Uitslagenlijst Turfloop Schijf

Schijf - Zaterdag 14 juli 2018

KIND, KERMIS LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef Aerts
2:28
2
Cas Keetels
Etten-Leur
2:29
3
Luuk van Kalmthout
Schijf
2:36
4
Koen Woonings
Schijf
2:40
5
Siem Jansen
Prinsenbeek
2:43
6
Ties Boden
Schijf
2:52
7
Mees Keetels
Etten-Leur
3:03
8
Jolene de Wolf
Roosendaal
3:04
9
Tim van de Sande
Schijf
3:06
10
Kimberly van Nijnatten
Schijf
3:08
11
Lucas de Jager
Etten-Leur
3:15
12
Gwen Leenaerts
Rucphen
3:16
13
Yfke Clarijs
Nispen
3:17
14
Sepke van Overveld
Schijf
3:17
15
Wes Boden
Schijf
3:17
16
Sam Goorden
Schijf
3:17
17
Kris Vergouwen
Schijf
3:26
18
Sam Goorden
Schijf
3:28
19
Dafne van den Bemt
Etten-Leur
3:30
20
Lars Jongenelis
Schijf
3:41
21
Olle Jansen
Prinsenbeek
3:44
22
Casper van der Westen
Wouw
3:49
23
Sebas van den Bemt
Etten-Leur
3:56
24
David de Jager
Etten-Leur
3:58
25
Jeck de Wolf
Roosendaal
4:02
26
Lynn Eichhorn
Schijf
4:05
27
Siep Castelijn
Schijf
4:23
28
Guusje Keetels
Etten-Leur
4:24
29
Lisa van Dijk
Schijf
4:25
30
Matthijs van der Westen
Wouw
4:38
31
Hanna de Jager
Etten-Leur
4:59
32
Maud Peeters
Schijf
5:02
33
Sepke van Overveld
Schijf
5:30
H5, H5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Siemons
Roosendaal
16:38
2
Joris Luyckx
Kalmthout
17:11
3
Dennis van den Bemt
Etten-Leur
17:47
4
Rolino Dircken
Rucphen
18:00
5
Jorian van Duuren
Sint Philipsland
18:02
6
Nick Beyers
Essen
18:07
7
Adam Stam
Waalwijk
18:20
8
Dave Schoenmakers
Achtmaal
18:29
9
Fre Verstraeten
Kalmthout
18:42
10
Francois Nooten
NieuwvlietOosterhout
18:43
11
Raf Risbourg
Essen
18:46
12
Davey franken
Schijf
18:58
13
Gilles Goorden
Schijf
19:11
14
Erwin de Vrind
Roosendaal
19:23
15
Martijn van Well
Etten-Leur
19:36
16
Mark Boonman
Breda
19:39
17
Lennard Mouws
Wernhout
19:48
18
Sirito Mathijssen
Amsterdam
19:50
19
Rob Verpaalen
Rucphen
19:52
20
Michael de Wolf
Roosendaal
20:14
21
Jorgen van Trijp
Schijf
20:52
22
Niels Suijkerbuijk
SchijfSH
20:56
23
Geert Keetels
Etten-Leur
21:02
24
Bas Adriaensen
Zundert
21:10
25
Rini van Gils
Wernhout
21:11
26
Ronald van Dijk
Rucphen
21:31
27
Wim Bakx
Roosendaal
22:17
28
Toin Scheepers
Roosendaal
22:20
29
Rocco Luijkx
Etten-Leur
22:20
30
Corne Luykx
Etten-Leur
22:25
31
Johnny van Dijk
Rucphen
23:11
32
Wim van Haperen
Etten-Leur
23:24
33
René de Vries
Breda
23:32
34
Joep Jansen
Prinsenbeek
23:58
35
Mark Luijken
Roosendaal
24:26
36
Ellert Eichhorn
Schijf
24:34
37
Sander van Trijp
SchijfSchijf
25:13
38
Michel Bego
Etten-Leur
26:30
39
Tykoro Mathijssen
Amsterdam
27:33
40
René Lazeroms
Sprundel
28:22
41
Eric Mathijssen
Amsterdam
28:43
42
Mark-Jan Kleiborn
Etten-Leur
31:03
43
Ad van Hees
Breda
31:17
44
Paul van Dongen
Etten-Leur
32:47
45
Louis de Koning
Rijsbergen
33:54
46
Herman Driesprong
Rucphen
34:34
47
Mark Driesprong
Rucphen
34:35
48
Pascal van Zon
Achtmaal
34:36
49
Lex de Zwart
Etten-Leur
35:30
D5, D5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tamara Kuijlen
Anna Jacobapolder
18:50
2
Anouk Antonissen-Kerstens
Steenbergen Nb
20:23
3
Annemijn Adriaensen
Schijf
21:10
4
Jeanine van Overveld
Roosendaal
23:25
5
Anke Lauwen
Klein Zundert
23:50
6
Karin Luijken
Rucphen
26:18
7
Kristel van Oorschot
Schijf
26:19
8
Dinie Megens
Etten-Leur
26:23
9
Carla van Kalmthout
Schijf
26:32
10
Moniek Schrauwen
Sprundel
26:52
11
Annemiek Bartels
Rucphen
26:55
12
Sylvia Vergouwen
Schijf
27:28
13
Petra Veraart
Sprundel
27:31
14
Kayra Trouwen
Roosendaal
28:05
15
Claudia Wagtmans
Sprundel
28:15
16
Marjon van den Ende
Sprundel
30:25
17
Mien Ossenblok
Zegge
30:35
18
Esther Nouws
Schijf
30:40
19
Miriam Aerts
Zundert
31:13
20
Linda Martens
Schijf
32:45
21
Carola Schrauwen
Schijf
33:08
22
Tamara de Groot
Schijf
33:48
23
Vivian van Nijnatten
Schijf
33:48
24
Natasja van Zon-Jacobs
Achtmaal
34:34
25
Sonja Naenen
Schijf
35:28
26
Wilma Elst
Schijf
35:28
27
Ann Smout
Galder
35:30
H10, H10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ricardo Sint Nicolaas
Oude-Tonge
32:58
2
Richard van Oosterhout
St. Willebrord
33:23
3
Niels Damen
Achtmaal
34:44
4
Benny Aerts
Meer
36:08
5
Kees Lazeroms
Etten-Leur
36:32
6
Mark Hereijgers
Zundert
36:54
7
Bob Schalken
Etten-Leur
37:38
8
Melvin Rorijs
Barendrecht
38:31
9
Lennard van der Heiden
Oudenbosch
39:42
10
Willem Dekkers
Etten-Leur
40:23
11
't Hout Pieter
Zundert
40:26
12
Thomas Kools
Utrecht
41:17
13
Peter Gulden
Etten-Leur
41:52
14
Dirk Cales
Wouw
42:18
15
Niek Bink
Achtmaal
42:40
16
Rob Luijkx
Etten-Leur
42:49
17
Jos de Groot
Moerstraten
43:02
18
Peter Pelsma
Roosendaal
44:01
19
Daniël Elst
Klein Zundert
44:49
20
Rini Verhoeven
Etten-Leur
44:51
21
Dennis Gommers
45:16
22
Gertwan Soethout
Etten-Leur
45:28
23
Sjoerd Diepstraten
Gilze
45:47
24
Kees de Hoon
Etten-Leur
47:20
25
Kees van den Berk
Roosendaal
47:58
26
Cor van Nijnatten
Schijf
48:25
27
Johan Peeters
Sprundel
48:55
28
Frans van Bedaf
Essen
48:55
29
Piet Danen
Oud Gastel
49:42
30
Jan Klaassen
Rucphen
49:45
31
Emiel Konings
Schijf
49:56
32
Peter van Nijnatten
Schijf
50:20
33
Jens Arnouts
Schijf
50:34
34
Jens Kortsmit
Rucphen
50:41
35
Marco Kerstens
Roosendaal
51:39
36
Rob Clarijs
Nispen
51:48
37
Cees van Opstal
Wernhout
53:06
38
Sven Nelissen
Nederweert
56:11
39
Nassiem Khemir
Geleen
56:12
40
Riny Oostvogels
Etten-Leur
56:25
41
Albert John vervorst
Roosendaal
56:33
42
Peter de Bont
Deurne
56:36
43
Alex Diddens
Hoboken
1:00:45
44
Charles Koolschijn
Essen
1:01:04
45
Wilfried Broos
1:01:14
46
Anton van Ginneken
Hoeven
1:06:16
D10, D10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Lossie
Woensdrecht
40:27
2
Jose van der Linden
Etten-Leur
42:38
3
Marjolein Broos
Schijf
47:06
4
Nicole Goossens
Etten-Leur
54:44
5
Petra Groenewege-Schaap
Sint-Maartensdijk
55:04
6
Ria van Overveld
57:23
7
Natasja Broos
1:01:14
8
Kim van Peperstraten
Rucphen
1:02:26
9
Francien Buijs
1:02:57
10
Monique Gommeren
Roosendaal
1:03:10
11
Sandra Kooij
Roosendaal
1:06:36
12
Selina van Peer
Roosendaal
1:06:36
Hopelijk tot Volgend Jaar!
www.uitslagen.nl
14-07-2018 22:36