Uitslagenlijst van der Straatenloop

Werkendam - Woensdag 4 juli 2018

J-7, JEUGD T/M 7 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef van Vliet
Altena Road Runners
1:47
2
Niek Wolthuis
Hank
1:48
3
Tom Tolhoek
Sleeuwijk
1:49
4
Luuk van Gestel
DAK
1:54
5
Baruch Alberts
Giessenburg
1:56
6
Mohamed oulad saddik
Gorinchem
2:01
M-7, JEUGD T/M 7 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Treffers
Vlijmen
1:54
2
Naomi Drost
Sleeuwijk
2:02
3
Nynke Tolhoek
Altena Road Runners
2:12
4
Julia Colijn
Altena Road Runners
2:12
5
Siloni Alberts
Giessenburg
2:49
J8-9, JEUGD 8-9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Tolhoek
Altena Road Runners
3:32
2
Ferre Swijnenburg
Werkendam
3:34
3
Mathijs Kant
Altena Road Runners
3:35
4
Sven Wolthuis
Hank
3:35
5
Jiri van Bokhoven
DAK
3:49
6
David van Diggelen
Rijswijk
3:57
7
Seth Hoppesteyn
Asperen
3:59
8
Koen van Gestel
DAK
4:04
9
Tristan van Boven
Woudrichem
4:06
10
Thomas van Breugel
Rijswijk
4:07
11
Duko Jooren
Altena Road Runners
4:09
12
Finn Sonneveld
Zaltbommel
4:10
13
Rafael Alberts
Giessenburg
4:16
14
Thomas Goossens
Altena Road Runners
4:21
M8-9, JEUGD 8-9 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Timmermans
Altena Road Runners
4:00
2
Esther Cornelissen
DAK
4:04
3
Lea Dekker
Werkendam
4:05
J1011, JEUGD 10-11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam van der Straaten
Werkendam
4:58
2
Marco van Gelder
Prins Hendrik
4:59
3
David Drost
Sleeuwijk
5:14
4
Stan van Gestel
DAK
5:20
5
Luuk Wolthuis
Hank
5:28
6
Menno Colijn
Altena Road Runners
5:31
7
Lucas
6:05
M1011, JEUGD 10-11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirthe van Zon
DAK
4:59
2
Elien smits
DAK
5:01
3
Mint Swijnenburg
Werkendam
5:39
4
Romy Sonneveld
Zaltbommel
5:41
5
Nynke Lankhaar
Drunen
6:21
J1215, JEUGD 12-15 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maxwell Bayer
Zuidwal
6:14
2
Jochanan Alberts
Giessenburg
6:20
3
Rick Smits
DAK
6:20
4
Arjen Schippers
Passaat
6:45
5
Levi Hoppesteyn
Asperen
6:47
6
Thymen van Zon
DAK
7:04
7
Benjamin Mak
Altena Road Runners
7:05
M1215, JEUGD 12-15 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ine Smits
DAK
7:49
2
Noah van Omme
Gorinchem
7:51
MSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roy Hoornweg
Passaat
14:53
14:52
2
Rick Hartog
15:36
15:36
3
Ahmed Abubakar
DAK
15:50
15:50
4
Bram Maas
Attila
16:35
16:34
5
Arjan Kaashoek
Ameide
16:53
16:51
6
Jonathan Zuiderwijk
Typhoon
16:55
16:54
7
Jeroen Verhees
Rijen12081993
17:20
17:18
8
Tobias van Roon
Nieuwkuijk
17:21
17:20
9
Arnoud van Vliet
Werkendam
17:46
17:44
10
Lucas van der Veen
Typhoon
17:49
17:47
11
Sander Koot
SC Reeuwijk
17:57
17:54
12
Martin van den Heuvel
Poederoijen
18:00
17:56
13
Jeffrey hazendonk
DAK
18:01
17:59
14
Pieter van den Heuvel
Zuilichem
18:06
18:02
15
Mark Hereijgers
Zundert
18:14
18:09
16
Rufano Siberie
Breda
18:20
18:16
17
Ruben Mak
Altena Road Runners
18:42
18:39
18
Daan van der Eerden
Spiridon
18:44
18:40
19
Nemi Roozemond
Genderen
18:45
18:42
20
Erik Langerak
Werkendam
19:28
19:26
21
Wessel Hettema
SC Reeuwijk
20:18
20:17
22
Twan van der Stelt
Almkerk
20:33
20:28
23
Patrick Lanser
Giessenburg
20:48
20:43
24
DaniŽl Muilwijk
Altena Road Runners
21:26
21:20
25
Kees van der stelt
Werkendam
22:05
21:58
26
Maxwell Bayer
Zuidwal
22:22
22:21
27
Ryo Kodama
Japan
22:41
22:37
28
Mario Biesheuvel
Gorinchem
22:48
22:34
29
Jason Smits
ACW '66
23:05
23:00
30
Max van Culemborg
Hank
23:05
22:57
31
Kokob Haile
Almkerk
23:09
22:59
32
Sebastiaan Kolijn
Werkendam
23:14
22:58
33
Jeroen van Beurden
Drunen
23:31
23:25
34
Hein de Bont
Drunen
24:10
23:56
35
Alex Vlekken
Drunen
24:41
24:22
36
Jan de bruijn
Werkendam
24:47
24:31
37
Arnout Kooij
Hardinxveld-Giessendam
25:32
25:11
38
Dennis van Vuuren
Werkendam
27:13
26:55
39
Auke Dijksma
Gorinchem
27:35
27:16
40
Pieter van Wijgerden
Werkendam
27:43
27:27
41
Kevin van den Berg
Werkendam
30:50
30:31
42
Vincent Oostrom
Sleeuwijk
33:54
33:34
M35, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Said Kanfaoufi
15:53
15:53
2
Tom Huijben
Scorpio
16:47
16:46
3
Henk van der Stelt
Scorpio
17:09
17:08
4
Kara Raket
Nieuwland
17:33
17:31
5
Robert-Jan Gras
Rijen
17:55
17:53
6
Robin Robart
Passaat
18:25
18:24
7
Erwin van Arendonk
Drunen
18:27
18:25
8
Byron Anderson
Gorinchem
18:34
18:30
9
Erik-Jan Hoogendoorn
Running Holland vereniging
19:01
18:58
10
Jeroen Grauss
Brakel
19:25
19:22
11
Herbert van Vliet
Altena Road Runners
19:56
19:51
12
Wietse van Mersbergen
Altena Road Runners
20:33
20:27
13
Dennis van Aspert
Drunen
20:57
20:42
14
Theo Pullen
Altena Road Runners
21:12
21:06
15
Jeroen Stout
Altena Road Runners
21:51
21:44
16
Abdelkarimoulad saddik
Gorinchem
21:57
21:53
17
Wouter de Wit
Vuren
22:04
21:57
18
Dennis Heijnen
Gorinchem
22:09
22:01
19
Ronald Tukker
Typhoon
22:11
22:04
20
Kees Honkoop
Werkendam
22:50
22:43
21
Arno van den Heuvel
Werkendam
22:53
22:45
22
Addy Visser
Raamsdonksveer
23:21
23:06
23
Mark Pellikaan
Extrarunners Gorinchem
24:53
24:45
24
John van Nieuwaal
Vuren
25:42
25:30
25
H. de Bruijn
Leerdam
26:20
26:03
26
Rob Schek
Drunen
26:42
26:23
27
Milan Hoekman
Sleeuwijk
30:50
30:29
M45, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hafid Chaaby
Gorinchem
18:05
18:03
2
Johan Roozemond
Altena Road Runners
18:12
18:10
3
Gerard Lensveld
Dussen
18:16
18:15
4
Mar-Hein van de Wiel
DAK
19:06
19:05
5
Patrick Verbeek
Werkendam
19:23
19:18
6
Johan van Herpen
Altena Road Runners
19:30
19:27
7
Harry Cornet
Werkendam
19:31
19:28
8
Leon Aleman
Drimmelen
19:46
19:43
9
Raoul Smit Sibinga
19:55
19:52
10
Christ Chabot
Dongen
20:08
20:04
11
Hans Overbeek
Polsbroek
20:24
20:21
12
Peter Kramer
Atledo
20:36
20:31
13
D.
Giessen
20:53
20:46
14
Wouter Monshouwer
Sleeuwijk
21:37
21:31
15
A. Verduijn
Werkendam
22:06
21:57
16
Marcel van Mersbergen
Hank
22:24
22:17
17
Arie Smolders
Altena Road Runners
22:32
22:21
18
Peter vroegh
Altena Road Runners
22:48
22:39
19
Mark Lankhaar
Genderen
22:59
22:46
20
Freek Vorthoren
Werkendam
23:01
22:47
21
Michel Linschoten
Altena Road Runners
23:03
22:59
22
Arjens van der Nat
Giessen
23:03
22:51
23
John Verhoeven
Altena Road Runners
23:08
23:01
24
Eric van Ree
Goirle
23:14
23:10
25
Otto van den Berg
Extrarunners Gorinchem
23:18
23:10
26
Henk de Goeij
Werkendam
24:12
23:57
27
Erik Becks
Drunen
24:16
24:01
28
Hans Rochat
Giessen
24:50
24:39
29
Jos Bleijlevens
Scorpio
25:09
25:02
30
Ton Versluis
Altena Road Runners
25:15
25:08
31
Jan Vink
Noordeloos
25:26
25:17
32
Erik van Wijlen
Genderen
25:38
25:25
33
Andrť Verburg
Ameide
25:45
25:25
34
Johan Muilwijk
Werkendam
26:59
26:44
35
Richard Peins
Sleeuwijk
27:17
26:57
36
Ardi Verduyn
Almkerk
27:48
27:34
37
Kees Groenenberg
Altena Road Runners
28:16
28:04
38
Henk van den Braken
Best
28:44
28:23
39
Erik van Kesteren
Sleeuwijk
29:51
29:30
40
Pieter Ippel
Werkendam
32:59
32:36
M55, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Kerstens
Beerse
17:42
17:38
2
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
19:39
19:36
3
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
19:45
19:43
4
Jan Faes
Dordrecht
21:05
21:03
5
Ad Kieboom
Scorpio
21:11
21:08
6
Jan Moussa
Beek-Ubbergen
21:14
21:09
7
Eli Smits
Altena Road Runners
21:53
21:46
8
Ton Naaijen
Altena Road Runners
22:14
22:06
9
Arie van Vliet
Altena Road Runners
22:56
22:49
10
Ad Visser
Werkendam
23:08
22:58
11
Erin Dobbelstein
Altena Road Runners
23:58
23:47
12
Arie van Esch
Altena Road Runners
24:06
23:54
13
Peter van Es
Loopgroep Houten
24:08
24:02
14
van Zanten
Rijswijk
24:47
24:39
15
Bert van der Ham
Gorinchem
24:55
24:39
16
C. Godlewski
Gorinchem
24:58
24:43
17
Mans Sterk
Gorinchem
27:50
27:42
18
Hans Schilders
Sprang Capelle
28:10
28:00
19
Maarten Pruijsen
Altena Road Runners
29:33
29:22
20
Hans Ligthart
Houten
29:44
29:38
21
Hans Straatman
Extrarunners Gorinchem
29:58
29:40
22
Rob den Besten
Werkendam
31:13
30:54
M65, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Walter van Gurp
DAK
20:46
20:44
2
Rob Kruis
Typhoon
21:29
21:27
3
Marlie Snijders
DAK
22:16
22:12
4
Tinus van den Heuvel
Werkendam
23:28
23:24
5
Tonnie Bouman
Wijk en Aalburg
23:59
23:49
6
P v.d. Heuvel
Werkendam
28:01
27:46
7
Jan van Beers
Altena Road Runners
28:25
28:14
8
M. Verboord
Heusden
32:12
32:00
VSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fanos Teckle
Loopgroep Aart Stigter
17:41
17:40
2
Shinouk Wientjens
Spiridon
21:13
21:09
3
Melory Stoppelenburg
SC Reeuwijk
22:06
22:03
4
Sanne Tamerus
Werkendam
23:03
22:50
5
Nicolet Timmers
Sparta
23:37
23:35
6
Marielle Paans
Werkendam
24:07
23:54
7
Nina Cales
Drunen
24:18
24:03
8
Ilse Temmink
Gorinchem
25:22
25:14
9
Claudia Hurkmans
Typhoon
26:03
25:51
10
Michelle Koch
Nieuwpoort
26:20
26:06
11
Brigitte Halverhout
Waalwijk
27:50
27:31
12
Tessa Schilders
Sprang Capelle
28:09
28:00
13
Wendy van Wijk
Werkendam
28:42
28:29
14
Annemarie Schreuders
Altena Road Runners
29:00
28:48
15
Annerieke Haag
Hoogblokland
29:18
28:57
16
Ruth Alberts
Giessenburg
29:24
29:10
17
Esther Hoppesteijn
Asperen
30:21
30:03
18
Naomi van der Straaten
Werkendam
30:21
30:03
19
Laura Fukkink
Drunen
31:37
31:19
20
Marloes Bezemer
Gorinchem
33:54
33:35
21
Nadine Leendertse
Hardinxveld-Giessendam
35:11
34:54
22
Annet van Houwelingen
Hardinxveld-Giessendam
35:25
35:09
V35, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emmy vink
Altena Road Runners
20:41
20:37
2
Jentine van den Hoek
Gorinchem
21:16
21:11
3
Ingrid Koops
Werkendam
22:35
22:26
4
Jacqueline Nieuwenhuzen
DAK
22:54
22:51
5
Linda ALEXANDRA
Rotterdam Atletiek
24:13
24:10
6
Femke Gobius du Sourt
Herwijnen
25:22
25:02
7
Janica Swijnenburg
Werkendam
25:34
25:21
8
Annemiek Verduyn
Almkerk
25:54
25:36
9
Karin van Willigen
Gorinchem
26:39
26:19
10
Nicky 't Dam
Giessen
27:42
27:29
11
Monica Verduyn
Almkerk
32:21
32:07
12
Joanne Kleppers-Pellikaan
Gorinchem
35:02
34:52
13
Astrid Griekspoor
Werkendam
35:25
35:08
V45, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid van Horick
20:19
20:17
2
Monique van Beurden
Rijen
21:19
21:14
3
Ingrid den Oudsten
Spiridon
23:03
23:00
4
Rianne Verduijn
Altena Road Runners
23:44
23:33
5
Jenette Tolhoek
Altena Road Runners
24:37
24:26
6
Gretha Bakker
Extrarunners Gorinchem
25:23
25:14
7
Alice Harrems
Typhoon
25:39
25:33
8
Marion Dijksma
Gorinchem
26:29
26:11
9
Erica de Haas
Altena Road Runners
27:03
26:45
10
Netty Bronkhorst
Vuren
27:11
26:49
11
Ada Rijnberg
Hardinxveld
27:13
27:00
12
Cowi Verheij
Altena Road Runners
28:45
28:24
13
Diny den Dunnen
Almkerk
28:57
28:37
14
Joke Oosters-Scholman
Altena Road Runners
29:50
29:38
15
Bianca den Besten
Werkendam
31:28
31:06
16
Karin van Zanten
Rijswijk
32:38
32:17
V55, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sieta van der Zee
Kerkdriel
25:11
25:01
2
Marina van den Hurk
Genderen
28:10
27:57
3
Karin Biesheuvel
Gorinchem
29:01
28:44
www.uitslagen.nl
05-07-2018 10:57