Uitslagenlijst Kopjesloop + Bedrijvenloop_1

Delft - Zondag 9 september 2018

MEI-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeske Vellekoop
Den Haag
5:07
2
Lieke Kraan
Nootdorp
6:03
3
Fabienne Hemelraad
Poeldijk
6:44
4
Sylke Vellekoop
Den Haag
10:08
5
Siem Branderhorst
11:17
JO-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle slagt
Berkel en Roderijs
5:31
2
Jesse van Heijningen
Wateringen
5:49
3
Roan Rozendal
Delft
6:16
MEI12, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iske Slagt
Berkel
5:29
JO-12, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs de Block
Delft
3:32
2
Lars de Block
Delft
4:01
3
Bram Slagt
Berkel
4:12
4
Milan van Heijningen
Wateringen
4:54
V5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Sneekes
NFI Running Team 1
20:00
2
Nanda Blom
Budding Words
22:51
3
Dominic Slagt
Delft Support
24:17
4
Hizleia Taal
Haag Atletiek
24:21
5
NFI team 2_3
NFI Running Team 2
25:20
6
Franciska Duijs
NFI Running Team 2
25:28
7
Sonja Driessen
Gemeente Delft 1
25:51
8
Miranda de Roo
Delft voor Elkaar
26:43
9
Ludie Wolve
Delft voor Elkaar
26:44
10
Brenda van Haagen
Deventer
26:56
11
Puzze Tissot van patot
Den Haag
26:58
12
Hans Koetsier
Rijswijk
27:02
13
Narielle vd Helm
pijnacker
27:37
14
Emelie Sloots
Delft voor Elkaar
27:39
15
Tanja Verbeeten
Provincie Zuid Holland
27:44
16
Lydia Witte
NFI Running Team 3
27:49
17
Sonja Koelewijn
Delft voor Elkaar
27:56
18
NFI team 2_4
NFI Running Team 2
27:58
19
TH van Mierle
Wassenaar
28:41
20
Charlotte Stokkermans
NFI Running Team 2
29:14
21
Petra Lindenburg
Werkse 2
29:52
22
Brenda van Staalduinen
NFI Running Team 2
29:58
23
Anna Kurowska-Caly
DCMR Milieudienst
30:05
24
Margret Nieborg
DCMR Milieudienst
30:31
25
Hilda van der Veen
Delft Support
30:57
26
Patrica Groot
Gemeente Delft 1
31:27
27
Aleida van den Akker
Provincie Zuid Holland
32:13
28
Mieke Robben
Gemeente Delft 2
32:47
29
Hilde van Slooten
Gemeente Delft 3
33:15
30
Theo Henkels
Krimpen a/d IJssel
37:33
31
Sonja
40:04
32
Gees Magneie
nootdorp
41:08
M5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Albers
AV '40
18:04
2
Stefan van der Ploeg
PAC
18:25
3
Alfred vd Voet
Kees Olsthoorn A team
18:48
4
Arthur Somers
Budding Words
19:13
5
Pepijn van Hees
Budding Words
19:34
6
Marius Schwarz
Provincie Zuid Holland
19:41
7
Erwin van Harten
EUR Roadrunners
19:56
8
Stefan van der Sman
Prime Vision
19:58
9
Kees Olsthoorn
Kees Olsthoorn A team
20:05
10
NFI team 1_7
NFI Running Team 1
20:09
11
Paul Dekkers
Kees Olsthoorn A team
20:37
12
Bram Verhage
Delft
20:39
13
Cyril van Schijndel
Budding Words
20:42
14
Fred van Berkum
Delft voor Elkaar
20:44
15
Berend van Oevelen
Delft Support
20:47
16
Harry Suijker
De Koplopers
20:48
17
NFI team 1_4
NFI Running Team 1
20:50
18
Gijs van Oevelen
Delft Support
20:52
19
Oleg Cristea
Prime Vision
20:54
20
Edwin Metzemaekers
Spijkenisse
20:56
21
Marco Steijn
Provincie Zuid Holland
20:58
22
Ernst Bovenkamp
Kees Olsthoorn B team
21:01
23
Kees Koudenburg
DCMR Milieudienst
21:05
24
Senton Dijkgraaf
Gemeente Delft 1
21:08
25
Wouter Homan
Prime Vision
21:10
26
Peter van der Valk
Gemeente Delft 1
21:18
27
Frank Dorel
Provincie Zuid Holland
21:20
28
Han van den Boogaard
Delft voor Elkaar
21:37
29
Odair Inocencio
Delft Support
21:43
30
Michiel de Rijcke
Prime Vision
21:51
31
Nielsen Vermij
Prime Vision
21:56
32
Jurre Keizers
Budding Words
21:58
33
Jan de Hond
AV '40
22:02
34
Jesse Budding
Budding Words
22:12
35
Erik van 't Schip
Kees Olsthoorn A team
22:15
36
Leo van Marrewijk
Budding Words
22:17
37
Paul scheers
Den Hoorn
22:32
38
Leo Peschier
NFI Running Team 1
22:34
39
Sander van Geene
Werkse 1 / WSP
22:38
40
Cor van der Wel
Werkse 2
22:49
41
Diego de Berk
Gemeente Delft 2
22:53
42
Hans Valstar
Olympus '70
22:58
43
Huub Keizers
Budding Words
23:01
44
Marco Steekelenburg
Provincie Zuid Holland
23:12
45
Ron Bruyns
Rotterdam
23:14
46
Frans de Graaf
Provincie Zuid Holland
23:24
47
Moutaz Nofal
Werkse 1 / WSP
23:28
48
Jan Massar
Kees Olsthoorn B team
23:41
49
Guido Bindels
Werkse 2
23:50
50
NFI team 2_2
NFI Running Team 2
23:55
51
Frank v.d Berg
's Gravenzande
23:58
52
Eric Kok
NFI Running Team 2
24:00
53
Pim Struik
Prime Vision
24:01
54
Robert van Heijningen
Werkse 1 / WSP
24:04
55
Luc Calame
Schiedam
24:12
56
André van Geest
Den Haag
24:15
57
E
Rotterdam
24:20
58
Giel van Nimwegen
Delft voor Elkaar
24:30
59
Ruud Smits
Delft
24:41
60
Glenn Roepnarain
NFI Running Team 2
24:43
61
Mark Steenks
Gemeente Delft 1
24:50
62
Michael Boomsma
Leiderdorp
24:57
63
Danny Rangoe
Rijswijk
25:03
64
Eddy Thans
Prime Vision
25:18
65
Richard van Haagen
DCMR Milieudienst
25:27
66
Dico van Meerten
NFI Running Team 3
25:43
67
Bert Cuperus
26:06
68
Bert Gerritsma
Den Haag
26:09
69
Wilbert Hoondert
Gemeente Delft 2
26:19
70
Leen Harteveld
Scheveningen
26:21
71
Fred van Hemert
Rijswijk
26:29
72
Mathieu Kramer
Werkse 2
26:38
73
Henri van der Veen
Delft
27:10
74
Sil Westra
Deventer
27:13
75
kees de Wijs
Nieuwekerk a/d ijssel
27:19
76
Aad Venteef
Delft
27:46
77
Wim Lemmes
Delft
28:19
78
Hidde Keizers
Delft
28:53
79
Dirk Pakker
Rotterdam
29:12
80
Martin Slagter
NFI Running Team 3
29:15
81
Hans van Zeijl
Werkse 2
29:45
82
Omi Malik
Gemeente Delft 3
30:33
83
Remie Autar
Gemeente Delft 3
30:59
84
Gerard Rijgersberg
Werkse 2
31:04
85
Ton Koninks
Delft
31:06
86
Hamid el Haider
Gemeente Delft 2
31:15
87
Aubert Bretveld
De Koplopers
32:00
88
Henk Wiggemansen
Ter Aar
32:03
89
Niek van Adrichem
De Lier
33:12
90
Cristopher Taal
Gemeente Delft 2
33:40
91
Wim Suiker
De Koplopers
33:56
92
Peter de Valois
zoetermeer
34:16
93
Cor van den Berg
Haag Atletiek
35:05
94
Henk Lansbergen
avVN
35:19
95
John v Heijningen
's Gravenzande
47:50
96
Rudi de Reuver
Utrecht
1:00:25
97
Michael Ward
Gemeente Delft 3
1:08:27
V10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Dijkhuis
Delft
55:57
2
Chea Oostdijk
Rijswijk
56:40
3
Marianne Snijders
AV '40
59:45
4
Lenie de Visser
Schiedam
1:01:14
M10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Suurmond
Rhenen
38:11
2
Gregory Bazalgette
Delft
39:05
3
Jim Hoft
Den Haag
41:34
4
Guido
Den Hoorn
43:56
5
Adrie Straathof
Delft
45:28
6
Jacques van Kleef
Den Haag
47:40
7
Jan Harshagen
Den Haag
47:48
8
Iwan Meynaar
Delft
49:09
9
John Rice
49:59
10
Michel Out
Haag Atletiek
50:14
11
Robbert Verkuijten
Haag Atletiek
50:46
12
Bart van Bergeijk
Rotterdam
51:07
13
Stef Katwijk
Rijswijk
51:13
14
Anthony Patterson
Delft
51:53
15
Joost van der Hulst
Delft
52:03
16
Paul Zaadnoordijk
AV '40
52:42
17
Pieter Breedveld
Delft
53:55
18
Coert Eijgendaal
De Koplopers
53:59
19
Martien de Koning
Delft
54:12
20
Peter Backx
De Veenlopers
54:20
21
Pieter Buzing
Delft
55:04
22
E Leeuwaarde
Fortuna
56:24
23
Jan van der Wiel
Delft
56:35
24
E v.d Graaf
delft
57:19
25
Ted Verhulst
Wateringen
58:30
26
Fred van Beest
AV '40
59:47
27
Harry Mulder
Wassenaar
1:01:09
28
Aad van der Maat
Den Haag
1:16:45
V15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quirine van der Salm
AV '40
1:24:26
M15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Barendregt
Hoogvliet
58:17
2
Tom Fobbe
Barendrecht
1:03:23
3
Frans Fobbe
Barendrecht
1:03:27
4
Maurice Dijkshoorn
Schipluiden
1:07:45
5
Wim Biersbooms
De Koplopers
1:07:50
6
Mark chadwick
Delft
1:08:15
7
Thomas Berkhout
Wateringen
1:12:38
8
Henk Nottrot
Delft
1:36:39
9
Paul wobbe
Haag Atletiek
1:37:12
www.uitslagen.nl
16-09-2018 20:33