Uitslagenlijst Coevorder Grachtenloop

Coevorden - Zondag 24 juni 2018

J-7, 1 KM 6-7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Quin Scholing
Noordscheschut
4:00
4:00
2
Lars Koopman
andere school
4:21
4:21
3
Xavio Scheenstra
OBS Buitenvree
4:24
4:24
4
Thijmen Bruning
andere school
4:24
4:23
5
Stan Lambers
andere school
4:34
4:33
6
Peter kataxakis
RKBS St. Theresia
4:37
4:35
7
Lorenzo Hageman
RKBS St. Willibrordus
4:40
4:40
8
Maurick van 't Hul
RKBS St. Willibrordus
4:45
4:45
9
Twan van de Sande
Coevorden
4:46
4:45
10
Twan Westdijk
OBS Buitenvree
4:52
4:50
11
Joep Groeneveld
OBS Buitenvree
4:59
4:58
12
Lucas Bouwland
CBS Paul Kruger
5:01
5:00
13
Thijs Goffin
RKBS St. Willibrordus
5:01
5:01
14
Damian Langerijs
Schöningsdorf
5:06
5:05
15
Tom Hidding
RKBS St. Willibrordus
5:10
5:08
16
Luca Woldring
OBS Parkschool
5:14
5:13
17
Tobias Pol
CBS Paul Kruger
5:17
5:15
18
Maxim Romensen
RKBS St. Willibrordus
5:18
5:16
19
Tijs Wessel
RKBS St. Willibrordus
5:23
5:23
20
Quinn pruisscher
OBS Buitenvree
5:25
5:24
21
Brandon Langerijs
Schöningsdorf
5:30
5:28
22
Svenn Alting
RKBS St. Willibrordus
5:31
5:31
23
Kay sewuster
RKBS St. Willibrordus
5:46
5:44
24
Julan Schlepers
CBS Paul Kruger
5:50
5:49
25
Kylian Hartman
Coevorden
5:58
5:56
26
Jurrian Toussaint
CBS Dr. Picardt
6:09
6:07
27
Senn van der Ziel
RKBS St. Willibrordus
6:11
6:09
28
Jesse Grootoonk
RKBS St. Theresia
6:13
6:10
29
Daan Dijkhuizen
RKBS St. Willibrordus
6:16
6:14
30
Daniël Schutten
CBS Paul Kruger
6:16
6:13
31
frank hovenkamp
OBS Buitenvree
6:19
6:18
32
Sem winters
RKBS St. Theresia
6:21
6:17
33
Johnny Chen
OBS Parkschool
6:33
6:29
34
Alan okken
OBS Parkschool
6:35
6:31
35
Larsa Hovenkamp
OBS Buitenvree
7:21
7:20
36
Dèvonn Assen
RKBS St. Willibrordus
7:34
7:32
37
Dani Westerveen
RKBS St. Willibrordus
7:35
7:35
38
Thijmen ten Caat
CBS Dr. Picardt
7:36
7:33
M-7, 1 KM 6-7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maureen Bruins
andere school
5:08
5:07
2
Marlinde Pot
RKBS St. Willibrordus
5:41
5:38
3
Isa Schonewille
Hollandscheveld
5:42
5:39
4
Iva Prins
andere school
5:44
5:41
5
Naomi Supheert
OBS De Wilhelminaschool
5:45
5:43
6
Lieke cuiper
OBS Buitenvree
5:46
5:43
7
Aimee Winkel
OBS Parkschool
6:10
6:06
8
Marit Cremer
RKBS St. Willibrordus
6:25
6:23
9
Nienke Thole
OBS Parkschool
6:27
6:25
10
Sanne Peters
RKBS St. Willibrordus
6:28
6:25
11
Emma Luiken
RKBS St. Willibrordus
6:29
6:27
12
Audrey Kok
RKBS St. Willibrordus
6:35
6:34
13
Caaisha Hassan
OBS De Wilhelminaschool
6:38
6:36
8+, 1 KM 6-7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruchama Baak
Coevorden
5:20
5:19
2
Liv Schottert
OBS Buitenvree
5:36
5:35
J8+9, 1 KM 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Koopman
andere school
3:41
3:41
2
Coen Groeneveld
OBS Buitenvree
3:45
3:45
3
Jay Langerijs
Schöningsdorf
3:49
3:49
4
Sven Hageman
RKBS St. Willibrordus
3:56
3:56
5
Richard Boer
OBS Buitenvree
4:01
4:00
6
Maurice van Beurden
andere school
4:03
4:02
7
MIdhaysa Kelif Zekir
OBS De Wilhelminaschool
4:17
4:17
8
Noah Woldring
OBS Parkschool
4:20
4:20
9
Ruben Pol
CBS Paul Kruger
4:21
4:21
10
Gijs Thole
OBS Parkschool
4:23
4:21
11
Binq Groeneveld
OBS Buitenvree
4:23
4:22
12
Gyvano Scheenstra
OBS Buitenvree
4:36
4:36
13
Justin Jonker
OBS Parkschool
4:39
4:39
14
Raphaël Kok
RKBS St. Willibrordus
4:39
4:39
15
Julian Mink
RKBS St. Willibrordus
4:39
4:37
16
Thomas Boer
OBS Buitenvree
4:41
4:38
17
Kian pruisscher
OBS Buitenvree
4:43
4:41
18
Valentijn Meijer
RKBS St. Willibrordus
4:48
4:46
19
Araya Kroezen
CBS Mijndert vd Thijnen
4:52
4:51
20
Bram Kuiper
OBS Buitenvree
4:53
4:53
21
Mahamed Amin Wali
OBS De Wilhelminaschool
5:12
5:10
22
Thyn Bosman
Coevorden
5:23
5:20
23
Jaimy Bosch
RKBS St. Willibrordus
5:32
5:30
24
Ruben stroeve
RKBS St. Willibrordus
5:59
5:59
25
Florens Heijnen
RKBS St. Willibrordus
6:12
6:12
26
Dominique Romensen
RKBS St. Willibrordus
6:13
6:11
27
Glenn Alberts
andere school
6:16
6:14
28
Bas DIjkhuizen
Coevorden
6:58
6:56
M8+9, 1 KM 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Puck Voors
Sleen
3:59
3:59
2
Fay Prins
andere school
4:11
4:10
3
Isa Scholing
Nieuwlande/Noordschehut
4:17
4:15
4
Bo Kuhnen
Hollandscheveld
4:18
4:17
5
Esmee Lambers
andere school
4:24
4:24
6
Melina Remmerde
OBS De Vlinderhof
4:25
4:23
7
Yara Mink
RKBS St. Willibrordus
4:29
4:28
8
Marlies Hulst
CBS Paul Kruger
4:33
4:30
9
Nienke Muis
Almelo
4:39
4:37
10
Sanne Scholte
RKBS St. Theresia
4:41
4:39
11
Kiki Rivière
OBS Parkschool
4:43
4:42
12
Talina Vuijk
CBS Paul Kruger
4:45
4:43
13
Imre Rook
OBS Parkschool
4:47
4:45
14
Aymée Brink
RKBS St. Theresia
4:48
4:47
15
Noa-Lynn Vrielink
CBS Dr. Picardt
4:53
4:51
16
Jolijn Tromp
RKBS St. Willibrordus
5:14
5:13
17
Berber Reinsma
CBS Dr. Picardt
5:15
5:12
18
Annemijn Pot
RKBS St. Willibrordus
5:19
5:19
19
Norah Wessel
CBS Paul Kruger
5:21
5:19
20
Urjii Abadinsa
OBS De Wilhelminaschool
5:23
5:22
21
Nasteho Mohamud
OBS De Wilhelminaschool
5:30
5:28
22
Manon van de Sande
Coevorden
5:31
5:30
23
Melanie kataxakis
RKBS St. Theresia
5:36
5:34
24
Ayaan Wali Mumin
OBS De Wilhelminaschool
5:38
5:36
25
Mirthe Bosch
andere school
5:39
5:36
26
Maria Qumane
OBS De Wilhelminaschool
5:50
5:47
27
Iris Reinsma
CBS Dr. Picardt
6:08
6:05
28
Zhilya Nouri
OBS De Wilhelminaschool
6:52
6:50
J-G, 1 KM G-GROEP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remy van zundert
Coevorden
4:37
4:37
2
Harron Dekker
Zweeloo
4:45
4:45
3
Patrick Hospers
Gramsbergen
6:14
6:13
4
Mark Kleine
Dalerpeel
6:32
6:32
5
Falco Marani
Coevorden
6:44
6:40
M-G, 1 KM G-GROEP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cherique Stoel
Coevorden
5:38
5:37
2
Christina Heise
Coevorden
6:42
6:40
3
Ryanne Beekman
Coevorden
8:56
8:55
4
Janette Kampman
Coevorden
8:58
8:57
5
Anita Lautenbach
Emmen
10:09
10:09
J-12, 2 KM 10-12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Colin Breed
OBS Stidalschool
7:30
7:29
2
Jorik Tent
andere school
7:32
7:32
3
Mika Keizer
Ruinerwold
7:36
7:36
4
Reinout Venema
Hoogeveen
7:42
7:41
5
Remco van der Geest
CBS Dr. Picardt
7:57
7:56
6
Nick Ryan Langerijs
Schönungsdorf
8:00
8:00
7
Levi Zandkamp
andere school
8:06
8:04
8
Ingmar Olthuis
CBS Dr. Picardt
8:07
8:07
9
Frank Joling
RKBS St. Willibrordus
8:11
8:09
10
Lars van der Griend
RKBS St. Willibrordus
8:14
8:12
11
Luc Rivière
OBS Parkschool
8:36
8:34
12
Sten IJdens
OBS Buitenvree
8:48
8:46
13
Raul Tenfelde
andere school
8:54
8:54
14
Jelmer Rook
OBS Parkschool
9:07
9:07
15
Luuk Hidding
RKBS St. Willibrordus
9:08
9:06
16
Jur Klok
OBS Buitenvree
9:09
9:07
17
Elmar Wolf
OBS Buitenvree
9:18
9:16
18
Sego Veenvliet
CBS Dr. Picardt
9:19
9:19
19
Aaron Winkel
CBS Dr. Picardt
9:23
9:22
20
Fabian stroeve
RKBS St. Willibrordus
10:23
10:22
21
Maurits Blaauwgeers
Dalen
10:28
10:26
22
Symen Rienks
andere school
10:45
10:41
23
Thijmen Scheffer
OBS Buitenvree
10:45
10:43
24
Leon Kapteijn
OBS Buitenvree
11:41
11:40
25
Mohamed Ahmed Hassan
OBS De Wilhelminaschool
11:59
11:58
26
Joep Nijenbanning
OBS Buitenvree
12:06
12:03
27
Chris Zwiep
andere school
12:18
12:16
28
Gammachu Kelif Zekir
OBS De Wilhelminaschool
13:23
13:22
29
Christiaan Zwiep
andere school
13:26
13:26
M-12, 2 KM 10-12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sharon Steenbergen
Zuidwolde Dr
7:13
7:12
2
Laura Boers
Vriezenveen
7:29
7:28
3
Tess Kuhnen
Hollandscheveld
7:44
7:43
4
Lisanne Verema
Hoogeveen
8:34
8:33
5
Lieke Tromp
OBS Parkschool
9:20
9:18
6
Amber Bruning
andere school
9:23
9:23
7
Roos Rivière
OBS Parkschool
9:42
9:40
8
Resa Keizer
Ruinerwold
9:44
9:42
9
Xaviera Smelter
RKBS St. Willibrordus
9:45
9:42
10
Jasmijn Bloemberg
CBS Dr. Picardt
10:35
10:32
11
Marèl Schlepers
CBS Paul Kruger
10:36
10:36
12
Elise-Marie van 't Hul
RKBS St. Willibrordus
10:57
10:57
13
Aricia Woldring
OBS Parkschool
11:27
11:27
14
Anouk Jonker
OBS Parkschool
11:31
11:30
15
Megan Scheerhoorn
CBS Paul Kruger
11:45
11:42
16
Demi Lahuis
BWB School
11:46
11:46
17
Cindy(Xinyi) Chen
OBS Parkschool
11:57
11:56
18
Fleur Peters
RKBS St. Willibrordus
12:30
12:26
19
Laura hulst
CBS Paul Kruger
13:04
13:04
20
Bo Kemna
andere school
13:05
13:05
21
Kaithlyn Kroezen
CBS Mijndert vd Thijnen
13:22
13:22
22
Puck van der Veen
OBS Buitenvree
13:24
13:21
23
Zoe Potman
OBS Buitenvree
13:31
13:28
5VSN, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Velting
Dalen
17:32
17:32
2
Lisanne Langerijs
Schöningsdorf
18:28
18:27
3
Manon Otter
Nieuw-Dordrecht
19:31
19:29
4
Kike Velting
Dalen
20:01
20:00
5
Kristianne Hartman
Hoogeveen
21:09
21:01
6
Jose van veen
Emmen
21:54
21:45
7
Moniek Bouwhuis
Emmen
23:25
23:20
8
Ilse Zwols
Emmen
23:25
23:18
9
Madelief Verweij
Coevorden
23:41
23:40
10
Maaike Stokkink
Emmen
24:11
24:01
11
Nadien Vlasma
Dalen
24:55
24:49
12
Marleen Oost
Emmen
25:06
25:03
13
Femke Horsthuis RABOBANK
Coevorden
25:14
25:07
14
Henrike Bosman
Dalen
25:19
25:15
15
Leonie Toussaint
Coevorden
25:43
25:25
16
Elly Posthuma
Emmen
25:45
25:36
17
Danila Hoff
Dalfsen
25:59
25:37
18
Lianne Smeeman
Coevorden
26:03
25:50
19
Lieke Boesenkool
Coevorden
26:30
26:06
20
Kaylee Landhuis
Coevorden
26:34
26:09
21
Aniek Wanders
Coevorden
26:40
26:35
22
Gerda OOsting
Emmen
26:48
26:35
23
Meike(Meiyue) Cai
Coevorden
26:59
26:51
24
Minke Heidema
Coevorden
27:15
27:01
25
Irene Muller
Schoonebeek
27:16
27:06
26
Henriet Pol
Coevorden
27:30
27:18
27
Isabelle Schermer
Gees
27:31
27:23
28
Annelie Hilbrands RABOBAN
Coevorden
27:33
27:26
29
Daphne Honigh
Promens-Care Coevorden
27:39
27:19
30
Marissa Suk
Laar
27:40
27:09
31
Sanne Blanken
Coevorden
27:48
27:35
32
Jolien van Engen
Coevorden
27:49
27:29
33
Irma Mittendorff
Coevorden
27:52
27:34
34
Silke Vos
Coevorden
28:28
28:16
35
Annemarie Scholten
Veenoord
28:54
28:38
36
Marleen Hams
Coevorden
29:16
29:06
37
Margriet Winters
Coevorden
29:31
29:27
38
Pien Freije ALBERT HEIJN
Coevorden
29:38
29:13
39
Lynn Huisman Albert Heijn
Coevorden
29:41
29:17
40
Willeke Mepschen-Hiddink
Coevorden
29:50
29:36
41
Melissa Vriesema
Promens-Care Coevorden
30:04
29:45
42
Kyra Nijhoving
Coevorden
30:11
30:02
43
Annelies Nakken
Coevorden
30:14
30:05
44
Carolien Postma
Coevorden
30:20
30:09
45
Esmée Bosgraaf
Assen
30:24
30:07
46
Erna Levelink
Nieuw-Schoonebeek
30:59
30:29
47
Krista Dollenkamp
Coevorden
31:01
30:48
48
Petra van der Ziel
Coevorden
31:04
30:43
49
Lesley Kok-Bouma
Coevorden
31:17
30:54
50
Jolieke Maathuis
Hardenberg
31:17
30:54
51
Wendy Feijen
Coevorden
32:16
32:06
52
Marlon Homan
Schoonebeek
32:16
31:51
53
Yvonne Ossel
Coevorden
32:43
32:23
54
Jolien Tubben
Coevorden
33:03
32:52
55
Marieke Westerveen
Coevorden
33:19
32:56
56
Cindy van der Pal
Klazienaveen
34:21
34:04
57
Britt Even
Coevorden
34:30
34:05
58
Zoë Veldman
Coevorden
34:30
34:03
59
Verena Oudhuis-Sanders
Coevorden
34:35
34:17
60
Yvette Scheerhoorn
Coevorden
35:52
35:30
61
Gonul Oglu
Coevorden
36:12
35:57
62
Esther Prins
De Krim
37:30
37:08
63
Annemarie Hoekman
Coevorden
37:41
37:38
64
Carlijn de Boer
Coevorden
37:45
37:23
65
Patricia Dijkhuizen
Coevorden
38:14
37:52
5V40, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilma Katuin
Emmer-Compascuum
21:23
21:22
2
Marjan Kuipers
Wachtum
21:30
21:27
3
Anja Bennink
Elim
23:07
22:56
4
Heleen Coenen
Dalen
23:18
23:07
5
Meta Kaspers VEENVESTE
Coevorden
24:11
24:06
6
Jeanette Langius
Coevorden
24:24
24:15
7
Ellen Mulder- Witlage
Zwartemeer
24:51
24:49
8
Eva Lehmann
Meppen D
25:01
24:41
9
Rona Meijer
Lutten
25:02
24:57
10
Sharmishtha Thole
Coevorden
25:04
24:53
11
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
25:15
25:04
12
Renate Muis
Almelo
25:57
25:43
13
Geeke Snijders
Holthone
26:23
26:09
14
Miranda Gritter VEENVESTE
Coevorden
26:44
26:38
15
Danielle Hahn
Coevorden
26:50
26:32
16
Sabrina Wakker
Klazienaveen
27:08
26:58
17
Natasja zakee
Dedemsvaart
27:19
27:13
18
Leonie Cremer
Coevorden
27:42
27:31
19
Ellis Kuipers
Enschede
27:52
27:38
20
Ellen Bijen
Coevorden
28:07
27:41
21
Miranda Mast
Coevorden
28:30
28:17
22
Marjan Brauckman
Odoornerveen
28:33
28:12
23
Anja Jacobs
Promens-Care Coevorden
28:33
28:13
24
Winie Breman
Promens-Care Coevorden
28:41
28:20
25
Karin Rook
Coevorden
28:56
28:33
26
Jacqueline Pol-ter Horst
Coevorden
29:42
29:33
27
Annie Katsma
Hardenberg
30:34
30:16
28
Anneke Vording
Holtheme
30:34
30:16
29
Karin Derksen
Coevorden
30:48
30:39
30
Marietje van der Fels
Coevorden
32:17
31:51
31
Lea Langezaal
Schoonebeek
34:09
34:01
32
Saskia Mennega
Assen
34:35
34:17
33
Rita Wessel
Sleen
35:09
34:59
34
Niesje Meijerink
Coevorden
35:57
35:44
35
Roelie Meijering
Dalen
36:12
35:56
36
Hilda Bakker
Valthe
42:45
42:24
5MSN, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
William van Eeken
Wielen
15:38
15:37
2
Bart van Adrichem
Klazienaveen
16:20
16:20
3
Rienard Prakken
Aalden
17:06
17:05
4
Tijmen Kiers
Coevorden
17:22
17:21
5
Wouter de Roo
Hoogeveen
17:27
17:27
6
Evert Jansen
Hoogeveen
17:40
17:39
7
Nick Kerkhof
Hollandscheveld
17:42
17:41
8
Reinier de Boer
Dalen
17:52
17:51
9
Tim van Es
Hoogeveen
18:11
18:10
10
Rob Kottrik TER STEEGE
Coevorden
18:30
18:29
11
Stijn van de Griend
Coevorden
19:02
18:58
12
Erwin Knol
Dalen
19:15
19:09
13
Minte-Jan Katuin
Buinen
19:15
19:13
14
Daan Kenter
Coevorden
19:20
19:15
15
Sjors Boesenkool
Coevorden
19:38
19:33
16
Bernard Bakker
Emmen
19:49
19:42
17
George Bolding
AgrarischCentrumSnijders-Jager
19:56
19:52
18
Daniel Hulst
Coevorden
20:36
20:33
19
Edwin Soppe
Coevorden
20:38
20:35
20
Hans Tholen
Slagharen
20:39
20:37
21
Christian Baarslag
Hardenberg
20:40
20:36
22
Michel Soppe
AgrarischCentrumSnijders-Jager
20:50
20:47
23
Henk Veldman
Emmen
20:56
20:51
24
Aron Hoff
Dalfsen
21:00
20:45
25
Ian Timmerman
Coevorden
21:00
20:57
26
Jorick Nijenhuis
Groningen
21:09
21:01
27
Sven Frikken
Coevorden
21:16
21:08
28
Hendri Klein Kromhof
Daarlerveen
21:19
21:17
29
Dennis Karst
Coevorden
21:22
21:18
30
Jesse vd Veen RECLAMEDEAL
Coevorden
21:32
21:17
31
Mark Kruizinga
Hoogeveen
21:38
21:35
32
Tom Schepers
Coevorden
21:46
21:41
33
Marijjn Scholtmeijer
Coevorden
21:47
21:35
34
Bart Joling
Coevorden
22:02
21:59
35
Daan Helbink
Coevorden
22:03
21:57
36
Julian Frikken
Coevorden
22:04
21:55
37
Daan van Lunen
Coevorden
22:13
21:45
38
Jesse Vos RABOBANK
Coevorden
22:17
22:08
39
Peter Harkes
Dalen
22:17
21:46
40
Corne Vos RABOBANK
Coevorden
22:19
22:11
41
Wesley Kuilder
Emmen
22:20
22:13
42
Robin Gattink
Coevorden
22:40
22:32
43
Martijn Oudhuis
Coevorden
22:46
22:28
44
Bert-Jan Oldengram
Coevorden
23:26
23:22
45
Nico Kottrik TER STEEGE
Coevorden
23:34
23:28
46
Michel Turien
Coevorden
23:43
23:13
47
Robin de Bruin
Coevorden
23:43
23:15
48
Jefrey Dekker
Hypotheeklijn
23:43
23:31
49
Marcel Wessel
Coevorden
23:49
23:41
50
Olay Hagel
Coevorden
23:54
23:25
51
Tigo Berends
Coevorden
23:59
23:55
52
Jan Snoeijer
Coevorden
24:00
23:31
53
Mylan Plasman
Laar
24:01
23:31
54
Hindrik-Jan Dorgelo
Holthone
24:09
23:51
55
Niels ten Caat
Coevorden
24:19
24:03
56
Niels damen
Coevorden
24:22
24:15
57
Sil Boonstra
Coevorden
24:34
24:28
58
Geert Muskee
Emmen
24:37
24:30
59
Antoin Tigelaar
Coevorden
24:39
23:24
60
Ewan Schalke
Coevorden
24:43
24:14
61
Jeroen Suk
Laar
24:49
24:18
62
Bas Spang
Coevorden
24:49
24:29
63
Raymond Beukeveld
Dalen
24:52
24:22
64
Jasper Mijnheer
Emmen
25:28
25:15
65
Melle Keen
Coevorden
25:33
25:28
66
Michel Zwiers
Hypotheeklijn
25:46
25:33
67
Nick ten Caat
Coevorden
25:47
25:24
68
Tim Schippers
Coevorden
25:53
25:25
69
Gerben Zwiers
Hypotheeklijn
25:54
25:42
70
Jan Doornbos
Emmen
25:55
25:43
71
Elroy kuipers
Coevorden
26:08
25:42
72
Sander Dekker
Hypotheeklijn
26:14
26:02
73
Teun van der Ploeg
Coevorden
26:19
26:02
74
Marco van Dalsem
Coevorden
26:21
26:00
75
Albert Kwant
Emmen
26:22
26:11
76
Rolf Noppers
Emmen
26:22
26:10
77
Jasper v Dijken ALBERT HN
Coevorden
26:27
25:59
78
Bert Siemer
Zutphen
26:32
26:16
79
Martijn Wolting
Coevorden
26:54
26:37
80
William Deen
Coevorden
26:55
26:50
81
Jan Lucas Been
Schoonebeek
27:04
26:53
82
Stijn Haandrikman A.HEIJN
Coevorden
27:11
26:45
83
Sven Meijerink
Coevorden
27:23
27:17
84
Thijmen Bosch
Zwolle
27:34
27:32
85
Milan Bosgraaf
Assen
27:37
27:20
86
Martijn Jansen
Coevorden
27:46
27:33
87
Jurre Van der Ploeg
Coevorden
27:54
27:37
88
Stijn Mast
Coevorden
28:05
27:51
89
Justin de Lange BAKKER
Coevorden
28:22
28:16
90
Vincent Supheert
Coevorden
28:27
28:00
91
Stefan Spiekman
Coevorden
28:30
27:58
92
Joost Voss
Emmen
28:41
28:36
93
Thomas Oudhuis
Coevorden
28:43
28:24
94
Quintijn Lukkien
Coevorden
29:43
29:15
95
Roy Vermeulen
Deventer
29:44
29:14
96
Bennie Timmer
Coevorden
30:06
29:52
97
Alexander Timmer
Coevorden
30:07
29:52
98
Florian Lukkien
Coevorden
30:24
29:57
99
Steven van der Weide
Coevorden
30:29
30:01
100
Harron Dekker
Zweelo
30:59
30:39
101
Arjen Nieuwenhuis
Diever
33:01
32:51
102
Wessel Supheert
Coevorden
34:05
33:38
103
Scott van der Pal
Klazienaveen
34:21
34:04
104
Edwin Faken ALBERT HEIJN
Coevorden
34:32
34:06
105
Julien Snijders
Coevorden
37:40
37:37
5M40, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henry Toerse
Balkbrug
18:55
18:54
2
Wilfred ten Caat
Elim
19:04
19:02
3
Jirtsin Beenhakker
Ruinen
20:11
20:10
4
Wim ten Broeke
Emmen
21:48
21:42
5
Erwin Heinhuis
Emmen
22:23
6
Rémi Rivière
Coevorden
22:24
21:58
7
Jan huisman
Coevorden
22:45
22:37
8
Chris Hesselink
Laar
22:57
22:47
9
André Bast
AgrarischCentrumSnijders-Jager
23:27
23:23
10
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:20
24:18
11
Gerrit-Jan Hakkers
Coevorden
24:32
24:16
12
Eric Marissen
Coevorden
25:18
25:11
13
Robert van Burik
Emmen
25:20
25:12
14
Lammert Veldman
Promens-Care Coevorden
25:25
25:00
15
Michel Bosgraaf
Assen
25:30
25:25
16
Marcel Blaauwgeers
Coevorden
25:32
25:13
17
Arnold Sluyters
Coevorden
26:50
26:31
18
Henri Paas
Dalen
27:05
26:46
19
Hilco wakker
Klazienaveen
27:08
26:58
20
Ralf Bruggink
De Krim
27:19
26:56
21
Mark Dorgelo
Coevorden
27:28
27:18
22
Martijn Bosch
Zwolle
27:34
27:33
23
Gert Westerhof
Emmen
27:53
27:35
24
Harry Drent
Emmen
28:06
27:50
25
Richard Vos
Coevorden
28:30
28:17
26
Lennard Reinsma VEENVESTE
Coevorden
28:45
28:30
27
Kor Roossien
Coevorden
29:18
29:02
28
Johan Roewen
Coevorden
29:55
29:40
29
Richard vd Veen RECLAMEDL
Coevorden
32:08
31:49
30
Edwin Supheert
Coevorden
34:07
33:40
5M50, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Deenen
Venray
18:03
18:02
2
Peter Mulder
Dedemsvaart
19:22
19:20
3
Willem Koops
Musselkanaal
19:49
19:47
4
Heinz Stroeve
Emlichheim
20:03
20:02
5
Hilbrand vd Belt
Collendoorn
20:04
19:58
6
Theo Baks
Coevorden
22:13
22:11
7
Gerrie Zwol
Emmen
23:29
23:22
8
Henk Westerhof
AgrarischCentrumSnijders-Jager
23:43
23:40
9
Luc Lufting
AgrarischCentrumSnijders-Jager
23:49
23:45
10
Harry Sloots
Hoogeveen
24:59
24:53
11
Jacob Paas
Emmen
25:06
25:03
12
Raymond van Basten
Dalen
25:23
25:18
13
Roelof Everts
Nieuw-Amsterdam
26:00
25:55
14
Geert Spang
Coevorden
26:05
25:45
15
Gerard Oudhuis
Coevorden
26:06
25:48
16
Jan Stevens
Dalerpeel
26:18
26:15
17
Peter Mijnheer
Emmen
26:47
26:34
18
Herman Klaassen
Schoonebeek
27:16
27:06
19
Henk Haverkort
Coevorden
27:39
27:33
20
Lex van der Kruk
Dalerpeel
27:48
27:24
21
Dik Herbers
Coevorden
27:51
27:34
22
Gerard Hiddink
Coevorden
28:12
27:58
23
Henk Sieben
Coevorden
28:15
28:06
24
Albert Timmer
Emmen
28:49
28:28
25
Nico Maatje
Klazienaveen
28:59
28:38
26
Hans Reinders
Dalen
31:09
30:58
27
Cal Boyer
Coevorden
31:39
31:12
28
Hennie Ruwen
Coevorden
32:24
31:56
29
Albert Steffens
Coevorden
41:48
41:41
10VSN, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naomi Arends
Emmen
45:14
45:09
2
Chantal Winters RECLAMEDL
Coevorden
51:12
51:01
3
Esther de Jonge
Gasselternijveenschemond
52:34
52:28
4
Gea Pol
Coevorden
53:00
52:52
5
Marja Koops-Mittendorff
Dalen
55:30
55:24
10V40, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin Kwint
Coevorden
47:54
47:45
2
Yvette v Woerkom RECLAMEDL
Coevorden
48:46
48:34
3
Aafke de Jonge
Gasselternijveenschemond
52:34
52:28
4
Roelie Heijting
Schoonebeek
53:22
53:13
5
Stevina Stoter
Emmen
57:16
57:09
6
Geke de Leeuw
Schoonebeek
57:41
57:32
7
Astrid Assen
Dalen
1:02:07
1:01:58
8
Lena Hooiveld
Alteveer Gn
1:02:48
1:02:40
9
Inge Bilstra-Kluitenberg
Zuidlaren
1:03:10
1:02:59
10
Wilma Luiken
Coevorden
1:05:34
1:05:25
10MSN, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerben Tiekstra
Dalen
34:56
34:56
2
Nick Tapper
Schoonebeek
36:04
36:03
3
Sebastiaan Pol
Coevorden
37:26
37:25
4
Jeroen Rutgers
Nieuwlande
37:29
37:28
5
Thijs Engelage
Dalen
39:18
39:16
6
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
39:55
39:53
7
Gerlof Engberts
Schoonebeek
40:08
40:07
8
Erik Knevelbaard
Coevorden
42:11
42:09
9
Matthieu Kimmann
Coevorden
44:10
44:01
10
Floris-Jan van den Hout
Coevorden
44:45
44:43
11
Axel Meulenbelt
Emmen
45:23
45:21
12
Arnold Molkus
Coevorden
46:06
46:02
13
Michel Sewuster
Coevorden
46:17
46:12
14
Milco Winters RECLAMEDEAL
Coevorden
46:40
46:28
15
Rik Meijerink
Coevorden
46:43
46:33
16
Martijn de Jonge
Gasselternijveenschemond
47:33
47:27
17
Kevin de Bruijn
De Krim
47:35
47:30
18
Arjen van der Ziel
Coevorden
47:36
47:30
19
Leonardus van der Sluis
Emmen
48:02
47:58
20
Leonardo van der sluis
Emmen
48:33
48:30
21
Mark Greupink
Coevorden
49:03
49:00
22
Rik Weits
Vroomshoop
51:20
51:20
23
Gerwin Scholte-Aalbes
2e Exloermond
53:38
53:33
24
Kevin Kok
Coevorden
53:56
53:51
25
Rolf Pelgrim
Coevorden
54:18
54:06
26
Nick Wolters
Coevorden
54:33
54:32
27
Marco Westdijk
Coevorden
54:53
54:42
28
Bert Tenfelde
Klazienaveen
55:43
55:34
29
Jan-Marc Kok
Coevorden
57:49
57:41
10M40, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Croon
Coevorden
36:08
36:08
2
Jannes Dolfing
Ruinen
37:47
37:47
3
Richard Kok
Coevorden
40:14
40:12
4
Rene Kornelius
Coevorden
43:09
43:07
5
Harry d Graaf RECLAMEDEAL
Coevorden
43:32
43:29
6
Marco Verboom
Emmen
43:41
43:38
7
Henk Potman RECLAMEDEAL
Coevorden
47:13
47:02
8
Arjan Naber
Sleen
47:24
47:23
9
Arjen Briene
De Krim
48:07
48:01
10
Berni Smelter
Coevorden
48:07
48:02
11
Willy Alting
Emmen
48:17
48:13
12
Roelf de Jonge
Gasselternijveenschemond
48:23
48:17
13
Hilco Potman RECLAMEDEAL
Coevorden
48:30
48:19
14
Ronald Witteveen
Emmen
48:33
48:28
15
Aljo vd Sleen VEENVESTE
Coevorden
50:04
49:54
16
Marcel Bosch
Coevorden
50:07
49:59
17
Jaco Wilken
Coevorden
51:28
51:21
18
Jeroen Ramaker
Coevorden
53:57
53:50
19
Remko Meijerink
Dalen
54:46
54:38
20
James Everill
Coevorden
54:53
54:42
21
Alex Grobbe
Coevorden
55:16
55:07
22
René Assen
Dalen
1:02:07
1:01:58
10M50, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrit Voortman
Coevorden
41:00
41:00
2
Edwin Meulenbelt
Emmen
44:09
44:06
3
Erik Scholte
Musselkanaal
47:44
47:40
4
Gerhard Bekkering
Uithuizen
48:22
48:18
5
Albèr Greupink
Coevorden
49:05
49:01
6
Benny Beerling
Schoonebeek
49:24
49:19
7
Roelof Sieben
Schoonebeek
49:28
49:23
8
Marten Bethlehem
Coevorden
49:42
49:35
9
Rene Vos
Klazienaveen
49:49
49:40
10
Marco Scholten
Coevorden
50:32
50:25
11
Rob Peters
Coevorden
50:37
50:30
12
Andrew Jackson
Emmen
51:32
51:26
13
Kees Meijerink
Emmen
51:58
51:53
14
Albert Elsman
Coevorden
52:53
52:46
15
Nico Maatje
Klazienaveen
53:42
53:32
16
Wilco Kroon
Erica
55:30
55:22
17
Bert Haan
Sleen
57:18
57:08
18
Jan Spackman
Emmen
57:21
57:12
19
Mans Veldsink
Dedemsvaart
57:27
57:19
20
Johan van der Meer
Klazienaveen
57:35
57:25
BEDR, TIMING BEDR 3X5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agrarisch Centrum Snijders-Jager
Wachtum
1:04:13
2
Hypotheeklijn
Emmen
1:15:23
3
Promens-Care
Coevorden
1:21:37
Organisatie: Rotaryclub Coevorden en Loopgroep Codac
Uitslagen op http://www.uitslagen.nl en http://www.coevordergrachtenloop.nl
www.uitslagen.nl
26-06-2018 20:16