Uitslagenlijst Intersport Dijk tot Damloop

Edam - Dinsdag 26 juni 2018

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Feenstra
Vitalis
33:34
2
Joost Zaunbrecher
AV Edam
34:11
3
Joey Plat
AV Edam
35:42
4
Kelvin van der Doe
Nederlandse Triathlonbond
39:40
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Schilder
AV Edam
39:48
2
Mark van der Ende
AV Edam
43:15
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Collet
AV Edam
36:51
2
Jeroen Lautenschutz
AV Edam
39:10
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Hartkamp
Hollandia
41:30
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Kroon
AV Edam
37:46
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Schilder
AV Edam
47:30
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Zwarthoed
AV Edam
39:11
2
Theo Mossel
AV Edam
55:33
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lody Peeters
AV Edam
46:23
2
de Boer
Loopgroep Hoorn
49:13
3
Henk Overeem
AV Edam
54:34
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmine Sargeant
Sydney
38:25
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke Bot
Hollandia
41:31
2
Melanie Lautenschutz
AV Edam
44:44
3
Margriet Sta van Uitert
AV Edam
45:56
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelique Kroon
AV Edam
46:25
2
Rebecca Sargeant
Sydney
48:06
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorien sombroek
AV Edam
46:57
2
Elsa Lautenschutz
AV Edam
52:58
3
Willeke Kwakman
AV Edam
1:04:39
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alie zwarthoed
AV Edam
47:38
2
Rita de Boer
AV Edam
52:09
M10K, 10 KM RECREANTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berry van Langen
Edam
33:01
2
Maurice Niessen
Amersfoort
33:41
3
Steven Jansen
Purmerend
38:28
4
Jim Schilder
Volendam
39:33
5
Henny Kwakman
Volendam
39:36
6
Johan Tuijp
Volendam
40:27
7
Leon van vlaanderen
Volendam
41:30
8
Daniel Tol
Volendam
41:33
9
Arno van Ballegooij
Volendam
41:43
10
Nick Bond
Volendam
42:10
11
Mitch Kwakman
Volendam
42:24
12
Rick Loon
Hoogkarspel
42:59
13
Andre Winter
Purmerend
43:12
14
Hein Kroon
Volendam
43:19
15
Toon Visser
Edam
43:33
16
Arnold Kop
Avenhorn
43:47
17
Peter Steur
Volendam
43:56
18
Simon Hansen
Volendam
43:59
19
Patrick Kwakman
Volendam
44:40
20
Peter de Waal Malefijt
Amsterdam
44:43
21
Henk Tol
Volendam
44:50
22
Ruud Kras
AV Edam
45:02
23
Richard van Rijn
Volendam
45:09
24
Simon Molenaar
Volendam
45:35
25
Jan Jonk
Volendam
46:13
26
Henk Bond
Volendam
46:13
27
Tom Veerman
Volendam
46:23
28
Gert-Jan de Jong
Volendam
46:38
29
Jack Leeflang
AV Edam
47:56
30
Nico Waaijer
Volendam
48:16
31
Harm Barneveld
Edam
48:26
32
John Veerman
Volendam
49:13
33
Mark van Zelst
Volendam
49:27
34
Maarten Koops
Edam
50:09
35
Bart Stijvers
AV Edam
50:30
36
Simon Sier
Volendam
50:49
37
Nico Molenaar
Volendam
51:05
38
Jack Tol
Volendam
51:23
39
Reinier Stijvers
AV Edam
52:26
40
Yoran van Oort
Edam
53:19
41
Hein Koops
Edam
55:34
V10K, 10 KM RECREANTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Debby van Adrichem
Amsterdam
46:13
2
Sonja van Zeelt
Wormerveer
51:20
3
Lenny Kievit
Baarn
51:36
4
Annita Kunst
AV Edam
52:52
5
Marieke knol
Schoonoord
53:33
6
Mandy Bond
Volendam
55:55
7
Hana de Jong
Volendam
56:03
8
Mandy Kes
Volendam
57:44
9
Pauline de Waardt
Hoorn Nh
59:05
10
Anouk Nijssen
Bennebroek
1:03:29
11
Tanja Dil
Zaandijk
1:03:58
12
Michelle Nijssen
Santpoort-Zuid
1:12:26
13
Nathalie van der Meer
Hollandia
1:15:58
14
Paula dil
Hollandia
1:17:25
M5K, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Smit
AV Edam
17:22
2
Klaas Smit
Running Holland vereniging
17:34
3
Rein Elings
Spanbroek
17:45
4
Aike van der Lei
Monnickendam
18:05
5
Jan Bond
Volendam
18:05
6
Jacques Tuijp
Volendam
18:13
7
Aaike Bouma
Middelie
18:23
8
Abe Bouma
Middelie
18:24
9
Dennis Lambalk
Monnickendam
18:54
10
JP de Marco
Volendam
19:35
11
Maxwell Bayer
Zuidwal
20:14
12
Tim Hansen
Volendam
21:20
13
Charlie Kuiper
Volendam
22:59
14
Björn Tol
Volendam
23:40
15
John Veerman
Volendam
23:45
16
Teun Beets
AV Edam
24:26
17
Jan Tol
Volendam
25:18
18
Saul Veerman
Volendam
25:34
19
Jim tielemans
AV Edam
26:18
20
Kevin Beets
Edam
26:28
21
Chris Voordewind
Volendam
27:46
22
Erik Voordewind
Volendam
27:52
23
Kees Smit
Volendam
29:58
24
Julio C. van Russel
Leiden
31:13
25
André Berkhout
Volendam
32:38
26
Jaap Berkhout
Volendam
32:38
27
Willem Jonk
Volendam
32:40
28
Remy kluft
Edam
32:40
29
Brian van Riessen
Volendam
34:01
30
Anton Schuurman
Amsterdam
34:19
31
Ruben Veerman
Volendam
36:19
32
Dion Bond
Volendam
36:45
33
Joey Schilder
Volendam
39:09
34
Lucas Smit
Volendam
40:00
35
Sven Veerman
Volendam
40:10
V5K, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiny Klouwer
Volendam
18:02
2
Ingrid Klaassen
Running Holland vereniging
19:03
3
Manon Verdonck
AV Edam
21:14
4
Anouk Tol
Volendam
22:39
5
Rosy Veerman
Edam
22:46
6
Marence Elings
Spanbroek
26:03
7
Sandy Veerman
Volendam
26:42
8
Nina Klouwer
Volendam
27:55
9
Diana Veerman
Volendam
28:09
10
Rita Hooijmans
Grootebroek
28:10
11
Sophie Molenaar
Volendam
29:18
12
Ilse Smit
Volendam
29:18
13
Simone de Vries
AV Edam
29:28
14
Lysanne de Boer
Volendam
30:39
J1500, JEUGD GRP 7 EV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Mendes da Silva
t Kofschip
5:33
2
Simon Schokker
Springplank
5:35
3
Tristan Klanker
t Kofschip
6:12
4
Luuk Winters
Kennedy
6:30
5
Milan Kras
Jozefschool
6:46
6
Mike de Boer
Volendam
7:00
7
Nick Vogel
Springplank
7:06
8
Dani Koning
Springplank
7:13
9
Tim Steur
Springplank
8:24
10
Rick van Velden
Trimaran
8:45
M1500, JEUGD GRP 7 EV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liz Jonk
Zuidwester
5:46
2
Ilse Tol
Nicolaasschool
5:47
3
Lynn van Vlaanderen
Zuidwester
6:03
4
Sophie Nieuweboer
Trimaran
6:26
5
Amber van Baar
t Kofschip
6:29
6
Donna Snoek
Trimaran
6:31
7
Lily Veerman
Edam
6:32
8
Lindsey Ettema
t Kofschip
6:34
9
Ilse Jonk
Zuidwester
6:37
10
Tess Sta van Uitert
Trimaran
7:00
11
Anouk Schilder
Zuidwester
7:01
12
Layla S Khairi
Springplank
7:09
13
Kaylee Sier
Blokwhere
7:18
14
Malinde Bernard
Trimaran
7:58
15
Tessa Breed
Trimaran
8:06
16
Marissa van den Berg
Trimaran
8:12
17
Sanne Laan
Trimaran
8:54
JGR4, JEUGD T/M GRP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Bond
Blokwhere
5:55
2
David Visser
Petrusschool
6:10
3
Xavi Buys
Springplank
6:29
4
Quinn Smit
Volendam
6:39
5
Vince C. Tol
Springplank
6:45
6
Noah Tol
Kennedy
6:46
7
Tim Koning
Petrusschool
6:48
8
Coen Kwakman
Springplank
6:52
9
Rabin Fatah
Blokwhere
6:58
10
Finn Schilder
Petrusschool
7:05
11
Thomas Groothof
Nieuwe School
7:08
12
Flint van den Berg
Edam - Nieuwe School
7:11
13
Kai Luttik
Trimaran
7:15
14
Mick Sier
Jozefschool
7:23
15
Sven Kwakman
Jozefschool
7:28
16
Justin Winters
Kennedy
7:30
17
Sam Sier
Volendam
7:33
18
Sven
Volendam
7:34
19
Scott Visscher
Volendam - Kofschip
7:35
20
Tim Sier
Kennedy
7:42
21
Jason Kok
Springplank
7:43
22
Luka van Santen
Edam
7:43
23
Wick Beemsterboer
Jozefschool
7:43
24
James Cool
Trimaran
8:01
25
Teun Wiedijk
Nieuwe School
8:06
26
Ruben Tuip
Blokwhere
8:11
27
Thijs Voordewind
Petrusschool
8:24
28
Jake Veerman
t Kofschip
8:28
29
Ray Veerman
Volendam
8:29
30
Dean Smit
Springplank
8:29
31
Riven Heerland
Trimaran
8:36
32
Jur Leek
Volendam
8:43
33
Evert Karregat
Trimaran
8:44
34
Stef Kras
Jozefschool
8:45
35
Lou Koning
t Kofschip
8:46
36
Simon van de Berg
Trimaran
8:47
37
Joey Tol
Petrusschool
8:47
38
Hugo Pasdeloup
Nieuwe School
8:52
39
Lucas Buurs
Kennedy
9:02
40
Tom de Wit
Volendam
9:07
41
Dionn Butter
Volendam
9:08
42
Stefen Veerman
Jozefschool
9:08
43
Stan Koning
Volendam
9:17
44
Joshua Vos
Edam
9:21
45
Finn Diepenhorst
Spinmolen
9:22
46
Sam Collet
Trimaran
9:32
47
Kees Zwarthoed
Springplank
9:45
48
Mitch ?
Kennedy
9:49
49
Sander Dekker
Volendam
9:58
50
Dani Springer
Blokwhere
10:04
51
Kyano ?
Kennedy
10:30
52
Mike Runderkamp
Kennedy
10:39
MGR4, JEUGD T/M GRP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juliet Jonk
Petrusschool
6:21
2
Fleur Jonk
Nicolaasschool
6:24
3
Malou Jørgensen
Trimaran
6:31
4
Jessie Klein
Nieuwe School
6:48
5
Tamara Lautenschutz
Volendam
6:56
6
Emma de Boer
Petrusschool
7:05
7
Anne Sier
Petrusschool
7:12
8
Emily Braan
Petrusschool
7:24
9
Anouk Nieuweboer
Petrusschool
7:28
10
Nikki Sier
Volendam
7:31
11
Robin Stolkwijk
Nieuwe School
7:37
12
Sylke Hidding
Alkmaar
7:45
13
Liz van den Berge
Jozefschool
7:46
14
Lexi Langhout
Nieuwe School
7:47
15
Roos Hansen
t Kofschip
7:49
16
Nikki Kes
Trimaran
7:49
17
Emmie Snoek
Trimaran
7:51
18
Jessie Snoek
t Kofschip
7:53
19
Zoë Schilder
Josefschool
7:54
20
Abigail Kok
Springplank
7:58
21
Isabella ?
Kennedy
7:59
22
Kate Veerman
Nicolaasschool
8:00
23
Fenna Karregat
Springplank
8:01
24
Sara Veerman
Jozefschool
8:03
25
April Runderkamp
Blokwhere
8:03
26
Lieke Tol
Jozefschool
8:04
27
Rosa Klouwer
Petrusschool
8:07
28
Lize Tol
Petrusschool
8:07
29
Mylène van Riesen
Petrusschool
8:10
30
Felix Pasdeloup
Edam - Nieuwe School
8:11
31
Zoë Tol
8:12
32
Fem Snoek
t Kofschip
8:15
33
Veronika Paluznikova
Petrusschool
8:21
34
Zola Koning
Jozefschool
8:25
35
Noa Spaans
Blokwhere
8:27
36
Elena Lisandra Perez
Springplank
8:28
37
Eline Schokker
Springplank
8:29
38
Monica Schilder
Volendam
8:34
39
Olivia Maria de Boer
Springplank
8:35
40
Kaylen Kemper
Petrusschool
8:37
41
Danielle Schilder
Jozefschool
8:37
42
Anna Kras
Spinmolen
8:40
43
Rose Molenaar
Kennedy
8:40
44
Kate Stroek
Spinmolen
8:42
45
Bo Hof
Spinmolen
8:43
46
Sophie Steur
Jozefschool
8:44
47
Michelle Stein
Petrusschool
8:46
48
Jill Tol
Springplank
8:48
49
Emma Kras
Petrusschool
8:49
50
Kate Veerman
Springplank
8:50
51
Dewi Schilder
Springplank
8:51
52
Olivia Theodora de Boer
Sprngplank
8:55
53
Lara Splinter
Jozefschool
9:04
54
Nora van der Drift
Nieuwe School
9:07
55
Kyara kluft
Edam
9:12
56
Kimberly Tol
t Kofschip
9:19
57
Mae Schilder
Volendam
9:23
58
Lindsey Jäger
t Kofschip
9:27
59
Fiene Boucher
Nicolaasschool
9:32
60
Fee Kwakman
Jozefschool
9:39
61
Linde Rob
Nieuwe School
9:40
62
Kim Veerman
Jozefschool
9:41
63
Norah Steur
Spinmolen
9:43
64
Sara Kwakman
Springplank
9:50
65
Norah Schoute
Nieuwe School
9:55
66
Noor Veerman
Blokwhere
9:57
67
Suze Smit
Blokwhere
10:12
68
Cari Bokstijn
Blokwhere
10:13
69
Sophie Eilers
Springplank
10:28
70
Sophie Voorsluijs
Nieuwe School
10:31
71
Mathilde Tol
Jozefschool
10:33
72
Lynn Zwarthoed
Springplank
10:38
73
Leah Schilder
Volendam
12:05
74
Jia Schilder
Kennedy
13:19
JGR6, JEUGD GRP 5/6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jim Spaargaren
trimaran
5:49
2
Lenn Boucher
Nicolaasschool
5:51
3
Keano Ettema
t Kofschip
6:14
4
Lucas Waals
Nieuwe School
6:21
5
Dave van Zelst
Springplank
6:23
6
Lucas Bond
Volendam
6:25
7
Danny de Boer
t Kofschip
6:32
8
Devi Huygen
Trimaran
6:34
9
Robin Schokker
Springplank
6:35
10
Koen Veerman
Jozefschool
6:49
11
Tom van Zelst
Springplank
6:50
12
Glenn de Boer
Springplank
6:52
13
Lennart Dijkgraaf
Jozefschool
6:52
14
Steven van de Niet
Trimaran
6:57
15
Justin Snoek
t Kofschip
6:58
16
Quinn Jonk
Springplank
6:59
17
Finn Tol
Nicolaasschool
7:03
18
Huub Schardam
Nieuwe School
7:15
19
Jesper Hildering
Springplank
7:18
20
Titus van de Berg
Trimaran
7:33
21
Martijn Sier
Kennedy
7:33
22
Sander Sier
Kennedy
7:36
23
Yannick de Jong
Trimaran
7:36
24
Jaap Zwarthoed
Springplank
7:56
25
Kevin Tuip
Petrusschool
8:02
26
Nick Binken
Springplank
8:08
27
Kenzo Jonkman
Trimaran
8:12
28
Finn Nieuweboer
Spinmolen
8:16
29
Tom Plugboer
t Kofschip
8:17
30
Hani Jemal Abdulkader
Piramide
8:19
31
Thomas Schilder
Jozefschool
8:35
32
Mehdi Ridna
Piramide
8:46
33
Jona Tol
Spinmolen
8:49
34
Vincent Kemper
Trimaran
8:52
35
Lennon Smit
Springplank
9:35
36
Jan Tuijp
Zuidwester
9:57
37
Travis Koning
Jozefschool
10:00
MGR6, JEUGD GRP 5/6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sterre Kuipers
5:46
2
Fiene Jonk
Zuidwester
5:48
3
Indy Veerman
Springplank
6:20
4
Eva van Vlaanderen
t Kofschip
6:35
5
Yara Karregat
Springplank
6:36
6
Femke Hidding
Alkmaar
6:41
7
Katja Lautenschutz
Volendam
6:47
8
Hailey Schilder
Kennedy
7:06
9
Sacha Slegt
Kennedy
7:08
10
Sanne Jonk
Nicolaasschool
7:11
11
Floortje Schilder
Nicolaasschool
7:11
12
Hanna Heida
Nieuwe School
7:16
13
Ivana Kwakman
Springplank
7:19
14
Jolijn Pistora
Nieuwe School
7:31
15
Nynke Heida
Nieuwe School
7:32
16
Sophie Konijn
Nieuwe School
7:33
17
Femke Zwarthoed
Spinmolen
7:40
18
Nikki Tol
t Kofschip
7:41
19
Emily Pottinga
Nieuwe School
7:42
20
Maud Schardam
Nieuwe School
7:45
21
Mila Klanker
t Kofschip
7:46
22
Julia Sturk
Trimaran
7:50
23
Kim de Boer
Springplank
8:07
24
Yara Tol
Kennedy
8:17
25
Isa Kroon
Petrusschool
8:24
26
Dewy Rein
Springplank
8:29
27
Juliette van Santen
Nieuwe School
8:31
28
Youssra S Khairi
Springplank
8:32
29
Livia Pottinga
Nieuwe School
8:33
30
Ilse van den Berg
Trimaran
8:34
31
Fenna Vredevoort
Trimaran
8:35
32
Isabella Sciarli
t Kofschip
8:38
33
Noa Bond
t Kofschip
8:51
34
Fortuna Gebreljesus
Piramide
8:52
35
Sara Molenaar
Springplank
8:52
36
Fiene Haverkort
Petrusschool
8:54
37
Selene Dekker
Kennedy
8:58
38
Emily Silven
Petrusschool
9:38
39
Sazie van Hilst
Nieuwe School
9:40
40
Francis Stein
Zuidwester
9:52
41
Katie Vogel
Springplank
10:00
42
Liv Tuip
Petrusschool
10:00
43
Anne Leek
Springplank
10:11
44
Anouk Molenaar
Spinmolen
10:15
45
Lois Scheltema
Spinmolen
10:16
www.uitslagen.nl
03-07-2018 17:58