Uitslagenlijst 4e Oosterhoutse trail

Oosterhout Nb - Zaterdag 7 juli 2018

8M, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Damen
Oosterhout
39:02
2
Wojtek Prekop
Oosterhout
41:24
3
Jacques Bonewit
Papendrecht
46:05
4
Martin Gouverneur
Scorpio
46:41
5
Bert van der Ham
Gorinchem
46:49
6
Erik van Dam
Uitgeest
47:05
7
Ad Koolen
Den Hout Nb
47:13
8
Joost van Eck
Breda
48:55
9
Ad van Meel
Scorpio
52:58
10
Jan Groot
Altis
53:32
11
Remco Pompe
Oosterhout Nb
54:43
12
Peter van der Ark
Scorpio
54:46
13
Paul Vos
Vlijmen
55:01
14
Robin Korndorffer
Oosteind
55:13
15
Leon Voogt
Oosterhout
58:45
16
Wouter van den Bijllaardt
Breda
1:00:07
17
Bert de Vries
Breda
1:00:58
18
Karsten Helmons
Olympia Halsteren
1:01:11
19
Toon Cornelissen
Atledo
1:01:17
20
Melchior van Nigtevecht
's-Gravenhage
1:02:31
21
Stan Uijtdehaag
Roosendaal
1:03:55
22
Raymond Duizer
Oosterhout Nb
1:04:29
23
Jos Damen
Tilburg
1:04:56
24
Crispijn Beijer
Oosterhout Nb
1:05:08
25
Ivo van Woensel
Scorpio
1:05:32
26
Arjan Gebuis
Oost-souburg
1:05:39
27
Marco de Geus
Etten-Leur
1:06:03
28
Ronald Kieboom
Oosterhout Nb
1:06:31
29
Rens Dijkstra
Amsterdam
1:08:12
30
Martin Bakker
Oosterhout Nb
1:09:08
31
John Krist
Tilburg
1:09:17
32
Noel Pijpers
Oosterhout Nb
1:10:04
33
Toon Heuser
Ridderkerk
1:10:58
34
John Pijpers
Oosterhout Nb
1:12:50
35
Steven van der Linden
Leerdam
1:12:51
36
Rob Spaans
Monster
1:12:52
37
Raymond Offermans
Utrecht
1:12:53
38
Titus Korving
Breda
1:13:40
39
Niels Muijselaar
Oosterhout Nb
1:13:42
40
Walter Spangenberg
Oosterhout Nb
1:14:57
41
Joop de Rijck
Sint Jansteen
1:17:00
42
Theo van Kilsdonk
Oss
1:17:08
43
Joop de Bont
Raamsdonk
1:18:29
44
Yvo Smit
Creil
1:19:40
45
Marthy Doemar
Breda
1:21:54
46
Koos Geerts
Breda
1:23:46
47
Anton van Ginneken
Hoeven
1:23:51
48
Jean Pierre van Bijsterveldt
Tilburg
1:24:04
49
Huub Jacobs
Tilburg
1:24:05
50
Bart Klaassen
Geertruidenberg
1:30:00
8V, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariet van Goch
Den Hout Nb
47:12
2
Regina Caron-Moerenhout
Den Hout Nb
47:18
3
Karolien Koolhof
Breda
47:33
4
Anthoinette Goud
Bergen op Zoom
49:41
5
Yvonne Buter
Hendrik-Ido-Ambacht
52:05
6
Astrid van Velden
Altis
52:38
7
Loes van Lith
Uitgeest
53:43
8
Astrid Wegman-van de Leur
Passaat
56:14
9
Dimph van Turnhout
Scorpio
56:39
10
Suzanne Rutjes
Atledo
1:01:16
11
Anja van der Smissen
Oosterhout Nb
1:02:27
12
Ingrid den Oudsten
Rijen
1:04:33
13
Miriam Hablous
Purmerend
1:05:15
14
Claudia Hoogesteger
Oost-Souburg
1:05:39
15
Dianne Oomes
Scorpio
1:05:53
16
Daniëlle Kieboom
Oosterhout Nb
1:06:30
17
Mandy van Dongen
Tilburg
1:06:35
18
Chantal van Seeters
Breda
1:06:43
19
Annelies Bol
Hendrik-Ido-Ambacht
1:06:55
20
Cia Smulders
Etten-Leur
1:07:07
21
Rianne Bekkers
Goudswaard
1:07:26
22
Mariëlle van Mierlo
Breda
1:07:34
23
Sandra van den Elshout
Terheijden
1:08:13
24
Malou Baijens
Rotterdam
1:08:14
25
Pascalle van der Wolf
IJsselstein Ut
1:09:05
26
Femke van Herwijnen
Woudrichem
1:09:24
27
Mary van Eersel
Geertruidenberg
1:09:48
28
Soekie van Zundert
Roosendaal
1:09:51
29
Patricia de Kort
Oosterhout Nb
1:11:11
30
Gaby Prins
Oosterhout Nb
1:11:40
31
Tamar Uiterwijk
's-Gravenhage
1:11:52
32
Desiree Moerenhout
Oosteind
1:11:59
33
Monique Buster
Sprint
1:12:36
34
Ingvild de Koster
Leerbroek
1:12:51
35
Monique Hogervorst
Wateringen
1:12:52
36
Miranda Bieleveld
Papendrecht
1:13:06
37
Jeanine van de Riet
Papendrecht
1:13:06
38
Tamara Dijkstra
Dordrecht
1:13:44
39
Mireille de Vriend
Oosterhout
1:14:26
40
Diny Hoevenaar
Made
1:14:43
41
Nicole Smulders
Etten-Leur
1:16:12
42
Samantha de Rijck
Goes
1:17:00
43
Jenny Beukema
Oosterhout Nb
1:17:25
44
Karin van Ettinger
Woerden
1:17:49
45
Mirjam van der Velden
Delfgauw
1:18:26
46
Marion Bootsman
Oosterhout Nb
1:18:29
47
Jolanda Commijs
Breda
1:19:33
48
Monique Jehae
Scorpio
1:19:34
49
Ilse Schreurs
Oosterhout
1:20:19
50
Angela Neggers-Palotás
Etten-Leur
1:21:15
51
Judith Geerts
Prinsenbeek
1:21:50
52
Jacqueline Meijers
AV '56
1:22:20
53
Yvonne Lodewikus
Made
1:22:52
54
Hilde Maas
Biezenmortel
1:24:03
55
Judith van Baardwijk
Tilburg
1:24:04
56
Berdine Sweep
Dorst
1:24:06
57
Samantha Huizer
Oosterhout Nb
1:26:41
58
Joanne Kleppers-Pellikaan
Gorinchem
1:27:10
59
Denise Hensen
Dordrecht
1:29:59
60
Pim Broos
Scorpio
1:46:20
61
Jody Hens
Breda
1:48:04
16M, 16 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
1:10:38
2
Gertjan Konings
Sprint
1:14:54
3
Ricardo Damen
AVV
1:15:00
4
Arijan van Alphen
Oosterhout
1:16:09
5
Herbert van Vliet
Werkendam
1:19:40
6
Bas Overweg
London
1:22:18
7
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:27:27
8
Ruben Mak
Woudrichem
1:28:31
9
Arnoud Rijneveld
Gouda
1:29:05
10
Gijs Paaimans
Atledo
1:29:43
11
Thomas Heijnen
Amersfoort
1:29:50
12
Wouter de Bonte
Koudekerk aan den Rijn
1:29:59
13
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
1:30:02
14
Joery van der Horst
Dongen
1:30:04
15
Jimmy van Eekelen
Goudswaard
1:30:24
16
Patrick Hessels
Oosterhout
1:30:36
17
Manolis Geldermans
Vlierden
1:30:41
18
Rocky Holland
1:31:54
19
Rick Croesen
Breda
1:33:18
20
Ruud op den Brouw
Vlaardingen
1:33:20
21
Joris Milborn
Rotterdam
1:33:38
22
Herbert Rijneveld
Huijbergen
1:34:15
23
Wim Burgers
Terheijden
1:34:27
24
Ibrahim Negro
Oosterhout Nb
1:34:57
25
Leendertjan Groeneveld
Strijen
1:35:15
26
Michiel de Been
Raamsdonk
1:35:16
27
Johan van Wanrooij
Atledo
1:35:47
28
Kenneth Oppermans
Breda
1:36:42
29
Arjan Peeks
Bergeijk
1:36:45
30
Aad van Vliet
Oosterhout Nb
1:37:11
31
Bas Wartenbergh
Grave
1:37:21
32
Filip Bossy
Schoten
1:37:24
33
Wouter Starren
Grave
1:37:36
34
Jan van Meer
Oosterhout Nb
1:39:19
35
Eelco Fortuin
Strijen
1:39:26
36
Jan Vermeiren
Castelre
1:39:37
37
Berend Bakker
Papendrecht
1:39:40
38
Bert Alting
Papendrecht
1:40:08
39
André van Wijk
Oosterhout Nb
1:40:31
40
Arie van Vliet
Werkendam
1:41:17
41
Matthijs van Dorp
Den Haag
1:41:43
42
Thomas Bernard
Atledo
1:42:43
43
Jelle Verhoef
's-Gravenhage
1:42:53
44
Wim van Weele
De Lier
1:43:20
45
Niels Kerst
IJsselstein Ut
1:46:30
46
Hans Zalm
Rossum
1:46:53
47
Theo van Amelsvoort
Tilburg
1:49:23
48
Mark Pellikaan
Gorinchem
1:51:25
49
Otto van den Berg
Gorinchem
1:51:26
50
Edgardo Moguella
Groningen
1:51:46
51
Peter van Oosterhout
Made
1:54:28
52
Christ Bastiaansen
Bavel
1:54:30
53
Johan Jaspers
Made
1:57:49
54
Leo Harreman
Maasdijk
1:59:10
55
Jan Dalebout
Kapelle
2:00:12
56
Peter Vermeij
Dordrecht
2:01:40
57
Kick Gereke
Leerdam
2:06:12
58
Eduard van Casand
Eindhoven
2:09:10
59
James Ernst
Sprint
2:25:06
16V, 16 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlon van de Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:30:44
2
Kerstin Fritsche
Breda
1:31:58
3
Tamsin Autderheijde
Hellas
1:35:45
4
Anniek de Rijck
Sint Jansteen
1:36:23
5
Marianne Bom
Breda
1:38:24
6
Joëlle Mertens
Oosterhout Nb
1:38:48
7
Anne Top
Utrecht
1:38:53
8
Marie-louise Colin
Breda
1:38:57
9
Sabina van de Ree
Geertruidenberg
1:39:20
10
Molly Bulman
Utrecht
1:39:25
11
Lian Kuijten
Oosterhout Nb
1:39:54
12
Joanne van Dijk
Amersfoort
1:39:55
13
Margie van Seeters
Oosterhout Nb
1:40:25
14
Meriam Janssen
Dongen
1:40:27
15
Judith van Berlo
Eindhoven
1:41:19
16
Marianne Mettler
Nederland
1:41:43
17
Saskia Gröninger
Oosteind
1:44:42
18
Sylvia Vermeulen
Gorinchem
1:51:25
19
Lia Mak-Tritten
Woudrichem
1:54:07
20
Rian Bastiaansen
Bavel
1:54:22
21
Olga Stikkel
Roosendaal
1:56:16
22
Yvette Heijboer
Moerkapelle
1:57:37
23
Joyce Dijkhuizen en Bikke
Chaam
1:57:39
24
Annelies Moguella
Groningen
1:57:50
25
Marloes Homburg
Eindhoven
1:59:13
26
Lisanne Meerkerk
Hardinxveld-Giessendam
1:59:23
27
Renate Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
1:59:24
28
Jaimy van Noordenne
Hardinxveld-Giessendam
1:59:24
29
Ingrid van Kastel
Made
2:02:10
30
Annelies Kuijten
Tilburg Road Runners
2:02:23
31
Linda Snoek
Schelluinen
2:03:02
32
Ingrid de Bruijn
Meer
2:03:46
33
Hilde Hillen
Meer
2:03:47
34
Noortje Stremme
Oosterhout Nb
2:05:57
35
Linda Wubben
Gorinchem
2:06:11
36
Anja Stultjens
Uitwijk
2:06:12
37
Mandy Boon
Gorinchem
2:06:13
38
Caroline Kemper
Zwijndrecht
2:09:15
39
Miranda Kal
Vlaardingen
2:11:59
40
Carla Stans
Vlaardingen
2:15:53
41
Marielle Akpa
Sliedrecht
2:20:50
42
Jasmijn van der Mast
Meerle
2:25:04
43
Jose van Meel
Breda
2:25:06
23M, 23 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benny Poppe
Etten-Leur
1:41:11
2
Berry Snoeren
Tilburg
1:41:55
3
Kees van Helmond
Made
1:51:55
4
Frank de Groot
Sprint
1:52:37
5
Pieter Klem
Sommelsdijk
1:54:56
6
Bob Lawende
EUR Roadrunners
1:55:42
7
Jorg Damen
Utrecht
1:58:27
8
Lieven Pandelaers
Holsbeek
1:58:55
9
Patrick van der Wal
Barcelona
2:00:23
10
Jeroen van Gorp
Utrecht
2:00:25
11
Ron van Dijk
Nederland
2:00:49
12
John Braham
Badhoevedorp
2:01:05
13
Bert Schepens
Sint-Job-in 't Goor
2:01:22
14
Ben Staal
Utrecht
2:01:26
15
Gert-Jan Embrechts
Made
2:02:09
16
Toine van Gils
Dongen
2:03:09
17
Arno den Ridder
Oosterhout Nb
2:03:39
18
Jan Heshof
Steenbergen Nb
2:04:09
19
Arie van der Leun
Sliedrecht
2:05:50
20
Jeroen Kortenoeven
Steenbergen Nb
2:06:18
21
Rob Kromwijk
Utrecht
2:06:32
22
Bauke Rietveld
's-Gravenhage
2:06:53
23
Frans Groenendijk
Gorinchem
2:07:18
24
André Meijers
AV '56
2:07:23
25
David Kellerman
Haarlem
2:08:03
26
Wil Sol
No-Limits
2:08:04
27
Andy Roodenburg
Energie
2:08:52
28
Christian le Sage
Dongen
2:09:04
29
Jeroen Klinge
Oosterhout
2:09:13
30
Ed Harreman
Capelle aan den IJssel
2:10:21
31
Martijn Stoffer
Almere
2:11:08
32
Henry Dol
Capelle aan den IJssel
2:11:41
33
Marco Dieleman
Middelharnis
2:11:48
34
Antoon Uijtdehaag
Nispen
2:13:02
35
Ronald Tertoolen
Vlaardingen
2:13:15
36
Willem Biemolt
Utrecht
2:13:35
37
Michiel Rombouts
Breda
2:14:24
38
Ad de Jong
Atledo
2:14:53
39
Koen Fransen
Hoogstraten
2:17:40
40
Erik Heemskerk
Rotterdam
2:18:40
41
Peter Jacobs
Oosterhout
2:19:26
42
Machiel Prins
Roosendaal
2:20:02
43
Marco Goorden
Roosendaal
2:20:11
44
Kees van Gool
No-Limits
2:20:46
45
Mike Fafieanie
Utrecht
2:20:58
46
Corné Fijneman
Oosterhout Nb
2:21:06
47
Willem Sikkers
DAK
2:22:33
48
Ronald Rijsdijk
Nispen
2:25:04
49
Bert van Keulen
Made
2:26:10
50
Remon van Holstein
Rotterdam
2:27:32
51
Ad Schoonderbeek
Waalwijk
2:27:35
52
Bert Lemmens
Roermond
2:28:41
53
Luc van Kemenade
's-Hertogenbosch
2:32:15
54
Ron Dijkhuizen
Chaam
2:32:20
55
Kiram Kegel
Bergen op Zoom
2:34:26
56
Joop Terwiel
Fortuna
2:34:28
57
Bob Hofman
Vlaardingen
2:34:43
58
Gijs Koedam
Nijmegen
2:37:22
59
Mathieu Bannink
Fortuna
2:38:24
60
Hans Sonneveldt
Capelle aan den IJssel
2:39:02
61
Huib den Braven
Loopgroep PK
2:44:39
62
Rien de Wissel
Montfoort
2:45:15
63
Peter van der Born
Schoonhoven
2:45:30
64
Harrie Staal
Made
2:46:54
65
Arno Schoenaker
Doetinchem
2:46:55
66
Paul van Schil
Burgh-Haamstede
2:47:28
67
Leo Stans
Vlaardingen
2:48:04
68
Evert van 't Hof
Schiedam
2:48:59
69
Cees de Bruin
Barendrecht
2:49:03
70
Rene de Beer
Barendrecht
2:49:04
71
Jan-Bert Maas
Son en Breugel
2:54:02
72
Willem van der Vaart
Vlaardingen
3:09:53
73
Marcel Ruben
Dordrecht
3:14:49
74
Frank Tilburgs
Meer
3:14:49
23V, 23 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Garton
's-Gravenhage
2:06:53
2
Natalie Davidson
IJsselstein Ut
2:11:42
3
Femke van Eck
Rijsbergen
2:17:43
4
Melanie Scherders
Scorpio
2:20:16
5
Jolanda Ammerlaan
Maasland
2:20:43
6
Geke Romijn
Raamsdonksveer
2:23:12
7
Anneleen Coen
Sint-Job-in 't Goor
2:27:34
8
Petra van Gorcum
Sprang-Capelle
2:28:40
9
Gina Heuser
Ridderkerk
2:30:15
10
Eugenie Schets
Made
2:30:36
11
Maartje Spoelstra
Oosterhout Nb
2:30:57
12
Petra Polspoel
DAK
2:32:51
13
Jannet Vermeulen-Stulen
Phoenix
2:33:58
14
Ingrid Klop
Schiedam
2:35:22
15
Goverdien den Braven
Hoogblokland
2:44:40
16
Carolien Kortenoeven
Steenbergen Nb
2:45:09
17
Astrid van der Born
Schoonhoven
2:45:30
18
Karin Bonhof
Breda
2:50:50
19
Marie-Louise Ruben-van Rossum
Dordrecht
2:51:39
20
Anja Hoogesteijn
De Rijp
2:54:18
21
Marjolein Bekkers
Fortuna '67
2:54:56
22
Monica Dekker
Breda
3:05:50
23
Sharon Boyle
Amsterdam
3:05:50
24
Jolanda Hofman - de Jonge
Vlaardingen
3:09:56
25
Reny Tertoolen
Vlaardingen
3:09:58
info@oosterhoutsetrail.nl
www.uitslagen.nl
09-07-2018 23:31