggroep 1
25:21
1004
Dieke Snoeck
Amaris 1
25:22
1005
Yvonne Gelderblom
Humanitas DMH 3
25:22
1006
Irene Ris
WIJrunners
25:23
1007
Loek Smit
Reinaerde
25:24
1008
Ivar van der Til
Team Tangenborgh
25:24
1009
Iris Kleine Schaars
RGC Zevenaar team 8
25:25
1010
Marieke Groeneveld
Philadelphia Expertisecentrum
25:25
1011
Nicole Derksen-Vrielink
BBG 1
25:25
1012
Gerda Lycklama à Nijeholt
WZH Roadrunners
25:26
1013
Hans Attema
Norschoten 2
25:26
1014
Jolanda Huiberts
Team 6
25:27
1015
Hester de Beijer
Zorg van de Zaak 1
25:27
1016
Gerry Prigge
Azora 2
25:27
1017
Agnes Sieradzka
De Pleisterplakkers
25:30
1018
Rosa Neve
Bossche Bollen
25:31
1019
Remi Wegman
Team 2
25:31
1020
Thessa van den Heuvel
De Lange Wei
25:32
1021
Gerard Arentsen
Norschoten 2
25:34
1022
Melanie van Hoorne
De lange Wei
25:34
1023
Marrit van Nimwegen
pluryn 5
25:34
1024
Rosanne Morsink
Sprank 2
25:35
1025
Marjan Schrover
Fundis mix
25:35
1026
Wout van Damme
Zuidwester
25:35
1027
Jennie Nijman
Philadelphia 1
25:36
1028
Irene Smit
Triade-Vitree team 4
25:36
1029
Jan Willem van Heertum
Team 1 ZIB/FPA De Boog
25:36
1030
Inge Lowissen
ICS Groep
25:38
1031
Patty van Wingerden
SHL de Berghlopers
25:38
1032
Suzanne von Reth
RGC Zevenaar team 8
25:39
1033
Wendy Verhoef
WelThuis
25:40
1034
Jacqueline van Hulten
Prismaatjes 2
25:40
1035
Celine Scholten
Fitment planga's 34
25:41
1036
Judith Nugteren
Accolade 1
25:42
1037
Miranda van den Berk
Careflex1
25:42
1038
Erik Starkenburg
Ribwavv Arnhem Zuid
25:43
1039
Gijs Holterman
Vredenoord
25:44
1040
Maaike Zweep
WilgaerdenLeekerweide4
25:45
1041
Joyce Assink
Zwaluwborgh
25:45
1042
Amanda vd Werf
BCM Runners
25:46
1043
Crystel van Bruggen
SDB AYTON team 2
25:47
1044
Marloes van der Tas
sHL Rivierenland kantoor
25:47
1045
Lianne van Opstal
SHL Run MC
25:47
1046
Kiran Dayal
SDB AYTON team 2
25:48
1047
Maaike Zweep
WilgaerdenLeekerweide2
25:49
1048
Lieke Dillen
Humanitas DMH 1
25:49
1049
Joke Stoffelen
Zorgbelang
25:49
1050
Rhona Kaptein
Triade 3
25:50
1051
Marieke Schnoing
Humanitas DMH 3
25:50
1052
Tom Baakman
Mediant 2
25:50
1053
Hessel Rienstra
SHL Doet weer mee
25:50
1054
Henny Rijnshoeven
Azora 2
25:51
1055
Jeffery van Meel
Prismaatjes 3
25:52
1056
Inge Stegen
De Trans Team 2
25:53
1057
Mandy Brandts
Attent 4
25:53
1058
Gerdine Nap
Met Man en Macht-ella
25:53
1059
Romy Kruimink
De Trans Team 2
25:54
1060
Jaap Dijkens
Amaris 1
25:55
1061
Marieke Jongejan
Team 9 Ouderen Apeldoorn
25:56
1062
Saron Brouwer
Amerpoort 1
25:56
1063
Danielle Kleinee
Innoforte 1
25:57
1064
Nora de Ruiter
Vredenoord
25:58
1065
Linda van Enk
ZNWV team 2
25:59
1066
Karin Schouten
WilgaerdenLeekerweide4
26:01
1067
Karin Groeneveld
Attent 4
26:01
1068
Jack Stiphout
Humanitas DMH 3
26:01
1069
Hugo Thijssen
DeSeizoenen 1
26:01
1070
Betsy Rettenwander
Philadelphia W&B
26:03
1071
Nina Faber
De hardlopers
26:03
1072
Jenneke de Wit
De hardlopers
26:03
1073
Saskia Thijssen
Careflex2
26:03
1074
Margot Arends
Raphaëlstichting
26:04
1075
Hans Bakker
WelThuis
26:04
1076
Maike van Bovene
Humanitas DMH 1
26:04
1077
Kirsten Kranenburg
Attent 1
26:04
1078
Marc Schouten
SHL East Runners
26:05
1079
Ingrid Albers
Naarderheem 1
26:05
1080
Sander van Akkeren
Team 9
26:05
1081
Caroline Bles
De Liemerije 2.0
26:06
1082
Brieuc-Yves Cadat-Lampe
Movisie 1
26:06
1083
Bert de Haas
Bedrijfsvoeringen team 7
26:06
1084
Ria Breukelaar
Azora 2
26:06
1085
Wendy Jansen
De verbinders
26:06
1086
Karin Peters
De verbinders
26:06
1087
Floris Vos
RIBW Ede
26:07
1088
Christa Boekel
WilgaerdenLeekerweide4
26:07
1089
Judith van Boxtel
WSG
26:07
1090
Marjolein Buijs
Verdihuis1
26:08
1091
Roxanne Icin
Sociale wijkteam
26:08
1092
Marjolijn Polman
InVerbingingteam
26:09
1093
Michiel Noij
Pluryn 1
26:09
1094
Angela buijze
Prismaatjes 2
26:10
1095
Jacqueline van Hulten
Prismaatjes 2
26:10
1096
Inge Schalken
Prismaatjes
26:10
1097
Maurice Maatje
Vitez 1
26:10
1098
Ilona Willemsen
Met Man en Macht-ella
26:11
1099
Maxime Bisschop
de Torentoppers
26:11
1100
Jan Ubels
Careflex1
26:11
1101
Deirdre Mostert
Team 1
26:12
1102
Lisanne Bosma
Goudenhart 1
26:12
1103
Ben de Neef
Zuidwester
26:12
1104
Susan Schurer
Trajectum 1
26:14
1105
Victoria Hamming
WZH Roadrunners
26:14
1106
Hans de Noord
Trajectum 1
26:15
1107
Sabina de Vries
SHL de Berghlopers
26:15
1108
Inez Wissink
Attent 2
26:16
1109
Floor Pepping
Verdihuis1
26:16
1110
Heleen Jansen
Vredenoord
26:17
1111
Chris van Ommen
Crisisdienst Doetinchem
26:17
1112
Shirley Kalkers
Bedrijfsvoeringen team 7
26:17
1113
Ryanne Smit
Careflex2
26:17
1114
Sabina de Vries
SHL de Berghlopers
26:18
1115
Sanne van der Wielen
's Heerenlogisch
26:18
1116
Lotte Jacobs
de Torentoppers
26:18
1117
Karin van Stralen
WilgaerdenLeekerweide4
26:18
1118
Evelien Schatorie
SHL Advisium Zuid
26:19
1119
Inge Schalken
Prismaatjes
26:19
1120
Rianne Dijkdrenth
Amaris 1
26:19
1121
Bastienne Walpot
Amaris 1
26:19
1122
Ben de Neef
Zuidwester
26:20
1123
Jocko Koster
Trajectum 2
26:21
1124
Ira Prachkovskiy
SOVAK
26:21
1125
Daniela Grob
Bossche Bollen
26:22
1126
Jan Nieboer
Philadelphia 1
26:22
1127
Fatima Guebre
de Blije voeten
26:22
1128
Janny Visscher
Rosengaerde
26:22
1129
Marleen Visser
Rosengaerde
26:23
1130
Irma Veneman
BBG 3
26:24
1131
Lotte Boersma
Reinaerde
26:24
1132
Naomi van Loon
De Trans Team 2
26:24
1133
Marian Pieneman
Fitment planga's 34
26:25
1134
Joukje Derksen
Humanitas DMH 1
26:25
1135
Marijke Veenstra
Zorg van de Zaak 1
26:26
1136
Ruth van den Assem
DeSeizoenen 2
26:26
1137
Startnummer 1258
GGNet team 3 recreatief
26:27
1138
Petra Does
Triade-Vitree team 4
26:28
1139
Dorien Marissink
VoorveldseHof Runners
26:31
1140
Diana Poortman
StroomversnellingDriestro
26:31
1141
Denise Kloet
WilgaerdenLeekerweide2
26:32
1142
Brigyt Witteman
VoorveldseHof Runners
26:32
1143
Jan Stegink
RGC Ouderen team 6
26:33
1144
Rafke Franke
Amerpoort 1
26:34
1145
Ingrid Niks
Philadelphia 1
26:34
1146
Irene Reitsma
AlledaagsgelukDriestroom
26:35
1147
Bernadette van de Berg
De Lange Wei
26:36
1148
Sacha Cremer
Sociale wijkteam
26:37
1149
Bernadette Herssevoort
Philadelphia Veldwachterstraat
26:37
1150
Marlou van Voskuilen
Triade-Vitree team 4
26:37
1151
Elise ter Heine
Intrakoop 1
26:37
1152
Sandra Sakkers
ZNWV team 2
26:38
1153
Jobke de Ruijter
De lange Wei
26:39
1154
Marja de Maar
WilgaerdenLeekerweide2
26:39
1155
Marloes Hoen
RGC Ouderen team 6
26:39
1156
Amrit Mohangoo
Prismaatjes 3
26:39
1157
Ina Keverkamp
Rappe rinners
26:40
1158
Graciela Espoza
WZH Run Like the Wind
26:41
1159
Neeltje Boomsma
Rappe rinners
26:41
1160
Alice Bijsterbosch
De Passerel
26:42
1161
Denise Wolters
Rosengaerde
26:43
1162
Corné Luijten
SOVAK
26:43
1163
Jolanda Hogenbirk
Lievegoed 1
26:43
1164
Lisa Daniels
Careflex1
26:43
1165
Chiel Koning
SDB AYTON team 2
26:44
1166
Mirjam van der Laan
BBG 3
26:46
1167
John de Vries
Verdihuis1
26:46
1168
Maike Arnoldussen
Team 7
26:46
1169
CIlia Dekker
WZH Roadrunners
26:47
1170
Inge Paymans-Beaujean
SOVAK
26:48
1171
Marlies Baart
Zuidwester
26:48
1172
Jolanda Hoogebeen
Youfit
26:49
1173
Xander Hinten
ICS Groep
26:49
1174
Marja Uijtenhoven
Attent 4
26:49
1175
Naomi Derksen
De hardlopers
26:50
1176
Irma Lieftink
Humanitas DMH 3
26:51
1177
Percy Gijsbertha
sHL The FastGoodRunners
26:51
1178
Monique van den Bergh - V
Team 3
26:52
1179
Egbert Meier
De lange Wei
26:52
1180
Dorien van den Hoorn
SHL De Hartenbergers
26:54
1181
Maria Kruithof
Philadelphia Expertisecentrum
26:55
1182
Dennis Heemskerk
Team 2
26:55
1183
Startnummer 1259
GGNet team 3 recreatief
26:56
1184
Susan Heinst
Azora 2
26:56
1185
Erika Huijgen
Zorg van de Zaak 1
26:56
1186
Maike van Bovene
Humanitas DMH 1
26:56
1187
Rianne Mohr
SHL De Hartenbergers
26:59
1188
Hugo Smits
Middin 3
26:59
1189
Rolien Schoneveld
SHL De Hartenbergers
27:00
1190
Linda Prins
De Trans Team 2
27:00
1191
Joy Struik
Team 9 Ouderen Apeldoorn
27:01
1192
Rianne Bosch
Team 1 ZIB/FPA De Boog
27:01
1193
Angel Been
Innoforte 1
27:02
1194
Jantina Gosselink
pluryn 2
27:02
1195
Jan van Wees
Betuwaarde
27:02
1196
Miranda Kersbergen
Team 2
27:04
1197
Marloes Tibben
Sociale wijkteam
27:04
1198
Judy van Haaren
Amaris 1
27:05
1199
Sineke Zutt
WilgaerdenLeekerweide4
27:06
1200
Ileana Herciu
de Blije voeten
27:06
1201
Inge Paymans-Beaujean
SOVAK
27:06
1202
Astrid Eikelboom
De hardlopers
27:06
1203
Ilse Engberts
olmenes 1
27:06
1204
Gijs Griffioen
Biemond & Hoekman
27:08
1205
Jinke Harmes
olmenes 1
27:08
1206
Marieke de Jong
SHL De Hartenbergers
27:08
1207
Reinalda van Rossum
pluryn 5
27:09
1208
Daniella Jacobs-Betz
SHL Advisium Zuid
27:09
1209
Iris van Hoornaar
De Lange Wei
27:09
1210
Kim Ooteman
WilgaerdenLeekerweide3
27:09
1211
Robbert Euving
Triade-Vitree team 2
27:10
1212
Melanie Bijle
De verbinders
27:11
1213
Francis van Essen
Halfweg
27:11
1214
Laura Kerkdijk
Vitez 1
27:13
1215
Fenke Egging
AlledaagsgelukDriestroom
27:13
1216
Lucy Evers
pluryn 5
27:14
1217
Aleida van Malkenhorst
Innoforte 2
27:16
1218
Linsey de Boorder
InVerbingingteam
27:17
1219
Karin de Back
Team 6
27:17
1220
Christel Bröring
Youfit
27:17
1221
Anke Schoutrop
Adapcare
27:18
1222
Trees Rankenberg
Rappe rinners
27:19
1223
Suzanne Groot
Attent 1
27:21
1224
Erik Biemond
Biemond & Hoekman
27:22
1225
Charissa Eenkhoorn
Met Man en Macht-ella
27:22
1226
Sandra Paalman
pluryn 5
27:23
1227
Miranda Hildebrand
VoorveldseHof Runners
27:24
1228
Lotte Coenen
Middin 2
27:24
1229
Lynet Elings
Betuwaarde
27:24
1230
Ans van Duivenboden
SHL East Runners
27:24
1231
Mariska Hagens
SHL Runningteam Apeldoorn
27:25
1232
Hessel Lodder
ZNWV team 2
27:25
1233
Ragonda van der Spek
VoorveldseHof Runners
27:25
1234
Willeke Brugge
WilgaerdenLeekerweide2
27:27
1235
Rochel de Mik
De Lange Wei
27:27
1236
Imke Lammers
SHL East Runners
27:29
1237
Cécile Malingré
de Torentoppers
27:29
1238
Roy Schouten
Team 3
27:29
1239
Raymond ten Have
RGC Zevenaar team 8
27:29
1240
Linda Potuijt
InVerbingingteam
27:31
1241
Jan Jaap Eikelboom
Viattence
27:31
1242
Rene Bulthuis
De Trans Team 1
27:32
1243
Sahar Noor
Movisie 1
27:33
1244
Lila Prommenschenkel
Amerpoort 1
27:33
1245
Astrid Visser
Lievegoed 1
27:34
1246
Peggy Brandon
WilgaerdenLeekerweide3
27:34
1247
Job van Roemburg
Ribwavv Arnhem Zuid
27:38
1248
Irma Veneman
BBG 1
27:39
1249
Yvonne Kok
Youfit
27:39
1250
Marjolein Bastens
Verdihuis1
27:40
1251
Ineke van Beek
Team 6
27:41
1252
Lilly Goosens
Prismaatjes 2
27:42
1253
Rachel Floris
Triade 3
27:42
1254
Danita Wielens
Mediant 2
27:43
1255
Roy Schouten
Team 2
27:43
1256
Jolanda van Dinteren
Intrakoop 1
27:45
1257
Kristel van Tol
Goudenhart 2
27:46
1258
Wemmy Seinen
BBG 1
27:46
1259
Mandy Brandts
Attent 4
27:48
1260
Petula de Heer
Lievegoed 1
27:50
1261
Carole Lasham
Zorg van de Zaak 1
27:50
1262
Lenie Willems
Innoforte 2
27:51
1263
Rianne Westerhof
Attent 1
27:51
1264
Susan de Wijs
Prismaatjes
27:51
1265
Bianca van den Hof
De Trans Team 2
27:52
1266
Femke Koster
Triade-Vitree team 2
27:52
1267
Roderick Stol
SHL Advisium Zuid
27:52
1268
Hennie vd Wal
olmenes 1
27:55
1269
Jenine van Spijker
Philadelphia Veldwachterstraat
27:56
1270
Iris van der Heide
Vitez 1
27:56
1271
Eliza Lim
RGC Zevenaar team 8
27:57
1272
Gloria Moreno Ruiz
WZH Run Like the Wind
27:57
1273
Marian van Buren
WelThuis
27:58
1274
Trudy van Zadelhoff
Attent 2
27:58
1275
Angelique Janssen
Verdihuis1
27:58
1276
Renske Wijnberg
IJsselheem
27:58
1277
Karin Huiberts
Team 6
27:58
1278
Alisa Hergaarden
Viattence 2
27:59
1279
Marien van Delft
Middin 3
28:00
1280
Karin Donkelaar
olmenes 1
28:00
1281
Willy Klaasse
Team 2
28:00
1282
Cindy Pierik
SHL De Hartenbergers
28:01
1283
Ina Keverkamp
Rappe rinners
28:02
1284
Nicole Verweij
Innoforte 1
28:02
1285
Tineke van der Vinne
Halfweg
28:03
1286
Maribel Cisterna
Team 2
28:03
1287
Jeffrey van Meel
Prismaatjes 2
28:04
1288
Leen van Zwieten
Team 8
28:04
1289
Wendy van Vliet
Amaris 1
28:05
1290
Jetta Lodder
Bossche Bollen
28:06
1291
Hanneke Schut
Zorgbelang
28:06
1292
Rachel van Pelt
WZH Run Like the Wind
28:06
1293
Barbara Groenewoud
sHL The FastGoodRunners
28:10
1294
Marleen Zandstra
Sociale wijkteam
28:11
1295
Joke de Koning
Team 5
28:12
1296
Rosanne Baas
Maatschappelijke opvang
28:12
1297
Josy Schiere
Maatschappelijke opvang
28:13
1298
Caroline Gorissen
Team 1
28:14
1299
Annebeth van Pijkeren
Maatschappelijke opvang
28:14
1300
Helene Schilder
WilgaerdenLeekerweide3
28:15
1301
Miriam Kievit
Team 4
28:15
1302
Chantal van der Feer
WilgaerdenLeekerweide3
28:17
1303
Irene Slager
De Passerel
28:17
1304
Caroline Derkzen van Ange
WIJrunners
28:21
1305
Lenneke van Empel
sHL Rivierenland kantoor
28:21
1306
Barbara Grift
Zorg van de Zaak 1
28:21
1307
Marieke Lamme
Prismaatjes 3
28:23
1308
Hans Visser
Youfit
28:23
1309
Yasha Kazemi
Vredenoord
28:23
1310
Jante Alberts
de Blije voeten
28:23
1311
Sabine Fenneman
Attent 2
28:24
1312
Sonja Rocks
De Trans Team 2
28:24
1313
Maxime Bisschops
de Torentoppers
28:25
1314
Machteld Wesseling
DeSeizoenen 2
28:25
1315
Len Lamers
de Torentoppers
28:25
1316
Wim Muilenburg
AlledaagsgelukDriestroom
28:25
1317
Jacqueline Kleiwegt
Team 5
28:28
1318
Martine de Jong
Sprank 2
28:29
1319
Aletta Drayer
IJsselheem
28:30
1320
Marjan van den Akker
Sprank 2
28:30
1321
Laura Casado
SHL Advisium Zuid
28:34
1322
Andrea Toonen
Azora 2
28:35
1323
Jeanet Strockmeijer
BCM Runners
28:35
1324
Silvia Denissen
Viattence 2
28:35
1325
Angela Buijze-Gelens
Prismaatjes 2
28:35
1326
Natascha Blokpoel
Zuidwester
28:37
1327
Marlies Verkerk
Raphaëlstichting
28:38
1328
Susanne Donkers
Prismaatjes
28:38
1329
Hilde Hooijman
Lievegoed 1
28:39
1330
Nadine Baas
BCM Runners
28:39
1331
Marieke Habing
WSG
28:40
1332
Erik de Bruin
De Lange Wei
28:40
1333
Anne van Helden
Zwaluwborgh
28:42
1334
Selma Zelihic
WelThuis
28:42
1335
Laura de Bruin
Mediant 2
28:44
1336
Gerrie Ploeger
WIJrunners
28:44
1337
Marloes Mus
Verdihuis1
28:45
1338
Debbie Neyman
AlledaagsgelukDriestroom
28:46
1339
Anke Heijnis
Loopt op rolletjes!
28:46
1340
Renate Kleverwal
pluryn 5
28:46
1341
Meike Stiekel
De Trans Team 2
28:47
1342
Esther Stoker
Middin 3
28:48
1343
Paulien Jansen
pluryn 2
28:49
1344
Veerle Lamers
de Torentoppers
28:49
1345
Cynthia Zeelen
DeSeizoenen 2
28:49
1346
Arthur van Enkhuijzen
Halfweg
28:50
1347
Yvette Bartels
Team 5
28:51
1348
Jantje de Jong
Humanitas DMH 3
28:51
1349
Margreet Vos
Zorg van de Zaak 1
28:51
1350
Rutger Koops
SHL Advisium Zuid
28:52
1351
Tine Vogel
De lange Wei
28:53
1352
Maaike van den Bosch
Prismaatjes 2
28:55
1353
Eline Rote
Medux
28:58
1354
Patty Wiersma
Trajectum 2
28:59
1355
Jeroen Zomerplaag
Philadelphia W&B
29:02
1356
Linde van Broekhoven
pluryn 4
29:03
1357
Femmke Sprokkereef
Prismaatjes
29:03
1358
Jolanda Wennekes
Attent 4
29:04
1359
Egbert den Engelsman
IJsselheem
29:05
1360
Kok Wai Tang
Team 2 ZIB/FPA De Boog
29:06
1361
Carolien Turien
ZNWV team 1
29:06
1362
Mariska Stam
WilgaerdenLeekerweide3
29:08
1363
Nancy Bruins
Team 2 ZIB/FPA De Boog
29:09
1364
Brenda van Ramele
Amaris 1
29:11
1365
Danielle Sikking
Raphaëlstichting
29:12
1366
Maarten Bertens
Team 1
29:14
1367
Annemieke Buiting
Loopt op rolletjes!
29:14
1368
Myrthe Bossenbroek
Accolade Zorg 2
29:15
1369
Judith IJskes
Reinaerde
29:15
1370
Ellen Tijs
Bossche Bollen
29:16
1371
Marjanne Schuil
ZNWV team 1
29:16
1372
Lisanne Nieboer
SHL Run MC
29:17
1373
Willeke van Uden
SHL Run MC
29:17
1374
Renee Slotboom
Fundis mix
29:18
1375
Jolanda Steltenpool
WilgaerdenLeekerweide4
29:18
1376
Christiaan de Kruyff
Team 2
29:20
1377
Maria Ras
Team 4
29:20
1378
Lisa Bennink
Fitment planga's 34
29:20
1379
Hanneke van Brockhorst
Verdihuis1
29:21
1380
Ans van Duivenboden
SHL East Runners
29:21
1381
Kim Maatman
Bossche Bollen
29:22
1382
Miriam Florissen
De Liemerije 2.0
29:22
1383
Lotte Jacobs
de Torentoppers
29:22
1384
Niels Blokzijl
BCM Runners
29:24
1385
Marieke Dost
BCM Runners
29:24
1386
Ilse Kleuskens
Careflex2
29:25
1387
Karin de Back
Team 6
29:25
1388
Olga Koorevaar
Humanitas DMH 4
29:30
1389
Veerle Lamers
de Torentoppers
29:30
1390
Carolien Kamphof
Viattence
29:35
1391
Ellen Maas
Prismaatjes
29:35
1392
Corrie Vlasma-Haas
Trajectum 3
29:35
1393
Marjan Hop
Viattence 2
29:37
1394
Migalda Stroop
Triade-Vitree team 2
29:37
1395
Gaike Schutter
Attent 3
29:38
1396
Marloes Hietland
BBG 1
29:38
1397
Tamara van Hagen
Team 6
29:39
1398
Linda de Buck
InVerbingingteam
29:39
1399
Startnummer 1519
Halfweg
29:41
1400
Anneke van Viersen
Vredenoord
29:41
1401
Augusta Schoonbeek
Team Tangenborgh
29:47
1402
Gordon Frans
SHL Run MC
29:48
1403
Lotte Schenk
WilgaerdenLeekerweide4
29:48
1404
Jannie Eppinga
Rappe rinners
29:49
1405
Henri Gritter
Youfit
29:50
1406
Anouchka de Ridder
InVerbingingteam
29:50
1407
Thierry van den Heuvel
AlledaagsgelukDriestroom
29:50
1408
Chiel Schmal
Goudenhart 2
29:51
1409
Startnummer 1520
Halfweg
29:52
1410
Yvonne Haar
Goudenhart 1
29:52
1411
Startnummer 1517
Halfweg
29:53
1412
René Schiebergen
olmenes 1
29:56
1413
Erwin Vlieger
Biemond & Hoekman
29:57
1414
Gwen Hans
Rosengaerde
29:58
1415
Judith Zijp
WZH Run Like the Wind
29:58
1416
Lia Sandbrink
Attent 4
29:59
1417
Jaap Wester
Domus Nijmegen
30:00
1418
Margriet Westra
ZNWV team 1
30:00
1419
Keyanna Thomassen
Verdihuis1
30:02
1420
Annemiek Roos
Philadelphia Expertisecentrum
30:04
1421
Henny Heijmans
Verdihuis1
30:05
1422
Wendy Muijnen
ZNWV team 2
30:10
1423
Remco Kemperman
ZZG Zorggroep 1
30:12
1424
Lotte Smeijers
Loopt op rolletjes!
30:15
1425
Mirthe Kelder
Sprank 2
30:16
1426
Nathalie Riekerk
Maatschappelijke opvang
30:18
1427
Tjal van den Berg
Philadelphia Expertisecentrum
30:23
1428
Nienke Hettema
Zwaluwborgh
30:24
1429
Joke Uitendaal
WIJrunners
30:24
1430
Bas den Boer
Maatschappelijke opvang
30:26
1431
Karin Donderwinkel
Attent 2
30:29
1432
Sharmila Rosiek
De hardlopers
30:30
1433
Lisanne Simon
Met Man en Macht-ella
30:31
1434
Maaike Vaartjes
Trajectum 1
30:32
1435
Karin Huiberts
Team 6
30:34
1436
Wilma Gebben
Trajectum 1
30:36
1437
Claudia van Leeuwen
Team 3
30:36
1438
J Kerkdijk
Vitez 1
30:37
1439
Patricia Lucas
Fundis mix
30:38
1440
Dianne Schreurs
Team 1 ZIB/FPA De Boog
30:39
1441
Liesette Roosken
Vitez 1
30:40
1442
Solita Boon
Trajectum 1
30:40
1443
Cees Ramp
Fundis mix
30:41
1444
Angelique Titulaer
Zorg van de Zaak 1
30:42
1445
Dymph Labbe
Team 7
30:42
1446
Karen Lange
Team 5
30:45
1447
Karin Stempher
Loopt op rolletjes!
30:45
1448
Asmira el Khayati
Team 4
30:46
1449
Marianne Jeurissen
Careflex1
30:49
1450
Nienke Knoop
Verdihuis1
30:50
1451
Jenneke van Mastrigt
Azora 2
30:50
1452
Eline Timmermans
De lange Wei
30:50
1453
Lisette Dijkgraaf
De Lange Wei
30:51
1454
Karoline Nieuwenhuijs
Team 5
30:51
1455
Laura Geven
Betuwaarde
30:51
1456
Estrella van Ruijven
Team 7
30:55
1457
Monique Walinga
VoorveldseHof Runners
30:57
1458
Esther Brokke
Bedrijfsvoeringen team 7
31:00
1459
Esmee Hopman
Sprank 2
31:00
1460
Elina Boorsma
Accolade Zorg 2
31:02
1461
Shafiek Haribhajan
WZH Run Like the Wind
31:03
1462
Joanna Visser
Innoforte 2
31:04
1463
Mieke van Gevel
Verdihuis1
31:10
1464
Suaad Mahammed
ZZG Zorggroep 1
31:13
1465
Christa Geurts
Team 4
31:16
1466
Bianca Quint
Prismaatjes 2
31:22
1467
Rosalinda Ederveen-Visser
sHL The FastGoodRunners
31:24
1468
Erik Biemond
Biemond & Hoekman
31:26
1469
Denise van Dam
pluryn 2
31:27
1470
Furaha Kensmil
NZa 1
31:31
1471
Corine den Engelse
Domus Nijmegen
31:33
1472
Annet Prommenschenkel
Amerpoort 1
31:34
1473
Diana Batteljee
WilgaerdenLeekerweide4
31:39
1474
Natasja Ballast
Philadelphia W&B
31:40
1475
Rianne Brinkhof
Attent 4
31:46
1476
Helma van Egmond
Team 5
31:47
1477
Wilma Veldhuis
BCM Runners
31:48
1478
Marion Heijmer
Team 1 ZIB/FPA De Boog
31:50
1479
Mariette Donker
De lange Wei
31:50
1480
Elise van Vuren
Adapcare
31:50
1481
Gerrie Tijks
Team 6
31:53
1482
Esther Schouten
Maatschappelijke opvang
31:55
1483
Dean Umarella
's Heerenlogisch
31:56
1484
Nadim Bex
pluryn 4
32:01
1485
Milou Bos
Bossche Bollen
32:04
1486
Corry Wijnans
Prismaatjes 2
32:04
1487
Kristel Veldhuis
Zwaluwborgh
32:04
1488
Maria Thiel
De hardlopers
32:06
1489
Miranda Arentsen
Norschoten 2
32:07
1490
Joke Kuipers
De Pleisterplakkers
32:07
1491
Willeke Pelgrim
Attent 3
32:09
1492
Joyce de Bont
Bossche Bollen
32:09
1493
Willemijn ter Mors
pluryn 2
32:14
1494
Sammy van Gool
SOVAK
32:24
1495
Karlijn Dijkgraaf
De Trans Team 2
32:24
1496
Ilse Kluskens
Careflex1
32:24
1497
Adri van Doorn
WZH Roadrunners
32:30
1498
Sita Hoogland
GGNet team 3 recreatief
32:32
1499
Ashna Jhamai
WZH Run Like the Wind
32:33
1500
Jolanda Kamperman
Team 2 ZIB/FPA De Boog
32:35
1501
Matthea Wolters
Accolade Zorg 2
32:38
1502
Judy Hogervorst - Joore
Team 3
32:39
1503
Dana Buitenhuis
Verdihuis1
32:41
1504
Janneke Brenders
Prismaatjes 2
32:42
1505
Marieke Keijzer
Amaris 1
32:52
1506
Marion Podt
Team 2 ZIB/FPA De Boog
32:53
1507
Mike Medina
Sociale wijkteam
32:57
1508
Nynke Hoitinga
Team 9
33:04
1509
Irene Zwethof
Trajectum 2
33:07
1510
Miranda van der Weide
Sprank 2
33:15
1511
Sanne Rothengatter
Team 2 ZIB/FPA De Boog
33:27
1512
Sharon van Alst
Team 2 ZIB/FPA De Boog
33:27
1513
Trudie Visser
Maatschappelijke opvang
33:41
1514
Hannie Schuuring
SOVAK
33:47
1515
Necla Sancar
Humanitas DMH 1
33:58
1516
Francoise de Groot
De verbinders
34:02
1517
Mariëlle Heijns
Team 7
34:05
1518
Priscilla Hegeman
ZNWV team 2
34:07
1519
Charlotte Felius
Team 2 ZIB/FPA De Boog
34:12
1520
Winanda Hordijk
Vredenoord
34:16
1521
Mara Roelofs
Loopt op rolletjes!
34:17
1522
Joey Minchillo
ICS Groep
34:17
1523
Karin de Wolde
De Trans Team 2
34:28
1524
Naomi Wessels
Middin 3
34:30
1525
Kristel Mulder
Humanitas DMH 3
34:39
1526
Hilda Boels
BCM Runners
34:47
1527
Marion Lanters
Crisisdienst Doetinchem
35:06
1528
Bo Elklabi
pluryn 2
35:45
1529
Jerzy Koopmans
Crisisdienst Doetinchem
35:46
1530
Adriana Adams
Triade-Vitree team 4
35:47
1531
Wilona van de Bruinhorst
Accolade Zorg 2
35:48
1532
Judith Jilesen
Prismaatjes
35:49
1533
Marianne Klaassen
Maatschappelijke opvang
35:50
1534
Anja Klingeman
WelThuis
36:27
1535
Diede Rondeel
Fitment planga's 34
38:03
1536
Ilse Slot
Humanitas DMH 3
38:41
1537
Manon Wind
ZNWV team 2
38:44
1538
Sylvia Tetteroo
Humanitas DMH 2
40:11
1539
Sharon Supith
Prismaatjes 3
41:30
1540
Leen van Zwieten
Team 8
42:46
1541
Bernarda Swenker
Team 8
42:46
1542
Gleddes Bussink
Innoforte 2
43:23
1543
Bernold Ballast
Trajectum 3
58:32
Uitslagverwerking www.hardloopuitslagen.nl
www.uitslagen.nl
28-09-2018 12:37