Uitslagenlijst Contiweb Maasheggenloop

Boxmeer - Zondag 16 september 2018

MEISJ, 250 METER BAMBI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elyza Leenders
Bergen Lb
1:10
1:10
2
Lisa van Benthum
Cuijk
1:12
1:12
3
Sam Lamers
Boxmeer
1:19
1:19
4
Ilse de Lang
Cuijk
1:33
1:30
5
Lola Teunen
Sambeek
1:39
1:36
6
Jinthe van den Heuvel
Bakel
1:40
1:36
7
Skyler Wiedemeijer
Bergen
1:42
1:41
8
Juul Grummels
Boxmeer
1:43
1:39
9
Isa Weijmans
Overloon
1:50
1:48
10
Pien Rothof
Boxmeer
2:51
2:44
11
Ylana Leenders
Bergen Lb
2:58
2:54
JONGE, 250 METER BAMBI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesse Smetsers
Nijmegen
1:03
1:03
2
Jef van de Weijer
Oploo
1:09
1:09
3
Wout van den Heuvel
Bakel
1:26
1:24
4
Kai Rost
Sint Anthonis
1:40
1:39
5
Joep van Hoof
Eersel
1:48
1:48
6
Kjell Derks
Rijkevoort-De Walsert
2:14
1:28
7
Dex Rothof
Boxmeer
2:29
2:27
8
Riff de bijl
Amsterdam
2:44
2:42
J6-8, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Riley Praster
Arnhem
4:13
4:13
2
Sam van Benthum
Cuijk
4:14
4:13
3
Rick nillessen
Sporting Boxmeer
4:16
4:15
4
Dirk Nabuurs
Overloon
4:29
4:27
5
Thijn Winkelmolen
Vierlingsbeek
4:45
4:44
6
Bram Nabuurs
Overloon
4:52
4:50
7
Tim van Raaij
Haps
4:52
4:51
8
Dalian Teunen
Sambeek
5:39
5:37
9
Tygo Verstraten
Boxmeer
5:43
5:41
10
Wess van Erp
Boxmeer
6:24
6:23
J9-12, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sem nillessen
Sporting Boxmeer
3:41
3:40
2
Niels van Loo
Boxmeer
3:55
3:54
3
Channing Wiedemeijer
Bergen
4:10
4:10
4
Jesper Hartog
Sporting Boxmeer
4:37
4:36
5
Marijn Verhofstad
Sporting Boxmeer
5:41
5:40
6
Adam Lulko
Sporting Boxmeer
6:23
6:20
M6-8, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luna Smetsers
Nijmegen
4:22
4:22
2
Imke Rost
Sint Anthonis
4:56
4:55
3
Lenny terburg
Groeningen
5:01
5:00
4
Jelyna Leenders
ATV Venray
5:30
5:30
5
Bente van de Weijer
Oploo
5:35
5:34
6
Maud Grummels
Boxmeer
6:26
6:24
M9-12, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kaate Mulders
Vitesse '08
3:33
3:33
2
Chayel Bletterman
Venray
3:33
3:33
3
Diede Mulders
Gennep
3:51
3:51
4
Meis de bijl
Boxmeer
4:02
4:01
5
Faye van Oorschot
GAC Gemert
4:10
4:09
6
Britt Loonen
Sporting Boxmeer
4:10
4:09
J1315, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
3:20
3:20
2
Tim Hendriks
Sporting Boxmeer
3:48
3:48
3
Kuba Lulko
Sporting Boxmeer
4:12
4:10
M1315, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elize Marcus
Sporting Boxmeer
4:15
4:14
HVSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmé Möricke
Cifla
1:25:47
1:25:45
2
Yvette Ressel-Roelofs
Scopias
1:35:37
1:35:33
3
Hanneke van Haren-Meijer
Heumen
1:36:05
1:36:02
4
Julia van Huizen
Amsterdam
1:39:40
1:39:35
5
Birgit Binsfeld
Rheinberg
1:47:16
1:47:08
6
Anke siroo
Oeffelt
1:48:33
1:48:29
7
Helen van Duuren
Arnhem
1:59:39
1:59:30
HV45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christianne Kemner
Katwijk Nb
1:40:41
1:40:37
2
Erika Schoofs
Kervenheim
1:46:54
1:46:52
3
Audri Hensels
Arnhem
1:59:39
1:59:30
4
Manita van der Linden
Berg en Dal
1:59:39
1:59:29
5
Tineke Mous
Sint-Oedenrode
2:00:09
2:00:06
6
Wendy kroesen
Tilburg Road Runners
2:03:45
2:03:06
7
Sandra Reulink
Boxmeer
2:22:07
2:21:53
8
Ingrid van Lieshout
Best
2:23:41
2:23:34
HMSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost Bovee
ATV Venray
1:21:34
1:21:33
2
Horácio Pereira
Oss '78
1:22:13
1:22:11
3
Martijn van de Pol
Boxmeer
1:23:29
1:23:27
4
Frank van Haren
Heumen
1:26:15
1:26:13
5
Koen Hermsen
Cuijk
1:31:31
1:31:28
6
Marijn Van der Toorn
Wijchen
1:32:45
1:32:41
7
Ard Gerrits
Eindhoven Atletiek
1:35:19
1:35:11
8
Thijs Bisseling
Boxmeer
1:35:25
1:35:20
9
Raymond van Benthum
Cuijk
1:35:45
1:35:42
10
Bas Kusters
Velden
1:45:51
1:45:44
11
Tom van den Berg
Sambeek
1:48:32
1:48:25
12
Martijn van den Berg
Sporting Boxmeer
1:52:35
1:52:25
13
Roel van de Ligt
Rijkevoort
1:56:53
1:56:45
HM40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin van Dommelen
GAC Gemert
1:22:09
1:22:07
2
Milan Perc
Cuijk
1:26:54
1:26:52
3
Pieter Bloemberg
Groessen
1:30:24
1:30:20
4
Bjorn de bijl
Amsterdam
1:31:18
1:31:13
5
Mantje Martens
Boxmeer
1:33:29
1:33:26
6
Andrzej Lulko
Boxmeer
1:34:14
1:34:08
7
Sander van Bommel
Gemert
1:37:24
1:37:18
8
Erik van den Dikkenberg
Veenendaal
1:38:03
1:37:56
9
Ko Arts
Boxmeer
1:39:52
1:39:49
10
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
1:40:52
1:40:49
11
Oscar van Hattem
Veenendaal
1:42:57
1:42:50
12
Erik Bond
Achilles-Top
1:47:08
1:47:02
13
Andre Kraatz
Uedem
1:47:16
1:47:08
14
Axel van Sleeuwen
ATV Venray
1:47:29
1:47:26
15
Jeroen Stam
Eindhoven
1:47:31
1:47:29
16
Rene Aben
Sporting Boxmeer
1:48:50
1:48:44
17
Joey Bodde
Boxmeer
1:53:25
1:53:12
18
Wil Schouenberg
Vierlingsbeek
2:21:52
2:21:41
HM50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Kerkhof
Mill
1:23:22
1:23:21
2
Marcel zeelen
Steyl
1:33:29
1:33:22
3
Eugene Roelofs
Boxmeer
1:37:17
1:37:11
4
Ronald van Noordenburg
Escharen
1:37:19
1:37:16
5
Johan Laarakkers
Sambeek
1:39:25
1:39:23
6
Cor Janssen
Horst
1:39:29
1:39:25
7
Guido Verhagen
Boxmeer
1:42:02
1:41:56
8
Roland Hansen
Venray
1:42:46
1:42:37
9
Gerry Hodzelmans
Venray
1:44:15
1:44:05
10
Frans van Huizen
Velp Gld
1:44:47
1:44:41
11
Pieter Classens
Oirlo
1:44:52
1:44:45
12
Frans Versteegen
Sporting Boxmeer
1:48:01
1:47:54
13
Ton Rückert
Scopias
1:50:03
1:49:51
14
Martien Verbeek
Sporting Boxmeer
1:50:32
1:50:21
15
Wim Simmelink
Sporting Boxmeer
1:50:45
1:50:37
16
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
1:51:37
1:51:31
17
Rene Wienholts
Ede Gld
1:55:22
1:55:16
18
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
1:56:25
1:56:15
19
Peter van Rooij
Sint-Oedenrode
2:02:22
2:02:10
20
Wim van der Maat
Geldrop Runners
2:04:26
2:04:20
21
Jan van Haare
Beers Nb
2:05:13
2:05:09
22
Wim Kusters
Oirlo
2:09:43
2:09:34
23
Hans Mellink
Nijmegen
2:10:41
2:10:31
24
Gerrit Jan Griepsma
Millingen aan de Rijn
2:13:21
2:13:11
25
Hans Jansen
Wijchen
2:13:21
2:13:11
26
Joos Bral
Boxmeer
2:29:09
2:28:55
5VROU, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fenne Claassens
Helmond
21:30
21:27
2
Emy Hermens
Olympus Land van Cuijk
22:55
22:50
3
Lotte van Orsouw
Schaijk
23:09
23:04
4
Laura van den Hork
Sambeek
24:52
24:41
5
Jaydee Leenders
ATV Venray
25:44
25:40
6
Ellie Felten
Wijchen
26:03
25:53
7
Mirjam vd Wielen
Schaijk
26:12
26:06
8
Natasja Marcellis
Overloon
26:45
26:40
9
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
26:46
26:33
10
Nikkie Wintjes
Boxmeer
27:03
26:54
11
Hylke Willems
BEGINNERSGROEP 2018
27:48
27:36
12
Sjan Cornelissen
Olympus Land van Cuijk
28:07
27:53
13
Eline van Rooij
Cuijk
28:19
28:14
14
Marian Wiersema
Boxmeer
28:32
28:21
15
Emmy Sommers
Rijkevoort
28:37
28:20
16
Josephine Buskes
Sporting Boxmeer
28:37
28:30
17
Sandra Aerdts
BEGINNERSLOOP 2018
28:48
28:36
18
Mien Coenegracht
Olympus Land van Cuijk
29:13
28:58
19
Lise Sommers
Sint Anthonis
29:14
28:58
20
Marloes Smits
Boxmeer
29:19
29:03
21
Janske Roelofs
Vortum-Mullem
29:31
29:21
22
Meta van Duren
Vortum-Mullem
29:48
29:35
23
Karin de Klijn
BEGINNERSGROEP 2018
29:59
29:47
24
Gana Bianca Esposito
Boxmeer
30:23
30:09
25
Patricia Dijkman
De Keien
32:19
32:02
26
Shelly van Els
Vierlingsbeek
32:36
32:22
27
Clowie Creemers
Vierlingsbeek
33:50
33:32
28
Martina Bovee
Venray
35:14
35:00
29
Anita Peeters
BEGINNERSGROEP 2018
35:41
35:25
30
Henny Gelden
BEGINNERSGROEP 2018
36:57
36:41
31
Maire de Korte
Sambeek
44:39
44:28
32
Jeanine Noij
Boxmeer
44:39
44:28
33
Mandy van hooij
Boxmeer
46:33
46:22
34
Ilse Loos
Sambeek
1:34:16
1:33:57
5MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roy Dennemans
ATV Venray
18:37
18:37
2
Geert Linders
ATV Venray
18:56
18:53
3
Bennie Leenders
Bergen Lb
19:18
19:14
4
Rob van den Hork
Boxmeer
19:26
19:20
5
Jean-Pierre Louvet
Cuijk
19:50
19:46
6
Mart van Rooij
ATV Venray
20:24
20:20
7
Seppe Mulders
Gennep
20:29
20:23
8
Jacco Teerling
Gennep
20:38
20:33
9
Jaap Mulders
Gennep
20:46
20:40
10
Niels Rothof
Boxmeer
20:52
20:44
11
Marcel van Elst
Boxmeer
21:03
21:00
12
Kay Hubers
Sporting Boxmeer
21:04
20:58
13
Robert van Orsouw
Schaijk
21:20
21:16
14
Jan Poels
ATV Venray
21:20
21:16
15
Thomas van Orsouw
Schaijk
21:33
21:30
16
Rene Cornelissen
Sint Hubert
21:51
21:45
17
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
22:16
22:10
18
Frank Cornelissen
Sint Anthonis
22:21
22:14
19
Mohammed Alsaid
Overloon
23:11
23:02
20
Richard de Jong
overloon
23:54
23:46
21
Willem de Weerd
Sint Anthonis
24:01
23:53
22
Jesus Sora
Overloon
24:36
24:32
23
Roel van de Voort
Boxmeer
24:50
24:40
24
Jan Vos
Gemert
25:45
25:38
25
Marcel Repkes
BEGINNERSGROEP 2018
26:03
25:51
26
Wouter Broens
Boxmeer
26:40
26:28
27
Toine Crone
Vortum-Mullem
26:59
26:51
28
Arno Gerrits
Boxmeer
27:26
27:17
29
Herman Cruijsen
BEGINNERSGROEP 2018
27:43
27:30
30
Eric Sommers
Sporting Boxmeer
27:55
27:39
31
Antoine Achten
Vortum-Mullem
28:01
27:45
32
Frank Weimar
Best
28:43
28:38
33
Stef Creemers
Vierlingsbeek
29:35
29:17
34
John Weijers
Vierlingsbeek
30:28
30:20
35
Martien Ploegmakers
Sint Anthonis
31:57
31:50
36
Toon Kolenberg
Vierlingsbeek
33:49
33:32
37
Egbergt Knol
35:00
38
Jo Klerken
Venlo
36:15
36:07
39
Noah Schaeps
Boxmeer
1:34:16
1:33:58
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mieke van Berlicum
Oploo
54:06
53:50
2
Wendy jungen
Vitesse '08
54:41
54:32
3
Alice Nabuurs
Overloon
54:56
54:48
4
Japke van Es
Wijchen
54:59
54:49
5
Trees Kelder
Utrecht
55:07
54:56
6
Nancy van Sambeek
Boxmeer
55:37
55:19
7
Cindy Harteveld
Ede Gld
56:24
56:10
8
Suzanne Fick
Eindhoven
56:55
56:48
9
Heidy Meeuws
Beek en Donk
57:39
57:29
10
Marie-Jose Theunissen
Groeningen
58:46
58:35
11
Femke Slaats
Sint Hubert
59:36
59:17
12
Maartje Lenssen
Kronenberg
1:01:00
1:00:41
13
Frederieke Berbers
Sambeek
1:02:59
1:02:44
14
Lisa Cornelissen
Eindhoven
1:03:56
1:03:50
15
Veronique Rijnen
Boxmeer
1:04:32
1:04:20
16
Esther Alders
Bakel
1:08:43
1:08:31
17
Anne Toonen
Sporting Boxmeer
1:09:39
1:09:18
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid Castricum
Cuijk
48:31
48:27
2
Marianne Spronk
Weeze
49:35
49:28
3
Mientje van Haare
Olympus Land van Cuijk
50:06
49:59
4
Marian Kerkhof
Mill
50:36
50:29
5
Henny Dekkers
GAC Gemert
50:44
50:37
6
Francien Lenssen
GAC Gemert
53:08
52:57
7
Madeleine Liefhebber
Nijmegen
56:59
56:40
8
Dorothe van den Bighelaar
Uden
57:31
57:21
9
Anita Verbeek
ATV Venray
58:47
58:35
10
Henriette Verhoeven
Olympus Land van Cuijk
1:00:19
1:00:04
11
Thea Verstegen
Olympus Land van Cuijk
1:03:22
1:03:06
12
Bianca de Haas
Vierlingsbeek
1:06:43
1:06:31
13
Diana Bodde
Boxmeer
1:09:36
1:09:16
14
Ineke Pennings
Groeningen
1:09:38
1:09:24
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik van Rijsewijk
Vierlingsbeek
34:59
34:57
2
Sjors Thielen
ATV Venray
36:28
36:26
3
Roel de Haas
Haps
38:28
38:25
4
Tim Manders
Olympus Land van Cuijk
38:43
38:42
5
Harry Nillesen
Heijen
38:48
38:46
6
Rudy Van Kempen
Beek en Donk
45:11
45:08
7
Mark Janssen
Vierlingsbeek
45:19
45:13
8
Thomas Theunisse
Eindhoven
45:23
45:17
9
Danny Schuurmans
Boxmeer
46:13
46:06
10
Peter Winkelmolen
Vierlingsbeek
46:35
46:24
11
Clif Rothof
Boxmeer
47:43
47:31
12
Ronny Derks
Rijkevoort-De Walsert
47:50
47:34
13
Wout Vinken
Landhorst
47:52
47:43
14
Willem Schimmel
Sporting Boxmeer
48:04
47:59
15
Martijn de Bruijn
Nijmegen
48:05
47:56
16
Remco Verstappen
Vierlingsbeek
48:14
48:02
17
Yonas Isseras
Overloon
49:18
49:06
18
Ralph ten Haaf
Beugen
49:41
49:29
19
Dave Nabuurs
Overloon
53:11
53:03
20
Niels Van Hoof
Eersel
54:33
54:19
21
Jonatan cayola saky
Boxmeer
55:40
55:24
22
Omar Ali
Overloon
1:03:31
1:03:19
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
36:04
36:02
2
Jos Wijnen
Vianen Nb
39:38
39:36
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
41:47
41:45
4
Joop van den Heuij
Oeffelt
44:23
44:18
5
Pascal Hodselmans
Belfeld
44:42
44:37
6
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
46:54
46:48
7
Roy Schaeps
Boxmeer
51:20
51:03
8
Daan Reijnders
Maashees
54:06
53:48
9
Geert Welten
Beek en Donk
55:08
55:01
10
Bennie van Kempen
Boxmeer
59:24
59:08
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Perry Maselaman
Cuijk
37:47
37:39
2
Frans Deenen
Venray
39:41
39:38
3
Frank Fonteyne
Lottum
39:56
39:54
4
Clemens Vollebergh
Nijmegen
40:06
40:03
5
Joop van WIJK
Vierlingsbeek
41:56
41:54
6
Jos de Groot
Contiweg
42:15
42:13
7
Hans van Haren
Sporting Boxmeer
43:10
43:06
8
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
43:29
43:26
9
Theo Toonen
Siebengewald
44:49
44:45
10
Riny Crul
avVN
44:53
44:43
11
Fred Verstraaten
Didam
45:05
45:01
12
Jos Hebben
Overloon
45:06
45:02
13
Martien Weerts
Vierlingsbeek
45:29
45:29
14
Luc Bruggeman
Contiweg
47:34
47:23
15
John Weijs
ATV Venray
48:55
48:51
16
Rob Aerdts
Siebengewald
49:16
49:10
17
Rene Abels
Arnhem
49:57
49:46
18
Joris Zeegers
Ledeacker
50:29
50:24
19
Pieter Swinkels
Ysselsteyn Lb
50:30
50:21
20
Kees Gerrits
Rijkevoort
51:59
51:46
21
Henk Bernards
Gennep
52:35
52:18
22
Piet Aarts
Wanssum
52:56
52:52
23
Jos Derks
Contiweb
53:16
53:07
24
Paul Timmermans
Stevensbeek
53:33
53:24
25
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
53:40
53:32
26
Thijs van Kempen
Westerbeek
56:33
56:16
27
Marko van Houdt
Broekhuizenvorst
59:35
59:18
28
Toon van Tienen
Rijkevoort
59:40
59:27
29
Harrie Heijnen
Boxmeer
59:49
59:29
30
Wim van Maaren
Well Lb
1:00:06
59:57
31
Henk Jacobs
Meerlo
1:01:00
1:00:41
32
Anton Saämena
ATV Venray
1:01:07
1:00:54
33
Werner Schoofs
Kervenheim
1:01:42
1:01:26
34
Cees Nabuurs
Boxmeer
1:02:18
1:01:58
35
Luuk Berbers
Sambeek
1:02:59
1:02:44
36
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:03:47
1:03:30
37
Harold de Jong
Utrecht
1:07:13
1:07:03
38
Piet Gerrits
avVN
1:08:55
1:08:46
Contiweb Maasheggenloop is onderdeel van de
Rabo Run Competitie - www.runcompetitie.nl
Graag zien we u terug bij de volgende editie van de Contiweb
Maasheggenloop september 2019 of bij de Plus Kleffenloop 14 april 2019.
www.uitslagen.nl
18-09-2018 16:23