Uitslagenlijst Oranjeloop

Nieuwleusen - Maandag 3 september 2018

1MJ12, 1 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Len Bakker
Zwolle
6:00
2
Owen Ganzeboer
Nieuwleusen
6:04
3
Yoran Soer
Nieuwleusen
6:22
4
Luuk Rumpf
USV JO13-1
6:28
5
Lars ter Wee
Nieuwleusen
6:35
6
Lars Bijker
USV JO12-1
6:54
7
Dion Grooteboer
Nieuwleusen
6:55
8
Leon Ganzeboer
Nieuwleusen
7:13
9
Wessel Roo
USV JO13-1
7:15
10
Kevin Courtz
Nieuwleusen
7:19
11
Maykel de Boer
USV JO12-1
7:50
12
Matiz Ruinemans
USV JO13-1
7:50
13
Levi Spies
USV JO12-1
7:54
14
Rick Bouwman
USV JO12-1
7:57
15
NoŽl van Wijk
Nieuwleusen
8:12
16
Ruben Adams
Nieuwleusen
8:17
17
Erik Dekker
Nieuwleusen
8:20
18
Kay Ganzeboer
Nieuwleusen
8:32
19
Finn van de Wijngaard
Nieuwleusen
8:32
20
Sven Dons
USV JO12-1
8:35
21
Daan Leeuwenkuijl
Nieuwleusen
8:35
22
Dehjay Westerman
USV JO13-1
8:47
23
Marnix Lohuis
USV JO13-1
8:47
24
Florenz Brinkman
USV JO13-1
8:47
25
Maxant van Saltbommel
USV JO13-1
8:48
26
Christian Duhan
USV JO12-1
8:54
27
Wesley Kuiper
Nieuweroord
9:38
28
Dilan Eikelboom
USV JO13-1
10:01
29
Lars Punte
USV JO13-1
10:10
30
Joost Kouwen
USV JO12-1
10:22
31
Matthijs Reurink
USV JO13-1
10:32
32
Jelte Smeenk
USV JO13-1
10:33
33
Rens ter Wee
Nieuwleusen
10:35
34
Joris Gerrits
USV JO13-1
12:04
35
Fedde de Boer
USV JO13-1
13:47
36
Tim Uitslag
Nieuwleusen
20:30
1MM12, 1 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
6:50
2
Ize Diepman
Lemelerveld
7:05
3
Liv Spijker
Nieuwleusen
7:27
4
Femke Durieux
Nieuwleusen
7:31
5
Jolien Laarman
Nieuwleusen
7:49
6
Jette van Leussen
Nieuwleusen
7:54
7
Merle Brouwer
Nieuwleusen
7:58
8
Roos Hoeflaak
Nieuwleusen
8:01
9
Linda Spijker
Nieuwleusen
8:13
10
Noor Brouwer
Nieuwleusen
8:24
11
Liora Dominť
Nieuwleusen
8:30
12
Miron Mijnheer
Nieuwleusen
8:35
13
Claudia Hekman
Nieuwleusen
8:58
14
Lieke Laarman
Nieuwleusen
9:04
15
Marit Wiersma
Nieuwleusen
9:05
16
Meike Prins
Nieuwleusen
9:09
17
Lieke Visscher
Nieuwleusen
9:19
18
Iris Popken
Nieuwleusen
9:19
19
Emma Uitslag
Nieuwleusen
9:31
20
Belle Konterman
Nieuwleusen
9:33
21
Elselot de Boer
Nieuwleusen
9:42
22
Tess Lindeboom
Nieuwleusen
9:45
23
Britt Mijnheer
Nieuwleusen
9:53
24
Daphne Buiter
Vinkenbuurt
10:03
25
Eline Adams
Nieuwleusen
10:18
26
Anne Wierbos
Nieuwleusen
10:21
27
Emma Veurink
Nieuwleusen
10:26
28
Tess Durieux
Nieuwleusen
10:26
29
Marit Klein
Nieuwleusen
10:31
30
Emmalize de Boer
Nieuwleusen
10:33
31
Lieke Uitslag
Nieuwleusen
10:33
2MJ16, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
Zwolle
9:53
2
Leo Hassing
IJhorst
11:30
3
Maxwell Bayer
Huizen
11:36
4
Marc Logtenberg
SV Nieuwleusen D1
13:24
5
Jorik Middelveld
SV Nieuwleusen JO11-1
13:39
6
Sem Eikelboom
Nieuwleusen
14:08
7
Ramon Stegerman
SV Nieuwleusen JO11-1
14:14
8
Daan Wierbos
Nieuwleusen
14:41
9
Wessel Westerman
SV Nieuwleusen D1
14:57
10
Nick Hekman
Nieuwleusen
14:58
11
Stan ter Wee
Nieuwleusen
15:46
12
Simen Roos
SV Nieuwleusen D1
15:58
13
Julian van Leusen
SV Nieuwleusen JO11-1
16:04
14
Tim Beverwijk
SV Nieuwleusen D1
16:30
15
Hessel van de Berg
SV Nieuwleusen JO11-1
16:33
16
Thomas Reurink
SV Nieuwleusen JO11-1
16:39
17
Mathijs Wildeboer
Nieuwleusen
17:31
18
Rinse Visscher
SV Nieuwleusen D1
17:31
19
Tom Vasse (trainer)
SV Nieuwleusen D1
17:40
20
Jip Braakman
SV Nieuwleusen D1
18:55
21
Lars Brasjen
SV Nieuwleusen D1
18:57
22
Tomas Hoekman
SV Nieuwleusen D1
19:08
23
Rink Beltman
SV Nieuwleusen D1
19:16
24
Robin Bos
SV Nieuwleusen JO11-1
19:28
25
Jort van den Bergh
SV Nieuwleusen JO11-1
19:30
26
Max Mijnheer
SV Nieuwleusen D1
19:38
27
Maik Harink
SV Nieuwleusen D1
19:40
2MM16, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wieteke Terlouw
Hardenberg
13:56
2
LoÔs Kamerman
Nieuwleusen
14:32
3
Sophie Vasse
SV Nieuwleusen D1
14:32
4
Ireen Kok
Nieuwleusen
16:11
5
Rilana Lamberink
Gramsbergen
17:00
6
Laura Middelveld
Nieuwleusen
17:20
5KVSN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aline Kootstra
Dalfsen
19:06
19:05
2
Wilma van der Geer
Zwolle
19:38
19:37
3
Rianne Niewold
AG '85
22:25
22:23
4
Linda Pielman
Dedemsvaart
23:20
23:13
5
Manon Klomp
Nieuwleusen
23:51
23:49
6
Stťphanie Bergsma
Dedemsvaart
24:01
23:54
7
Geerie Hengsteboer
Staphorst
24:22
24:15
8
Marieke Kroes
Staphorst
24:50
24:44
9
Nienke Rijkeboer
Kv d'Ommerdieck
25:02
24:41
10
Marleen Buitenhuis
Rouveen
25:28
25:14
11
Rianne Eleveld
Nieuwleusen
25:33
25:29
12
Sabine Bouwmeester
Rouveen
26:20
26:06
13
Jorinda Tempelman
Nieuwleusen
26:43
26:23
14
Ineke Witte
Staphorst
26:49
26:41
15
Sophie Hersevoort
Nieuwleusen
27:30
27:26
16
Anna Snijder
Nieuwleusen
27:30
27:25
17
Sandra Slingerland
Punthorst
27:35
27:32
18
Irene Bijker
Kapsalon DaniŽlle
27:42
27:25
19
Vera Prins
Nieuwleusen
27:45
27:30
20
Jannie Hoeve
Staphorst
27:48
27:29
21
Marian Stobbe
Bant
28:01
27:46
22
Chantal Mijnheer
Nieuwleusen
28:33
28:18
23
Carlijn Schiphorst
Vechtdal Bouw 1
28:36
28:16
24
Tess Spijker
Nieuwleusen
29:24
29:10
25
DaniŽlle Zieleman
Kapsalon DaniŽlle
29:34
29:16
26
Ryanne van der Kolk
AG '85
29:38
29:26
27
Silke Kok
Vechtdal Verhuur
29:40
29:32
28
Nicole Wienen
Nieuwleusen
29:40
29:28
29
Jolanda van Straaten
Punthorst
30:20
29:58
30
Iris Buursema
Vechtdal Bouw 1
30:28
30:04
31
Julia Brinkman
Nieuwleusen
30:37
30:33
32
Kimberley Kuiper
Punthorst
30:50
30:47
33
Esther Jonkman
Nieuwleusen
30:55
30:37
34
Lisa Kooiker
Staphorst
30:56
30:42
35
Pauline Haga
Nieuwleusen
31:33
31:17
36
Marloes Holterman
Balkbrug
31:38
31:15
37
Miranda Huisman
Nieuwleusen
31:40
31:24
38
Nicoline Willems
Nieuwleusen
31:54
31:38
39
Wendy Visscher
Dalfsen
31:55
31:41
40
Angelique Wesseling
Nieuwleusen
32:20
32:09
41
Nicole Hofman
Zwolle
32:35
32:19
42
Renate vd Vegt
Mulders
33:03
32:52
43
Gerdi Compagner
Mulders
33:05
32:54
44
Kelly Vasse
Nieuwleusen
33:08
32:57
45
Sijtha Dunnink-vd Molen
Staphorst
33:25
33:15
46
Corina van Wijk
Nieuwleusen
33:46
33:26
47
Ingrid Herink
Rouveen
34:17
34:01
48
Trijntje Veijer
Staphorst
34:17
34:01
49
Rianka van der Vegt
Nieuwleusen
34:24
34:04
50
Renate Petter
Nieuwleusen
35:27
35:16
51
Karolina Pastuszka
Westerman Logistics 3
36:08
36:03
52
Ibtissame Karim
Wilhelminaoord
36:09
36:04
53
Maartje la Faille
Nieuwleusen
37:12
36:49
54
Carola de Bruijn
Nieuwleusen
41:26
41:06
5KV35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
19:44
19:43
2
Petra Hasper
Meppel
20:31
20:30
3
Corina Wierbos
Nieuwleusen
22:52
22:49
4
Marjon Bijsterbosch
Zwolle
23:16
23:12
5
Laura van den Heuvel
Ommen
23:21
23:11
6
Gerda Akkerman
AG '85
23:36
23:30
7
Jolanda Regout
Zwolle
23:48
23:45
8
Sylvia van Leussen
AG '85
25:16
25:09
9
Annemiek de Boer
Nieuwleusen
25:59
25:42
10
Anna Bentschap Knook
Nieuwleusen
26:23
26:10
11
Rona Meijer
Westerman Logistics 2
26:24
26:18
12
Eline de Haan
Vledder
27:01
26:48
13
Marjan Veurink
Westerman Logistics 2
27:05
27:00
14
Jacolien van den Bergh
Nieuwleusen
27:18
27:04
15
Harriejette Bloemert
IJhorst
27:25
27:08
16
Petra Durieux
OVN Actief Nieuwleusen
27:42
27:25
17
Anita Dijk
Schagen Infra
27:42
27:31
18
Lydia Hoorn- Murris
Zwolle
28:43
28:21
19
Amely Mussche-Talahatu
Staphorst
29:04
28:54
20
Nadine Schuurman
Nieuwleusen
29:15
29:06
21
Ina Talahatu-Kieft
Staphorst
29:51
29:42
22
Henny de Boer
Staphorst
29:53
29:44
23
Anja Prins
Zuidwolde Dr
30:21
30:09
24
Marjan van Tarrie
OVN Actief Nieuwleusen
30:28
30:18
25
Maaike BŁchner
Nieuwleusen
31:10
30:56
26
Jessica Klompjan
Nieuwleusen
31:37
31:14
27
Coby Schuurman
Nieuwleusen
31:51
31:46
28
Jeanet Hendriksen
Westerman Logistics 5
32:03
31:58
29
Erica Adams
Nieuwleusen
32:03
31:48
30
Jet Schoemaker
OVN Actief Nieuwleusen
32:20
32:11
31
Germa Wesseling
Nieuwleusen
32:20
32:09
32
Anita Schuurhuis
Zwolle
32:27
32:06
33
Lize Bokkers
Nieuwleusen
33:00
32:50
34
Dorota Pajurek
Westerman Logistics 6
33:18
33:13
35
Lucie Mosterd
Zwolle
33:42
33:21
36
Jolanda Prins
Nieuwleusen
33:58
33:38
37
Rikie Schuurman
Nieuwleusen
34:27
34:18
38
Carla Aalbers
Kv d'Ommerdieck
37:01
36:39
39
Bianca Bellinga
Nieuwleusen
37:11
36:47
40
Vanessa Zaat
Bemmel
42:08
41:47
41
Fenny ten Kate
Mulders
42:09
41:59
42
Henriette Klosse
Mulders
42:09
41:59
43
Marian de Bruijn
Lutten
43:41
43:18
5KMS, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
Ommen
15:36
15:35
2
Erik Leusink
Punthorst
15:53
15:53
3
Willard Bredewold
Zwolle
16:38
16:38
4
Kasper Bisschop
AG '85
16:55
16:54
5
Henry Visscher
Rouveen
17:31
17:30
6
Gertin Roke
Arrien
17:34
17:33
7
Andrť Brakke
AG '85
17:44
17:43
8
Jurrian Haasjes
Staphorst
17:50
17:48
9
Maurits Bloem
Zwolle
18:01
18:00
10
Vincent Buitenhuis
Rouveen
18:36
18:35
11
Lambert Russcher
AG '85
18:41
18:39
12
Dennis Brandenburg
Steenwijk
18:54
18:52
13
Kevin Diender
Zwolle
18:59
18:57
14
Ronald Haasjes
Staphorst
19:06
19:04
15
Thijs Terlouw
Hardenberg
19:10
19:10
16
Henri Ruitenberg
Kampen
19:20
19:16
17
Juan Oldehinkel
Hardenberg
19:23
19:22
18
Jasper Visserman
AG '85
20:14
20:10
19
Sander Bokkers
Nieuwleusen
20:26
20:24
20
Gert Rink
Hardenberg
21:27
21:26
21
Duncan Mulder
Nieuwleusen
21:29
21:28
22
Henk Dorland
Zwolle
21:30
21:16
23
Thom Paasman
Team Usain Bolt
22:05
21:37
24
Andrť van der Beek
Zwolle
22:07
22:03
25
Jarno Nijboer
Rouveen
22:20
22:16
26
Henk Hokse
Staphorst
22:23
22:17
27
Jan Kooiker
Rouveen
22:27
22:18
28
Bert Willering
AG '85
22:29
22:25
29
Martijn Huisman
Nieuwleusen
22:47
22:41
30
Jasper Batterink
Kv d'Ommerdieck
22:56
22:33
31
Niels Barneveld
Zwolle
22:59
22:55
32
Jan Compagner
Schagen Infra
23:00
22:55
33
Mark de Vries
Westerman Logistics 4
23:17
23:02
34
Florian Kuijlenburg
Westerman Logistics 2
23:32
23:25
35
Maxwell Bayer
Huizen
23:34
23:34
36
Maxwell Bayer
Huizen
23:34
23:34
37
Erik Fieten
Alvasi Reclame
23:34
23:21
38
Marc Bredewoud
Dedemsvaart
23:52
23:43
39
Renť van Leussen
AG '85
24:00
23:53
40
Yuri Bruggeman
Punthorst
24:09
24:07
41
Matthijs Talen
AG '85
24:27
24:19
42
Maarten van Loo
Zwolle
24:31
24:19
43
Jaap Sterken
Nieuwleusen
24:45
24:27
44
Lucas Snijder
Nieuwleusen
24:45
24:40
45
Arjan Bintang
Nieuwleusen
24:58
24:48
46
Robin Kleinlugtenbeld
Kv d'Ommerdieck
25:02
24:41
47
Dennis Bloemert
Staphorst
25:02
24:55
48
Jorn Holterman
Team Usain Bolt
25:13
24:47
49
JoŽl de Groot
Heerenveen
25:17
24:59
50
Egbert Kuiper
Nieuweroord
25:23
25:20
51
Stefan van der Meulen
Vechtdal Bouw 2
25:25
25:00
52
Wouter Knol
Nieuwleusen
25:25
25:16
53
Bertjan Bisschop
Rouveen
25:26
25:12
54
Marc Hoogenkamp
Dalfsen
25:32
25:27
55
Rien den Ouden
Team Usain Bolt
25:32
25:06
56
Jarno Meesters
Nieuwleusen
25:33
25:27
57
Marco Laarman
AG '85
25:44
25:31
58
Arnoud Vos
Westerman Logistics 4
26:18
26:10
59
Ben Scherjon
Alvasi Reclame
26:19
26:05
60
Jort Hibma
Vechtdal Bouw 2
26:35
26:10
61
Jeroen de Bruin
Vechtdal Bouw 1
26:36
26:10
62
Bernard van Dieren
Westerman Logistics 3
26:38
26:22
63
Kelvin ten Klooster
Team Usain Bolt
26:48
26:20
64
Eric Kin
Staphorst
26:49
26:41
65
Ben Hoogendoorn
Alvasi Reclame
26:58
26:43
66
Arnold Timmerman
Henk Kuiper Auto's
27:01
26:35
67
Jan Thijs Snijder
Nieuwleusen
27:10
27:05
68
Justin Kamerman
Nieuwleusen
27:19
27:10
69
Thijm vd Kolk
Nieuwleusen
28:00
27:51
70
Jort Kouwen
Nieuwleusen
28:05
27:55
71
Lennard Bisschop
Alvasi Reclame
28:32
28:16
72
Albert Konter
Westerman Logistics 3
28:53
28:37
73
Sjoerd Haga
Nieuwleusen
29:23
29:07
74
Lucas Lohuis
Balkbrug
29:50
29:41
75
Jeroen Winkels
Nieuwleusen
29:55
29:37
76
Lowie Ganzeboer
Westerman Logistics 1
30:32
30:14
77
Martin Hilgenkamp
Zwolle
30:34
30:22
78
Tiemen Gelderman
Zwolle
30:36
30:24
79
Sandriaan Russcher
Henk Kuiper Auto's
30:45
30:19
80
Mark ten Klooster
Nieuwleusen
30:45
30:29
81
Rody Kuiper
Henk Kuiper Auto's
30:52
30:25
82
Alard Stulp
watf
30:57
30:32
83
Wiecher Olthof
watf
30:57
30:32
84
Folkert Olthof
watf
30:57
30:33
85
Tom van Krimpen
watf
30:57
30:33
86
Furkan Okuducu
Westerman Logistics 3
31:16
31:10
87
Riekelt Schaap
Westerman Logistics 6
31:47
31:32
88
Bjorn van Dieren
Westerman Logistics 1
31:58
31:39
89
Ronald Plat
Kv d'Ommerdieck
34:21
34:00
90
Paul Postuma
Westerman Logistics 5
34:50
34:34
91
Gerrit Dubbink
Westerman Logistics 5
36:00
35:55
92
Luuk van der Horst
Vechtdal Bouw 1
36:35
36:10
5KM40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Veldman
Zwolle
19:23
19:21
2
Igor van Elburg
Ommen
19:24
19:20
3
Bennie Akkerman
AG '85
19:35
19:33
4
Henk Hokse
AG '85
20:00
19:58
5
Michel Wierbos
AG '85
20:16
20:14
6
Bert Krale
Punthorst
20:20
20:18
7
Freddy de Witte
Staphorst
20:50
20:48
8
Hans Huisman
Staphorst
20:55
20:48
9
Patrick Gums
Zwolle
21:14
21:11
10
Edwin van Laar
Balkbrug
21:47
21:43
11
Gerjan Kok
Vechtdal Verhuur
22:32
22:24
12
Robert Terlou
Hardenberg
22:53
22:45
13
Johan Steenbergen
AG '85
23:09
23:03
14
Berry Makkinga
Nieuwleusen
23:10
23:01
15
Alfred Steenbergen
Staphorst
23:11
23:05
16
Johan van Leussen
AG '85
23:34
23:27
17
Wilbert Lindeboom
Nieuwleusen
24:20
24:12
18
Justin Eijkenaar
AG '85
24:34
24:24
19
John Spijker
Nieuwleusen
25:13
25:00
20
Ronni Schuurman
AG '85
25:38
25:31
21
Ronald Durieux
AG '85
25:38
25:26
22
Henry Kouwen
Nieuwleusen
25:44
25:28
23
Marius van Straaten
Punthorst
25:45
25:23
24
Jan Grupstra
Nieuwleusen
25:54
25:48
25
Jeroen Knotters
Nieuwleusen
27:28
27:17
26
Ronald Middelkamp
AG '85
27:58
27:47
27
Carl Mijnheer
Nieuwleusen
28:08
27:55
28
Erik Rijnders
Vroomshoop
30:09
30:06
29
Arnold Brinkman
Nieuwleusen
30:32
30:23
30
Lambert van Dieren
Westerman Logistics 4
30:36
30:19
31
Bert van Dijk
Nieuwleusen
33:45
33:32
32
Hermen Klomp
Meppel
33:45
33:25
33
Bas van der Hoeven
Nieuwleusen
42:08
41:47
5KM50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
18:15
18:14
2
Roel Westert
Ruinerwold
19:45
19:44
3
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
19:59
19:57
4
Leo Meijerink
Ommen
21:04
21:00
5
Bernhard Kootstra
Dalfsen
21:18
21:15
6
Marten Bolt
Zwartsluis
21:23
21:21
7
Steven Verhoek
Westerman Logistics 1
22:05
21:58
8
Fred Koningstein
AG '85
22:09
22:02
9
Jan Snijder
AG '85
23:03
22:57
10
Henri van der Veen
Zwolle
24:00
23:53
11
Bert Kikkert
Schagen Infra
24:17
24:12
12
Jasper Klein
Dedemsvaart
24:56
24:52
13
Herman Vrieling
OVN Actief Nieuwleusen
25:22
25:03
14
Klaas Vos
Staphorst
25:55
25:47
15
Wim Spijker
Westerman Logistics 1
26:08
26:02
16
Henny Berends
Balkbrug
26:27
26:14
17
Herman Bloemers
Vechtdal Bouw 2
26:49
26:27
18
Frits Lautenbag
Hattem
27:26
27:03
19
Gerrit Jan Boerman
Nieuwleusen
27:29
27:21
20
Bert Bosch
Nieuwleusen
27:33
27:10
21
Evert Evertsen
Nieuwleusen
28:09
27:55
22
Jan Schoemaker
Nieuwleusen
28:32
28:06
23
Nico Buursema
Vechtdal Bouw 1
28:36
28:12
24
Renť Wirtz
AG '85
29:38
29:25
25
Klaas Kreule
Vechtdal Verhuur
29:53
29:34
26
Mans Veldsink
Dedemsvaart
30:02
29:40
27
Johan Biemans
Almelo
30:43
30:40
28
Jan Logtenberg
Westerman Logistics 5
32:06
31:48
29
Johan Nijland
IJhorst
32:42
32:30
30
Nico Swart
AG '85
34:44
34:22
31
Gerrit Dijk
Schagen Infra
35:59
35:48
32
Johan Logtenberg
Westerman Logistics 6
39:22
39:03
10VSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sarah-Lynn Reuver
Wijhe
39:48
39:47
2
Christina Mulder
Nieuwleusen
45:02
45:01
3
Herlinde Roke
Amersfoort
46:02
45:59
4
Sandra Pasman
Westerman Logistics
46:13
46:10
5
Hilleane Kuiers
Rouveen
52:26
52:24
6
Marloes Nijkamp
Nieuwleusen
58:13
58:08
7
Nathalie Spanjer
Nieuwleusen
1:01:32
1:01:26
8
Janienke Tuin
Nieuwleusen
1:08:33
1:08:26
10V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieve Tollet
Zwolle
41:42
41:41
2
Janneke Molenhuis
Nijeveen
43:40
43:38
3
Annemiek Klein
AG '85
53:04
53:01
4
Sylvia Talen
Meppel
54:57
54:53
5
Elise Venemans
Raalte
55:02
54:57
6
Esther van Duren
Nieuwleusen
55:11
55:06
7
Annemieke Westerman
Nieuwleusen
1:01:17
1:01:13
10MSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jef Poelman
Hoogeveen
33:58
33:57
2
Maarten Nieuwenhuis
Zwolle
36:23
36:22
3
Frank Eikenaar
Zwolle
38:00
38:00
4
Rick Oosterlaar
Raalte
38:20
38:18
5
Arnoud Roo
Nieuwleusen
39:54
39:53
6
Maarten Oosterhuis
Groningen
40:36
40:34
7
Bas Eeftink
Westerman Logistics
40:42
40:41
8
Rudie Troost
Rouveen
41:40
41:39
9
Kelvin Bergsma
Dedemsvaart
44:04
44:00
10
Iwan Brink
Warmlopers
45:04
44:59
11
Niek Sterken
Dalfsen
45:40
45:35
12
Jan Talen
AG '85
45:57
45:54
13
Jesse Oosterhuis
Hasselt
46:10
46:07
14
Erik Petter
Rouveen
46:25
46:22
15
Jurjen Bolks
Zwolle
48:09
48:04
16
Eelco de Groot
Assen
49:05
48:57
17
Dennis ter Welle
Nieuwleusen
49:21
49:14
18
Kevin de Bruijn
De Krim
50:34
50:30
19
David Smit
Zwolle
51:03
50:59
20
Joep Brasjen
Dalfsen
52:17
52:12
21
Jakub Sleziak
Westerman Logistics
55:46
55:41
22
Kilian Horstede
Rouveen
1:02:44
1:02:36
10M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bennie Thunker
Kampen
38:21
38:21
2
Michiel Huzen
AG '85
39:05
39:04
3
Serge Hofkamp
Ommen
40:56
40:55
4
Ronald Martens
Hardenberg
41:27
41:26
5
Allard van der Meer
Eindhoven
42:57
42:55
6
Rene Groote Schaarsberg
Raalte
45:03
44:57
7
Wilco Witte
Rouveen
45:40
45:39
8
Remko Schaapman
Zwolle
46:04
46:01
9
Marco Dominť
AG '85
48:26
48:22
10
Eric Lorist
Kampen
50:02
49:57
11
Nico Mijnheer
Hasselt
50:09
50:06
12
Mans Jansen
Nieuwleusen
51:09
51:05
13
Devlin van Duren
Nieuwleusen
51:58
51:53
14
Gerjo Zomer
Nieuwleusen
1:08:33
1:08:25
10M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelof Hutten
Bruchterveld
41:48
41:47
2
Olaf Prins
Hasselt
41:52
41:50
3
Klaas Arkema
Hasselt
43:21
43:18
4
Jan Beldman
AG '85
43:50
43:50
5
Martin Veldwijk
Zwolle
46:21
46:16
6
Rene Bosman
Hasselt
48:29
48:25
7
Henk Bakker
Westerman Logistics
51:08
51:05
8
Henk Kruisweg
Balkbrug
53:52
53:45
9
Sjaco Aalbers
AG '85
54:45
54:43
10
Hans van Gelder
Westerman Logistics
55:03
54:59
11
Klaas Vrieswijk
Nieuwleusen
1:02:31
1:02:24
200J4, 200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samuel Veldman
Nieuwleusen
0:56
2
Kaj Dunnink
Nieuwleusen
0:57
3
Hidde van de Hoek
Punthorst
0:59
4
Seth Leusink
Genemuiden
1:00
5
Tijmen van den Bosch
Nieuwleusen
1:03
6
Jort Willering
Nieuwleusen
1:06
7
Mink Schoemaker
Dalfsen
1:09
8
Ruben Uitslag
Nieuwleusen
1:11
9
Nolan Muller
Nieuwleusen
1:12
10
Leon Hulstijn
Zwolle
1:12
11
Tim Schaapman
Zwolle
1:14
12
Jona Visserman
Nieuwleusen
1:21
13
Dinand Bloemert
Nieuwleusen
1:23
14
Ian Middeljans
Nieuwleusen
1:25
15
Sem Visscher
Staphorst
1:35
16
Senn Bloemhof
Nieuwleusen
1:43
17
Douwe Laarman
Nieuwleusen
1:45
18
Bram Sterken
Nieuwleusen
1:52
19
Pim Sterken
Nieuwleusen
1:53
20
Leroy van Duren
Balkbrug
1:54
21
Jelte van de Hoek
Punthorst
2:03
22
Floris Kok
Nieuwleusen
2:26
200M4, 200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carmen Knol
Nieuwleusen
1:10
2
Leonie Nijboer
SV Nieuwleusen D1
1:16
3
Marit Werkman
Nieuwleusen
1:19
4
Lotte van den Berg
Wilsum
1:25
5
Jill Tuin
Nieuwleusen
1:26
6
Noa Bergsma
Dedemsvaart
1:26
7
Janiek de Weerd
Nieuwleusen
1:28
8
Liv Visscher
Nieuwleusen
1:33
9
Amy Kuiper
Nieuweroord
1:37
10
Vera Verkleij
Punthorst
1:56
11
Jade Talen
Nieuwleusen
2:29
12
Julia van Veen
Staphorst
2:37
13
Ella Sterken
Nieuwleusen
2:40
14
Lieke van Veldhuizen
Nieuwleusen
3:46
15
Nine van Wijk
Nieuwleusen
4:00
500J9, 500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Per Bakker
Zwolle
1:42
2
Kian Schoemaker
Dalfsen
1:44
3
Jayden Slager
Staphorst
1:45
4
Karsten Krale
Punthorst
1:45
5
Berno Lier
Nieuwleusen
1:54
6
Stijn Schuurman
Nieuwleusen
2:04
7
Lars Cremers
Nieuwleusen
2:06
8
Willem Lindeboom
Nieuwleusen
2:06
9
Jens Cremers
Nieuwleusen
2:07
10
Jasper Nijboer
Dalfsen
2:08
11
Thijmen Lamberink
Gramsbergen
2:11
12
Jurre Eissen
Nieuwleusen
2:15
13
Robin Schuurman
Nieuwleusen
2:15
14
Bas Velthuis
Nieuwleusen
2:16
15
Sima Schaapman
Zwolle
2:17
16
Milan Visscher
Nieuwleusen
2:19
17
Steffan Verkleij
Punthorst
2:20
18
Louis Ekkel
Nieuwleusen
2:21
19
Jesse Compagner
Nieuwleusen
2:22
20
Jurre van Leussen
Nieuwleusen
2:26
21
Milan van den Berg
Wilsum
2:31
22
Bryan Dunnink
Nieuwleusen
2:36
23
Bodhi Spies
Nieuwleusen
2:38
24
Dennis Lier
Nieuwleusen
2:41
25
Ezra van Wijk
Nieuwleusen
2:43
26
Stan Leeuwenkuijl
Nieuwleusen
2:45
27
Thijmen Velthuis
Nieuwleusen
2:46
28
Siem Uitslag
Nieuwleusen
2:46
29
Lennon Middeljans
Nieuwleusen
2:48
30
Milan Bloemert
Nieuwleusen
2:48
31
Falco Hulstijn
Zwolle
3:02
32
Robin van den Berg
Wilsum
3:03
33
Vince Bouwman
Nieuwleusen
3:17
500M9, 500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ize Diepman
Lemelerveld
1:48
2
Naomi Kuiper
Nieuweroord
1:54
3
Iefke Schoemaker
Dalfsen
1:56
4
Veerle Bruggeman
Nieuwleusen
1:59
5
Elien Verklij
Punthorst
2:09
6
Lianne Brassien
Nieuwleusen
2:13
7
Julia Slager
Staphorst
2:16
8
Lonne Schoemaker
Dalfsen
2:16
9
Julia Dunnink
Nieuwleusen
2:23
10
Phileine van Hal
Nieuwleusen
2:27
11
Elize Smeenk
Nieuwleusen
2:28
12
Kirsten Knol
Nieuwleusen
2:34
13
Laure Veldman
Nieuwleusen
2:35
14
ZoŽ Leusink
Genemuiden
2:40
15
Lisa Willering
Nieuwleusen
2:42
16
Yfke Muller
Nieuwleusen
2:43
17
LoÔs Warmelink
Nieuwleusen
2:43
18
Maureen Blonk
Nieuwleusen
2:45
19
Melissa Brinkman
Nieuwleusen
2:47
20
Julia de Weerd
Nieuwleusen
2:52
21
Lisa Bos
Nieuwleusen
2:57
22
Ellen Bos
Nieuwleusen
3:04
23
Liselot Oosting
Nieuwleusen
3:18
24
Demi Talen
Nieuwleusen
3:53
25
Femke Laarman
Nieuwleusen
4:34
Met dank aan alle sponsoren en vrijwilligers!
Graag tot ziens bij de Zwarte Dennen Cross op zaterdag 17-11-2018
www.uitslagen.nl
06-09-2018 19:53