Uitslagenlijst Enza Zaden Vooroeverloop

Medemblik - Zondag 2 september 2018

10MSN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Bot
39:13
39:12
2
Robert-Jan Goldhoorn
Maastricht
39:52
39:50
3
Lennart van Galen
Enkhuizen
41:48
41:43
4
Gaspar Rodriguez
Amsterdam
43:52
43:47
5
Jan willem Smit
Wervershoof
45:38
45:37
6
David Pennekamp
De Goorn
45:40
45:39
7
Eric Goldhoorn
Amsterdam
46:08
46:06
8
Jim Kuin
Andijk
46:11
46:07
9
Maarten van t Hof
Wervershoof
46:16
46:09
10
Daan van Erp
Zwaag
48:00
47:50
11
Maurice Groot
Enkhuizen
49:12
49:04
12
Koen den Hartog
Andijk
49:30
49:27
13
Gertjan den Otter
Utrecht
50:24
50:10
14
Stef Bakker
Hem
50:36
50:24
15
Samy Benameur
Enkhuizen
52:32
52:26
16
Paul de Boorder
Zwaag
52:42
52:20
17
Julian Wolf
Enkhuizen
53:09
52:58
18
Bas Stroomer
Zaandam
53:36
53:18
19
Kevin Verdonschot
Wervershoof
53:56
53:52
20
Tim Blok
Utrecht
54:12
53:56
21
Axel O ramirez Madera
Enkhuizen
54:22
54:04
22
Marco Stet
Heerhugowaard
54:47
54:37
23
Jose F Martinez Carcamo
Utrecht
54:57
54:50
24
Jelle Strikwerda
Opperdoes
55:33
55:31
25
Henk-Jan Reinstra
Enkhuizen
55:35
55:19
26
Sander Brandt
Oosterleek
57:18
57:10
27
Kevin Weel
Wervershoof
59:17
59:09
28
Charles Underwood
Utrecht
1:01:51
1:01:34
29
Mark Boots
Hoorn Nh
1:06:04
1:05:38
30
Johan Koorn
Wieringerwaard
1:13:02
1:12:58
31
Jim Smak
Medemblik
2:00:01
1:59:33
10M35, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kevin Hanff
Enkhuizen
37:30
37:30
2
Sander Groot
Hem
40:24
40:23
3
Sander Steltenpool
Andijk
42:19
42:17
4
Theo Quist
Hem
42:45
42:43
5
Paul Beekhuis
Enkhuizen
45:27
45:23
6
Martijn Lakerveld
45:49
45:46
7
Ruud Kaagman
Bovenkarspel
46:38
46:35
8
Dennis Poot
Hoogkarspel
48:05
47:54
9
Enteny Klarenbeek
Blokker
49:43
49:36
10
Niels Duijvis
Zwaag
52:40
52:18
11
Kees Greuter
Hoogkarspel
53:27
53:20
12
Klaas Pieter Groot
Medemblik
54:15
53:50
13
Jeroen Holwerda
Enkhuizen
55:48
55:33
14
Richard Van Zoolingen
Hoogwoud
57:45
57:19
15
Erik de Wit
Hoogwoud
57:47
57:22
16
Rafat Kobus
58:04
58:00
17
Ruud Groen
Bovenkarspel
59:34
59:06
18
Robert Tammer
De Goorn
1:00:24
1:00:18
19
Remco Smit
Hoorn Nh
1:02:43
1:02:14
20
Ad Blokker
Zwaagdijk-Oost
1:05:19
1:04:59
10M45, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Jong
Bovenkarspel
43:10
42:50
2
Arno Smit
Andijk
45:49
45:47
3
Eric van de Visse
Hoorn Nh
46:47
46:35
4
Jos Duin
Twisk
49:55
49:43
5
Dick Duin
Grootebroek
52:36
52:27
6
Martijn Mengerink
Hoorn Nh
53:06
52:44
7
Walter Smak
Medemblik
54:15
53:50
8
Olof Glorie
Egmond aan den Hoef
58:24
58:20
9
John Heiman
Hoogkarspel
58:52
58:44
10
Johan Bijleveld
Enkhuizen
59:06
58:53
11
Hans Spek
Heerhugowaard
59:30
59:24
12
Ben Visser
Julianadorp
59:48
59:34
13
Peter Roeland
Purmerend
1:00:50
1:00:45
14
Edwin Burggraaf
Avenhorn
1:02:12
1:02:05
15
Marcel Sijm
Medemblik
1:02:44
1:02:14
10M55, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald van Etten
Wieringerwerf
46:46
46:41
2
Frank Ettes
Blokker
47:21
47:20
3
Jan ter Haar
Muret
47:29
47:10
4
Koos van der Jagt
Andijk
48:03
48:01
5
Rene Glas
Wognum
50:04
49:50
6
Jan Bakker
Wervershoof
53:10
53:07
7
Marcel Vinkenborg
Hoogkarspel
54:58
54:41
8
Kees van der Pijl
Alkmaar
54:58
54:49
9
Ronald Guitoneau
Zwaag
55:01
54:33
10
Marcel van Schie
Purmerend
55:39
55:13
11
John Spruijt
Hoorn Nh
58:51
58:40
12
Jan Meester
Zwaag
59:15
58:48
13
Peter Weel
Wervershoof
59:17
59:09
14
Wiendeld Slotboom
Enkhuizen
59:29
59:08
15
Piet Jong
Blokker
59:35
59:25
16
Peter de Rooij
Hoorn Nh
1:00:49
1:00:38
17
HAns vd Sluijs
Woerden
1:03:30
1:03:06
18
Gerrit Besseling
Hoogkarspel
1:05:12
1:04:51
19
Chris Bakker
Dirkshorn
1:07:01
1:06:50
20
Henny Mors
Blokker
1:07:42
1:07:22
21
Paul Companje
Zaandam
1:16:48
1:16:16
22
Joop Keetman
Zaandam
1:23:17
1:22:54
10VSN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisanne Langerijs
Schoninghsdorf
42:28
42:27
2
Marielle Schweickart
Amsterdam
48:05
48:00
3
Amber Hoffer-Regts
Opperdoes
48:11
48:10
4
Karin Kee
Opperdoes
50:49
50:46
5
Kasia Mliczek
Enkhuizen
51:51
51:49
6
Anniek Munters
Utrecht
52:52
52:36
7
Eveline Jonkers
Schagen
53:26
53:10
8
Alessandra Francario
Enkhuizen
54:21
54:03
9
Martine de Boer
Anna Paulowna
55:36
55:28
10
Chantal Eilander
Enkhuizen
57:45
57:37
11
Amarensia Klompmaker
Monnickendam
59:57
59:38
12
Kim Zuijderwijk
Wervershoof
1:00:38
1:00:33
13
Femke Boermans
Amsterdam
1:01:23
1:01:04
14
Carlijn Van Der Sluijs
Amsterdam
1:02:09
1:01:44
15
Richelle Hoveling
Hoorn Nh
1:02:43
1:02:14
16
Anouk Mol
Zwaag
1:05:31
1:05:23
17
Janneke Sluijter
Enkhuizen
1:07:13
1:07:02
18
Hilda Laan
Enkhuizen
1:07:51
1:07:43
19
Lisette Mol
Grootebroek
1:07:58
1:07:34
20
Claudia Arends Companje
Arnhem
1:17:50
1:17:19
21
Anita Wagemaker
Enkhuizen
1:30:56
1:30:26
22
Panwasa Suriya
Wijdenes
1:30:56
1:30:26
10V35, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rita Quist
Hem
48:11
48:08
2
Hanneke van Stiphout
Amsterdam
54:30
54:16
3
WENDY Roeland
Purmerend
54:42
54:37
4
Inge Wajer
Den Helder
55:27
55:06
5
Patricia Noordeloos
Hoogkarspel
57:42
57:20
6
Amanda Smit
Wervershoof
57:48
57:42
7
Fenna Kaagman
Bovenkarspel
58:28
58:23
8
Tanja Kleuver
Oostwoud
1:00:25
1:00:11
9
Anita Neidhofer
Krommenie
1:02:25
1:02:07
10
Anieljah de Lange
Medemblik
1:04:09
1:03:38
11
Ryanne Sandstra
Enkhuizen
1:04:35
1:04:12
12
Nanda Theunisz Bruin
Enkhuizen
1:04:36
1:04:27
13
Rita Hooijmans
Bovenkarspel
1:09:15
1:09:09
14
Margriet Haakma
Zwaag
1:09:15
1:09:09
15
Karen Sijtsma
Slootdorp
1:09:55
1:09:49
16
Christa Brink
Castricum
1:11:30
1:11:15
17
Kim van Doorn
Enkhuizen
1:13:19
1:13:02
18
Gracilla Groevenstein
Almere
1:17:44
1:17:20
10V45, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luiza Wubben
.s-Gravenhage
52:43
52:42
2
Ayako Groot
Zwaag
55:16
55:07
3
Kirsty Visser-Veenstra
Den Helder
55:27
55:06
4
Pauline Appelman
Hoogkarspel
56:56
56:50
5
Saskia Boon
Grootebroek
57:16
57:11
6
Annegreet van der Vis
Oosterend Nh
1:00:18
59:53
7
Nicole van Eldik
Hoorn Nh
1:00:25
1:00:14
8
Jolanda van Leijen
Blokker
1:01:34
1:01:23
9
Yvonne Popkema
Slootdorp
1:09:55
1:09:49
10V55, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annette Bleeker
Enkhuizen
55:28
55:20
2
Els Pastoor
Lelystad
56:27
56:25
3
Marijke Piets
Amsterdam
1:04:43
1:04:10
21MSN, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Keuning
Hoorn Nh
1:21:20
1:21:19
2
Tobias Pennekamp
De Goorn
1:21:46
1:21:45
3
Vincent van den Berg
Wageningen
1:29:20
1:29:19
4
Erwin Neuvel
Wervershoof
1:31:23
1:31:19
5
Bart van Haaren
Amsterdam
1:33:15
1:33:13
6
Ruud Verbrugge
Medemblik
1:33:55
1:33:55
7
Bernhard Geertsema
Amersfoort
1:42:52
1:42:39
8
Rick Laan
Hoogkarspel
1:44:36
1:44:31
9
Thijs Hoogervorst
Wervershoof
1:45:24
1:45:17
10
Edwin Krikke
Leiden
1:50:41
1:50:24
11
Ronald van der Veen
Anna Paulowna
1:53:17
1:53:08
12
Erik van 't Hof
Midwoud
1:54:55
1:54:46
13
Daan Blok
Utrecht
1:57:38
1:57:22
14
Remco Peerdeman
Enkhuizen
2:01:29
2:01:20
15
Cor van Vaneveld
Lisse
2:27:14
2:27:11
21M35, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chris Koedooder
Amsterdam
1:27:19
1:27:18
2
Chris van de Bruinhorst
Alkmaar
1:30:53
1:30:51
3
Bertil Klootwijk
Haarlem
1:33:15
1:33:15
4
John Koomen
Wervershoof
1:36:39
1:36:35
5
Sjaak Kuin
Andijk
1:36:48
1:36:45
6
Ronald Grooteman
Wervershoof
1:36:55
1:36:53
7
Arjan Coens
Enkhuizen
1:42:07
1:42:05
8
Simon Lourens
Andijk
1:43:54
1:43:42
9
Robert Smit
Anna Paulowna
1:44:25
1:44:05
10
Bart Vossen
Wieringerwerf
1:46:43
1:46:37
11
Hans Klopper
Opperdoes
1:46:55
1:46:53
12
Bart Brouwer
Opperdoes
1:51:03
1:51:01
13
Tjeerd Buller
Hoorn Nh
1:52:23
1:51:57
14
Michael van Mullum
Medemblik
1:53:17
1:53:09
15
Andre van Viersen
Waarland
1:53:43
1:53:34
16
Isidro de Paz
Leiden
1:54:58
1:54:34
17
GJ van Schalkwyk
Medemblik
1:55:47
1:55:47
18
Martijn Rem
Enkhuizen
1:56:10
1:55:49
19
Sebastiaan Krijnsen
Medemblik
1:58:36
1:58:09
20
Omar Sasbrink
Hoogkarspel
2:01:02
2:00:46
21
Ed Ransijn
Westwoud
2:04:32
2:04:27
22
Michiel Loonstra
Enkhuizen
2:12:58
2:12:46
23
Leo de Zwarte
Wijdenes
2:33:35
2:33:07
21M45, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert Brienne
Medemblik
1:25:07
1:25:06
2
Edgar Griffioen
Hem
1:26:42
1:26:41
3
Antoine Flori
Haarlem
1:32:09
1:32:06
4
Gertjan Klumpenhouwer
Enkhuizen
1:34:04
1:34:03
5
Peter Berghuis
West-Terschelling
1:35:00
1:34:59
6
Stefan Hes
Hoorn Nh
1:36:16
1:36:12
7
Ronald Tromp
Berkhout
1:36:57
1:36:54
8
Danny Hajos
Den Helder
1:39:47
1:39:42
9
Robert sutadi Horneman
Wieringerwerf
1:40:22
1:40:21
10
Olvert-Jan Lap
Diemen
1:43:35
1:43:31
11
Harold Bakker
Avenhorn
1:44:05
1:43:46
12
Rob van der Pal
Zaandam
1:46:25
1:46:21
13
Hans Hoogervorst
Wervershoof
1:47:52
1:47:45
14
Arjan Groot
Schagen
1:48:22
1:48:09
15
Marco Meijer
Veenendaal
1:50:43
1:50:34
16
Dirk Draaisma
Hoorn Nh
1:52:47
1:52:24
17
Bas Zuurbier
Schagen
1:55:33
1:55:20
18
Arjan Bakker
Schagerbrug
1:56:07
1:55:51
19
RuuRd Boomstra
Den Helder
2:01:32
2:01:11
20
Johan Gorter
Andijk
2:01:36
2:01:08
21
Patrick Boekhout
Uitgeest
2:02:22
2:02:12
22
Marcel Deen
Wervershoof
2:17:35
2:17:04
21M55, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Albert van Ramshorst
Scharnegoutum
1:33:28
1:33:27
2
Louis Helsloot
Zwaag
1:34:04
1:34:03
3
Wim Zijlmans
Raamsdonksveer
1:39:24
1:39:21
4
Bas Klein
Woudenberg
1:45:48
1:45:44
5
Dick Waiboer
Spierdijk
1:45:59
1:45:31
6
Peter Nannings
Wognum
1:51:44
1:51:24
7
Mat Pronk
Berkhout
1:56:05
1:55:59
8
Sjaak Boon
Venhuizen
1:56:53
1:56:51
9
Ferdinand de Wildt
2:06:50
2:06:20
10
Joop Rikkelman
Hoorn Nh
2:09:07
2:08:54
11
Fred Langendijk
Medemblik
2:09:22
2:09:05
12
Paul Jong
Wervershoof
2:10:06
2:09:46
13
John Arnold
Great Ayton
2:10:52
2:10:30
14
Frank van der Kant
Bovenkarspel
2:14:07
2:14:07
15
Kees van Lieshout
Amsterdam
2:22:24
2:22:01
16
Machiel Kruizinga
Winkel
2:30:41
2:30:34
17
Simon Peerdeman
Enkhuizen
2:38:51
2:38:41
21VSN, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eveline Gelderman
Amsterdam
1:58:05
1:57:50
2
Kiki Coppens
Utrecht
2:01:13
2:00:56
3
Irene Deen
Bovenkarspel
2:01:31
2:01:22
4
Natasja van t Hof
Midwoud
2:07:21
2:07:13
5
Anne De Vries
Utrecht
2:20:43
2:20:27
6
Marjolijn Brakenhoff
Utrecht
2:25:16
2:24:58
7
Marielle Akpa
Sliedrecht
2:45:04
2:44:48
21V35, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liesbeth Baas
Westwoud
1:58:28
1:58:23
2
Wendy Zuiderwijk
Nieuwe Pekela
2:06:01
2:05:47
3
Chantal Wit
Twisk
2:07:28
2:07:26
4
Winnie de Jong
Enkhuizen
2:08:14
2:08:01
5
Chloe Prehn-Arnold
Enkhuizen
2:10:51
2:10:29
6
Milica Antic
Amsterdam
2:11:16
2:10:54
7
Gosia ML Furmanek
Dongen
2:11:26
2:11:07
8
Jaji Gosschalk
Amsterdam
2:18:27
2:18:03
9
Sabina van de Ree
Geertruidenberg
2:23:47
2:23:32
10
Petra Rempt
Twisk
2:24:15
2:24:12
11
Renate Broers
Hoogwoud
2:31:17
2:31:14
12
Mariska van der Werf
Wijdenes
2:33:36
2:33:08
13
Silvia Drewes
Muntendam
2:41:09
2:40:57
21V45, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wily Risselada
Zwaag
1:38:04
1:38:01
2
Joke Schoutsen
Medemblik
1:52:13
1:52:07
3
Esther Verschoor
Hoorn Nh
1:55:29
1:55:16
4
Angelique Leek
Uitgeest
2:07:02
2:06:52
5
Christa Nijholt
Hoogwoud
2:12:58
2:12:57
6
Barbara Verhallen
Amsterdam
2:14:28
2:14:09
7
Ina Haan
Veendam
2:41:09
2:40:57
8
Jolanda Oosterhoff
Wildervank
2:41:09
2:40:56
21V55, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Baas
Wognum
1:55:53
1:55:34
2
Simone Bakker-Edelenbosch
Enkhuizen
2:20:46
2:20:38
3
Ria Visser
Medemblik
2:32:55
2:32:49
21EST, 21 KM ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
RSG Enkhuizen
Enkhuizen
1:27:48
1:27:48
2
Florex - 1
Andijk
1:28:54
1:28:54
3
Zeer vlotte planga S
Andijk
1:29:48
1:29:48
4
Blommestijn Dekker
Enkhuizen
1:40:00
1:40:00
5
De Koffie Loopt
Bovenkarspel
1:41:29
1:41:29
6
Bergaatjes
Andijk
1:53:48
1:53:48
7
Schouten Techniek 1
Blokker
1:56:04
1:56:04
8
Rabobank Team
Bovenkarspel
1:56:45
1:56:45
9
Team Arwen
Zaandam
2:00:30
2:00:30
10
Golden Oldies
Purmerend
2:00:54
2:00:54
11
Team Ilh
Wieringerwerf
2:07:35
2:07:35
12
OneStepAfbouw
Medemblik
2:13:33
2:13:33
www.uitslagen.nl
06-09-2018 07:22