Uitslagenlijst Veluwezoomtrail

Dieren - Zondag 17 juni 2018

MSEN, ZO 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Kragten
Eindhoven
4:17:03
50:12
2
Sem van den Eijnde
Ciko '66
4:17:42
50:51
3
Jeroen Schep
Deventer
4:20:26
53:34
4
David Kellerman
Haarlem
4:29:05
1:13:58
5
Pim Raijmakers
Oss '78
4:30:32
1:21:59
6
Jacob Bras
Drachten
4:31:10
1:06:11
7
Thomas Dietz
Amsterdam
4:31:40
1:12:45
8
Han Augustyns
Kalmthout
4:35:01
1:08:05
9
Toine Bos
Rotterdam
4:35:51
1:08:33
10
Remco van Oers
Arnhem
4:37:57
1:10:29
11
Rick Schrijver
4:39:38
1:12:44
12
Tom Fobbe
Barendrecht
4:41:18
1:14:23
13
Jasper Bras
Amsterdam
4:45:31
1:17:46
14
Jelle Verhoef
's-Gravenhage
4:45:36
1:17:59
15
Frank Wayenberg
Leerdam
4:47:14
1:20:09
16
Naran Adema
Arnhem
5:40:45
2:13:04
VSEN, ZO 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kathelijn Lemmens
Eindhoven
4:30:14
1:03:23
2
Renee Backx
KALMTHOUT
4:35:02
1:08:05
3
Sandra van Rooijen
Utrecht
4:36:26
1:09:21
4
Danielle van Eyk
Delft
4:36:29
1:09:32
5
Winnie Dankers
Lochem
4:36:45
1:09:51
6
Danique Bats
Arnhem
4:37:58
1:10:29
7
Annemijn Liedenbaum
Zwolle
4:39:36
1:12:42
8
Danille ten Hagen
Rotterdam
4:41:41
1:14:49
9
B. Dekkers
4:41:58
1:14:52
10
Els Joosten
Pannerden
4:42:10
1:14:45
11
Elly Stornebrink
Bergen op Zoom
4:42:28
1:15:25
12
Ilse Baelde
Hardinxveld-Giessendam
4:42:52
1:15:28
13
Marjan van der Star
Enschede
4:44:20
1:17:02
14
Ingeborg Mgi
Amsterdam
4:52:54
1:25:53
15
Silje Molden
Amsterdam
4:52:57
1:25:56
16
Ilse Hanenberg
Oude-Tonge
4:55:58
1:28:09
17
Michelle de Vos
Lopik
4:56:52
1:29:31
18
Mieke Kusters
Breda
4:57:05
1:29:58
19
Marije Luiten
Maarn
4:57:16
1:29:55
20
Monique de Ruijter
Arnhem
4:59:42
1:32:45
21
Marleen Schiebroek
Amsterdam
5:00:09
1:32:53
22
Anna Veenstra
Groningen
5:02:26
1:34:49
23
Marisa Holman
Hilversum
5:04:16
1:36:35
24
Floortje Meijer
Purmerend
5:04:59
1:37:39
25
Esther den Ouden
Sportief Hardlopen Huizen
5:06:01
1:38:41
26
Miranda Hofker
Utrecht
5:08:17
1:41:18
27
Lionne Venderbos
Rotterdam
5:12:25
1:44:46
28
Janine Vink
Krommenie
5:40:44
2:13:04
M35, ZO 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Ribbink
Westervoort
4:23:09
56:17
2
Richard Clevett
Zuidwal
4:23:37
56:18
3
Chris Henet
4:27:04
1:00:12
4
Michiel Hollander
Nuenen
4:31:28
1:04:34
5
Wim van der Horst
Altis
4:31:38
1:04:30
6
Rien van de Kraats
Elst Ut
4:32:06
1:05:11
7
Jaap Fransen
Arnhem
4:34:04
1:06:42
8
Ferenc Farkas
Veluwelopers
4:34:14
1:07:21
9
Bennie Mols
Amsterdam
4:35:02
1:08:07
10
Kaj Vos
Venlo
4:35:25
1:08:30
11
Marcel Sas
Velp Gld
4:35:32
1:08:36
12
Tim Scheld
Zeist
4:36:00
1:08:54
13
Foppe de Lange
SISU
4:36:05
1:09:01
14
Remko Groot
GAC Hilversum
4:36:10
1:09:10
15
Peter Hannink
Wierden
4:36:29
1:09:26
16
Jorg de Goey
Duiven
4:36:45
1:09:42
17
Bas Baggerman
Dordrecht
4:36:46
1:17:52
18
Ben Scheer
Harderwijk
4:36:51
1:09:54
19
Theo Bogerd
Vianen
4:37:17
1:09:54
20
Jesper van Deelen
Rotterdam
4:37:37
1:10:29
21
Joost van Zee
Nijmegen
4:37:39
1:10:41
22
Vincent van Twillert
Ermelo
4:37:56
1:10:59
23
Martijn Ebben
Deventer
4:38:43
1:11:38
24
Rutger Thung
Vlaardingen
4:38:45
1:11:45
25
Misha Berlijn
Deurne
4:39:11
1:11:39
26
William Schothuis
SISU
4:39:14
1:12:09
27
Ton Geerdink
Aadorp
4:39:14
1:12:10
28
Rik Driever
Doetinchem
4:39:15
1:11:52
29
Sebastian van Genderen
Boskoop
4:39:57
1:12:14
30
Kees Buijsrogge
Utrecht
4:40:06
1:13:04
31
Sander Koot
Malden
4:40:07
1:13:05
32
Twan Jansen
Nuenen
4:40:52
1:13:14
33
Rob Ruitenberg
SAV
4:40:54
1:13:39
34
Maarten van Waning
Zaandam
4:40:55
1:13:11
35
Frans Fobbe
Barendrecht
4:41:18
1:14:23
36
Erik Vos
Veen
4:41:20
1:14:25
37
Frank Aalten
GAC Hilversum
4:41:33
1:14:17
38
G. Ligtvoet
4:41:58
1:14:53
39
BertJan Nijhuis
Avanti-Wilskracht
4:41:59
1:14:36
40
Bart Veeze
Lochem
4:42:02
1:14:36
41
Jeroen Zwitserloot
Mierlo
4:42:04
1:14:37
42
Hans Brouwers
Almelo
4:42:16
1:15:11
43
Alexander Stork
Eindhoven
4:42:45
1:15:20
44
Michael Buiting
Oosterhout Nb
4:43:54
1:16:57
45
Dirk Groot
Arnhem
4:45:04
1:17:45
46
Jos van Damme
Bennekom
4:45:05
1:17:30
47
Jeroen de Jong
Helmond
4:45:13
1:17:46
48
Ronny Kolenbrander
Wageningen
4:45:25
1:17:34
49
Joop Terwiel
Fortuna
4:45:36
1:18:35
50
Peter Poelmann
Altis
4:45:44
1:18:34
51
Mike Bronkhorst
Voorthuizen
4:45:54
1:18:07
52
Albert l' Istelle
Berkel en Rodenrijs
4:46:01
1:19:08
53
Marcel Graaf
Castricum
4:46:04
1:18:49
54
Bram van Diemen
Tilburg
4:47:17
1:20:14
55
Mark Sprengers
Sittard
4:47:35
1:20:21
56
Gerrit Valenteijn
Zaanland
4:47:40
1:20:30
57
Joop Engelen
Hylas
4:48:09
1:21:12
58
Mike van Nieuwenhuizen
Rotterdam
4:48:28
1:21:20
59
Nico van Hamburg
Rotterdam
4:48:29
1:21:21
60
Robin Snoek
Vianen
4:49:28
1:22:05
61
Jos Oonincx
AVR '90
4:49:35
1:22:39
62
Hans uit het Broek
Oldenzaal
4:49:50
1:22:33
63
Maarten Peters
Cuijk
4:50:14
1:22:32
64
Jos Bloem
4:50:36
1:23:06
65
Edgar Cukier
Pijnenburg
4:50:37
1:23:07
66
Gertjan Mazee
Hoogkarspel
4:50:51
1:23:36
67
Maurice Schippers
Zwolle
4:51:07
1:23:38
68
Arnold Gosselink
Eerbeek
4:51:11
1:23:46
69
Paul Joosten
Triathlon
4:51:31
1:24:19
70
Victor Phaff
Pallas '93
4:51:34
1:24:40
71
Frank van Roekel
Veenendaal
4:51:37
1:24:04
72
Toine Joosten
Pannerden
4:52:07
1:24:41
73
Koos van Koldam
Siddeburen
4:52:07
1:24:29
74
Mario van Der Kroef
Bosch en Duin
4:53:01
1:25:26
75
Martin van Markensteijn
Zwolle
4:53:05
1:25:33
76
Alexander Hindriks
Zwolle
4:53:05
1:25:34
77
Rob Spaans
Monster
4:53:42
1:26:01
78
Martin Bes
Arnhem
4:54:54
1:27:52
79
Willem Geerings
Eindhoven
4:56:11
1:28:25
80
Johan Dantuma
SAV
4:56:37
1:29:09
81
Erik Kappert
Amersfoort
4:57:04
1:29:53
82
Tommy Hamelink
's-Gravenhage
4:57:04
1:30:06
83
Chris de Jong
Enkhuizen
4:57:06
1:29:39
84
Robert van der Rijst
Maarn
4:57:20
1:29:59
85
Frans Heering
AV Rijssen
4:57:56
1:30:14
86
Mischa Visser
Zutphen
4:59:42
1:32:45
87
Dennis Hendrikx
Venlo
5:00:00
1:32:53
88
Rens Krijbolder
Voorburg
5:00:37
1:33:36
89
Arno van t Verlaat
Amersfoort
5:04:45
1:37:33
90
Arjen Meijer
Purmerend
5:04:59
1:37:39
91
Rogier Monne
Veenendaal
5:05:42
1:38:46
92
Roelof Meijer
De Steeg
5:09:50
1:42:00
93
Willem-Jan Storm
Naaldwijk
5:40:46
2:13:06
V35, ZO 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elles van Dillen
Spijkenisse
1:24:00
1:24:00
2
Chantal Verwest
Rotterdam
4:35:50
1:08:33
3
Rike de Groot
Zoeterwoude
4:36:58
1:18:05
4
Ans Zwartkruis
Veluwelopers
4:37:48
1:10:32
5
Margret Koster
SAV
4:37:52
1:10:38
6
Gonny Verschoor
RRZ
4:38:30
1:11:35
7
Jolien de Gruijter
Ellecom
4:41:31
1:14:15
8
Esther van der Burg
Zevenaar
4:42:02
1:14:38
9
Susanne Boer
KAV Holland
4:42:06
1:14:42
10
Gerda Ruitenberg
SAV
4:42:35
1:15:22
11
Margreet Broersen
SAV
4:42:46
1:15:33
12
Krista Voorham
Delta Sport
4:43:02
1:16:07
13
Inge Weijers
Ulft
4:45:25
1:18:11
14
Nole Schuur
Voorthuizen
4:45:54
1:18:07
15
Ellen van der Plas
Voorburg
4:46:28
1:19:28
16
Dulcy Hamstra
Sneek
4:46:44
1:19:24
17
Eveline Dirksen
Haarlem
4:46:45
1:19:32
18
Engrid Bron
Marum
4:46:46
1:19:34
19
Esther Hakvoort
Zaanland
4:47:39
1:20:28
20
Esther van Bochove
Zaanland
4:47:39
1:20:29
21
Melanie Holleman
Leiden Road Runners Club
4:48:00
1:20:53
22
Mose Emonts
Amsterdam
4:48:05
1:20:28
23
Aukje Steijvers
Maasbree
4:48:08
1:21:08
24
Lia Kruithof
Leiden Atletiek
4:49:04
1:22:12
25
Adele Smits
Oldenzaal
4:49:48
1:22:31
26
Esther Uijtdehaage
Pijnenburg
4:50:36
1:23:06
27
Paula Mazee
SAV
4:50:52
1:23:38
28
Elga Van der Spoel
Zwolle
4:51:07
1:23:37
29
Linda de Bruijn
Hellevoetsluis
4:51:34
1:23:44
30
Henriette Kappert
Amersfoort
4:51:35
1:24:23
31
Andrea Bal
Veenendaal
4:51:37
1:24:03
32
Karin Benter
Veluwelopers
4:51:45
1:24:49
33
Marjan van Aken
Almere
4:52:03
1:24:24
34
Loes Ouwerkerk
Nieuw Scheemda
4:52:17
1:24:39
35
Caro Baumeister-Ruijtenbeek
GAC Hilversum
4:52:28
1:25:13
36
Hilde Schonewille
Rotterdam
4:52:35
1:24:49
37
Shirley Nijhuis
Loopschool Wim Akkermans
4:52:52
1:25:49
38
Desiree Homma
Bosch en Duin
4:53:02
1:25:26
39
Astrid Gosseling
Varsselder
4:54:52
1:27:37
40
Els Laan
Aalsmeer
4:54:56
1:27:29
41
Jeanet van der Horst
Altis
4:55:50
1:28:40
42
Anneke Geerings
Middelburg
4:56:11
1:28:25
43
Anita van Klaveren
Hoogland
4:56:33
1:29:23
44
Monique Hogervorst
Olympus '70
4:56:39
1:28:58
45
Diana V t Verlaat-Dits
Amersfoort
4:57:04
1:29:52
46
Thea van Lier
Altis
4:57:04
1:29:52
47
Nanna Pluim
Fortuna
4:57:14
1:30:07
48
Inge de Wolf
Utrecht
4:57:45
1:30:10
49
Sylvia Brilhuis
Utrecht
4:57:46
1:30:11
50
Frouwkje Herder
LSV Invictus
4:58:09
1:31:09
51
Brigitte Doeve
Zwolle
4:58:33
1:30:59
52
Marja Kroes
Zwolle
4:58:34
1:30:59
53
Ingrid Boonstra
Bennebroek
4:59:06
1:31:49
54
Marianne Meerman
Avanti-Wilskracht
5:00:00
1:32:38
55
Lenie Willems
Veluwelopers
5:02:17
1:34:59
56
Ingeborg Wijzenbroek
Ilion
5:02:18
1:35:20
57
Natascha Schooldeman
Apeldoorn
5:03:42
1:36:30
58
Louise Hexspoor
Ravenswaaij
5:03:55
1:36:35
59
Anna Bogo
Amsterdam
5:03:57
1:36:42
60
Annelies Oud
Veluwe
5:04:05
1:36:29
61
Melanie Mul
Zoetermeer
5:04:08
1:37:09
62
Irma van der Heijden
Sportief Hardlopen Huizen
5:06:01
1:38:41
63
Sandra Hulshof
Veluwelopers
5:06:42
1:39:23
64
Elizabeth Van Olphen
Alphen aan den Rijn
5:06:46
1:39:47
65
Neel van Mourik
Friesland
5:06:50
1:39:28
66
Andrea Wielens
Apeldoorn
5:08:08
1:40:56
67
Carla den Braber
FiHt
5:09:02
1:41:19
68
Martine Bald
Hoofddorp
5:09:03
1:41:19
69
Sonja Kley
Bielefeld
5:19:10
1:52:01
70
Alexandra Bouman-Morks
Dieren
5:20:59
1:53:38
71
Jolanda Carpay
Venlo
5:38:07
2:10:21
MSEN, ZO 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn van der Wardt
Triathlon
2:30:18
2:30:15
2
Jesper Cornelissen
Nijmegen
2:30:55
2:30:54
3
Jeroen ten Klooster
BB lopers
2:34:35
2:34:32
4
Borek Janecek
Amsterdam
2:35:39
2:35:39
5
Freek de Best
Nijmegen Atletiek
2:36:45
2:36:43
6
Mark Hogeboom
BB lopers
2:39:10
2:39:08
7
Koen Renders
Tilburg
2:41:06
2:41:02
8
Joseph Steiner
Argo
2:53:50
2:53:41
9
Robin van der Zon
U-Track
2:55:01
2:54:57
10
Renz Bassant
Hellas
2:55:21
2:55:21
11
Arjan van der Zon
Leusden
3:00:46
3:00:42
12
Addie van der Vleuten
Best
3:08:23
3:07:53
13
Mikal Lefevre
Breda
3:34:23
3:33:34
14
Sam Williams
Sprint
3:34:23
3:33:34
15
Maarten Struijk
Amsterdam
3:46:19
3:45:18
16
Jan-Hein Bunk
Dedemsvaart
3:55:09
3:54:49
17
Roy Bosscher
Dalfsen
4:25:02
4:24:06
18
Bob van Pelt
Rotterdam
4:30:34
4:30:29
19
Jurjen de Boer
Groningen
4:41:06
4:41:00
VSEN, ZO 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heather Bray
Feniks
2:32:36
2:32:33
2
Lisa Renswoude
Nijmegen
3:30:49
3:30:39
3
Sanya Koster
Venlo
3:50:14
3:50:02
4
Jacqueline van Faassen
Dedemsvaart
3:55:09
3:54:48
M35, ZO 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tjeerd Popkema
NOP
2:27:55
2:27:54
2
Spiros Apergis
Kerkyra
2:45:51
2:45:47
3
Sander van Vliet
Vlaardingen
2:46:34
2:46:33
4
Marc Westendorp
Athlos
2:47:59
2:47:52
5
Ruud van Leeuwen
Cifla
2:49:34
2:49:28
6
Ruud Jonk
Volendam
2:50:58
2:50:49
7
Jan van Gendt
Nijmegen Atletiek
2:51:16
2:51:14
8
Adrie van Graafeijland
Triathlon
2:51:27
2:51:24
9
Jeroen Auener
Rolde
2:54:24
2:54:18
10
Chris Koedooder
Amsterdam
2:55:21
2:55:17
11
Eddy Borggreve
Nijmegen
2:56:45
2:56:40
12
Diederik Scholenberg
Dordrecht
2:58:03
2:57:54
13
Tako Sondorp
Hellas
2:58:11
2:57:42
14
Fitzgerald Krudde
Almere
2:58:11
2:57:43
15
Jack Koning
Volendam
2:59:17
2:59:08
16
Jan Ayele
Winterswijk
2:59:17
2:58:48
17
Stefan Hoogvliet
Loopgroep Athletic Point
2:59:43
2:59:33
18
Jeffrey Pureveen
Triathlon
3:03:18
3:03:11
19
Mark Gruijters
Pijnenburg
3:04:59
3:04:52
20
Mark Meinema
Doetinchem
3:06:47
3:06:34
21
Bart ter Huurne
Utrecht
3:07:54
3:07:43
22
Caio de Graaf
Delta Sport
3:08:54
3:08:37
23
Daan Schaars
Arnhem
3:09:34
3:08:48
24
Peter de Groot
Pijnenburg
3:11:37
3:11:31
25
Rob Bosboom
PAC
3:12:52
3:12:25
26
Jeroen Klein Paste
Zutphen
3:14:47
3:13:56
27
Marcel Maurits
AV '47
3:14:50
3:14:46
28
Edwin Smit
Zwolle
3:15:29
3:15:07
29
Sebastiaan Eilander
Zwolle
3:15:37
3:15:12
30
Henk Jan Bierling
Hellas
3:15:55
3:15:52
31
Michael Longhlin
Almere
3:16:25
3:16:22
32
Johan Visschedijk
Haaksbergen
3:16:31
3:15:48
33
Toby Dijkstra
Arnhem
3:16:46
3:16:23
34
Rob van Rooijen
NSL
3:16:59
3:16:44
35
Vincent van de Laar
Leiderdorp
3:17:47
3:17:31
36
Frank Tol
Volendam
3:18:09
3:17:59
37
Paul ter Maat
Zwolle
3:19:28
3:19:07
38
Bernard Westeneng
Utrecht
3:20:13
3:20:07
39
Ron Steffanie
Roggel
3:21:45
3:21:04
40
Maurice Wienholts
Winterswijk
3:21:57
3:21:28
41
Niel Doekes
Houten
3:22:13
3:22:01
42
Fred Dijkstra
Hengelo Ov
3:23:38
3:23:15
43
Mark Bergmans
Nijmegen
3:23:45
3:23:07
44
Jelle Bosch
Archeus
3:24:16
3:23:47
45
Rutger Bruinink
Elburg
3:24:24
3:23:41
46
Rene Haveman
Haarlem
3:24:52
3:24:21
47
Ivan Rasing
Leuth
3:25:35
3:24:58
48
Michael Geesink
Amsterdam
3:27:24
3:26:44
49
Koen Hermsen
Cuijk
3:27:25
3:26:45
50
Menno Deurloo
Loopgroep Athletic Point
3:27:31
3:26:46
51
Mark van de Meerakker
Loopgroep Athletic Point
3:27:32
3:26:46
52
Leon van Prooijen
AV '47
3:27:40
3:27:35
53
Eduard Vossebeld
Holten
3:29:33
3:28:52
54
Michiel van Loenen
Velp Gld
3:29:41
3:29:21
55
Sander Smit
Achil '87
3:30:00
3:29:55
56
Peter van Bennekom
Nijmegen
3:31:18
3:30:41
57
Bas van Steijn
Nijkerk Gld
3:32:45
3:32:34
58
Bas Bolder
Veluwelopers
3:34:06
3:33:47
59
Edwin van der Harst
the Hague Road Runners
3:37:19
3:37:07
60
Bert van de Werken
Rhenen
3:37:37
3:36:58
61
Erik Burgers
Apeldoorn
3:38:41
3:38:33
62
YCD Pho
Enschede
3:39:02
3:38:29
63
Mathieu Bannink
Schiedam
3:39:44
3:39:28
64
Paul Litjens
Dolichos
3:40:45
3:39:50
65
Twan Belgers
Cifla
3:41:21
3:41:10
66
Dennis Nootenboom
Veluwelopers
3:41:53
3:41:35
67
Frank Berkers
Rotterdam
3:42:37
3:42:22
68
Marco Rijkse
Zwolle
3:42:39
3:42:16
69
Remko van Vugt
Culemborg
3:43:06
3:42:41
70
Paul de Jong
Oudewater
3:43:07
3:42:48
71
Johan Tromp
Deventer
3:43:39
3:43:15
72
Brian Voet
Zwolle
3:43:57
3:43:33
73
Ids van der Meer
Zwolle
3:43:58
3:43:35
74
Johan Hukema
Zwolle
3:46:38
3:46:18
75
Gert-Jan Konijnenbelt
Atletics Nijverdal
3:47:24
3:46:49
76
Arthur Knobben
Atletics Nijverdal
3:47:24
3:46:50
77
Roald Luning
Nijverdal
3:47:24
3:46:50
78
Henri Bolink
Atletics Nijverdal
3:47:25
3:46:51
79
Bas Heuvelman
SISU
3:47:34
3:47:09
80
Jan van Veen
Benningbroek
3:48:09
3:47:15
81
Jack Jonk
Volendam
3:48:18
3:48:18
82
Wim van Heel
Amersfoort
3:48:31
3:47:45
83
Ernst Jan de Heer
Atletico '73
3:49:25
3:48:32
84
Allan van der Werf
Atverni
3:51:19
3:51:04
85
Bart Stes
Vorst
3:52:45
3:52:13
86
Job Leeuwangh
Poortugaal
3:53:11
3:52:39
87
Pieter Aarts
Utrecht
3:53:47
3:52:45
88
Dirk van Aken
Almere
3:54:19
3:54:11
89
Mike Kevenaar
Veluwelopers
3:54:25
3:53:46
90
Danil Classen
Scopias
3:54:25
3:54:13
91
Marco de Jong
Rotterdam
4:06:02
4:05:03
92
Klaas Groenendijk
Dolichos
4:09:03
4:08:08
93
Ren Bakker
's-Gravenhage
4:11:25
4:10:38
94
Max Geerlings
Wijchen
4:12:56
4:12:06
95
Coen Verhage
Sparta
4:16:06
4:15:07
96
Hilbert van Krieken
's-Gravenhage
4:16:38
4:15:42
97
Gerard Ariesen
Deventer
4:17:17
4:16:26
98
Frank Polzius
Duesseldorf
4:18:13
4:17:25
99
Ronald Grothues
Schiedam
4:18:47
4:18:09
100
Jarno Stuurman
Spijkenisse
4:23:06
4:22:09
101
Rob Gordijn
De Koplopers
4:24:13
4:23:23
102
Iwan van Rooijen
Annen
4:36:29
4:35:37
103
Simon Matahelumual
Impala
4:41:06
4:41:00
104
Gilbert Gerrmann
Woerden
4:44:10
4:43:08
V35, ZO 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diana Iprenburg
Scherpenzeel Gld
2:43:38
2:43:25
2
Petra Kinnegim
the Hague Road Runners
3:02:46
3:02:38
3
Marcella Van Hemert
Kerkyra
3:07:18
3:07:13
4
Nicollette Ibink
Zelhem
3:11:12
3:10:59
5
Aga Kuczko
Antwerpen
3:13:35
3:13:16
6
Laura Verhoeven
Suomi
3:31:41
3:30:41
7
Marcella van Doorn
Aerdenhout
3:32:40
3:32:34
8
Christiane Kempkes
Borken
3:35:36
3:35:19
9
Patricia Bergsma
Avanti-Wilskracht
3:35:45
3:35:17
10
Nikay Rakitow
Dieren
3:36:25
3:35:47
11
Mieke Barenbrug
Zwolle
3:40:07
3:39:41
12
Annemieke Pappot
Zwolle
3:43:57
3:43:33
13
Bianka Schwede
Duesseldorf
3:44:42
3:43:54
14
Lisa Nederlof
's-Gravenhage
3:53:48
3:53:27
15
Boyle Sharon
Amsterdam
3:54:34
3:53:49
16
Emily Baldwin
Leiden
3:56:22
3:56:00
17
Sheila van Liempt-Slock
's-Hertogenbosch
3:59:17
3:58:17
18
Hester Pardoel
Cifla
4:00:57
4:00:31
19
Alinda Blauw
Velp Gld
4:02:10
4:01:16
20
Chea Oostdijk
Hoogeloon
4:11:37
4:10:50
21
Dora Sunaryo
Amsterdam
4:12:26
4:11:41
22
Jeanneke Bolscher
Vleuten
4:13:56
4:13:22
23
Nienke Bergmans
Voorburg
4:15:25
4:14:49
24
Monique Knubben
Benningbroek
4:31:53
4:30:58
25
Ria van Rooijen
Annen
4:36:29
4:35:37
26
Evelijn Tjarks
Rotterdam
4:48:52
4:47:52
27
Tanya Stadhouders
Rotterdam
5:01:58
5:01:16
28
Claudia Rivera
Rotterdam
5:01:59
5:01:16
MSEN, ZO 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joeri Dassen
Wageningen
5:13:06
5:13:05
2
Stefan Kern
Loopgroep Zuidhorn
5:27:29
5:27:27
3
Marijn Sinkeldam
Nijmegen
5:46:14
5:40:04
4
Adriaan Pandelaers
Delft
5:56:29
5:56:05
5
Gijs De Boeck
Dendermonde
7:17:47
7:17:27
6
Rick Vellinga
Rotterdam
7:50:14
7:49:52
M35, ZO 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Bergmans
Voorburg
4:58:03
4:58:01
2
Ben Kerkvliet
Roelofarendsveen
5:31:38
5:31:35
3
Gerben Kroes
Aquilo
5:32:18
5:32:08
4
Albert Pieter Venema
NOP
5:33:31
5:33:23
5
Anton Slagers
Groningen Atletiek
5:36:28
5:36:23
6
Alex Olieman
Bergschenhoek
5:37:58
5:37:35
7
Jeroen Kuiper
Ulft
5:38:33
5:38:28
8
Menno Jonkers
Loopgroep Oegstgeest
5:43:35
5:43:30
9
Geert-Jan Mols
Sparta
5:50:10
5:50:00
10
Remco van der Velden
Fortuna
6:02:07
6:01:56
11
Nico Ursem
Wognum
6:04:33
6:04:26
12
Bas Anemaet
Kamperland
6:07:39
6:07:36
13
Edwin Bleijenbergh
Hellas
6:15:32
6:15:29
14
Cisco Huisman
Driebergen-Rijsenburg
6:18:31
6:18:25
15
Tom Evers
Kilder
6:20:51
6:20:44
16
Michiel Elich
Zeist
6:23:03
6:22:52
17
Marco Doorn
Bergschenhoek
6:23:05
6:22:56
18
Marco Polman
Oosterbeek
6:25:01
6:24:39
19
Peter Weijer
Winsum Fr
6:30:10
6:29:57
20
Michel Nieswaag
Uitgeest
6:32:08
6:32:03
21
Ruud Snoek
Velsen-Zuid
6:35:27
6:35:23
22
Dennis Stoutjesdijk
Rotterdam
6:39:48
6:39:39
23
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassenaar
6:44:22
6:44:01
24
Jeroen van Els
Haarlem
6:47:13
6:47:07
25
Peter Mooij
IJmuiden
6:54:13
6:53:56
26
Martijn Laan
Aalsmeer
6:55:08
6:55:05
27
Raoul Huisman
Apeldoorn
7:01:26
7:01:04
28
Frank Harreman
Spijkenisse
7:08:49
7:08:31
29
Sant Khajo
Almelo
7:15:49
7:15:32
30
Jeanot Boulet
Gorinchem
7:15:55
7:15:40
31
Pascal Vliegenthart
Apeldoorn
7:26:56
7:26:34
32
Piet Borsboom
Maassluis
7:28:46
7:28:39
33
Richard Maquelin
Capelle aan den IJssel
7:33:38
7:33:25
34
Johan Wander
Nagele
7:34:35
7:34:22
35
Remon van Holstein
Fortuna
7:35:23
7:35:08
36
Maarten Moerman
Bodegraven
7:43:19
7:43:07
37
Dennis van Staveren
Bergschenhoek
7:47:00
7:46:52
38
H. de Bruyn
Arnhem
7:54:44
7:54:19
39
Erik Blom
Spijkenisse
8:07:57
8:07:39
40
Jens Lange
Genk
8:23:14
8:22:55
V35, ZO 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene Kinnegim
Voorschoten
4:51:55
4:51:53
2
Meta Sipkens
Tilburg Road Runners
6:37:50
6:37:39
3
Marike Bijtelaar
Hulshorst
7:13:06
7:12:42
4
Margo Visser
Babberich
7:57:46
7:57:36
UTKMN, 2-DGS UTK -33KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bauke Rietveld
the Hague Road Runners
3:31:25
2:32:20
2
Marijn van der Meer
Utrecht
3:38:50
2:39:44
3
Jaap Norbruis
Utrecht
3:40:46
2:41:41
4
Thijs Groenewegen
Duiven
3:53:03
2:53:26
5
Virgil Topee
Oss '78
3:59:24
3:00:05
6
Jeroen Payens
Nijmegen
4:29:54
3:30:40
7
Tim van Leeuwen
Voshaar Outdoor SEC
4:35:57
3:36:39
8
Matthijs Dols
Amsterdam
4:39:29
3:40:05
9
Leonard Brandhorst
PAC
4:44:24
3:44:31
10
Axel Schotpoort
Veluwelopers
5:00:55
4:01:06
UTKVW, 2-DGS UTK -33KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolien van Hooff
Utrecht
3:43:21
2:44:14
2
Anne Zijderveld
Passaat
4:02:29
3:03:22
3
Judit Dombi
's-Gravenhage
4:28:02
3:28:42
4
Elke Vierwind
Didam
4:30:21
3:30:36
5
Rianne Hulshof
Voshaar Outdoor SEC
4:35:57
3:36:39
6
Laura Vermeulen
OSS-VOLO
5:47:56
4:47:58
7
Amanda Schot
Schagen
5:57:26
4:58:11
UTKM3, 2-DGS UTK -33KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost Keizer
Apeldoorn
3:51:41
2:52:28
2
John Braham
Phanos
3:54:01
2:54:49
3
Daan van Bree
Lexmond
3:57:30
2:58:22
4
Jasper van de Reep
Driebergen-Rijsenburg
3:57:43
2:58:36
5
Peter van den Broek
U-Track
3:59:13
3:00:05
6
Willem Derks
Nederlandse Triathlonbond
4:02:29
3:03:22
7
Geert Immerzeel
Eindhoven Atletiek
4:02:34
3:03:14
8
Bastiaan van der Star
Marathon Pim Mulier
4:04:57
3:05:36
9
Jeroen van de Calseijde
Soest
4:16:34
3:17:15
10
Marcel van der Toorn
's-Gravenhage
4:17:29
3:18:05
11
Sjaak Betjes
Lycurgus
4:23:02
3:23:50
12
Michel Schippers
Woerden
4:25:43
3:26:25
13
Peter de Koning
Sportief Hardlopen Huizen
4:25:54
3:26:17
14
Tamas Knapp
's-Gravenhage
4:28:02
3:28:42
15
Boris Fenneman
Slochteren
4:29:46
3:30:26
16
Jeroen Meier
Veluwelopers
4:42:12
3:42:37
17
Rob Hoek
Haarlem
4:45:15
3:45:34
18
Egon van Kampen
Veluwelopers
4:49:24
3:49:43
19
Arnold van der Kraan
AV '40
4:51:42
3:52:02
20
Nils Nijhof
avVN
4:53:39
3:54:11
21
Detlef Kley
Bielefeld
4:54:56
3:55:21
22
Jeroen Verspuij
Iphitos
4:55:05
3:55:33
23
Huub Keizers
Delft
4:55:52
3:56:20
24
HanZZ Wezendonk
Veluwelopers
5:01:40
4:01:59
25
Bernard Haveman
Utrecht
5:03:19
4:03:47
26
Lorenzo Primatesta
AV '40
5:08:07
4:08:27
27
Pascal Fransen
Pijnacker
5:10:35
4:11:17
28
Pieter Adriaanse
Brielle
5:29:45
4:29:56
29
Reint van der Vlis
Vlaardingen
5:36:46
4:36:44
30
Jan Vermeulen
Swolgen
5:47:56
4:47:59
31
Stephan Elens
Rhoon
6:01:03
5:01:15
UTKV3, 2-DGS UTK -33KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simche Heringa
U-Track
3:59:12
3:00:04
2
Sharon Bal
Monster
4:13:33
3:14:12
3
Ilonka Betjes - Langeberg
Lycurgus
4:23:01
3:23:50
4
Acacia Falkena
Triathlon
4:25:50
3:26:21
5
Adrie Feenstra
Zutphen
4:25:54
3:26:19
6
Marjan Aarnoutse
's-Gravenhage
4:34:06
3:34:26
7
Ricky Fox
Utrecht
4:38:52
3:39:30
8
Kathleen De Meulemeester
Eke
4:45:12
3:45:26
9
Tineke de Groot
WZK Tri Team Wassenaar
4:47:33
3:48:09
10
Danielle Schroder
Loopgroep Aart Stigter
4:50:24
3:51:02
11
Eugenie van der Kun
Phanos
4:50:44
3:51:18
12
Diny Kok
Veluwe
4:52:13
3:52:49
13
Nicolle Boers
's-Gravenzande
5:10:35
4:11:17
14
MOnique Kramer
TAS '82
5:12:38
4:13:22
15
Annemarie Leichtenberg
Maasland
5:29:47
4:29:44
16
Marjolein Paling
's-Gravenhage
5:34:14
4:34:31
17
Reny Tertoolen
Fortuna
5:36:46
4:36:43
18
Brigitte Snel
Vlaardingen
5:36:46
4:36:44
UTLMN, 2-DGS UTL- 60KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Auke Timmerman
Utrecht
5:11:15
5:11:13
UTLM3, 2-DGS UTL- 60KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emiel de Bruin
Nijkerk Gld
5:46:36
5:45:30
2
Ruben Vlaander
Arnhem
5:46:45
5:46:27
3
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
5:56:10
5:55:55
4
Xavier Neys
Groningen
5:57:47
5:57:38
5
Igor Sekeris
Leiderdorp
6:03:20
6:02:56
6
Michiel van der Blij
Nieuw-Vennep
6:23:05
6:22:57
7
Peter Janssen
Ciko '66
6:25:00
6:24:58
8
Loek Smit
Assen
6:28:45
3:31:55
9
Jorrit Wensink
Driel
6:44:08
6:44:04
10
Dennis Scherpenberg
Rotterdam
6:46:23
6:46:04
11
Marc Weijmar
's-Gravenhage
7:29:02
7:28:39
12
Ronald Nuijten
Dordrecht
7:30:46
7:30:35
13
Jeroen Happel
Ubbergen
7:31:25
7:31:17
14
Ronald Tertoolen
Fortuna
7:35:23
7:35:09
15
Olavo Ramos
Rotterdam
7:40:26
4:43:22
16
Johan Kloppenburg
Hardlopen.nl
8:28:53
8:28:37
UTLV3, 2-DGS UTL- 60KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naomi Hendriksen
Hylas
5:55:04
5:54:51
2
Lori Cooper
Elst Gld
5:56:09
5:56:00
3
Annie Oostenbrink
Friesland
6:20:33
6:20:14
MSEN, DEFENSIE ULTRA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ezra Miellet
Nederland
8:33:42
8:33:21
M35, DEFENSIE ULTRA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Magielsen
Nederland
6:45:39
6:45:29
V35, DEFENSIE ULTRA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke van Loon
Nederland
6:38:55
6:38:42
www.uitslagen.nl
19-07-2018 05:31