Uitslagenlijst 4 Mijl van Staphorst

Staphorst - Woensdag 22 augustus 2018

J-4, MINI-MIJL 200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vinz Dunnink
Staphorst
1:06
1:04
2
Boyd Veijer
Staphorst
1:07
1:06
3
Sem de Boer
Staphorst
1:09
1:08
4
Joost de Weerd
Staphorst
1:12
1:10
5
Job Lassche
Rouveen
1:14
1:10
6
Stijn Bloemert
Staphorst
1:16
1:14
7
Sylus Veldman
Staphorst
1:18
1:15
8
Ties Boldewijn
Staphorst
1:21
1:20
9
Stijn Winkels
Staphorst
1:22
1:20
10
Jek Dikisci
Staphorst
1:30
1:28
11
Tygo de Graaf
Staphorst
1:32
1:28
12
Tim Schaapman
Zwolle
1:34
1:28
13
Leon Hulstijn
Zwolle
1:38
1:33
14
Luuk Winkels
Staphorst
1:39
1:37
15
Milan Buiter
Staphorst
1:42
1:39
16
Jona Jansen
Staphorst
1:43
1:40
17
Vinny Jansen
Staphorst
1:50
1:46
18
Collin Heide
Rouveen
1:53
1:51
19
Tim Nijboer
Rouveen
2:15
2:08
20
Sem Visscher
Staphorst
2:27
2:26
21
Bas Harke
Staphorst
2:42
2:40
22
Tygo Boldewijn
Staphorst
2:46
2:43
23
Yens Dunnink
Staphorst
2:56
2:49
24
Vilano Waninge
Ruinerwold
3:06
3:02
M-4, MINI-MIJL 200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa Timmerman
Staphorst
1:06
1:04
2
Ilana Hokse
Staphorst
1:07
1:04
3
Elise Talen
Meppel
1:07
1:06
4
Danique Heide
Rouveen
1:16
1:14
5
Evy Winkels
Rouveen
1:18
1:15
6
Benthe Veldman
Staphorst
1:18
1:16
7
Romy Schra
Staphorst
1:20
1:17
8
Roos Hokse
Staphorst
1:21
1:19
9
Nienke Krol
Staphorst
1:23
1:21
10
Thirza Coster
Staphorst
1:23
1:21
11
Lieke Pruim
Rouveen
1:24
1:19
12
Tesse Bos
Staphorst
1:25
1:21
13
Sofie Buiter
Staphorst
1:41
1:40
14
Tessa Kooiker
Staphorst
1:42
1:38
15
Daphne Krol
Rouveen
1:46
1:44
16
Lotte van den Berg
Wilsum
1:48
1:44
17
Lisa Visscher
Rouveen
1:51
1:47
18
Julia van Veen
Staphorst
1:54
1:51
19
Vera Brakke
Staphorst
2:05
2:03
20
Eva de Graaf
Staphorst
2:15
2:11
21
Esmee Smit
Staphorst
2:24
2:11
22
Rachel Kisteman
Rouveen
2:34
2:25
23
Lieke Kisteman
Staphorst
2:38
2:27
24
Josephine Compagner
Meppel
2:41
2:37
25
Liz Brakke
Staphorst
2:44
2:38
J-7, KIDSRUN 800 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Colin Trompetter
Staphorst
3:14
3:13
2
Joas Huisman
Staphorst
3:22
3:22
3
Stijn van der Vegt
Staphorst
3:22
3:22
4
Imon de Weerd
Staphorst
3:25
3:23
5
Pepijn Lassche
Rouveen
3:32
3:30
6
Brian Pastoor
Hasselt
3:33
3:32
7
Dinand Veldman
Staphorst
3:43
3:41
8
Hugo Hokse
Staphorst
3:45
3:44
9
Niels Fictorie
Staphorst
3:50
3:49
10
Marvin (Bryan) Brakke
Rouveen
3:53
3:51
11
Mark Mulder
Staphorst
3:54
3:52
12
Thijn Oosterveen
Staphorst
3:54
3:53
13
Niels Huls
Staphorst
3:56
3:55
14
Senn Dunnink
Staphorst
3:57
3:53
15
Wouter Kooiker
Staphorst
4:01
3:58
16
Simon Schaapman
Zwolle
4:02
3:58
17
Luuk Jansen
Staphorst
4:02
4:02
18
Tygo van der Sluis
Staphorst
4:05
4:03
19
Thijs Hooikammer
Staphorst
4:15
4:14
20
Ivar vd Sluis
Staphorst
4:21
4:21
21
Finn Kruidhof
Staphorst
4:22
4:22
22
Lorenzo Uiterwijk
Staphorst
4:30
4:30
23
Iris Harink
Staphorst
4:32
4:30
24
Milan van den Berg
Wilsum
4:34
4:33
25
Tim Crediet
Staphorst
4:40
4:39
26
Danyl Boessenkool
Staphorst
4:43
4:42
27
Jesse Huisman
Staphorst
4:45
4:44
28
Kyan Smit
Staphorst
4:46
4:46
29
Boaz Visscher
Rouveen
4:50
4:48
30
Noel Coster
Staphorst
4:55
4:54
31
Luuk de Weerd
Staphorst
4:58
4:57
32
Wan Zhong Lier
Nieuwleusen
5:05
5:03
33
Leon Troost
Staphorst
5:08
5:06
34
Daan van der Vegt
Staphorst
5:14
5:13
35
Falco Hulstijn
Zwolle
5:17
5:13
36
Leon Engel
Staphorst
5:17
5:14
37
Marnick Bouwman
Staphorst
5:25
5:24
38
Frank Bloemhof
Punthorst
5:30
5:28
39
Tyler Hofstede
Staphorst
5:30
5:27
40
Robin van den Berg
Wilsum
6:05
6:04
41
Emiel Akkerman
Rouveen
6:13
6:10
42
Siem Trompetter
Staphorst
6:26
6:24
43
Sem Timmerman
Staphorst
6:32
6:30
44
Kai Brakke
Staphorst
7:56
7:56
M-7, KIDSRUN 800 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlize Haasjes
Staphorst
3:50
3:49
2
Meike Crediet
Staphorst
3:54
3:53
3
Iris Timmerman
Staphorst
3:59
3:58
4
Hanna Bos
Staphorst
4:05
4:04
5
Julia Slager
Staphorst
4:09
4:08
6
Maud Brakke
Staphorst
4:10
4:09
7
Saline Waninge
Ruinerwold
4:21
4:19
8
Lieke Nijboer
Rouveen
4:22
4:19
9
Luna Mussche
Staphorst
4:23
4:22
10
Fleur Gebben
Staphorst
4:23
4:21
11
Kensi van der Sleen
Hoogeveen
4:25
4:21
12
Sara Boldewijn
Staphorst
4:25
4:25
13
Lieke Harke
Staphorst
4:26
4:24
14
Sanne Hulst
Rouven
4:31
4:31
15
Janouk Hooikammer
Staphorst
4:31
4:30
16
Lana Kruidhof
Staphorst
4:35
4:34
17
Esmee Krol
Staphorst
4:40
4:38
18
Mila Schra
Staphorst
4:42
4:41
19
Chaluna Hokse
Staphorst
4:44
4:43
20
Quinty Bloemberg
Staphorst
4:46
4:45
21
Sarah Bloemhof
Punthorst
4:50
4:48
22
Ilse Schra
Staphorst
4:52
4:49
23
Anna Winkels
Staphorst
4:53
4:52
24
Jasmijn Akkerman
Hasselt
4:54
4:53
25
Mascha Winkels
Rouveen
4:55
4:52
26
Jolijn Boers
Staphorst
4:59
4:56
27
Nora Engel
Staphorst
5:02
5:00
28
Kuun Domine
Staphorst
5:06
5:03
29
Ilse van Veen
Staphorst
5:11
5:09
30
Loïs Dunnink
Staphorst
5:13
5:11
31
Vivian Roo
Rouveen
5:14
5:11
32
Fynn Dunnink
Staphorst
5:21
5:19
33
Elize Smit
Staphorst
5:26
5:24
34
Tess Russcher
Staphorst
5:26
5:24
35
Zoë Brouwer
Genemuiden
5:27
5:25
36
Roos Winters
Staphorst
5:30
5:27
37
Saar Huls
Staphorst
5:33
5:30
38
Tess Compagner
Staphorst
5:38
5:37
39
Aniek Boer
Staphorst
5:38
5:35
40
Noa Brouwer
Genemuiden
5:40
5:39
41
Vera Bloemert
Rouveen
6:15
6:15
42
Lieke Schra
Staphorst
6:20
6:17
J-12, KIDSRUN 1200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jonas Bakker
Hattem
4:27
4:26
2
Joël Haasjes
Staphorst
4:42
4:41
3
Len Bakker
Zwolle
4:46
4:45
4
Jorn Smalbrugge
Hasselt
4:54
4:53
5
Dylan Veldman
Staphorst
4:59
4:58
6
Felix Kouwenhoven
Ruinen
5:09
5:08
7
Ruben Mijnheer
Hasselt
5:17
5:16
8
Justin Oosterveen
Staphorst
5:20
5:19
9
Marijn Lier
Nieuwleusen
5:28
5:28
10
Rowan Slager
Staphorst
5:32
5:30
11
Yannick Boessenkool
Staphorst
6:08
6:07
12
Yara Bloemert
Staphorst
6:36
6:34
M-12, KIDSRUN 1200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie Vriend
Meppel
4:38
4:37
2
Susan Lindenholz
Rouveen
4:51
4:50
3
Zoey de Vries
Drachten
4:54
4:53
4
Elena Fridrichs
Staphorst
5:12
5:10
5
Anouk Kooiker
Staphorst
5:32
5:31
6
Edshilya Mussche
Staphorst
5:35
5:33
7
Emma Hoekman
Staphorst
5:41
5:39
8
Vera Hofstede
Staphorst
5:47
5:46
9
Daniëlle Boer
Staphorst
5:52
5:50
10
Anne-Marith van Leeuwen
Staphorst
6:06
6:05
11
Nathalie Boer
Staphorst
6:33
6:32
12
Geline Winkels
Staphorst
6:37
6:35
13
Ismay Hulst
Rouveen
6:57
6:57
MSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Hendrikse
Assen
20:17
20:17
2
Nick Marsman
Ommen
20:26
20:26
3
Erik Leusink
Punthorst
20:55
20:55
4
William van Eeken
Wielen (D)
21:10
21:09
5
Willard Bredewold
Zwolle
21:56
21:56
6
Niek Boom
Nieuw Heeten
22:07
22:05
7
Kasper Bisschop
AG '85
22:09
22:08
8
Remco Akse
Meppel
22:16
22:15
9
David Vonk
Hoogeveen
22:34
22:32
10
Jorn Lammers
Marienheem
22:38
22:37
11
Henk Slager
AG '85
22:57
22:57
12
Rob Goutbeek
Zwolle
23:07
23:05
13
Jurrian Haasjes
Staphorst
23:20
23:17
14
Lambert Russcher
AG '85
24:03
24:02
15
Frans Mussche
Staphorst
24:08
24:03
16
Vincent Buitenhuis
Rouveen
24:11
24:09
17
NIck Kerkhof
Hollandscheveld
24:24
24:23
18
Robert Tippe
Staphorst
24:26
24:23
19
Jeroen Rutgers
Nieuwlande
24:29
24:29
20
Ronald Haasjes
Staphorst
24:35
24:32
21
Karlo Hoeve
AG '85
24:46
24:44
22
Hugo Jonkers
Rouveen
24:55
24:50
23
Rutger Schottert
Balkbrug
25:11
25:06
24
Mark de Leeuw
Ruinerwold
25:16
25:14
25
Niko van der Sluis
Staphorst
25:35
25:33
26
Klaas Harke
Staphorst
25:45
25:42
27
Jan Veijer
Groningen
25:46
25:45
28
Matthieu Huisman
Rouveen
25:49
25:46
29
Klaas Slager
Rouveen
26:04
26:02
30
David Pereboom
Meppel
26:05
25:56
31
Rowan Trompetter
Staphorst
26:21
26:18
32
Milco Winters
Meppel
26:23
26:17
33
Clazinus Veijer
Staphorst
26:25
26:20
34
Andries Quinton
Norwich
26:52
26:51
35
Mark Herssevoort
Zwolle
27:00
26:58
36
Sander Bokkers
Nieuwleusen
27:05
27:00
37
Arjan Talen
Meppel
27:38
27:32
38
Thies Jan Jansen
Zwolle
27:48
27:38
39
Niek Kisteman
Rouveen
27:51
27:45
40
Robert de Weerd
Rouveen
28:02
27:48
41
Henk Dorland
Zwolle
28:03
27:46
42
Willem Tiggel
Assen
28:07
28:07
43
Wilbert Russcher
Rouveen
28:10
27:55
44
Jarno Nijboer
Rouveen
28:40
28:25
45
Nils Wedzinga
Ommen
28:41
28:27
46
Niels Ubak
Rouveen
28:48
28:34
47
Yirsan Bouwman
Groningen
28:48
28:27
48
Henk van Dorp
Zwolle
28:53
28:45
49
Herman Schra
Genemuiden
29:12
29:07
50
Alex Zuidberg
Staphorst
29:14
29:05
51
Johan Kooiker
Rouveen
29:14
29:10
52
Marnix Prins
Hoogeveen
29:22
29:18
53
Klaas Veldman
Staphorst
29:23
29:15
54
Jan Kooiker
AG '85
29:27
29:20
55
Klaas-Jan Tippe
Staphorst
29:28
29:19
56
Dennis ter Welle
Nieuwleusen
29:30
29:19
57
Henk Beukman
Staphorst
29:36
29:27
58
Derrick de Weert
Staphorst
29:39
29:35
59
Martijn van Wijhe
Meppel
29:46
29:36
60
Raymon Veldman
Punthorst
30:39
30:28
61
Menno van de Merwe
Dronten
30:52
30:46
62
Danny Trompetter
Staphorst
31:18
31:15
63
Diederick Smit
Staphorst
31:25
31:15
64
Jesse Dunnink
Punthorst
31:29
31:18
65
Gerard Hulst
Rouveen
31:44
31:36
66
Rick Smit
Meppel
31:52
31:37
67
Dennis Bloemert
Staphorst
32:05
31:54
68
Frank Overweg
Nijeveen
32:24
32:13
69
Marco Krul
Punthorst
32:27
32:16
70
Michael Zwart
Meppel
32:49
32:36
71
Reindert Russcher
Staphorst
33:06
32:57
72
Vincent Veldhuis
Staphorst
33:29
33:12
73
Marco Mussche
Staphorst
33:32
33:22
74
Kjell Wessels
Amstelveen
34:09
33:52
75
Milan Kruidhof
Staphorst
34:11
33:47
76
Jasper de Boer
Staphorst
34:18
33:54
77
Arno Engel
Staphorst
34:46
34:30
78
Jan Mark vd Berg
Staphorst
35:18
34:57
79
Demian van der Vliet
Meppel
36:55
36:42
80
Arjan Kuiper
Staphorst
39:12
39:02
81
Rinse Hooikammer
Staphorst
39:20
38:56
82
Kilian Horstede
Rouveen
40:40
40:21
M35, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henry Rutgers
Noordscheschut
20:32
20:31
2
Erwin Akkerman
AG '85
21:37
21:37
3
Maarten Nieuwenhuis
Zwolle
22:26
22:26
4
Mark Hakbijl
Zwolle
22:36
22:36
5
Henry Visscher
AG '85
23:01
23:01
6
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
23:10
23:09
7
Arie Stuurman
Hoogeveen
23:12
23:11
8
Maurits Bloem
Zwolle
23:49
23:48
9
Michiel Huzen
AG '85
23:53
23:50
10
Erwin Kreule
AG '85
24:27
24:25
11
Jos Boomsma
Zwolle
24:31
24:28
12
Bennie Akkerman
AG '85
25:07
25:04
13
Theo Bolks
Rouveen
25:24
25:22
14
Albert Mussche
AG '85
25:29
25:26
15
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
25:33
25:31
16
Wynand Fokkert
Zwolle
25:37
25:35
17
Pedro Sluiter
Zwolle
25:41
25:24
18
Gerard Veyer
Staphorst
25:54
25:42
19
Bart Stevens
Dalfsen
26:08
26:05
20
Igor van Elburg
Ommen
26:23
25:54
21
Iwan Brink
Zwolle
26:24
26:16
22
Karlo Knipmeijer
Staphorst
26:31
26:29
23
Henk Hokse
AG '85
26:36
26:24
24
Wim Veijer
Staphorst
26:36
26:19
25
Michel Wierbos
AG '85
26:37
26:33
26
Bert Krale
Punthorst
26:37
26:35
27
Jan Willem van Veen
Steenwijk
27:07
27:04
28
Klaas Brand
Staphorst
27:18
27:14
29
Jan Talen
AG '85
27:22
27:10
30
Roelof Schra
AG '85
27:32
27:28
31
Erik Akkerman
Hasselt
27:50
27:47
32
Hans Huisman
Staphorst
27:53
27:42
33
Bertram Steringa
Meppel
27:57
27:43
34
Arjan Boldewijn
Staphorst
27:59
27:55
35
Alco Sybrandy
Meppel
28:06
27:53
36
Jan Brand
Staphorst
28:17
28:11
37
Erik Petter
Rouveen
28:35
28:26
38
Lambert Put
Nieuwleusen
28:39
28:30
39
Wilco Witte
Rouveen
29:03
28:50
40
Hendrik Dominé
Staphorst
29:05
28:59
41
Michel Wenting
Meppel
29:07
28:53
42
Chris Kouwenhoven
Ruinen
29:15
29:03
43
Johan de Lange
Meppel
29:16
28:57
44
Marco Dominé
AG '85
29:33
29:26
45
Pieter Lassche
Rouveen
29:34
29:14
46
Gerrit Pruim
Rouveen
29:35
29:23
47
Nicklas Brakke
Staphorst
29:39
29:27
48
Lubbert Timmerman
Staphorst
29:55
29:47
49
Wouter Kasemier
Hattem
29:56
29:46
50
Gerhan Wienen
Dalfsen
29:56
29:42
51
Benny Compagner
Rouveen
29:57
29:37
52
Nico Mijnheer
Hasselt
30:25
30:17
53
Erwin Bontius
Zwolle
30:36
30:22
54
Henk Nijboer
Rouveen
30:42
30:33
55
Alfred Steenbergen
Staphorst
30:56
30:49
56
René Tissingh
Meppel
31:03
30:53
57
Patrick van Zeeland
Steenwijk
31:34
31:12
58
HenkJan van Dieren
Hattem
32:10
31:53
59
Jan Mulder
Rouveen
32:42
32:29
60
Frank de Weerd
Staphorst
33:07
32:48
61
Erik Wolters
Zwolle
33:17
33:02
62
Dennis Bakker
Meppel
33:29
33:14
63
Karel Klok
Hardenberg
34:05
33:43
64
Emiel Willemsen
Almelo
34:06
33:45
65
Ronni Schuurman
AG '85
34:20
34:15
66
Arend Lier
Staphorst
34:40
34:24
67
Peter Boekema
Zwolle
35:17
34:52
68
René Pastoor
Hasselt
36:23
36:14
69
Kenny van der Sluis
Staphorst
36:45
36:25
70
Peter NIeuwenhuis
Zwolle
36:52
36:30
71
Martijn van Weerden
Staphorst
36:56
36:40
72
Jan Carlo Bos
Staphorst
37:11
36:50
73
Sjon Keuning
Staphorst
37:23
37:02
74
Johan Riesebosch
Zwolle
37:50
37:28
75
Martijn Wessels
Amstelveen
38:44
38:28
76
Herman Dunnink
Staphorst
39:12
38:57
77
Peter Krist
Staphorst
39:15
39:01
78
Arnold Brinkman
Nieuwleusen
40:39
40:32
M50, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannes Dolfing
Ruinen
23:29
23:28
2
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
24:15
24:14
3
Wilco Mars
Ommen
24:22
24:19
4
Erik Dambrink
Meppel
24:48
24:46
5
Roel Westert
Ruinerwold
25:49
25:45
6
Gerard Hesselmans
Vollenhove
26:11
26:09
7
Theo Boekema
Zwolle
26:28
26:25
8
Jan Schra
AG '85
27:01
26:53
9
Klaas Arkema
Hasselt
27:02
26:55
10
Henk Jan Meier
Hardenberg
27:10
27:08
11
Jos Ruijter
Ens
27:15
27:12
12
Marten Bolt
Zwartsluis
27:22
27:19
13
Jan Beldman
AG '85
27:27
27:27
14
Bernhard Kootstra
Dalfsen
27:28
27:23
15
Evert Bisschop
Koekange
27:50
27:43
16
Leo Meijerink
Ommen
27:55
27:50
17
Willem Brinkman
De Schiphorst
28:07
28:00
18
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
28:23
28:19
19
Albert de Boer
AG '85
28:42
28:34
20
Berend Akkerman
Staphorst
29:02
28:58
21
Gerard Inberg
De Wijk
29:12
29:06
22
Johan ten Kate
Nijeveen
29:19
29:08
23
Klaas Korterink
Pretoria Zuid Afrika
29:35
29:27
24
Albert Holtland
AG '85
29:44
29:36
25
Jan Snijder
AG '85
31:04
30:52
26
Jan Schutte
Sibculo
31:04
30:45
27
Terry Schaffers
Zwolle
31:28
31:09
28
Eddy Dames
Meppel
31:36
31:18
29
Ferdy Pierik
Dalfsen
31:39
31:25
30
Roelof Pepping
Dronten
31:40
31:36
31
Henk Nimeijer
Koekange
32:09
31:55
32
Rudie Bloemert
Staphorst
32:24
32:14
33
Bert Jans
Staphorst
32:36
32:30
34
Harm Horstede
AG '85
33:09
32:42
35
Klaas Bloemhof
Punthorst
33:15
32:53
36
Jan Supèr
Meppel
33:16
33:09
37
Albert Timmerman
Staphorst
33:29
33:19
38
Klaas Vos
Staphorst
33:39
33:29
39
Sjoerd Koelmans
Meppel
34:02
33:50
40
Harrie Jasper
Sibculo
34:24
34:05
41
Henny Berends
Balkbrug
34:26
34:16
42
Anne Bartelds
Havelte
34:32
34:28
43
Peter Crediet
AG '85
34:42
34:30
44
Henk Visscher
Rouveen
34:56
34:50
45
Aart Ruinen
Meppel
35:15
34:51
46
Ferdie Klok
Staphorst
35:24
35:03
47
Frits Lautenbag
Hattem
35:37
35:19
48
Mans Veldsink
Dedemsvaart
35:54
35:44
49
Jan Mulder
Zwolle
36:24
36:06
50
Bares Hartsuiker
Meppel
36:34
36:17
51
Evert Evertsen
Nieuwleusen
36:57
36:34
52
Jan Roze
Staphorst
39:34
39:16
53
André Klomp
Hoogeveen
39:37
39:12
54
Bert Mos
Meppel
39:59
39:33
55
Herman Hogenbirk
Luttelgeest
45:47
45:31
VSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Boekema
Amsterdam
23:32
23:30
2
Sarah-Lynn Reuver
Wijhe
24:00
23:58
3
Aline Kootstra
Dalfsen
24:47
24:46
4
Naomi Heidema
Dedemsvaart
25:39
25:37
5
Tamara de Vries
Meppel
27:26
27:23
6
Mariëlle Timmerman
Staphorst
28:42
28:39
7
Nardie Mulder
Zwolle
28:55
28:51
8
Sandra Pasman
AG '85
28:55
28:42
9
Lidia Meijer
Hollandscheveld
29:10
29:05
10
Anna Hendrikse
Assen
29:15
29:06
11
Evelien Kuiper
Leek
29:15
29:06
12
Mirthe van Veen
Steenwijk
29:21
29:20
13
Rianne Niewold
AG '85
29:38
29:34
14
Sabine Nijstad
Hoogeveen
29:48
29:41
15
Laura Prins
Hoogeveen
29:52
29:49
16
Saskia Brinkman
Staphorst
31:33
31:20
17
Carolien Smit
Rouveen
31:47
31:44
18
Marieke Kroes
Staphorst
31:50
31:36
19
Hilleane Kuiers
Rouveen
32:09
32:05
20
Ellis Brinkman
Staphorst
32:57
32:49
21
Chantal Groeneveld
Wanneperveen
33:00
32:48
22
Chantal Winters-Witte
Meppel
33:28
33:14
23
Rianne Veijer
Staphorst
33:40
33:34
24
Jenneke Bouwman
Staphorst
34:10
33:50
25
Anne Kisteman
Staphorst
34:20
34:12
26
Rianne Hooikammer
Balkbrug
34:41
34:23
27
Tessa Visser
Zwolle
34:42
34:30
28
Ineke Witte
Staphorst
35:43
35:37
29
Jessica Hokse
Staphorst
35:47
35:41
30
Danika Riesebeck
Meppel
36:15
36:00
31
Jannie Hoeve
Staphorst
36:18
36:11
32
Angelique Engel
Staphorst
36:20
36:05
33
Gerja Kok
Rouveen
36:24
36:19
34
Loes Smith
Marienberg
36:27
36:18
35
Roelien Hattem
Staphorst
37:12
36:50
36
Lisanne van der Kamp
Hasselt
38:02
37:53
37
Britt Kooiker
Staphorst
38:15
38:10
38
Nikki Haasjes
Staphorst
38:18
38:09
39
Ankie de Jong
Staphorst
38:41
38:18
40
Chantal Compagner
Rouveen
38:50
38:30
41
Joanne Vos
Staphorst
39:18
39:10
42
Linda Schipper
Meppel
39:38
39:17
43
Marlou Bloemendaal
Meppel
39:38
39:22
44
Ryanne van der Kolk
AG '85
41:25
41:12
45
Nicole Hofman
Zwolle
44:14
43:57
46
Karolien Bloemert
Balkbrug
44:47
44:34
47
Danique Vrieling
Balkbrug
44:47
44:34
48
Lisa Kooiker
Staphorst
45:11
45:06
49
Sijtha Dunnink-Van der Meulen
Staphorst
45:27
45:11
V35, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ine Strijker
Ruinen
25:31
25:29
2
Alinda Lindeboom
Zwolle
26:18
26:13
3
Iris Bakker-Strieker
Hattem
28:53
28:48
4
Germien Krul
AG '85
30:43
30:31
5
Jolanda Regout
Zwolle
31:03
30:59
6
Christina Tijmens
Koekange
32:33
32:27
7
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde
32:44
32:38
8
Evelien de Wit
Meppel
33:04
32:50
9
Geesje Brinkman
Staphorst
33:56
33:44
10
Annemiek Klein
AG '85
34:09
33:57
11
Sylvia van Leussen
AG '85
34:33
34:12
12
Hennie Huls
Staphorst
35:11
35:07
13
Jenet Donker
Meppel
35:15
35:05
14
Jeanette Mussche
AG '85
35:26
35:03
15
Alma Benjamins
Hoogeveen
36:25
36:01
16
Ingrid de Koning Gans
Hasselt
37:01
36:39
17
Janine Pullen
Zwolle
37:02
36:49
18
Jantje Schra
Staphorst
37:19
37:14
19
Annemieke Würsten
Hasselt
37:33
37:10
20
Jessica Rossing
Meppel
37:42
37:32
21
Mieke Pastoor
Hasselt
37:58
37:36
22
Karien Buitenhuis
Rouveen
39:01
38:37
23
Henny de Boer
Staphorst
39:09
39:02
24
Gina Huls
Staphorst
39:23
39:07
25
Amely Mussche
Staphorst
39:37
39:22
26
Tiny Jonker
Meppel
40:07
39:52
27
Roelien Akkerman
Hasselt
41:12
41:07
28
Edith Slager
Wolvega
42:53
42:34
29
Tessa van Veluw
Meppel
43:30
43:06
30
A. Ebbinge
Smilde
43:30
43:06
31
Gerda Kouwenhoven
Ruinen
47:01
46:41
V50, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper
Meppel
26:30
26:24
2
Anne van Schuppen
Emst
26:35
26:32
3
Marian Fuselier
Heino
29:15
29:11
4
Wilma van Galen
Wolvega
30:14
30:08
5
Gerda Akkerman
AG '85
30:43
30:38
6
Carla Boekema
Zwolle
31:26
31:22
7
Jacqueline ten Brummelhuis
Stuifzand
33:39
33:33
8
Liesbeth Hillebrand
Meppel
33:51
33:40
9
Gea Tiemens
AG '85
35:32
35:09
10
Rommie de Witte
Vollenhove
36:38
36:29
11
Marry Hooijer
Zwolle
36:59
36:47
12
Jantie Bloemhof
Zwolle
37:11
37:04
13
Janneke Post
Meppel
37:23
37:09
14
Thea Hendrikse
Assen
38:38
38:28
15
Janny van Dieren
Hattem
39:23
39:07
16
Anneke Kuiper
Hasselt
39:25
39:09
17
Geesje Roze
Staphorst
39:34
39:16
18
Regien Mos
Meppel
40:51
40:25
19
Roely Troost
Staphorst
42:24
42:03
20
Lize Bokkers
Nieuwleusen
43:47
43:22
21
Lies van Zanten
De Wijk
45:27
45:05
J8-10, KIDSRUN 1200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Per Bakker
Zwolle
4:39
4:38
2
Bjorn Fridrichs
Staphorst
4:42
4:42
3
Yaniek Versfeld
Meppel
4:46
4:45
4
Jayden Slager
Staphorst
4:56
4:56
5
Karsten Krale
Punthorst
4:57
4:56
6
Mika Timmerman
Staphorst
5:05
5:04
7
Joël Würsten
Hasselt
5:08
5:07
8
Quinn Hofstede
Staphorst
5:11
5:09
9
Justin Veldman
Staphorst
5:16
5:16
10
Roy de Weerd
Staphorst
5:17
5:14
11
Dany van Veen
Staphorst
5:18
5:17
12
David Bloemen
Staphorst
5:18
5:18
13
Niek Kruidhof
Rouveen
5:23
5:22
14
Chris Huls
Staphorst
5:23
5:22
15
Erik Krale
Staphorst
5:24
5:23
16
Brendem Dominé
Staphorst
5:25
5:23
17
Rien Visscher
Staphorst
5:26
5:24
18
Quinten van Ommen
Meppel
5:26
5:23
19
Ruben Kuiper
Staphorst
5:27
5:27
20
Levi Würsten
Hasselt
5:33
5:31
21
Nick Mulder
Staphorst
5:36
5:36
22
Rowan Compagner
Staphorst
5:42
5:40
23
Quinten Uiterwijk
Staphorst
5:54
5:53
24
Jark Roze
Staphorst
6:05
6:04
25
Daan Pruim
Rouveen
6:05
6:03
26
Twan Gebben
Staphorst
6:05
6:04
27
Nick Harink
Staphorst
6:06
6:05
28
Kai Knipmeijer
Staphorst
6:13
6:12
29
Rebecca Bakker
Hattem
6:17
6:14
30
Justin Coster
Staphorst
6:18
6:17
31
Rick Mussche
Staphorst
6:34
6:31
32
Dinand Buiter
Staphorst
6:40
6:39
33
Yonatan Awet
Staphorst
6:49
6:48
34
Kyaro van der Molen
Staphorst
6:58
6:56
35
Lemi Dikisci
Staphorst
7:02
7:00
36
Sven Timmerman
Staphorst
7:03
7:01
37
Guus Boers
Staphorst
7:09
7:08
38
Tygo van der Sluis
Staphorst
7:11
7:10
39
Stan de Weerd
Staphorst
7:26
7:25
40
Ingmar Hooikammer
Staphorst
7:44
7:44
41
Justen Akkerman
Rouveen
8:50
8:48
M8-10, KIDSRUN 1200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marit Versfeld
Meppel
4:45
4:44
2
Eva Boldewijn
Staphorst
5:23
5:22
3
Lotte Crediet
Staphorst
5:30
5:29
4
Sanne Boldewijn
Staphorst
5:39
5:37
5
Isabella Lier
Staphorst
5:45
5:43
6
Noor Boldewijn
Staphorst
5:46
5:45
7
Liza Smalbrugge
Hasselt
6:06
6:04
8
Nynke Veijer
Staphorst
6:10
6:08
9
Mike Harink
Staphorst
6:41
6:39
10
Maylinn Roo
Rouveen
6:49
6:46
11
Lisa Kooiker
Staphorst
6:57
6:55
12
Joanne Pastoor
Hasselt
7:05
7:03
13
Alisa Kasjmier
Hattem
7:20
7:18
14
Myrthe Coster
Staphorst
7:25
7:24
15
Joanne Winkels
Staphorst
7:29
7:28
16
Vera Nijboer
Rouveen
7:29
7:27
17
Julia Krol
Staphorst
7:30
7:28
18
Jazlynn Hokse
Staphorst
7:44
7:43
19
Valerie Oosterveen
Staphorst
7:45
7:43
20
Danine Kooiker
Staphorst
7:54
7:52
21
Merle Kooiker
Staphorst
7:56
7:55
22
Marlies Huizing
Staphorst
9:11
9:10
23
Alisha Tiemens
Staphorst
9:24
9:21
www.budget-bestrating.nl
Graag tot ziens bij de Oranjeloop in Nieuwleusen op maandag 3 sept 2018!
www.uitslagen.nl
23-08-2018 18:10