Uitslagenlijst Kustloop Vrouwenpolder

Vrouwenpolder - Zaterdag 1 september 2018

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Pleijte
Vlissingen
1:12:27
1:12:26
2
Huub van Noorden
Yerseke
1:14:08
1:14:07
3
Erwin Harmes
Middelburg
1:15:13
1:15:12
4
Tim van den Broeke
Vlissingen
1:16:20
1:16:19
5
Floris Willeboordse
Middelburg
1:16:33
1:16:32
6
Joeri Versluis
Middelburg
1:19:28
1:19:28
7
Matthijs van Scheijen
Rhenen
1:21:40
1:21:40
8
David Schrier
Vlissingen
1:22:54
1:22:54
9
Rems de Ridder
Arnemuiden
1:23:01
1:23:00
10
Jorim de Boks
Middelburg
1:25:54
1:25:53
11
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
1:27:09
1:27:07
12
Stefan van den Broeke
Axel
1:27:40
1:27:38
13
Jeroen van den broeke
Terneuzen
1:27:44
1:27:41
14
Jan-Willem Roelse
Goes
1:28:12
1:28:12
15
Dennis van den Broeke
Axel
1:28:47
1:28:45
16
Erik de Schipper
Vlissingen
1:29:43
1:29:42
17
Jaap wouters
Oostkapelle
1:30:05
1:30:04
18
Erwin van den Broeke
Axel
1:30:51
1:30:50
19
Willem Jan de Voogd
Leiden
1:31:14
1:31:14
20
Martijn Blommaert
Middelburg
1:31:53
1:31:52
21
Johan Spruit
Kapelle
1:32:02
1:32:00
22
Robin Jonkers
Tholen
1:33:09
1:33:02
23
Adriaan van keulen
Middelburg
1:33:26
1:33:25
24
Johan van de Woestijne
Zoutelande
1:33:38
1:33:17
25
Bart de Visser
Serooskerke Walcheren
1:34:03
1:34:01
26
Mike Oldenmenger
Middelburg
1:34:28
1:34:24
27
Rinus van de Woestijne
Middelburg
1:35:22
1:35:21
28
Colin Harmsen vd Vliet
Tholen
1:35:30
1:35:22
29
Niels van Bakergem
Middelburg
1:35:55
1:35:46
30
Kevin Dillis
Stekene
1:36:18
1:36:11
31
Henk van de Bas
Meliskerke
1:36:22
1:36:21
32
Peter Guiljam
Nijkerkerveen
1:36:27
1:36:21
33
Lennart Zweemer
Goes
1:36:46
1:36:45
34
Dennis van Antwerpen
Goes
1:37:01
1:36:37
35
Wouter de Bonte
Koudekerk aan den Rijn
1:37:51
1:37:41
36
Ies Goedbloed
Schiedam
1:38:55
1:38:48
37
Christian Janse
Aagtekerke
1:40:30
1:40:26
38
Christian Le Sage
Dongen
1:40:52
1:40:40
39
Gijs de Vries
Utrecht
1:41:32
1:40:55
40
Sjors Jasperse
Utrecht
1:41:49
1:41:31
41
Erik Damen
Koudekerke
1:41:51
1:41:39
42
Maurice Steketee
Middelburg
1:41:56
1:41:40
43
Sander van der Aarsen
Oudenbosch
1:43:03
1:42:45
44
Adam van Asperen
Vrouwenpolder
1:43:12
1:43:01
45
Eelke de Jong
Middelburg
1:43:16
1:43:03
46
Jan van Maren
Terneuzen
1:43:54
1:43:40
47
Dirk Jan Lukasse
Roosendaal
1:44:02
1:43:57
48
Lennart de Kam
Arnemuiden
1:44:14
1:43:58
49
Neil McBride
Colijnsplaat
1:44:21
1:44:17
50
Jan Kürsten
Dieden
1:44:30
1:44:21
51
Remy de Bruijn
Vrouwenpolder
1:44:34
1:44:24
52
Evert de Rijke
Hoek
1:44:59
1:44:44
53
Samuel Jobse
Aagtekerke
1:45:03
1:44:56
54
Peter Beuving
Breda
1:45:35
1:45:26
55
Klaas flikweert
's-Heer Abtskerke
1:45:35
1:45:33
56
Michiel Ketting
Breda
1:45:40
1:45:30
57
Vicent de Leeuw
Oost Souburg
1:45:40
1:45:27
58
Jurran schut
Breda
1:45:42
1:45:33
59
Daniel Walhout
Veere
1:45:46
1:45:31
60
Danny Mulder
Nijkerk Gld
1:46:36
1:46:00
61
Johannes Baas
Kootwijkerbroek
1:46:39
1:46:23
62
Arjen Zuidweg
Yerseke
1:47:37
1:47:34
63
Ricky Dekker
Meliskerke
1:47:44
1:47:24
64
Ronny Dekker
Deventer
1:47:45
1:47:25
65
Simon Voet
Koudekerke
1:47:51
1:47:38
66
Michael van Haute
Sint-Niklaas
1:48:22
1:48:15
67
Mirco Schütze
Schleiden
1:49:10
1:48:33
68
Peter Rotte
Middelburg
1:49:27
1:48:46
69
Bas de Nooyer
Biggekerke
1:49:36
1:49:26
70
Dimmy Ivens
Schoondijke
1:50:11
1:50:01
71
Wilco Dobbelaar
Hulst
1:50:39
1:50:08
72
Bart van Belle
Vlissingen
1:50:44
1:50:27
73
Chris Harinck
's-Gravenpolder
1:51:06
1:50:35
74
Frans Willem van der Maas
Goes
1:53:19
1:52:51
75
Marijn Huibregtsen
Westkapelle
1:53:38
1:53:28
76
Frans Niewenhuyzen
Middelburg
1:54:07
1:54:06
77
Derrick Dijkman
Twello
1:55:01
1:54:44
78
John Slabbekoorn
Wemeldinge
1:55:12
1:54:57
79
Jan Noom
Scherpenisse
1:55:18
1:54:49
80
Mark Koks
Middelburg
1:55:36
1:55:05
81
Corne den otter
Nieuwerkerk
1:56:40
1:56:25
82
Raymon van Belzen
Goes
1:56:53
1:56:52
83
Remko Hoogendoorn
Middelburg
1:57:11
1:56:44
84
Eric Cevaal
Oost-Souburg
1:57:59
1:57:46
85
Daniël Rouw
Middelburg
1:58:09
1:57:43
86
Erwin Dingemanse
Kortgene
1:58:34
1:58:13
87
Roland van Braak
Terneuzen
1:58:36
1:58:21
88
Remi Mesu
Middelburg
1:58:47
1:58:41
89
Mitchell Matthijssen
Rijsbergen
1:59:21
1:58:52
90
Arjen Dommisse
Krabbendijke
2:00:01
1:59:27
91
Kevin kuitems
Goes
2:03:11
2:03:10
92
Christian van Leeuwen
Vlissingen
2:03:24
2:02:50
93
Joost Liefbroer
Oost-Souburg
2:03:27
2:03:04
94
Peter Kok
Goes
2:06:06
2:05:59
95
Kevin van de heuvel
Goes
2:07:37
2:07:29
96
Kees-Jan de Vos
Aagtekerke
2:08:03
2:07:48
97
Geert van Maren
Terneuzen
2:08:38
2:08:24
98
Nieuwenhuize Étienne
Hellevoetsluis
2:08:48
2:08:07
99
Enssan Hobeijn
Vlissingen
2:09:43
2:09:16
100
Ferry Kooijman
Rotterdam
2:10:35
2:10:21
101
Thijs van der Zanden
Kapelle
2:14:05
2:13:25
102
Robin Bastiaanse
Grijpskerke
2:15:29
2:15:01
103
Maarten Riemens
Grijpskerke
2:17:24
2:16:55
104
Maarten van Kalsbeek
Middelburg
2:19:27
2:19:09
105
Dé Post
Pijnacker
2:19:53
2:19:18
106
Jordi Castel
Goes
2:21:08
2:20:24
107
Niels Westmaas
's-Heer Hendrikskinderen
2:32:32
2:32:00
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ralph Wiessner
Vlissingen
1:17:11
1:17:10
2
Corné van Belzen
Middelburg
1:22:54
1:22:53
3
Krijn Bustraan
Eindhoven
1:26:15
1:26:15
4
Peter van limbergen
Goes
1:26:25
1:26:23
5
Andy Huybens
Beveren
1:27:34
1:27:32
6
Erik Kok
Arnemuiden
1:29:26
1:29:24
7
Michel de Wee
Yerseke
1:29:38
1:29:35
8
Arjo Verhage
Aagtekerke
1:30:38
1:30:36
9
Bas Groothedde
Zierikzee
1:31:52
1:31:44
10
Gilles Geschiere
Meliskerke
1:31:53
1:31:52
11
Edwin van Alphen
Vlissingen
1:32:10
1:32:08
12
Jostein Decorte
Wolphaartsdijk
1:33:45
1:33:42
13
Olof Hoogesteger
Vlissingen
1:34:48
1:34:38
14
Lion Baas
Vlissingen
1:35:07
1:35:03
15
René de Visser
Nieuw- en Sint Joosland
1:35:43
1:35:40
16
Frank Hoogstrate
Yerseke
1:36:04
1:36:01
17
Willem de Vos
Middelburg
1:36:13
1:35:55
18
Patrick van Schilt
Halsteren
1:37:00
1:36:57
19
Ronnie Mesu
Middelburg
1:37:17
1:37:06
20
Ewald Provoost
Biggekerke
1:37:55
1:37:52
21
Manfred Scheiber
Domburg
1:38:17
1:38:07
22
Lars Daamen
Voorburg
1:38:43
1:38:20
23
Jeroen Kleijn
Krimpen aan de Lek
1:38:44
1:38:21
24
Eelco van Herp
Leiden
1:38:46
1:38:30
25
Jeroen Stuer
De Klinge
1:39:01
1:38:20
26
Martin Roest
Vlissingen
1:39:12
1:38:58
27
Marco Dieleman
Middelharnis
1:39:12
1:39:10
28
Bob Boekema
Veere
1:39:15
1:39:14
29
Frans Linders
Hoogerheide
1:40:08
1:39:59
30
Fedor van der Hage
Domburg
1:41:15
1:41:12
31
Marcel Sommeijer
Oost-Souburg
1:41:23
1:41:17
32
Martino Harinck
Middelburg
1:41:35
1:41:30
33
Rutger Wondergem
Middelburg
1:41:48
1:41:37
34
Dennis But
Middelburg
1:42:12
1:42:03
35
Huibert Lucas
Alblasserdam
1:42:37
1:42:35
36
Peter Visser
Alphen aan den Rijn
1:42:41
1:42:39
37
Niek van Belzen
Arnemuiden
1:42:45
1:42:41
38
Peter Koopman
Krabbendijke
1:43:01
1:42:55
39
Pascal van de Voorde
Middelburg
1:43:15
1:43:05
40
Werner den Exter
Vlissingen
1:43:21
1:43:08
41
Reinier Spijk
Goes
1:43:27
1:43:20
42
Jacob Holwerda
Dreischor
1:43:37
1:43:28
43
Marcel Vervuurt
Middelburg
1:43:39
1:43:35
44
Jozias Marijs
Arnemuiden
1:43:39
1:43:12
45
Gerard Machielse
Breda
1:43:39
1:43:32
46
Kaj de vries
Delft
1:44:10
1:43:56
47
Jan de Jager
Wolphaartsdijk
1:44:44
1:44:13
48
Danmar Dees
Goes
1:44:56
1:44:36
49
Eric van Eijkeren
Wilhelminadorp
1:45:07
1:44:46
50
Stephan Jozwiak
Vlissingen
1:45:10
1:44:56
51
Bram van Keulen
Meliskerke
1:45:24
1:45:20
52
Ferry Goedhart
Oost-Souburg
1:45:43
1:45:36
53
Martin Koole
Vlissingen
1:45:48
1:45:42
54
Gérard de Nooijer
Oost Souburg
1:45:58
1:45:54
55
Marc de Groote
Middelburg
1:46:01
1:45:41
56
Ronald Melaard
Oost Souburg
1:46:12
1:46:07
57
Coen Dekker
Zaamslag
1:46:49
1:46:37
58
Bas Daalman
Goes
1:47:17
1:47:06
59
Wilco Franken
Kapellebrug
1:47:57
1:47:29
60
John Compiet
Hulst
1:48:06
1:47:37
61
Jan C. de Vries
Alphen aan den Rijn
1:48:56
1:48:53
62
Vincent Stuer
Mechelen
1:49:09
1:48:29
63
Pieter-Jan de Baar
Wolphaartsdijk
1:49:13
1:49:06
64
Leon Vermeulen
Wemeldinge
1:50:13
1:50:05
65
Corne Nieuwkerk
Koudekerke
1:50:33
1:50:30
66
Gert-Jan Ludikhuize
Middelburg
1:50:44
1:50:20
67
Michel Carol
Arnemuiden
1:50:50
1:50:28
68
Marco van het Westende
Arnemuiden
1:51:25
1:51:19
69
Martien van Es
Middelburg
1:53:03
1:52:32
70
Roel Latuheru
Middelburg
1:53:31
1:53:15
71
Franklin Nieuwdorp
Middelburg
1:53:52
1:53:27
72
Hans Tramper
Goes
1:54:13
1:53:49
73
Frans Kolijn
Oost-Souburg
1:54:34
1:54:12
74
Martin Francke
Middelburg
1:54:59
1:54:29
75
Matthijs van Straten
Vlissingen
1:55:01
1:54:28
76
Leon Verlinde
Terneuzen
1:55:26
1:55:04
77
Michiel Bleijenbergh
Middelburg
1:55:36
1:55:26
78
Gertjan Bakker
Goes
1:56:07
1:56:04
79
Marco Bouwman
Middelburg
1:56:14
1:55:52
80
Marco Meur
Middelburg
1:56:45
1:56:34
81
Dennis de Boer
Vlissingen
1:56:52
1:56:26
82
Jaap van Beest
Vlissingen
1:56:52
1:56:26
83
Dennis van Rutten
Middelburg
1:57:07
1:56:47
84
Henk Schraa
Vlissingen
1:57:24
1:56:57
85
Paul de Bruijn
Vlissingen
1:57:24
1:56:54
86
Mathieu Koning
Arnemuiden
1:57:41
1:57:00
87
Wim-Paul Lievense
Middelburg
1:58:21
1:58:01
88
Leendert Andeweg
Hendik Ido Ambacht
1:58:44
1:58:05
89
Michel Sinke
Middelburg
1:58:51
1:58:34
90
Wouter Labrujere
Nieuw- en Sint Joosland
1:59:40
1:59:19
91
Joop Albronda
Middelburg
1:59:45
1:59:16
92
Rudi Aantjes
Krabbendijke
1:59:56
1:59:24
93
Marco Wauters
Vogelwaarde
2:00:41
2:00:11
94
Johan Monden
Etten-Leur
2:00:41
2:00:35
95
Roy Hendriksen
Middelburg
2:01:50
2:01:13
96
Mark Kakes
Nisse
2:02:09
2:01:40
97
Jan-Willem Huiszoon
Arnemuiden
2:02:53
2:02:53
98
Ferry Schraa
IJsselstein Ut
2:03:27
2:03:17
99
Erno Tramper
Middelburg
2:03:33
2:03:16
100
Michel Meeuwse
Vlissingen
2:03:49
2:03:40
101
Raf Spaeter
Middelburg
2:05:16
2:04:42
102
Jacco Duvekot
Vrouwenpolder
2:05:47
2:05:46
103
Jeroen Paijmans
Hulst
2:06:08
2:05:43
104
Dennis van der Linden
Vlissingen
2:06:16
2:05:49
105
Caio de Graaf
Burg-Haamstede
2:06:20
2:06:14
106
Maarten Everaard
Hulst
2:06:49
2:06:32
107
Rene Musters
Putte
2:07:35
2:07:02
108
Frank de koeijer
Vlissingen
2:11:48
2:11:08
109
Andre Kramer
Yerseke
2:13:33
2:13:15
110
Edwin Blok
Middelburg
2:13:37
2:13:15
111
Steven Houweling
Vrouwenpolder
2:15:46
2:15:21
112
David perquin
Kats
2:16:58
2:16:24
113
Remco van de Waart
Bergen op Zoom
2:17:07
2:17:01
114
Ed van Ingen
Ridderkerk
2:17:42
2:17:01
115
Wilco Ouwens
Zwijndrecht
2:22:09
2:21:52
116
Jan Leidigkeit
Ettenheim
2:24:18
2:23:42
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Balkenende
Goes
1:27:16
1:27:15
2
Marius Besuijen
Middelburg
1:27:25
1:27:23
3
John Slabbekoorn
Kapelle
1:27:27
1:27:27
4
Erik Poppe
Biggekerke
1:28:00
1:27:59
5
Daniel Meeus
nijlen
1:32:06
1:32:05
6
Sjaak Brouwer
Vlissingen
1:32:36
1:32:33
7
Thomas Marohn
Sauerlach
1:34:35
1:34:34
8
Aart Joziasse
Middelburg
1:35:19
1:34:56
9
Jan Louws
Middelburg
1:36:11
1:36:07
10
Peter Honcoop
Rijen
1:39:25
1:39:20
11
Sjef Goris
Middelburg
1:39:27
1:39:19
12
Jan van Geurt
1:40:22
1:40:16
13
René Harinck
Oost-Souburg
1:40:26
1:40:23
14
Andre de Schipper
Roosendaal
1:40:29
1:40:27
15
Leo Dalebout
Gapinge
1:41:09
1:40:48
16
Francois van de Broecke
Breskens
1:41:22
1:40:58
17
Co de Feijter
Zierikzee
1:41:46
1:41:41
18
John vd Watering
Bergen op Zoom
1:42:46
1:42:40
19
Arjen Vermeulen
Veere
1:42:53
1:42:50
20
Willy de Blaeij
Terneuzen
1:43:11
1:42:57
21
Nico Geelhoed
Katwijk Zh
1:43:25
1:43:23
22
Rinus Paardekooper
Goes
1:43:41
1:43:37
23
Wijnand Vette
Middelburg
1:44:52
1:44:38
24
Jos de Keijzer
Hoogerheide
1:45:02
1:44:54
25
Jan Dominicus
Middelburg
1:45:29
1:45:11
26
Adrie van de Bosse
Oostkapelle
1:46:32
1:46:21
27
Jan Heshof
Steenbergen Nb
1:46:57
1:46:28
28
Wim Dingemanse
Grijpskerke
1:47:11
1:47:06
29
Tonnis van der Tuin
Kattendijke
1:47:46
1:47:27
30
Ko van Damme
Kwadendamme
1:48:13
1:47:56
31
Jos Put
Vlissingen
1:49:50
1:49:35
32
Jacky Luitwieler
Oost-Souburg
1:50:28
1:50:14
33
Jack Smits
Oost-Souburg
1:50:35
1:50:19
34
Pieter den Hollander
Serooskerke Walcheren
1:50:44
1:50:31
35
John de Boer
De Meern
1:50:45
1:50:08
36
Hans Lievense
Middelburg
1:50:54
1:50:35
37
Han Mathijssen
Haaren
1:50:57
1:50:40
38
Lucas Houweling
Rotterdam
1:51:23
1:50:55
39
Jan Cornelisse
Middelburg
1:52:23
1:52:21
40
Kees van den Berk
Roosendaal
1:53:05
1:52:46
41
Bram Sturm
Middelburg
1:53:42
1:53:22
42
Rob van der Post
Amersfoort
1:53:43
1:53:01
43
Wim Oussoren
Dordrecht
1:54:15
1:53:54
44
Bert de Vos
Zierikzee
1:54:18
1:53:59
45
Bram Kotvis
Zierikzee
1:54:21
1:54:01
46
Laus de Ridder
Vlissingen
1:54:44
1:54:18
47
Jan de Reu
Middelburg
1:54:52
1:54:41
48
Jan Davidse
Oost-Souburg
1:54:53
1:54:43
49
Marcel Jansen
Someren
1:55:10
1:54:51
50
René Goetheer
Wolphaartsdijk
1:55:16
1:54:38
51
Anton Engels
Middelburg
1:55:35
1:55:23
52
Wies Koekkoek
Hulst
1:55:39
1:55:09
53
Kees de Visser
Aagtekerke
1:55:47
1:55:25
54
Wim Tabak
Vlissingen
1:56:01
1:55:44
55
Peter Sanderse
Zoutelande
1:56:14
1:55:49
56
Frank Schoonwater
Vlissingen
1:57:23
1:56:56
57
Leo Goedegebure
's-Heer Arendskerke
1:57:33
1:57:12
58
Fred Spruit
Gouderak
1:59:04
1:58:26
59
Jeroen hage
Middelburg
1:59:11
1:58:58
60
Jan Kaljouw
Oostkapelle
1:59:13
1:58:43
61
Alwin Oerlemans
Woerden
1:59:32
1:58:56
62
Johan Barnard
's-Gravenhage
1:59:33
1:58:59
63
Adrie de Kraker
Kapelle
1:59:43
1:59:19
64
Bennie Heijmans
Hulst
2:00:22
1:59:53
65
Peter Meijaard
Kloetinge
2:01:07
2:00:29
66
Kees Dijl
Waarde
2:02:01
2:01:27
67
Leonard Francke
Maassluis
2:02:14
2:01:51
68
Lex van Zuilen
Vlissingen
2:02:27
2:01:49
69
Leon Buijs
Halsteren
2:02:52
2:02:48
70
Rob Bourgonje
Driewegen
2:03:29
2:02:47
71
Eric van der Starre
Raamsdonksveer
2:03:53
2:03:41
72
Cherry Strating
Kamperland
2:05:14
2:04:49
73
Kees van der Heijden
Vlissingen
2:06:56
2:06:41
74
Mario Matulessy
Domburg
2:08:11
2:07:50
75
Nevzat Altikulac
Middelburg
2:08:45
2:08:12
76
Nieuwenhuize Freddy
Hellevoetsluis
2:08:51
2:08:11
77
Hans Matthijssen
Rijsbergen
2:08:55
2:08:28
78
Figueras
Pulle
2:10:12
2:10:07
79
Wim Boogert
Middelburg
2:13:16
2:12:54
80
Wolfgang Krug
Middelburg
2:14:22
2:13:53
81
Floor Groeneveld
Zwijndrecht
2:17:56
2:17:14
82
Ard Zitman
Oost Souburg
2:19:16
2:18:44
83
Rene Nijsse
Wolphaartsdijk
2:19:44
2:19:00
84
Peter Castel
Goes
2:21:08
2:20:24
85
Patrick d'Hooghe
Dronten
2:21:58
2:21:16
86
Remco Jansen
Maasland
2:23:30
2:23:07
87
Dick Hilberdink
Vlissingen
2:24:00
2:23:46
88
Chris Bruinsma
Ouderkerk aan den IJssel
2:49:22
2:48:43
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leen de Groot
Sliedrecht
1:38:30
1:38:16
2
Matthys Dirk
Herentals
1:40:13
1:39:52
3
Henk Lous
Vlissingen
1:40:48
1:40:27
4
Reinier van Wouwe
Serooskerke Walcheren
1:41:11
1:41:10
5
Koen de Vries
Vlissingen
1:42:05
1:41:59
6
Jos Boot
Zoutelande
1:42:15
1:42:07
7
Gert Kooiman
Middelburg
1:45:35
1:45:29
8
Cor Kloet
Burgh-Haamstede
1:47:32
1:47:27
9
Ronnie Krocke
Oost Souburg
1:50:21
1:49:47
10
Gerrit Spaans
Goes
1:50:54
1:50:36
11
Jos Torremans
Vosselaar
1:51:34
1:51:05
12
Simon van Boven
Nijkerk Gld
1:51:49
1:51:14
13
Adri Koole
Serooskerke Walcheren
1:52:56
1:52:45
14
Ronald van Hercules
Serooskerke Walcheren
1:55:27
1:55:09
15
Theo Wubs
Amsterdam
1:55:31
1:55:19
16
Marin de Nooijer
Vlissingen
1:55:50
1:55:40
17
Henk van der Poel
Westkapelle
1:57:23
1:56:48
18
Pieter Karman
Lewedorp
1:58:19
1:58:03
19
Cor Schipper
Middelburg
1:58:24
1:58:22
20
Ad van Asperen
Hendrik Ido Ambacht
1:58:26
1:58:16
21
John Jansen
Lewedorp
1:58:44
1:58:14
22
Ward Lauwers
Asten
1:58:55
1:58:20
23
Siem Cornelisse
Arnemuiden
1:59:33
1:58:54
24
Imo Jongepier
Nieuw- en Sint Joosland
1:59:54
1:59:25
25
Ad den Dekker
Kapelle
2:00:42
2:00:42
26
Wim Witte
Borssele
2:02:14
2:01:52
27
Bert Lemmens
Herten
2:03:54
2:03:42
28
André de Koning
Goes
2:04:24
2:03:45
29
Eric Haest
Kasterlee
2:05:41
2:05:13
30
Kees van Belzen
Ritthem
2:06:33
2:06:07
31
Hans Joosse
Middelburg
2:07:01
2:06:37
32
Jan Jobse
Serooskerke Walcheren
2:07:13
2:06:42
33
Chris den Hartog
Dordrecht
2:07:51
2:07:16
34
Jan Dalebout
Kapelle Beizelinge
2:09:23
2:08:41
35
Harry Anders
Arnemuiden
2:10:13
2:09:49
36
Jan Euser
Veere
2:10:59
2:10:45
37
Levien de Blaeij
Terneuzen
2:11:12
2:10:54
38
Leon van Liere
Middelburg
2:11:20
2:10:54
39
Rene Janse
Axel
2:13:51
2:13:38
40
Jan Casper van Schagen
Goes
2:14:40
2:14:00
41
Frans van der Aarsen
Oudenbosch
2:14:54
2:14:29
42
Bram van Hoeve
Terneuzen
2:16:14
2:15:37
43
Rob Vlietstra
Nijkerkerveen
2:18:53
2:18:17
44
Geo Walraad
Vlissingen
2:30:16
2:29:52
45
Piet Verhage
Westkapelle
2:32:07
2:31:37
46
Wolfgang Schäfer
Kloetinge
2:38:27
2:38:13
47
Rob Mul
Ouderkerk aan den IJssel
2:49:22
2:48:41
48
Rinus van Meijeren
Lekkerkerk
2:49:22
2:48:42
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monica Sanderse
Vlissingen
1:32:38
1:32:37
2
Mirthe Overkamp
Koudekerke
1:33:34
1:33:34
3
Saskia Giljam
Kapelle
1:43:38
1:43:34
4
Willeke den Dikken
Nijkerk Gld
1:46:36
1:46:00
5
Lieke Buijs
Halsteren
1:46:44
1:46:40
6
Melissa ten Kate
Terneuzen
1:46:52
1:46:38
7
Elsbeth Haasnoot
Middelburg
1:48:01
1:47:55
8
Kim de Nooijer
Ganshoren
1:49:35
1:49:24
9
Dore Priester
Middelburg
1:49:48
1:49:30
10
Suzanne van Elsacker
Middelburg
1:50:27
1:50:20
11
Mascha Eckhardt
Roosendaal
1:50:46
1:50:08
12
Marcella Roks
Fijnaart
1:52:05
1:51:36
13
Sabine Gelok-Flipse
Koudekerke
1:55:35
1:54:58
14
Nathalie Slabbekoorn
Kapelle
1:55:45
1:55:17
15
Annette Bevelander
Rilland
1:56:13
1:56:13
16
Linda de Groot
's Heerenhoek
1:56:52
1:56:27
17
Henriette van Linden Tol
Goes
1:58:45
1:58:43
18
Tessa Goorsenberg
Koudekerke
1:58:53
1:58:17
19
Marianne Koster
Borssele
1:59:18
1:59:06
20
Bianca Davidse
Goes
2:01:40
2:01:09
21
Sara Schütze
Schleiden
2:02:19
2:01:42
22
Roos Slagboom
Middelburg
2:02:54
2:02:37
23
Evelien Capello
's-Heerenhoek
2:03:26
2:03:02
24
Wendy Wijnstra-Slabbekoor
Kapelle
2:03:28
2:03:22
25
Jarinda Poppe
Rotterdam
2:03:31
2:03:03
26
Wendy scholten
Goes
2:04:13
2:03:43
27
Fransine Verhage
Rotterdam
2:04:28
2:04:00
28
Nanda Hendrikse
Middelburg
2:06:55
2:06:27
29
Marjon Mulder
Koudekerke
2:07:01
2:06:36
30
Manon Heyens
Sint Jansteen
2:09:56
2:09:25
31
Anne Teunissen
Rotterdam
2:10:34
2:10:20
32
Nadine Wouters
Meliskerke
2:13:30
2:13:00
33
Veroni Meijer
Middelburg
2:15:38
2:15:22
34
Liesbeth Rijnberg
Grijpskerke
2:15:41
2:15:15
35
Roelien Grob-Braber
Vlissingen
2:16:27
2:16:17
36
Melanie Kaljouw
Oostkapelle
2:17:29
2:16:58
37
Serena van den Hooven
Middelburg
2:19:25
2:19:07
38
Marina Mol - Krijger
's Heer Abtskerke
2:19:43
2:18:59
39
Pien Westmaas
Goes
2:19:51
2:19:17
40
Kirsten Post
Pijnacker
2:19:51
2:19:17
41
Rebecca van Winkelhof
Middelburg
2:21:37
2:21:30
42
Jessica Maas
Zoutelande
2:25:54
2:25:22
43
Katja de Groes
Vrouwenpolder
2:28:04
2:27:25
44
Elianne van der Weele
Vrouwenpolder
2:30:58
2:30:52
45
Jojanneke Schuurman
Schore
2:38:27
2:38:12
46
Michèlle Kebapci
Vrouwenpolder
2:43:40
2:43:25
47
Jasmijn Jansen
Maasland
2:44:36
2:44:15
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anjolie Engels-Wisse
Middelburg
1:32:40
1:32:39
2
Annelies Postema
Roosendaal
1:40:54
1:40:52
3
Angélique Jansen
Middelburg
1:41:53
1:41:53
4
Sophie Miljoen
Gapinge
1:42:52
1:42:52
5
Evelien van Sparrentak
Middelburg
1:43:40
1:43:36
6
Alma de haan
Delft
1:44:14
1:44:00
7
Sonja van Hecke
Roosendaal
1:49:17
1:49:05
8
Petra Nieuwkerk
Koudekerke
1:50:34
1:50:31
9
Judith Goetheer
Kloetinge
1:56:21
1:55:50
10
Kirsten Voorham
Burg-Haamstede
1:56:50
1:56:43
11
Annet van de Kreke
Oost-Souburg
1:57:14
1:56:58
12
Muriel Hofman
Kloetinge
1:58:23
1:57:53
13
Marjan Ririhena-Sturm
Middelburg
1:58:55
1:58:35
14
Corina Lievense
Middelburg
2:01:12
2:00:53
15
Daniella Evers
Middelburg
2:02:01
2:01:41
16
Hilde Jacobs
Boechout
2:02:06
2:02:02
17
Petra van Gorcum
Sprang-Capelle
2:02:14
2:02:02
18
Jacqueline Kafoe-Quist
Zierikzee
2:03:15
2:02:55
19
Caroline Neyens
Raamsdonksveer
2:03:53
2:03:40
20
Catherine de Meyer
Waasmunster
2:04:53
2:04:34
21
Dorien van der Helm
Sint-Niklaas
2:05:02
2:04:43
22
Marjan de Schipper
Middelburg
2:05:18
2:04:52
23
Emanuëla Bracke
Axel
2:05:18
2:04:40
24
Mireille Huiszoon
Arnemuiden
2:06:32
2:06:09
25
Ilja van oerle
Hoogerheide
2:06:43
2:06:38
26
Monique Janssen
Nijmegen
2:07:22
2:06:59
27
Jolanda van Keulen
Middelburg
2:07:58
2:07:34
28
Remke van Belzen
Arnemuiden
2:08:01
2:07:49
29
Wendy van der Heide
Vlissingen
2:08:49
2:08:23
30
Karin van Noorden
Vlissingen
2:09:11
2:08:42
31
Esther van Sluijs-kole
Kloetinge
2:09:15
2:08:38
32
Mirjam Kloet-Bezemer
Arnemuiden
2:12:30
2:12:18
33
Maria Vierthaler
Vlissingen
2:12:49
2:12:23
34
Myra Latuheru
Middelburg
2:14:21
2:14:10
35
Monika Tramper
Middelburg
2:14:21
2:14:10
36
Yvonne Klompmaker
Ermelo
2:14:26
2:13:53
37
Noleen Schraa
Vlissingen
2:14:30
2:14:03
38
Sung van’t Veer
Middelburg
2:14:48
2:14:05
39
Mariska Luiten
Middelburg
2:14:48
2:14:05
40
Tina Verhulst
Oostkapelle
2:17:32
2:17:00
41
Loretta Dominicus
Koudekerke
2:21:37
2:21:31
42
Sasja van Bommel
Zwijndrecht
2:22:11
2:21:55
43
Caroline Ganseman
Goes
2:23:32
2:23:08
44
Stefanie Leidigkeit
Ettenheim
2:24:18
2:23:41
45
Angelique Goverde
Middelburg
2:25:54
2:25:22
46
Esther Brouwer
Vlissingen
2:27:28
2:26:56
V50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Versluis
Gapinge
1:45:36
1:45:30
2
Henny Strating
Kamperland
1:50:47
1:50:29
3
Marianne de Schipper
Roosendaal
1:51:53
1:51:42
4
Cobi Louwerse
Veere
1:58:25
1:58:14
5
Rebecca De Winter
Ovezande
2:02:23
2:02:02
6
Annie Langeweg
Zevenbergen
2:02:32
2:02:03
7
Suzanne Geschiere
Sint Laurens
2:02:39
2:02:33
8
Johanna van Cranenburgh
Vrouwenpolder
2:02:54
2:02:46
9
Ingrid Koene
Middelburg
2:03:45
2:03:20
10
Josa van der Vliet
Terneuzen
2:05:18
2:04:55
11
Jolanda Kolijn
Oost-Souburg
2:08:46
2:08:27
12
Anita Stoop
Zevenbergen
2:11:14
2:10:45
13
Jacqueline de Bondt
Goes
2:12:49
2:12:34
14
Ellen Vis
Halsteren
2:13:25
2:13:17
15
Regine Boogert
Middelburg
2:13:37
2:13:14
16
Janneke Wiskerke
Goes
2:14:09
2:13:53
17
Marjan Boogaard
Middelburg
2:14:24
2:13:52
18
Anniek de Rijck- Serrarens
Sint Jansteen
2:16:58
2:16:31
19
Jacqueline de Bree
Middelburg
2:16:58
2:16:20
20
Lia Dobbelaar
Heinkenszand
2:17:21
2:16:58
21
Corinne Hannewijk
Vlissingen
2:19:16
2:18:51
22
Nicky Sherrington Brent
Domburg
2:21:50
2:21:24
23
Jacqueline Verbraeken
Arnemuiden
2:22:13
2:21:45
24
Alies Huissoon
Kortgene
2:25:28
2:24:55
25
Frederiek Huiszoon
Middelburg
2:25:29
2:24:56
26
Lian Kuiper
Bergen op Zoom
2:26:39
2:26:33
27
Lina Westmaas
's Heer Hendrikskinderen
2:32:32
2:31:59
28
Marylin Bruinsma-Labelle
Ouderkerk aan den IJssel
2:49:22
2:48:42
V60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellie Spaans
Goes
2:03:44
2:03:20
2
Marleen Huson
Oost-Souburg
2:07:03
2:06:42
3
Riet Pouwelse
Vrouwenpolder
2:14:42
2:14:10
4
Marie Vlietstra
Nijkerkerveen
2:18:53
2:18:17
5
Lenie de Visser
Schiedam
2:20:16
2:19:58
6
Gera van Boven
Nijkerk Gld
2:25:57
2:25:22
Timing mede mogelijk gemaakt door MySports
www.uitslagen.nl
04-09-2018 14:37