Uitslagenlijst B&C Bommen Berendloop

Groningen - Zondag 26 augustus 2018

J8, KIDS 1000M 8JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Tebbens
Groningen Atletiek
3:52
2
SamuelUit Oude Groeneveld
Groningen Atletiek
3:59
3
Daan forsten
Haren Gn
4:32
4
Mattan Kremer
Groningen
4:41
5
Reinier Sibeijn
4:43
6
Hugo Rave
Groningen
4:44
7
Sander van Staalduinen
Groningen Atletiek
4:45
8
Shane Dylan Langerijs
Schöninghsdorf
5:14
9
Floris de Jong
Groningen Atletiek
5:35
10
Ravello Bavinck
Appingedam
6:18
M8, KIDS 1000M 8JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Wilbers
Groningen Atletiek
4:04
2
Joy silvius
Peize
4:34
3
Marin ter Steege
Eelderwolde
4:41
4
Sanne Bonder
ATC '75
5:14
MSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fabian ten Kate
20:18
20:17
2
Thijmen van der Loop
21:09
21:08
3
Tom Nuijen
Groningen
22:17
22:15
4
Edwin van der Veen
Groningen
25:07
25:06
5
Eric Verschoor
Haren Gn
26:11
26:05
6
Maik Bokx
Eelderwolde
26:29
26:29
7
Harrie Schuiling
Groningen
26:30
26:28
8
Erik Jan Linstra
26:44
26:40
9
Ralph Galliard
27:27
27:25
10
Kevin Buiter
Sleen
27:28
27:25
11
Egbert Kroes
Groningen
27:40
27:34
12
Kasper van Hoek
Groningen
28:27
28:25
13
Tim Velthuis
Groningen
28:46
28:32
14
Arjan Hegge
Artemis
28:48
28:46
15
Marko everts
Groningen
29:12
29:06
16
Wang van Ingen Schenau
29:13
29:09
17
Luuk ten Have
Zuidlaren
29:19
29:16
18
Tim Kolvenbag
29:59
29:46
19
Roelof schuiling
Winsum Gn
30:13
29:51
20
Ruud de Jong
Ezinge
30:23
30:15
21
Jasper Venema
Groningen
30:57
30:54
22
Mark Giesolf
31:04
31:02
23
Roy Woesthuis
Groningen
31:08
31:03
24
Leon Boer
Loopgroep PK
31:36
31:33
25
Niels ten Have
Groningen
31:41
31:25
26
Jeroen Reens
Groningen
31:42
31:27
27
Rogier Muller
Tolbert
32:08
32:04
28
Julius Langenberg
32:21
32:09
29
Ronald van der vaart
Haulerwijk
33:18
33:08
30
Oane Smit
Groningen
33:28
33:22
31
Lennard van der Molen
Groningen
35:09
35:06
32
Ralph Mennes
Groningen
35:25
35:15
33
Hans Gerlsma
Joure
35:38
35:24
34
Stefan Hemmes
Groningen
35:42
35:27
35
Henry Rozema
35:43
35:24
36
Guido Aris
Haren Gn
36:32
36:24
37
Wessel Bieze
Veendam
36:57
36:53
38
Malte Borggrewe
Groningen
37:01
36:54
39
Jitse Hijlkema
Groningen
37:03
36:46
40
Henri Ligtenberg
Groningen
37:11
37:05
41
Onno Radder
Groningen
37:12
37:00
42
Sander De Vries
Loopgroep Bedum
40:18
40:08
43
Rene Bulthuis
Holwierde
40:33
40:31
44
Kevin de Vette
42:03
41:50
45
Joran Doornbos
43:24
43:13
M40, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen van der Veen
24:14
24:13
2
Jan-Anne Wieringa
Groningen
27:31
27:28
3
John Bernal
29:49
29:45
4
Coen Visser
Groningen
30:25
30:06
5
Jan Sjoerd Sibma
Groningen
31:25
31:19
6
Peter Van der veen
Appingedam
32:52
32:38
7
Freddy Woudstra
32:55
32:42
8
Hans Arling
Siddeburen
34:10
34:06
9
Abel Keun
34:16
34:09
10
Rob Meijer
Groningen
37:56
37:43
11
Jan Kolling
Loopgroep gRUNN
38:00
37:58
12
Richard Borgman
Winsum Gn
41:12
41:03
13
Patrick Bieze
Veendam
42:22
42:16
14
Ronald van den Hurk
Sneek
42:29
42:21
15
Wim Schouten
Veendam
43:13
43:02
16
Dave Schinkelshoek
Diever
45:29
45:12
17
Rene van Dijk
49:35
49:24
M50, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Verschoor
Haren Gn
26:22
26:16
2
Andre van der Iest
Groningen
27:53
27:48
3
Wim Ammeraal
Leens
27:57
27:54
4
Jan de Jonge
Groningen
28:22
28:18
5
Jefta van Ingen Schenau
29:14
29:10
6
Roelf Bolman
Roden
30:33
30:24
7
Albert Alberts
31:17
31:07
8
Henk Snijder
31:26
31:23
9
Gordon Noorbergen
32:28
32:15
10
Pieter Wilms
32:44
32:39
11
Arnold Jager
Eelderwolde
33:53
33:35
12
Meine Geert Alserda
35:48
35:48
13
Albert Ligtenberg
Emmeloord
37:11
37:05
14
Dirk Sauerland
39:06
38:54
15
Haiko Timmermans
Groningen
42:21
42:05
16
Cees Verschoor
Haren Gn
45:02
44:49
17
Tjerk van Kammen
Groningen
47:32
47:22
M60, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nico Leussink
SISU
29:25
29:22
2
Roel Pots
Loopgroep PK
33:43
33:40
3
Foppe Gerlsma
Joure
35:36
35:23
4
Karel Mulder
37:02
36:52
5
Vahidin Krasniqi
Groningen
37:48
37:39
6
Luit van Valen
Haren Gn
40:46
40:35
7
Willem Boerakker
Enkhuizen
46:41
46:24
8
Piet Kamp
1:04:37
1:04:28
VSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Tamminga
Eelderwolde
24:32
24:30
2
Geartsje Hoekstra
Groningen
28:38
28:38
3
Anja Kromkamp
Groningen
30:14
30:09
4
Jasmijn Ekas
Groningen
31:13
31:07
5
Indra de Weert
Marum
31:39
31:36
6
Ruth Wijting Pasma
Groningen
31:43
31:39
7
Sjoukje Bouma
Groningen
32:11
32:08
8
Nura Hofstra
Groningen
32:51
32:48
9
Julia Oldenhuis
Groningen
33:09
33:01
10
Renee Suichies
Groningen
33:10
33:06
11
Marissa Meijer
33:10
33:07
12
José van der Mark
Saaksum
33:14
33:06
13
Liselot Smit
Groningen Atletiek
33:28
33:22
14
Iris de ridder
Groningen
34:06
33:54
15
Marije Ottens
Groningen
35:16
35:00
16
Lotte Steendam
Haren Gn
35:37
35:21
17
Iris Steendam
Groningen
35:37
35:21
18
Ina van Til
35:49
35:41
19
Silvana Weurding
Groningen
35:54
35:38
20
Juliette de Maar
Groningen
36:00
35:46
21
Anne van der Waaij
36:00
35:46
22
Marjolein Linstra
Groningen
36:29
36:29
23
Esther Kan
Groningen
36:29
36:17
24
Anneloes Brunt
Utrecht
36:39
36:32
25
Janniek Pool
Beerta
36:44
36:35
26
Berit Troost
Groningen
37:02
36:54
27
Heleen Pool
Beerta
37:02
36:53
28
Hilde van den Berg
Groningen
37:12
37:00
29
Martina Cisci-Spoelstra
Assendelft
37:29
37:23
30
Jane Haijkens - Ubels
Garmerwolde
37:57
37:46
31
Julia Prömpeler
Groningen
38:18
38:11
32
Gerdien Bruggink
Groningen
39:03
38:57
33
Ellen Jansen
39:08
38:52
34
Marijke Schultinga
Zwolle
39:39
39:28
35
Redy Schultinga
Groningen
39:40
39:28
36
Berber Oosterhagen
Groningen
40:03
39:49
37
Lotte Wolf
Gieten
40:09
40:03
38
Alison de Ruiter
Winschoten
40:17
40:04
39
Xandra Reurslag
Eelderwolde
40:34
40:13
40
Corrine van der Veer
Drachten
40:38
40:23
41
Madelon Nieuwold
Aquilo
41:18
41:07
42
Karlijn Mulder
41:42
41:33
43
Musetta Blaauw
Groningen
42:13
42:09
44
Marieke Blom
Groningen
42:20
42:15
45
Linda van Klinken
Valthermond
43:42
43:35
46
Linda vriend
Tolbert
44:55
44:49
47
Maureen Nieuwold
Aquilo
46:58
46:46
48
Kayleigh van Mal
Assen
48:22
48:04
49
Chantal Goossen
Delfzijl
49:35
49:23
50
Michelle te Boekhorst
Loopgroep Groningen
49:51
49:45
51
Muruelle Oldenburger
Uithuizen
52:51
52:48
52
Nancy Klei
Grootegast
52:53
52:50
V40, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dora Mohr
29:16
29:14
2
Danielle Hoogvliet
30:19
30:18
3
Charlotte Mulder
34:14
34:12
4
Hermiena Boerema
Annen
35:18
35:03
5
Ymke Rutte
Groningen
36:52
36:44
6
Floor Vinckers
Groningen
37:05
36:50
7
ciska Reisiger
37:15
37:07
8
Florian Blaauw
Tolbert
38:03
37:55
9
Jannie Reinders
38:34
38:27
10
Margreet Luikinga
39:27
39:11
11
Colyne Koetje
40:01
39:49
12
Patricia Kor
Nieuwe Pekela
41:34
41:31
13
Olga Schellenberg
Groningen
42:17
42:02
14
Corlinda Leffring
Leeuwarden
42:29
42:22
15
Margot Lok-Knol
Diever
45:29
45:12
16
Sharon van der heide
Groningen
46:54
46:47
17
Allet Teyema
47:45
47:37
V50, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannie laning
Loopgroep PK
28:44
28:42
2
Tineke Riemersa
30:51
30:46
3
Sabine Peters
39:06
38:54
4
Marieke Koerselman
39:48
39:44
5
Marjolein gessel
Groningen
42:21
42:05
6
Janny Lakenvelt
Zuidhorn
42:28
42:18
7
Marjan Oosterveen
43:01
42:45
8
Catrien Siekman
Emmen
43:40
43:26
9
Sylvia Tiersma
Hoogezand
44:38
44:28
10
Harma Froling
Bellingwolde
44:42
44:26
11
Antje Mulder
Wildervank
48:32
48:23
12
Sieka Heemstra
51:09
51:03
V60, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelyne Salari
Hunzerunners Loopgroep
38:38
38:22
2
Jannie Hamming
Groningen
42:20
42:15
3
Greetje Reisiger
Veendam
48:33
48:24
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jef Poelman
33:54
33:52
2
Gerben Vermij
Leens
35:58
35:56
3
Ian Verschoor
Haren Gn
36:36
36:32
4
Maurice Kram
Groningen Atletiek
38:01
37:59
5
Ernst van Bergen
Groningen
38:29
38:27
6
Desalegn Gebresilassie
Drachten
38:58
38:49
7
Henri van Hoeve
40:01
39:59
8
Wilco van den Hul
40:10
40:07
9
Paul Oosterom
Groningen
41:32
41:32
10
Bart Molkenboer
Groningen
41:40
41:38
11
René Rijk
Groningen Atletiek
41:58
41:55
12
Gertjan Dalstra
Zuidwolde Gn
42:25
42:21
13
Jarno Meier
Groningen
43:30
43:21
14
Scott Verschoor
Haren Gn
43:41
43:34
15
Edwin Bieze
Veendam
45:10
44:57
16
Tim van der Woude
Groningen
45:45
45:32
17
Michael Wyiezek
45:55
45:47
18
Ramon Bieze
Veendam
46:05
45:50
19
Harald Ligtenberg
Meppel
46:06
46:02
20
Berend Menninga
Groningen
46:26
46:10
21
Bart Koopman
Groningen
47:06
47:04
22
Wouter Lollinga
Groningen
47:43
47:39
23
Jan-Willem Veldman
Groningen
47:43
47:40
24
Arnold Woltman
Hoogezand
47:54
47:47
25
Edwin Roeters
Groningen
47:57
47:51
26
Harry de Boer
Groningen
48:21
48:13
27
Kevin Vijfschaft
48:26
48:13
28
Wilbert Eleveld
Groningen
48:29
48:25
29
Jorus nieuwenhuis
Leens
49:00
48:56
30
Johan Alserda
Leek
49:15
49:06
31
Tom Schipper
Groningen
49:22
49:18
32
Marc Timmerman
Groningen
49:50
49:40
33
Jeroen Zwart
Assen
50:34
50:30
34
Olaf Wiekema
50:47
50:43
35
Peter Doorn
Groningen
50:59
50:54
36
Vincent Plat
Loopgroep Astrea
51:03
50:57
37
Bart Broos
Groningen
51:05
51:04
38
Rene Hartlief
Artemis
52:58
52:51
39
Jarno van Boven
Groningen
53:11
52:58
40
Sacha Landkroon
Paterswolde
53:21
53:12
41
David van Diepen
53:52
53:43
42
Mark Hilbolling
Groningen
54:57
54:42
43
Jan Beuckens
Groningen
56:06
55:56
44
Kevin Koen
Leeuwarden
56:18
56:00
45
Erwin Mulder
Groningen
56:37
56:20
46
Banny van Reken
57:03
56:50
47
Jurgen de Vries
Groningen
58:09
57:48
48
Dennis Mulder
Groningen
59:13
59:10
49
Jasper wiefferink
Groningen
59:43
59:28
50
Mike Vink
Assen
1:00:55
1:00:31
51
Daniël Schepers
Groningen
1:02:19
1:02:07
52
Bryan Markwat
Groningen
1:02:24
1:02:11
53
Theo de Vries
Farmsum
1:02:31
1:02:18
54
Herman de Vos
Paterswolde
1:09:38
1:09:15
55
Ronald Broersma
Groningen
1:09:56
1:09:40
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herwin Veenstra
37:47
37:45
2
Jos Richie
Groningen
38:32
38:29
3
Rene Lub
Groningen Atletiek
41:25
41:23
4
Peter van Dam
Loopgroep Astrea
42:10
42:08
5
Marco Tekstra
Loopgroep Nienoord
42:42
42:39
6
Allert Winter
Groningen
45:32
45:32
7
Harm Vonk
Giethoorn
46:31
46:30
8
Rene van den Berg
46:45
46:42
9
Robert Tebbens
Haren Gn
47:28
47:27
10
Hotze van der Meulen
Groningen
48:11
48:05
11
Ulf Kuhnel
Groningen
48:41
48:32
12
Eelco van Ingen
49:07
48:51
13
Michiel Kerkhof
49:14
49:03
14
Gerke Bos
49:14
49:04
15
Tom Hospes
Hunzerunners Loopgroep
50:45
50:38
16
Bernie van den Berg
51:01
50:52
17
Robert van Zanten
52:05
51:43
18
Marcel Oostinga
Groningen
52:25
52:17
19
Nico Slagter
Groningen
52:59
52:55
20
Casper van der Laan
Groningen
53:28
53:17
21
Jan Vriend
Tolbert
54:07
53:59
22
Gerrit van den Poll
54:20
54:10
23
Arno Rutte
Groningen
54:21
54:04
24
Haije de Vries
Drachten
54:56
54:32
25
Harm H Buist
Loopgroep gRUNN
55:16
55:05
26
Wieger Zigterman
55:48
55:28
27
Robert Elzinga
Loopgroep Kameleon
56:11
56:02
28
Harry van Lienden
56:55
56:33
29
Frank Huiting
Groningen
56:58
56:47
30
Gesinus Boer
Loopgroep Nienoord
57:03
56:56
31
Patrick de Koning
Loopsport Groningen
57:54
57:43
32
Johan Blik
Scheemda
1:00:39
1:00:26
33
Andries Miedema
Heerenveen
1:01:38
1:01:29
34
Jacco van Emst
Leeuwarden
1:05:00
1:04:43
35
José Martina
Groningen
1:05:24
1:05:09
36
Mark Tilman
Loppersum
1:09:47
1:09:27
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jean-Pierre Sibeijn
42:10
42:08
2
Sander de Jong
Groningen
47:24
47:05
3
Roelof Lok
47:26
47:15
4
Ronald Groen
Groningen
48:13
48:05
5
JJ Nauta
Roden
49:13
49:05
6
Bert Vaatstra
Artemis
49:47
49:43
7
Arie-Jan de Jong
50:48
50:36
8
Rene Diphoorn
Hoogeveen
50:57
50:54
9
Dick van Dam
Ede Gld
52:07
51:49
10
Jaap Hemstra
Groningen
52:19
52:17
11
Bram de Vries
Sittard
52:27
52:19
12
Ate Westra
53:33
53:23
13
Jelle Wijma
Groningen
54:08
54:00
14
Robert Driesens
Groningen
54:17
54:05
15
Albert Heikens
55:02
54:51
16
Zoot de Poel
55:03
54:44
17
Hans Noorman
Zuidlaren
55:11
55:01
18
Koen Elzer
56:55
56:33
19
Fokke Kooistra
Lippenhuizen
57:04
57:00
20
Hans Biemans
57:58
57:41
21
Eric Krohne
ATC '75
58:59
58:48
22
Anne van der Wal
Assen
1:00:25
1:00:13
23
Edzo Boven
Elshout
1:00:31
1:00:18
24
Harm Jan Dekker
Groningen
1:00:59
1:00:41
25
Thomas Scheeren
1:01:30
1:01:13
26
Bert Tillema
1:02:43
1:02:20
27
André van Dalsen
Groningen
1:02:43
1:02:21
28
Michael Eichhorn
1:05:28
1:05:15
29
Roel Lakenvelt
Loopgroep Zuidhorn
1:05:46
1:05:31
30
Pieter van der Woude
Groningen
1:06:45
1:06:31
31
Henry Elting
1:07:35
1:07:14
32
Sjouke de Vries
1:08:04
1:07:49
33
Peter Koerts
Ees
1:12:11
1:11:50
34
Eddie van Slooten
Paterswolde
1:17:42
1:17:37
M60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap van de Laan
52:07
51:54
2
Herman Hemmes
Groningen
52:38
52:32
3
Henk van Til
55:36
55:30
4
Dirk de Weert
Uithuizen
56:33
56:12
5
Huib Kwint
Kesteren
56:54
56:34
6
Anne Spoelstra
Surhuizum
58:18
58:10
7
Jan Rienstra
Groningen
59:24
59:18
8
Hans van der Mark
Loopgroep PK
1:01:37
1:01:33
9
Joop Bloem
Groningen
1:05:33
1:05:19
10
Wim Baars
Delfzijl
1:05:37
1:05:21
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte de Hosson
Groningen Atletiek
40:33
40:32
2
Gwendolien Flokstra
46:27
46:21
3
Alejandra Hernandez Segur
Groningen
46:38
46:35
4
Suzanne Persoon
Beilen
49:18
49:16
5
Ellis jager
Groningen
49:46
49:46
6
Merly Kosenkranius
Groningen
51:37
51:30
7
Corinne Rijpkema
51:54
51:45
8
Leonie Woldendorp
Appingedam
51:59
51:52
9
Susan van der Laan
Groningen
53:28
53:18
10
Lisa Kleinhuis
Groningen
54:03
53:51
11
Sanne Pruntel
Groningen
54:12
53:57
12
Angelique Arends
Meerstad
54:38
54:33
13
Minke Oenema
54:44
54:35
14
Betty Vedder
55:10
54:58
15
Ank Siebring
55:10
54:58
16
Jolien van Slooten
Eelde
55:39
55:34
17
Mirjam Kluin
Bromma
55:42
55:26
18
Hanneke Verschoor
Enschede
56:04
55:46
19
Anouk Mos
56:40
56:22
20
Amanda van de Sande
Groningen
56:53
56:38
21
Chrissie Koning
56:55
56:41
22
Swanny van der Scheer
57:04
56:52
23
Sietske Kremer
Groningen
57:11
56:59
24
Anna de Munck
Artemis
57:58
57:51
25
Anna Veenstra
Groningen
58:17
58:00
26
Annerieke Kortier
Groningen
59:02
58:47
27
Janine van der Sluis
Groningen
59:36
59:21
28
Jori Klomp
Groningen
59:38
59:22
29
Susan Roelfsema
Groningen
59:58
59:41
30
Ilona Funke
Erm
1:00:16
1:00:10
31
Ilse van der Wal
Groningen
1:00:26
1:00:14
32
Jantien Remmelink
1:00:28
1:00:09
33
Paulien Kuik
Winsum Gn
1:00:42
1:00:35
34
Anke de Jong
Zuidhorn
1:00:52
1:00:35
35
Fieneke van der Werff
Assen
1:00:55
1:00:31
36
Marianne Lubben
Meerstad
1:01:12
1:01:06
37
Natas Runs
Leeuwarden
1:01:24
1:01:05
38
Natascha Dijkstra
1:01:24
1:01:05
39
Larisa Groenhof
Wolvega
1:01:36
1:01:20
40
Annelies Vermeeren
Groningen
1:01:54
1:01:54
41
Simone Klapdoor
Groningen
1:02:06
1:01:55
42
Hannah de Groot
Groningen
1:02:46
1:02:42
43
Natasja Alferink
Assen
1:02:49
1:02:32
44
Nienke Hartholt
Groningen
1:02:49
1:02:32
45
Anna Koopmans
Groningen
1:02:58
1:02:47
46
Liesbeth Robbe
Winsum Gn
1:03:24
1:03:16
47
Margriet de Vries
1:04:16
1:03:57
48
Maaike Stuiver
Paterswolde
1:04:49
1:04:30
49
Naomi van Emst
Leeuwarden
1:04:54
1:04:36
50
Lobke Jansen
1:05:30
1:05:04
51
Hilde Lavell
Groningen
1:07:48
1:07:38
52
Wendy de wal
Emmeloord
1:09:47
1:09:28
53
Phylicia Boon
Groningen
1:09:51
1:09:35
54
Marlies Niehof
1:10:44
1:10:34
55
Ellen Mulder
Meppel
1:11:17
1:10:58
56
Eveline Lether
1:11:34
1:11:18
57
Chantal Brons
Groningen
1:18:19
1:18:03
V40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotus van Nes
46:40
46:32
2
Anja schuurman
Zuidbroek
49:21
49:14
3
Berber de Roos
ATC '75
52:40
52:30
4
Renate van Dop
Westerbork
53:19
53:17
5
Karin Bos
Groningen
53:38
53:28
6
Inge Dik
Haren Gn
54:17
54:12
7
Marian Bakker
55:10
54:57
8
Saskia Poppens
Groningen
56:27
56:18
9
Hetty Van Burg
Westerbork
57:02
57:00
10
Ina Schuitema
Appingedam
57:11
56:57
11
Inge Schellekens
ATC '75
58:42
58:31
12
Janet Borger
58:57
58:47
13
Annelize Jordaan
Eelderwolde
59:42
59:27
14
Tamara Hoonakker
Bellingwolde
59:42
59:31
15
Simone Funke
Erm
1:00:23
1:00:16
16
Marianne den boer
Heerenveen
1:01:36
1:01:20
17
Jolanda Mein
Groningen
1:02:06
1:01:43
18
Madeleine Latour
1:03:14
1:03:00
19
Thea Blik
Scheemda
1:04:03
1:03:50
20
Naraysca Cecilia
Drachten
1:04:33
1:04:09
21
Ger Bakker
Eenrum
1:05:17
1:04:56
22
Nicole Boschman
1:05:52
1:05:32
23
Willy Symons
1:07:20
1:07:14
24
Ellen Nieuwold
Aquilo
1:07:55
1:07:45
25
Sandra Stalman
Groningen
1:09:03
1:08:40
26
Sandra Kruit
1:09:29
1:09:06
27
Agnes de Koning -van Dijk
Loopsport Groningen
1:10:04
1:09:42
28
Karen Stam
Veendam
1:11:12
1:11:06
V50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gaby Gabay
Groningen
48:25
48:23
2
Yvonne van der Knaap
50:45
50:40
3
Ina van Es
ATC '75
55:02
54:51
4
Rika Minderman
57:49
57:44
5
Frea Nijboer
Groningen
59:35
59:15
6
Karen Ritzerfeld
Groningen
1:03:49
1:03:32
7
Ingrid Krooneman
Groningen
1:05:24
1:05:09
8
Anja Pieterman
Roodeschool
1:05:40
1:05:23
9
Diny Does
Loopgroep gRUNN
1:05:45
1:05:36
10
Lineke Ham
1:05:50
1:05:29
11
Marlies Weghorst
Groningen
1:12:08
1:11:50
V60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Artemis
47:45
47:42
2
Annette Doornkamp
Groningen Atletiek
1:04:43
1:04:40
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel-Jan Lensen
Groningen
1:15:21
1:15:21
2
Floris van Drunen
1:18:14
1:18:14
3
Meindert ter Veer
1:19:28
1:19:28
4
Jesse Nijboer
Triathlon
1:20:03
1:20:03
5
Dennis Westra
Vitalis
1:20:26
1:20:25
6
Rafal Konieczka
Klazienaveen
1:20:52
1:20:52
7
Albert-Jan de Haan
HAC '63
1:21:47
1:21:47
8
Erwin Klaassen
1:22:17
1:22:14
9
Marco Massink
Haren Gn
1:25:03
1:25:03
10
Richard Jong-A-Pin
Groningen
1:25:14
1:25:13
11
Jochem Slijkhuis
Nederlandse Triathlonbond
1:25:39
1:25:37
12
Guido Rus
Groningen
1:25:39
1:25:25
13
Kasper Brakenhoff
Eelderwolde
1:25:43
1:25:40
14
Marcus Vording
Veendam
1:26:41
1:26:38
15
Reinder Bergsma
1:32:32
1:32:08
16
Leo Olk
Assen
1:32:47
1:32:46
17
Niels Wieringa
Ten Boer
1:32:56
1:32:41
18
Emiel Harder
Groningen
1:34:17
1:34:14
19
Sierdjan Koster
Groningen
1:34:48
1:34:46
20
Albert de Bakker
Loopgroep Nienoord
1:34:49
1:34:43
21
Frederick de Vries
Scheemda
1:36:30
1:36:12
22
Frans Suurs
Groningen
1:36:37
1:36:26
23
Simon Teeninga
Loopgroep Astrea
1:37:16
1:37:12
24
Jan-Rienk Timmer
Groningen
1:37:39
1:37:37
25
Derek Hogeweg
Groningen
1:38:27
1:38:25
26
Ralph Vos
Utrecht
1:38:52
1:38:49
27
Koen Janssen
Groningen Atletiek
1:39:13
1:39:12
28
Tom Albers
Groningen
1:39:40
1:39:33
29
Alfred Donker
Haren Gn
1:39:41
1:39:34
30
Paul van Snick
Groningen
1:40:02
1:39:46
31
Willem Posthoorn
Groningen
1:40:45
1:40:38
32
Klaas Zwaagman
Eelderwolde
1:40:54
1:40:42
33
Geerten-Has Tjakkes
Haren Gn
1:40:54
1:40:42
34
Robbert van Onkelen
Groningen
1:40:58
1:40:40
35
Bart Banus
Haren Gn
1:41:12
1:41:07
36
Peter Schultinga
1:41:37
1:41:13
37
Milan Ramer
Amsterdam
1:42:36
1:42:26
38
Alex Nijhof
Groningen
1:43:01
1:42:40
39
Tom Westra
Drachten
1:43:12
1:43:10
40
Bart Toren
Nijmegen
1:43:56
1:43:50
41
Bart ter Maat
1:44:01
1:43:50
42
Michel Dalmolen
1:44:12
1:44:02
43
Bart Slagter
Groningen
1:44:27
1:44:10
44
Frank Bosma
Groningen
1:44:27
1:44:11
45
Erik Schröder
Groningen
1:44:27
1:44:11
46
Jelle Elzinga
Hunzerunners Loopgroep
1:44:30
1:44:09
47
Sjoerd-jan Slikker
Haren Gn
1:44:31
1:44:19
48
Hoeke Baarsma
Haren Gn
1:44:53
1:44:45
49
Jurre Blaauw
Groningen
1:45:03
1:44:43
50
Robin Wagenaar
Groningen
1:45:23
1:45:01
51
Peter Torenbosch
Groningen
1:47:11
1:47:00
52
Bob Holland
Groningen
1:47:17
1:47:02
53
Jannick Mudde
Zwolle
1:47:55
1:47:42
54
Wout Bouwers
's-Gravenhage
1:48:04
1:47:55
55
Dirk Pool
Beerta
1:48:41
1:48:20
56
Jeroen Eefting
Groningen
1:48:53
1:48:42
57
Jasper Boelema
1:49:24
1:49:06
58
Jouke Kleefstra
Groningen
1:49:25
1:49:08
59
Erik riemsma
Groningen
1:52:04
1:51:47
60
Marijn kort
Groningen
1:52:06
1:51:53
61
Julian Mikolajczyk
Groningen
1:52:07
1:52:00
62
Ruben Post
Groningen
1:52:09
1:52:02
63
Gerard Buitelaar
Groningen
1:52:12
1:51:58
64
Thijs van der Wenden
Slochteren
1:52:18
1:51:58
65
Tom Sleutels
Haren Gn
1:52:53
1:52:31
66
Berend Fleurke
Haren Gn
1:53:35
1:53:16
67
Jelle hummelen
Assen
1:54:40
1:54:12
68
Mark Gerlsma
Groningen
1:55:06
1:54:54
69
Ajay Bhatia
Groningen
1:55:50
1:55:33
70
Joost van der Veen
Ter Aar
1:57:23
1:57:11
71
Joost Toren
Nijmegen
1:59:42
1:59:36
72
Erik van der Zwaag
Groningen
2:00:37
2:00:22
73
SJ Stoker
Groningen
2:01:51
2:01:34
74
Chris Boer
2:01:51
2:01:34
75
Bertran Boer
Hoogeveen
2:03:40
2:03:38
76
Daniël Blik
Scheemda
2:04:43
2:04:25
77
Antoon kleine
Sappemeer
2:05:01
2:04:55
78
Arjen Blokzijl
Hoogeveen
2:05:49
2:05:47
79
Ron Bottema
Groningen
2:08:20
2:08:05
80
Willem kleine
Hoogezand
2:08:49
2:08:43
81
Frans Eijgelshoven
Bierum
2:09:05
2:08:49
82
Michiel Mulder
Groningen
2:13:35
2:13:15
83
Wesley de Jong
Groningen
2:13:58
2:13:43
84
Ton Stael
Oranjewoud
2:14:42
2:14:34
85
Jasper Prijs
Groningen
2:16:23
2:16:01
86
Joost Stael
Oranjewoud
2:24:27
2:24:20
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Knook
1:28:40
1:28:39
2
Richard Aalders
Nietap
1:29:16
1:29:15
3
Henk Piek
Impala
1:30:15
1:30:14
4
Merwin Dollison
SV Veendam
1:30:31
1:30:30
5
Gert Kleinjan
1:30:53
1:30:53
6
Luuk Kruizinga
Aduard
1:33:43
1:33:42
7
Ron Kram
1:35:38
1:35:31
8
Koos Meijering
Groningen
1:36:17
1:36:16
9
Grietinus Reinders
1:36:36
1:36:35
10
René van der Wal
Peize
1:37:32
1:37:31
11
Harry Honebecke
1:39:07
1:38:49
12
Sjoerd Huinink
Haren Gn
1:39:09
1:38:50
13
Ronald Hummel
Zevenhuizen Gn
1:39:24
1:39:11
14
Richard van der Veen
ATC '75
1:40:11
1:40:01
15
Arjan Tonnis
1:40:37
1:40:36
16
Anne Tanja
Donderen
1:41:07
1:41:01
17
Edwin Bakker
1:41:11
1:41:04
18
Stephan Belt
1:41:37
1:41:25
19
Erwin Folkerts
1:41:40
1:41:30
20
Gert-Jan Brink
Groningen
1:42:06
1:41:47
21
Herman Grol
Groningen
1:42:53
1:42:29
22
Harry Oosterhuis
Stiens
1:43:08
1:42:52
23
Willem Hofman
Artemis
1:44:13
1:43:59
24
Edde van de Vosse
Groningen
1:45:16
1:45:16
25
Tom Brugmans
1:46:09
1:46:09
26
Henk Depenbrock
Zuidhorn
1:46:39
1:46:25
27
Marten van Vliet
Eeserveen
1:48:14
1:48:14
28
Frank Hekman
Eelderwolde
1:48:45
1:48:42
29
Michel Wenting
Meppel
1:49:15
1:49:12
30
Ronald Beijma
Groningen
1:50:32
1:50:19
31
Marcel Bellinga
Groningen
1:50:40
1:50:28
32
Gerjan Cats
Groningen
1:53:20
1:53:04
33
Koen Poppema
Bunne
1:53:34
1:53:15
34
Anton Werth
Eelderwolde
1:54:31
1:54:08
35
Kor de Boer
1:54:33
1:54:22
36
Bram van Beetz
Eelderwolde
1:54:57
1:54:52
37
Sjoerd Mulder
1:55:44
1:55:41
38
Albert Kraai
Groningen
1:56:29
1:56:06
39
Marcel Geurts
Zuidhorn
1:56:34
1:56:09
40
Robert Riedstra
Eelderwolde
1:56:52
1:56:48
41
Michel Vollebregt
1:56:56
1:56:52
42
Jan Willem van Jaarsveld
Meerstad
1:57:07
1:56:45
43
Marcel Scholma
Eelde
1:57:32
1:57:15
44
Ronny Koerhuis
Groningen
1:57:33
1:57:18
45
Frank Jansen
Bunne
1:58:24
1:58:02
46
Peter Nieuwold
Aquilo
1:58:29
1:58:10
47
Pascal Dirks
Hoogezand
2:00:27
2:00:02
48
Gerard van der Velde
2:01:44
2:01:34
49
Jan Hiemstra
2:01:59
2:01:50
50
Rolf Paapst
Eelderwolde
2:01:59
2:01:41
51
Martin buijs
Blauwestad
2:04:16
2:03:54
52
Laurence Hovenkamp
Winsum Gn
2:05:33
2:05:10
53
Rudy van der Meer
Groningen
2:07:14
2:07:00
54
Harold Wever
2:10:26
2:10:08
55
Andre Mulder
Sappemeer
2:10:37
2:10:28
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Schmidt
Groningen
1:28:17
1:28:17
2
Stefan Dagelet
Loopgroep Bedum
1:28:37
1:28:35
3
Klaas Brouwer
1:29:42
1:29:42
4
Peter Bon
1:33:48
1:33:45
5
Joost Heizenberg
Loopgroep Nienoord
1:34:48
1:34:45
6
Henry Kuipers
Bedum
1:35:05
1:35:02
7
Jan Albert van Laar
Groningen Atletiek
1:35:28
1:35:24
8
Gezinus Bos
Hoogezand
1:37:46
1:37:38
9
Edward Pechler
1:38:34
1:38:27
10
Erik van Dijken
Groningen
1:38:34
1:38:28
11
Siep Wip
Groningen
1:38:35
1:38:28
12
Rinze Kramer
1:39:35
1:39:32
13
Jerry Herder
Groningen
1:40:20
1:40:07
14
Paul terpstra
ATC '75
1:41:22
1:41:13
15
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
1:41:45
1:41:37
16
Jan Hiemstra
ATC '75
1:42:24
1:42:22
17
Maurice Zwart
1:43:21
1:43:16
18
Jurrie Giethoorn
Hoogeveen
1:44:57
1:44:42
19
Diemer Top
Groningen
1:45:17
1:45:07
20
Edgar Bakker
1:45:44
1:45:35
21
Elko knoop
1:45:59
1:45:50
22
Maarten Hoeksema
1:46:57
1:46:57
23
Bert Sijtsma
Groningen
1:47:09
1:46:52
24
Dirk Tempel
1:47:58
1:47:55
25
Hans Top
Groningen
1:48:11
1:48:02
26
Hans Gellekink
Eelderwolde
1:49:10
1:48:46
27
Henk Strengers
1:49:12
1:48:47
28
Paul van Rijssen
Zuidlaren
1:49:20
1:49:10
29
Peter Nijland
Blijham
1:50:17
1:50:05
30
Wilfred Boelens
1:50:20
1:50:12
31
Harry Bloemberg
Assen
1:50:22
1:50:04
32
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
1:51:53
1:51:34
33
Harry Hemelt
Odoorn
1:52:24
1:52:07
34
Fred Kamminga
Loppersum
1:53:05
1:52:45
35
Jaap Holman
Veenhuizen
1:53:49
1:53:35
36
Wim Oomkens
Eelderwolde
1:54:15
1:54:12
37
Wim Hofman
Veendam
1:55:08
1:54:59
38
Bernd de Nijs
1:56:21
1:55:51
39
Evert Baak
Rijswijk Zh
1:56:36
1:56:31
40
Michel Albers
Loopgroep gRUNN
1:56:38
1:56:22
41
Jetse Bakker
Assen
1:57:03
1:56:43
42
Jelle Thoma
1:57:06
1:56:42
43
Menco van der Berg
1:58:01
1:57:53
44
Auike Lenstra
Assen
1:58:36
1:58:15
45
Jort van Ast
AV Heerenveen
1:58:36
1:58:18
46
Bert-Jan Bussemaker
ATC '75
1:59:07
1:58:59
47
Geert Woltjer
Loopgroep Beilen
1:59:17
1:59:07
48
Chris Buijtenhuijs
Groningen
2:00:39
2:00:15
49
Egbert Geertsma
2:01:07
2:00:53
50
Koos van Koldan
2:02:08
2:01:54
51
Arjen Koers
Groningen
2:02:37
2:02:15
52
Frans van Straalen
De Rijp
2:04:34
2:04:12
53
Herman van der Donk
2:04:59
2:04:49
54
Dick Schoonderwoerd
Oldehove
2:05:41
2:05:17
55
Alex Bos
Hutton Rudby
2:07:02
2:06:50
56
Meine de Jong
ActiveRunning
2:14:05
2:13:51
57
Martin ter Haar
Haren Gn
2:19:52
2:19:28
58
G Snijder
2:20:30
2:20:19
59
Wout Oost
Emmen
2:21:28
2:21:10
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
1:27:07
1:27:07
2
Raymund Prins
Nederlandse Triathlonbond
1:28:38
1:28:38
3
Karel Edens
Groningen
1:30:21
1:30:21
4
Menno Fritsma
1:31:29
1:31:28
5
Rienk de Vries
1:42:14
1:42:13
6
Fokko Hindriks
Groningen Atletiek
1:42:54
1:42:52
7
Ivo Pothaar
AV '23
1:44:10
1:44:09
8
Klaas van der Laan
Loopgroep PK
1:45:13
1:45:01
9
Dick van den Berg
1:48:05
1:47:56
10
Meine Hoitsma
Friesland
1:48:11
1:48:10
11
Michael Eversden
Schouwerzijl
1:51:16
1:50:53
12
Henk Bos
Oudwoude
1:51:36
1:51:17
13
Piet Boelens
Kollumerzwaag
1:51:41
1:51:39
14
Jan Pols
Groningen Atletiek
1:51:44
1:51:36
15
Wim Kuijk
ATC '75
1:52:28
1:52:18
16
Dirk Heun
1:53:12
1:53:09
17
Ad Peltenburg
1:56:02
1:56:00
18
Bertus Rossing
Wildervank
1:56:17
1:56:09
19
Henk Klunder
Groningen
2:00:45
2:00:33
20
Johan Zwols
Groningen Atletiek
2:02:43
2:02:22
21
Henk Haisma
2:06:11
2:06:07
22
Bert Hulsing
Artemis
2:06:12
2:05:52
23
Sjaak Schipper
ATC '75
2:08:34
2:08:10
24
Henk Meijer
Groningen Atletiek
2:15:28
2:15:03
25
Jonas . Hiariej
Groningen
2:18:55
2:18:29
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hinke Schokker
Eastermar
1:25:09
1:25:09
2
Lisanne Langerijs
De Sperwers
1:30:26
1:30:25
3
Marijke Jousma
Leeuwarden
1:36:13
1:36:12
4
Miny Verheij
Leeuwarden
1:39:05
1:39:04
5
Erika Broekema
Loopgroep Bedum
1:39:53
1:39:52
6
Sophie De Graaff
's-Gravenhage
1:43:21
1:43:12
7
Ingrid Boender
SOS
1:43:32
1:43:30
8
Mirte Lehmann
Groningen
1:45:10
1:45:10
9
Loes Gerlsma
Groningen
1:45:24
1:45:18
10
Simone Evertse
Wildervank
1:45:24
1:45:19
11
Bianca Nijland
Groningen
1:45:43
1:45:32
12
Irene Spijksma
Eelderwolde
1:50:54
1:50:54
13
Graciela Fernandez betanc
Groningen
1:51:55
1:51:38
14
Saffira Davids
Veendam
1:52:32
1:52:23
15
Mirjam Vrieling
Oudwoude
1:53:24
1:53:05
16
Jelienke Rozema
Groningen
1:54:33
1:54:28
17
Matia kosters
Groningen
1:58:11
1:58:00
18
Ingmar van Ast
Hunzerunners Loopgroep
1:58:36
1:58:17
19
Aline Bouma
Tynaarlo
1:59:17
1:59:01
20
Vanessa Wuijster
2:00:19
2:00:11
21
Bibi Dob
Aduard
2:01:41
2:01:38
22
Erika koorn
Assen
2:01:51
2:01:34
23
Mirjam Schoon
Assen
2:01:51
2:01:34
24
Marianne Hoekstra
Groningen Atletiek
2:02:23
2:02:09
25
Wilske Hager
Groningen
2:03:02
2:02:45
26
Alinda Koerts
Haren Gn
2:06:26
2:06:09
27
Brenda Klip
Hoogezand
2:07:16
2:07:12
28
Melanie Oldenburger
Runners Stadskanaal
2:09:02
2:08:44
29
Jantine Meijer
2:09:29
2:09:13
30
Maaike Hermse
Loopsport Groningen
2:09:29
2:09:13
31
Else Kiers
2:10:28
2:10:05
32
Leonie Meijer
Groningen Atletiek
2:15:28
2:15:04
33
Anke van den Merkhof
Groningen
2:17:09
2:16:47
34
Liza van de Land
Drachten
2:21:47
2:21:25
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther van Vroonhoven
Groningen Atletiek
1:32:47
1:32:44
2
Lydia Doornbos
MarathonPlus
1:38:52
1:38:45
3
Marlies Ten Duis
Groningen
1:45:55
1:45:31
4
Miranda Vink
Winsum Gn
1:47:24
1:47:17
5
Mirjam Wallenburg
Groningen
1:48:47
1:48:39
6
Tallechiena Huizeling
1:49:14
1:49:09
7
Miranda Raatjes
Groningen
1:49:29
1:49:13
8
Jolanda de Winter
Appingedam
1:53:38
1:53:25
9
Talea Kuiper
Delfzijl
1:55:56
1:55:44
10
Marjolein Kolstein
ATC '75
1:57:10
1:56:55
11
Kina Timmer
Groningen Atletiek
1:58:52
1:58:39
12
Wemke Tuinier
Groningen
1:59:39
1:59:24
13
Elske de Boer
2:00:58
2:00:46
14
Zaneta Nemcova
Groningen
2:01:40
2:01:37
15
Marjolein Kraak
LSV Invictus
2:03:08
2:02:48
16
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
2:04:00
2:03:39
17
Wendy zuiderwijk
Nieuwe Pekela
2:08:04
2:07:49
18
Lineke Koenderink
2:08:17
2:08:00
19
Petra Bos
De Sperwers
2:16:24
2:16:08
20
Margreet Struijk
SV Veendam
2:16:58
2:16:43
V50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anneke Baak
Rijswijk Zh
1:55:00
1:54:55
2
Marianne Zwart
1:55:08
1:55:03
3
Michelle Cheyne
Parijs
1:56:35
1:56:14
4
Ineke Plant
1:59:48
1:59:33
5
Irma Mars
Zwolle
2:02:31
2:02:20
6
Karin Danhof
Zuidhorn
2:04:13
2:03:55
7
Brigitte Boven - Pees
Elshout
2:09:00
2:08:39
8
Jolanda Been
2:10:49
2:10:39
9
Vera Bijvang
2:10:49
2:10:39
10
Iris Hagemann
Hunzerunners Loopgroep
2:16:22
2:16:01
11
Annette Smeenge
Assen
2:17:00
2:16:41
V60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janny Dekker
Groningen
2:04:13
2:04:06
2
Riekie van den Berg
2:08:20
2:08:11
3
Jeannet Bakema
Artemis
2:17:22
2:17:02
J-5, KIDS 600M 4+5JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef Wilbers
Groningen
2:30
2
Jurre Bosch
Groningen
2:48
3
Jesper ter Steege
Eelderwolde
3:15
4
Vigo Jong A Pin
Groningen
3:24
5
Viggo Kampen
3:46
6
Jennifer Langerijs
Schöninghsdorf
3:53
7
Armin Werth
Eelderwolde
4:11
8
Niek Borgman
Winsum Gn
4:15
9
Luka Slagter
Groningen
4:16
10
Sebastian Plat
Groningen
4:20
11
Elwood Slagter
Groningen
4:21
12
Sebas Bathoorn
Nieuwe Pekela
5:15
M-5, KIDS 600M 4+5JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Galliard
2:59
2
Sophie mast
Groningen
3:03
3
Helena Francisco Bermudez
Groningen
3:06
4
Tirza Doedens
Eelderwolde
3:33
5
Mirthe Sluiter
Beilen
3:40
6
Jet van der Veen
Meerstad
3:45
7
Isa Kremer
4:00
8
Sanne Dullink
4:00
9
Lidia Francisco Bermudez
Groningen
4:05
10
Myrthe Van Den Akker
4:13
11
Cato forsten
Haren Gn
4:17
12
Elin Bergstra
Groningen
4:22
13
Mette ter Steege
Groningen
4:27
14
Laís de roos
Groningen
4:29
15
Teresa van der Meulen
Groningen
4:46
16
Elin Slikker
Haren Gn
5:09
17
Mare Bosch
Groningen
5:20
18
Nora van der Veen
5:46
J6-7, KIDS 600M 6+7JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Job mulder
Groningen Atletiek
2:32
2
Silvijn Smit
Groningen Atletiek
2:33
3
Julian van Boven
Groningen
2:35
4
Jesse Eefting
2:35
5
Julian de Vries
Roden
2:37
6
Noud van der Mark
Saaksum
2:38
7
Tom Jager
Eelderwolde
2:39
8
Thijs Sluiter
Beilen
2:41
9
Krijn Brugmans
2:42
10
Jurrian Klein Nijenhuis
Groningen
2:43
11
Maurice Bronsema
Delfzijl
2:45
12
Damian Kyano Langerijs
Schöninghsdorf
2:52
13
Frank Doedens
Eelderwolde
2:53
14
Levi Toutenhoofd
Groningen
2:54
15
Brandon Quintyn Langerijs
Schöninghsdorf
2:57
16
Kaj de Vries
Haren Gn
3:00
17
Kas Vonk
3:01
18
Tygo Arends
Meerstad
3:05
19
Lehann Werth
Eelderwolde
3:06
20
Merijn Boer
3:11
21
Willemijn Van den akker
3:12
22
Sven ter Steege
Groningen
3:22
23
Lex van der veen
Appingedam
3:38
M6-7, KIDS 600M 6+7JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Reitsma
Zuidhorn
2:27
2
Ize Bosch
Groningen
2:29
3
Enora Jong-A-Pin
Groningen Atletiek
2:54
4
Jane Top
Groningen Atletiek
2:58
5
hiltje tjakkes
3:03
6
Anne-Jet Tjakkes
3:03
7
Merel Smit
Groningen
3:27
8
Esmay Boorsma
Ees
3:40
J9, KIDS 1000M 9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarne Bosch
Groningen
3:57
2
Max Streumer
Groningen
4:20
3
Niek Groenboom
4:21
4
Joris Meijer
Groningen
4:35
5
Thijmen Lub
Groningen Atletiek
4:36
6
Luka Bellinga
Groningen Atletiek
5:09
M9, KIDS 1000M 9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eliza Huizinga
Groningen
3:44
2
Liselot Smit
Groningen Atletiek
4:05
3
Anouk Werth
Eelderwolde
4:44
J1011, KIDS 1000M10+11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cuno Harmes
Groningen
3:36
2
Mats Reitsma
Groningen Atletiek
3:47
3
Thomas Arends
3:49
4
Nick Ryan Langerijs
Schöninghsdorf
3:56
5
Jay Dean Langerijs
Schöninghsdorf
3:58
6
Jeroen Sibeijn
4:06
7
Jim Hoyer
Groningen
4:11
8
Bart Jager
Eelderwolde
4:14
9
Mart Groenboom
4:25
10
Ties forsten
Haren Gn
4:47
11
Thijs Koopmans
Groningen
5:29
12
Nieck Koopmans
Groningen
6:02
M1011, KIDS 1000M10+11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Dokter
3:31
2
Inez Keun
Groningen Atletiek
3:58
3
Mila Aukema
Groningen Atletiek
4:09
4
Cathelijne Boer
4:35
5
Lisanne Lub
Groningen Atletiek
4:40
6
Lynke ter Steege
Eelderwolde
5:05
7
Eva Bonder
Eelde
5:14
8
Linde Meijer
Groningen
5:28
Groningen Atletiek
www.uitslagen.nl
27-08-2018 13:03