Uitslagenlijst 19e DijkenLoop

Beneden-Leeuwen - Zondag 2 september 2018

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joachim Poortmans
Duffel
1:13:28
1:13:27
2
Gerwin Wessels
Cifla
1:18:48
1:18:46
3
Kevin Boon
Geldermalsen
1:20:12
1:20:09
4
Peter Engelberts
De Dijkrunners
1:21:12
1:21:10
5
Gerard van Hezik
Prins Hendrik
1:22:59
1:22:57
6
Mark Willems
Cifla
1:23:55
1:23:53
7
Jan Otter
Holten
1:24:01
1:23:58
8
Arjan van Binsbergen
Astylos
1:26:29
1:26:27
9
Tom Tiggeloven
Cifla
1:27:42
1:27:39
10
Maurice Speijer
Meteren
1:28:29
1:28:25
11
Ward Trutmans
Nijmegen
1:28:48
1:28:44
12
Johan Jonkers
Buren Gld
1:31:34
1:31:22
13
Stefan Donker
Astylos
1:32:14
1:32:10
14
Bart van Galen
Beneden-Leeuwen
1:33:16
1:33:10
15
Henk Reijnen
Druten
1:33:19
1:33:14
16
Stephan van der Steen
Gorinchem
1:34:30
1:34:25
17
Joris Drent
Beneden-Leeuwen
1:35:21
1:35:14
18
Jelle Oosterhof
Eindhoven
1:36:04
1:35:57
19
Jaap Oliemeulen
Schaijk
1:36:30
1:36:24
20
Youri Wladimirov Vassilev
's-Hertogenbosch
1:38:53
1:38:44
21
Chiel ter Heerdt
Zevenaar
1:39:20
1:39:14
22
Leon Janssen
Beneden-Leeuwen
1:39:21
1:39:09
23
Ruud Pinkse
Utrecht
1:40:03
1:39:53
24
Ronald van der Steen
Wamel
1:40:30
1:40:24
25
Rob Peelen
Amsterdam
1:41:21
1:41:07
26
Angelo Somers
Dussen
1:44:02
1:43:58
27
Gydo van der Zwaluw
Deest
1:44:19
1:44:07
28
Guido Roijé
Hoorn Nh
1:44:21
1:44:05
29
Jon Zwart
Climax
1:44:29
1:44:12
30
Emile Petit
Maasbommel
1:44:33
1:44:22
31
Jelle Willems
Bennekom
1:45:39
1:45:22
32
Kees van der Velden
Druten
1:45:48
1:45:41
33
Wout Romijnders
Bergen op Zoom
1:45:48
1:45:41
34
Rudie Schonenberg
Wijchen
1:48:34
1:48:29
35
Alex Steenbekkers
Rossum Gld
1:50:14
1:50:05
36
Wouter van der Eng
Alphen aan den Rijn
1:52:45
1:52:27
37
Charl Knoppers
Maurik
1:53:29
1:53:24
38
Victor van der Kuijl
Winterswijk
2:05:45
2:05:30
39
Matthijs van der Garde
Apeldoorn
2:08:59
2:08:53
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
1:17:58
1:17:57
2
Ronald de Roos
Hellas
1:20:08
1:20:06
3
Gerard Lensvelt
Spiridon
1:20:58
1:20:56
4
Arno Luft
Cifla
1:20:59
1:20:58
5
Aernout van Lon
Cifla
1:21:39
1:21:37
6
Marc Laeven
Statina
1:26:23
1:26:20
7
Kees van Helmond
Scorpio
1:26:51
1:26:49
8
Jeroen Schroer
Tiel
1:28:37
1:28:33
9
Sander Speekenbrink
AAC
1:29:51
1:29:42
10
Bas van der Linden
Statina
1:31:49
1:31:46
11
Philip de Bruijn
avVN
1:32:06
1:32:04
12
Tiny van Alst
Doornenburg
1:32:25
1:32:19
13
Chris van Sonsbeek
Appeltern
1:32:31
1:32:21
14
Richard van Ooijen
Beneden-Leeuwen
1:33:43
1:33:31
15
Jan Holterman
Loopgroep Aart Stigter
1:35:21
1:35:20
16
Anton van Amerongen
Leidschendam
1:36:14
1:36:11
17
Frans Hendriks
Arnhem
1:37:37
1:37:26
18
Oscar van Hattem
Veenendaal
1:38:01
1:37:55
19
Patrick Schoots
Astylos
1:38:21
1:38:17
20
Sjaak van Helden
Geldermalsen
1:38:44
1:38:37
21
Riny Crul
avVN
1:40:43
1:40:34
22
Toon Boonman
Overasselt
1:41:20
1:41:12
23
Léon Holster
Nijmegen
1:41:27
1:41:18
24
Marcel Magnée
Wamel
1:41:39
1:41:29
25
Fred Claasen
Utrecht
1:42:06
1:41:57
26
Feite van der Veen
Randwijk
1:42:43
1:42:29
27
Olivier Walravens
Astylos
1:42:55
1:42:51
28
Edwin Burema
Alphen Gld
1:43:03
1:42:53
29
Jurgen van Doorn
Zoelen
1:44:34
1:44:23
30
Kees de Wit
Ede Gld
1:44:38
1:44:31
31
Charles de Laet
Astylos
1:47:01
1:46:45
32
Jos Raedts
Echteld
1:47:51
1:47:38
33
Jeroen Joordens
Wijchen
1:48:13
1:48:07
34
Jan Doornbos
Kapel-Avezaath Buren
1:48:42
1:48:27
35
Peter van den Hater
Druten
1:49:00
1:48:47
36
Ad van de Kreeke
Millingen aan de Rijn
1:49:12
1:49:07
37
David van Toor
avVN
1:49:41
1:49:26
38
Gerro Klaassen
Nijmegen
1:49:59
1:49:50
39
Dick Kers
Veenendaal
1:50:27
1:50:16
40
Hans Volkers
Geldermalsen
1:50:46
1:50:38
41
Harrie Pranger
Malden
1:50:47
1:50:34
42
Edwin Koning
Arnhem
1:51:13
1:51:05
43
Andre Franken
Boven-Leeuwen
1:51:28
1:51:14
44
Alex van der Wilt
Veenendaal
1:51:51
1:51:43
45
John van den Hazelkamp
Druten
1:52:56
1:52:50
46
Marco van Beers
Cuijk
1:53:02
1:52:55
47
Jan Roffelsen
Hollandia
1:53:12
1:52:58
48
Wim Nissen
Ochten
1:53:39
1:53:28
49
Nol Janssen
Gendt
1:53:45
1:53:27
50
Gijs van Verseveld
Lienden
1:53:46
1:53:30
51
Roy Groenen
Horssen
1:53:52
1:53:39
52
Hugo van Vledder
IJsselstein Ut
1:54:15
1:54:03
53
Kelly den Haan
Loopgroep Hoorn
1:54:25
1:54:18
54
Fred Muijrers
Nijmegen
1:54:43
1:54:30
55
Rob Wennekes
Beusichem
1:55:12
1:54:56
56
Thomas Rupp
Phoenix
1:55:32
1:55:22
57
Robert Segers
Utrecht
1:56:23
1:56:13
58
Wim Pranger
Malden
1:56:34
1:56:21
59
Klaas Schut
Gieten
1:56:49
1:56:42
60
Johan Roos
Venlo
1:57:31
1:57:17
61
Rene Scherp
Winssen
1:58:19
1:58:13
62
Johan Zwols
Groningen Atletiek
2:00:05
1:59:50
63
Klaas Bruna
Oss
2:00:12
2:00:02
64
Ronny van Valburg
Wamel
2:02:45
2:02:26
65
Ton Moolenaar
AAC
2:11:00
2:10:48
66
Geert Janssen
Beneden-Leeuwen
2:12:01
2:11:51
67
Wim Witter
Hendrik-Ido-Ambacht
2:14:14
2:14:02
68
Frank Hertogh
Nuenen
2:15:42
2:15:25
69
Tonnie Bremer
Maasbommel
2:19:54
2:19:39
70
Edward Daanen
Varsseveld
2:21:08
2:20:56
71
The van den Bosch
Beneden-Leeuwen
2:22:20
2:22:17
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmé Möricke
Cifla
1:23:31
1:23:29
2
Femke Brands
Oss '78
1:37:39
1:37:34
3
Anneli Dijkslag
Hellas
1:38:55
1:38:43
4
Nienke Willems
Hardlopen.nl
1:45:39
1:45:31
5
Hilal Maassen
Winssen
1:50:33
1:50:33
6
Juliette van Rooij
's-Hertogenbosch
1:50:58
1:50:51
7
Irma Prudon
Nijmegen
1:54:15
1:54:00
8
Larisa Brinkhoff-Lentjes
Arnhem
1:59:18
1:59:05
9
Wan Ying Chow
Nijmegen
2:04:33
2:04:20
10
Marianne Vossenberg
Malden
2:05:00
2:04:50
11
Nadine van Herwaarden
Asperen
2:08:51
2:08:46
12
Linda van Putten
Oss
2:13:03
2:12:58
13
Lisa van Eijkelenburg
Rumpt
2:15:43
2:15:38
14
Cindy Harteveld
Ede Gld
2:16:01
2:15:55
15
Femke Homma
Elst Gld
2:19:43
2:19:32
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nathalie Dragt
Noordkop
1:35:23
1:35:19
2
Jeannine Liebrand
Cifla
1:37:25
1:37:24
3
Jacqueline KleinGunnewiek
Nijmegen Atletiek
1:38:22
1:38:19
4
Rian van Helvoort
Loopgroep PK
1:39:35
1:39:31
5
Ann den Bieman
Wamel
1:40:34
1:40:32
6
Ilse Schutte
Puiflijk
1:50:30
1:50:16
7
Jacqueline Edixhoven
AAC
1:51:56
1:51:45
8
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigter
1:52:55
1:52:51
9
Laura Rupp
Utrecht
1:56:09
1:55:59
10
Gerda Peeters Delauw
ATV Venray
1:57:34
1:57:21
11
Paola Edixhoven
AAC
1:58:54
1:58:43
12
Claudia Rijnvis
Tiel
2:05:36
2:05:20
13
Suzanne Neggers
Nuenen
2:15:50
2:15:33
14
Anne-Marie Wingels
Millingen aan de Rijn
2:19:43
2:19:32
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ivo Meex
Ciko '66
33:50
33:49
2
John Noy
Hernen
37:22
37:21
3
Cas van Kaauwen
Cifla
38:30
38:29
4
Stanley Schouten
Bodegraven
38:58
38:55
5
Daan van Sommeren
Hardloop Vereniging Beuningen 1
39:52
39:50
6
Peter van Veldhuizen
De Dijkrunners
39:58
39:47
7
Maarten Arntz
Nijmegen
41:38
41:35
8
Remy Heijnen
Nijmegen
41:57
41:53
9
Peter de Bruin
Gouda
42:01
41:51
10
Daan Rieken
Millingen aan de Rijn
42:10
42:08
11
Jeroen Laros
Lienden
42:19
42:14
12
Erik Beurden
OSS-VOLO
42:20
42:18
13
Harm Donkers
Cifla
42:26
42:22
14
Mitch van Dalfsen
Rabobank 1
42:43
42:39
15
Frans Buil
Hardloop Vereniging Beuningen 1
43:41
43:37
16
Bram Kurstjens
Druten
43:42
43:37
17
Rob van Ingen
Druten
43:49
43:45
18
Coen Stork
Wamel
44:02
43:56
19
Harm van Zuijlen
Wamel
44:02
43:56
20
Niels van den Hazelkamp
Wamel
44:34
44:28
21
Stan Hulsen
Beneden-Leeuwen
45:34
45:19
22
Maikel Neelen
Wamel
45:59
45:55
23
Rob Konings
Astylos
46:04
45:51
24
Bastiaan Schuur
Hardloop Vereniging Beuningen 1
46:19
46:04
25
Wessel van Ledden
Tiel
46:21
45:57
26
Noud Frielink
Breda
47:09
47:02
27
Raymundo Pereira
Nijmegen
47:20
46:57
28
Laurens Borg
Gouda
48:18
48:07
29
Gertjan Spierings
Lith
48:34
48:30
30
Joost van der Zanden
Beneden-Leeuwen
48:38
48:23
31
Eelco van der Toorn
Nijmegen
48:40
48:26
32
Rob van den Hurk
Beneden-Leeuwen
48:41
48:21
33
Richard van Gelder
Beneden-Leeuwen
49:12
48:57
34
Michel Wolvers
Houthandel/Frezerij Van Hulst 1
49:28
49:19
35
Jorg van Ree
Houthandel/Frezerij Van Hulst 1
49:28
49:17
36
Bas Geitenbeek
Beuningen Gld
49:30
49:26
37
Dennis Meijer
Tiel
50:03
49:45
38
Rut van Ledden
Lienden
52:15
51:51
39
Mike Koolhaas
van lent-petitcombinatie 1
52:27
52:24
40
Ward van Lent
van lent-petitcombinatie 1
52:27
52:24
41
Ronn van der Zandt
Puiflijk
52:34
52:34
42
Bas van der Spoel
Rotterdam
52:38
52:19
43
Ronald Holdijk
Tiel
52:39
52:26
44
Robertino van Meerten
Boven-Leeuwen
53:05
52:45
45
Stijn Megens
Nijmegen
53:21
53:14
46
Jos Verweij
Dodewaard
53:44
53:33
47
Tony Heesakker
Dreumel
53:44
53:33
48
Bjorn Veenendaal
Tiel
54:31
54:15
49
Tom van Kaauwen
Beneden-Leeuwen
55:27
55:06
50
Milton Knoppers
Tiel
56:42
56:27
51
Robin Wolvers
Houthandel/Frezerij Van Hulst 1
57:10
56:59
52
Martijn Bennik
Boven-Leeuwen
58:00
57:38
53
Mark Verheijden
Beneden-Leeuwen
58:08
57:54
54
Rob Reuvers
Beneden-Leeuwen
59:17
59:03
55
George Brinkhoff
Arnhem
59:26
58:59
56
John Arts
Beneden-Leeuwen
59:41
59:17
57
Niek Plaggenmarsch
Wamel
1:01:17
1:01:03
58
Clemens Jonas
Breda
1:05:15
1:05:08
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo Woldberg
Phanos
37:53
37:51
2
Gijs van den Hurk
avVN
41:19
41:17
3
Peter Huls
Cifla
41:38
41:36
4
Frank Laurant
Beneden-Leeuwen
42:17
42:13
5
Bert Dreijer
Dreumel
42:21
42:16
6
Erik van den Dikkenberg
VAV
43:56
43:54
7
Andre van de Velde
Prinsenbeek
44:28
44:25
8
Mark Jansen
Hardloop Vereniging Beuningen 1
44:28
44:24
9
Harry van der Zanden
Nijmegen
44:41
44:24
10
Frank van de Graaf
Hardloop Vereniging Beuningen 1
44:53
44:48
11
Gijs Fenenga
Bussum
45:21
45:14
12
Jaap Sterenberg
Ingen
45:45
45:25
13
Reint Scholten
De Gemzen
45:56
45:55
14
Fer Grooteman
Wateringen
46:09
45:56
15
Erico Schiks
Beneden-Leeuwen
46:47
46:34
16
Wim Jansen
Millingen aan de Rijn
46:49
46:36
17
André van Eck
Wamel
46:52
46:36
18
Paul van den Hark
Beneden-Leeuwen
47:15
47:06
19
Roy van As
Druten
47:27
47:07
20
Ger van Maurik
Astylos
47:29
47:19
21
Vincent van der Velden
Wijchen
47:34
47:22
22
Peter Essers
Tiel
47:38
47:27
23
Pieter Jan van Hall
Astylos
47:39
47:32
24
Bert Pruijn
Kerk-Avezaath
47:42
47:30
25
Freek van 't Ooster
Heesselt
48:16
48:08
26
Peter van der Zanden
Nijmegen
48:18
48:06
27
Frank Haze
Zaltbommel Dutch Runners
48:23
48:15
28
Erik Steenbeek
Astylos
48:33
48:27
29
Stephan Wijnekus
Boven-Leeuwen
48:43
48:34
30
Geert Maassen
Maasbommel
48:44
48:25
31
Ruud Schaay
Zaltbommel
48:53
48:45
32
Johan Troost
Tiel
48:56
48:33
33
Harrie van Welie
Beneden-Leeuwen
49:16
49:13
34
Dick Hofman
Oosterbeek
49:24
49:14
35
Bart van den Hurk
Astylos
50:11
50:00
36
Olard Klaassen
Wijchen
50:16
50:05
37
Ernest Lange
's-Gravenhage
50:28
50:10
38
Theo Suppers
Nederasselt
50:45
50:36
39
Jos Sistermans
Druten
50:47
50:38
40
Leo Verriet
Rabobank 1
50:52
50:47
41
Arend Kroos
Tiel
51:06
50:57
42
Henk Heinen
Wageningen
51:26
51:23
43
Wiljo van den Broek
Afferden Gld
51:49
51:38
44
William Hendricks
Groesbeek
51:57
51:51
45
Cees de Boer
Tiel
51:57
51:51
46
Maarten Grethe
Loopgroep PK
51:59
51:57
47
Tuncay Irmak
Nijmegen
52:01
51:39
48
Ronald den Ouden
Druten
52:05
51:58
49
Paul Brouwer
Rabobank 1
52:15
52:10
50
Mathieu van Lent
van lent-petitcombinatie 1
52:30
52:27
51
Paul van de Broek
van lent-petitcombinatie 1
52:31
52:27
52
Macro van Verseveld
Ingen
52:38
52:14
53
Leo van der Spoel
Ridderkerk
52:39
52:19
54
Wilco Termeer
Astylos
52:53
52:42
55
Wim Megens
Winssen
53:23
53:16
56
Patrick van Gruijthuijsen
Maasbommel
53:43
53:33
57
Bart de Weert
Boven-Leeuwen
53:44
53:34
58
Pierre Basten
Beneden-Leeuwen
53:46
53:30
59
Wim Daanen
Beneden-Leeuwen
54:01
53:39
60
Dick Adriaanse
Rotterdam
54:33
54:14
61
Eric Thijssen
Boven-Leeuwen
55:31
55:16
62
Theo van Erp
Beneden-Leeuwen
55:57
55:34
63
Jan van Thuyl
Beuningen Gld
56:13
56:04
64
Bert van Elk
Houthandel/Frezerij Van Hulst 2
56:25
56:15
65
Hans van Voorst
Elst Gld
56:52
56:37
66
Hans Smits
Afferden Gld
57:09
56:46
67
Robbie van der Zanden
Nijmegen
57:14
57:00
68
Antoon de Bekker
Nuland
58:04
57:55
69
Gerard van den Heuvel
Beneden-Leeuwen
58:08
57:55
70
Willy Willems
Nijmegen Atletiek
58:13
58:01
71
Rinus Dahles
Beneden-Leeuwen
58:30
58:13
72
Fred Pasman
Beneden-Leeuwen
58:39
58:22
73
Roelof Wolters
Heteren
59:03
58:50
74
Jan van Heertum
Beneden-Leeuwen
59:36
59:11
75
Willem de Kleijn
Druten
1:00:10
59:54
76
Peter Driessen
Beneden-Leeuwen
1:00:15
59:48
77
Jan de Leeuw
Prins Hendrik
1:00:25
1:00:04
78
Dankzij de Dijken
Druten
1:00:38
1:00:18
79
Willem van Veenendaal
Beneden-Leeuwen
1:00:48
1:00:39
80
Frans Fokker
Buurmalsen
1:05:09
1:04:50
81
Ruud Verwaal
Wageningen
1:05:28
1:05:20
82
Adrie Kooijmans
Beneden-Leeuwen
1:08:30
1:08:08
83
Tonnie de Haas
Boven-Leeuwen
1:12:05
1:11:47
84
Filip de Groote
Tiel
1:12:20
1:12:01
85
Reinier van Hattem
Rhenen
1:15:50
1:15:29
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ynte Biemans
Atverni
42:24
42:22
2
Linda van den Berg
Lent
46:25
46:11
3
Jesca Brouwer
Hardloop Vereniging Beuningen 1
48:43
48:31
4
Anke Driessen
Rabobank 1
48:57
48:52
5
Anne Arts
Beneden-Leeuwen
49:42
49:37
6
Kim van den Hurk
Beneden-Leeuwen
49:46
49:27
7
Iris Jansen
Millingen aan de Rijn
50:26
50:12
8
Suzanne Stevens
Houthandel/Frezerij Van Hulst 2
51:00
50:49
9
Nikki van Aanholt
Houthandel/Frezerij Van Hulst 2
51:00
50:50
10
Julia van de Broek
van lent-petitcombinatie 1
52:24
52:21
11
Francis Toonen
Oss '78
53:43
53:34
12
Sarah Welch
's-Hertogenbosch
54:08
53:50
13
Joyce Vink
Tiel
55:52
55:36
14
Jessica van Hulst
Boven-Leeuwen
56:07
55:44
15
Angela Vink
Tiel
57:14
56:57
16
Tessa Hofman
Arnhem
57:24
57:02
17
Anouk Hermans
Tiel
57:42
57:18
18
Kristy Jonas
Breda
57:53
57:46
19
Renske van den Heuvel
Beneden-Leeuwen
58:09
57:55
20
Angela Litjens
Horssen
59:11
58:57
21
Marieke de Ruiter
Boven-Leeuwen
59:49
59:33
22
Jeanine Koetje
Horssen
59:49
59:34
23
Lotte Kroos
Tiel
1:00:41
1:00:18
24
Carola Zondag
Puiflijk
1:01:29
1:01:12
25
Esther van de Koolwijk
Dreumel
1:02:44
1:02:18
26
Daphne Veenendaal
Beneden-Leeuwen
1:03:34
1:03:16
27
Ramona Veenendaal
Beneden-Leeuwen
1:03:36
1:03:18
28
Anneke van Ooijen
Geldermalsen
1:05:40
1:05:31
29
Carolijn van Orsouw
Opheusden
1:05:42
1:05:24
30
Joyce Brands
Wamel
1:06:43
1:06:38
31
Emmy Harreman
Tiel
1:07:58
1:07:43
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inez Wissingh
Healthclub Juliën
47:24
47:20
2
Mieke Akkermans
Lent
49:37
49:33
3
Annette van Veenendaal
Beneden-Leeuwen
49:52
49:45
4
Trees van Bohemen
Nijmegen
50:21
50:11
5
Lilianne van Nistelrooij
Dreumel
50:25
50:17
6
Marian Tromp
Tiel
51:17
51:04
7
Jeanne Vermeulen
Ochten
52:06
51:57
8
Karin van den Heiligenberg
Beuningen Gld
52:18
51:57
9
Wendy van den Berg
Rabobank 1
54:42
54:37
10
Erica Bosch
Ewijk
55:05
54:48
11
Leonie Wessels
Millingen aan de Rijn
56:05
55:51
12
Emmy Schreur
Tiel
56:43
56:25
13
Andra Walhout
Nijmegen
58:28
58:17
14
Lineke Mesdag
Nijmegen
58:30
58:14
15
Hilly van Bemmel
Buren Gld
58:50
58:35
16
Natasja van de Wildenberg
Oss
59:02
58:40
17
Bianca van Wijk
Wamel
59:07
58:56
18
Berta Streumer
Tiel
59:37
59:25
19
Annie van Elk
Houthandel/Frezerij Van Hulst 2
59:42
59:33
20
Miranda van Staveren
Beneden-Leeuwen
1:00:45
1:00:21
21
Joyce van Dinther
Oss
1:01:38
1:01:17
22
Lisette Kortenhorst
Bleiswijk
1:03:46
1:03:39
23
Ellen Gerritsen
Nijmegen
1:04:21
1:04:05
24
Marga van der Zwaluw
Appeltern
1:04:27
1:04:01
25
Brigitte van der Hoogt
Druten
1:06:39
1:06:30
26
Evelyn van Leth
Rotterdam
1:07:57
1:07:50
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Theloosen
Nijmegen Atletiek
15:03
15:03
2
Wilbert van Vliet
Venloop Running Team
15:47
15:47
3
Arne Agten
Hechtel
16:23
16:22
4
Ids Biemans
NSAV 't Haasje
19:15
19:15
5
Martijn Wijnhoven
Nijmegen Atletiek
19:49
19:48
6
Wijnand Jelier
VAV
20:40
20:37
7
Tonny Sopacua
De Dijkrunners
21:17
21:15
8
Rick van der Veer
Beneden-Leeuwen
21:25
21:22
9
Remco Hoenselaar
Druten
21:25
21:22
10
Ard Laffeber
Astylos
21:35
21:34
11
Mark van Loon
Beneden-Leeuwen
21:51
21:45
12
Luuk de Swart
Beneden-Leeuwen
21:54
21:53
13
Bas van Silfhout
De Meern
22:46
22:35
14
Pieter Aalbers
Wijchen
23:33
23:30
15
Mike Verkuijlen
Schijndel
23:34
23:13
16
Bram van Dinteren
Beneden-Leeuwen
24:30
24:21
17
Jordi Schiks
Beneden-Leeuwen
25:23
25:21
18
Karsten Weijers
Beneden-Leeuwen
25:37
25:34
19
Thomas Post
Dreumel
26:41
26:26
20
Daniel Post
Dreumel
26:45
26:31
21
Jurgen Gerritsen
Beneden-Leeuwen
28:05
27:56
22
Erik van de Locht
Druten
28:31
28:22
23
Lars van der Mee
Pernis Rotterdam
28:50
28:45
24
Bart Peeters
Beneden-Leeuwen
29:29
29:22
25
Carlo Staring
Nijmegen
29:54
29:39
26
Boudewijn van der Valk
Druten
30:26
30:20
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willy Molag
Tiel
21:01
20:57
2
Marco Corbijn
Druten
21:35
21:24
3
Claudio Creatini
Arnhem
23:19
22:58
4
Frans van der Donk
Boven-Leeuwen
24:55
24:48
5
Bert van Bennekom
Wijchen
26:00
25:58
6
Rien van Silfhout
Druten
26:22
26:10
7
Martin Post
Dreumel
26:43
26:28
8
Hans Bos
Houten
27:43
27:22
9
Frits Steijvers
Houten
28:31
28:14
10
Paul Hoogeveen
De Steeg
29:48
29:33
11
Chris Pelle
Eindhoven
30:10
30:06
12
Paul van den Heuvel
Houten
30:33
30:08
13
René van Renswoude
Barneveld
31:07
30:48
14
François Pruyn
Druten
31:36
31:22
15
Coos van der Have
Oss
31:42
31:19
16
Ron Gerdsen
Kesteren
32:05
32:01
17
Hennie van Ling
Utrecht
33:13
32:52
18
Willem Boerakker
Enkhuizen
34:38
34:24
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christine Venhuizen
Cifla
18:23
18:23
2
Anouk Kruiswijk
Cifla
20:34
20:33
3
Maud Oudeman
Nijmegen
20:46
20:45
4
Elke Wijkmans
Astylos
20:56
20:55
5
Suzanne Geerits
Astylos
22:41
22:39
6
Ylvi Laan
Wijchen
23:09
23:08
7
Danielle van den Boom
Dreumel
23:41
23:38
8
Patricia Croonen
Cifla
23:51
23:48
9
Esther Hofman
Beneden-Leeuwen
26:32
26:27
10
Marieke Peeters
Beneden-Leeuwen
28:00
27:53
11
Anouk van Rossum
Wamel
28:00
27:56
12
Renate Dreijer
Dreumel
28:16
28:11
13
Olga Winkler
Astylos
28:21
28:02
14
Hellen Klein Velderman
Druten
28:28
28:19
15
Anne-Marie Vermeulen
Afferden Gld
28:37
28:20
16
Natascha Donkers
Druten
28:39
28:33
17
Joanne Drost
VAV
28:43
28:30
18
Nienke van Zwam
Utrecht
28:50
28:46
19
Emilie Loning
Dreumel
29:29
29:17
20
Lieselotte Loning
Dreumel
29:38
29:26
21
Angelle Aaldering
Doetinchem
29:48
29:38
22
Marjolein van Gils
Tiel
29:51
29:39
23
Marjolein van Ledden
Lienden
30:08
29:55
24
Marijke van Renswouw
Dreumel
30:11
30:00
25
Fiona Post
Dreumel
30:13
29:58
26
Diede Baghus
Lent
30:14
30:05
27
Els Schiltmans
Alphen Gld
30:27
30:24
28
Lonneke Gerritsen
Alphen Gld
30:48
30:42
29
Loes Tiebos
Wamel
30:48
30:42
30
Liz van Driel
Gameren
31:03
30:57
31
Judith Hofman
Oosterbeek
31:14
30:59
32
Annieke Daanen
Beuningen Gld
31:27
31:17
33
Danielle Rorije
Lienden
32:17
32:00
34
Marissa van Noort
Nijmegen
33:01
32:58
35
Maaike Damsteeg
Dordrecht
33:35
33:27
36
Jeannette Beekhof
Papendrecht
33:52
33:48
37
Nadia Olligschlager
Altforst
34:04
33:47
38
Majken van Renswoude
Barneveld
34:28
34:09
39
Krista Mäkel
Maurik
35:00
34:47
40
Dorien Hendricks
Groesbeek
38:55
38:50
41
Janice Janssen
Beneden-Leeuwen
42:50
42:47
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ineke Burger
Astylos
22:30
22:28
2
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
24:51
24:38
3
Mariëlle Janssen
Wijchen
24:54
24:52
4
Mariëlle van den Dongen
Leiden
27:57
27:51
5
Sjan van Dijk
Boven-Leeuwen
28:51
28:44
6
Sissi Grosfeld
Horssen
29:00
28:50
7
Sandra Blom
Heilig Landstichting
29:21
29:16
8
Gerrie van Loon
Druten
30:15
30:07
9
Joukje Keuning
Dreumel
30:15
30:04
10
Alice Pieplenbosch
Doorwerth
30:34
30:26
11
Mieke Bouwmans
Horssen
32:25
32:09
12
Leonie van den Berk
Beneden-Leeuwen
34:00
33:43
13
Gosina van Baast-Versfeld
Beneden-Leeuwen
34:46
34:37
14
Ingrid Schiks
Beneden-Leeuwen
35:35
35:18
15
Dirkje Hofman
Oosterbeek
36:04
35:45
16
Tea Boneschansker
Ommeren
36:18
35:50
17
Petra Sterenberg
Arena Atletiek
36:23
35:56
J-6, 650 M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stef Lensen
Groesbeek
2:34
2:34
2
Dem Lee Klarenbeek
Beneden-Leeuwen
2:39
2:37
3
Mohamad Alnatour
Beneden-Leeuwen
2:54
2:53
4
Tijn Meijer
Beneden-Leeuwen
2:59
2:55
5
Vigo Sperna Weiland
Beneden-Leeuwen
3:03
2:57
6
Jins Toebast
Dreumel
3:13
3:08
7
Thijs Plaggenmarsch
Wamel
3:15
3:13
8
Duke Obee
Beneden-Leeuwen
3:16
3:13
9
Noah de Kok
Beneden-Leeuwen
3:18
3:16
10
Kas van Dijk
Alphen Gld
3:33
3:30
11
Marck Covers
Horssen
3:35
3:33
12
Cem Curuk
Beneden-Leeuwen
3:42
3:38
13
Revi Verhoeven
Beneden-Leeuwen
3:44
3:40
14
Vicktor Covers
Horssen
3:44
3:43
15
Kian Obee
Beneden-Leeuwen
3:44
3:39
16
Gijs van Zuijlen
Wamel
3:45
3:42
17
Pieter Goedbloed
Beneden-Leeuwen
3:53
3:45
18
Job Croonen
Beneden-Leeuwen
3:54
3:48
19
Tobias van der Veer
Beneden-Leeuwen
3:56
3:51
20
Jens van de Pol
Beneden-Leeuwen
3:56
3:51
21
Benjamin Peelen
Amsterdam
3:57
3:53
22
Dex van Suilen
Beneden-Leeuwen
4:00
3:58
23
Fabian van Bekkum
Beneden-Leeuwen
4:00
3:55
24
Noud Soetekouw
Beneden-Leeuwen
4:01
3:55
25
Pim Hobbelen
Beneden-Leeuwen
4:05
3:58
26
Stijn van Rooij
Dreumel
4:06
4:00
27
Bram Schonenberg
Dreumel
4:09
4:03
28
Kyano Damen
Wamel
4:20
4:10
29
Jur Toebast
Dreumel
4:26
4:22
30
Ryan Damen
Wamel
4:30
4:20
31
Jim van de Werdt
Beneden-Leeuwen
4:31
4:24
32
Bob van Wolferen
Dreumel
4:38
4:31
33
Guus van den Boom
Dreumel
4:40
4:33
34
Thijs van de Werdt
Beneden-Leeuwen
4:44
4:34
35
Thomas van Westing
Nijmegen
4:47
4:43
36
Jayson Avôt
Boven-Leeuwen
4:58
4:50
37
Pieter van den Heuvel
Beneden-Leeuwen
5:01
4:50
38
Jasper Plaggenmarsch
Wamel
7:09
6:57
M-6, 650 M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britte Bruijs
Beneden-Leeuwen
2:54
2:52
2
Elin Stork
Wamel
2:57
2:55
3
Indy van Zon
Beneden-Leeuwen
3:01
2:59
4
Eva van der Velden
Wamel
3:04
3:03
5
Elin Lange
's-Gravenhage
3:05
3:02
6
Niki van Tiem
Beneden-Leeuwen
3:08
3:06
7
Dante van Dijk
Beneden-Leeuwen
3:11
3:09
8
Sanne Veeninga
Beneden-Leeuwen
3:14
3:12
9
Olivia van Coolwijk
Beneden-Leeuwen
3:17
3:14
10
Fem Maes
Beneden-Leeuwen
3:33
3:31
11
Aline van Oijen
Wamel
3:34
3:28
12
Lili-bo Gennissen
Maasbommel
3:34
3:31
13
Filou Verkleij
Nijmegen
3:35
3:33
14
Danique Brons
Beneden-Leeuwen
3:40
3:38
15
Iris van de Werdt
Beneden-Leeuwen
3:45
3:43
16
Maud van Tiem
Beneden-Leeuwen
3:46
3:42
17
Daantje de Haas
Beneden-Leeuwen
3:49
3:48
18
Floor Stork
Wamel
4:02
3:54
19
Roos van Leur
Beneden-Leeuwen
4:07
3:57
20
Liv Brands
Wamel
4:07
3:57
21
Tess Janssen
Beneden-Leeuwen
4:08
4:07
22
Vajèn Hofman
Beneden-Leeuwen
4:13
4:06
23
Tatum Verboven
Cuijk
4:14
4:08
24
Lynn Hoenselaar
Druten
4:15
4:06
25
Daphne van de Werdt
Beneden-Leeuwen
4:17
4:10
26
Lise Janssen
Beneden-Leeuwen
4:17
4:14
27
Isabel Reijnen
Wamel
4:19
4:08
28
Meike van Sommeren
Dreumel
4:36
4:33
29
Linde Kalkers
Wamel
4:37
4:35
30
Jolijn Kalkers
Wamel
4:41
4:39
31
Eris van Wamel
Beneden-Leeuwen
4:41
4:36
32
Saar van de Geijn
Beneden-Leeuwen
4:43
4:37
33
Iris van Lent
Alphen Gld
4:47
4:36
34
Evelien Derks
Alphen Gld
4:47
4:35
35
Nienke Vermeulen
Beneden-Leeuwen
4:52
4:45
36
Roos Janssen
Beneden-Leeuwen
5:21
5:09
37
Emy Hoenselaar
Druten
5:38
5:30
38
Nicole Covers
Horssen
6:18
6:10
J7-8, 1300 M JEUGDLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joris Lensen
Nijmegen Atletiek
4:35
4:34
2
Hidde Janssen
Lent
4:40
4:38
3
Hamzah Alnatour
Beneden-Leeuwen
4:49
4:48
4
Ries Daanen
AV Wijchen
4:51
4:49
5
Finn Gijsbers
Beneden-Leeuwen
4:58
4:56
6
Morrison van Dijk
Beneden-Leeuwen
5:08
5:08
7
Karam Alnatour
Beneden-Leeuwen
5:10
5:10
8
Mika de Kok
Beneden-Leeuwen
5:12
5:10
9
Jay de Haas
Beneden-Leeuwen
5:13
5:12
10
Gijs van Coolwijk
Alphen Gld
5:15
5:13
11
Bing Gremmen
Alphen Gld
5:21
5:20
12
Krijn Riepe
Dreumel
5:29
5:27
13
Fabian Herregraven
Beneden-Leeuwen
5:30
5:28
14
Ralf Mulders
5:33
5:29
15
Noud van den Boom
Dreumel
5:37
5:36
16
Feike van den Hazelkamp
Wamel
5:37
5:35
17
Julian van Zon
Beneden-Leeuwen
5:38
5:36
18
Louis Valckx
Afferden Gld
5:55
5:52
19
Daan van Maurik
Beneden-Leeuwen
5:59
5:56
20
Jobbe Schonenberg
Dreumel
6:03
6:02
21
Willem van Lent
Alphen Gld
6:07
6:04
22
Finn Meijer
Beneden-Leeuwen
6:09
6:07
23
Simon van Oijen
Wamel
6:11
6:08
24
Robbe van Gelder
Beneden-Leeuwen
6:13
6:10
25
Jokt Mulders
6:20
6:17
26
Calle Kropman
Wamel
6:22
6:20
27
Jop van Zuijlen
Wamel
6:27
6:25
28
Job Janssen
Lent
6:44
6:44
29
Sil van Rooij
Beneden-Leeuwen
7:19
7:16
30
Daan Krechting
Beneden-Leeuwen
7:25
7:22
31
Bohdy Brons
Beneden-Leeuwen
7:39
7:37
M7-8, 1300 M JEUGDLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lola Busscher
De Bilt
5:13
5:10
2
Fiore Sperna Weiland
Beneden-Leeuwen
5:42
5:40
3
Niene Konings
Beneden-Leeuwen
5:44
5:40
4
Riva Bos
Heeswijk-Dinther
5:57
5:54
5
Issy de Ruiter
Beneden-Leeuwen
6:08
6:05
6
Nessa van Bakel
Beneden-Leeuwen
6:13
6:12
7
Isa Verhoef
Alphen Gld
6:15
6:14
8
Roos van Coolwijk
Alphen Gld
6:17
6:15
9
Nina Maes
Beneden-Leeuwen
6:32
6:30
10
Kyra van Koeverden
Beneden-Leeuwen
6:37
6:33
11
Lise Goedbloed
Beneden-Leeuwen
6:49
6:45
12
Lotte Nout
Beneden-Leeuwen
6:49
6:47
13
Siri Kropman
Wamel
7:00
6:57
14
Anna Stork
Wamel
7:04
7:01
15
Elisa Zondag
Beneden-Leeuwen
7:04
7:01
16
Nille van Lith
Wamel
7:05
7:02
17
Britt van Dinteren
Beneden-Leeuwen
7:16
7:13
18
Tirza Verhoeven
Beneden-Leeuwen
7:22
7:18
19
Marit Vermeulen
Beneden-Leeuwen
7:44
7:41
20
Feline van Coolwijk
Beneden-Leeuwen
7:46
7:44
21
Danielle Veeninga
Beneden-Leeuwen
7:55
7:53
J9-12, 1300 M JEUGDLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eef Wijkmans
Astylos
4:30
4:29
2
Bart de Swart
Beneden-Leeuwen
4:49
4:47
3
Sam Konings
Beneden-Leeuwen
4:49
4:48
4
Loek Lepoutre
Beneden-Leeuwen
4:49
4:48
5
Jesper van den Berk
Druten
4:54
4:52
6
Sam van Zuijlen
Wamel
4:59
4:58
7
Vigo Wakker
Beneden-Leeuwen
5:19
5:17
8
Tim Ariëns
Beneden-Leeuwen
5:20
5:17
9
Thijn van den Hazelkamp
Wamel
5:21
5:20
10
Bas Krechting
Beneden-Leeuwen
5:22
5:19
11
Tigo van Lith
Wamel
5:35
5:34
12
Lucas van der Veer
Beneden-Leeuwen
5:54
5:51
13
Tom van der Velden
Wamel
6:10
6:08
14
Finn Sonneveld
Zaltbommel
6:15
6:13
15
Luuk van den Boom
Dreumel
6:37
6:35
16
Vince Scharloo
Beneden-Leeuwen
6:46
6:44
17
Matthijs Speekenbrink
AAC
6:47
6:46
18
Dion Dobbelstein
Beneden-Leeuwen
7:15
7:13
M9-12, 1300 M JEUGDLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Romy Sonneveld
Zaltbommel
4:50
4:49
2
Puck Oudeman
Nijmegen
4:54
4:53
3
Marit van den Berk
Druten
5:00
4:59
4
Tara van Bakel
Beneden-Leeuwen
5:13
5:11
5
Nessa van Doornik
Dreumel
5:27
5:24
6
Isis Gremmen
Alphen Gld
6:01
5:59
7
Maaike Hermans
Beneden-Leeuwen
6:08
6:07
8
Sophie van Erp
Alphen Gld
6:22
6:19
9
Liv Scharloo
Beneden-Leeuwen
6:29
6:27
10
Sofie van Gelder
Beneden-Leeuwen
6:34
6:31
11
Benthe van Duinen
Beneden-Leeuwen
6:34
6:31
12
Hanne van Gelder
Beneden-Leeuwen
6:49
6:46
13
Isa Werner
Beneden-Leeuwen
6:55
6:52
14
Liv de Ruiter
Beneden-Leeuwen
7:08
7:06
15
Zoë van Doornik
Dreumel
7:08
7:06
16
Babs van Rooij
Beneden-Leeuwen
7:10
7:08
17
Lise Riepe
Dreumel
7:29
7:26
J9-12, 1800 M JEUGDLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Zach den Bieman
Wamel
7:08
7:06
2
Noud Diepstraten
Appeltern
7:08
7:07
3
Ruben Sepers
Beneden-Leeuwen
7:44
7:43
4
Leonard Brinkhuis
Beneden-Leeuwen
8:38
8:37
5
Quint Sweep
Beneden-Leeuwen
10:29
10:27
6
Kenny van Kerkhof
Beneden-Leeuwen
10:35
10:33
7
Sander Zondag [Handbike]
Beneden-Leeuwen
10:39
10:32
8
Rik van Dijk
Alphen Gld
10:52
10:50
9
Roel van Eerd
Alphen Gld
11:05
11:03
10
Wouter van den Heuvel
Beneden-Leeuwen
11:19
11:17
M9-12, 1800 M JEUGDLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Katie Bos
Heeswijk-Dinther
7:51
7:49
2
Anouk van Dongen
Druten
7:51
7:50
3
Felice Lensen
Nijmegen Atletiek
8:06
8:05
4
Minke Weijers
Beneden-Leeuwen
8:17
8:15
5
Cira Sperna Weiland
Beneden-Leeuwen
8:26
8:24
6
Guusje Klijmij
Alphen Gld
9:26
9:24
7
Elke Rademakers
Dreumel
11:03
11:02
8
Catootje Pasman
Beneden-Leeuwen
11:12
11:10
MAN, TRAILRUN 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maikel Tax
Oss '78
39:10
39:09
2
Jozef Gallot
Rotterdam
39:49
39:49
3
Toine Egberts
's-Hertogenbosch
40:53
40:52
4
Thijs Hendriks
Ewijk
42:57
42:55
5
Gert-Jan Embrechts
Made
43:40
43:37
6
Rob de Kok
Beneden-Leeuwen
43:55
43:54
7
Dennis Verstegen
Oss
44:01
43:59
8
Eric van den Bosch
Druten
45:03
45:02
9
Tim Hamaker
Amsterdam
46:55
46:52
10
Ruud Bongers
Tiel
46:58
46:53
11
Peter Hulsen
Leiden
47:14
47:08
12
George van Leur
Beneden-Leeuwen
47:46
47:43
13
Marc van den Dobbelsteen
Beneden-Leeuwen
48:44
48:42
14
Frank Salet
Zwolle
48:49
48:45
15
Julian Salet
Zwolle
48:49
48:45
16
Bas Pfiser
Boven-Leeuwen
49:03
49:00
17
Tijmen van Loon
Utrecht
49:39
49:35
18
Matthijs Rouw
Wezep
50:12
50:08
19
Gert Libbers
Druten
50:35
50:29
20
JP van Gemert
Nijmegen
50:49
50:45
21
Mark de Ruiter
Boven-Leeuwen
51:02
50:54
22
Gijs Loning
Dreumel
52:54
52:44
23
Jort Roorda
Elst Gld
53:16
53:10
24
Gerard Fidder
Arnhem
53:16
53:11
25
Jos van der Voort
Bergharen
53:17
53:10
26
Henny Roodhorst
Puiflijk
53:36
53:34
27
Bas Poort
Beneden-Leeuwen
56:58
56:53
28
André van Wolferen
Wamel
57:29
57:22
29
Theo Lukkezen
Beneden-Leeuwen
57:30
57:23
30
Marco van den Berg
Beneden-Leeuwen
58:40
58:32
31
Sean O'Leary
Rhenen
59:39
59:33
32
Erik Theunissen
Cifla
1:00:09
1:00:03
33
Dirk Kop
avVN
1:02:10
1:02:02
34
Peter Thoenes
Nijmegen Atletiek
1:03:01
1:02:54
35
Alex Huurman
Boven-Leeuwen
1:04:42
1:04:39
36
Ko Wassink
Dreumel
1:06:20
1:06:17
37
Jos Janssen
Tiel
1:09:17
1:09:13
38
Wim van de Griendt
Astylos
1:12:15
1:12:11
39
Arie van Binsbergen
Astylos
1:15:47
1:15:38
40
Mart Verboord
avVN
1:15:47
1:15:38
VROUW, TRAILRUN 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Smits
Rhenen
49:36
49:33
2
Ylona van der Linden
Erichem
52:31
52:29
3
Suzanne van Gessel
Kapel-Avezaath Buren
52:46
52:44
4
Joes van Meurs
Beneden-Leeuwen
52:55
52:50
5
Veerle van Balen
Amsterdam
55:28
55:27
6
Karin Egberts
's-Hertogenbosch
57:05
57:02
7
Christianne Salet
Nijmegen
58:37
58:33
8
Christel van der Velden
Oss
59:02
58:55
9
Sanne van Alphen
Made
59:29
59:23
10
Eliza Damsteeg
Dordrecht
59:29
59:24
11
Annelies Vos
Arena Atletiek
59:39
59:33
12
Nora Vestering
Boven-Leeuwen
1:00:02
59:59
13
Lenneke Theunissen
Groesbeek
1:00:10
1:00:03
14
Anja van Elk-Coenders
Druten
1:01:55
1:01:52
15
Sieta van der Zee
Prins Hendrik
1:02:10
1:02:06
16
Petra Luttekes
Leiden
1:02:28
1:02:22
17
Arna Lemmen
Alphen Gld
1:02:43
1:02:37
18
Urzela Spanjers
Megen
1:03:28
1:03:21
19
Ingrid Kop
avVN
1:04:37
1:04:29
20
Noortje Bergevoet
Beneden-Leeuwen
1:05:15
1:05:11
21
Erika van Hulst
Beneden-Leeuwen
1:07:59
1:07:50
22
Dinie Klaassen
Nijmegen
1:08:01
1:07:54
23
Manon Boerma
Astylos
1:09:16
1:09:09
24
Inge Boerma-Tuttel
Astylos
1:09:27
1:09:19
eventuele fouten in de uitslag graag mailen naar info@dijkensport.nl
www.uitslagen.nl
03-09-2018 19:23