Uitslagenlijst Univé Stadsloop Appingedam

Appingedam - Zaterdag 30 juni 2018

MSEN, UNIVé INTERNATI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vedic Kipkoech
Kenia
28:19
28:19
2
Ronald Kirui
Kenia
29:13
29:13
3
Samuel Karani
Kenia
29:13
29:13
4
Daniel Wanjiru
Kenia
29:29
29:29
5
Ezra Kering
Kenia
29:34
29:34
6
Yakoub Labquira
Marokko
30:15
30:15
7
Bart van Nunen
Hellevoetsluis
30:15
30:15
8
Khalid Choukoud
Den Haag
30:18
30:18
9
Frank Futselaar
Westervoort
30:24
30:24
10
Paul Zwama
Hilversum
30:47
30:47
11
Ronald Schöer
Egmond a-d Hoef
30:54
30:54
12
Gert Jan Wassink
Varsseveld
30:56
30:56
13
Manuel de Backer
Essen
31:02
31:02
14
Geart Jorritsma
Apeldoorn
31:40
31:40
15
Shaun Dixon
Amsterdam
31:42
31:42
16
Tom Hendrikse
Assen
32:12
32:12
17
Koen Raymaekers
Cothen
32:32
32:32
18
Olfert Molenhuis
Assen
32:44
32:44
19
Erik Driesen
Vollenhove
32:59
32:58
20
Andre Myhre Sjurseth
Denemarken
33:11
33:10
21
Jef Poelman
Hoogeveen
33:23
33:22
22
Nick Marsman
Assen
33:29
33:29
23
Paul Geertsema
Leeuwarden
33:32
33:30
24
Jan Stuursma
Sappemeer
33:34
33:34
25
Alwin Heijting
Hoogeveen
33:43
33:41
26
Piet Wiersema
Nederland
34:15
34:14
27
William van Eeken
ACO Van Elderen
34:34
34:33
28
Erik Leusink
Punthorst
34:40
34:38
29
Erwin Akkerman
Meppel
34:49
34:49
30
Jos Verdaasdonk
Salland
35:09
35:09
31
Maarten Nieuwenhuis
BB lopers
35:15
35:13
32
Harm Jan Martens
Hoogeveen
35:31
35:29
33
Jan Erik Wergeland
Sandnes
36:10
36:09
34
Oystein Wergeland
Sandnes
36:41
36:40
35
Mahmud Ibrahim
Emden
37:11
37:04
36
Jan Aiko
Emden
37:34
37:27
37
Maurits Bloem
Zwolle
38:18
38:16
38
Gerard Vos
Appingedam
38:50
38:50
39
Maurice Kram
Groningen Atletiek
39:19
39:15
40
Freek Welbedacht
Loopgroep Astrea
40:04
40:01
41
Laurens Damminga
Bedum
40:31
40:25
42
Kim Meijer
Sappemeer
41:08
41:05
43
Robin Vos
Aquilo
41:34
41:30
44
Lennart Blaauw
Appingedam
41:45
41:37
45
Maarten de Jong
Roden
42:46
42:35
46
Ronald Meier
Eelde
43:22
43:21
47
Jesper Bergsma
Westeremden
43:48
43:44
48
Ricardo Damminga
Artemis
43:53
43:49
49
Alexander Zdvizhkov
Zuidbroek
44:30
44:23
50
Sjoerd Terpstra
De Sperwers
44:37
44:29
51
Simon Teeninga
Loopgroep Astrea
44:39
44:33
52
Georg Herder
Appingedam
45:39
45:29
53
Mike Korte
Aquilo
46:13
46:08
54
Leonard Noordhof
Groningen
46:57
46:52
55
Martijn Meier
Appingedam
51:33
51:27
56
Douwe Kosmeier
Ten Post
52:31
52:16
57
Gerrie Bakker
Schoonhoven
55:13
55:04
58
Andreas bos
Appingedam
59:55
59:44
59
Jan Marc Kok
Loopgroep Coevorden
1:00:56
1:00:45
M40, UNIVé INTERNATI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Nijmegen
34:41
34:40
2
Jason Mbote
Kenia
36:13
36:13
3
Arjan Driesen
Zwolle
36:57
36:57
4
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
37:17
37:17
5
Jan Verwoert
Midwolda
40:49
40:47
6
Remco Oost
Loopgroep Astrea
40:59
40:56
7
Marcel Stoffers
Appingedam
41:21
41:19
8
Richard Schudde
Delfzijl
41:22
41:18
9
Gustaaf Verhagen
Eelde
41:59
41:56
10
Peter van Dam
Loopgroep Astrea
43:56
43:47
11
Johann Rehwinkel
Delfzijl
44:34
44:32
12
Luuk Kruiziga
Aduard
45:13
45:05
13
Adem Karaaslan
Loopgroep Kameleon
45:16
45:11
14
Ferdie Witroef
Groningen
45:47
45:43
15
L van den Berg
Roden
46:26
46:15
16
Armin Hietbrink
SOS
48:04
47:54
17
Rob Beikes
Wildervank
48:40
48:37
18
Michel Weber
Groningen
49:01
48:51
19
Rob van der Velde
Aquilo
51:08
50:55
M50, UNIVé INTERNATI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
37:58
37:54
2
Klaas Brouwer
Zuidbroek
39:32
39:32
3
Jacob van der Meulen
Groningen Atletiek
40:07
40:04
4
Wietze de Vries
Appingedam
40:25
40:24
5
Erik van DijKen
Loopgroep Bedum
41:28
41:24
6
Kor Blaauw
Appingedam
41:52
41:45
7
Siemon Hinrichs
Delfzijl
41:58
41:50
8
Gerrit Voortman
Steenwijksmoer
42:10
42:09
9
Eric Helmantel
Eelde-Paterswolde
42:35
42:35
10
Henk Kamsma
Loopgroep Astrea
44:00
43:51
11
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
45:39
45:35
12
Bram Noordhuis
Appingedam
45:56
45:48
13
Menno van der Meer
Garrelsweer
45:58
45:45
14
Peter Vos
Loopgroep Astrea
46:04
45:53
15
Eddy Beverwjk
SOS
46:08
45:59
16
Jan Vos
Artemis
46:15
46:10
17
Jeroen Feringa
Garrelsweer
46:48
46:40
18
Andries Neutel
Appingedam
46:52
46:41
19
Jaap Smith
Artemis
47:02
46:56
20
Erwin Vos
Artemis
47:30
47:24
21
Stoffer Havinga
Thesinge
48:53
48:35
22
Andy Klooster
Groningen
49:26
49:22
23
Fred Kamminga
Loppersum
49:30
49:17
24
Johann Doden
Emden
49:38
49:28
25
Siemen van der Meulen
Roden
50:21
50:09
26
Geert Anne Mollema
Oldehove
50:36
50:30
27
Albert Jan van Hooren
Delfzijl
51:06
50:58
28
Gerard Bekkering
Artemis
51:52
51:47
29
Jan Hielema
Loppersum
52:00
51:46
30
Bart van der Veere
Groningen
53:46
53:30
31
Tonny Hoorndijk
Appingedam
1:55:25
54:02
M60, UNIVé INTERNATI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
41:16
41:13
2
Henk Olijve
ATC '75
41:35
41:33
3
Harmen Morrien
Bellingwolde
42:03
42:03
4
Wim de Hek
Nederlandse Triathlonbond
45:58
45:53
5
Jan Krans
Delfzijl
46:37
46:33
6
John Walker
Artemis
48:23
48:17
7
Dick van den Berg
Stedum
48:29
48:16
8
Dirk Heun
Appingedam
49:25
49:17
9
Jan Venema
Harare
50:28
50:23
10
Cees de Haan
Groningen
52:17
52:00
11
Tjibbe Pebesma
Annen
52:21
52:14
12
Ron Balkema
Appingedam
53:10
53:02
13
Garmt Borgman
Friesland
53:43
53:40
14
Henk van Til
Groningen
55:38
55:28
15
Roger Mulder
Groningen
56:38
56:22
16
Dirk Fransens
Saaksum
58:05
57:54
17
Geert Jan Reinders
Groningen
1:01:28
1:01:20
18
Henk schuitema
Loopgroep Bedum
2:01:20
1:00:36
VSEN, UNIVé INTERNATI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edith Chelimo
Kenia
32:13
32:13
2
Joyline Koima
Kenia
33:04
33:04
3
Jip Vastenburg
Apeldoorn
33:18
33:18
4
Saskia Weinans
Arnhem
36:28
36:28
5
Jessica Oosterloo
Appelscha
36:37
36:37
6
Eline Glas
Emmen
38:47
38:45
7
Ilona Schra
Hoogeveen
42:21
42:17
8
Renske Linstra
Appingedam
43:31
43:22
9
Alejandra Hernandez
Santiago Chili
43:34
43:30
10
Sariena Evertsz
Delfzijl
44:24
44:22
11
Anna Hendrikse
Assen
47:43
47:38
12
Monique van der Meer
Garrelsweer
54:57
54:42
13
Esther Klompien
Groningen
59:10
58:57
V40, UNIVé INTERNATI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janke van der Laan
Winschoten
43:08
43:06
2
Sanne Heidinga
Leeuwarden
44:54
44:49
3
Lydia Doornbos
Appingedam
45:34
45:31
4
Hillie Koops
Gasselte
46:39
46:32
5
Elise Kool
Triathlon
47:58
47:52
6
Mariska Bos
Appingedam
49:36
49:29
7
Andrea Jansen
Appingedam
55:45
55:40
8
Elske de Boer
Loopgroep Astrea
57:52
57:40
V50, UNIVé INTERNATI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
43:23
43:21
2
Gonny Houtman
Winsum
48:23
48:22
3
Simone Binnema
Eenrum
48:34
48:29
4
Aleida Groothoff
Winsum Gn
49:50
49:43
5
Frouk van Dijken
Loppersum
55:47
55:33
6
Tineke Roorda
Westeremden
57:06
56:53
7
Kea de Groot
Delfzijl
57:29
57:18
8
Aukje Woltjer-Veenstra
Fivelstreek
58:19
58:06
9
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:05:13
1:04:57
MAN, 10KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harmen Stam
Loopgroep Bedum
40:12
2
Sander ten Hove
Holwierde
41:26
3
Martin Tooren
Bedum
43:17
4
Stefan Kohn
Delfzijl
43:27
5
Ludo Cornelissen
Groningen
43:31
6
Jesse Bleeker
Meeden
43:38
7
Bert Schipper
SOS
44:12
8
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
44:34
9
Martijn Nijenhuis
Groningen Atletiek
44:55
10
Ronny Dammer
Siddeburen
45:07
11
Herman Grol
Groningen
45:16
12
David Samson
Bedum
45:34
13
Jan Hendrik Polhuijs
Spijk Gn
46:38
14
Auke Douma
Appingedam
46:42
15
Marco Perdijk
Briltil
47:08
16
Roelof Lok
SOS
48:23
17
Max Burger
Appingedam
48:57
18
Omar Beekman
Appingedam
48:58
19
Tom Schipper
Groningen
48:59
20
Gert Bosker
Assen
49:01
21
Heijo Dieterman
Scheemda
49:11
22
Marcel Ammeraal
Hoogezand
49:11
23
Kor de Groot
Gieten
49:13
24
Piet Hein Wielhouwer
Drachten
49:20
25
Max Peters
Zeerijp
49:24
26
Thomas Brouwer
Leek
49:30
27
Hilko Snoek
Scheemda
49:45
28
Joey Grol
Groningen
50:33
29
Arjan Hegge
Artemis
50:46
30
Tom Hospes
Eext
50:49
31
Gerrie Boersma
Friesland
50:59
32
Bart Thimister
Appingedam
51:13
33
Harrie Scholtens
Muntendam
51:15
34
René Pot
Siddeburen
51:24
35
Tim Kolvenbag
Groningen
51:25
36
Lex Doornbos
Groningen
51:26
37
Jorik Eggen
Haren
51:38
38
Bert Pettinga
Kolham
51:40
39
Jaap Willemsen
Groningen
51:49
40
Arie Jan de Jong
Rottum
51:50
41
Albert van den Noort
Fivelstreek
51:53
42
Bennie Veldman
Appingedam
51:54
43
Ienko Loer
Delfzijl
52:12
44
Henk van der Scheer
Leiden
52:24
45
Rutger de Vos
Assen
52:38
46
Hendrik Waijer
Winschoten
52:57
47
Peter Boonstra
Assen
53:00
48
Bas vd Langenberg
Roden
53:22
49
Ronald Meijer
Groningen
53:32
50
Jildou Rinsma
Appingedam
53:40
51
Reitse Eskens
Groningen
53:45
52
Pieter Beekman
Groningen
54:11
53
Rene Hut
Stadskanaal
54:17
54
Rick Haan
Nieuwe Pekela
54:21
55
Martijn Prak
Fivelstreek
54:27
56
Henk Wind
Alteveer Gn
55:16
57
Peter Akkerman
Siddeburen
55:17
58
Sjors Hoeppertz
Delfzijl
55:20
59
Henk Klunder
Groningen
55:22
60
Jhonny Bonthuis
Appingedam
55:28
61
Gert Jan Haan
KAV Holland
55:41
62
Benny Scholtens
Muntendam
55:57
63
Lenus Straat
Meeden
56:42
64
Syb Nujhoff
Leermens
56:47
65
Albert Smook
Delfzijl
56:52
66
Edwin van Ens
Garyp
56:56
67
Johan Straatsma
Dokkum
57:05
68
Dirk Regnerus
Damwald
57:08
69
Engelke Degenhart
Almere
57:09
70
Bill Jennings
Westerlee Gn
57:25
71
Anne Van der West
Hoogezand
57:32
72
Hans Koetje
Winschoten
57:37
73
Harm Stegeman
Rouveen
57:39
74
Iwan Beekman
Gieten
57:43
75
Kasper van den Noort
Hoogezand
58:04
76
Theo de Vries
Farmsum
58:07
77
Gerrit van der Eide
Loppersum
58:36
78
Jurrie Redmeijer
Blijham
58:38
79
Peter Visser
Muntendam
58:38
80
Peter Kraima
Beerta
58:58
81
Fokko Dijkstra
Usquert
59:16
82
Jan Rienstra
Groningen
59:34
83
Bert van Schie
Appingedam
1:00:13
84
Rudy de Boer
Heiligerlee
1:00:21
85
Peter Altena
Groningen
1:00:24
86
Rene Heemstra
Winschoten
1:00:58
87
Ronald Haan
Delfzijl
1:01:25
88
Nils Smedeman
Bedum
1:01:34
89
Marcel Smedeman
Bedum
1:01:34
90
Jos Hansen
Groningen
1:01:40
91
Geert van Wattum
Stadskanaal
1:01:46
92
Gerke Jilt Veenstra
Damwald
1:01:57
93
Albert Jan Flik
Groningen
1:02:22
94
Maurits Henssen
Peize
1:02:53
95
Ooldrik Modderman
Groningen
1:02:55
96
Cornelis Pet
Meeden
1:03:02
97
Jan Anton Spitse
Hoogeveen
1:03:03
98
Richard van der Duin
Houten
1:03:26
99
Dick Zwiers
Nieuwolda
1:03:46
100
Willem Hommes
Appingedam
1:03:49
101
Harry Maring
Oldekerk
1:06:49
102
Gream Gritter
Roden
1:07:37
103
Harm Jan Pijper
Appingedam
1:10:44
104
Pieter Haan
Delfzijl
1:11:54
105
Fransing Straat
Meeden
1:14:29
VROUW, 10KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Boender
SOS
49:30
2
Miranda Vink
Winsum Gn
49:36
3
Edith Wielhouwer
Drachten
51:06
4
Alyanne Prins
Appingedam
51:33
5
Willemijn Maan
Haren Gn
51:38
6
Leonie woldendorp
Appingedam
51:44
7
Marinda Pieters-Gankema
Warffum
52:00
8
Jacobien van Winken
Groningen
53:03
9
Elske Dijkstra
Paterswolde
53:19
10
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
54:02
11
Marian Bakker
Loopgroep Groningen
54:27
12
Aline Bouma
Tynaarlo
54:27
13
Susan de Kort
Leeuwarden
55:25
14
Els Douma
Zwolle
56:13
15
Marloes Bosma
Loopgroep Bedum
56:22
16
José klunder
Groningen
56:35
17
Marloes Lenting
Fivelstreek
56:50
18
Kim Bijvoet
Haren
57:05
19
Wiesje Jakobs
Warffum
57:41
20
Ina Schuitema
Appingedam
58:13
21
Hilda Battjes
Tjuchum
58:35
22
Nienke Bouwman-Heijs
Bedum
58:42
23
Eva Klat
Eelderwolde
58:48
24
Julia van den Belt
Groningen
59:23
25
Anneke Koops-Kruijer
Groningen
1:00:21
26
Nienke Biesheuvel
Roodeschool
1:00:24
27
Marlies Krikke
Ten Boer
1:00:36
28
Trea Fennema
Loopgroep Zuidhorn
1:01:17
29
Esther Plenter
Zuidhorn
1:01:18
30
Eiluna Moerkerk
Zuidhorn
1:01:18
31
Josien Heijs
Beetsterzwaag
1:01:34
32
Sara Pieters
Winschoten
1:01:46
33
Tanja Timmerman
Haren Gn
1:01:53
34
Rolien van den Belt
Groningen
1:02:13
35
Evelien Eskens
Loopgroep Astrea
1:02:14
36
Thea Straat
Meeden
1:02:24
37
Gerda Bleeker
Meeden
1:02:29
38
Anjet Bastiaanse
Groningen
1:03:11
39
Gea Jager
Meeden
1:04:08
40
Trijnie Doornbos
Appingedam
1:04:10
41
Cobie Buist
Roden
1:04:36
42
Lieke Buls
Zoutkamp
1:04:49
43
Lieke Vos
Appingedam
1:05:39
44
Ina Kamst
Meeden
1:08:28
45
Karin Westerdiep
Groningen Atletiek
1:11:44
46
Ingrid Wierts
Groningen Atletiek
1:11:47
47
Sophia Beekhuizen
Groningen Atletiek
1:12:31
48
Marleen Dijkman
Groningen
1:12:35
49
Hillie van Dijk
Meeden
1:14:33
5KM-M, 5KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerko Floor
LSV Invictus
17:01
16:59
2
Mark van Ginkel
17:36
17:36
3
Wesley Smit
Delfzijl
18:57
18:57
4
Remco Smits
Eindhoven
19:43
19:33
5
Bjorn Venhuizen
Nijmegen
20:50
20:50
6
Paul Oude Vrielink
Roden
21:35
21:24
7
Rudy Telkamp
Hoogezand
21:49
21:44
8
Dion Dijkman
Assen
22:14
22:04
9
Maxwell Bayer
Zuidwal
22:55
22:55
10
Luit van Dijken
Appingedam
22:59
22:44
11
Geert Slagter
Appingedam
23:08
22:59
12
Dennis Ridder
Appingedam
23:51
23:35
13
Geert Klei
Wirdum Gn
24:11
24:08
14
Bas Reinders
Fivelstreek
25:22
25:07
15
Jan Ruiter
Delfzijl
25:51
25:42
16
Johnny Lulofs
Delfzijl
27:05
27:01
17
John Koster
Bedum
27:20
27:06
18
Jaapl Groenendal
Oldehove
31:37
31:30
19
Bart Douma
Groningen
1:23:51
23:25
20
Rafaël Nannen
Den Horn
1:25:40
25:40
21
Andre Mulder
Sappemeer
1:27:46
27:24
22
Peter Steenbergen
Appingedam
1:28:13
26:47
23
Anjo Huizinga
Appingedam
1:37:09
36:29
5KM-V, 5KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tamara De Vries
HAC '63
20:57
20:51
2
Marjolein Kuiper
Leek
24:50
24:46
3
Jolanda Oomkes
Fivelstreek
28:32
28:15
4
Anita Vos
Uithuizen
28:37
28:28
5
José Mulder
Delfzijl
29:13
28:56
6
Kirsten Verhagen
Eelde
29:35
29:22
7
Grietje Dijkmans
Winsum Gn
29:39
29:30
8
Ramona Ritsema
Appingedam
31:09
30:51
9
Fleur Maris
Appingedam
31:34
31:16
10
Jennifer Morgenstond
Wirdum Gn
1:33:05
31:59
MAN, 5KM RECREANTENL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bryan van der Linde
Appingedam
15:36
2
Pascal Kiel
Appingedam
19:25
3
Danny Kugel
Appingedam
19:36
4
Marcel Werkman
Spijk
19:54
5
Richard van der Meij
Delfzijl
20:33
6
Lennart Boerma
Delfzijl
20:39
7
Rowell Rondhuis
Appingedam
21:02
8
Harry Raspe
Delfzijl
21:03
9
Julian van Dijken
Delfzijl
21:04
10
Willem Koops
Musselkanaal
21:06
11
Bart Noordhof
Appingedam
21:08
12
Jorrit van Assen
Appingedam
21:10
13
John Sikken
Erm
21:16
14
Tygo van Wijk
Appingedam
21:28
15
Robbin van Kooten
Groningen
21:49
16
Renzo Zuurman
Groningen
21:49
17
Roan Smit
Delfzijl
21:51
18
Pieter Schuur
Delfzijl
21:58
19
Jorus Nieuwenhuis
Leens
22:02
20
Romano Kisman
Appingedam
22:10
21
Jamal Kakisina
Appingedam
22:12
22
Vincent Stratingh
Delfzijl
22:17
23
Eric Swijghuizen
Spijk Gn
22:20
24
Jort van Hout
Appingedam
22:26
25
Robbin Schonewille
Appingedam
22:27
26
Alexander Jakobs
Woldendorp
22:46
27
Sam Schellekens
't Zandt Gn
22:47
28
Daniel Srowig
Groningen
22:48
29
Martijn Kamphuis
Appingedam
22:48
30
Patrick van Wijk
Delfzijl
22:48
31
Rik Grootendorst
Delfzijl
22:53
32
Ghilano Buurmeijer
Appingedam
22:55
33
Vincent Mol
Diever
22:57
34
Siebrand Veenstra
Rottum
22:58
35
Erwin Buurmeijer
Appingedam
22:59
36
Frank van Dijken
Delfzijl
23:00
37
Martijn Oosterbrug
Appingedam
23:11
38
Lars Mulder
Appingedam
23:13
39
Danny Sardjan
Groningen
23:19
40
Jarno Slagter
Leermens
23:23
41
Martin Steenbergen
Appingedam
23:25
42
Roy Rozema
Appingedam
23:27
43
Erik van Dijken
Ten Boer
23:33
44
Sander Dost
Appingedam
23:34
45
Wesley Boers
Fivelstreek
23:38
46
Peter Wassing
Delfzijl
23:39
47
Casper Bos
Impala
23:47
48
Geert Keizer
Delfzijl
23:49
49
Koen Bootsman
Delfzijl
23:50
50
Wesley Ellermeijer
Hoogezand
23:50
51
Marthias van Dortmont
Appingedam
23:51
52
Hans Hoekman
Appingedam
23:53
53
Matthijs Stratingh
Delfzijl
23:56
54
Frans Eijgelshoven
Bierum
23:56
55
Kees Bos
Drachten
24:00
56
Jakob Mars
Delfzijl
24:10
57
Jelmer Hendriks
Harkstede
24:14
58
Marco van der Duin
Appingedam
24:15
59
Johan Beekhuis
Appingedam
24:16
60
Ruben Droogsma
Appingedam
24:16
61
Jaap van der Ploeg
Groningen
24:20
62
Corne de Bruijn
Delfzijl
24:22
63
Johan Hektor
Grootegast
24:24
64
Sander Plijter
Groningen
24:30
65
David Noordhoek
Krewerd
24:31
66
Chris Bakker
Krewerd
24:31
67
Sander Tuil
Farmsum
24:32
68
Sylvian van Wijk
Delfzijl
24:32
69
Steijn Bos
Helmond
24:33
70
Dennis Bos
Helmond
24:33
71
Fabian Bos
Helmond
24:34
72
Rene Bos
Appingedam
24:34
73
Albert Hartsuiker
Groningen
24:37
74
Erik de Boer
Appingedam
24:43
75
Rick Rozeboom
Appingedam
24:44
76
Geert Droogsma
Appingedam
24:48
77
Wietse van der Ploeg
't Zandt Gn
24:49
78
Loek Thon
Appingedam
24:50
79
Tonny vd Ploeg
Delfzijl
24:51
80
Gerard van Gennip
Appingedam
24:55
81
Rowan van Lennep
Appingedam
24:58
82
Herman Boerema
Appingedam
24:59
83
Henk snijder
Sappemeer
24:59
84
Rick Harms
Appingedam
25:04
85
Colin Smit
Delfzijl
25:06
86
Jeroen Stuube
Appingedam
25:07
87
Rafael van Gennip
Appingedam
25:11
88
Jarne Blokzijl
Fivelstreek
25:14
89
Douwe Zijlstra
Appingedam
25:16
90
Jesper van Delden
Appingedam
25:17
91
Peter van der Woude
Appingedam
25:18
92
Paul Bourguignon
Delfzijl
25:18
93
Klaas Bult
Appingedam
25:22
94
Niels Kloosterman
Roden
25:29
95
Harry Lenting
Losdorp
25:32
96
Martin Rosing
Appingedam
25:33
97
Klaas Klat
Eelderwolde
25:33
98
Stefan van der Duin
Appingedam
25:33
99
Lou Raspe
Wagenborgen
25:41
100
Hans Arling
Siddeburen
25:43
101
Niels Poort
Groningen
25:44
102
Nikolaos Parasyris
Appingedam
25:46
103
Peter van der veen
Appingedam
25:46
104
Jan vd Veen
Wagenborgen
25:55
105
Nick Veenhof
Groningen
25:58
106
Michel Aalbers
Appingedam
26:01
107
David Bult
Groningen
26:10
108
Wessel Slob
Startenhuizen Lopp
26:11
109
Daan Drijfhamer
Delfzijl
26:12
110
Frank Koops
Appingedam
26:13
111
Martijn van Dorssen
Groningen
26:15
112
Johan Jansema
Delfzijl
26:16
113
Pieter Grootendorst
Delfzijl
26:20
114
Tiddo Kruijskamp
Zeegse
26:24
115
Anouk Mos
Groningen
26:29
116
Damian Kisman
Appingedam
26:36
117
Nico van den Akker
Oosterwijtwerd
26:38
118
Amoury Ecorse
Delfzijl
26:40
119
Bé van der Laan
Meedhuizen
26:45
120
Arjen van den Berg
Appingedam
26:50
121
Peter van der Woude
Groningen
26:52
122
Jelle Bakker
Groningen
26:54
123
Dirk de Weert
Uithuizen
26:57
124
Marcel Heijes
Delfzijl
27:07
125
Mark Beukema
Appingedam
27:10
126
Frans Groenewold
't Zandt Gn
27:13
127
Jesse Doorn
Appingedam
27:15
128
Tygo Norden
Delfzijl
27:18
129
Ewoud Norden
Delfzijl
27:23
130
Martin Oudman
Assen
27:24
131
Koen Douma
Delfzijl
27:27
132
Ronald Mollema
Delfzijl
27:28
133
Richard Kok
Appingedam
27:31
134
Tonnie Meijer
Appingedam
27:33
135
Arjan Boersma
Delfzijl
27:33
136
Steven Kortlever
Appingedam
27:34
137
Jacob Oudman
Bakkeveen
27:35
138
Ilan Meijer
Appingedam
27:38
139
Ryan Santing
Delfzijl
27:39
140
Gerald Oudman
Rotterdam
27:40
141
Peter Kuipers
Delfzijl
27:40
142
Cees Kampinga
Holwierde
27:42
143
Niek Borst
Appingedam
27:43
144
Bas Beikes
Wildervank
27:44
145
Jan Burgstra
Appingedam
27:44
146
Rendy Evertsz
Delfzijl
27:48
147
Warner Borgeld
Haarlem
27:49
148
Rob van der Zee
Delfzijl
27:54
149
Trenn Borst
Appingedam
27:59
150
Rob Borst
Appingedam
27:59
151
Paul van Ramshorst
Krewerd
28:05
152
Theo Reinders
Appingedam
28:17
153
Dinand Reinders
Appingedam
28:19
154
Jos Bouwmeester
Bierum
28:24
155
Sem Blaauw
Appingedam
28:26
156
Mark Kooi
Tjuchem
28:28
157
Roan van der Molen
Appingedam
28:31
158
Luuk Herder
Appingedam
28:34
159
Rob Vledderman
Appingedam
28:35
160
Richard Bos
Appingedam
28:39
161
Ewout Neumann
Appingedam
28:43
162
Anton Oldenhuis
Westeremden
28:44
163
Bert Klamer
Delfzijl
28:48
164
Danny Latour
Garsthuizen
28:51
165
Willem Brondsema
Spijk Gn
28:52
166
Shurandy de Haan
Hoogezand
28:54
167
Jan Nieuwenweg
Bierum
29:01
168
Jako Nieuwenweg
Harderwijk
29:01
169
Herman lalkens
Appingedam
29:13
170
Michel baas
Delfzijl
29:13
171
Nick Hammenga
Appingedam
29:16
172
Gert Hammenga
Appingedam
29:18
173
Jan Dik
Delfzijl
29:21
174
Gerrie Koster
Appingedam
29:22
175
Bart bodde
Winsum Gn
29:28
176
Sem Kappen
Groningen Atletiek
29:31
177
Niels Kappen
Groningen
29:33
178
Robbert van der Veen
Appingedam
29:35
179
Naushad Sewbalak
Delfzijl
29:37
180
Marcel van Dortmont
Appingedam
29:43
181
Ricardo Gelok
Appingedam
29:47
182
Rubi Dijkema
Appingedam
29:47
183
Lammert kiel
Appingedam
29:58
184
Harm Doedens
Appingedam
30:03
185
Joran Koller
Appingedam
30:09
186
Peter kiel
Appingedam
30:09
187
Nathan van Middelkoop
Appingedam
30:11
188
Rene bulthuis
Holwierde
30:16
189
Simeon Emerenciana
Groningen
30:20
190
Erik Engelage
Scheemda
30:22
191
Harry de Groot
Gieten
30:31
192
Juan Fernandez
Fivelstreek
30:52
193
Douwe Groenhof
Delfzijl
30:53
194
Bert Toxopeus
Delfzijl
31:01
195
Hendrikus Bruggink
Appingedam
31:09
196
Cor Douma
Fivelstreek
31:11
197
Cédric Reinders
Appingedam
31:14
198
Daan Visscher
Woldendorp
31:14
199
Angelo Janssen
Appingedam
31:21
200
Lex Wijnroks
Meedhuizen
31:26
201
Chris Vledderman
Appingedam
31:26
202
Gerrie Heijmans
Appingedam
31:29
203
Joran Doornbos
Appingedam
31:32
204
Gert Blaauw
Siddeburen
31:33
205
R Bougman
Delfzijl
31:37
206
Kor de Haan
Sappemeer
31:39
207
Albert Rijks
Appingedam
31:39
208
Peter Smith
Delfzijl
31:41
209
Sjouke de Vries
Delfzijl
31:49
210
Michael Schuring
Appingedam
31:53
211
Ferdinand Mulder
Delfzijl
32:04
212
Robbe van der Meij
Delfzijl
32:08
213
Kor Bootsman
Delfzijl
32:14
214
Reint Perdok
Loopgroep Nienoord
32:19
215
Micah Doornbos
Appingedam
32:20
216
Anton de Lange
Appingedam
32:20
217
Arnout Ezenga
Appingedam
32:21
218
Roelf Beishuizen
Delfzijl
32:22
219
Tom Doornbos
Wagenborgen
32:30
220
Bram Bos
Appingedam
32:33
221
Peter Alserda
Appingedam
32:39
222
Harold van der Leest
Spijk Gn
32:42
223
Erik de jong
Nieuwe Pekela
32:43
224
Janco de Winter
Middelstum
32:54
225
Marijn Jager
Appingedam
32:56
226
Auke Kieffer
Farmsum
33:00
227
Rutger Kombrink
Delfzijl
33:03
228
Brandon van den Bos
Appingedam
33:07
229
Aron Medema
Appingedam
33:28
230
Peter Koerts
Ees
33:42
231
Joran Burgstra
Appingedam
33:44
232
Vincent van der Duin
Houten
33:46
233
Jacob Dreijer
Scheemda
33:55
234
Manfred Gremmer
Scheemda
33:55
235
Jo Van Zeebroeck
Losdorp
33:57
236
Rens Ridder
Appingedam
33:58
237
Mans Wijnaud
Haren
34:17
238
Otto Albeda
Appingedam
34:42
239
Lucas Kamps
Scheemda
34:42
240
Maarten van den Noort
Roden
34:51
241
Anko Dolfin
Roden
34:52
242
Wiebrand Smit
Appingedam
34:57
243
Ruben Blokzijl
Delfzijl
35:22
244
Ijzebrand Noorman
't Zandt Gn
35:53
245
Jan Kalk
Fivelstreek
35:58
246
Emile Heynneman
Heemstede
36:01
247
Dylan Heynneman
Heemstede
36:02
248
Frits Huizen
Delfzijl
36:09
249
Wiel Bouten
Haarlem
36:30
250
KS Veldman
Groningen
37:03
251
Karl-Heinz Sebastian
Appingedam
37:04
252
Dick Bierma
Wagenborgen
37:23
253
Wiebo Elzinga
Fivelstreek
38:23
254
Kees van Es
Holwierde
38:25
255
Wietze Barok
Hoogezand
38:45
256
Eddie Burema
Zuidbroek
39:22
257
Rob Schilling
Appingedam
39:48
258
Mees Buring
Groningen
40:01
259
Michiel Kaldijk
Groningen
40:01
260
Kuma Wolters
Appingedam
42:09
261
Elias de Haan
Hoogezand
43:29
VROUW, 5KM RECREANTENL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne van der Ploeg
Onderdendam
15:00
2
Jeanette Mulder
Bedum
15:01
3
Esmee de Lange
Appingedam
15:26
4
Anne Kamminga
Appingedam
22:12
5
Simone de Wolf
Appingedam
23:40
6
Margreet de Vries
Groningen
24:39
7
Asmara Pattipeiluhu
Appingedam
25:12
8
Debora Van Zeebroeck
Losdorp
25:14
9
Roos van Delden
Appingedam
25:25
10
Talea Kuiper
Delfzijl
25:30
11
Sandra bijlholt
Appingedam
25:36
12
Nanda Rosing
Appingedam
25:37
13
Maaike Kolk
Groningen
25:42
14
Irma de Weert
Appingedam
26:24
15
Floor van der Ploeg
Groningen
26:29
16
Hermien Gerritsen
Delfzijl
26:34
17
Tineke van Dijken
Appingedam
26:41
18
Jolien Poelman
Glimmen
26:47
19
Jacqueline Hingstman
Oosterwijtwerd
26:56
20
Lisanne Wiggers
Delfzijl
26:57
21
Marja Jansema
Delfzijl
27:00
22
Janneke Lambers
Delfzijl
27:01
23
Sanne Warta
Kronos
27:01
24
Sharyl van Wijk
Delfzijl
27:01
25
Jacqueline Willems
Appingedam
27:14
26
Michelle van der Linde
Appingeda,
27:27
27
Fern Smit
Tjuchem
27:32
28
Marieke Hammenga
Groningen
27:38
29
Linda Tuitman
Appingedam
27:56
30
Marieke Schulenberg
Groningen
27:58
31
Janna Sieburgem
Borgsweer
27:58
32
Lia Hesling
Tjuchem
28:16
33
Marjan Plijter
Groningen
28:20
34
Berber Werkman
Appingedam
28:22
35
Ida Joustra
Appingedam
28:23
36
Iris Werkman
Appingedam
28:23
37
Sanne van Dijk
Delfzijl
28:29
38
Alida Liewes
Zeerijp
28:38
39
Lianne Kamminga
Groningen
28:41
40
Kirsten Eigenberg
Fivelstreek
29:00
41
Jolanda Ellens
Appingedam
29:03
42
Annefloor Heida
Groningen
29:04
43
Danielle Douma
Zuidlaren
29:08
44
Marjon de Groot
Loopgroep Nienoord
29:11
45
Nadine Camphuisen
Appingedam
29:13
46
Sammy Xie
Delfzijl
29:19
47
Martina Dijk
Appingedam
29:23
48
Angela van Wolde
Appingedam
29:24
49
Marian Noeken
Appingedam
29:27
50
Herma Guske
Appingedam
29:29
51
Esther Jager
Sappemeer
29:29
52
Monica oosterheerd
Appingedam
29:30
53
Madeleine Latour
Groningen
29:37
54
Eline Neumann
Appingedam
29:43
55
Linda van den Berg
Baflo
29:44
56
Petra Becker
Baflo
29:45
57
Ciska Oldenhuis
Westeremden
29:45
58
Henriette wigboldie
Delfzijl
29:51
59
Gretha Kuiper
Delfzijl
29:55
60
Talitha folkersma
't Zandt Gn
30:11
61
Robin Zoestbergen
Appingedam
30:11
62
Stefanie Top
Siddeburen
30:14
63
Willemien Meijer
Wagenborgen
30:18
64
Renske van Ens
Garyp
30:20
65
Kirsten de Vries
Groningen
30:21
66
Petra Smit
Hoogezand
30:23
67
Romy Stoppels
Delfzijl
30:25
68
Nicole Boschman
Rottum
30:26
69
Lucia van der Sluis
Delfzijl
30:29
70
Ester Rienstra
Ten Boer
30:29
71
Aardina Neumann
Appingedam
30:31
72
Paulien Feiken
Veendam
30:31
73
Bianca Vries
Winschoten
30:32
74
Shannon van den Bos
Appingedam
30:33
75
Nelleke van Delden
Appingedam
30:36
76
Marjan Huitsing
Delfzijl
30:40
77
Rosalie Rodijk
Appingedam
30:44
78
Gjetsje Feenstra
Groningen
30:49
79
Lineke Ham
Warfum
30:54
80
Hermien Hanenbergh
Emmen
30:59
81
Monique Jellema
Hoogezand
30:59
82
Janine Ytsma
Spijk Gn
31:06
83
Esther van der Veen
Appingedam
31:07
84
Maria van der Werff
Groningen
31:15
85
Linda van der Eide
Loppersum
31:18
86
Maijon Feenstra
Franeker
31:19
87
Sanne Tilman
Roden
31:22
88
Marte Wijnroks
Loopsport Groningen
31:27
89
Indy Vledderman
Appingedam
31:27
90
Nienke Stoffers
Appingedam
31:30
91
Sonja van der Linde
Appingedam
31:33
92
Lieke Thijssen
Ten Boer
31:33
93
Foekje Oosterhof
Appingedam
31:34
94
Sandra Kamp
Roden
31:34
95
Alicia Blaauw
Appingedam
31:47
96
Carmen Kakisina
Appingedam
31:51
97
Kirsten van der Ploeg
Spijk Gn
31:55
98
Margot Feringa
Garrelsweer
31:59
99
Maud Godlieb
Appingedam
32:00
100
Sonja Mulder
Delfzijl
32:05
101
Kristel Slagter
Appingedam
32:07
102
Maureen Wouters
Appingedam
32:10
103
Jenny de Jonge
Appingedam
32:10
104
Hillechien Baar
Sappemeer
32:12
105
Ans de Vries
Delfzijl
32:13
106
Lydia Doornbos
MarathonPlus
32:19
107
Paulina van Zuijlen
Appingedam
32:20
108
Nataschja Steendam
Appingedam
32:25
109
Corien Beekman
Appingedam
32:30
110
Stans Baar
Zuidhorn
32:34
111
Linda Kruizinga
Loppersum
32:34
112
Grietje Tichelaar
Appingedam
32:39
113
Ellen westerdijk
Nieuwe Pekela
32:42
114
Jose Spijk
Appingedam
32:43
115
Marijn de Jong
Delfzijl
32:45
116
Annet Bos
Wijster
32:57
117
Fieneke Kieffer-Dreise
Farmsum
33:00
118
Gerry Doornbos
Delfzijl
33:03
119
Aletta Hektor
Appingedam
33:13
120
Nanda van der Wal
Appingedam
33:22
121
Sanne van der Spek
Schildwolde
33:31
122
Crystal Pelleboer
Wirdum Gn
33:31
123
Yvonne Rienstra
Stadskanaal
33:34
124
Mirjam Bos
Appingedam
33:34
125
Janine Koller
Appingedam
33:36
126
Elena Berteanu
Roden
33:36
127
Wiebrigje vd Wier
Opende
33:37
128
Mila Snakenborg
Appingedam
33:37
129
Annet dijkstra
Appingedam
33:42
130
Joke Sturing
Ten Boer
33:46
131
Geke Bruggink
Groningen
33:49
132
Cindy Loeters
Scheemda
33:51
133
Marike soekias
Hoogezand
33:52
134
Nikki de Jonge
Appingedam
33:53
135
Renee Lokman
Scheemda
33:53
136
Leonie van Til
Appingedam
33:54
137
Hilda Hekkema
Appingedam
34:03
138
Jannie Kolk
Groningen
34:08
139
Sandra Rozeveld
Scheemda
34:09
140
Harma Hielkema-Damstra
Fivelstreek
34:26
141
Laura Maring
Oldekerk
34:30
142
Nienke van der Laan
Meedhuizen
34:30
143
Hilda Aalbers
Appingedam
34:32
144
Yara Smit
Appingedam
34:53
145
Somaya Venderbos
Appingedam
34:54
146
Veerle Thijssen
Appingedam
34:55
147
Melanie Oldert
Appingedam
35:04
148
Carmen Frankruijter
Kantens
35:05
149
Jose ter Veer
Fivelstreek
35:18
150
Ingrid Donkers
Fivelstreek
35:18
151
Nanda van der Woude
Appingedam
35:27
152
Therese Santing-Cloos
Delfzijl
35:45
153
Anita Meter
Appingedam
35:46
154
Yente van den Noord
Appingedam
35:47
155
Sonja Luneburg
Delfzijl
35:53
156
Seline Roerig
Groningen
36:00
157
Lisanne Bouten
Haarlem
36:10
158
Marinda de Vries
Wagenborgen
36:10
159
Marjanne Blokzijl
Delfzijl
36:20
160
Iris Burgstra
Appingedam
36:23
161
Evelijn Picauly
Appingedam
36:31
162
Marleen Samplonius-Ottens
Appingedam
36:35
163
Henriët Bronsema
Appingedam
36:39
164
Joyce Doornbos
Fivelstreek
36:39
165
Anke Bruns
Woldendorp
36:39
166
Ingrid Langeland
Siddeburen
36:40
167
Imca Veenstra
Fivelstreek
36:51
168
Suzanne Heijmans
Appingedam
36:53
169
Priscilla Elzinga
Fivelstreek
36:54
170
Pascalla Medema Reiffers
Appingedam
36:58
171
Danicia Bekkema
Roodeschool
37:00
172
Sandra Meertens
Groningen
37:04
173
Lian Sebastian
Appingedam
37:04
174
Esther Ubels
Delfzijl
37:11
175
Renske Holsappel
Meedhuizen
37:13
176
Desira Bos
Meedhuizen
37:13
177
Laura de Jong
Delfzijl
37:18
178
Elise de Haan
Hoogezand
37:45
179
Alie Klei
Fivelstreek
38:11
180
Franciska Damhof
Delfzijl
38:22
181
Denise van Es
Holwierde
38:25
182
Magriet Taselaar-Vegter
Loopgroep Kameleon
38:30
183
Nynke Osinga
Wirdum Gn
38:30
184
Janke Stalman
Delfzijl
38:44
185
Marnie Jensema
Appingedam
38:48
186
Kim Henssen
Peize
38:55
187
Marie Akkerman
Slochteren
39:10
188
Mieke Scheper
Appingedam
39:24
189
Greetje van Hooren
Delfzijl
39:24
190
Chantal Goossen
Delfzijl
39:38
191
Miena Slagter
Holwierde
39:44
192
Stoere Vrouwen Sporten
Deventer
40:01
193
Maaike Bronsema-de Vries
Meeden
40:02
194
Alma Doff
Lageland
40:46
195
Gerda Bos
Finsterwolde
41:11
196
Marianne Timmerman
Loppersum
42:12
197
Trees Schreuder
Oosterwijtwerd
42:16
198
Sieka Heemstra
Delfzijl
42:22
199
Sandra Hamminga
Slochteren
42:25
200
Eloise Suiveer
Delfzijl
42:26
201
Marga Mulder
Schildwolde
42:27
202
Ina Elderman
Tjuchem
44:39
203
Anita Veenstra
Appingedam
44:39
204
Monique van den Bos
Appingedam
52:32
M-BR, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Huis & Hypotheek Appingedam 1
16:03
16:03
2
Jesse Nijboer
Huis & Hypotheek Appingedam 1
16:40
16:40
3
Bjorn de Laat
RegioBank 1
17:40
17:40
4
Albert-jan de Haan
RegioBank 1
18:20
18:20
5
Frank Everts
Huis & Hypotheek Appingedam 1
18:21
18:21
6
Jeroen Scheltes
Tandartsenpraktijk Loppersum 1
18:50
18:41
7
Peter Pettinga
RegioBank 1
19:03
19:03
8
Jivan Vroom
Kappelhof Advocaten
19:36
19:35
9
Erik Bosscher
Brandsma de Jong Makelaardij 1
19:42
19:42
10
Rico van Velzen
Unive 1
19:54
19:54
11
Erik Kok
Teijin Aramid 3
20:14
20:14
12
Momme de Graaff
Tandartsenpraktijk Loppersum 1
20:30
20:21
13
Vojtech Pazdera
Controlseal 1
20:31
20:31
14
Robert Zuidema
Brandsma de Jong Makelaardij 3
21:07
20:31
15
Peter Edens
Brandsma de Jong Makelaardij 1
20:39
20:38
16
Leon Lourens
Lubrizol 1
20:44
20:42
17
Luuk Berends
Kinese Fysiotherapeuten
20:55
20:43
18
Vilem Waclawik
Controlseal 1
35:51
20:47
19
Thijs van der Wenden
Koninklijke Wagenborg 1
20:52
20:48
20
Roy Hinrichs
Albert Heijn 1
20:51
20:49
21
Wietse Wieringa
Ommelander Ziekenhuis Groningen
21:27
20:49
22
Laurens den Hartog
Tandartsenpraktijk Loppersum 1
20:49
20:49
23
Fabian Koster
Huis & Hypotheek Appingedam 2
21:07
20:59
24
Eelke Jan Bouma
Kinese Fysiotherapeuten
21:10
21:00
25
Martijn Meijer
Brandsma de Jong Makelaardij 1
21:09
21:01
26
Startnummer 789
Sportcentrum Dijkman
21:08
21:07
27
Bert Karssies
Huis & Hypotheek Appingedam 1
21:08
21:08
28
Jack Brondsema
Gemeente Appingedam 2
21:18
21:13
29
Bjornar Stulp
101BHV.nl
22:04
21:16
30
Oscar de Jong
Eemsdeltacollege H/V
21:27
21:19
31
Leo Middel
Groningen Seaports
21:23
21:20
32
Ryan Semmens
Delamine BV 1
21:23
21:20
33
Pascal Nolden
Akzo Nobel 1
21:25
21:20
34
Rolf Koopman
Huis & Hypotheek Appingedam 1
21:23
21:23
35
Milan Schonewille
Huis & Hypotheek Appingedam 2
21:24
21:23
36
Melvin Bruggers
Bouwbedrijf Johan Schriemer
21:28
21:26
37
Ronny Cramer
Kappelhof Advocaten
21:27
21:26
38
Tim Dijkhuis
Centrum Veilig Wonen 1
22:01
21:27
39
Martin Brouwer
Delamine BV 1
21:34
21:32
40
Marcel Loer
Nijburg Industry Group 1
21:55
21:32
41
Lennard Schuttebeld
Sportcentrum Dijkman
21:38
21:38
42
Pieter Veenstra
RegioBank 2
22:04
21:39
43
Simon Teeninga
Kappelhof Advocaten
24:39
21:44
44
Danny Kremer
Koops Reclame
22:33
21:44
45
Erwin Koerts
Bouwbedrijf Johan Schriemer
21:49
21:47
46
Berry Mulder
Teijin Aramid 3
21:52
21:52
47
Tobias Stuut
Brandsma de Jong Makelaardij 1
21:57
21:52
48
Arjen Steenhuis
Akzo Nobel 1
21:58
21:52
49
Klaas Spruyt
Akzo Nobel 1
22:04
21:57
50
Theo Haan
Brandsma de Jong Makelaardij 6
22:13
21:58
51
Pascal Schonewille
RegioBank 1
22:00
21:58
52
Martijn Bos
Nijburg Industry Group 1
22:13
22:02
53
Kees Hoeksema
Visrestaurant de School 1
22:14
22:03
54
Michiel Janssen
Nijburg Industry Group 1
22:15
22:04
55
Jack de Groot
Kappelhof Advocaten
22:06
22:04
56
Bart Blokzijl
Koops Reclame
22:53
22:06
57
Edzard Akkerman
Huis & Hypotheek Appingedam 3
22:14
22:07
58
Mohamed ali Jessar
Controlseal 1
37:10
22:09
59
Marcel Been
Teijin Aramid 3
22:37
22:29
60
Bart Westmaas
Centrum Veilig Wonen 1
23:14
22:31
61
Johan Schonewille
Huis & Hypotheek Appingedam 2
22:38
22:35
62
Daan Bruijn
Albert Heijn 1
22:45
22:43
63
Ron Bult
Brandsma de Jong Makelaardij 2
22:53
22:44
64
Rik Buitenwerf
Gemeente Appingedam 2
22:49
22:45
65
Daniël Boekee
Brandsma de Jong Makelaardij 2
23:10
22:47
66
Andre Tap
Koninklijke Wagenborg 1
22:55
22:50
67
Stijn van der Meer
Sportcentrum Dijkman
22:54
22:53
68
Arnoud ten Have
Koninklijke Wagenborg 1
23:00
22:55
69
Rob Nieweg
PPG
23:02
23:02
70
Elbert le Clercq
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
23:22
23:05
71
Richard Ploeger
Teijin Aramid 2
23:10
23:07
72
Rian Hoeksema
Visrestaurant de School 2
23:26
23:14
73
Tom Erents
Lubrizol 1
23:45
23:15
74
Paul Veenstra
RegioBank 2
23:43
23:16
75
Corne Bos
Visrestaurant de School 1
23:27
23:18
76
Bart Pijper
101BHV.nl
24:14
23:25
77
Arjan Boerema
Brandsma de Jong Makelaardij 4
23:48
23:34
78
Robert Brons
Koninklijke Wagenborg 1
23:46
23:39
79
Jaap Engelage
Teijin Aramid 3
23:52
23:43
80
Sebastiaan Dijk
Gemeente Loppersum
24:05
23:43
81
Cas Brouwer
Albert Heijn 1
23:50
23:49
82
Geert Keizer
Teijin Aramid 4
38:55
23:49
83
Arjen Klopstra
Coop
24:11
23:50
84
Lex Geesink
Gemeente Appingedam 2
24:04
23:52
85
Jan Boere
Gezondheidscentrum Overdiep 1
24:19
23:59
86
Rahiel Slamat
Delamine BV 1
24:03
23:59
87
Rick Boelens
101BHV.nl
24:47
23:59
88
Jasper Wiersema
Kinese Fysiotherapeuten
24:17
24:02
89
Justin ter Harkel
RegioBank 3
24:30
24:06
90
Rob van de Pol
Tandartsenpraktijk Loppersum 2
24:15
24:07
91
Rudy Berg
Koninklijke Wagenborg 3
24:54
24:10
92
Bert Vaatstra
Bollegraaf Recycling Solutions
24:33
24:14
93
Matthijs Vast
Tandartsenpraktijk Loppersum 2
24:29
24:15
94
René Ottjes
Kamp & Koolhof Makelaars
24:25
24:15
95
Ivar Verver
Albert Heijn 4
24:16
24:16
96
Matthijs Noordhof
Koninklijke Wagenborg 1
25:15
24:21
97
Mike Spaander
Huis & Hypotheek Appingedam 3
24:50
24:22
98
Adam Vasko
Controlseal 1
24:25
24:25
99
Willem Dijk
Groningen Seaports
24:58
24:27
100
Sjirk de Jong
Brandsma de Jong Makelaardij 4
24:36
24:28
101
Mark Giesolf
Huis & Hypotheek Appingedam 3
24:58
24:40
102
Mattijs Kemmink
Centrum Veilig Wonen 1
25:15
24:41
103
André Bruijn
Groningen Seaports
24:52
24:45
104
Remko van Veen
Centrum Veilig Wonen 1
25:24
24:51
105
Mike Haaksma
Brandsma de Jong Makelaardij 9
25:39
24:58
106
Albert Norder
Nijburg Industry Group 1
25:25
25:03
107
Geert van der Veen
101BHV.nl
25:53
25:03
108
Peter Niewold
Brandsma de Jong Makelaardij 7
25:26
25:05
109
Sebastiaan Verstappen
Koninklijke Wagenborg 2
40:29
25:07
110
Danny Fisher
Centrum Veilig Wonen 1
25:42
25:10
111
Jaap Kiewiet
Huis & Hypotheek Appingedam 3
25:37
25:10
112
Niels Bron
Delamine BV 2
25:20
25:16
113
Ayhan Genc
Teijin Aramid 2
25:44
25:20
114
Rene Doornbos
Kinese Fysiotherapeuten
25:31
25:20
115
Marten Elzinga
Huis & Hypotheek Appingedam 4
25:48
25:23
116
Mark Kuiper
EEW Energy from Waste Delfzijl
26:04
25:23
117
Géjé Schutte
Eemsdeltacollege H/V
25:32
25:25
118
Jan Douwe Rinsma
Brandsma de Jong Makelaardij 3
26:04
25:29
119
Hedzer Rozeboom
Teijin Aramid 2
25:46
25:37
120
Gerrit Dekker
Gemeente Appingedam 3
26:31
25:45
121
Wesley Sannes
Brandsma de Jong Makelaardij 3
26:26
25:51
122
Mark Klink
Visrestaurant de School 2
26:03
25:51
123
Thom Vast
Tandartsenpraktijk Loppersum 2
26:05
25:51
124
Thije Hoeksema
Visrestaurant de School 1
26:03
25:52
125
Tonny Redmeijer
Akzo Nobel 2
25:59
25:53
126
Peter Bos
Brandsma de Jong Makelaardij 7
26:24
25:53
127
Jarnick Lourens
Lubrizol 1
25:58
25:55
128
Lars Mulder
Teijin Aramid 2
25:56
25:56
129
Henk Noordhoek
Koninklijke Wagenborg 2
26:41
25:57
130
Sander Berends
Brandsma de Jong Makelaardij 3
26:40
26:11
131
Pier Prins
Gemeente Loppersum
26:34
26:13
132
Ruben Hoekzema
Gezondheidscentrum Overdiep 2
26:56
26:18
133
Milan Koerts
Nijburg Industry Group 2
26:41
26:21
134
Michel van der Laan
Bouwbedrijf Johan Schriemer
26:29
26:25
135
Koos van Koldam
Brandsma de Jong Makelaardij 7
26:56
26:26
136
Roy de Jonge
Lubrizol 1
27:00
26:30
137
Wim Keijer
Delamine BV 2
26:33
26:31
138
Arjan Arkema
Unive 2
26:38
26:31
139
Harrie Zwiers
Eemsdeltacollege H/V
26:41
26:33
140
Boudewijn Kroon
Brandsma de Jong Makelaardij 6
26:44
26:34
141
Arnold Raspe
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
26:50
26:36
142
Derick Kluter
Nijburg Industry Group 1
27:00
26:37
143
Stefan Schuitema
Bollegraaf Recycling Solutions
27:37
26:46
144
Tijn Oprins
Brandsma de Jong Makelaardij 4
26:58
26:56
145
Sander Boer
Brandsma de Jong Makelaardij 6
27:40
26:58
146
Andre Smit
Brandsma de Jong Makelaardij 5
27:12
27:02
147
Maurice Landman
Brandsma de Jong Makelaardij 9
27:13
27:13
148
John Mulder
Kamp & Koolhof Makelaars
27:24
27:14
149
Tiemon Dijkstra
EEW Energy from Waste Delfzijl
28:00
27:19
150
Robert Stubbe
Brandsma de Jong Makelaardij 5
28:14
27:20
151
Evert Mulder
Brandsma de Jong Makelaardij 8
27:44
27:24
152
Erik Kuiper
Gezondheidscentrum Overdiep 2
27:37
27:24
153
Jesper Schothorst
Coop
27:46
27:25
154
Jesse van Oosten
Delamine BV 1
27:39
27:35
155
Auke Westerhout
Lohr tandartsen
28:13
27:36
156
Rene Stuut
Brandsma de Jong Makelaardij 4
27:54
27:37
157
Nick Ottjes
Albert Heijn 2
27:40
27:40
158
Roelof Eltingh
Koninklijke Wagenborg 2
28:25
27:42
159
Tygo Hartman
Albert Heijn 2
27:47
27:47
160
Marc Hartman
Albert Heijn 2
27:48
27:48
161
Piter Oosterhof
Koninklijke Wagenborg 3
28:34
27:54
162
Leroy Kamminga
Albert Heijn 2
27:59
27:59
163
Raymond Krans
Brandsma de Jong Makelaardij 7
28:16
28:00
164
Tomas Sedlacek
Controlseal 1
28:07
28:07
165
Jeroen Scheper
Koops Reclame
29:13
28:27
166
Ivar Luijmers
Tandartsenpraktijk Loppersum 3
28:42
28:27
167
Henk Koerts
Nijburg Industry Group 2
28:52
28:29
168
Roelof Timmermans
Gemeente Appingedam 3
29:05
28:31
169
Bert ter Harkel
RegioBank 3
28:59
28:32
170
René Ahlers
EEW Energy from Waste Delfzijl
29:15
28:34
171
Henri Visscher
PPG
28:51
28:34
172
Andre Viel
PPG
28:54
28:37
173
Erwin Meinders
Koninklijke Wagenborg 2
29:21
28:39
174
Peter Boelens
Kamp & Koolhof Makelaars
28:52
28:41
175
Henk Oost
EEW Energy from Waste Delfzijl
29:28
28:46
176
Wim ter Laan
Brandsma de Jong Makelaardij 9
29:07
28:51
177
Chun Westmaas
Centrum Veilig Wonen 2
29:37
28:53
178
Jan Willem Eshuis
Delamine BV 2
29:20
29:01
179
Frans Plat
Akzo Nobel 1
29:20
29:02
180
Ludo Abbink
RegioBank 1
29:43
29:09
181
Jochem Drenth
Visrestaurant de School 2
29:23
29:11
182
Koerts Kevin
RegioBank 2
29:46
29:14
183
Rick Bakker
Nijburg Industry Group 2
29:45
29:15
184
J.p. Lageman
PPG
29:36
29:18
185
Wimm Pijper
PPG
29:37
29:19
186
Peter Kwant
Akzo Nobel 2
29:41
29:22
187
Demi Spaander
RegioBank 4
29:58
29:29
188
Gert Jan van der Hoek
Brandsma de Jong Makelaardij 3
29:53
29:33
189
Theo Kroeze
Teijin Aramid 4
30:07
29:41
190
Patrick van Lennep
Kamp & Koolhof Makelaars
29:52
29:41
191
Roy Poker
Brandsma de Jong Makelaardij 7
30:05
29:50
192
Bart Arntzen
Gezondheidscentrum Overdiep 1
30:16
29:55
193
Henk ten Boer
Huis & Hypotheek Appingedam 4
30:26
29:58
194
Henk Koetze
Akzo Nobel 2
30:14
30:04
195
Luit Dijk
Bollegraaf Recycling Solutions
31:00
30:08
196
Louis Luitjens
Centrum Veilig Wonen 2
30:53
30:10
197
Otto Stuut
Brandsma de Jong Makelaardij 8
30:45
30:14
198
Siemon Bierma
Brandsma de Jong Makelaardij 6
30:30
30:16
199
Daan Loupatty
Brandsma de Jong Makelaardij 5
30:41
30:28
200
Arjan Smit
Gemeente Appingedam 3
31:19
30:56
201
Kees van Ours
Delamine BV 2
31:58
31:09
202
Harm Koers
Akzo Nobel 2
31:37
31:31
203
Jan Nijburg
Nijburg Industry Group 2
32:13
31:41
204
John Naberman
Tandartsenpraktijk Loppersum 3
31:52
31:42
205
Alex Walraven
Nijburg Industry Group 2
32:13
31:42
206
Erik Banus
Albert Heijn 2
32:05
32:04
207
Startnummer 469
Onderwijsbureau Marenland 2
48:43
32:09
208
Gerben Gotlieb
Onderwijsbureau Marenland 2
48:43
32:10
209
Robbie van Land
Unive 2
32:47
32:42
210
Renzo Poort
RegioBank 3
34:47
33:51
211
Klaas Volders
Lubrizol 1
35:06
34:36
212
Erik de Roo
Teijin Aramid 4
35:08
34:43
213
Pim Wildeman
Onderwijsbureau Marenland 1
50:09
34:54
214
Lucas Arnzten
Gezondheidscentrum Overdiep 2
36:37
36:16
215
Gunnar Doornbos
Brandsma de Jong Makelaardij 4
37:21
36:47
216
Vincenzo Deiana
Kamp & Koolhof Makelaars
37:24
37:13
217
Ab Hoft
Tandartsenpraktijk Loppersum 1
39:40
39:32
V-BR, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Lokhorst
Unive 1
20:52
20:52
2
Renate Kramer
Brandsma de Jong Makelaardij 1
21:08
21:01
3
Milou Karssies
Huis & Hypotheek Appingedam 2
21:08
21:08
4
Fenna Heijnen
RegioBank 3
21:12
21:10
5
Erika Broekema
Unive 1
21:34
21:34
6
Carin Kuiper
Sportcentrum Dijkman
21:49
21:49
7
Hanneke Fauser
Kappelhof Advocaten
22:12
22:10
8
Sylvia Overgaauw
Bouwbedrijf Johan Schriemer
22:25
22:22
9
Femke Schrijvers
Tandartsenpraktijk Loppersum 1
22:39
22:39
10
Elle Smit
Gemeente Appingedam 1
23:11
22:48
11
Myrthe Luitjens
Centrum Veilig Wonen 2
23:53
23:11
12
Esther van Delden
Albert Heijn 1
23:25
23:25
13
Alet Koopman
RegioBank 2
23:29
23:26
14
Monica Kamphuis
Brandsma de Jong Makelaardij 2
23:34
23:27
15
Wendy Meijer
Unive 1
23:32
23:32
16
Loes Ouwekerk
Brandsma de Jong Makelaardij 9
24:11
23:42
17
Henriëtte Edens
Brandsma de Jong Makelaardij 2
23:53
23:46
18
Jolanda de Winter
Bouwbedrijf Johan Schriemer
23:51
23:48
19
Alice Smit
RegioBank 2
24:30
24:06
20
Cantal Stuut
Brandsma de Jong Makelaardij 5
24:33
24:16
21
Anna Bruijn
Koninklijke Wagenborg 2
24:40
24:32
22
Faydor Bolink
Lohr tandartsen
25:13
24:37
23
Marja Bouma
Albert Heijn 1
25:11
25:11
24
Lydia van Oosten
Brandsma de Jong Makelaardij 9
25:50
25:42
25
Mirjam Vast-Offringa
Tandartsenpraktijk Loppersum 2
26:22
26:08
26
Hanneke Evers
Ommelander Ziekenhuis Groningen
27:07
26:28
27
Marit Kauw
Eemsdeltacollege H/V
26:40
26:33
28
Alie Groenhof
Huis & Hypotheek Appingedam 4
27:12
26:45
29
Evalien Pentinga
Brandsma de Jong Makelaardij 8
27:11
26:51
30
Christina Bongertma
Delamine BV 2
27:21
27:04
31
Denise Leeman
Tandartsenpraktijk Loppersum 3
27:18
27:04
32
Lianne Schuiling
Teijin Aramid 4
27:39
27:12
33
Jolanda Tichelaar
Teijin Aramid 2
27:41
27:14
34
Henriette Boere
Gezondheidscentrum Overdiep 1
27:42
27:15
35
Marieke Poort
RegioBank 4
28:07
27:16
36
Inge de Greef
Centrum Veilig Wonen 2
27:56
27:20
37
Ivana Miskovic
Tandartsenpraktijk Loppersum 2
27:37
27:23
38
Ciska de Vries
Visrestaurant de School 1
27:47
27:34
39
Lara Veenstra
Albert Heijn 3
27:52
27:48
40
Monica Smith
Bollegraaf Recycling Solutions
28:39
27:49
41
Marjanne van Heel
Kinese Fysiotherapeuten
28:12
28:00
42
Willeke Rooda
Lubrizol 2
28:38
28:10
43
Esther Huisman
Koninklijke Wagenborg 3
28:34
28:16
44
Ester Wiersma
Delamine BV 1
28:34
28:17
45
Ryanne de Jong
Ommelander Ziekenhuis Groningen
29:06
28:27
46
Chay Wessels
Albert Heijn 3
28:42
28:38
47
Elsbeth Werkman
Teijin Aramid 4
29:21
28:56
48
Tinette Kool
Teijin Aramid 1
29:21
28:56
49
Miranda Karssies
Huis & Hypotheek Appingedam 4
29:07
28:58
50
Geesje Timmermans
Gemeente Appingedam 3
29:34
28:59
51
Ariane Stolle
EEW Energy from Waste Delfzijl
29:43
29:01
52
Jildou Haanstra
Rebelle Lingerie 1
29:40
29:03
53
Femmy Switters
Brandsma de Jong Makelaardij 8
30:02
29:11
54
Karin Noordhof
Koninklijke Wagenborg 3
29:35
29:17
55
Froukje de Haan
Teijin Aramid 1
29:44
29:20
56
Diana Luth
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
30:00
29:21
57
Wendy van der Veen
Brandsma de Jong Makelaardij 6
29:38
29:21
58
Laurie Kuiper
Visrestaurant de School 1
29:43
29:31
59
Getty Wiltjer
RegioBank 4
30:00
29:33
60
Isabel Nijhoff
Visrestaurant de School 2
29:48
29:35
61
Moniek Schuringa-Kamphuis
Brandsma de Jong Makelaardij 2
30:05
29:37
62
Marijke de Vries
Koops Reclame
30:24
29:38
63
Annet Wilkens
Onderwijsbureau Marenland 1
30:11
29:38
64
Laura van Delden
Albert Heijn 3
29:42
29:39
65
Hilda Hoorndijk
Lohr tandartsen
30:20
29:43
66
Annet Westert
Gemeente Appingedam 1
30:29
29:43
67
Rosalie Heijmans
Brandsma de Jong Makelaardij 10
30:05
29:50
68
Saskia Cordes
Gemeente Appingedam 2
30:44
29:57
69
Rian Vergeer
Gezondheidscentrum Overdiep 1
30:37
30:03
70
Rosanne Niehof
Brandsma de Jong Makelaardij 10
30:22
30:08
71
Karin Schonewille
Huis & Hypotheek Appingedam 4
30:18
30:10
72
Leonie Guns
Gezondheidscentrum Overdiep 2
30:36
30:17
73
Annet Guns
Gezondheidscentrum Overdiep 2
30:39
30:18
74
Britt Dijk
Groningen Seaports
30:53
30:22
75
Esmee Stuut
Brandsma de Jong Makelaardij 5
30:42
30:30
76
Iris van den Heijkant
Lohr tandartsen
31:08
30:31
77
Irene Fikkers
Centrum Veilig Wonen 2
31:16
30:33
78
Monique Koops
Bouwbedrijf Kooi Appingedam
31:26
30:46
79
Djamila Rozema
101BHV.nl
31:41
30:51
80
Esther Mulder
Lubrizol 2
31:22
30:54
81
Monique Meis
RegioBank 4
31:20
30:54
82
Esther Plas
Koninklijke Wagenborg 3
31:31
30:58
83
Barbara Mulder
Lubrizol 2
31:28
30:59
84
Marije Mainassy
Gemeente Loppersum
31:34
31:11
85
Evelyn Wolthuis
Gemeente Loppersum
31:35
31:11
86
Romy Raspe
Brandsma de Jong Makelaardij 11
31:18
31:14
87
Ilona Kramer
Brandsma de Jong Makelaardij 11
31:34
31:18
88
Alie Niehof
Brandsma de Jong Makelaardij 10
31:37
31:20
89
Jolanda Nieland
Brandsma de Jong Makelaardij 11
31:48
31:32
90
Mirjam Boerma
Teijin Aramid 1
32:00
31:34
91
Gina Steen
Unive 2
31:42
31:38
92
Marianne Wilmink
Tandartsenpraktijk Loppersum 3
31:52
31:41
93
Ellen Niewold
Brandsma de Jong Makelaardij 10
32:10
31:48
94
Manny Banus
Albert Heijn 3
32:06
32:06
95
Saskia Battjes
Gemeente Loppersum
32:35
32:11
96
Marjan Schipper
Gezondheidscentrum Overdiep 1
32:51
32:14
97
Lucia Schievink
Onderwijsbureau Marenland 2
33:10
32:35
98
Wil Hoeksema
Onderwijsbureau Marenland 2
33:10
32:35
99
Mirjan Hiemstra
Onderwijsbureau Marenland 1
33:10
32:35
100
Liesbeth Hansen
Onderwijsbureau Marenland 2
33:10
32:36
101
Erlin Nieuwenhuis
Ommelander Ziekenhuis Groningen
33:23
32:44
102
Sanne Weessies
Albert Heijn 4
32:49
32:49
103
Irene Dijkstra
Rebelle Lingerie 1
33:26
32:50
104
Tinka de Vries
Brandsma de Jong Makelaardij 10
33:11
32:54
105
Iris Raspe
Brandsma de Jong Makelaardij 11
32:59
32:55
106
Anita Hazenhoek
Unive 2
33:11
33:06
107
Dunja Hendriks
Brandsma de Jong Makelaardij 11
34:08
33:33
108
Majelle de Jong-Rutenfrans
Tandartsenpraktijk Loppersum 3
34:05
33:51
109
Anoek van der Burg
Rebelle Lingerie 1
34:43
34:06
110
Andrea Houtzager
Lohr tandartsen
34:51
34:15
111
Annelies Bos
Ommelander Ziekenhuis Groningen
34:58
34:18
112
Aletta Schuiling
Teijin Aramid 1
35:19
34:52
113
Mirjam Berghuis
Onderwijsbureau Marenland 1
52:19
35:47
114
Suzanne Zijlstra
Gemeente Appingedam 1
36:39
35:55
115
Elisabeth Gadellaa
Gemeente Appingedam 3
36:40
35:55
116
Kelly Colpa
Coop
36:19
35:57
117
Joy van Zanden
Lubrizol 2
36:59
36:30
118
Ellen Roelfs
Groningen Seaports
37:12
36:40
119
Carlies Flim
Gemeente Appingedam 1
37:43
36:56
120
Janneke Meelker
Gemeente Appingedam 2
37:59
37:12
121
Carolien Koopman
Coop
37:41
37:19
122
Mariët Dekker
Gemeente Appingedam 1
38:40
37:54
123
Grainne Barsema
Lubrizol 2
39:04
38:35
124
Marloes Mertens
Rebelle Lingerie 1
40:32
39:53
125
Kim Westerdijk
Rebelle Lingerie 1
40:32
39:53
126
Mirna van der Werf
Coop
40:40
40:18
www.uitslagen.nl
02-07-2018 22:03