| | | | | Uitslagenlijst Liberty Loop
Geldrop - Zondag 9 september 2018
M6-9, RABOBANK SCHOLI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
J6-9, RABOBANK SCHOLI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jeffrey Cornelissen
Geldrop
2:34
M8-11, RABOBANK SCHOLI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
J8-11, RABOBANK SCHOLI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M1013, RABOBANK SCHOLI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Faraja Cornelissen
Geldrop
7:41
J1013, RABOBANK SCHOLI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VROUW, HARDLOPEN 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jojanneke Hermes
Eindhoven
25:15
8
Marja Hoeks-Kelders
Nederland
34:35
11
Godelieve van Otterdijk
Hechtel
35:53
14
Kim van der Linden
Geldrop
39:14
MAN, HARDLOPEN 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Teun Nagel
't Jasper Sport
22:15
4
Frank van den Oetelaar
Oisterwijk
26:01
10
Gerhard Vermaeten
Lieshout
30:11
15
Jeroen van Haasteren
Geldrop
35:38
16
Ben van der Aalst
Eindhoven
35:57
VROUW, HARDLOPEN 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josje van den reek
Geldrop
51:13
11
Birgit van der Kamp
Barendrecht
1:03:25
12
Ingeborg van der Kamp
Barendrecht
1:03:34
15
Karin Kortemann-Hems
Eindhoven
1:03:56
MAN, HARDLOPEN 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Martijn van Dongen
Geldrop
42:28
6
Maikel van Weert
Nederland
44:50
9
Pascal van der Valk
Geldrop
45:30
24
Erik Meulman
's-Gravenhage
53:59
27
Michael Toonders
Veldhoven
54:30
28
Robin Verleisdonk
Eindhoven
54:48
31
Adam Zakaria Ahmed Ishaq
Mierlo
59:13
32
Ton van den Boomen
Geldrop
59:20
41
Godry Wijffelaars
Eindhoven
1:05:44
VROUW, HARDLOPEN 10 MI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Vera van der Looij
Geldrop
1:31:47
10
Anne van Schijndel
Geldrop
1:32:16
12
Annemieke Kolhorn
Eindhoven
1:32:30
15
Marjo Schepers - vd Made
Eindhoven
1:34:47
17
Jacobien Nederkoorn
Eersel
1:39:31
18
Marjolein van Oeffel
Geldrop
1:39:35
MAN, HARDLOPEN 10 MI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
René van den Heuvel
Geldrop
1:11:53
12
Embrechts Kurt
Vorselaar, Belgium
1:15:01
15
Pim van Grinsven
Sint-Oedenrode
1:15:40
20
Frank van den Eijnden
Geldrop
1:18:20
22
Norbert Veringmeier
Den Hoorn
1:18:47
54
Emil Zengerink
Valkenswaard
1:31:55
58
Peer van Bijsterveld
Geldrop
1:32:39
59
Richard van den Boomen
Mierlo
1:32:44
65
Peter van den Hurk
Helmond
1:35:46
67
Patrice van den Buijs
Geldrop
1:36:37
75
Sjef van den Biggelaar
Mierlo
1:43:53
ESTAF, ESTAFETTELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Kim van Berlo
De tropische kampioenen
6:05
3
Judith van Merendonk
De Dolle Geiten
7:04
4
Richard van de Burgt
Team Vendelier
7:14
5
Inge Van Roosmalen
Team Green Power
7:41
6
Stein Thus
Kruipend naar huis #14
10:33
7
Jasmijn van Hien
De tropische kampioenen
13:44
11
Jacueline Retera
De Dolle Geiten
17:48
12
Merijn van Hien
De tropische kampioenen
19:50
16
Dennis van Zeeland
De tropische kampioenen
25:32
17
Manou Gerrese
De Dolle Geiten
25:42
Uitslagen.nl
09-09-2018 16:12