Uitslagenlijst Albert Eising-loop

Dalen - Zondag 9 september 2018

J-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sil Altenburg
Dalen
2:36
2:36
2
Lev Pelgrim
Dalen
2:42
2:42
3
Yamill Huijsmans
Wilsum
2:47
2:47
4
Perryn Assies
Haren Gn
2:51
2:51
5
Sjoerd Uneken
Wachtum
3:01
3:01
6
Koen Harwig
Dalen
3:14
3:14
7
Nathan Pol
Coevorden
3:15
3:13
8
Tiemen Cremer
Coevorden
3:20
3:20
9
Pieter Damstra
Arnhem
3:47
3:47
10
Jayvano Valentino Mulder
Zwartemeer
4:11
4:09
11
Joep Altenburg
Dalen
7:44
7:40
M-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marit Reinders
Dalen
2:45
2:45
2
Mieke Wilting
Dalen
2:53
2:53
3
Noreen Bulle
Dalen
3:02
3:02
4
Elin Engelage
Dalen
3:04
3:04
5
Liva Knol
Haren Gn
3:13
3:10
6
Gemma Commies
Dalen
3:27
3:27
7
Sterre Wegdam
Dalen
3:28
3:28
8
Julia de Haas
Dalen
3:32
3:30
9
Dominique van Huizen
Dalen
3:37
3:37
10
Fleur Toersen
Dalen
3:45
3:42
11
Emma Wesseling
Klazienaveen
4:39
4:37
J-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max Vennik
Emmen
4:24
4:24
2
Lars Koopman
Klazienaveen
4:26
4:24
3
Sil Wegdam
Dalen
4:32
4:29
4
Jurgen Eefting
Hollandscheveld
4:35
4:35
5
Kaya Ensink
Dalen
4:37
4:37
6
Jurre van Roijen
Assen
4:38
4:38
7
Brent Holwerda
Amersfoort
4:45
4:43
8
Jamie van Huizen
Dalen
4:46
4:44
9
Guido Karssies
Hollandscheveld
4:51
4:49
10
Stan Lambers
Weiteveen
4:53
4:52
11
Finn Velthorst
Dalen
4:56
4:56
12
Matthijs Veldthuis
Emmen
5:21
5:21
13
Tobias Pol
Coevorden
5:36
5:34
14
Nils Langejans
Dalen
5:54
5:54
15
Sven Boorsma
Dalen
6:08
6:07
16
Bendt Huizing
Sleen
6:11
6:11
17
Corné Huis
Wachtum
6:11
6:09
M-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iva Prins
Emmen
4:47
4:47
2
Emma Reinders
Dalen
5:09
5:09
3
Loueann Huijsmans
Wilsum
5:09
5:08
4
Mila Cremer
Coevorden
5:11
5:11
5
Fien Mazenier
Dalen
5:31
5:31
6
Sarah Bekel
Dalen
5:44
5:44
7
Lynn Jaarsveld
Dalen
5:51
5:49
8
Liz Berends
Dalen
6:00
6:00
9
Felien Bulle
Dalen
6:17
6:17
10
Felien Commies
Dalen
6:19
6:17
11
Marlotte Koop
Dalen
6:20
6:18
12
Lise Pelgrim
Dalen
6:45
6:45
13
Emmelie Harwig
Dalen
7:17
7:15
J-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Finn Regtop
Dalen
3:59
3:59
2
Per Bakker
Zwolle
3:59
3:59
3
Tijn Reijnders
Punthorst
4:23
4:22
4
Tijn van Veen
Dalen
4:26
4:24
5
Thijs Dorgelo
Hoogenweg
4:28
4:28
6
Niels Eefting
Hollandscheveld
4:28
4:28
7
Kalle Huizing
Sleen
4:31
4:30
8
Yuka Ensink
Dalen
4:38
4:38
9
Isa Scholing
Noordscheschut
4:44
4:43
10
Bram Hoekstra
Dalerveen
4:45
4:45
11
Sem Vennik
Emmen
4:48
4:48
12
Thijs Braakman
Coevorden
4:48
4:47
13
Valentijn van Huizen
Dalen
4:52
4:52
14
Jorn Boorsma
Dalen
4:54
4:54
15
Ruben Pol
Coevorden
4:55
4:55
16
Cars Jan de Ridder
Dalen
5:01
5:01
17
Tim Bast
Wachtum
5:04
5:03
18
Siem Wilpshaar
Dalen
5:05
5:05
19
Willem Eijsink
Dalerveen
5:13
5:11
20
Mauro Keereweer
Dalen
5:14
5:14
21
Jesse Cremer
Coevorden
5:31
5:31
22
Sven Langejans
Dalen
6:00
5:59
M-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Puck Voors
Sleen
4:13
4:12
2
Julynn Huijsmans
Wilsum
4:28
4:28
3
Fay Prins
Emmen
4:33
4:33
4
Carice Uneken
Wachtum
4:41
4:40
5
Esmee Lambers
Weiteveen
4:45
4:45
6
Nienke Veldhuis
Emmen
4:49
4:49
7
Jildou Baas
Dalen
5:05
5:05
8
Eva Bekel
Dalen
5:14
5:14
9
Norah Wessel
Coevorden
5:34
5:34
10
Emma Millekamp
Dalen
6:07
6:07
HEREN, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stephen Hilbrands
Oosterhesselen
4:09
4:06
2
Harron Dekker
Zweeloo
5:23
5:23
DAMES, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melanie Wibier
Dalen
5:23
5:23
2
Cherique Stoel
Coevorden
5:54
5:54
3
Sandra Benjamins
Coevorden
6:54
6:54
4
Christina Heise
Coevorden
6:58
6:58
5
Carla Wesseling
Coevorden
7:35
7:33
6
Marjolein Wolters
Coevorden
9:43
9:43
J-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Colin Breed
Dalerveen
7:53
7:53
2
Thijs Koopman
Klazienaveen
8:13
8:13
3
Ruben Eefting
Hollandscheveld
8:15
8:15
4
Len Bakker
Zwolle
8:18
8:18
5
Mika Keizer
Ruinerwold
8:52
8:52
6
Rinse Sietsma
Dalen
9:05
9:05
7
Luuk Bekel
Dalen
9:05
9:05
8
Julian Lunenborg
Dalen
10:06
10:06
9
Dorian Knip
Dalen
10:09
10:08
10
Jarne Wilpshaar
Dalen
10:11
10:11
11
Maurits Blaauwgeers
Dalen
10:27
10:26
12
Joris van Roijen
Assen
10:59
10:59
13
Mads Huizing
Sleen
11:00
10:59
M-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sharon Steenbergen
Zuidwolde Dr
7:49
7:49
2
Milou Karssies
Hollandscheveld
8:13
8:12
3
Naell Huijsmans
Wilsum
8:22
8:22
4
Zoey de Vries
Drachten
9:09
9:09
5
Roos Voors
Sleen
9:41
9:41
6
Madison Knip
Dalen
9:57
9:56
DAMES, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Velting
Dalen
19:06
19:05
2
Nienke Overweg
Emmen
21:25
21:22
3
Kike Velting
Dalen
22:41
22:40
4
Iris Willemsen
Nijmegen
22:58
22:56
5
Janine Velthuis
Emmen
27:10
27:01
6
Yvet Hooiveld
Emmen
27:21
27:09
7
Marinda boaxe
Nieuw-Amsterdam
27:37
27:23
8
Sandra Buist
Emlichheim
28:07
27:58
9
Henriët Pol
Coevorden
28:24
28:16
10
Liesbeth Bulle
Dalen
29:31
29:22
11
Stiana Sibon
Dalen
29:43
29:35
12
Dian Ester
Gramsbergen
30:21
30:07
13
Karin Koops
Nieuw-Buinen
30:42
30:32
14
Miranda Karssies
Hollandscheveld
31:50
31:35
15
Willeke Mepschen-Hiddink
Coevorden
32:17
32:00
D40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ine Strijker
Ruinen
19:45
19:44
2
Claudia van Tellingen
Sleen
23:38
23:33
3
Desiree Winterwerp
Assen
24:43
24:37
4
Ellen Mulder- Witlage
Zwartemeer
25:35
25:30
5
Jeanette Langius
Coevorden
26:30
26:20
6
Esther Meijerink
Meppel
27:04
26:55
7
Angeliqie Smits
Emmen
27:10
26:57
8
Katja Augustijn
Wachtum
28:14
28:04
9
Geeke Snijders
Holthone
28:36
28:29
10
Annet Eising
Zwolle
29:18
29:12
11
Janny Fink
Emmen
30:44
30:26
12
Petra Pasveer
Dalen
34:35
34:19
13
Herma Wilting
Wachtum
34:50
34:40
14
Niesje Meijerink
Coevorden
37:15
36:59
15
Annita Post - de Haan
Nieuw-Amsterdam
38:02
37:46
HEREN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
David Vonk
Hoogeveen
17:03
17:02
2
Bart van Adrichen
Klazienaveen
17:03
17:02
3
Reinier de Boer
Dalen
18:10
18:09
4
Nick Kerkhof
Hollandscheveld
18:44
18:43
5
Finn van Pijkeren
Stad en Ommeland
19:21
19:20
6
Gerwin in T Veld
Stad en Ommeland
19:23
19:21
7
Rob Kottrik
Coevorden
19:24
19:23
8
Carlo Sikkens
Stad en Ommeland
20:55
20:54
9
Roy Grootentraast
Hoogeveen
21:05
21:03
10
Lars Assen
Dalen
21:22
21:09
11
Robin van Ginkel
Emmen
21:25
21:22
12
Christian Baarslag
Hardenberg
21:57
21:53
13
Ariën Scheepstra
Coevorden
22:25
22:18
14
Miel Schepers
Coevorden
22:52
22:45
15
Andres Faber
Beilen
22:52
22:48
16
Wesley Kuilder
Emmen
23:29
23:25
17
Theo Schat
Zwolle
24:01
23:57
18
Kaelen Brinkman
Emmer-Compascuum
24:18
24:14
19
Sil Rutgers
Dalen
24:31
24:25
20
Coen Veenstra
Coevorden
24:33
24:31
21
Ruben Stuiver
Wachtum
24:42
24:36
22
Jack Eising
Breda
24:49
24:43
23
Niels Damen
Coevorden
25:11
25:02
24
Anne Snijders
Dalen
25:38
25:19
25
Tygo Regtop
Dalen
25:47
25:42
26
Tijn Zinnemers
Emmen
25:49
25:48
27
Sjoerd Haddering
Borger
25:52
25:47
28
Dennis Scherpen
Emmen
25:58
25:47
29
Kevin Kok
Coevorden
26:52
26:43
30
Maxx Hidding
Dalen
28:29
28:12
31
Maarten Reinders
Dalen
29:12
28:55
32
Martijn Jansen
Coevorden
30:07
29:51
33
René Bulle
Dalen
30:16
30:06
34
Hidde Wilpshaar
Dalen
30:25
30:10
35
Jan-Willem Dispa
Erica
36:51
36:35
36
Harron Dekker
Zweeloo
37:34
37:29
37
Hendri Garming
Dalen
40:27
40:22
H40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom van Tellingen
Sleen
19:14
19:11
2
Willy Heijnen
Dalen
20:30
20:28
3
Arjan van Groningen
Laar
21:24
21:11
4
Chris Hesselink
Laar
23:26
23:22
5
Jonny Talen
Hoogeveen
24:07
24:07
6
Jan Eising
Breda
25:57
25:50
7
Erik Rijnders
Vroomshoop
26:42
26:38
8
Roland Wolfs
Emmen
26:43
26:26
9
Raymond van Basten
Haarlem
27:25
27:14
10
Alex Gnobbe
Coevorden
27:53
27:43
11
Jan Wilpshaar
Dalen
28:52
28:38
12
Robert Smits
Emmen
30:04
29:50
13
Harold Wilpshaar
Dalen
30:24
30:10
H50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
18:46
18:46
2
Jan Beldman
Dalfsen
20:42
20:40
3
Jan ten Cate
Elim
20:58
20:55
4
Marten Bolt
Zwartsluis
21:44
21:42
5
Willem Koops
Musselkanaal
21:48
21:44
6
Roelof van der Velde
Daarlerveen
23:18
23:16
7
Rob Somsen
De Krim
24:13
24:10
8
Marcel Thijssen
Coevorden
24:30
24:24
9
Herman Gort
Hoogeveen
24:36
24:34
10
René van Basten
Dalen
25:27
25:16
11
Rick Dorman
Hardenberg
25:55
25:43
12
Harry Eggen
Emmen
26:29
26:23
13
Peter Snijders
Holthone
26:30
26:23
14
Egbert Geertsma
Groningen
27:54
27:38
15
Rudolf Hidding
Dalen
28:32
28:18
16
Wim Smit
Nieuwlande
28:48
28:39
17
Roelof Everts
Nieuw-Amsterdam
29:27
29:21
18
Henk Haverkort
Coevorden
29:46
29:36
19
Gezienus Meijering
Dalen
29:52
29:37
20
Gerard Hiddink
Coevorden
29:52
29:35
21
Hans Reinders
Dalen
32:19
32:02
22
Arend Jan Wessels
Emmen
32:48
32:32
23
Theo Baks
Coevorden
37:14
36:58
TEAMS, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Bekel
Fortune Coffee
21:13
21:09
2
Arjan Pol
Fortune Coffee
23:41
23:32
3
Jelle Damstra
koslopers
23:55
23:49
4
Marcel Bosch
Fortune Coffee
24:40
24:30
5
Jeroen Kos
koslopers
24:54
24:47
6
Marcel Blaauwgeers
Fortune Coffee
26:18
26:09
7
Nikki Kos
koslopers
32:15
31:55
8
Yasmine Casimiri
koslopers
32:15
31:55
DAMES, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Glas
Erm
39:16
39:15
2
Mayke Bos
Dalen
1:00:06
59:53
D40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
46:45
46:42
2
Roelie Heijting
Schoonebeek
54:59
54:45
3
Geke de Leeuw
Schoonebeek
58:25
58:11
4
Ans Hoiting-Kip
Dalen
1:00:07
59:53
5
Janine de Jonge
Klazienaveen
1:08:56
1:08:38
HEREN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alwin Heijting
Erm
33:42
33:41
2
Gerben Tiekstra
Dalen
35:48
35:47
3
Sebastiaan Pol
Coevorden
36:03
36:03
4
Albert-Jan de Haan
Hoogeveen
37:51
37:49
5
Gerlof Engberts
Schoonebeek
41:15
41:13
6
John Sikken
Erm
42:36
42:32
7
Rolf Boelens
Rolde
43:19
43:15
8
Paul van Snick
Groningen
44:42
44:34
9
Sjoerd Terpstra
Emmen
45:09
45:05
10
Mark Vester
Dalerveen
45:17
45:09
11
Job Holwerda
Amersfoort
46:12
46:08
12
Demi Karst
Coevorden
48:27
48:20
13
Marcel Boorsma
Dalen
58:49
58:36
14
Roy Venema
Dalen
59:32
59:19
H40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Croon
Coevorden
37:23
37:22
2
Bert Karssies
Hollandscheveld
38:49
38:47
3
Jerome Corba
Hoogeveen
38:58
38:57
4
Richard Kok
Coevorden
41:52
41:48
5
Koos Meijering
Groningen
43:58
43:54
6
Patrick Bekel
Dalen
45:32
45:29
7
Berni Smelter
Coevorden
50:00
49:54
8
Erik Snippe
Dalen
53:02
52:55
9
René Davids
Ter Apel
54:43
54:37
10
Fokke Altenburg
Dalen
55:18
55:11
11
Jan Meppelink
Dalen
57:45
57:38
12
Remko Meijerink
Dalen
57:46
57:38
13
Gert Westerhof
Emmen
59:40
59:28
H50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannes Dolfing
Ruinen
37:59
37:59
2
Simon Hooijer
Noordscheschut
41:21
41:19
3
Heinz Stroeve
Emlichheim
44:11
44:09
4
Jos Rijblijwijs
Emmen
44:36
44:33
5
Jürgen Riesenbeck
Emmen
52:35
52:24
6
René Spijkers
Klazienaveen
53:27
53:15
7
Albèr Greupink
Coevorden
53:58
53:49
8
Wilco Kroon
Erica
55:26
55:12
9
Jan Spackman
Emmen
56:24
56:16
10
Frans Jan Verdoold
Dalen
59:44
59:28
11
Gerhard Over
Meppen Dld
59:57
59:52
12
Frans Slielmann
Klazienaveen
1:08:57
1:08:38
TEAM, TEAMLOOP 3X5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stad en Ommeland
59:39
2
Fortune Coffee
Dalen
1:09:34
3
Koslopers
Dalen
1:21:04
http://www.alberteisingloop.nl
www.uitslagen.nl
09-09-2018 16:09