Uitslagenlijst Maasstadloop Rotterdam

Rotterdam - Zondag 16 september 2018

J8-10, KIDSRUN (8-10 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quint Maurik
3:46
2
Eduardo Fernandes
3:55
3
Kamiel Huisman
Poortugaal
3:59
4
Jessy Lammers
4:02
5
Cas Overgaauw
Rotterdam
4:13
6
Timo van Steenis
Alblasserdam
4:18
7
Tygo Q. van Hemert
PAC
4:33
8
Tobias uil
4:34
9
Fedde de Jong
PAC
4:37
10
Lucas Weltje
4:43
11
Sem Brouwer
Trackstars Nesselande
4:43
12
Duco Mayer
PAC
4:45
13
Julian Weltje
5:01
14
Taisuke Nakayama
Rotterdam
5:26
15
Hugo Staps
5:45
M8-10, KIDSRUN (8-10 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mare van der Scheer
4:05
2
Skyler Monster
PAC
4:06
3
Fenna van Steenis
Alblasserdam
4:07
4
ZoŽ eyra
PAC
4:18
5
Marieke van der Linden
Capelle aan den IJssel
4:49
6
Ska Vendeloo
5:08
7
Olivia Fonatten
5:14
8
Charlotte den Otter
Puttershoek
5:41
9
Stella Staps
5:48
10
Elianne Metz
Spijkenisse
8:21
J4-7, PUPPYRUN (4-7 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lok Janssen
PAC
1:51
2
Owen Mayer
PAC
1:55
3
Kyano van Klaveren
1:55
4
Julian Llil
2:08
5
Sven Maurik
2:09
6
Quint Maurik
2:10
7
Nijah Hek
2:14
8
Collin Slingerland
Rotterdam
2:14
9
Thijmen den Otter
Puttershoek
2:15
10
Odin Vendeloo
2:18
11
Maas Janssen
PAC
2:19
12
Trihn Gerrits
Rotterdam
2:22
13
Waldemar van Hoeckel
Rotterdam
2:29
14
Viggo Brouwer
Trackstars Nesselande
2:38
15
Pieter van de Worp
Rotterdam
2:44
16
Tycho van Prooijen
Rotterdam
2:44
17
Vincent van der Jagt
Barendrecht
2:49
18
Robin Blankestijn
Capelle aan den IJssel
2:57
19
Nout Wijnmaalen
PAC
2:59
20
Joris Westerveld
Rotterdam
3:00
21
Nevill slingerland
Rotterdam
3:02
22
Joey Blankestijn
Capelle aan den IJssel
3:02
23
Yinthe Roodenburg
3:03
24
David vd Weerd
3:15
25
Faas Wustrow
Bergschenhoek
3:20
26
Twan Selten
Bleiswijk
3:28
27
Mattias de Moor
Nieuwerkerk ad IJssel
3:30
28
Gerben Heerema
3:31
29
Koen van der Linden
Capelle aan den IJssel
3:31
30
Salomon van der Well
PAC
3:33
M4-7, PUPPYRUN (4-7 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martha Hooning
2:06
2
Wijtske van der Scheer
2:07
3
Fenna man in t veld
Barendrecht
2:39
4
Irene van der Linden
Capelle aan den IJssel
2:40
5
Sterre Baubier
2:48
6
Esmee Kempers
Capelle aan den IJssel
2:52
7
Jasper Heerema
2:55
8
Sen-My
3:01
9
Nhi
3:10
10
Kate Beket
3:22
11
Eva van Leenen
Capelle aan den IJssel
3:35
12
Tess Struijk
Spijkenisse
3:56
13
Jill Struijk
Spijkenisse
3:57
14
Pien Oosterhoff
Rotterdam
3:57
15
Liv Beket
5:30
www.uitslagen.nl
21-09-2018 14:18