Uitslagenlijst Running Center jubileumloop

Leeuwarden - Woensdag 8 augustus 2018

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
peter jan de jong
Leeuwarden
16:54
16:54
2
jan oldhoff
Lionitas
17:30
17:30
3
Johannes Postma
Lionitas
17:41
17:40
4
pieter prins
Friesland
17:48
17:47
5
Remco Schraa
Loopgroep Leeuwarden
17:56
17:56
6
Ian van Zutphen
Boksum
18:09
18:08
7
Melle Plat
Sneek
18:32
18:31
8
Jing olelhoff
Lionitas
18:56
18:55
9
ijnze stienstra
Wergea
19:09
19:09
10
Marco Kingma
Sneek
19:22
19:21
11
Jacob van der Ploeg
Friesland
19:35
19:34
12
Sjoerd Kleinhuis
Lionitas
19:41
19:35
13
Frank Hiemstra
Menaam
19:58
19:56
14
Remy Borawitz
Lionitas
20:10
20:08
15
Maxwell Bayer
Zuidwal
20:33
20:32
16
Denis van Raalte
Leeuwarden
21:27
21:25
17
Karsten van Zeijl
AV Heerenveen
21:58
21:49
18
edwin de groot
Leeuwarden
22:00
21:36
19
Erwin Tuithof
Leeuwarden
22:12
21:55
20
Jan Albert Weening
Hurdegaryp
22:29
22:21
21
Rick Alkema
Stiens
22:54
22:54
22
w van zutphen
Friesland
23:02
22:30
23
Cor Wetting
Lionitas
23:06
23:04
24
Hans Nagtegaal
Friesland
23:27
23:24
25
Sjoerd Prins
Leeuwarden
23:56
23:52
26
Ronnie Prins
Ferwert
24:00
23:55
27
Maarten Gildemacher
Groningen
24:12
24:08
28
Jordy Weijkamp
Leeuwarden
24:14
24:09
29
Gerrit Wiersma
Leeuwarden
24:22
24:09
30
bauke vd heide
Leeuwarden
24:41
24:18
31
rick van galien
Goutum
24:45
24:42
32
Hans Breuker
Friesland
24:54
24:44
33
Sietse van der Meer
Leeuwarden
24:57
24:41
34
Theo de Vries
Leeuwarden
25:24
25:22
35
Sjoerd Holtrop
Lionitas
25:24
25:17
36
Leen van Bavel
Loopgroep Leeuwarden
25:26
25:22
37
Marco Vijver
Franeker
25:29
25:26
38
Hendrik-Jan Meulenaar
Burgum
25:39
25:34
39
Niels Dissel
Altena Road Runners
25:46
25:41
40
arjen lettinga
Friesland
25:46
25:42
41
Marco Tuithof
Leeuwarden
26:05
25:47
42
rick van meekeren
Loopgroep Hugo Veenker
26:11
26:00
43
Sybe de Vries
Leeuwarden
26:21
26:09
44
Theun vd Werf
Leeuwarden
26:23
26:18
45
Anton Langeberg
Friesland
26:43
26:35
46
Jeffrey rietbroek
Friesland
26:43
26:40
47
Jeroen Dam
Leeuwarden
27:01
26:39
48
Andre Hartmann
Lionitas
27:19
27:13
49
Harold Rakers
Lionitas
27:32
27:22
50
Dominicus Mulder
Loopgroep Leeuwarden
27:35
27:10
51
Jesse Busman
Drachten
27:38
27:27
52
Anne Martin de Jong
Leeuwarden
27:41
27:32
53
Colin Feringa
Drachten
28:26
28:15
54
Marten Kingma
Friesland
28:30
28:21
55
Brandon Zuidema
Stiens
28:37
28:29
56
Tonny Lolkema
Lionitas
28:39
28:29
57
Rolly Rhee
Oentsjerk
28:51
28:26
58
Jan Boelen
Hurdegaryp
28:55
28:47
59
Bob Mijnders
Leeuwarden
29:18
29:13
60
Gerrit Klopstra
Munein
29:20
28:54
61
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
29:21
29:14
62
Koos Sterenborg
Leeuwarden
29:23
29:15
63
Timo van Noord
Leeuwarden
29:27
29:21
64
Jorrit Wijnstra
Hurdegaryp
30:45
30:24
65
Siebe Annema
Leeuwarden
30:50
30:36
66
Theo van Bergen
Loopgroep Leeuwarden
31:14
30:58
67
Matthijs ten Berge
Leeuwarden
31:25
31:11
68
Femme de Bruin
Friesland
31:28
31:08
69
Otto de Jong
Leeuwarden
31:29
31:09
70
Bert Meijberg
Leeuwarden
31:35
31:14
71
Koos Pietersma
Lionitas
32:14
32:09
72
Roel de Jonge
Oentsjerk
32:39
32:23
73
frans zomers
Leeuwarden
33:00
32:35
74
Marc Huttinga
Oentsjerk
33:00
32:34
75
Henk koetje
Loopgroep Leeuwarden
33:13
33:07
76
ties fennema
33:27
33:21
77
Jelte Bouma
Spartacus
33:28
33:06
78
Stephan Postma
Leeuwarden
33:31
33:03
79
Clemens Postma
Leeuwarden
33:32
33:03
80
Sjoerd Seldenrust
Leeuwarden
34:03
33:38
81
piet Deen
Friesland
34:33
34:22
82
Klaas Duits
Horror
36:25
36:22
83
Theo Runia
Friesland
37:23
37:02
84
Reinder Sinnema
Lionitas
38:16
37:54
85
herman hoekstra
Friesland
38:17
37:51
86
Meindert Roosjen
Friesland
38:21
38:05
87
Pieter Oosterhof
Gytsjerk
38:42
38:30
88
Rudy Witteveen
Leeuwarden
39:45
39:29
89
Mohammed Farmani
Loopgroep Leeuwarden
40:13
39:54
90
Jan van der Hoek
Friesland
40:29
40:07
91
Cor Zeemans
Friesland
44:51
44:29
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aveline Hijlkema
Zuidwolde Gn
19:25
19:18
2
Vera Keidel
Impala
20:21
20:20
3
meike regeling
Lionitas
20:49
20:48
4
wiepkje tijsma
Leeuwarden
21:35
21:34
5
Floor van den Brandt
Heerenveen
22:37
22:29
6
marijke nijdam
Workum
23:22
23:20
7
Charissa Zijlstra
Friesland
23:33
23:31
8
anniek de jong
Joure
23:44
23:43
9
Tracy van der Ploeg
Friesland
23:58
23:53
10
Maaike Hornstra
Friesland
24:21
24:18
11
Eveline Heeringa
Leeuwarden
24:30
24:24
12
Elisabeth Plokhooij
Leeuwarden
24:34
24:32
13
Inge van der Wekken
Leeuwarden
24:59
24:56
14
Claire de Bruin
Leeuwarden
25:28
25:14
15
elly zwart
burgum
26:28
26:19
16
Dieneke de Groot
Friesland
26:36
26:23
17
hanna postuma
Friesland
26:59
26:39
18
Tabitha Dijkman
Gytsjerk
27:31
27:16
19
Jolanda Dekker
Loopgroep Leeuwarden
27:41
27:36
20
marianne haijma
Lionitas
27:54
27:34
21
tjitske miedema
Berltsum
27:55
27:36
22
Annegien de Vries
Leeuwarden
28:04
27:52
23
Ilse Feringa
Drachten
28:18
28:08
24
Danielle Wester
Koarnjum
28:26
28:19
25
Marleen Faber
Opeinde
28:28
28:12
26
Margriet de Vries
Leeuwarden
28:32
28:26
27
Ingrid Visser
Burgum
28:33
28:28
28
margreet dijkstra
Lionitas
28:35
28:29
29
Carolien Peen
Zwolle
28:49
28:39
30
Elina van der Zee
Stiens
28:50
28:46
31
Martha Rosier
Leeuwarden
29:11
28:58
32
Marieke Baan
Leeuwarden
29:26
29:19
33
Magreet Wind
Leeuwarden
29:26
28:59
34
lies de jong
Leeuwarden
29:28
29:17
35
riek van de meuler
Lionitas
29:31
29:20
36
Hennie Zijlstra
Leeuwarden
29:33
29:16
37
Inge Jager
Drachten
29:33
29:18
38
Anne Baarsma
Loopgroep Leeuwarden
29:37
29:32
39
Jeannet Huitema
Lionitas
29:37
29:30
40
Monique Wever
Leeuwarden
29:43
29:32
41
Tineke Brolsma
Lionitas
29:53
29:50
42
Margriet Terpstra
Leeuwarden
30:02
29:44
43
Trees Bloksma
Berltsum
30:05
29:41
44
Narysca cecilia
Drachten
30:07
29:58
45
Josine Sporrel
Loopgroep Leeuwarden
30:39
30:31
46
Calle Dijkstra
Appelscha
30:48
30:24
47
Linda Hopman
Leeuwarden
30:51
30:43
48
Johanneke Heidstra
Burgum
30:52
30:48
49
tineke louwenaar
Loopgroep Leeuwarden
30:53
30:34
50
Anna Hieke Fennema
Loopgroep Leeuwarden
30:53
30:37
51
Ilse Weening
Hurdegaryp
31:06
30:59
52
Femke zijlstra
Leeuwarden
31:09
30:51
53
Madelon van Elteren
Leeuwarden
31:09
30:56
54
aafke keijzer zijlstra
Friesland
31:39
31:25
55
Anna
Leeuwarden
31:42
31:25
56
Anja Lucy Cazemier
Drachten
32:05
31:53
57
annet stam
Leeuwarden
32:19
32:03
58
Monique Janssen
Leeuwarden
32:19
32:07
59
Danielle Jansen
Leeuwarden
32:41
32:33
60
Latoya Mollema
Bitgummole
32:46
32:38
61
Jessica Smidt
Loopgroep Leeuwarden
32:57
32:51
62
Karin Jager
Loopgroep Leeuwarden
33:04
32:46
63
Chantal de Jongh
Lionitas
33:31
33:05
64
Manon De jong
Lionitas
33:36
33:34
65
geertje zijlstra
Leeuwarden
33:46
33:29
66
Elly Stuy
Vijfhuizen
34:04
33:37
67
Tiny Franssen
Loopgroep Leeuwarden
34:36
34:30
68
Jolanda Kampstra
Leeuwarden
34:43
34:24
69
Macha Kampstra
Leeuwarden
34:43
34:24
70
Baukje de Vries
Winsum Fr
34:48
34:29
71
Els
Loopgroep Berlikum
34:52
34:29
72
Marijke van der West
Burgum
34:53
34:35
73
Amber Seldenrust
Leeuwarden
34:58
34:35
74
Renate Tuinenga
Berltsum
35:27
35:04
75
Ellie Kortlever
Leeuwarden
35:30
35:03
76
Michelle Stuy
Leeuwarden
35:57
35:29
77
Annet Goosensen
Hurdegaryp
36:13
35:53
78
Verona Postma
Leeuwarden
36:46
36:18
79
Catrien Schade Melein
Leeuwarden
37:37
37:25
80
Teddy Pool
Oentsjerk
37:52
37:37
81
Greetje Bijlsma
Lionitas
38:16
37:52
82
sietske vd let
Lekkum
38:18
37:57
83
Anke de Meer
Leeuwarden
38:25
37:58
84
Geeske Oosterhof
Gytsjerk
40:11
39:58
85
Maria Weisenbach
Leeuwarden
40:13
40:00
86
Mieneke vd Baan
Tytsjerk
41:19
41:06
87
jolanda nijenhuis
Friesland
42:20
42:05
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Vijver
Lionitas
32:54
32:54
2
Dick Wobbes
Loopgroep Leeuwarden
35:16
35:15
3
Jort van Zutphen
Weidum
35:32
35:31
4
Wilco Kooistra
Leeuwarden
36:06
36:05
5
Marten-Jan Ernst
Friesland
36:32
36:31
6
Jan Albert Veenema
Horror
36:38
36:36
7
mark peereboom
Loopgroep Leeuwarden
37:23
37:22
8
Marco Leeverink
Horror
38:14
38:12
9
Albert van der Ziel
Friesland
40:25
40:22
10
Piter Kool
Weesp
40:28
40:24
11
Jan SMit
Friesland
40:35
40:22
12
richard van der wal
Lionitas
40:42
40:39
13
menno bakker
Franeker
40:57
40:56
14
Douwe Schaafsma
Damwald
41:05
41:03
15
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
41:08
41:04
16
Ate Bijlsma
Athleta
42:11
42:09
17
pieter meerstra
Twijzel
42:16
42:14
18
Charles Hamar
Leeuwarden
42:32
42:25
19
Jasper Keizer
Friesland
42:33
42:30
20
Pieter de Jong
Marrum
42:53
42:51
21
Aise Bouma
Friesland
43:04
42:59
22
Juryan Dantuma
Feanwalden
43:42
43:28
23
Freerk Haisma
Broeksterwald
43:42
43:28
24
david giesing
Leeuwarden
43:42
43:29
25
Joris Popken
Stiens
43:44
43:37
26
Doeke van der Ploeg
Leeuwarden
43:51
43:38
27
Henk Schievink
Burgum
44:22
44:13
28
Jan vd Werf
Oentsjerk
44:27
44:22
29
Willem Biemolt
Friesland
44:37
44:17
30
Aldert Cuperus
Lionitas
44:46
44:42
31
Erwin Krikke
Leeuwarden
44:56
44:54
32
Niek Westra
Leeuwarden
45:03
45:00
33
Rienk de Vries
Friesland
45:11
45:07
34
Peter jansen
Groningen
45:11
44:57
35
huib jan imbens
Friesland
45:24
45:20
36
Lammert van der Meij
Friesland
45:25
45:23
37
Murk Postma
Oudehaske
45:45
45:40
38
Olaf van der Meer
Franeker
45:46
45:36
39
Duco Zijlstra
Friesland
45:59
45:50
40
Siem de Vlas
Lionitas
46:36
46:33
41
Klaas de Ruiter
Leeuwarden
46:39
46:29
42
Marten Wiersma
Lionitas
47:17
47:04
43
Freerk Tuinenga
Berltsum
47:21
47:13
44
Arnold Hager
Leeuwarden
47:26
47:08
45
Thomas Miedema
Franeker
47:29
47:17
46
Wouter-Geert Meijer
Lionitas
47:52
47:50
47
Rinke de Jong
Friesland
47:55
47:31
48
Marinus de Haan
Loopclub Burgum
47:58
47:48
49
Edwin Bruinsma
Friesland
47:59
47:38
50
Carlo Loos
Leeuwarden
48:06
47:52
51
Gerard Schade
Lionitas
48:09
48:04
52
Erik Beek
Leeuwarden
48:13
48:06
53
Herman Geritz
Friesland
48:39
48:32
54
Jan Palma
Oentsjerk
48:45
48:40
55
Emiel Adema
Menaam
49:03
48:52
56
Fokke van der Veen
Leeuwarden
49:13
49:12
57
Sjon De Haan
Ballum
49:31
49:20
58
Bernard Mijnders
Leeuwarden
49:38
49:27
59
Hessel de Boer
Friesland
49:44
49:21
60
Marcel Perdu
Leeuwarden
49:45
49:40
61
Sjoerd de Haan
Drachten
50:05
49:51
62
Uif van Driel
Lionitas
50:07
50:00
63
harold wever
Assen
50:18
50:12
64
john holt
Leeuwarden
50:40
50:20
65
Alex Kramer
Loopgroep Stiens
50:44
50:28
66
Jeffrey Talsma
Loopclub Burgum
50:48
50:37
67
ruurd veenstra
Twijzelerheide
50:49
50:41
68
niels koetsier
Hurdegaryp
50:51
50:43
69
Rob Jager
Tytsjerk
51:00
50:45
70
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
51:14
51:10
71
peter boersen
Friesland
51:16
51:07
72
Geert Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
51:19
51:07
73
Ulbe van der Wal
Friesland
51:19
51:11
74
Henk van der sluis
Bitgummole
51:31
51:24
75
Benny Bijlsma
Friesland
51:36
51:24
76
Auke Mulder
Leeuwarden
51:40
51:18
77
Ronald Spoor
Leeuwarden
51:42
51:21
78
Jan Weiland
Bitgummole
51:51
51:44
79
Hans Willems
Lionitas
52:01
51:48
80
Aalzen Alma
Impala
52:04
51:39
81
bert jelsma
Loopgroep Dokkum
52:16
52:06
82
Rik Troostheide
Leeuwarden
52:24
52:17
83
Henk Betten
Leeuwarden
52:37
52:26
84
Sipke Hulshoff
Leeuwarden
52:42
52:24
85
Tom Vellinga
Akkrum
52:47
52:38
86
erwin ytsma
Nes gem Dongeradeel
52:53
52:42
87
Cor Zijlstra
Marrum
53:03
52:48
88
Domien Mulder
Friesland
53:11
53:05
89
Cor van Sluis
Friesland
53:11
53:05
90
Ewald Broers
Leeuwarden
53:19
53:12
91
Sjuk Dijkstra
Loopclub Burgum
53:26
53:15
92
Jaap Piek
Heerenveen
53:34
53:12
93
Gerrit van den Poll
Kollum
53:48
53:36
94
Wim Manshande
Harlingen
53:58
53:35
95
Thony vd Veen
Loopclub Burgum
54:35
54:27
96
Egbert Geertsma
Groningen
54:39
54:18
97
Mikael Jaspers
Impala
55:05
54:48
98
Durk Haagsma
Friesland
56:00
55:48
99
Haije de Vries
Drachten
56:00
55:37
100
Carlo Loos
Lionitas
56:09
55:50
101
KG de Boer
Lionitas
56:40
56:34
102
Wybe Sierksma
Friesland
56:42
56:19
103
gerard hendriksma
Lionitas
57:05
56:45
104
Edward postma
Drachten
57:08
56:53
105
Jeroen van der Meulen
Winsum Gn
57:29
57:11
106
Harrie Moerings
Friesland
58:21
58:05
107
Andre Jager
Leeuwarden
59:05
58:47
108
johan zijlstra
Leeuwarden
59:08
58:58
109
Heerke Osinga
Nijega
59:28
59:10
110
Aad van der Burg
Friesland
59:59
59:50
111
Jan Panhuis
Friesland
1:00:00
59:53
112
Bonne de Haan
Lionitas
1:00:32
1:00:12
113
jan feenstra
Friesland
1:00:56
1:00:41
114
Klaas Nieuwhof
Loopgroep Berlikum
1:02:07
1:01:53
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Samantha Wolfslag
Lionitas
41:45
41:43
2
Sanne Heidinga
Leeuwarden
43:07
43:05
3
Miny Verheij
Leeuwarden
43:29
43:26
4
Maria Sterk
Lionitas
44:20
44:15
5
Marijke Jousma
Leeuwarden
44:22
44:15
6
Jacinta Fancel
Leeuwarden
47:06
47:03
7
Sandra Schievink
Burgum
48:44
48:36
8
Alize Hallema
Makkum Fr
51:21
51:05
9
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
51:58
51:54
10
Saskia Scholtens
Lionitas
53:03
52:53
11
Rina Sijtsma
Loopgroep Hugo Veenker
54:16
53:56
12
Kim Boonstra
Leeuwarden
55:20
55:10
13
Miranda Flapper
Berltsum
55:46
55:39
14
Annechien van der Veen
Lionitas
55:59
55:43
15
Anneke regnerus
Friesland
55:59
55:52
16
Petra Wieringa
Friesland
56:09
55:51
17
nelleke geenevasen
Leeuwarden
56:09
55:50
18
Anke Dijkstra
Menaam
56:13
56:07
19
Marije Postma
Drachten
57:18
57:02
20
Agnes Klaassens
Winsum Gn
57:28
57:11
21
Henny Zijlstra
Marrum
58:00
57:42
22
Annemarie Groenenberg
Akkrum
58:48
58:37
23
Aukje Kracht
Leeuwarden
59:14
58:53
24
Heinrie Kempenaar
Loopclub Burgum
1:00:31
1:00:11
25
afke brandenburg
Friesland
1:02:36
1:02:17
26
Jetty Sinnema
Lionitas
1:02:56
1:02:39
27
inge kools
Friesland
1:03:52
1:03:35
28
Angelique Blekkink
Impala
1:03:59
1:03:41
29
Elsa van der Hoek
Leeuwarden
1:04:00
1:03:36
30
Froukje Zijlstra
Dronryp
1:04:02
1:03:38
31
Anneke van der Meer
Loopgroep Leeuwarden
1:04:02
1:03:40
32
Natascha Dijkstra
Leeuwarden
1:04:30
1:04:08
33
Pleuni Ladenius
Bitgum
1:05:01
1:04:57
34
Marian Dijkstra
Bitgum
1:05:01
1:04:57
35
Tineke Weiland
Bitgummole
1:05:03
1:04:58
36
Nelly van Kammen
Bitgum
1:06:56
1:06:50
37
Johanna Andringa
Loopgroep Stiens
1:07:02
1:06:42
38
Nynke Rondaan
Bitgummole
1:07:03
1:06:44
39
Rinske Hellinga
Bitgummole
1:12:39
1:12:34
40
Bregtje Bergema
Feinsum
1:12:40
1:12:19
J-15, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
jurre muller
Lionitas
3:13
3:12
2
tieme muller
Lionitas
3:43
3:42
3
Silvester Teitsma
Leeuwarden
4:58
4:58
4
Leon Spoor
Leeuwarden
4:59
4:58
5
Teun Baron
Leeuwarden
5:06
5:04
6
Tim van der Windt
Leeuwarden
5:15
5:14
7
jelte mulder
st Anna parochie
5:15
5:12
8
lucas van galien
Goutum
5:30
5:29
9
Klaas-Jelle Greidanus
Winsum Fr
6:32
6:25
M-15, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sarah de Vries
Impala
3:11
3:11
2
Zoey de Vries
Impala
3:17
3:16
3
Amélie Berk
Lionitas
3:20
3:19
4
Dana Pol
Leeuwarden
4:35
4:33
5
Sara Baron
Leeuwarden
4:41
4:39
6
Noëlle Berk
Lionitas
4:42
4:39
7
Raisah hoekman
Leeuwarden
5:21
5:19
Opmerkingen over uitslag naar wocweg@lionitas.nl
Prima weersomstandigheden, 20 graden, droog.
www.uitslagen.nl
10-08-2018 11:30