Uitslagenlijst Parelloop Vasse

Vasse - Vrijdag 13 juli 2018

J-12, RABO KIDSRUN 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thieme Koopman
Tubbergen
6:26
2
Sietze Sauer
Manderveen
7:15
3
Jurre Mensink
Oldenzaal
7:26
4
Dex Lenferink
Tubbergen
7:58
5
Thije Koopman
Nederland
8:26
6
Sam Hulshof
Oldenzaal
9:29
M-12, RABO KIDSRUN 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pien Hemmelder
Tilligte
5:31
2
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
5:33
3
Isa Folbert
Vriezenveen
5:39
4
Marie Kotte
Oldenzaal
5:40
5
Maud Lenferink
Tubbergen
6:38
6
Carice Oude Luttikhuis
Oldenzaal
8:44
7
Jetske Hofste
Mander
9:10
8
Anouk Silder
Mander
9:11
9
Wies Koopman
Vasse
9:11
10
Anne Koopman
Vasse
9:46
J-8, RABO KIDSRUN 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siem Boerrigter
Tubbergen
5:47
2
Levi Hams
Tubbergen
5:48
3
Tom Hemmelder
Tilligte
5:59
4
Quinten Bourguignon
Enschede
6:16
5
Ruben Pol
Coevorden
6:20
6
Thijs Lenferink
Tubbergen
6:29
7
Melle Hams
Tubbergen
6:58
8
Thijmen Lamberink
Gramsbergen
7:10
9
Jitse Koopman
Tubbergen
7:21
10
Tobias Pol
Coevorden
7:55
11
Douwe Koopman
Tubbergen
7:59
12
Ties Hamse
Vasse
8:24
13
Tom Droste
Vasse
8:45
14
Mats van den Broek
Oldenzaal
9:05
15
Bob Velthof
Tubbergen
9:31
M-8, RABO KIDSRUN 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Hemmelder
Tilligte
6:47
2
Loes Droste
Vasse
8:40
3
Kris van den Broek
Oldenzaal
8:51
4
Famke Koopman
Vasse
9:43
5
Mirthe Koopman
Vasse
9:50
J-12, RABO KIDSRUN 2.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Bas Mensink
Oldenzaal
11:19
M-12, RABO KIDSRUN 2.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn Kotte
Oldenzaal
10:50
2
Tess Wienk
Vasse
11:47
3
Manon Silder
Mander
13:21
4
Ylke Nijhuis
Mander
13:53
5
Senna-Lynn oude Nijhuis
Vasse
15:38
M-16, RABO KIDSRUN 2.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amy Willems
Hardenberg
10:45
2
Rilana Lamberink
Gramsbergen
11:20
VSEN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Kwast
Albergen
25:40
2
Mey Ping Low
Kuala Lumpur
26:00
3
Ellis Kamphuis
Manderveen
27:42
4
Stefanie Sijtsma
Ootmarsum
29:31
5
Annemarie Smidt
Oldenzaal
30:23
6
Evelien Leemhuis
Hezingen
30:28
7
Marleen Hofste
Oldenzaal
30:40
8
Maureen Martens
Almelo
32:24
9
Sophie Kroeze
Hengelo Ov
34:38
10
Susanne Hageman
Hengelo Ov
34:42
11
Inge Morssink
Delden
34:49
12
Carmen Hekwolter
Almelo
35:13
13
Suzanne Rozema
Enschede
39:00
14
Diana Keijzer
Enschede
39:04
V40, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Kotte
Oldenzaal
24:11
2
Sabine Welman
Harbrinkhoek
28:47
3
Esther oude Elberink
Langeveen
29:46
4
Vera Schröder
Tubbergen
31:55
5
Helen Lenferink
Tubbergen
33:05
6
Wendy Lenferink
Tubbergen
33:53
7
Anoek Bootsma
Hengelo Ov
35:18
8
Judith Rinsema
Enschede
35:35
9
Gé Hammink
Almelo
37:02
V50, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Busscher
Ootmarsum
29:31
2
Ingrid Staarink
Nederland
29:56
3
Margreet Elfrink
Tubbergen
33:54
4
Margit Lammertink
Almelo
35:29
MSEN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gido Scherphof
Vriezenveen
19:16
2
Henk Jan Koerhuis
almelo
19:22
3
Rick Bennink
Lutten
19:39
4
Gerlof Engberts
Schoonebeek
21:54
5
Rob Kempers
Vasse
23:21
6
Dave Dubbelman
Hardenberg
23:40
7
Christian Baarslag
Hardenberg
24:19
8
Tom van der Pluijm
Oldenzaal
25:37
9
Daan Weppel
Oldenzaal
25:38
10
Mike Luttikhuis
Oldenzaal
26:40
11
Kevin Kok
Coevorden
29:16
12
Wouter Leemhuis
Hezingen
29:26
13
Colin Siers
Oldenzaal
29:48
14
Bas Kolbrink
Oldenzaal
30:23
15
Hidde Elfrink
Tubbergen
33:43
M40, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertjan Lahuis
Twello
20:52
2
Heinz Kulpe
Almelo
22:51
3
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
22:53
4
Richard Kok
Coevorden
29:16
5
Robert-Jan Van Scherpenzeel
Enschede
31:23
M50, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harold Roeloffzen
Oldenzaal
19:47
2
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv Wijk
25:17
3
Johan Lammerink
Tubbergen
28:43
4
Alwy Leemhuis
Tubbergen
28:54
5
Jan Hekwolter
Langeveen
32:51
6
Ron Fritsma
Almelo
33:03
7
Ben Brunnikhuis
Ootmarsum
33:53
8
Andre Voshaar
Tubbergen
34:38
9
Roy van Loevezijn
Almelo
35:08
10
Ab Koetsier
Holten
42:37
VSEN, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Oude Vrielink
Vasse
45:35
2
Hanne Vreeswijk
Enschede
46:17
3
Florien Bussink
Denekamp
48:41
4
Marleen Cobbenhagen
Oldenzaal
48:52
5
Anke Damhuis
Ootmarsum
49:13
6
Patricia Hesselink
Ootmarsum
49:15
7
Korien Burink
Ootmarsum
49:18
8
Kim Paus
Albergen
51:10
9
Carine Graven
Ootmarsum
52:11
10
Charlotte Meijners
Denekamp
52:11
11
Ruel Eppink
Vasse
53:15
12
Ruth Mekenkamp
Almelo
54:35
13
Marlou Haverkamp
Vasse
54:51
V40, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liset Krukkert
Almelo
39:54
2
Inge Huiskes
Ootmarsum
49:34
3
Monique Busscher
Oud Ootmarsum
49:35
4
Ceciel Brons
Agelo
49:35
5
Saskia Aveskamp
Losser
54:04
6
Mascha Van de Weer
Oldenzaal
54:39
7
Bertine Olthof
Vroomshoop
54:47
8
Isabelle Mensink
Ootmarsum
56:25
9
Linda Koning
Wierden
56:34
10
Hariette Breukers
Delden
57:02
11
Kirsten Meijer
Geesteren Ov
57:58
12
Miranda Molendijk
Almelo
59:05
13
Sabine Janssen
Almelo
59:05
V50, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erna Lenferink
Tubbergen
50:17
2
Paulien Kroeze
Fleringen
50:17
3
Petra Lammerink
Tubbergen
51:11
4
Eugenie Ter Grote
Vroomshoop
52:20
5
Dineke Dubbink
Vriezenveen
53:28
MSEN, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Eijsink
Enschede
32:37
2
Matthieu van den Broeke
Heerde
33:24
3
Sandy de Nie
Kuitaart
34:18
4
Bart Blaauwgeers
Geesteren Ov
36:45
5
Jorrit Weierink
Ootmarsum
38:37
6
Jeroen Mentink
Wilp Gld
39:43
7
Niels Westerbeek
Oldenzaal
41:21
8
Thomas van Unnik
Tubbergen
41:48
9
Bram Haverkamp
Vasse
42:25
10
Thijs Westerbeek
Oldenzaal
43:29
11
Joost Kock
Geesteren Ov
43:54
12
Bjorn Egberts
Vasse
44:04
13
Rick Achtereekte
Deventer
44:20
14
Derk Oosterveld
Enschede
45:04
15
Vincent Voshaar
Bornerbroek
46:43
16
Thijs Houwing
Goor
48:27
17
Herman Muurlink
Hengelo Ov
49:14
18
Stije Letteboer
Tubbergen
55:16
M40, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Almekinders
Enschede
34:20
2
Jerry Schutte
BEEsports running team
34:45
3
Mark Geerink
Wierden
39:53
4
Erwin Elfrink
Almelo
41:17
5
Rocky Holland
Oldenzaal
42:43
6
Daniel Visscher
Ootmarsum
42:48
7
Niels Leijsen
Almelo
43:13
8
Erik Brakhuis
Geesteren Ov
43:23
9
Laurens Pouwel
Almelo
44:23
10
Kai Lubkemann
Enschede
45:55
11
Jan Willem Bos
Oldenzaal
47:54
12
Dennis Durand
Hengelo Ov
50:40
13
Maikel Besselink
Harbrinkhoek
59:46
14
Albert Jansen
Borne
1:08:20
15
Mark Visser
Almelo
1:13:55
M50, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diok Platjes
Sibculo
36:16
2
Henk Jan Smedema
Wierden
40:03
3
Peter Lammertink
Almelo
40:10
4
Eric Werger
Tubbergen
42:35
5
Ruud Kotte
Oldenzaal
44:01
6
André Oude Vrielink
Vasse
45:35
7
Bert-Jan Paus
Almelo
45:47
8
Danny De Graaf
Almelo
46:00
9
Rob Peters
Coevorden
46:25
10
Edwin Lenferink
Tubbergen
48:38
11
Igor Verveld
Enschede
48:40
12
Gerrit Bultman
Delden
49:08
13
Wim Cobbenhagen
Oldenzaal
49:15
14
Gerard Grobbink
Valthermond
55:56
15
Bethon Meen
Fleringen
56:37
16
Peter de Jonge
Oldenzaal
56:48
17
Herman Holterman
Hengelo Ov
56:49
18
Rob Kiers
Delden
57:01
19
Wim Bussink
Denekamp
58:09
20
Gerrit Jan Haverkamp
Vasse
58:43
VSEN, 12.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
52:53
2
Dominique Dankaart
Borne
56:43
3
Bernadet Grundel
Reutum
59:38
4
Elsa Dragt
Borne
1:00:26
5
Mijke Bussink
Denekamp
1:01:57
6
Janet van de Schootbrugge
Vriezenveen
1:06:36
7
Sarah Gründing
Nordhorn
1:06:37
8
Willeke vd Schootbrugge
Almelo
1:06:37
9
Carmen Oude Luttikhuis
Nutter
1:07:16
10
Saskia Münker
Nordhorn
1:07:31
11
Marjolijn Heerts
Tubbergen
1:09:02
V40, 12.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Hietbrink
Borne
1:04:20
2
Mariel Leemhuis
Tubbergen
1:05:04
3
Martine Ter Veld
Delden
1:05:40
4
Lydia van den Akker
Enschede
1:07:02
5
Joyce Zuiderent
Enschede
1:07:53
6
Ine Bonke
Vasse
1:13:49
7
Angelique Karperien
Borne
1:14:46
8
Jolanda Borggreve
Denekamp
1:18:10
9
Monique Veenstra
Enschede
1:19:16
V50, 12.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerry Visser
Borne
1:03:11
2
Anneke Paus
Albergen
1:03:47
3
Karin Geuke
Tubbergen
1:06:08
4
Jolanda Gerritsen
Enschede
1:06:15
5
Olthof Henriette
Borne
1:13:18
6
Seydun Altundag
Hengelo Ov
1:17:22
7
Margot Oude Oude Rengerin
Ootmarsum
1:20:32
MSEN, 12.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Meijer
Nijverdal
44:02
2
Nick Zwienenberg
Nijverdal
44:11
3
Jorn Lammers
Marienheem
47:44
4
Fabian Harperink
Ootmarsum
49:00
5
Edward Wigger
Tubbergen
50:01
6
Rick Brunninkhuis
Enschede
50:47
7
Peter Semmekrot
Bornebroek
51:16
8
Joost Boerrigter
Tubbergen
51:53
9
Rick Campman
Enschede
55:52
10
Thijs Oude Nijhuis
Tubbergen
57:23
11
Thomas Leus
Tubbergen
57:53
12
Sten Hulshof
Mander
58:56
13
Udo Weerink
Tubbergen
1:02:47
14
Thijs Wagemans
Albergen
1:08:47
15
Jorne Verveld
Enschede
1:12:17
16
Gerrit-Jan Leusink
Hengelo Ov
1:15:26
17
Sebastian Slots
Denekamp
1:18:10
M40, 12.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Croon
Coevorden
47:10
2
Bas van Beek
Oene
48:13
3
Thomas ter Beke
Tubbergen
50:43
4
Marco Oude Groothuis
Almelo
57:05
5
Kuan Kho
Enschede
58:22
6
Maurice Hanste
Oldenzaal
59:28
7
Marco Emmerink
Hengelo Ov
59:45
8
René Blokhuis
Hengelo Ov
1:00:18
9
Jörgen de Vries
Enschede
1:02:18
10
Raymond Berning
Denekamp
1:03:32
11
Boudewijn Koopman
Tubbergen
1:04:17
12
Dennis Slag
Enschede
1:06:15
13
Hans Ruiterkamp
Enschede
1:06:44
14
Marco Lenferink
Tubbergen
1:07:25
15
Lloyd Schellevis
Enschede
1:07:53
16
Marco Verveld
Enschede
1:12:17
M50, 12.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Germs Bas
Tubbergen
51:45
2
Clemens Weersink
Vasse
55:15
3
Laurens Groothuis
Geesteren Ov
56:31
4
Martin Oosterveld
Enschede
58:31
5
Bert Dijkhuis
Hengelo Ov
58:33
6
Paul Zwetsloot
Vasse
59:37
7
Hans Oude Rengerink
Ootmarsum
59:37
8
Hubert Muurlink
Hengelo Ov
1:00:18
9
BertJan Nijhuis
Enschede
1:02:30
10
Jan Koelewijn
Geerdijk
1:08:55
11
Marcel van Adrichem
Enschede
1:09:26
-- BEEsports time & events -- www.beesports.nl --
www.uitslagen.nl
30-07-2018 17:32