Uitslagenlijst Triasrun

Harderwijk - Zaterdag 1 september 2018

J-12, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christian Kleermaker
Harderwijk
4:40
2
Emiel sinte Maartensdijk
Harderwijk
4:48
3
Twan van der Weiden
Athlos
4:53
4
Nick Jacobs
Athlos
5:00
5
Tieme Koornstra
Athlos
5:02
6
Noël Oliver Szerenley
Lelystad
5:04
7
Milan Jager
Harderwijk
5:17
8
Quinten Serree
Athlos
5:29
9
Jesse Leenstra
Athlos
5:38
10
Tim Schuttelaar
Athlos
5:43
11
Jesse Koornstra
Athlos
5:47
12
Sven van der Weide
Athlos
5:51
13
Thom Groenen
Harderwijk
5:51
14
Pim van der Zwaard
Harderwijk
6:04
15
Jesse Kamphorst
Harderwijk
6:20
16
Victor Duits
Harderwijk
6:21
17
Felix Flanderijn
Harderwijk
6:32
18
Sven Petersen
Hierden
6:33
19
Joep van ‘t Slot
Harderwijk
6:36
20
Jille Kerkvliet
Harderwijk
6:39
21
Tim van Plateringen
Harderwijk
6:41
22
Siem van ‘t Slot
Harderwijk
6:56
23
Timme de Poel
Harderwijk
7:09
24
Tijmen Venema
Harderwijk
7:13
25
Kayn Westerhof
Ermelo
7:24
M-12, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fabienne sinte Maartensdijk
Harderwijk
5:22
2
Merel Geursen
Athlos
5:54
3
Sarah Schippers
Harderwijk
5:57
4
Kristel West
Harderwijk
6:07
5
Sanne Lunenborg
Harderwijk
6:50
6
Felien Schuchard
Harderwijk
7:03
7
Vera Groenen
Harderwijk
7:19
8
Tess Schuttelaar
Harderwijk
7:22
9
Fenna de Poel
Harderwijk
7:23
10
Zoey Jager
Harderwijk
7:34
11
Lyan Mulder
Harderwijk
8:00
H5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cornelis Scheltinga
Apeldoorn
18:29
2
Wessel Geursen
Athlos
19:00
3
Marcel Doornekamp
Athlos
19:17
4
Gert-Kees Larooij
Ermelo
19:28
5
Jan Simonse
Athlos
20:07
6
Rick Celie
Harderwijk
21:32
7
Kjell Raaijmakers
Athlos
22:00
8
Lammert Heijnen
Lochem
22:05
9
Tjeerd Westerhof
Ermelo
22:22
10
Gerard Petersen
Hierden
22:28
11
Bert Doppenberg
Putten
23:16
12
Erwin Middelkamp
Harderwijk
24:21
13
Rob Langeveld
Lekkerkerk
26:58
14
Yair van Veelen
Hattem
28:50
15
Anton Schuurman
Amsterdam
36:18
D5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne van Leeuwen
Athlos
20:26
2
Linda Eektimmerman
Zwolle
22:40
3
Laura van Manen
Amsterdam
23:49
4
Emma Meijer
Flevo Delta
25:58
5
Mirjam Spoeder
Hoogeveen
28:20
6
Benthe Guezen
Heerde
28:48
7
NN
NN
28:51
8
Esther Santing
Harderwijk
29:39
9
José Venema
Harderwijk
30:47
10
Annelinde Verboom
Harderwijk
33:54
H10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sten Oostland
Athlos
34:37
2
Bert Ruitenbeek
Hooglanderveen
35:08
3
Arjan Koorenaar
Nijkerk
35:20
4
Johan Pul
Running2000
41:54
5
Ramon de la Fuente
Amersfoort
42:00
6
Arjan Koornstra
Harderwijk
42:05
7
Martin Goedhart
Ermelo
42:13
8
Davy van Duinen
Harderwijk
42:56
9
Henk Krop
Harderwijk
48:07
10
Charles Saiboo
Ermelo
48:10
11
Arnoud van Susteren
Nunspeet
48:11
12
Ronald Geurtsen
Harderwijk
51:39
13
Dick Nagelhout
Harderwijk
51:51
14
Marc Berghuis
Ermelo
56:27
15
Johan van Manen
Harderwijk
56:35
16
Gert Kaijser
Harderwijk
56:56
17
Rudi de Reuver
Utrecht
58:21
18
Richard van der Poll
Putten
59:20
19
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
1:01:57
D10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dineke Bos
Athlos
46:43
2
Dodi Koopmans
Soesterberg
47:22
3
Jeanetta van de Mheen
Harderwijk
50:03
4
Dorothé Norg
Assen
54:32
5
Petra Bus
Almere
1:01:29
6
Anouk van Braak
Harderwijk
1:07:13
7
Sharona van Wijk
Almere
1:15:43
www.uitslagen.nl
15-01-2019 21:15