Uitslagenlijst Ambtenarenmarathon

Arnhem - Donderdag 20 september 2018

MAN, MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henri Elands
Zeist gaat lekker....
17:53
2
Sander Jansen
Zeist gaat lekker....
18:22
3
Roeland Sluiskes
Zeist gaat lekker....
18:33
4
Roeland Sluiskers
Zeist gaat lekker....
19:13
5
Marcel van der Vaart
Zeist gaat lekker....
19:14
6
Chris Huiden
Zeist gaat lekker....
22:01
7
Peter van der Linde
Zeist gaat lekker....
22:53
8
Niels Geelkerken
Zeist gaat lekker....
25:11
9
Roland Beenen
Zeist gaat lekker....
26:21
10
René Scheffer
Zeist gaat lekker....
26:31
VROUW, VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noortje van de Water
Wageningse dames
20:21
2
Noortje van de Water
Wageningse dames
20:47
3
Suzan Theeuwen
Wageningse dames
22:43
4
Marieke Zee
Wageningse dames
22:50
5
Rike van de Wiel
Wageningse dames
23:01
6
Esther Ullrich
Wageningse dames
23:21
7
Mila Verdonk
Sporty Spice Zeist
24:20
8
Marian van der Stok
Wageningse dames
24:43
9
Christie Bakker
Sporty Spice Zeist
25:28
10
Belinda Bonting
Wageningse dames
25:54
11
Irene van Doorn
Sporty Spice Zeist
25:56
12
Krista Bliekendaal
Sporty Spice Zeist
26:25
13
Daniëlle van Wageningen
Sporty Spice Zeist
26:28
14
Marlies Chang
Wageningse dames
26:32
15
Patricia Boer
Sporty Spice Zeist
26:38
16
Lianne van den Brand
Wageningse dames
26:42
17
Christine Marskamp
Sporty Spice Zeist
26:48
18
Erna Stein
Sporty Spice Zeist
27:05
19
Nicole Groenendal
Sporty Spice Zeist
27:41
20
Jolanda Eefting
Sporty Spice Zeist
32:16
GEM, GEMENGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Brands
ODRA-one
15:32
2
Jeroen Brands
ODRA-one
15:41
3
Johannes Postma
Leeuwarden 1
15:50
4
Diederik Gerritsen
Provincie Gelderland 1
16:03
5
Johannes Postma
Leeuwarden 1
16:04
6
Startnummer 601
Team PZH
16:07
7
Sander van Vliet
Team PZH
16:45
8
Chris Frencken
Oost Gelre
16:48
9
Addy Boll
Boekel Gastvrij en Actief
16:54
10
Koen Vereijken
Team PZH
16:54
11
Thirza Brinkhof
Provincie Noord-Brabant 2
17:01
12
Henk Wolf
Geeft Lucht I
17:02
13
Adrie Akkerman
Lingewaard 01
17:03
14
Wouter Ribbink
Provincie Gelderland 1
17:13
15
Addis Yitbarek
ODRA-one
17:15
16
Chris Frencken
Oost Gelre
17:17
17
Ellen Korsten
Provincie Noord-Brabant 2
17:20
18
Startnummer 52
Heuvelruglopers
17:20
19
Foppe Jan Palsma
Leeuwarden 1
17:21
20
Wouter Ribbink
Provincie Gelderland 1
17:30
21
Rik Meijerink
Vechtstromen 1
17:31
22
Klaas Pol
Hanen en hennen
17:35
23
Koen Bleumink
Vechtstromen 1
17:37
24
Esther van Kleef
Resistance ABR-RIVM
17:41
25
Jossy van den Boogaard
Resistance ABR-RIVM
17:47
26
Mathew Olde Kieverik
Heuvelruglopers
17:50
27
Jarno Koelen
Vechtstromen 1
17:51
28
Frank van Os
1Stroom
17:51
29
Adrie Akkerman
Lingewaard 01
17:52
30
Machiel van Zutphen
Ede Natuurlijk 2
17:56
31
Ralf Verstappen
Lybrae
18:01
32
Mathew Olde Kieverik
Heuvelruglopers
18:03
33
Machiel van Zutphen
Ede Natuurlijk 2
18:03
34
Erwin Kleinrensink
Hanzelopers
18:05
35
Mark Tomassen
Lingewaard 01
18:10
36
Marco Steijn
Team PZH
18:10
37
Jp
Tot Maandag
18:12
38
Ralf Verstappen
Lybrae
18:12
39
Danny Valstar
Bar-Organisatie team 4
18:15
40
Arco Vuik
IenA GWZ
18:18
41
Jan Hendriks
Lingewaard 01
18:18
42
Koen Bleumink
Vechtstromen 1
18:22
43
Paul Winters
Arnhem1
18:23
44
Bram Hoogenraad
Schatjes 1
18:27
45
Frank van Os
1Stroom
18:27
46
Marco van der Hoeven
Bar-Organisatie Team 2
18:28
47
Ferry Timp
SMC -Steeds Meer Conditie
18:30
48
Klaas Bolte
DeurneDoet't 1
18:33
49
Carla Crum
Lingewaard 02
18:35
50
Alex Hollemans
Bar-Organisatie team 4
18:35
51
Yorun van Kasteel
BELachelijk snel
18:37
52
Ernest Bressers
Team Wijk bij Duurstede
18:38
53
Arno Eimers
ODRA-one
18:41
54
Desiree Antoniou
DeurneDoet't 1
18:41
55
Frits Huttenhuis
Vechtstromen 1
18:42
56
Arco Vuik
IenA GWZ
18:42
57
Dick Driesprong
GBD/)CD
18:43
58
Thijs Barten
Zevenaar 2
18:46
59
Andy Knipping
Lingewaard 01
18:46
60
Mark Tomassen
Lingewaard 01
18:49
61
Joep van IJzendoorn
ViaLima
18:50
62
Klaas Bolte
DeurneDoet't 1
18:51
63
Miel Jacobs
Gelders Archief
18:54
64
Henk-Jan Veldboom
1Stroom
18:55
65
Peter Reesink
VIP Defensie
18:55
66
Richard Pap
Schatjes 1
18:55
67
Startnummer 51
Heuvelruglopers
18:56
68
Hans van den Kerkhof
Resistance ABR-RIVM
18:57
69
Jp
Tot Maandag
18:58
70
Alex van Oostwaard
Team PZH
18:59
71
Thijs
Tot Maandag
19:01
72
Mark-Jan Katz
Venray Beweegt
19:03
73
Peter Maas
REP Defensie
19:03
74
Karen Halmingh
Vechtstromen 1
19:03
75
Rob Gebbing
Brummen in beweging
19:03
76
John Godschalk
Gemeente Geertruidenberg
19:04
77
Marthin van Boheemen
Brummen in beweging
19:04
78
Roel ter Horst
Volop in beweging
19:05
79
Wytze Kaastra
ODRA-one
19:05
80
Klaas Dijkstra
Vechtstromen 2
19:06
81
Falco Dam
Hanen en hennen
19:08
82
Andy Knipping
Lingewaard 02
19:08
83
Mark-Jan Katz
Venray Beweegt
19:08
84
Casper Noordhoek
ODRA-one
19:11
85
Eelco de Groot
Assen 1
19:12
86
Emil Bos
Lingewaard 01
19:13
87
Ferry Timp
SMC -Steeds Meer Conditie
19:14
88
Diederik Heij
PIANOo
19:15
89
Christoffer Jonker
VIP Defensie
19:18
90
Richard Meijer
Team 1 WSVV
19:19
91
Jakob Dieckmann
Bar-organisatie Team 5
19:20
92
André te Brake
Oost Gelre
19:21
93
Sander van Vliet
Team PZH
19:23
94
Eddy Pronk
SMC -Steeds Meer Conditie
19:23
95
Chris
Tot Maandag
19:26
96
Jan Willem Versteeg
GBD/)CD
19:27
97
Bianca Jongerius
Bar-Organisatie Team 2
19:27
98
Jolien Evers
Vechtstromen 1
19:31
99
Marco Steijn
Team PZH
19:32
100
Patrick Mulder
Financials
19:33
101
Yorun van Kasteel
BELachelijk snel
19:34
102
Karel Kok
Heuvelruglopers Team 2
19:34
103
Wouter van den Bor
Financials
19:34
104
Karel Kok
Heuvelruglopers Team 2
19:34
105
Dirk de Boer
Assen 1
19:35
106
Frank Aikema
Assen 2
19:36
107
Leo van Wijk
Gelders Archief
19:36
108
Maarten Homan
Arnhem1
19:36
109
Alex van Oostwaard
Team PZH
19:38
110
Mark Duijtshoff
Schatjes 1
19:38
111
Linda Janssen
DeurneDoet't 1
19:38
112
Frank Jan Biljard
Volop in beweging
19:38
113
Natasja van Heusen
Heuvelruglopers
19:39
114
Erik Steenbergen
Provincie Gelderland 1
19:41
115
Eric Maten
Ede Natuurlijk 1
19:41
116
Ruud Broeren
Lingewaard 01
19:41
117
Wouter Gademan
Team Bronckhorst 1
19:41
118
Taco Sikkema
Team 1 WSVV
19:41
119
Bram Hoogenraad
Schatjes 1
19:41
120
Michael van Wanrooij
Ede Natuurlijk 1
19:42
121
Diederik Heij
PIANOo
19:42
122
Martijn Blom
Vechtstromen 1
19:43
123
Arnout Hulshuis
Ede Natuurlijk 2
19:44
124
Bert Stoffers
HUP VOORNE HUP
19:45
125
Dennis Schnoink
De Vesting-renners
19:45
126
Heidy Smit
Hanen en hennen
19:47
127
Carola Bremer
Lingewaard 01
19:47
128
Jetty Bhattoe
Provincie Noord-Brabant 1
19:48
129
Michelle Bieleveld
Assen 2
19:48
130
Ton Lubbers
Assen 2
19:50
131
John Godschalk
Gemeente Geertruidenberg
19:51
132
René Rigterink
Noordoostpolder
19:52
133
Toon van den Brink
Financials
19:53
134
Renze Huizenga
Geeft Lucht I
19:54
135
Peter van der Tuin
VIP Defensie
19:54
136
Dirk de Boer
Assen 1
19:57
137
Bob Strasters
HUP VOORNE HUP
19:58
138
Eric Maten
Ede Natuurlijk 1
19:59
139
Mark Grupstra
Leeuwarden 1
19:59
140
Tessa Schurink
Resistance ABR-RIVM
19:59
141
Ruud Broeren
Lingewaard 01
19:59
142
Heidy Smit
Hanen en hennen
20:00
143
Sabiena Feenstra
Resistance ABR-RIVM
20:01
144
Matthijs Kleij
Arnhem1
20:01
145
Joost van der Waal
Bar-Organisatie Team 1
20:02
146
Eddy van Bemmel
REP Defensie
20:02
147
Richard Pap
Schatjes 1
20:02
148
Henk van Dongen
Provincie Noord-Brabant 2
20:03
149
Renate Degen
Ede Natuurlijk 1
20:03
150
Linda Janssen
DeurneDoet't 1
20:03
151
Martin Bos
IenA GWZ
20:04
152
Eddie van Middendorp
Hanen en hennen
20:05
153
Michael van Wanrooij
Ede Natuurlijk 1
20:05
154
Spencer Zwier
Boekel Gastvrij en Actief
20:05
155
Pieter Zwaan
Team Wijk bij Duurstede
20:06
156
Jo Branderhorst
Zevenaar 2
20:06
157
Centine Kusters
Bar-Organisatie Team 3
20:08
158
Natasja van Heusen
Heuvelruglopers
20:12
159
Hendrik Jan van de Vliert
Brummen in beweging
20:12
160
Barrie Span
Oost Gelre
20:13
161
Nelson Verheul
Runners Berg en Dal
20:15
162
Dave Heckmans
ViaLima
20:17
163
Jan Willem Versteeg
GBD/)CD
20:17
164
Dick Driesprong
GBD/)CD
20:18
165
Gerben Bosscha
1Stroom
20:19
166
Chris Papjes
1Stroom
20:20
167
Ruud Jansen
Lingewaard 03
20:20
168
Pieter Mooijman
Bar-Organisatie Team 3
20:20
169
Mirjam Lammers
Hanzelopers
20:20
170
Martijn Blom
Vechtstromen 1
20:21
171
Bud Huis in 't Veld
Vechtstromen 1
20:21
172
Ellen te Kaat
Bar-Organisatie Team 2
20:21
173
Mark Duijtshoff
Schatjes 1
20:22
174
Hille Boogerd
HUP VOORNE HUP
20:26
175
Raymond Loos
Team 1 WSVV
20:27
176
Tinus van Wensveen
REP Defensie
20:29
177
Jesse van der Horst
PIANOo
20:30
178
Richard van Vliet
Bar-organisatie Team 5
20:32
179
Jeroen Kools
Lybrae
20:32
180
Marcel Warmerdam
Geeft Lucht I
20:32
181
Eddie van Middendorp
Hanen en hennen
20:33
182
Mark Verhoeve
ViaLima
20:34
183
Paul Timmerman
Team 1 WSVV
20:35
184
Gerro Klaassen
Runners Berg en Dal
20:35
185
Saskia Hessels-Schouw
REP Defensie
20:39
186
Barry Woudenberg
Gemengd Wageningen
20:40
187
Bart ter Steege
Ede Natuurlijk 2
20:41
188
Jo Branderhorst
Zevenaar 2
20:41
189
Peter van Dijk
Team 1 WSVV
20:42
190
Desiree Antoniou
DeurneDoet't 1
20:42
191
Paul Bijkerk
Resistance ABR-RIVM
20:42
192
Remco van Pel
Geeft Lucht II
20:42
193
Tesse Bosma
Leeuwarden 2
20:43
194
Ellen Dijkstra
SMC -Steeds Meer Conditie
20:43
195
Johan Buijnink
Noordoostpolder
20:43
196
Jean-Paul van der Ham
WeRun4People
20:44
197
Jakop Dieckmann
Bar-organisatie Team 5
20:44
198
Rosanna HuertasMulckhuyse
Ede Natuurlijk 2
20:44
199
Ruud Steegh
Venray Beweegt
20:45
200
Peter van de Wurff
HUP VOORNE HUP
20:45
201
Tessa Helleman
Krimpen
20:45
202
Bert Arents
Runners Berg en Dal
20:45
203
Pascal van Willigen
Team 2 WSVV
20:46
204
Boris Zalm
Arnhem2
20:46
205
Sebastian Reyn
VIP Defensie
20:48
206
Niels op den Kelder
Provincie Noord-Brabant 2
20:48
207
Bert Scholten
Ede Natuurlijk 2
20:49
208
Klaas Dijkstra
Vechtstromen 2
20:49
209
Jeroen Spruit
Laborijn
20:50
210
Marcel van Wissen
Bar-Organisatie Team 3
20:50
211
Yorick van Deelen
HUP VOORNE HUP
20:50
212
Martin Hardijzer
Team Wijk bij Duurstede
20:51
213
Frank Jan Biljard
Volop in beweging
20:51
214
Arie van der Klift
Gemengd Wageningen
20:53
215
Janna Brouwer
Arnhem2
20:54
216
Monique Mol
VIP Defensie
20:56
217
Özden Cosgun
Gelders Archief
20:56
218
Gerro Klaassen
Runners Berg en Dal
20:57
219
Fred van Wijk
Gemengd Wageningen
20:57
220
Arthur Verstegen
Arnhem1
20:58
221
Sjaak Aalten
IenA GWZ
20:59
222
Adri Derickx
Financials
20:59
223
Marco Beers
PIANOo
20:59
224
Arno van den Langenberg
Provincie Noord-Brabant 1
21:00
225
Simone Span-van Londen
Hanzelopers
21:00
226
Sandra van der Meulen
Leeuwarden 1
21:03
227
Matthijs Harkema
Brummen in beweging
21:04
228
Mark Moen
IenA GWZ
21:05
229
Marcel Warmerdam
Geeft Lucht I
21:06
230
Ellen Dijkstra
SMC -Steeds Meer Conditie
21:06
231
Patric Roes
Team Bronckhorst 1
21:06
232
Rosanna HuertasMulckhuyse
Ede Natuurlijk 2
21:06
233
Erlinde Romijn
Gemeente Geertruidenberg
21:06
234
Wilfred Rietdijk
VIP Defensie
21:06
235
Tom Jutten
Provincie Noord-Brabant 1
21:06
236
Marcel Janssen
Lingewaard 03
21:07
237
Daphne Seegers
Provincie Gelderland 1
21:09
238
Gerard Mekking
PIANOo
21:09
239
Erno Oostrik
ODRA-one
21:11
240
Berend Beishuizen
Resistance ABR-RIVM
21:12
241
Henk van Dongen
Provincie Noord-Brabant 2
21:12
242
Lennard van Zanten
Bar-organisatie Team 5
21:12
243
Pierre Kersten
Runners Berg en Dal
21:13
244
Tinus Wensveen
REP Defensie
21:13
245
Viyendra Ramsaroep
WeRun4People
21:14
246
Nienke Monnee
Provincie Noord-Brabant 1
21:15
247
Marcel van Wissen
Bar-Organisatie Team 3
21:15
248
Marja Verwaaijen
Assen 2
21:15
249
Rob Groen
Hanzelopers
21:16
250
Mohammed Mouhouti
Zevenaar 2
21:17
251
Marco Withagen
Team Bronckhorst 1
21:17
252
Thirza Brinkhof
Provincie Noord-Brabant 2
21:18
253
Jan Dunning
Noordoostpolder
21:18
254
Marcel Janssen
Lingewaard 03
21:20
255
Marco Jansen
Financials
21:21
256
Alex Jansen
Krimpen
21:21
257
Barry Woudenberg
Gemengd Wageningen
21:22
258
Mark Verhoeve
ViaLima
21:22
259
Winston van Gemd
WeRun4People
21:22
260
Frank Snieder
WeRun4People
21:24
261
Hetty Groeneveld
Hanen en hennen
21:24
262
Rob van de Braak
Team 1 WSVV
21:24
263
Gerben Bosscha
1Stroom
21:24
264
Chris Papjes
1Stroom
21:24
265
Barrie Span
Oost Gelre
21:25
266
Marc Van der Weel
HUP VOORNE HUP
21:26
267
Jan Mike Wester
Assen 1
21:26
268
Jan Hendriks
VIP Defensie
21:26
269
Martin Bos
IenA GWZ
21:27
270
Ruud Jansen
Lingewaard 03
21:28
271
Quido Hoitink
Team 2 WSVV
21:28
272
Jared Hensen van Uningen
IenA GWZ
21:28
273
Dennis Wessels
Team 2 WSVV
21:28
274
Tessa Helleman
Krimpen
21:28
275
Bert Arents
Runners Berg en Dal
21:28
276
Maartje van der Knaap
Ede Natuurlijk 1
21:28
277
Reindert Stellingwerff
Team 1 WSVV
21:28
278
Esther van der Kroon
Provincie Gelderland 1
21:31
279
Rianne Tilkema
Apeldoorn in Topvorm
21:31
280
Hennie van Alphen
Boekel Gastvrij en Actief
21:32
281
Nicole van Acker
Provincie Noord-Brabant 1
21:32
282
Marleen Kalksma
BELachelijk snel
21:33
283
Jasper Hoebe
Team 2 WSVV
21:33
284
Luciënne Kant
Oost Gelre
21:34
285
Erlinde Romijn
Gemeente Geertruidenberg
21:36
286
Henry Vermaas
Bar-Organisatie Team 2
21:37
287
Marco Withagen
Team Bronckhorst 1
21:38
288
Ronald Stegeman
Brummen in beweging
21:38
289
Marcel Janssen
Lingewaard 03
21:38
290
Jamal Abib
Blue
21:40
291
Renze Huisinga
Geeft Lucht I
21:41
292
Theo Worsteling
Blue
21:43
293
Yvet Bosch
Vechtstromen 2
21:43
294
Theunis Kalsbeek
Arnhem2
21:43
295
Jean Paul vd Ham
WeRun4People
21:45
296
Andre Bouter
Bar-Organisatie Team 1
21:45
297
Marloes Beekmans
Lybrae
21:46
298
Romy Steinvoort
Laborijn
21:46
299
Roland van den Bogaard
Zevenaar 1
21:47
300
Frans Kraaikamp
BELachelijk snel
21:47
301
Mario Baartman
HUP VOORNE HUP
21:49
302
Bert Scholten
Ede Natuurlijk 2
21:51
303
Freddy Visser
Team 2 WSVV
21:51
304
Alex Jansen
Krimpen
21:51
305
Roland van den Bogaard
Zevenaar 1
21:53
306
Fred van Kan
Gelders Archief
21:53
307
Carla Dekker
PIANOo
21:53
308
Menno Weger
REP Defensie
21:53
309
Leroy van der Zanden
DeurneDoet't 1
21:56
310
Marloes Leeuwrik
Bar-Organisatie Team 1
21:57
311
Ronald Schrijvers
Bar-Organisatie team 4
21:57
312
René van Dorp
WeRun4People
21:58
313
Sander Siebel
Ede Natuurlijk 1
21:58
314
Marjon Striegel
Bar-Organisatie Team 2
21:59
315
Erik Roest
Geeft Lucht I
22:00
316
Richard Vrieling
SMC -Steeds Meer Conditie
22:01
317
Dolf Dimmendaal
Laborijn
22:03
318
Janet Driessen
Lingewaard 03
22:03
319
Niels Barendregt
REP Defensie
22:05
320
Femke Bergmans
Bar-organisatie Team 5
22:05
321
Bauke Jansen
Lingewaard 03
22:07
322
Marcel Robben
Arnhem1
22:07
323
Freek Bello
Boekel Gastvrij en Actief
22:07
324
Henk Neijenhuis
Team Bronckhorst 1
22:07
325
Bianca Poelhuis
Oost Gelre
22:08
326
Johan Kingma
Hanen en hennen
22:08
327
Annemiek Bruins
Assen 2
22:08
328
Mohammed Mouhouti
Zevenaar 2
22:09
329
Karin Frauchiger
Financials
22:09
330
Viyendra Ramsaroep
WeRun4People
22:09
331
Henriette Heetebrij
Schatjes 1
22:09
332
Daphne Seegers
Provincie Gelderland 1
22:09
333
Marre van Welsum
Team Wijk bij Duurstede
22:09
334
Sonja Waijboer
Hanzelopers
22:09
335
Bas Coppelmans
Lybrae
22:10
336
Bas Heringa
Team Bronckhorst 1
22:10
337
Dick van Rijn
Heuvelruglopers Team 2
22:11
338
Berry Eijkhout
Venray Beweegt
22:12
339
Edwin Holsappel
Geeft Lucht I
22:15
340
Ronald Smallenburg
Team 2 WSVV
22:15
341
Karlijn
Tot Maandag
22:17
342
Wilco Wels
Assen 1
22:17
343
Janet Driessen
Lingewaard 03
22:17
344
Martine Uiterweerd
Team Bronckhorst 1
22:17
345
Roel ter Horst
Volop in beweging
22:18
346
Nelleke Floor
Lingewaard 03
22:19
347
Elise Boon
Blue
22:21
348
Cees Vermeulen
Arnhem1
22:21
349
Toon van Gene
Provincie Noord-Brabant 1
22:22
350
Hans van Scheepen
Schatjes 1
22:23
351
Tjalling Leenstra
Resistance ABR-RIVM
22:24
352
Fred van Wijk
Gemengd Wageningen
22:25
353
Mirjam de Graaf
Leeuwarden 1
22:27
354
Patricia Damen-Verkerk
VIP Defensie
22:27
355
Eelco de Groot
Assen 1
22:29
356
Richard Wijkhuijs
Team 1 WSVV
22:29
357
Gert-Jan Peppelman
Team Bronckhorst 1
22:29
358
Rieja Raven
De Vesting-renners
22:29
359
Renze Huizenga
Geeft Lucht II
22:31
360
Jolanda Broug
HUP VOORNE HUP
22:34
361
Stevien Gardenier
Heuvelruglopers Team 2
22:35
362
Hendri Wijnen
Provincie Noord-Brabant 2
22:35
363
Hans van Zutven
Boekel Gastvrij en Actief
22:37
364
Ilse de Vries
Arnhem2
22:38
365
Patric Roes
Team Bronckhorst 1
22:39
366
Simone Span-van Londen
Hanzelopers
22:39
367
Maarten Odie
Ede Natuurlijk 1
22:39
368
Henry van Drunen
IenA GWZ
22:39
369
Cora Vermeer - van Hunen
Volop in beweging
22:39
370
Jim Remmel
REP Defensie
22:40
371
Marianne van Sommeren
Arnhem2
22:44
372
Theo van der Veen
Team 1 WSVV
22:44
373
Huub de Jong
BELachelijk snel
22:45
374
Patrick Zoer
Volop in beweging
22:48
375
Thijs Barten
Zevenaar 2
22:48
376
Mieke Teunissen
ViaLima
22:48
377
Peter Hut
Apeldoorn in Topvorm
22:49
378
Frank Snieder
WeRun4People
22:50
379
Jean-Paul van der Ham
WeRun4People
22:51
380
Wilco van der Bas
Venray Beweegt
22:51
381
Wilfred van der Wel
Heuvelruglopers
22:51
382
Linde Wilmink
BELachelijk snel
22:51
383
Jelle Bos
VIP Defensie
22:52
384
Lilian Pattipeiluhu
BELachelijk snel
22:53
385
Marc van den Hoogen
Gelders Archief
22:54
386
Sarah
Tot Maandag
22:54
387
Freddy Scherpenzeel
Team Wijk bij Duurstede
22:54
388
Bas Coppelmans
Lybrae
22:55
389
Paul Bouwman
Assen 2
22:56
390
Paul Quint
Gemengd Wageningen
22:58
391
Dirk van den Biezen
Bar-organisatie Team 5
23:00
392
Berry Eijkhout
Venray Beweegt
23:00
393
André Jansen
Venray Beweegt
23:00
394
Inge Bokma
Leeuwarden 1
23:01
395
Thijs Verkaik
Ede Natuurlijk 1
23:01
396
Dick Wentink
Laborijn
23:03
397
Olga Winkler
ODRA-one
23:04
398
Ad van Oirschot
Arnhem2
23:04
399
Anton Wijkhuijs
Leeuwarden 1
23:04
400
Thom Jongen
Provincie Noord-Brabant 1
23:06
401
Hanny Algra
Leeuwarden 2
23:06
402
Adri Derickx
Financials
23:06
403
Alieke Wijnholds
De Vesting-renners
23:08
404
Martin Bos
Bar-organisatie Team 5
23:08
405
Marc Brouwer
Geeft Lucht II
23:09
406
Hans Hetterscheit
Zevenaar 1
23:11
407
Loes Leerkes
Apeldoorn in Topvorm
23:11
408
Rijn Hagedoorn
Hanzelopers
23:12
409
Sanne van Vegchel-Bruijn
Ede Natuurlijk 2
23:13
410
Marloes Nistelrooij
Zevenaar 2
23:14
411
Heidi van de Grootevheen
Hanen en hennen
23:16
412
Ellie Weijde-Leenders
Lingewaard 02
23:19
413
Wil Houben
ViaLima
23:20
414
Jaap Glas
De Vesting-renners
23:22
415
Jolanda Ederveen
Hanen en hennen
23:22
416
Thijs Spijkers
Provincie Noord-Brabant 2
23:23
417
Paul de Vrught
Laborijn
23:24
418
Alfons van Dort
Heuvelruglopers
23:24
419
Jeroen Heutink
Bar-Organisatie Team 1
23:24
420
Kira
Tot Maandag
23:25
421
Luuk de Leede
SMC -Steeds Meer Conditie
23:25
422
Emanuel
Tot Maandag
23:27
423
Koen Vereijken
Team PZH
23:27
424
Beno Martinus
Vechtstromen 2
23:28
425
Robert Breukhoven
HUP VOORNE HUP
23:28
426
Roy Sillen
VIP Defensie
23:30
427
Marloes Schreur
Leeuwarden 2
23:30
428
Katinka Vons - de Boer
Arnhem1
23:31
429
Hans Smedinga
Zevenaar 1
23:32
430
John van Dorst
Bar-Organisatie team 4
23:33
431
Elsbeth Weenink
Apeldoorn in Topvorm
23:33
432
Stevien Gardenier
Heuvelruglopers Team 2
23:34
433
Elsbeth Weenink
Apeldoorn in Topvorm
23:34
434
Margot Wolters
Arnhem2
23:35
435
Evelien Luggenhorst
Lingewaard 02
23:37
436
Hennie van Kuijk
Gemeente Geertruidenberg
23:37
437
Mettje Elzinga
Leeuwarden 2
23:37
438
Jakob Dieckmann
Bar-organisatie Team 5
23:38
439
Yvonne Dilling
Team 1 WSVV
23:40
440
Willy Pilon
Noordoostpolder
23:41
441
Robin van Beijnen
Bar-organisatie Team 5
23:42
442
Maria Hurtado Blanco
GBD/)CD
23:42
443
Leo Baas
GBD/)CD
23:43
444
Thijs Spijkers
Provincie Noord-Brabant 2
23:43
445
Annemarie Kampkuiper
Arnhem2
23:43
446
Zoë Fleuren
Lingewaard 03
23:44
447
Therry van Zalingen
Blue
23:44
448
Anneke van Halderen
Bar-Organisatie Team 3
23:44
449
Frans scheel
Blue
23:46
450
Ellie Weijde-Leenders
Lingewaard 02
23:48
451
Bianca Jongerius
Bar-Organisatie Team 2
23:49
452
Louis Backx
Noordoostpolder
23:50
453
Claudia Doek
De Vesting-renners
23:50
454
Wiljanneke Dwars
Hanzelopers
23:51
455
Rina Tuinstra
De Vesting-renners
23:52
456
Emile van Nassau
Lingewaard 02
23:52
457
Michelle Bieleveld
Assen 2
23:52
458
Jessica Bongers
1Stroom
23:53
459
Bregje Booltink
1Stroom
23:53
460
Bianca Poelhuis
Oost Gelre
23:55
461
Hanny Algra
Leeuwarden 2
23:56
462
Anton Saamena
Venray Beweegt
23:58
463
Sander Brok
Bar-Organisatie Team 1
23:58
464
Theo Sessink
Zevenaar 1
23:59
465
Jolien Evers
Vechtstromen 2
24:00
466
Wouter Algra
Volop in beweging
24:00
467
Marcel van Baal
Gemeente Geertruidenberg
24:01
468
Peter Muller
Provincie Gelderland 1
24:02
469
Wilco van der Bas
Venray Beweegt
24:03
470
Roelie Koopstra
Lingewaard 02
24:04
471
Maria Hurtado Blanco
GBD/)CD
24:05
472
Bart Evers
Bar-Organisatie Team 2
24:05
473
Leo Baas
GBD/)CD
24:05
474
Lennert Ketner
Bar-Organisatie Team 2
24:05
475
Peter van den Akker
Vechtstromen 2
24:07
476
Henk Lomulder
De Vesting-renners
24:08
477
Jaco ter Avest
Schatjes 1
24:10
478
Edward Verkammen
Lybrae
24:11
479
Harry Popken
Arnhem1
24:11
480
Bart Hoogendorp
Noordoostpolder
24:12
481
Jacob Warris
Geeft Lucht II
24:13
482
Klary de Vries
Noordoostpolder
24:13
483
Dick van Rijn
Heuvelruglopers Team 2
24:14
484
Sofieke de Wit
ODRA-one
24:14
485
Edwin Slok
Resistance ABR-RIVM
24:14
486
Roxanne
Tot Maandag
24:16
487
Robert de Boer
Leeuwarden 1
24:17
488
Arjan Bosker
Krimpen
24:17
489
Janny Hage
Bar-Organisatie Team 3
24:17
490
Rieke van de Wiel
Gemengd Wageningen
24:18
491
Kim Lodewijk
Geeft Lucht II
24:18
492
Peter Versluis
Bar-Organisatie Team 1
24:19
493
Marco van der Hoeven
Bar-Organisatie Team 2
24:19
494
Esther Ullrich
Gemengd Wageningen
24:22
495
Fred de Witte
1Stroom
24:22
496
Sofie van Orsouw
Gemeente Geertruidenberg
24:24
497
Roelie Koopstra
Lingewaard 02
24:27
498
Mariëlle de Haan
Leeuwarden 1
24:29
499
Vera Koster
Vechtstromen 2
24:30
500
Marc Brouwer
Geeft Lucht II
24:31
501
Karin Sloot
Zevenaar 1
24:33
502
Merijn Kok
Provincie Noord-Brabant 1
24:36
503
Harry Holterman
Leeuwarden 2
24:36
504
Lisette Hartgerink
Ede Natuurlijk 2
24:36
505
Saskia van Oene
Apeldoorn in Topvorm
24:36
506
Guy van der Hoeven
Bar-Organisatie team 4
24:37
507
Marieke Schabbink
Vechtstromen 2
24:37
508
May Scheepers
Gelders Archief
24:38
509
Mieke Vink
Runners Berg en Dal
24:39
510
Koen Vereijken
Team PZH
24:43
511
Dirk Reusink
Hanzelopers
24:45
512
Berlinda Berends
Arnhem2
24:45
513
Donja Groot Kormelink
ODRA-one
24:47
514
Marco van Gastel
Heuvelruglopers Team 2
24:49
515
Wilco Wels
Assen 1
24:51
516
Ageeth Huizinga
Leeuwarden 2
24:51
517
Rachel Westerveld
Gelders Archief
24:52
518
Nick Lubberman
De Vesting-renners
24:53
519
Mathijs Ransijn
Provincie Noord-Brabant 1
24:56
520
Bart van der Griendt
Team 2 WSVV
24:56
521
Mieke Teunissen
ViaLima
25:00
522
Chantal te Pas
Geeft Lucht I
25:01
523
Luuk de Leede
SMC -Steeds Meer Conditie
25:02
524
Remco Meijer
Bar-Organisatie team 4
25:02
525
Carmen Giménez Solar
Gelders Archief
25:03
526
Bert Schuurkamp
Team 2 WSVV
25:04
527
Linda Raben
Laborijn
25:05
528
Marja Verwaaijen
Assen 2
25:06
529
André Kleinheerenbrink
Vechtstromen 2
25:06
530
Theo Sessink
Zevenaar 1
25:07
531
Magda Jochems
Financials
25:08
532
Marike Bezema
De Vesting-renners
25:09
533
Wouter Algra
Volop in beweging
25:10
534
Gerben Verhoogd
Provincie Gelderland 1
25:13
535
Angelique Zegers
Laborijn
25:13
536
Hessel Nauta
Volop in beweging
25:14
537
Ingrid Rennen
Team Wijk bij Duurstede
25:15
538
Richard Fennema
Bar-Organisatie Team 2
25:17
539
Fleur van Noort
HUP VOORNE HUP
25:18
540
Marianne Tanahatoe
Leeuwarden 2
25:19
541
Hans Hetterscheit
Zevenaar 1
25:19
542
Roberto Verdier
IenA GWZ
25:25
543
Maarten Kroon
Gemengd Wageningen
25:28
544
Hester Visschers
Laborijn
25:31
545
Paul Bouwman
Assen 2
25:31
546
Anna Trouwborst
Krimpen
25:31
547
Arjan Bosker
Krimpen
25:34
548
Patrick Span
Hanzelopers
25:34
549
Annemarie Ostojic
Bar-organisatie Team 5
25:35
550
Jacobine van Oosterbosch
Gemeente Geertruidenberg
25:38
551
Eva van der Post
SMC -Steeds Meer Conditie
25:40
552
Miranda van Dort
Team Wijk bij Duurstede
25:40
553
Michael Delgado
Blue
25:40
554
Eugenie Massop
Brummen in beweging
25:41
555
Bianca Verhulst
REP Defensie
25:41
556
Martine Whitehead
Apeldoorn in Topvorm
25:42
557
Johan van Gerrevink
Team 2 WSVV
25:46
558
Margriet Robinson
Boekel Gastvrij en Actief
25:49
559
Hans van Wichen
Gemengd Wageningen
25:50
560
Rolinka van Markus
Heuvelruglopers
25:52
561
Anouk Lavrijsen
Boekel Gastvrij en Actief
25:54
562
Dennis Emmelkamp
Geeft Lucht II
25:55
563
Virgenie Konincks-Lautens
Provincie Noord-Brabant 1
25:57
564
Kim Stevens
Lybrae
25:58
565
Hinde Dijkhuis
Geeft Lucht I
25:59
566
Carolien Hulsbergen
Vechtstromen 2
26:04
567
Marjolein Hoefsloot
Arnhem1
26:04
568
Stella Mulder
Financials
26:05
569
Robbert Speksnijder
DeurneDoet't 1
26:06
570
Petra van Burk
Provincie Gelderland 1
26:06
571
Peter Wijnen
ViaLima
26:09
572
Karin van Hensbergen
Volop in beweging
26:09
573
Femke Aarnink
Zevenaar 2
26:15
574
Alex Jansen
Krimpen
26:16
575
Diana van Beek
Geeft Lucht I
26:19
576
Romy Smith
Resistance ABR-RIVM
26:21
577
Margreeth van der Heijde
ViaLima
26:21
578
Carlijn Swinkels
DeurneDoet't 1
26:22
579
Veerle Broekaart
Gemeente Geertruidenberg
26:23
580
Rolinka van Markus
Heuvelruglopers
26:25
581
Jacobine van Oosterbosch
Gemeente Geertruidenberg
26:26
582
Jacqueline Rutten
Zevenaar 1
26:27
583
Marjolein Strik
Arnhem2
26:32
584
Rosanne
Tot Maandag
26:32
585
Kim Stevens
Lybrae
26:33
586
Duncan van Vliet
Apeldoorn in Topvorm
26:35
587
Simone Hut
Team Bronckhorst 1
26:42
588
Femke Aarnink
Zevenaar 2
26:43
589
Nicole Karman
Apeldoorn in Topvorm
26:43
590
Rick Backx
Brummen in beweging
26:45
591
Stephan Papen
Oost Gelre
26:48
592
Freddy de Vries
Brummen in beweging
26:49
593
Patricia Paardekoper
Blue
26:53
594
Ellen te Molder
Runners Berg en Dal
26:54
595
Stephan ten Bosch
PIANOo
26:55
596
Miranda de Wolff
Noordoostpolder
26:55
597
Sander Siebel
Ede Natuurlijk 1
26:56
598
Marco Moen
PIANOo
26:58
599
Niels op den Kelder
Provincie Noord-Brabant 2
26:58
600
Carina Oostenbrink
Schatjes 1
27:03
601
Jan Roggen
Bar-Organisatie Team 3
27:07
602
Desiree Veer
Arnhem1
27:10
603
Daniëlle Breurken
Geeft Lucht II
27:15
604
Lisette ten Wolde
Assen 1
27:15
605
Rianne Freijters
Boekel Gastvrij en Actief
27:19
606
Nanda Knipping
Noordoostpolder
27:19
607
Bart Janssen
Gelders Archief
27:20
608
Tonneke Schmeitz
Venray Beweegt
27:21
609
Frank Aikema
Assen 2
27:24
610
Jacqueline Rutten
Zevenaar 1
27:26
611
Imke Consten
ViaLima
27:37
612
Marieke Bakelaar
Geeft Lucht II
27:38
613
Irma Remeeus
Krimpen
27:47
614
Amanda Bouter
BELachelijk snel
27:50
615
Alies Oprel
Heuvelruglopers Team 2
27:50
616
Terri Quinn
Gelders Archief
27:51
617
Roelof Leunge
Noordoostpolder
27:52
618
Karin te Molder
Geeft Lucht II
27:54
619
Pim Ensering
Bar-Organisatie Team 3
27:56
620
Marieke Frank
Oost Gelre
27:58
621
Annick Williams Hachim
REP Defensie
27:59
622
Chantal van der Wijk
Blue
28:02
623
Fenny van Klinken
Laborijn
28:05
624
Teunie van de Wetering
Apeldoorn in Topvorm
28:14
625
Jan Veenstra
Team Wijk bij Duurstede
28:15
626
Susanne Wollin
SMC -Steeds Meer Conditie
28:15
627
Rebecca Paping- Driessen
DeurneDoet't 1
28:19
628
Ton Lubbers
Assen 1
28:34
629
Hermie Kuiper
Zevenaar 2
28:36
630
Saskia Heitman
Krimpen
28:38
631
Erica Kerstens
Bar-Organisatie Team 3
28:38
632
Brian van der Bruggen
Bar-Organisatie team 4
28:43
633
Jolien den Hartog
Team Wijk bij Duurstede
28:45
634
Sanne de Wit
Bar-Organisatie Team 1
28:55
635
Evelien Luggenhorst
Lingewaard 02
28:58
636
Carla Dekker
PIANOo
28:59
637
Patrick Peters
Lingewaard 02
29:02
638
Cathalijn Savelkoul
Boekel Gastvrij en Actief
29:03
639
Lisette ten Wolde
Assen 1
29:13
640
Annemarie Groenhuis
Runners Berg en Dal
29:14
641
Floortje
Blue
29:31
642
Anna Makaloy
Financials
29:38
643
Yorun van Kasteel
BELachelijk snel
29:54
644
Grietje Fikse
Team 2 WSVV
29:55
645
Marion Luttenberg
Brummen in beweging
29:56
646
Roel Bakker
Team Wijk bij Duurstede
30:18
647
Joris-Jan Janssen
Laborijn
30:24
648
Hans Cevaal
Bar-Organisatie Team 1
30:24
649
Manja van der Aa
Boekel Gastvrij en Actief
30:45
650
Dini Spin
Blue
30:50
651
Willy Vrij
GBD/)CD
30:59
652
Karin van Dijk
Bar-Organisatie Team 1
31:16
653
Pamela Dam
Brummen in beweging
31:18
654
Karin Westerveld
Bar-Organisatie Team 1
31:19
655
Marion Korteland
Bar-Organisatie team 4
31:20
656
Deborah Matser
Lybrae
31:24
657
Wilmie van de Kuil
Heuvelruglopers Team 2
31:34
658
Martien Kok
IenA GWZ
31:36
659
Trea Pieters
Leeuwarden 2
31:44
660
Samira Aissati
Runners Berg en Dal
31:58
661
Geertje Bakker
Leeuwarden 2
32:11
662
Richard Steijlen
Heuvelruglopers Team 2
32:15
663
Dinie Kamping
De Vesting-renners
32:29
664
Marjan Hogeweg
Bar-Organisatie Team 3
33:03
665
Jaap Nispeling
Bar-Organisatie team 4
35:43
666
Nicolet Eefting
BELachelijk snel
35:54
667
Hendrik-Jan Bos
Bar-Organisatie team 4
36:19
668
Willie Foeken
GBD/)CD
36:41
669
Annelies Sparreboom
PIANOo
37:58
670
Suzanne Oostindie
WeRun4People
39:04
Uitslagverwerking Hardloopuitslagen.nl.
www.uitslagen.nl
20-09-2018 22:09