Uitslagenlijst Iedema BuildingRun

Harderwijk - Vrijdag 22 juni 2018

WANDH, 5KM WANDEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thymo Michelsen
36:01
2
Klaas Michelsen
36:02
3
Kyran Holleboom
38:10
4
Stephan van de Spruit
50:26
5
Herman van de Mheen
1:03:35
6
Gert jan van Noort
1:14:07
7
Wim Wijnolds
1:14:08
8
Renee Siderius
1:14:09
9
G Foppen
1:16:52
10
Robert Hoogenboezem
1:16:54
11
Bert de Vries
1:16:56
WANDD, 5KM WANDEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorien de Bruin
1:05:56
2
Miranda de Vries
1:05:56
3
Francien Siepel
1:07:50
4
Thirza Lunenborg
1:07:50
5
Iris van Stralen
1:14:01
6
Mirjam Rosendal
1:14:03
7
Chantal van den Berg
1:14:08
8
Carla Venema
1:14:10
9
Yvette Penning
1:16:08
10
Amber Pasman
1:16:08
11
Anne márel Foppen
1:16:09
12
Bettie Pasman
1:16:25
13
Ruth Lubbers
1:16:57
14
Henriette Greve
1:17:22
15
Anita van Wijk
1:17:22
16
Mia Elie
1:17:23
17
Elfriede Bennink
1:17:24
5 17H, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Koning
23:13
2
Olav Koning
25:19
3
Bram van Maare
31:40
4
Wessel van Wijk
32:26
5
Martijn de Waal
35:42
6
Job Doornhof
38:19
7
Joost Reijersen
39:00
8
Laurens Nikolopoules
39:04
9
Corne Koppies
41:23
10
Stefan Moesbergen
42:51
5 18H, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Postma
22:42
2
Raimo Westerhof
22:45
3
Daan van Oss
24:30
4
Luc aan't Goor
26:31
5
Henk Wouters
27:28
6
Jack Koning
28:52
7
Chiel Bakker
28:54
8
Kjell Raaijmakers
28:55
9
Julian van Schuijlenborgh
29:05
10
Robert de Jong
29:07
11
Stefan Kleon
29:39
12
Hans Smit
30:19
13
Jaco Reijgersberg
31:17
14
Bouke de Jong
32:01
15
Marc Pater
32:14
16
Jan Vastenhoud
32:15
17
Kasper Doesborgh
32:45
18
Gert-Jan Simon
33:56
19
Dennis Muller
34:05
20
Mathias Hornstra
34:48
21
Henri martrijn Kranghand
34:59
22
Heinrich Remijn
34:59
23
Mathijs van Faassen
35:05
24
Hinne Reitsma
35:14
25
Christiaan de Waal
35:42
26
Thomas Wiersema
35:58
27
Jan Bunskoeke
36:42
28
Marthijn Berg
36:44
29
Jarik Bos
36:44
30
Hans Rijskamp
37:16
31
Anton Bleumink
37:17
32
Frans Stokman
37:17
33
Ronald Foppen
37:45
34
Jacco Tollenaars
40:32
35
Gert Kaijser
40:58
36
Tom van der Maaten
41:04
37
Patrick Vedder
41:23
38
Ruben van Gelder
43:37
39
Stefan Schouten
43:50
40
Wytze Rijkmans
45:15
5 17D, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Lankhaar
29:40
2
Anke Reitsma
34:57
3
Tesaa Koppies
43:10
4
Julia van der Loo
44:54
5
Julia Doorn
44:54
5 18D, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marloes K
30:18
2
Veerle Reijgersberg
31:16
3
Leonie Arbon
31:58
4
Laura Mulder
32:53
5
Monique Schuddeboom
33:01
6
Lianne Koopmans
33:49
7
Gerda van de Brink
35:03
8
Truus Mantingh
35:14
9
Bianca van Gool
35:17
10
Elseliene van der Hul
35:36
11
Marlene Meijer
35:47
12
Ilse Jansen
36:23
13
Sonja Grouwstra
36:24
14
Jose Venema
37:17
15
Hetty Poppe
37:33
16
Sjoukje Willemsen
37:45
17
Mariska Foppen
37:48
18
Corinne Mulder
37:48
19
Adrie van den Os
38:02
20
Marie louise Wijninga
38:18
21
Karin Weijters
38:18
22
Marit van de Velde
38:57
23
Anke Jurg
39:23
24
Jolanda Buter
39:29
25
Cora Kranen
39:39
26
Gerdien Franken
40:00
27
Marjanne Mostert
40:01
28
Els Terpstra
40:38
29
Ria van der Loo
40:49
30
Dineke Lenderink
40:58
31
Merel van der Maaten
41:04
32
Patricia van Domburg
41:21
33
Marenka de Vries
42:56
34
Maaike Wiersema
43:03
35
Heleen Stavorinus
43:03
36
Amarens Rijkmans
43:09
37
Yvonne Doejaarden
43:37
38
Birgitte van den Berg
43:49
39
Astrid van Schie
44:12
40
Renate Lubbers
44:27
41
Eva Lubbers
44:28
42
Edith Crawford
45:16
43
Willemijn Drost
45:44
44
Kim Lakeman
45:44
45
Vera Kroon
51:40
46
Nienke Pap
51:40
10KMH, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Doornekamp
51:11
2
Rene Arbon
55:23
3
Martin Goedhart
55:49
4
Frank Mooij
59:45
5
Davy van Duinen
59:45
6
Edmund Mijnheer
1:00:02
7
John Kok
1:00:51
8
Hans Bakker
1:03:05
9
Ben Hendrikse
1:03:50
10
Henk Hendrikse
1:03:51
11
Maarten Hatzman
1:03:56
12
Cor van de Berg
1:04:11
13
Geerling uit de Bosch
1:04:29
14
Jeroen Wijninga
1:05:17
15
Oscar de Lange
1:06:15
16
Gerard de Hoop
1:08:27
17
Paul Onel
1:08:33
18
Marc Berghuis
1:09:32
19
Hugo Kranen
1:10:33
20
Max Simbula
1:12:23
21
Anton Nijekamp
1:18:07
10KMD, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Knopper
1:00:39
2
Petra Bottelier
1:03:04
3
Jeanetta van de Mheen
1:05:16
4
Bernadet Jiskoot
1:06:48
5
Eefje Mouw
1:12:13
6
Ellen Knopper
1:17:14
7
Beppie van de Geest
1:17:52

Boterlap, deBank
Perspectief Groep, Morgen college, Wuestman, Theather Harderwijk, AV Athlos
Sportcentrum Iedema,Gemeente Harderwijk, Landstede, Brandweer, Total beauty
www.uitslagen.nl
22-06-2018 21:02