Uitslagenlijst Veluwezoomtrail

Dieren - Zaterdag 16 juni 2018

18MAN, ZA 18 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Woltinge
Emmeloord
1:30:08
1:30:08
2
Edward Molenaar
AV Gouda
1:31:12
1:31:09
3
Jan Paul Voogd
Amsterdam
1:32:16
1:31:58
4
Dino Verhoef
Eindhoven
1:33:25
1:33:24
5
Maarten Enthoven
Enschede
1:39:51
1:39:34
6
Jan-Joost Oudshoorn
Amsterdam
1:47:04
1:46:17
7
Van Harberden
Arnhem
1:48:46
1:47:21
8
Han van der Voort
Utrecht
1:51:48
1:50:50
9
Evan van de Berkt
Leusden
1:54:49
1:54:43
10
Dorian Bouchet
Paris
1:58:02
1:57:39
11
Leen Stam
Veenendaal
2:05:05
2:04:40
12
Denys Sheremet
Amsterdam Zuidoost
2:12:02
2:11:20
13
Steven Verheezen
Vlaardingen
2:21:26
2:20:44
18VRW, ZA 18 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ieneke Voets
Elst Gld
1:41:32
1:41:23
2
Reinalda Heemskerk
Athlos
1:48:16
1:47:14
3
Marliz Altena
Amsterdam
1:48:32
1:48:14
4
Janneke Kruyt
Utrecht
1:51:47
1:50:49
5
Charlotte Loven
Utrecht
1:52:30
1:52:17
6
Léone Slütter
Zürich
1:53:16
1:52:28
7
Claire Loven
Amsterdam
1:57:41
1:57:28
8
Céline FILOUSE
Paris
1:58:02
1:57:40
9
Bernadette Jeremiasse
Huis ter Heide Ut
1:58:33
1:58:24
10
Maartje Rovers
Eindhoven
2:04:54
2:04:13
11
Anne Kappert
ZOEV
2:05:32
2:04:51
12
Ryanne Janssen
Rotterdam
2:09:31
2:08:11
13
Heleen Stellingwerf
Ede Gld
2:11:07
2:09:53
14
Ilse Schuurmans
Geffen
2:12:00
2:10:48
15
Michelle Houtman
Dordrecht
2:16:05
2:15:33
16
Anne Daling
Leiden
2:18:07
2:17:21
17
Diana Flobbe
Apeldoorn
2:19:47
2:18:39
18
Bertine Molhoek
Hasselt
2:20:11
2:19:48
19
Sabine Dijkman
Harderwijk
2:21:02
2:19:39
20
Juliet Lefferts
Vught
2:23:21
2:22:09
21
Annemarie Jongbloed
Amsterdam
2:28:28
2:27:41
22
Emilie Hoek-Hofs
Spark
2:34:00
2:33:47
23
Sangita de Jong
Utrecht
2:35:54
2:35:22
24
Inez Schotpoort
Veluwelopers
2:40:17
2:39:11
18M35, ZA 18 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
David Klein
Vorden
1:18:56
1:18:55
2
Sebastiaan Pol
Loopgroep Coevorden
1:25:16
1:25:15
3
Zika Kolev
Apeldoorn
1:27:12
1:27:08
4
Ronald Kraaijenzang
Daventria
1:32:20
1:31:25
5
André Brand
Wageningen
1:36:06
1:35:39
6
Bas Peereboom
Heerhugowaard
1:36:11
1:36:08
7
Stefan Hoogvliet
Utrecht
1:36:30
1:36:24
8
Koen Kruijne
Gouda
1:37:24
1:37:18
9
Brett T. Hannigan
CA 94002
1:37:34
1:37:20
10
Mark Sticker
Dinxperlo
1:37:48
1:37:30
11
Rudi de Vries
Varsseveld
1:38:38
1:38:19
12
Peter van Dalen
Deventer
1:40:38
1:40:34
13
Jeroen Brand
Voorthuizen
1:41:23
1:40:57
14
Marcel Kuenen
Elst Gld
1:41:36
1:41:28
15
Paul Zijlmans
Phanos
1:41:37
1:41:30
16
Edwin Van der Graaf
IJsselrunners
1:42:53
1:42:43
17
Peter Schilder
Julianadorp
1:43:47
1:43:04
18
Bart Brouwer
Nederland
1:46:04
1:44:47
19
Klaas van Wingaarden
Varsseveld
1:46:21
1:46:03
20
Jeroen Meeuwsen
Sparta
1:47:37
1:47:22
21
Ronald de Graaf
's-Gravenhage
1:49:28
1:48:42
22
Mark Schultze
Doesburg
1:50:41
1:50:31
23
Jasper Delen
Hoevelaken
1:50:57
1:50:50
24
Theodoor Greiner
Pijnacker
1:52:45
1:52:25
25
Arnoud Van Waardenburg
Loopgroep Groningen
1:52:51
1:52:41
26
Barry van Leeuwen
Distance Runners Voorhout
1:54:06
1:53:16
27
Martin Bovenschen
Veenendaal
1:54:16
1:53:52
28
Jeroen Weber
Distance Runners Voorhout
1:54:45
1:53:55
29
Meindert Oldenburger
Apeldoorn
1:54:51
1:53:44
30
Ruud van de Bree
Gorinchem
1:55:13
1:54:39
31
Paul de Jong
Meppel
1:56:28
1:56:17
32
Vincent Dobbe
Voorburg
1:56:43
1:56:04
33
Tim van van Waard
Voorburg
1:57:26
1:56:47
34
Oleg Sheremet
Amsterdam Zuidoost
1:57:43
1:57:02
35
Wim v.d. Linden
Rheden
1:58:03
1:57:27
36
Jorg de Goey
Duiven
1:58:28
1:57:43
37
Arjan Staadegaard
Renkum
1:59:41
1:58:16
38
Sandor Blanckenburg
Haarlem
2:01:00
2:00:07
39
John van Leeuwen
Santpoort-Noord
2:01:35
2:00:43
40
Eddy Wulfsen
Veluwe
2:02:22
2:01:15
41
Michiel Box
Heerhugowaard
2:03:03
2:02:52
42
Frank Dekker
Arnhem
2:03:45
2:02:45
43
Geert Vesper
Triathlon
2:04:20
2:03:43
44
Ronald van der Goes
Barendrecht
2:04:24
2:03:20
45
Menno van der Meer
Nieuwerkerk ad IJssel
2:04:25
2:03:22
46
Ludo Hekman
Utrecht
2:04:41
2:03:35
47
Jeroen van Els
Haarlem
2:04:55
2:04:17
48
Hans Greve
Haag Atletiek
2:05:02
2:04:16
49
Arno Schoenaker
Doetinchem
2:05:13
2:04:45
50
Richard Vels
Argo
2:05:46
2:05:18
51
Johny Röwer
TION
2:06:54
2:05:36
52
Werner Baars
Keeken
2:07:22
2:06:19
53
Jeroen Pas
Arnhem
2:07:50
2:07:05
54
Wim Geerdink
Utrecht
2:08:00
2:07:13
55
John Peter Voogd
Almelo
2:08:54
2:08:38
56
Jeroen Greven
Argo
2:08:57
2:08:29
57
Erik van den Bosch
Sassenheim
2:10:10
2:09:19
58
Marc van Riel
Loopgroep Wijbosch
2:10:30
2:09:50
59
Joop Engelen
Hylas
2:10:43
2:10:38
60
Jelmer Penninga
Veluwelopers
2:12:06
2:11:17
61
Werner Leermakers
Badhoevedorp
2:12:07
2:11:15
62
Martijn Koppers
Woerden
2:14:36
2:13:31
63
Jacques Valkenburg
Maarssen
2:14:52
2:14:28
64
Theo Braam
Argo
2:15:28
2:14:58
65
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
2:15:53
2:15:09
66
Patrick Jongejan
Zoetermeer
2:16:46
2:16:27
67
Hessel Westera
Leiden
2:17:36
2:17:02
68
Remko Westdijk
Argo
2:17:45
2:17:17
69
Peter Brands
Urk
2:18:59
2:18:33
70
Jaap Windt
Oosterbeek
2:19:04
2:17:44
71
Simon Doorgeest
Zaanland
2:19:18
2:18:07
72
Marcel Boets
Spanbroek
2:20:48
2:19:47
73
Koos van Koldam
Siddeburen
2:20:52
2:19:36
74
Ton Verheezen
Vlaardingen
2:21:47
2:21:05
75
Kjell Neutink
Berkel en Rodenrijs
2:22:04
2:21:43
76
Paul Erkelens
Distance Runners Voorhout
2:22:06
2:21:15
77
Peter Meijer
Fit
2:22:21
2:21:56
78
René de Boer
's-Gravenhage
2:24:49
2:24:31
79
Joop Specht
Spanbroek
2:25:27
2:24:29
80
Johan Jorritsma
Horror
2:25:30
2:24:28
81
Theo Nijhuis
Dieren
2:27:39
2:26:46
82
Erik Kappert
Amersfoort
2:28:57
2:28:06
83
Steve Shaw
Distance Runners Voorhout
2:29:45
2:28:56
84
Jacques Hofs
Breda
2:34:00
2:33:48
85
Maarten Bunt
Groningen
2:34:09
2:33:47
86
Harm Buist
Loopgroep gRUNN
2:34:19
2:33:05
87
Frits Gebhardt
avVN
2:36:22
2:35:03
88
Edwin Bollen
Archeus
2:38:29
2:37:21
89
Alex Tiehuis
TION
2:40:35
2:39:13
90
Rudie Olthof
TION
2:42:53
2:41:31
91
Rob Slabbekoorn
Spijkenisse
2:48:49
2:47:52
92
Henry Dekker
Wanneperveen
2:49:53
2:49:23
18V35, ZA 18 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annelies Wesselink
Zelhem
1:54:39
1:54:31
2
Therese Doppenberg
Athlos
1:56:28
1:55:26
3
Marleen Verplak
Doesburg
1:57:38
1:56:53
4
Astrid Goossens
Varsseveld
1:58:22
1:58:02
5
Bertine Lentink
Brummen
1:59:00
1:58:48
6
Maaike Melenhorst
Gorssel
1:59:00
1:58:48
7
Jet van Haarlem
Distance Runners Voorhout
2:06:53
2:06:03
8
Marije van Leeuwen
Distance Runners Voorhout
2:06:53
2:06:02
9
Jolanda Gerritsen
Enschede
2:06:54
2:05:36
10
Marleen Ter Maten
Barneveld
2:08:00
2:07:25
11
Marjo Huisman
Barneveld
2:08:00
2:07:25
12
Enith Bouwmeesters
TION
2:08:20
2:07:02
13
Petra Roelofs
DE LOPER
2:08:23
2:08:02
14
Wendelien Move Mindful
Argo
2:09:12
2:08:42
15
Erna Beulenkamp
Argo
2:10:21
2:09:52
16
Karin Arnts
Gendt
2:10:30
2:09:50
17
Caroline Swanink
Veluwelopers
2:11:34
2:11:17
18
Connie Meinders
Barneveld
2:13:31
2:12:55
19
Esther Prijs
Harmelen
2:13:49
2:13:05
20
Gerarda van Merkerk
Hengelo Ov
2:14:29
2:13:10
21
Karin Greven
Argo
2:14:32
2:14:03
22
Mirjan de Jong - Kolthof
Spanbroek
2:15:01
2:14:06
23
Marian Reitsma
Groningen
2:17:22
2:17:01
24
Loes Ouwerkerk
Nieuw Scheemda
2:18:06
2:16:50
25
Sheila van Liempt-Slock
's-Hertogenbosch
2:18:21
2:17:06
26
Judith Kimenai
Asten
2:18:29
2:18:09
27
Monica Mak
Spanbroek
2:18:43
2:17:48
28
Mandy Nagengast
Loopgroep Papendal
2:19:05
2:17:44
29
Josine Schreuders
Veluwelopers
2:20:19
2:20:01
30
Jacqueline Wentholt
Dieren
2:20:37
2:19:44
31
Saskia Landman
Archeus
2:21:38
2:20:29
32
Dian Schurink
Archeus
2:21:40
2:20:32
33
Annemarie Sliedrecht
Gouda
2:22:39
2:22:25
34
Gabry Verberne
GVAC
2:22:53
2:21:46
35
Ildiko Baars
Keeken
2:24:22
2:23:19
36
Angelique Reessink
Archeus
2:24:35
2:23:25
37
Astrid Hijlkema
Fit
2:24:39
2:24:33
38
Monique Specht
Spanbroek
2:25:27
2:24:30
39
Esther van Bergen
Horror
2:25:31
2:24:29
40
Erica Rompelman
TION
2:28:02
2:26:41
41
Ria Bussink
Archeus
2:28:50
2:27:40
42
Diana van ‘t Verlaat-Dits
Amersfoort
2:28:56
2:28:05
43
Wilma Markvoort
Veluwelopers
2:30:35
2:29:41
44
Lola de Vriesch
Veenendaal
2:33:30
2:32:25
45
Elske Barkman
TION
2:33:48
2:32:27
46
Frouwkje Herder
LSV Invictus
2:34:36
2:34:23
47
Judith Linterman
Nieuwe Niedorp
2:35:00
2:34:01
48
Lian Gebhardt
avVN
2:36:22
2:35:02
49
Jetske Oenema
AV Heerenveen
2:36:27
2:36:13
50
Monique Tijdeman
Archeus
2:38:29
2:37:21
51
Kaat Schuurman
Atletics Nijverdal
2:41:16
2:41:00
52
Neel van Mourik
Friesland
2:46:05
2:45:00
53
Christa Sjabbens
Spijkenisse
2:47:08
2:46:12
54
Manuela Slabbekoorn
Spijkenisse
2:48:48
2:47:52
55
Violette Brand
Pallas '67
2:49:53
2:49:23
56
Marijke Stormbroek
DE LOPER
2:56:33
2:55:19
57
Saskia van der Veer
Loopgroep gRUNN
3:07:26
3:06:03
25MAN, ZA 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
David Bouman
PAC
1:38:54
1:38:52
2
Jesse Murray
Utrecht
1:50:56
1:50:31
3
Michael Scholten
De Kieviten
1:58:34
1:57:38
4
John Bout
Willemstad Nb
2:04:03
2:04:01
5
Marlon Huijser
Rotterdam Atletiek
2:04:19
2:04:12
6
Kevin Gozems
Leiden
2:06:24
2:06:14
7
Bart Jansen
Eindhoven
2:08:56
2:08:56
8
Gijsbert van der Klis
Dordrecht
2:10:52
2:10:30
9
René Dekkers
Valkenswaard
2:11:41
2:11:10
10
Haldor Doekes
Delft
2:12:19
2:11:23
11
Harro Damstra
Amersfoort
2:18:18
2:17:58
12
Michiel Janssens
Utrecht
2:20:36
2:18:45
13
Marcel van der Burg
Zwolle
2:23:04
2:22:22
14
Siemen von Ditmarsch
Utrecht
2:25:26
2:23:35
15
René Krebber
Wesel
2:25:27
2:25:16
16
Robbert Heijsman
Maassluis
2:27:41
2:27:32
17
Peter Rappoldt
Ede Gld
2:27:51
2:26:53
18
Jaime Gravini
Weert
2:27:58
2:27:06
19
Sijmen Kleiker
Leeuwarden
2:28:05
2:27:28
20
Jasper van de Kamp
Utrecht
2:28:07
2:27:39
21
Robert Verlaan
Voorschoten
2:28:36
2:28:25
22
Evert jan Schouten
Nijmegen
2:31:04
2:30:49
23
Jeroen Geboers
Dordrecht
2:34:28
2:34:07
24
David Oranje
Amsterdam
2:36:40
2:36:28
25
Koen Donders
Veluwelopers
2:37:31
2:36:32
26
Erwin Hondebrink
TION
2:38:06
2:37:20
27
Stefan Daris
Utrecht
2:45:06
2:44:36
28
Derk-Jan Hulsinga
Amsterdam
2:47:25
2:46:37
29
Paul de Zwart
Groningen
2:51:23
2:51:19
30
Lennert Appeltant
Wateringen
2:55:43
2:55:15
31
Pieter Kooiman
Dordrecht
2:56:48
2:56:27
32
Tim Oosterveer
Amsterdam
3:11:20
3:11:05
25VRW, ZA 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tamara van Kleef
Ilion
2:06:56
2:06:52
2
Rachel Snijder
Deventer
2:10:40
2:10:35
3
Sarah Bilson
Utrecht
2:20:14
2:19:49
4
Hinde Haest
Phanos
2:28:25
2:28:21
5
Elise Garton
's-Gravenhage
2:32:24
2:32:10
6
Rosien van Toor
Groningen
2:37:23
2:37:16
7
Casey Grandbois
Amsterdam
2:39:51
2:39:03
8
Diana van Gent
Amersfoort
2:42:05
2:41:34
9
Sascha Grievink
Rotterdam
2:45:49
2:45:00
10
Martijntje Holscher
Amersfoort
2:50:41
2:50:17
11
Ingrid Tovrdonov
Groningen
2:51:22
2:51:18
12
Jiao Mei
Arnhem
3:29:59
3:29:27
25M35, ZA 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Kats
Daventria
1:40:31
1:40:30
2
Maarten Storm
Naaldwijk
1:47:18
1:47:16
3
John van der Vlies
Spirit Oud Beijerland
1:48:17
1:48:16
4
Paul van den Heuvel
Rijswijk Zh
1:59:33
1:59:31
5
Walter Houtzager
Dynamica
2:03:09
2:03:05
6
Eddy Koek
Utrecht
2:03:44
2:03:36
7
Stephan Lukosch
Schipluiden
2:05:01
2:04:45
8
Jon Buis
Oostzaan
2:05:10
2:04:33
9
Uli Hinzelmann
Oberhausen
2:05:36
2:05:27
10
Mels Kroon
Driebergen-Rijsenburg
2:08:10
2:07:50
11
Caio de Graaf
Delta Sport
2:08:58
2:08:47
12
Sander Wools
Gouda
2:09:55
2:09:48
13
Erik Birkhoff
IJsselstein Ut
2:09:59
2:09:54
14
Matthijs Monster
Hellas
2:11:19
2:10:34
15
Ruben Hortensius
Gouda
2:12:02
2:12:00
16
Koene van der Sloot
Gouda
2:14:23
2:13:54
17
Patrick Vroonland
Arnhem
2:14:26
2:14:22
18
Evert van Rijn
Athlos
2:15:55
2:15:49
19
Arjan van der Ent
Groesbeek
2:16:40
2:16:29
20
Gerard Halsema
Roden
2:17:09
2:16:52
21
Andre Kramer
Startbaan
2:17:19
2:16:35
22
Kees de Zeeuw
Phanos
2:18:09
2:18:01
23
Daan Flapper
Amsterdam
2:18:33
2:18:21
24
Johan Zeilstra
Amsterdam
2:19:00
2:18:49
25
Henry Dol
Capelle aan den IJssel
2:19:19
2:19:09
26
Erwin van der Hulst
Alphen aan den Rijn
2:20:35
2:20:16
27
Maarten van der Eijk
Den Hoorn Zh
2:20:43
2:20:28
28
Mike Deubel
Zaandam
2:20:51
2:20:42
29
Roeland Hartman
Rotterdam
2:21:52
2:21:33
30
Hilbert van Krieken
's-Gravenhage
2:22:52
2:19:48
31
Ewoud van Houwelingen
Fortius
2:22:53
2:22:50
32
Henri ter Hofte
Zutphen
2:22:56
2:22:39
33
Patrick van Tuijl
Zwolle
2:23:09
2:22:26
34
Johan van Herk
Veldhoven
2:23:22
2:23:18
35
William Knoeff
Apeldoorn
2:24:04
2:23:37
36
Boudewijn Nijman
Rotterdam
2:24:44
1:53:48
37
Michel Rutte
Tempo
2:24:51
2:24:10
38
Paul de Groen
Rotterdam
2:24:56
2:24:54
39
Erwin Oldenburg
DE LOPER
2:26:02
2:25:59
40
Anne Dijkstra
Rűnom Mantgum
2:27:33
2:26:42
41
Werner Dijkgraaf
Valkenswaard
2:28:01
2:27:27
42
Johan van der Heide
Valkenswaard
2:28:02
2:27:28
43
Marcel Kemp
Maarssen
2:28:37
2:28:31
44
Sander Mulders
Ulft
2:29:03
2:28:03
45
Willem-Jan Storm
Naaldwijk
2:30:42
2:30:39
46
Wim Kuiper
TION
2:31:06
2:30:22
47
Gert Jan Versluis
Leiden
2:31:28
2:30:36
48
Ramiro Ameneiro
Krommenie
2:31:52
2:30:56
49
Frank de Vries
Enschede
2:32:00
2:31:16
50
Jeroen Woortman
Huizen
2:32:14
2:31:51
51
Jan Willem Fransen
Phanos
2:32:20
2:31:33
52
Rob van Wolferen
Loopgroep De Springbokken
2:32:48
2:32:40
53
Hiele Jeroen
Breda
2:33:05
2:32:56
54
Antoine Westerman
Oostvoorne
2:33:11
2:32:56
55
Marco Beenakker
Zaanland
2:33:28
2:32:50
56
Rob van den Dongen
Zaanland
2:33:29
2:32:50
57
Stephan Leijssenaar
TION
2:33:29
2:32:44
58
Tijmen Versluis
Leiden
2:34:30
2:33:39
59
Patrick Goossens
TION
2:34:32
2:33:50
60
Peter Bos
Gaanderen
2:35:00
2:34:21
61
Rogier Linterman
Hoorn Nh
2:35:25
2:34:37
62
Bart Voogel
Haarlem
2:36:27
2:05:09
63
Tim ten Klooster
Zwolle
2:36:35
2:36:33
64
Mart van de Kamp
AV Gouda
2:36:52
2:36:25
65
Willem Snel
Noordkop
2:37:17
2:36:51
66
Cor Kuiper
TION
2:39:15
2:38:32
67
Ron Visch
Gorinchem
2:39:24
2:39:18
68
Jelle Pistoor
Apeldoorn
2:40:17
2:39:21
69
Ronald Aarts
TION
2:40:44
2:39:59
70
Daniel Morpey
Gorinchem
2:41:13
2:41:07
71
Jan Vullings
Ciko '66
2:41:23
2:41:00
72
Peter Gerritsen
Maassluis
2:41:43
2:40:50
73
Robert-Jan van der Zee
Passaat
2:41:45
2:41:03
74
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
2:42:34
2:41:57
75
Mario de Kort
Veluwelopers
2:43:21
2:43:03
76
Andre Klein Kranenbarg
Veluwelopers
2:43:22
2:43:04
77
Mario Brinkbaumer
Amersfoort
2:43:31
2:43:10
78
Rick Mulder
Nijverdal
2:43:41
2:43:10
79
Menno Hornstra
Leiden
2:43:47
2:42:54
80
Robbert Ester
IJsselstein Ut
2:46:43
2:45:56
81
Oosterkamp
Nederland
2:47:33
2:46:55
82
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
2:47:37
2:46:57
83
Stefan Adriaansen
Loopgroep PK
2:48:23
2:47:48
84
Ronald Verweij
IJsselstein Ut
2:48:57
2:48:11
85
Peter Garstenveld
Arnhem
2:49:12
2:48:49
86
Gerre Oldenbeuving
Hengelo Ov
2:49:23
2:48:55
87
Mark Rijsdijk
Hengelo Ov
2:49:24
2:48:56
88
Bonnie Kevenaar
Veluwelopers
2:49:48
2:49:02
89
Bart van Arensbergen
Maarn
2:49:52
2:49:38
90
Jeroen van Bracht
Zaanland
2:52:28
2:21:10
91
Denny Bouw
Sliedrecht
2:55:44
2:54:56
92
Bart van de Ven
Zeist
2:56:35
2:55:49
93
Rien de Wissel
Loopgroep Athletic Point
2:57:02
2:56:03
94
Maarten Peters
Cuijk
2:57:50
2:57:19
95
Frank Janssen
Lisse
2:58:52
2:57:51
96
Ton van den Berg
Loopgroep Aart Stigter
3:00:28
2:59:51
97
Richard Corten
DAK
3:01:20
3:00:26
98
Peter de Jong
Anna Paulowna
3:02:40
3:01:39
99
Jim Scheffer
Leiden
3:03:03
2:57:57
100
Teus Lammertse
Zwolle
3:04:06
3:03:11
101
Cees Bol
Tempo
3:06:40
3:05:59
102
Boris Rieken
Arnhem
3:20:22
3:19:32
103
Eric-Jan Sobels
Barneveld
3:26:52
3:25:55
25V35, ZA 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elsemieke de Vos
Climax
1:56:56
1:56:54
2
Florentine van der Wind
Driebergen-Rijsenburg
2:09:29
2:09:09
3
Brechje Rankenberg
Athlos
2:15:55
2:15:49
4
Anna Green
's-Gravenhage
2:17:47
2:17:18
5
Carleen Weebers
Driebergen-Rijsenburg
2:23:21
2:23:01
6
Esther Schobbe
Loopgroep PK
2:24:12
2:23:37
7
Anita ter Hofte
Hanzesport
2:26:30
2:26:13
8
Kitty Berkhout
Amersfoort
2:27:51
2:27:00
9
Henrieke Bel
Ede Gld
2:28:59
2:28:24
10
Nieves Urtubia Saldias
Zaandam
2:35:30
2:34:35
11
Annelie Weedage
't Harde
2:36:33
2:36:02
12
Krista Voorham
Delta Sport
2:36:55
2:36:45
13
Lieke Weijers
Groesbeek
2:40:45
2:40:33
14
Esther van Bochove
Zaanland
2:41:05
2:40:24
15
Esther Hakvoort
Zaanland
2:41:05
2:40:25
16
Marieke Janssen
Milsbeek
2:41:47
2:41:36
17
Femke Boersma
Lemmer
2:42:16
2:42:03
18
Sylvia Scholten
De Kieviten
2:43:28
2:42:33
19
Anke Bezemer
Son en Breugel
2:43:29
2:43:05
20
Melanie van der Gaag
Maassluis
2:43:45
2:42:52
21
Emily Baldwin
Leiden
2:44:34
2:44:20
22
Tini Visker
Artemis
2:45:09
2:44:45
23
Andrea Bal
Veenendaal
2:46:27
2:46:02
24
Annemieke van Dijk
Zaanland
2:46:50
2:15:31
25
Liset de Graauw
IJsselstein Ut
2:48:21
2:48:17
26
Marinda Gores
Veluwelopers
2:48:30
2:16:56
27
Urtha de Zeeuw
Amsterdam
2:48:57
2:48:49
28
Stefanie Snijders
Doorn
2:49:51
2:49:36
29
Ellen Bos
Gaanderen
2:52:54
2:52:14
30
Lara Catshoek
Amsterdam
2:53:50
2:22:30
31
Door van Drie
Amersfoort
2:54:48
2:53:51
32
Iris jansen
Utrecht
2:55:43
2:55:14
33
Tamara Buschgens
Papendrecht
2:55:44
2:54:55
34
Rachel van der Kaaij
Running Friends company
2:56:11
2:55:40
35
Wendy Hermans
Eindhoven
2:57:41
2:57:27
36
Lisette Cornelissen
Eindhoven
2:57:41
2:57:28
37
Marion Mulder
Emmen
2:59:50
2:59:33
38
Erna Savenije
Klazienaveen
2:59:50
2:59:33
39
Gwen Rieken
Arnhem
3:00:40
2:59:50
40
Marga Corten
DAK
3:01:20
3:00:27
41
Anne-Marie Verlande
DAK
3:01:26
3:00:32
42
Angelique Claasen
DAK
3:01:26
3:00:33
43
Jeannette Kok
Ospel
3:02:29
3:01:57
44
Monique Geerts
Leiden Road Runners Club
3:03:02
2:57:56
45
Annette Oosterwijk
Friesland
3:08:30
3:08:17
46
Evelijn Tjarks
Rotterdam
3:13:39
3:12:38
47
Chantal Weimer
Barneveld
3:26:51
3:25:55
UTKMN, 2-DGS UTK -18KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Bakker
Utrecht
1:25:45
1:25:43
2
Bauke Rietveld
the Hague Road Runners
1:26:07
1:26:05
3
Marijn van der Meer
Utrecht
1:26:17
1:26:16
4
Jaap Norbruis
Utrecht
1:28:47
1:28:46
5
Thijs Groenewegen
Duiven
1:33:21
1:33:05
6
Virgil Topee
Oss '78
1:36:44
1:36:32
7
Leonard Brandhorst
PAC
1:55:03
1:54:29
8
Matthijs Dols
Amsterdam
1:55:53
1:55:37
9
Tim van Leeuwen
Voshaar Outdoor SEC
1:58:22
1:58:11
10
Axel Schotpoort
Veluwelopers
2:40:17
2:39:10
UTKVW, 2-DGS UTK -18KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolien van Hooff
Utrecht
1:30:24
1:30:22
2
Anne Zijderveld
Passaat
1:37:50
1:37:47
3
Judit Dombi
's-Gravenhage
1:54:41
1:53:42
4
Rianne Hulshof
Voshaar Outdoor SEC
1:58:22
1:58:11
5
Elke Vierwind
Didam
2:02:17
2:01:51
6
Laura Vermeulen
OSS-VOLO
2:45:54
2:44:54
7
Amanda Schot
Schagen
2:56:45
3:26:16
UTKM3, 2-DGS UTK -18KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter van den Broek
U-Track
1:35:15
1:35:11
2
Willem Derks
Nederlandse Triathlonbond
1:35:54
1:35:52
3
Joost Keizer
Apeldoorn
1:36:20
1:36:15
4
Jeroen van de Calseijde
Soest
1:37:06
1:37:04
5
John Braham
Phanos
1:37:20
1:37:15
6
Sjaak Betjes
Lycurgus
1:37:55
1:37:51
7
Jasper van de Reep
Driebergen-Rijsenburg
1:39:04
1:39:02
8
Bastiaan van der Star
Marathon Pim Mulier
1:39:33
1:39:28
9
Geert Immerzeel
Eindhoven Atletiek
1:40:59
1:40:51
10
Daan van Bree
Lexmond
1:41:02
1:40:59
11
Boris Fenneman
Slochteren
1:46:04
1:45:59
12
Michel Schippers
Woerden
1:46:56
1:46:51
13
Marcel van der Toorn
's-Gravenhage
1:46:59
1:46:53
14
Dennis Lintvelt
Alphen aan den Rijn
1:53:31
1:53:24
15
Tamas Knapp
's-Gravenhage
1:54:42
1:53:42
16
Maurice Bolte
Utrecht
1:56:30
1:55:42
17
Peter de Koning
Sportief Hardlopen Huizen
1:57:24
1:56:40
18
Rob Hoek
Haarlem
2:02:24
2:02:16
19
Lorenzo Primatesta
AV '40
2:06:46
2:06:23
20
Nils Nijhof
avVN
2:07:27
2:07:07
21
Jeroen Verspuij
Iphitos
2:08:14
2:07:30
22
Huub Keizers
Delft
2:12:27
2:12:04
23
HanZZ Wezendonk
Veluwelopers
2:12:39
2:11:55
24
Egon van Kampen
Veluwelopers
2:12:42
2:11:59
25
Detlef Kley
Bielefeld
2:12:57
2:11:59
26
Jos Oonincx
AVR '90
2:14:42
2:14:36
27
Jeroen Meier
Veluwelopers
2:15:53
2:15:11
28
Pascal Fransen
Pijnacker
2:17:21
2:17:02
29
Arnold van der Kraan
AV '40
2:19:09
2:18:44
30
Bernard Haveman
Utrecht
2:20:29
2:19:31
31
Pieter Adriaanse
Brielle
2:24:34
2:24:02
32
Vincent Janssen
Social Mile
2:25:24
2:24:40
33
Reint van der Vlis
Vlaardingen
2:29:40
2:28:24
34
Stephan Elens
Rhoon
2:45:23
2:44:21
35
Jan Vermeulen
Swolgen
2:45:53
2:44:53
UTKV3, 2-DGS UTK -18KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simche Heringa
U-Track
1:35:15
1:35:10
2
Ilonka Betjes - Langeberg
Lycurgus
1:40:41
1:40:37
3
Acacia Falkena
Triathlon
1:53:00
1:52:24
4
Sharon Bal
Monster
1:56:00
1:55:46
5
Adrie Feenstra
Zutphen
1:57:24
1:56:43
6
Kathleen De Meulemeester
Eke
1:59:46
1:59:09
7
Danielle Schroder
Loopgroep Aart Stigter
2:05:31
2:05:17
8
Eugenie van der Kun
Phanos
2:06:18
2:06:08
9
Marjan Aarnoutse
's-Gravenhage
2:06:46
2:06:23
10
Tineke de Groot
WZK Tri Team Wassenaar
2:10:42
2:10:20
11
Nicolle Boers
's-Gravenzande
2:16:47
2:16:27
12
Diny Kok
Veluwe
2:16:53
2:16:22
13
MOnique Kramer
TAS '82
2:19:14
2:48:45
14
Annemarie Leichtenberg
Maasland
2:23:35
2:22:19
15
Marjolein Paling
's-Gravenhage
2:29:20
2:28:53
16
Brigitte Snel
Vlaardingen
2:29:39
2:28:24
17
Ricky Fox
Utrecht
2:30:07
2:29:30
18
Marjolein Postma
Rheden
2:30:15
2:29:43
19
Babette van der Wijst
Nootdorp
2:31:02
2:30:21
20
Corine Eleveld
Almelo
2:31:02
2:30:24
21
Reny Tertoolen
Fortuna
2:33:34
2:32:19
UTLMN, 2-DGS UTL - 25K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Auke Timmerman
Utrecht
1:54:09
1:54:09
UTLVW, 2-DGS UTL - 25K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Vernhout
Apeldoorn
2:25:16
2:25:04
2
Denise Schreurs
Amersfoort
3:19:45
3:19:19
UTLM3, 2-DGS UTL - 25K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Vlaander
Arnhem
2:04:27
2:04:00
2
Igor Sekeris
Leiderdorp
2:04:58
2:04:24
3
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
2:07:20
2:07:09
4
Xavier Neys
Groningen
2:20:09
2:19:55
5
Michiel van der Blij
Nieuw-Vennep
2:23:23
2:23:14
6
Harmen Kraai
Pallas '67
2:23:41
2:23:35
7
Dennis Scherpenberg
Rotterdam
2:24:54
2:24:49
8
Peter Janssen
Ciko '66
2:25:45
2:25:21
9
Jorrit Wensink
Driel
2:26:58
2:26:50
10
Ties van Elst
De Koplopers
2:32:14
2:31:56
11
Matthijs Kleverlaan
Amsterdam
2:34:46
2:04:30
12
Loek Smit
Assen
2:35:44
2:04:58
13
Olavo Ramos
Rotterdam
2:43:37
2:13:22
14
Ronald Tertoolen
Fortuna
2:43:57
2:42:59
15
Marc Weijmar
's-Gravenhage
2:52:09
2:51:39
16
Jeroen Happel
Ubbergen
2:52:09
2:51:41
17
Johan Kloppenburg
Hardlopen.nl
3:15:11
3:14:49
UTLV3, 2-DGS UTL - 25K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naomi Hendriksen
Hylas
2:14:41
2:14:28
2
Annie Oostenbrink
Friesland
2:23:13
2:22:59
3
Lori Cooper
Elst Gld
2:24:52
2:24:30
DEFMN, DEFENSIE 18 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daniel Hartman
Nederland
1:54:07
1:52:39
DEFVW, DEFENSIE 18 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Gijsberts
Nederland
2:45:19
2:44:15
DEFM3, DEFENSIE 18 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel van Vliet
Nederland
1:40:23
1:39:29
2
Van Broekhoven
Nederland
1:53:39
1:53:28
3
Henk Kooij
Nederland
2:01:25
2:00:07
4
Peter Taai
Nederland
2:06:15
2:05:20
DEFV3, DEFENSIE 18 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sacha Hameleers
Nederland
2:24:10
2:23:06
2
Ingeborg Kamhuisen
Nederland
2:41:03
2:39:58
www.uitslagen.nl
08-07-2018 12:42