Uitslagenlijst Technische Veren Twente Boeskoolloop

Oldenzaal - Zondag 26 augustus 2018

M 6-9, 1.5 KILOMETER 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kris Nijzink
Rijssen
4:57
4:56
2
Floris Koop
Oldenzaal
5:02
5:01
3
Hugo Koop
Oldenzaal
5:09
5:09
4
Sietse Withag
Oldenzaal
5:18
5:17
5
Stef Nijzink
Rijssen
5:49
5:47
6
Lasse de Jonge
Oldenzaal
5:59
5:58
7
Pieter Bas
Oldenzaal
6:02
6:01
8
Yannick Kamphuis
Oldenzaal
6:15
6:13
9
Mart Bloemen
Oldenzaal
6:21
6:21
10
Jurre Lentfert
Enschede
6:24
6:23
11
Mauro Geerdink
Rossum Ov
6:24
6:23
12
Mats Ekelhof
Oldenzaal
6:30
6:29
13
Jip ter Beeke
Oldenzaal
6:42
6:40
14
Sammie Withag
Oldenzaal
6:46
6:45
15
Maxime Fuijkschot
Oldenzaal
7:00
7:00
16
Jonatan de Jonge
Oldenzaal
7:16
7:16
17
Maarten Gosselink
Ahaus
9:25
9:23
V 6-9, 1.5 KILOMETER 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Moon van Diesen-Hakenberg
Rossum
5:35
5:34
2
Penelope Alink
Oldenzaal
5:43
5:42
3
Luisa Vennegoor of Hesselink
Oldenzaal
5:45
5:44
4
Isa Oostendorp
Oldenzaal
5:55
5:53
5
Noek Ekelhof
Oldenzaal
5:57
5:55
6
plien
IJland
6:08
6:08
7
Romee Folbert
Vriezenveen
6:28
6:27
8
Suus oude Nijhuis
Oldenzaal
7:07
7:07
9
Iris Lenfert
Enschede
7:39
7:38
10
Lonneke Lenfert
Enschede
7:41
7:39
11
Lisa Kamphuis
Oldenzaal
8:16
8:15
M -15, 2.0 KILOMETER 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rens Gosselink
Ahaus
7:25
7:25
2
Lars Steinmeijer
Oldenzaal
7:49
7:49
3
Ties olde Dubbelink
Quick'20 JO 15-1
7:53
7:52
4
Pim Wiggers
Oldenzaal
7:57
7:56
5
Milo Nijmeijer
Quick'20 JO 15-1
8:04
8:03
6
Boet Rikkerink
Quick'20 JO 15-1
8:06
8:04
7
Sten Eugelink
Quick'20 JO 15-1
8:06
8:05
8
Stan Arends/Kamphuis
Quick'20 JO 15-1
8:09
8:08
9
Wes de Louw
Quick'20 JO 15-1
8:26
8:25
10
Job oude Veldhuis
Oldenzaal
8:29
8:28
11
Rubens Halink
Oldenzaal
8:30
8:29
12
Rutger Dijkstra
Quick'20 JO 15-1
8:33
8:31
13
Luca Steenbeke
Quick'20 JO 15-1
8:36
8:35
14
Finn Peters
Quick'20 JO 15-1
8:38
8:37
15
Ferre Meinders
Oldenzaal
8:39
8:37
16
Ruben Wesselink
Quick'20 JO 15-1
8:40
8:39
17
Levi de Munck Mortier
Quick'20 JO 15-1
8:42
8:41
18
Joeri IJland
Lochem
9:32
9:31
19
Gies van Herwijnen
Oldenzaal
9:47
9:45
20
Jesse Bloemen
Oldenzaal
9:50
9:48
V -15, 2.0 KILOMETER 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nienke oude Elberink
Oldenzaal
7:46
7:46
2
Celine Spinder
Eibergen
7:47
7:47
3
Annemarie Gosselink
Ahaus
8:33
8:33
4
Carlijn Kotte
Oldenzaal
8:50
8:49
5
Vivian Scheuten
Oldenzaal
8:52
8:51
6
Marte Kotte
Oldenzaal
8:53
8:51
7
Faynah Halink
Oldenzaal
9:01
9:00
8
Liz Ekelhof
Oldenzaal
9:01
9:01
9
Isa Folbert
Vriezenveen
9:12
9:12
10
Evelien Gosselink
Ahaus
9:36
9:35
11
Lot oude Elberink
Oldenzaal
9:40
9:39
12
Luisa Vennegoor of Hesselink
Oldenzaal
9:48
9:47
M -40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pim de Kok
Enschede
16:36
16:35
2
Martijn Oonk
Kronos
17:07
17:05
3
Kevin Schaap
LAAC Twente
17:21
17:20
4
Roy Veldhuis
Oldenzaal
18:06
18:05
5
Twan Weghorst
Quick'20 JO 17-1
18:22
18:21
6
Bernd Waanders
Goor '75
18:23
18:22
7
Vincent Righard
Oldenzaal
18:42
18:40
8
Erik Teunissen
AV Haaksbergen
19:17
19:16
9
Yasin Sahhar
Enschede
19:47
19:46
10
Maarten Vaneker
Iphitos
20:04
20:01
11
Max Davina
Quick'20 JO 17-1
20:12
20:11
12
Remy van der Beek
Boekelo
20:31
20:30
13
Tom Koppelman
Quick'20 JO 17-1
20:36
20:25
14
Jort ten Veldhuis
Quick'20 JO 17-1
20:41
20:31
15
Jaap Borgerink
Oldenzaal
20:43
20:40
16
Mats Winkelhuis
OLdenzaal
21:09
21:06
17
Freek dokter
Enschede
21:10
21:07
18
Thijmen Arends
Quick'20 JO 17-1
21:11
21:02
19
Max Smit
Quick'20 JO 17-1
21:15
21:05
20
Engin Demir
Oldenzaal
21:19
21:16
21
Huub Mensink
Denekamp
21:27
21:24
22
Thieme Vogelzang
Quick'20 JO 17-1
21:58
21:48
23
Guus Wolters
Quick'20 JO 17-1
22:00
21:50
24
Gijs Bok
Quick'20 JO 17-1
22:02
21:51
25
Milan Keupink
Ootmarsum
22:04
22:01
26
Mark Ekelhof
Oldenzaal
22:09
22:04
27
Maikel Bloemen
Iphitos
22:16
22:14
28
Mermin Colo
Oldenzaal
22:17
22:13
29
Thom Weijerink
Quick'20 JO 17-1
22:18
22:08
30
Bas kolbrink
Oldenzaal
22:37
22:32
31
Wouter Bouwmeester
Rijssen
22:45
22:40
32
Jaimey Eugelink
Quick'20 JO 17-1
22:49
22:40
33
Jord Oude Elferink
Quick'20 JO 17-1
22:49
22:40
34
Joris smellink
Quick'20 JO 17-1
22:50
22:39
35
Jorg Oude nijhuis
Oldenzaal
22:53
22:49
36
Erik Veenhoven
Paterswolde
22:59
22:56
37
Jesse olde Monnikhof
Oldenzaal
23:12
23:08
38
Rico Rüdiger
Enschede
23:14
23:09
39
Joris Buijvoets
Arnhem
23:15
23:07
40
Mike Bode
Oldenzaal
23:35
23:27
41
Gijs ter Hofstede
Oldenzaal
23:43
23:31
42
Florian Boitelle
Oldenzaal
23:51
23:48
43
Ivan Derkink
Hengelo
24:26
24:21
44
Nick Nijhof
Enschede
25:13
25:09
45
Thomas Grundel
Iphitos
25:24
25:19
46
Robbert Olthof
Hengelo Ov
25:55
25:51
47
Teun Wiegers
Oldenzaal
26:27
26:20
48
Joren Haafkes
Quick'20 JO 17-1
27:22
27:12
49
Peter Luttikhuis
Zwolle
27:25
27:12
50
Niek Buijvoets
Oldenzaal
29:39
29:31
M +40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edward Hertsenberg
LAAC Twente
17:53
17:52
2
Jeroen loskamp
Iphitos
18:27
18:26
3
Jeroen Olde Benneker
Enschede
18:47
18:46
4
Martin Steenbeeke
LAAC Twente
18:54
18:52
5
Louis Groot Rouwen
Oldenzaal
19:35
19:34
6
Henk Helder
Marathon Pim Mulier
19:36
19:35
7
Herbert Wijnberg
Oldenzaal
19:44
19:42
8
Dick Ramerman
LAAC Twente
19:52
19:50
9
Erik Souverein
Deventer
19:55
19:52
10
Alfred Atta
LAAC Twente
20:31
20:27
11
Marcel Ijland
Denekamp
20:42
20:40
12
Arne Oplaat
Diepenheim
20:59
20:57
13
Henk Aalpol
Enschede
21:42
21:37
14
Rik Eertman
Ootmarsum
22:04
22:01
15
Rob Schuurman
Vasserveld
22:19
22:17
16
Edwin IJland
Oldenzaal
22:22
22:20
17
Dennis Tolhuis
Hengelo
22:23
22:16
18
Richard Dalhoeven
Oldenzaal
22:23
22:18
19
Bas Dammen
Oldenzaal
22:41
22:32
20
Nico Langeslag
LAAC Twente
23:01
22:56
21
Henri Wanschers
Almelo
23:35
23:30
22
Edwin Bramer
Oldenzaal
24:16
24:08
23
Peter Koop
Oldenzaal
24:24
24:13
24
Marc Bruins
Oldenzaal
24:56
24:44
25
Theo Kosters
Goor
25:12
25:09
26
Mark Nieland
Oldenzaal
25:25
25:21
27
Marco Scheuten
Oldenzaal
25:36
25:30
28
Fokke-Gert Spinder
Eibergen
26:11
26:05
29
Henk van Otegem
Hengelo
26:14
26:05
30
Erik Huiskes
Oldenzaal
26:25
26:12
31
René van der Kramer
Oldenzaal
26:33
32
Haroldinio Abauna
Eindhoven
26:37
26:22
33
Piet Mol
Oldenzaal
27:25
27:19
34
Jan List
Goor
27:55
27:49
35
Jan van Well
Nijmegen
28:23
28:14
36
Paul Vaneker
Iphitos
28:56
28:44
37
Harold Huiskes
Deurningen
29:03
28:50
38
Antoon Koehorst
Oldenzaal
29:54
29:46
39
Gerrit de Klein
Oldenzaal
31:19
31:14
40
Jan van der Zande
LAAC Twente
33:48
33:39
41
Raymond Kamphuis
Oldenzaal
36:52
36:40
V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisanne Wiggers
Marathon Pim Mulier
18:49
18:48
2
Ingrid Prigge
Borne
19:06
19:04
3
Jolanda van Dam - Dijk
ACO Van Elderen
19:36
19:34
4
Rianne Aarnink
TION
20:19
20:17
5
Nikki Olde Monnikhof
LAAC Twente
20:37
20:37
6
Evelien van Nieuwkuijk
Iphitos
23:00
22:59
7
Iris Weijenberg
Oldenzaal
23:07
23:03
8
Lotte Homan
Oldenzaal
23:13
23:08
9
Annemiek Oude Nijeweme
Beuningen Ov
23:45
23:41
10
Helga Kistemaker
Rijssen
24:03
23:59
11
Odile Elshout
Oldenzaal
24:04
24:02
12
Anke Tuinman
Ahaus-Altstatte
24:40
24:35
13
Dmg Schenk
Maastricht
24:57
24:52
14
Mama Schenk
Maastricht
24:57
24:53
15
Petra Visser
TION
25:01
24:56
16
Nicole Seinen
Oldenzaal
25:25
25:20
17
Stefanie ter Hofstede
Oldenzaal
25:43
25:36
18
Elly Buijvoets
Oldenzaal
25:44
25:37
19
Anny Vaneker
Iphitos
25:59
25:54
20
Sabine Teggeler
De Lutte
26:26
26:20
21
Melanie Nijhof
Oldenzaal
26:37
26:34
22
Miranda Tijink
Oldenzaal
28:25
28:22
23
Maureen Onclin
Oldenzaal
28:28
28:15
24
Sefanja Baake-Orsel
Borne
28:30
28:18
25
Danique Kamphuis
Oldenzaal
28:57
28:51
26
Karin Huiskes
Deurningen
29:14
29:02
27
Femke Leussink
Oldenzaal
29:20
29:11
28
Desirée Olde Monnikhof
Oldenzaal
29:26
29:22
29
Ellen eijsink
Rietmolen
29:28
29:16
30
Mariëlle Ros
Oldenzaal
29:39
29:32
31
Nicole Koehorst
Oldenzaal
29:54
29:46
32
Maury Vriesema
Oldenzaal
30:04
29:54
33
Ellis Lansink
Oldenzaal
30:07
29:59
34
Brigit Huiskes
Hengelo Ov
30:17
30:12
35
Maaike van Dartel
Oldenzaal
30:35
30:22
36
Mirjam Orsel
Hengelo Ov
31:16
31:04
37
Inge Lefers
Enschede
31:23
31:16
38
Ilse lansing
Rekken
32:45
32:34
39
Dianne Roerink
Enschede
36:09
36:02
M -40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerold Hartger
Neuenhaus
31:43
2
Ben Sellingwerf
Bedum
32:51
3
Léon Sanderman
Rijssen
33:41
4
Jan Scholten
Saasveld
35:19
5
Steven Mengels
Enschede
35:29
6
Onno Poorterman
Atletics Nijverdal
35:43
7
Remko Siers
LAAC Twente
36:32
8
Arjan Bomkamp
Oldenzaal
37:27
9
Peter-Paul Slo
Oldenzaal
38:22
10
Gert-Jan Egberink
Oldenzaal
39:25
11
Dennis Wisselo
TION
39:28
12
Martijn Boshuis
Enschede
39:54
13
Tom Bollen
Almelo
40:48
14
Jasper Drost
Enschede
41:02
15
Robin Leijdekkers
Oldenzaal
41:49
16
Dennis Gerritsen
Oldenzaal
41:50
17
Thijs Smudde
Ambt Delden
41:54
18
Jelle Keuper
Amsterdam
42:38
19
Rob Galgenbeld
Haaksbergen
42:41
20
Edwin de Jonge
SISU
43:00
21
Rick Campman
Enschede
43:29
22
Mark Vester
Dalerveen
43:41
23
Maik Lammers
Hengelo
43:42
24
Johan Wennink
Oldenzaal
44:16
25
Marc Nijhuis
LAAC Twente
44:20
26
Tijs Keuper
Oldenzaal
44:55
27
Peter van der Wal
Enschede
45:21
28
Dennis Lentfert
Enschede
47:09
29
Hidde Reinalda
Ootmarsum
47:25
30
Niek Buijvoets
Oldenzaal
47:27
31
Sander Schuurman
Borne
47:43
32
Bob Wolbert
Denekamp
48:02
33
Bas Hudepohl
Oldenzaal
48:41
34
Bram Nijhuis
Oldenzaal
49:27
35
Jim Bussmann
Olenzaal
49:28
36
Stef Overkamp
De Lutte
49:36
37
Jorik Polhuis
Oldenzaal
50:05
38
Ralf Maathuis
Oldenzaal
50:32
39
Merijn Tijhuis
Borne
51:13
40
Jeroen Haverkate
Hengelo Ov
59:49
41
Christian Besselink
Harbrinkhoek
1:10:32
M +40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jay Sauer
Cifla
34:14
2
Richard Loendersloot
LAAC Twente
34:28
3
Johan Almekinders
LAAC Twente
38:29
4
Guido Gosselink
Ahaus
38:52
5
Dennis IJland
Lochem
41:41
6
Frank Hering
Avanti-Wilskracht
42:40
7
Matthijs Meinders
Oldenzaal
43:02
8
Wilfried Nijhuis
LAAC Twente
44:39
9
Omar Mansour
Hengelo Ov
44:44
10
Martijn Strijker
Hengelo Ov
45:38
11
Rik Rekers
7581TW
45:58
12
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
47:10
13
Richard Linderman
LAAC Twente
47:20
14
Roy Geerdink
Rossum Ov
48:07
15
Rene Kuiper
Oldenzaal
48:20
16
Laurens Pouwel
Almelo
49:38
17
Richard Volmbroek
LAAC Twente
50:20
18
Bart-Jan van Hoek
Noordwijk
52:52
19
Ivo Dierselhuis
Denekamp
53:30
20
Joost brugge
Enschede
59:29
21
Bart Sachse
Enschede
59:52
22
Jan Marc Kok
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
59:54
M +50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freddy Dekker
Lichtenvoorde
35:51
2
Marcel Klamer
Beuningen
37:12
3
Joop Vriend
LAAC Twente
38:37
4
Ron Hofte
LAAC Twente
38:51
5
Jeroen Loskamp
Glane-Berkhoek
39:01
6
Ben nijland
LAAC Twente
39:23
7
Harry Dijk
Enschede
39:39
8
Pawel Stadnik
Oldenzaal
44:57
9
Ron Beyerink
Oldenzaal
47:17
10
Bob Looijestijn
LAAC Twente
48:18
11
Hendri Marlevoort
Holten
48:47
12
Edwin van Zon
Hengelo Ov
49:44
13
Hans Velthausz
Oldenzaal
49:54
14
Theo Weegerink
LAAC Twente
50:08
15
Henk Winkelhuis
Oldenzaal
51:50
16
Vincent Exterkate
AV Haaksbergen
52:39
17
Gerhard Over
Meppen
58:42
V, 10KM V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Gevelaar-Meuleman
LAAC Twente
35:55
2
Ellen Dekker-Wopereis
Lichtenvoorde
43:57
3
Marijke Wiedemeijer
Hengelo Ov
44:35
4
Marjolein van Ende
Enschede
46:09
5
Minke Rutten
Enschede
47:26
6
Chantal Holtkamp
Oldenzaal
47:44
7
Marit Navis
Amsterdam
49:30
8
Christine van Pareren
Ahaus
51:46
9
Suzan van der Sloot
Hengelo Ov
52:52
10
Famke Zandman
Tubbergen
53:20
11
Maartje Hanning
Oldenzaal
54:07
12
Rianne swensson
Denekamp
54:26
13
Leonie Altena
Almelo
56:32
14
Inger Platenkamp
Geesteren Ov
56:34
15
Ellen Meijer
Geesteren Ov
56:34
16
Jorien Hanning
Oldenzaal
57:42
Technische Veren Twente Boeskoolloop
www.uitslagen.nl
27-08-2018 12:32