Uitslagenlijst Run Bike Fun Lemele

Lemele - Zondag 1 juli 2018

T/M 8, KIDSLOOP T/M 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merrin Marsman
Lemele
5:33
5:31
2
Daan Lammerink
Lemele
5:46
5:45
3
Isa Kuiper
Lemele
6:39
6:37
4
Jardi Karkdijk
Lemele
6:50
6:48
5
Luca Pouw
Lemele
6:52
6:50
6
Xavi Dijk
Lemele
7:10
7:08
T/M 1, KIDSLOOP T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijs Lammerink
Lemele
9:49
9:47
2
Roan Dijk
Lemele
9:55
9:54
3
Brent Horsman
Lemele
10:05
10:03
4
Lotte Lammerink
Lemele
10:08
10:06
5
Kaily Karkdijk
Lemele
11:06
11:03
6
Eline Exel
Lemele
12:47
12:45
7
Merle Dijk
Lemele
12:53
12:49
8
Sem Lammerink
Lemele
13:00
12:58
9
Emma Bloten
Lemele
15:19
15:17
10
Mironne Stoeten
Lemele
15:21
15:19
11
Romy Pouw
Lemele
15:26
15:23
INDV, INDIVIDUEEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Heuver
Hellendoorn
34:28
34:26
2
Sander Kleinlugtenbelt
Lemele
38:30
38:28
3
Ramon Blekkenhorst
Lemele
40:34
40:30
4
Ruan Weelink
Lemele
40:53
40:49
5
Mans Veldsink
Dedemsvaart
44:26
44:24
6
Hennie Berends
Lemele
45:10
45:08
7
Frank van Leusen
Lemele
46:13
46:10
8
Markjan van der Veen
Lemele
46:45
46:42
9
Niek Pouw
Lemele
46:48
46:43
10
Danielle van der Veen
Lemele
48:25
48:20
11
Rene Kuiper
Lemele
48:25
48:20
12
Moniek Stirtjan
Lemele
48:27
48:22
13
Ine Gerntsen
Lemele
50:19
50:16
14
Jennie Fokkert
Lemele
50:24
50:21
TEAM, TEAMS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Damien Dijk - Team 5
Lemele
37:23
37:19
2
Hans Kleinlugtenbelt - Team 8
Lemele
39:58
39:52
3
Harmen Kleinlugtenbelt - Team 8
Lemele
40:51
40:46
4
Lynn Mulder - Team 3
Heino
41:25
41:12
5
Coen Mulder - Team 3
Heino
41:44
41:41
6
Bernard Melenk - Team 3
Heino
41:45
41:42
7
Body Jutte - Team 10
Lemele
43:04
42:58
8
Erik Lubbers - Team 10
Lemele
43:04
42:58
9
Lenny Holsappel - Team 10
Lemele
43:04
42:51
10
Yelmer Kleinjan - Team 5
Lemele
43:25
43:22
11
Yarno van Pijkeren - Team 5
Lemele
43:26
43:26
12
Diny Bosch - Team 7
Lemele
44:13
44:06
13
Henk Bloten - Team 7
Lemele
44:13
44:02
14
Gerrit Dijk - Team 7
Lemele
44:13
44:06
15
Yoran Bakhuis - Team 4
Lemele
44:23
44:18
16
Melvin Bakhuis - Team 4
Lemele
44:36
44:24
17
Jordi Exel - Team 9
Lemele
45:25
45:20
18
Amber Bakhuis - Team 4
Lemele
45:47
45:41
19
Lisa Neef - Team 9
Lemele
46:24
46:21
20
Walraven - Team 2
Raalte
46:36
46:13
21
Bettine Lammerink - Team 1
Lemele
51:25
51:25
22
Petra Dubbink - Team 1
Lemele
51:25
51:19
23
Heidi Schutte - Team 1
Lemelerveld
51:26
51:19
24
Jonathan Bloten - Team 11
Lemele
51:31
46:58
25
Bastian Pen - Team 11
Lemele
51:31
46:58
26
Manon Kersten - Team 6
Lemelerveld
57:47
57:31
27
Gerda Kersten - Team 6
Lemelerveld
57:47
57:38
28
Sanne Kersten - Team 6
Lemelerveld
57:48
57:39
www.uitslagen.nl
01-07-2018 21:00