Uitslagenlijst 33e Politietriathlon

Spijkenisse - Zaterdag 8 september 2018

SENH, OLYMPISCHE AFS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Baljet
Rotterdam
1:59:23
2
Jacco Langerak
Hellas
1:59:38
3
Martin Nieuwstraten
TVS '90
2:01:22
4
Hielke Schurer
TVS '90
2:04:23
5
Edwin Jansen
Geen vereniging
2:06:35
6
Michel Klaasse
Brielle
2:09:51
7
Michiel Hellegers
RTC
2:10:10
8
Richard Beck
Leiden
2:12:04
9
Senne Liebaut
Gent
2:13:22
10
Marijn Markusse
Dordrecht
2:13:43
11
Bart Korteweg
Ridderkerk
2:14:07
12
Floris de Koning
Driebruggen
2:17:47
13
Leonard de Mol van Otterloo
Rotterdam
2:17:54
14
Steven Wink
Geen vereniging
2:18:00
15
Sonny Wessels
Rotterdam
2:18:27
16
Ruben van Eijl
Utrecht
2:18:28
17
Jeroen Seesink
Geen vereniging
2:18:28
18
Eef-Jan den Hartog
Hellas
2:18:46
19
Tjebbe van de Kasteele
Steenbergen Nb
2:20:01
20
Frans Satink
RTC
2:20:29
21
Lars Rook
Amsterdam
2:21:55
22
Arntz Kho
Oudewater
2:22:16
23
Wout van Rossem
Rotterdam
2:22:34
24
Marlon Huijser
Rotterdam
2:22:43
25
David van Veen
Rotterdam
2:23:29
26
Berry van Wiggen
Utrecht
2:24:16
27
Wouter Boogaart
Rotterdam
2:24:54
28
Niels Penning
Leiden
2:25:15
29
Tim Faase
Geen vereniging
2:25:48
30
Peter Groenendijk
TGV
2:25:50
31
Laurens Markusse
Dordrecht
2:25:53
32
Richard Sturm
Meliskerke
2:27:51
33
Dave van Dijk
Rotterdam
2:28:47
34
Mees Dorleijn
Rotterdam
2:28:51
35
Xuan Nio
Rotterdam
2:28:54
36
Tim van Duin
Berkel & Rodenrijs
2:30:54
37
Stefan Groeneweg
Oud-Beijerland
2:32:13
38
Teun Smits
Amsterdam
2:32:18
39
Stephane Jullion
Geen vereniging
2:32:25
40
Jip Verbrugge
Utrecht
2:34:47
41
Jos van Rhee
Maasland
2:35:27
42
Anne-Jeen de Vries
's-Gravenhage
2:36:54
43
Paul Vermeulen
Utrecht
2:38:11
44
Frans Smits
Rotterdam
2:39:14
45
Stephan Metselaar
Rotterdam
2:42:41
46
Thierry van Keeken
Pijnacker
2:44:27
47
Arnaud van der Knaap
Geen vereniging
2:46:02
48
Michel Blonk
Utrecht
2:47:36
49
Tony Covena
's-Gravenhage
2:47:42
50
Paul van Leeuwen
Geen vereniging
2:48:19
51
Joey van Veen
Rotterdam
2:49:11
52
Jelle Koch
Utrecht
2:57:43
53
Jaco van der Laan
Zaandam
3:02:45
54
Steven Daniels
Hillegom
3:07:08
55
Corne Schilt
Ridderkerk
3:10:25
56
Pascal de Keiser
Leiderdorp
3:24:32
SEND, OLYMPISCHE AFS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene van der Veer
Delft
2:34:44
2
Martine Stam
Hardinxveld-Giessendam
3:05:16
3
Lysiane Jacques
Voorhout
3:08:56
MASH, OLYMPISCHE AFS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diederich Cornelisse
Geen vereniging
2:04:34
2
Leon van der Wilde
Rijnmond
2:04:53
3
Carlo vd Bergh
Unltd.
2:05:12
4
Theo Kraaijenbrink
TVS '90
2:08:41
5
Adriaan Coppoolse
Geen vereniging
2:10:45
6
Artem Shchukin
Rhoon
2:10:58
7
Pieter de Man
Delft
2:12:23
8
Leo de Bruijn
Dordrecht
2:12:44
9
Maarten Krijnen
Geen vereniging
2:14:36
10
Mark van Reijn
Geen vereniging
2:15:12
11
Albert Corveleijn
TVS '90
2:16:29
12
Ronald van der Graaf
TGV
2:16:49
13
André Brouw
Dordrecht
2:17:29
14
Wilco Hoogendoorn
Geen vereniging
2:17:36
15
Djien Tan
Geen vereniging
2:18:17
16
Caspar Houben
Ironmanagers Nederland
2:20:13
17
Erik Zijlstra
TVH
2:20:58
18
Marcel de Jeu
Geen vereniging
2:22:04
19
Mark Linde
TVS '90
2:25:23
20
Peter Sanders
Krimpenerwaard
2:25:54
21
Rene Verspuij
TGV
2:29:00
22
Arjun Koch
Leidschendam
2:29:32
23
R Verhaar
TVHW
2:30:53
24
John Lens
TZC / Vahalis
2:31:29
25
Guido van Gucht
Deense vereniging
2:31:41
26
Arie van der Stel
TVHW
2:32:06
27
Marvin Rid
Geen vereniging
2:32:26
28
Johnny Willeboer
Roosendaal
2:34:11
29
Laurens Noten
Amsterdam
2:34:44
30
Ed Stuut
TVS '90
2:37:39
31
Bert de Graaff
Berkel en Rodenrijs
2:38:06
32
Ingmar de Gelder
Oud-Beijerland
2:38:44
33
Henk Verhoek
Geervliet
2:40:11
34
Aad Groenenboom
Rotterdam
2:47:47
35
Peter Kouijzer
Geen vereniging
2:55:21
36
Hiro Asakura
TVS '90
3:08:00
MASD, OLYMPISCHE AFS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Geen vereniging
2:20:18
2
Babette Lassing
Trip
2:35:31
3
Joekie de Hoog
TVS '90
2:40:43
4
Yolande Verbeek
Schiedam
2:46:48
5
Dorien Vroom
Trip
3:03:05
6
Anne-Marie Zeeman
Rotterdam
3:06:53
SJUNH, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Linde
TVS '90
1:04:18
2
Pim Bakker
Spijkenisse
1:15:29
3
Victor Mignard
's-Gravenhage
1:15:51
4
Lucas Orieux
's-Gravenhage
1:25:26
5
Sebastien Chahoud
Wassenaar
1:27:48
SJUND, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole van Waardenburg
TVHW
1:30:26
SSENH, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick van Ingen
Dordrecht
1:01:29
2
Kees van der Voorden
TVHW
1:03:34
3
Ferdy Yildiz
TVS '90
1:06:34
4
Dennis Zijlmans
TVS '90
1:06:57
5
Jon Kegge
Goedereede
1:08:50
6
Mitchel Koet
's-Gravendeel
1:08:57
7
Rolf van Lieshout
Voorburg
1:10:29
8
Kevin de Keijzer
Geen vereniging
1:10:47
9
Miguel Israel
's-Gravenhage
1:11:10
10
Rene Ham
Leiden
1:12:26
11
Dave van Emmerik
Goirle
1:12:38
12
Niels van der Wekken
Delft
1:13:07
13
Gijs van Vrede
Rotterdam
1:14:22
14
Alex Traas
's-Heer Arendskerke
1:14:41
15
PIeter de Lange
Spijkenisse
1:14:44
16
Stefan Bosson
Dordrecht
1:14:58
17
Erik van Marrewijk
Rotterdam
1:17:12
18
Janco Faasse
Oostkapelle
1:17:38
19
Richard Bulsing
Vlaardingen
1:17:49
20
Pablo Cortes Garcia
Rotterdam
1:17:58
21
Marcel Kanselaar
3in1 Sports
1:18:19
22
Leendert-Jan Izelaar
Capelle a/d IJssel
1:19:45
23
Lesley Koet
Rotterdam
1:20:58
24
Jennifer ter Heide-Godschalk
TVS '90
1:22:03
25
Vincent van Nidek
Rotterdam
1:22:50
26
Mark de Leeuw
Rotterdam
1:22:55
27
Tom van de Kamp
TVS '90
1:22:59
28
Ferdi Bakker
Geen vereniging
1:23:24
29
Mitchel Lindhout
TVS '90
1:24:21
30
Floris Aanen
Oud-Beijerland
1:25:29
31
Marien Pronk
Sirjansland
1:26:40
32
Jan Eijkelenboom
Krimpen a/d IJssel
1:26:40
33
Anton Brand
Krimpen a/d IJssel
1:34:53
34
Daan Sydow
Capelle a/d IJssel
1:38:17
35
Anniek van der Werf
Rijnmond
1:40:33
SSEND, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loena Bank
TVS '90
1:09:21
2
Natasja de Winkel
Ultra Outdoor Sports
1:12:55
3
Eva van Damme
Goedereede
1:15:33
4
Sara Mastromarino
Rotterdam
1:17:28
5
Nicole Wondergem
Middelburg
1:18:26
6
Marjan van Straten
Rijnmond
1:20:36
7
Chrisje de Vries
's-Gravenhage
1:21:40
8
Victoria Klaasse
Brielle
1:22:58
9
Suzanne van den Heuvel
Rotterdam
1:24:00
10
Jolien Dirckx
Boutersem
1:24:16
11
Melanie van Efferen
Brielle
1:25:25
12
Yvonne Greeuw
Delft
1:27:47
13
Hélène Weeda
Nieuw-Beijerland
1:29:13
14
Anouska Degenkamp
Pijnacker
1:31:03
15
Julia Lebbink
Leiden
1:32:04
16
Susanne Ormel
Rotterdam
1:32:34
17
Corrine Keemink
Schaarbeek
1:34:18
18
Laura Paas
Nootdorp
1:34:31
19
Angelique Wangsawirana
Voorburg
1:34:31
20
Rianca Pronk
TVS '90
1:34:34
21
Jose Kleij
's-Gravenhage
1:35:18
22
Simone Hage
Spijkenisse
1:39:54
23
Suzanne Knigge
Leiden
1:42:14
24
Esther Aanen
Rotterdam
1:43:48
25
Ingrid Johannes
Spijkenisse
1:53:59
26
José Boeije
De Langstraat
1:54:26
SMASH, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alejandro Olveira
Unltd.
1:03:15
2
René van Waardenburg
TVHW
1:06:07
3
Arjen Teijn
TVS '90
1:08:50
4
Martin Rohleder
TGV
1:09:28
5
Bert Hansen
TGV
1:11:11
6
Leendert de Heer
Krimpenerwaard
1:12:34
7
Ruud Prins
Geen vereniging
1:15:05
8
Gerard Bank
TVS '90
1:15:55
9
Jan Wisse
Geen vereniging
1:16:47
10
Sjoerd de Vries
Voorburg
1:17:18
11
Martijn Blom
Trip
1:17:42
12
Peter Huisman
Hardinxveld-Giessendam
1:17:57
13
Pieter Koetsier
Papendrecht
1:18:29
14
Gert-Jan Luijsterburg
Steenbergen Nb
1:19:03
15
Rien Scholten
TVS '90
1:19:14
16
Henk Hage
TVS '90
1:19:26
17
Hans de Groot
Hardinxveld-Giessendam
1:20:01
18
Stan Altorf
Spijkenisse
1:20:36
19
Arie Kweekel
TVS '90
1:22:14
20
John Essed
Poortugaal
1:24:45
21
Gerard Brand
TVHW
1:24:59
22
Vincent Moonen
Rotterdam
1:25:49
23
Dennis Vroegindewey
Sommelsdijk
1:26:06
24
Jeff van der Marel
Delft
1:26:19
25
Onno Dekker
Leiderdorp
1:26:38
26
Paul Dekker
Rotterdam
1:27:23
27
Ben-Jaap Pielage
Delft
1:28:04
28
Alfred Dits
Rotterdam
1:28:47
29
Bart Kalkman
Hardinxveld-Giessendam
1:30:03
30
Roland van den Heerik
Spijkenisse
1:33:26
31
Geert Ravenshorst
Delfgauw
1:34:44
32
Ruurd Tolman
Spijkenisse
1:35:35
33
Peter van Oeveren
Rotterdam
1:44:26
34
Koen den Hartigh
Poortugaal
1:44:48
SMASD, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvia de Bood-Zijlstra
Hilversum
1:17:32
2
Wietske van der Lans-Vreugdenhil
De Lier
1:18:54
3
Esther Buurman
Krimpenerwaard
1:22:07
4
Milly Romney
Rijnmond
1:25:03
5
Toke van Ruijven
Geen vereniging
1:25:33
6
Anne-Marie Vervaet
Rijswijk Zh
1:28:29
7
Sandra Helbers
Ouddorp Zh
1:29:49
8
Lucy Houdijk
TTL
1:31:03
9
Evelien Smit
Voorburg
1:31:49
10
Sandra Kerstens
Geen vereniging
1:32:46
11
Mitzi Schoemans
Barendrecht
1:33:12
12
Anneke van der Wal
Zuidland
1:35:22
13
Monique Huisman
Hardinxveld-Giessendam
1:36:00
14
Karin van Dijk
Rotterdam
1:36:28
15
Yvonne Hijdra
TVS '90
1:37:01
16
Alette Klok-Fernhout
Rijswijk Zh
1:41:38
17
Susan Veninga
Rijswijk Zh
1:42:12
18
Daphne Woudenberg
Geen vereniging
1:42:57
19
Femke Stolker
Delft
1:48:38
20
Cindy Nugteren
Rijswijk Zh
1:52:47
RECRH, RECREATIEF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben van Dijk
TVS '90
1:59:18
2
Matthijs Stam
Geen vereniging
2:02:27
3
Nick Jacobs
Ultra Outdoor Sports
2:04:06
4
Marten Verduijn
Rockanje
2:06:33
5
Martijn Tissink
Geen vereniging
2:06:44
6
Gunther van Hasselt
Wuustwezel
2:07:28
7
Bas Meeuwissen
Delft
2:11:42
8
Edwin Zuidgeest
Geen vereniging
2:13:34
9
Thiro van Zijl
Utrecht
2:14:02
10
Niek van Zijl
Rijnmond
2:14:02
11
Jacob Holwerda
Dreischor
2:14:24
12
Dick Scholtus
TZC / Vahalis
2:14:24
13
Remco Palm
TGV
2:14:57
14
Sander Hoogervorst
Roelofarendsveen
2:15:46
15
Martijn van Gemerden
Rijnmond
2:16:19
16
Peter Moor
's-Gravenzande
2:16:23
17
Kees Kerstens
Rotterdam
2:17:04
18
Ruud Vette
TGV
2:17:11
19
Marc Verhoeven
Spijkenisse
2:17:27
20
Marcel van Duuren
Oud-Beijerland
2:18:29
21
Leo van der Harg
TGV
2:18:54
22
Bert Bakkeren
Roosendaal
2:19:11
23
Tom Blankendaal
Utrecht
2:19:34
24
Matthijs Hofman
Leersum
2:19:55
25
Berne Koornneef
Maasdijk
2:20:22
26
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
2:20:58
27
Hans Holwerda
Rotterdam
2:21:06
28
Renier Brenninkmeijer
Geen vereniging
2:21:15
29
Ivo Barendse
Geen vereniging
2:21:30
30
Erik van der Valk
Rozenburg Zh
2:22:06
31
Martijn van Citteren
Rotterdam
2:22:30
32
Michiel Fluit
Hellevoetsluis
2:22:52
33
Erik Tuk
Geen vereniging
2:23:59
34
Rob van den Bogert
Rotterdam
2:24:30
35
Jaap Bakker
TVS '90
2:25:06
36
Johan Wiessenhaan
Spijkenisse
2:25:11
37
Arno Bosman
Geen vereniging
2:25:35
38
Addie Vroegindeweij
Melissant
2:26:40
39
George Lissenberg
Heenvliet
2:26:40
40
Bart van Heeren
Rotterdam
2:26:59
41
Sander Bongers
Papendrecht
2:27:12
42
Maarten Kempe
Bruinisse
2:27:21
43
Ruud aan de Wiel
Hardinxveld-Giessendam
2:27:32
44
Kerem Buke
's-Gravenhage
2:27:50
45
Edwin Vonk
Geen vereniging
2:28:01
46
Ronald van Eeuwijk
TVS '90
2:28:29
47
Peter Verhoeff
Rotterdam
2:28:35
48
Pim van der Meer
Rotterdam
2:28:49
49
Patrick Zwart
Hellevoetsluis
2:29:14
50
Pim van Mensch
's-Gravenzande
2:29:39
51
Rico Heemsbergen
Geen vereniging
2:29:56
52
Toin Bastiaansen
TVB
2:30:35
53
Joop Oskam
Geen vereniging
2:30:41
54
Marcel Schoolenberg
Krimpenerwaard
2:31:05
55
Laurens Voogt
TVS '90
2:31:44
56
Frank Heusdens
TVS '90
2:31:44
57
Julien Groenenboom
Poortugaal
2:31:46
58
Joost Modderman
Rotterdam
2:31:51
59
Remco van Leeuwen
De Lier
2:32:01
60
Wim Hoogerwerf
Maassluis
2:32:08
61
Rudolf de Jong
Oud Gastel
2:32:17
62
Sven ter Heide
TVS '90
2:32:25
63
Albert van Marrewijk
Rhoon
2:32:46
64
Joppe Burgers
Rotterdam
2:32:54
65
Frank Landheer
Rotterdam
2:33:18
66
Stefan van Ruyven
Hoek van Holland
2:33:30
67
Ivo Halkes
Vlaardingen
2:33:56
68
Arie de Ruiter
TVS '90
2:34:19
69
Wim Vernes
Etten-Leur
2:34:46
70
Benjamin Kriek
Melissant
2:34:46
71
Nick van Braam
Rotterdam
2:35:10
72
George Dessing
Rijswijk Zh
2:35:32
73
Izzy Gun
Oud Gastel
2:36:16
74
Jurgen Klapwijk
Ridderkerk
2:36:21
75
Brett Sullivan
Hellevoetsluis
2:36:40
76
Dimitry Dieleman
Rotterdam
2:37:26
77
Edwin Diele
Rotterdam
2:37:27
78
Erik Veelen
Rotterdam
2:37:54
79
Cor den Hertog
Vlaardingen
2:38:11
80
Vries Beker
Geen vereniging
2:38:21
81
Johan Hoogstad
Hellevoetsluis
2:39:07
82
Jeroen van Gangelen
Brielle
2:39:14
83
Marcel Lindhout
TVS '90
2:40:11
84
Haakon Halvorsen
Geen vereniging
2:40:16
85
Richard van Dooren
TVS '90
2:40:29
86
Rick de Jeu
Roelofarendsveen
2:40:41
87
Kees Govaarts
Hoogerheide
2:40:53
88
John de Rijke
Hellevoetsluis
2:40:54
89
Piet Klaaijsen
TVS '90
2:40:57
90
Rob Mouthaan
Spijkenisse
2:41:19
91
Rini Gootjes
De Langstraat
2:41:37
92
Rik Merk
Spijkenisse
2:41:48
93
Frank Bos
's-Gravenzande
2:43:00
94
Dirk Eikelenboom
Wouw
2:43:22
95
Christian Hussaarts
Nwkerk ad IJssel
2:44:39
96
Rob Maas
Reusel
2:45:01
97
Nico Enthoven
Oostvoorne
2:45:56
98
Isto Knaap
Geen vereniging
2:47:42
99
Ismail Yetim
Delft
2:48:32
100
Peter Maas
's-Gravenhage
2:49:09
101
Midas van Dijk
RTC
2:50:46
102
Patrick Maas
Geen vereniging
2:51:21
103
Bastiaan Keemink
Rotterdam
2:52:04
104
Martijn Groeneveld
Rijswijk Zh
2:52:11
105
Sander Bout
's-Gravenhage
2:52:56
106
Albert Briggeman
Oostvoorne
2:53:22
107
Rutger Ouwendijk
Maasdijk
2:55:28
108
Ed van der Stokker
Spijkenisse
3:05:29
109
Johnny Engel
Bollenstreek
3:21:31
RECRD, RECREATIEF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Concetta Pichierri
Ultra Outdoor Sports
2:22:02
2
Elke Hagenaars
Krimpen a/d Lek
2:28:17
3
Rebekka Herkemij
Barendrecht
2:32:28
4
Renate van Oosten
RTC
2:34:46
5
Melissa Post
TVS '90
2:35:16
6
Joleen Schrier
Rotterdam
2:35:43
7
Fenna van Zanten
Rotterdam
2:40:32
8
Wilan van der Meer
Roelofarendsveen
2:41:27
9
Bianca Hagen
Utrecht
2:41:49
10
Wendy Kroesen
De Langstraat
2:42:54
11
Alexia de Monchy
Rotterdam
2:46:14
12
Gerdi van Meurs
Delft
2:47:26
13
Suzan Rutten
Tilburg
2:47:41
14
Janet Zijlmans
Spijkenisse
2:49:27
15
Sandra van den Bogert
Maasland
2:52:59
16
Laura Buiteman
Honselersdijk
2:56:55
17
Eva Janssens
's-Gravenhage
3:02:19
18
Inge Willems
Brugge
3:02:21
NKPH, NK POLITIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Veelers
Geen vereniging
2:04:29
2
Edgar Taale
Geen vereniging
2:13:21
3
Jorian van Duuren
Sint Philipsland
2:15:00
4
Peter van der Horst
Amstelveen
2:15:17
5
Elmar Sturm
Koudekerke
2:21:28
6
Henk van de Belt
TVA
2:25:01
7
Anno van der Veen
RTC
2:25:10
8
Ingmar Kooman
De Zijl - LGB
2:27:40
9
Alco van Engen
Breukelen eo
2:35:35
NKBH, NK BRANDWEER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Fokkens
Geen vereniging
2:07:05
2
Tom de Jong
Bergschenhoek
2:15:19
3
Jasper Hellwig
Geen vereniging
2:19:08
4
Robin Vosse
Rozenburg Zh
2:20:48
5
Geert-Jan Rijsterborgh
Maarssen
2:40:22
TRIO, TRIO"S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Team Enduro 1
Emmeloord
1:49:53
2
Team Gochme
Geen vereniging
2:10:25
3
De Vaart-Tri
Ironmanagers Nederland
2:19:50
4
Jorrin en Edwin
Nederland
2:21:14
5
Fortuna
Vlaardingen
2:38:25
6
Revanche
Rijnmond
2:45:40
7
Team Smartiepants
Maastricht
3:05:31
www.uitslagen.nl
08-09-2018 16:23