Uitslagenlijst 24ste Kermisloop Siebengewald

Siebengewald - Zaterdag 18 augustus 2018

JB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef Lensen
Groesbeek
1:21
2
Julian Derksen
Siebengewald
1:43
3
Rik Hermsen
Siebengewald
1:47
4
Leonardo Scuderie
Weeze
1:54
5
Jip Slingenbergh
Siebengewald
3:05
MB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imke Slingenbergh
Siebengewald
1:29
2
Zoe Janßen
Siebengewald
1:46
3
Skyler Wiedemeijer
Bergen
1:51
4
Demi Dennemans
Bergen Lb
2:02
5
Milou Beumers
Siebengewald
2:05
6
Kess Toonen
Siebengewald
3:19
J8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Lensen
Groesbeek
3:47
2
Riley Praster
Arnhem
4:09
3
Ties Beumers
Siebengewald
4:56
M8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke van den Hoogen
Siebengewald
5:12
2
Carlotta Scuderie
Weeze
5:47
J16, 2.5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper van Laarhoven
Kaatsheuvel
8:38
2
Maxwell Bayer
Huizen
9:07
3
Ole Kuse
Xanten
9:13
4
Thomas van Orsouw
Schaijk
10:08
M16, 2.5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Félice Lensen
Groesbeek
12:38
H5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Deurne
15:51
2
Evert Dirksen
Veenendaal
16:50
3
Dennis van Doornik
Druten
17:12
4
Pepijn Bartels
Leuth
17:59
5
Martijn van de Pol
Boxmeer
18:20
6
Martijn Tuin
Helmond
18:28
7
Roy Dennemans
Bergen Lb
18:39
8
Roy Lammers
Deurne
19:02
9
Twan Lensen
Groesbeek
19:12
10
Clemens Vollebergh
Nijmegen
19:18
11
Koen van Kessel
Deurne
19:21
12
Geert Linders
Venray
19:29
13
Reinier van Dijken
Geldermalsen
20:11
14
Edwin Davelaar
Veenendaal
20:13
15
Alan van Hoey
Nijmegen
20:17
16
Hans Jaspers
Siebengewald
20:35
17
Mart van Rooij
Venray
20:40
18
Bé Hoving
Overberg
20:50
19
Guido Jonkmanns
Geldern
21:00
20
Marcel van Elst
Boxmeer
21:09
21
Jan Poels
Venray
21:12
22
Robert van Orsouw
Schaijk
21:22
23
Patrick Toonen
Siebengewald
21:23
24
Willem Schimmel
Boxmeer
21:45
25
Guus Relouw
Bergen Lb
21:51
26
Erik van Dikkenberg
Veenendaal
22:11
27
Simon Schilinsky
Weeze
22:14
28
Rob Aerdts
Siebengewald
22:17
29
Ferry Vreede
Gennep
22:34
30
Guido Verdijck
Boxmeer
22:56
31
Joris Zeegers
Ledeacker
23:30
32
Jonatan cayola saky
Boxmeer
23:34
33
Hans Wilhelm Kühnen
Kevelaer
23:51
34
Toto Hemmers
Uedem
24:00
35
Martin aan den Boom
Venray
24:08
36
Harry Van der Borg
Venray
24:27
37
Wolfgang Heymann
Weeze
24:29
38
Jos Thielen
Wanssum
24:36
39
Remco van Ginkel
Gennep
24:37
40
Willems
Weeze
24:43
41
Maxwell Bayer
Huizen
24:46
42
Bennie van Kempen
Boxmeer
25:17
43
Jan Vos
Gemert
25:18
44
Piet Aarts
Wanssum
25:19
45
Jan van Haare
Beers Nb
26:23
46
Franz van Dongen
Weeze
27:29
47
Frank Weimar
Best
29:42
48
Martin Toonen
Siebengewald
31:28
49
Ferdy Pellen
Nutterden
31:37
D5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lydia Jeuken
Venray
21:36
2
Erika Schoofs
Kervenheim
21:42
3
Marieke Siemons
Linden
21:54
4
Claudia Seegers
Geldern
22:25
5
Anita Hermann
Sevelen
22:45
6
Dorothé Fairley
Molenhoek Lb
23:06
7
Marianne Spronk
Weeze
23:20
8
Nicole Kuse
Xanten
23:40
9
Lotte van Orsouw
Schaijk
23:43
10
Rianne Beumers-Toonen
Siebengewald
24:12
11
Stina Isselhorst
Hegelsom
25:09
12
Monja Derieth
Kranenburg
25:17
13
Mirjam van der Wielen
Schaijk
26:34
14
Anita Verbeek
Venray
26:58
15
Jetske Janssen
Beers Nb
27:26
16
Heidy Meeuws
Beek en Donk
27:43
17
Rita Voets
Venray
27:53
18
Natasja Marcellis
Overloon
28:23
19
Uschi Hemmers
Uedem
28:30
20
Monica Clephas
Venray
29:37
21
Marieke Wijntjes
Bergen Lb
30:29
22
Petra Büns
Kevelaer
33:11
H, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Almir Fetakovic
Grave
35:00
2
Sjors Thielen
Venray
35:57
3
Ralph Steegh
Wellerlooi
36:22
4
Joost Bovee
Venray
37:02
5
David Helmes
Kleve
38:11
6
Tim Manders
Vierlingsbeek
38:40
7
Marijn Rodenburg
Rotterdam
39:58
8
Marijn Van der Toorn
Wijchen
39:59
9
Marc Johnston
Wijchen
40:46
10
Puck Huijs
Baarlo Lb
42:26
11
Dave Peters
Maashees
42:27
12
Rudy Van Kempen
Beek en Donk
44:52
13
Kay Hubers
Haps
45:58
14
Rolf Cox
Tegelen
46:19
15
Bjorn Peters
Kranenburg
46:46
16
Tom Hopman
Ottersum
47:38
17
Willem Toonen
Bergen Lb
51:43
18
Paul van den Hoogen
Siebengewald
1:07:41
H40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Wijnen
Vianen Nb
40:13
2
Andrzej Lulko
Boxmeer
42:11
3
Joop van den Heuij
Oeffelt
43:46
4
Andreas Mayer
Xanten
45:17
5
Rene Aben
Rijkevoort
46:56
H50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
37:47
2
Frans Deenen
Venray
39:32
3
Willy Kanters
Griendtsveen
40:36
4
Jos de Groot
De Rips
41:37
5
Eugene Roelofs
Boxmeer
45:12
6
Werner van Dongen
Weeze
45:32
7
Eric Sommers
Sint Anthonis
45:51
8
Frans Versteegen
Rijkevoort
45:59
9
Gidy Lamers
Wanroij
46:07
10
Peter ter Huurne
Venray
47:15
11
Henk Bernards
Gennep
50:47
12
Noud Verstraten
Siebengewald
52:01
13
Theo Verhaegh
Wellerlooi
52:15
14
Wim Simmelink
Boxmeer
52:22
H60, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John de Rooij
Venray
38:57
2
Pieter Classens
Oirlo
47:08
3
Frans Steegh
Wellerlooi
50:27
4
Leo Bartels
Weeze
51:01
5
Peter Brückner
Kleve
53:01
6
Toon Aben
Rijkevoort
53:23
7
Jan Kusters
Vianen Nb
54:59
8
Paul Niemann
Emmerich
56:13
9
Toon van Tienen
Rijkevoort
56:52
10
Jan Straatman
Siebengewald
1:03:34
D, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmé Möricke
Nijmegen
38:47
2
Femke Slaaks
Sint Hubert
1:02:12
D40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Jungen
Afferden Lb
52:44
2
Annemarie van Dongen
Oeffelt
53:48
3
Ingrid van Lieshout
Best
1:02:58
D50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nel Classens
Venray
49:20
J12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Vrugt
Gennep
3:27
2
Demano Vervoort
Gennep
3:44
3
Joost Vrugt
Gennep
3:45
M12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katharina van Bebber
Xanten
3:24
2
Helena van Bebber
Xanten
3:39
3
Félice Lensen
Groesbeek
3:55
4
Mariella Scuderie
Weeze
4:19
E17, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evert Dirksen
Veenendaal
38:41
2
Bistra Bistra
39:05
3
TSV Weeze
Weeze
43:54
4
Frauenpower
Weeze
44:04
5
Dinesh en zn vriendjes
Siebengewald
48:30
www.uitslagen.nl
21-08-2018 19:39