Uitslagenlijst 33e Vescom Halve Marathon

Deurne - Zondag 9 september 2018

MAN, ORO 5 KM CENTRU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjors Thielen
Nederland
16:41
2
Stijn van Kessel
DSD team 1
17:03
3
Michael Woldemeskel
Beurne
17:16
4
Rik van de Steen
Vescom 1
17:18
5
Thijs van Lith
Running Team Eindhoven
17:25
6
Peter Mijsberg
Het Loopcentrum 1
17:39
7
Teun van de Brand
Het Loopcentrum 1
17:42
8
Ian Franssen
Vescom 1
18:04
9
Koen Terheyden
Vescom 1
18:21
10
Raymond van Hall
Doesburg
18:22
11
Martijn Tuin
DSD team 1
18:33
12
Tom Honings
Vescom 2
18:48
13
Jeffrey Smetsers
Het Loopcentrum 1
18:53
14
Koen van de Mortel
Vescom 1
19:25
15
Frank Hendriks
19:38
16
Koen van Kessel
DSD team 1
19:58
17
Thijs Vermeulen
ATV Venray
20:03
18
Tadesse Woldemeskel
Deurne
20:12
19
Niels van den Eijnden
Lopersgroep Deurne
20:16
20
Michael Matheij
DSD team 1
20:23
21
Andre Matthijssen
DSD team 4
20:36
22
Andrť Meijers
AV '56
20:41
23
Wesley Vogels
DSD team 1
20:42
24
Wout Pel
DSD team 3
20:44
25
Geert Pel
DSD team 3
21:22
26
Guus Relouw
Bergen Lb
21:25
27
Han Basewer
Lopersgroep Deurne
21:54
28
Job van Dijk
Rabobank team 1
22:02
29
Manolis Geldermans
DSD team 3
22:09
30
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
22:31
31
Bart Koppens
Rabobank team 1
23:30
32
Jeroen van Lith
Running Team Eindhoven
23:36
33
Dirk Ammerlaan
Rotterdam
24:22
34
Joris van den Tillaart
Deurne
24:39
35
Rene Arts
Lopersgroep Deurne
24:53
36
Harrie Bos
Helmond
25:48
37
Albert Struik
Lopersgroep Deurne
26:04
38
Luuk van den Tillaart
Deurne
26:19
39
Freddy van Bokhoven
DSD team 4
26:32
40
Piet Kortooms
Deurne
26:33
41
Thijs de Vre
HAC
27:02
42
Bas de Vre
Helmond
27:02
43
Wim Thijssen
Deurne
27:38
44
Gijs Heerkens
Deurne
27:57
45
Lucas de Groot
Deurne
27:59
46
Maarten Oostveen
Eindhoven
28:01
47
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
28:06
48
Martien Keizers
Lopersgroep Deurne
28:07
49
Stefan Lissenberg
28:16
50
Demi de Dreu
's Heerhendrikskinderen
28:25
51
Joop Beyers
Lopersgroep Deurne
28:26
52
Hans van den Tillaart
Deurne
28:32
53
Jo van den Berkmortel
Lopersgroep Deurne
28:53
54
Dennis van der Meijden
Rabobank team 1
28:54
55
John Koolen
Vescom 2
28:59
56
Vincent Kragten
GAC Gemert
29:30
57
J-M Ehrisman
DSD team 2
29:56
58
Frank Jacobs
Deurne
29:57
59
Wim Aarts
DSD team 2
30:00
60
Kurt de Haas
DSD team 2
30:01
61
Hans van de Kerkhof
Helmond....
30:13
62
Alphons Heerink
DSD team 2
30:19
63
Manfred van Kuijk
Deurne
30:44
64
Rob Heuts
Lopersgroep Deurne
32:11
65
Piet Gerrits
avVN
32:23
66
Willy Koppens
Lopersgroep Deurne
32:50
67
Jo Klerken
Venlo
38:31
VROUW, ORO 5 KM CENTRU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Baartse
Het Loopcentrum 1
20:29
2
Anouk janssen
Deurne
21:21
3
Joske van Schijndel
Prins Hendrik
21:33
4
Fenne Claassens
Helmond
22:52
5
Bregje Loverbos
Deurne
23:57
6
Melanie van de Ven
Lopersgroep Deurne
25:02
7
Janna vd Horst
Amsterdam
25:42
8
Britte Kragten
Gemert
26:06
9
Suzanne Kortooms
Lopersgroep Deurne
26:42
10
Mirna Matheij
DSD team 4
26:50
11
Marjolin Goutier
Panningen
27:29
12
Drien Hendrix
Lopersgroep Deurne
27:43
13
Anne Vink
Eindhoven
28:01
14
Yvonne Jaspers
LOGO
28:13
15
Jeannie Slaats
28:21
16
Jacqueline Wijnands
DSD team 3
28:26
17
Penny Van Dijk
Bakel
28:28
18
Angelique Heerkens-Vallen
Deurne
28:56
19
Kristel van Kessel
DSD team 4
29:06
20
Jacqueline Meijers
AV '56
29:17
21
Rian Matheij
Neerkant
29:33
22
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
29:44
23
Nahylda Jacobs
Vescom 2
29:44
24
Dorith van Delft
DSD team 2
30:01
25
Christel Brans
30:43
26
Danielle Kanters
32:06
27
Susan Gerrits
Cuijk
32:24
28
Manet Broekmans
Lopersgroep Deurne
32:53
29
Madelon van Asten
32:53
30
Marijke Adriaans
33:12
31
Tineke van de Mullekom
33:50
32
Marieke van der Linden
33:58
33
Meiwang Fick
34:54
34
Sanne Theelen-Donkers
36:16
35
Eva Scheeper
37:32
36
Debby van Rens-Holzken
46:57
MSEN, HOPPENBROUWERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
DSD team 5
32:37
2
Olaf van den Bergh
Arnhem
37:16
3
Jesper Arts
Prins Hendrik
37:29
4
Rob van den Elzen
De Keien
39:21
5
DaniŽl Drumme
't Jasper Sport
39:25
M40, HOPPENBROUWERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Rijckaert
Eindhoven Atletiek
43:32
2
Werner Morren
BelgiŽ
50:34
M50, HOPPENBROUWERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Linders
ATV Venray
40:57
2
Rob Mellegers
Eindhoven Atletiek
44:19
3
Geert Peeters
BelgiŽ
45:23
4
Rob Aerdts
Siebengewald
46:32
M60, HOPPENBROUWERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees van der Put
Eindhoven Atletiek
47:23
2
John Mansvelders
Lopersgroep Deurne
48:51
3
Piet Jaspers
't Jasper Sport
49:11
M70, HOPPENBROUWERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
56:26
VSEN, HOPPENBROUWERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kathelijn Lemmens
Nederland
40:52
2
Anne Huver-Castelijns
Eindhoven Atletiek
42:49
V35, HOPPENBROUWERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maryll Koenraadt
Eindhoven Atletiek
43:29
V45, HOPPENBROUWERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Francien Lenssen
GAC Gemert
49:58
MTRIM, HOPPENBROUWERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Heijnen
Het Loopcentrum 3
34:49
2
Wilco Goorts
DSD team 5
36:27
3
Mark Slaats
Deurne
37:24
4
Rick Hendriks
Vescom team 3
37:40
5
Thijs Pauwels
Het Loopcentrum 3
37:48
6
John Thielen
DSD team 5
38:25
7
Toine Pel
DSD team 5
38:27
8
Ernic Maas
38:30
9
Frans Deenen
Het Loopcentrum 3
39:04
10
Joris van den Beuken
Meterik
39:29
11
Chiel Pel
DSD team 6
39:33
12
Pieter Egelmeers
Deurne
40:13
13
Roy Lammers
DSD team 5
40:28
14
K Hendrikx
Lierop
40:28
15
Kevin Verbruggen
Rabobank team 2
40:51
16
Jos de Groot
De Rips
41:08
17
Giel Janssen
Meterik
41:41
18
Rik Leenders
GAC Gemert
41:44
19
Hans van Bommel
Beek en Donk
42:00
20
Henry Verbugt
Arrow team 1
42:37
21
Walter Kivits
Deurne
42:49
22
Stefan Verbeek
Deurne
43:05
23
Bas van Goch
Deurne
43:26
24
Nick Greijmans
Rabobank team 2
43:40
25
Bram van Kol
Deurne
43:53
26
Jorrit Dekkers
Rabobank team 2
43:57
27
Rick Janssen
Venlo
44:14
28
Sjon seuren
Lottum
44:22
29
Pieter Verhaegh
Rabobank team 2
45:42
30
Toon van Otterdijk
Gemeente Deurne
46:06
31
Bart van de Mortel
Lopersgroep Deurne
46:08
32
Maarten Heesakkers
Deurne
46:51
33
Roel Dielissen
DSD team 6
47:01
34
Anton Michels
Deurne
47:03
35
Hans van den Biggelaar
Rabobank team 5
47:50
36
Thijs Mennen
Amterdam
47:50
37
Hans van Holstein
Deurne
48:21
38
Arjan Biemans
Lopersgroep Deurne
48:42
39
Jean Pierre van Geffen
Beek en Donk
48:45
40
Jos Meulendijks
Neerkant
48:53
41
Mark honings
Lopersgroep Deurne
48:57
42
Roland Robinson
Helmond
49:19
43
Rob Streeder
Lieshout
49:28
44
Mo Nadi
Lopersgroep Deurne
49:34
45
Patrick Thijssen
Vlierden
49:39
46
Thijs Wismans
Deurne
50:01
47
Wil Verbruggen
Vescom team 4
50:02
48
Dennis Mansvelders
Deurne
50:11
49
Ibrahim Negro
50:14
50
Tom Gerrits
50:38
51
Sjef Coopmans
Arrow team 2
50:46
52
Jerome van den Biggelaar
Rabobank team 5
51:08
53
Piet Aarts
Peelrunners
51:53
54
Erik van dommelen
Deurne
51:55
55
Marcel de Groof
DSD team 6
52:04
56
Erik Dracht
Heumen
52:17
57
Ruud van den Born
Deurne
52:59
58
Sander Arts
Rabobank team 6
53:06
59
Peter de Rooij
53:07
60
Enzo Ragetie
Deurne
53:16
61
Marc Blaauw
Eindhoven
53:17
62
Harry Mansvelt
Deurne
53:19
63
Jan van den Nieuwenhof
Rabobank team 4
53:58
64
Theo Janssen
Deurne
54:01
65
Huub Franssen
Deurne
54:05
66
Marnic Blaauw
Asten
54:12
67
Maarten vd Linden
Vescom team 3
54:17
68
Harold Verbrugge
Gemert
54:58
69
Miguel Casas Capellan
Barcelona
55:15
70
Pieter-Jan van Ooij
Arrow team 2
55:20
71
Rťmy Broersma
Eindhoven
55:25
72
Jasper Ragetlie
Deurne
55:30
73
Paul Schatorjť
Gemert
55:42
74
Ruud Coopmans
Arrow team 2
55:49
75
Pim de Haas
55:54
76
Remco Rops
Deurne
55:59
77
Cor Terheijden
Lopersgroep Deurne
55:59
78
Marloes van Gerven
56:23
79
Peter de Bruin
Vescom team 4
56:28
80
Stef van Hek
56:54
81
Evert-Jan Clijnk
Lopersgroep Deurne
57:41
82
Geert Coopmans
Arrow team 2
57:49
83
Hafid el Boughlali
Rabobank team 6
58:03
84
Ad van den Broek
Deurne
58:55
85
Twan Pijnenburg
Neerkant
59:00
86
Bart Ceelen
Asten
59:02
87
Paul van den Bonr
Roosendaal
1:02:40
88
Bart Baeten
Rabobank team 3
1:02:41
89
Erik van de Burgt
Deurne
1:05:00
90
Maarten van Ooij
Arrow team 2
1:05:43
91
Leon Verbugt
Arrow team 1
1:05:43
VTRIM, HOPPENBROUWERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Martens
Helmond
42:42
2
Marjelle Coppers-Verheijen
47:19
3
Marleen van den Wittenboer
Vlierden
50:25
4
Anne van Asten
50:34
5
Desiree Antoniou
Gemeente Deurne
50:45
6
Kim van Someren
Deurne
50:57
7
Evelien Spoorenberg
Deurne
50:57
8
Stinas Isselhorst
Hegelsom
52:19
9
Demi van der Knaap
Deurne
52:22
10
Annette Swinkels-Van Enge
Rabobank team 4
52:32
11
Kim van den Bogaart
DSD team 6
52:43
12
Mireille Bierings
Deurne
53:16
13
Bianca Janssen
Gemeente Deurne
53:30
14
Liza Bouwmans
Arrow team 1
53:41
15
Dianke van Doorn
Rabobank team 5
53:45
16
Suzan Brouwers
Arrow team 1
53:54
17
Mariek van der Linden
Rabobank team 3
54:05
18
Nikki van de Mortel
Vescom team 3
54:08
19
Janne Jegerings
54:10
20
Wilma Tax
Lopersgroep Deurne
54:25
21
Lisa van Asten
54:36
22
Riki Smolders
Lopersgroep Deurne
54:51
23
Karlie Nelemans
Deurne
54:52
24
Lonneke Coppus
Deurne
55:26
25
Yvonne Titulaer
Gemeente Deurne
55:30
26
Chia-Yu Chang
Eindhoven
55:56
27
Marlies Pragt
56:02
28
Steffi Verbugt
Arrow team 1
56:07
29
Lieke van der Steen
Deurne
56:38
30
Inge Elbers
Deurne
57:04
31
Karin Thijssen
Rabobank team 6
58:00
32
Marjon Baartwijk
Leiden
58:13
33
Miriam van den Eijnden
Ommel
58:20
34
Peggy Aarts
Helmond
58:20
35
Anky Rooijackers
Deurne
58:30
36
Wendy Anker
58:34
37
Anke van Gog-Huisman
Rabobank team 3
58:58
38
Daphne Meulendijks
Ommel
59:02
39
Willeke Groen
Deurne
59:20
40
Marianne de Bruin
Vescom team 4
59:29
41
Malou Thijssen
Vlierden
1:00:18
42
Ria Damen- Geris
Liessel
1:00:47
43
Laura Elbers
Deurne
1:01:36
44
Coby Lars
Geldrop
1:01:50
45
Susanne Siepel-Donders
1:02:10
46
Mieke de kleijne
Lopersgroep Deurne
1:03:49
47
Jacoba van der Veen
1:05:15
48
Inge Peters
Asten
1:09:53
49
Carlijn Swinkels
Gemeente Deurne
1:10:06
50
Buns Petra
Kevelaer
1:10:52
MSEN, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Kragten
1:16:35
2
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
1:19:21
3
Peter-Paul Derks
Eindhoven Atletiek
1:20:27
4
Wiljo Ermers
GAC Gemert
1:30:20
5
Niels Verhesen
BelgiŽ
1:31:25
6
David Jansen
BelgiŽ
1:51:19
7
Wim Rijken
BelgiŽ
1:51:19
8
Robin Jans
BelgiŽ
1:51:20
M40, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Crombaghs
Eindhoven Atletiek
1:18:15
2
Edwin Kok
GAC Gemert
1:22:29
3
Benny van Genechten
BelgiŽ
1:24:20
4
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
1:37:17
5
Hans Steijaert
HAC
1:38:08
6
Peter Eijsbouts
Lopersgroep Deurne
1:47:02
7
Ronald Kollner
Lopersgroep Deurne
1:47:43
8
Koen Cuyvers
BelgiŽ
2:09:28
M50, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
1:19:36
2
Tonnie de Winter
Veluwe
1:34:15
3
Stefan Foreman
Weeze
1:34:35
4
Rudi Vennekens
BelgiŽ
1:39:41
5
Peter Hooijen
LGAS
1:48:35
6
John de Wert
Eindhoven Atletiek
1:48:47
7
Paul Hansen
BelgiŽ
2:09:28
M60, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Staf Wielockx
BelgiŽ
1:42:40
2
Frans noijen
Lopersgroep Deurne
1:47:25
3
Riny Wismans
Lopersgroep Deurne
1:52:29
M70, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van Gilst
avVN
2:16:49
VSEN, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Frederickx
BelgiŽ
2:09:28
V35, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gwynny Hamilton
Eindhoven Atletiek
1:29:06
2
Ellen van der Velden
Haag Atletiek
1:38:28
3
An Wielockx
BelgiŽ
2:13:17
MTRIM, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph Steegh
ATV Venray
1:19:45
2
Robbin Elsinghorst
Lichtenvoorde
1:25:58
3
Niels van Helmond
Utrecht
1:28:01
4
Harold Donkers
Eindhoven
1:28:26
5
Dennis Meulengraaf
Mariahout
1:29:14
6
Robin van Duren
Hardlopen.nl
1:29:59
7
Ivo Starren
GAC Gemert
1:33:46
8
Ruud van Pinxten
Sint-Michielsgestel
1:34:18
9
Erik Looze
Trecho
1:34:26
10
Pieter Deelen
Someren
1:35:22
11
Gijs van Lieshout
Liessel
1:35:41
12
Raymundo van Egmond
Veluwe
1:36:02
13
Christophe Smeets
Eindhoven
1:37:01
14
Kaj Vos
Venlo
1:37:41
15
Stefan Petit
Liessel
1:37:41
16
Roland Rovers
Bakel
1:38:10
17
Patric Smits
Hegelsom
1:38:56
18
Theo Toonen
Siebengewald
1:39:01
19
Geert-Jan Plattel
Eindhoven
1:40:02
20
Bart Oosterholt
's-Hertogenbosch
1:41:22
21
Lambert Linders
Horst
1:41:43
22
Henri Relou
Neerkant
1:42:35
23
Wilko Foolen
Eindhoven Atletiek
1:42:46
24
Erik Wijnoogst
Mierlo
1:42:46
25
Henk Kerkers
Deurne
1:43:39
26
Herman Reith
1:43:43
27
Marcel Munsters
Deurne
1:44:27
28
Dirk van den Broek
Helmond
1:46:58
29
Koen Schroots
1:47:18
30
Roelof Stadman
Someren
1:47:32
31
Lťon van Aubel
Heeze
1:48:24
32
Theo Verhaegh
Wellerlooi
1:49:03
33
Martin Coldeweijer
Helmond
1:51:08
34
Peter Nooijen
Deurne
1:51:31
35
Ad Scheepers
1:52:08
36
Martien Vialle
1:52:08
37
EugŤne de Jong
1:52:43
38
Arno Beurskens
1:54:50
39
Maarten Mathot
's-Hertogenbosch
1:55:02
40
Piet-Paul Saassen
1:55:18
41
Ron Kuijper
Deurne
1:58:58
42
Ger Gielen
Horst
2:01:05
43
Geert Fuchs
Asten
2:03:28
44
Lex Mollmann
2:28:26
VTRIM, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Janssen
Neerkant
1:38:53
2
Lenny Mennen
Eindhoven
1:43:33
3
Anne Smeets Jonkers
1:44:54
4
Heidi Munsters
Deurne
1:48:49
5
Tonny Kersten
Lopersgroep Deurne
1:54:18
6
Linda Kuijper
Deurne
1:58:20
7
Mijanou Reith
2:00:29
8
Robine Reith
Den Bosch
2:00:29
9
Marleen Gerrits
Deurne
2:01:59
10
Sylvia Berends
Apeldoorn
2:03:13
11
Anouk Witteveen
Apeldoorn
2:03:24
12
Jane Brugghe
Deurne
2:04:58
13
Joyce-lyn kappen
Helmond
2:09:44
14
Annelies Saassem
2:11:32
15
Margot Wientjen
Eindhoven
2:23:52
16
Joyce
Deurne
2:25:39
www.uitslagen.nl
09-09-2018 15:51