Uitslagenlijst 20e Groot Ginkelse Loop

Wekerom - Zaterdag 16 juni 2018

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost de Kleuver
Mila 1
17:48
17:48
2
Ries van Zon
Wageningen
18:19
18:19
3
Marnix Breedveld
Pallas '67
20:05
20:05
4
Wouter Steenbergen
Lunteren
20:07
20:07
5
Patrick Witte
Mila 1
20:26
20:26
6
Roel Timmer
Ede Gld
20:49
20:49
7
Gerhard van der Knijff
Ede Gld
20:57
20:57
8
Henri Ploeg
Ede Gld
21:19
21:19
9
Arjan Elbertsen
Ede Gld
21:47
21:47
10
Maxwell Bayer
Zuidwal
22:01
22:01
11
Marien Koenders
Opheusden
22:03
22:00
12
Gertjan Annot
Ede Gld
22:05
21:48
13
William Steenbergen
Lunteren
22:42
22:38
14
Tjeerd Oosterbroek
Mila 1
22:50
22:50
15
Michiel Grobben
Voorthuizen
22:51
22:45
16
Bob van Rijen
Arnhem
22:54
22:42
17
Gerbert Aalberts
Ede Gld
23:03
22:57
18
Daniel Dijkstra
Ede Gld
23:13
23:07
19
Benno van Velzen
Ede Gld
23:19
23:06
20
Martijn Menken
Pallas '67
23:25
23:25
21
Frans Kraaikamp
Ede Gld
24:16
24:12
22
Ruud ter Braake
Pannerden
25:08
24:58
23
Albert Willigenburh
25:22
25:15
24
Herman Willigenburg
Barneveld
25:44
25:44
25
Bert de Pater
Ede Gld
25:53
25:39
26
Kor Post
Veenendaal
26:39
26:18
27
Sam van Hattum
Climax
26:40
26:20
28
Jeroen Jonkers
Ede Gld
26:52
26:49
29
Martijn Keizer
Zevenaar
27:10
26:58
30
Gerco Blankestijn
Barneveld
27:32
27:25
31
Quirijn Jager
Climax
28:15
28:03
32
Maurits Groot Kormelink
Climax
28:17
28:06
33
Fred Roodbeen
Ede Gld
28:45
28:31
34
Peter Hemmerlé
Ede Gld
28:56
28:45
35
Miki Gazi
Ede Gld
29:19
29:07
36
Joel de Baat
Ede Gld
29:26
29:23
37
Pieter Methorst
Ede Gld
29:47
29:41
38
Maarten Jurgens
Climax
30:50
30:39
39
Jeffrey Bouwmeester
Nijmegen
31:56
31:51
40
Calvin van Hunnik
Veenendaal
32:35
32:26
41
Sven de Groot
Ede Gld
39:15
39:06
M40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rik Wolswinkel
Altis
17:57
17:57
2
Eloi Ribeiro
Pallas '67
21:31
21:31
3
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
21:37
21:37
4
Henk-Jan van Hasselaar
Veenendaal
21:58
21:58
5
Diederik Heij
Oosterbeek
22:20
22:16
6
Leon Verberkt
Ede Gld
23:45
23:38
7
Tijmen van Voorthuijsen
Climax
24:09
24:00
8
Dirk-Jan Robbe
AVA '70
24:34
24:34
9
Peter van der Steen
Climax
25:08
24:54
10
Ed van de Bospoort
Ede Gld
25:33
25:33
11
Jim van de Bunt
Hoevelaken
26:22
26:04
12
Marco Dalpra
Heerhugowaard
26:26
26:26
13
Ruud van Hattum
Ede Gld
26:49
26:29
14
Michiel Teunissen
Climax
26:59
26:55
15
Ivo Bieleveldt
Wageningen
27:41
27:22
16
René Brinkhof
Barneveld
28:57
28:44
17
Frank Bakker
Climax
29:04
28:49
18
Niek Hoeboer
Climax
29:06
28:58
19
Frans Hinnen
Arnhem
29:08
29:05
20
Marcel Jongejan
Vlaardingen
29:37
29:23
21
Job de Kleuver
8tot12 team 1
29:37
29:29
22
Reinoud van den Heuvel
Climax
30:19
30:10
23
Jaap Jongeneel
Ede Gld
30:19
30:05
24
Theo van der Veer
Climax
31:41
31:38
25
Olaf Kop
Zeist
32:50
32:43
26
Ernest David
Climax
33:17
33:05
27
Willem Hogeboom
Ede Gld
33:22
33:15
28
Joop Buunk
Bennekom
34:13
34:02
29
Jan van der Vaart
Maasland
35:49
35:34
30
Johan van Santen
avVN
36:37
36:31
31
Bert de Brouwer
Climax
37:54
37:39
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke Schultink
Nijmegen
21:47
21:47
2
Aukje Steijvers
Maasbree
23:42
23:42
3
Jorieneke van Klaveren
Ede Gld
25:20
25:14
4
Carolien Meerveld
Lunteren
26:35
26:19
5
Laura Jonkers - Morren
Ede Gld
26:41
26:37
6
Patricia Harteveld
Ede Gld
28:53
28:50
7
Mariska Verpaalen
Hoevelaken
28:55
28:37
8
Willemien de Ruiter
Ede Gld
28:59
28:53
9
Michelle Bulthuis
Emmerich-Elten
29:13
29:00
10
Eva Wagemans
Loenen Gld
29:19
29:06
11
Esther Boon
Climax
29:33
29:20
12
Iris van Steenbergen
Utrecht
30:01
29:52
13
Nienke Roseboom
Ede Gld
30:03
29:53
14
Henrieke Prost
Ede Gld
30:11
29:57
15
Pauline Kraaikamp
Ede Gld
30:13
30:09
16
Marcella van Soolingen
Mila 1
30:14
30:14
17
Melanie Lemmert
Arnhem
30:17
30:05
18
Chantal Janssen
Rheden
30:21
30:07
19
Magdalena Birkl
Ede Gld
31:02
30:42
20
Nynke van der Veer
Climax
31:41
31:38
21
Emma Pluim
Otterlo
32:33
32:24
22
Els van Schaik
Ingen
33:12
33:04
23
Leonie Willemsen
Climax
33:19
33:05
24
Ina Slopsema
Diepenveen
33:40
33:29
25
Danielle Blotenburg
Stroe
34:01
33:56
26
Jantina van Capellen
Ede Gld
34:10
33:57
27
Jorinne van Elk
Duiven
34:16
34:04
28
Melanie Schimmel
Climax
34:49
34:37
29
Hanneke Klingenberg-Hoogstede
Wageningen
35:01
34:06
30
Bojoura Roks
Veenendaal
35:34
35:18
31
Angela van Roekel
Lunteren
38:50
38:40
V40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sylvia Hootsen
8tot12 team 1
27:18
27:09
2
Nelly Beerepoot-Commandeur
Mila 1
27:29
27:29
3
Yolanda van Baardwijk
Climax
27:31
27:28
4
Rosalinde van Kralingen
Wageningen
27:41
27:22
5
Gerrie van Voorthuizen
Veenendaal
27:50
27:46
6
Marijke Steenbergen
Lunteren
27:52
27:47
7
Ingrid Kaptein-Aalders
Barneveld
28:38
28:34
8
Marleen van Rijn
Ede Gld
29:15
29:00
9
Dineke Mulder
Climax
29:33
29:19
10
Silvia Hordijk
Tiel
29:44
29:33
11
Margriet van Wonderen
8tot12 team 1
30:16
30:08
12
Fräncis Toorenburgh
Climax
32:04
31:48
13
Danielle Deckers
Tiel
32:11
32:00
14
Marlies Guiljam
Kesteren
32:18
32:01
15
Liesbeth van Roekel
Climax
32:18
32:10
16
Nancy Omtzigt
Climax
33:06
32:56
17
Jolanda Hallers
Bennekom
33:09
32:57
18
Monique Jansen
Climax
33:17
33:03
19
Celest Oldenhuis
Ede Gld
33:32
33:16
20
Jantine Mosterd
Ede Gld
34:00
33:46
21
Saskia Eimers
Climax
34:24
34:09
22
Mariska van Hoeflaken
Climax
34:50
34:38
23
Miranda Slopsema
Leersum
35:19
35:09
24
Audrey Edelman-Slotboom
Wageningen
35:27
34:32
25
Regi de Brouwer
Climax
35:28
35:13
26
Carla Jongejan
Vlaardingen
35:49
35:34
27
Mandy Milikan
Avantri
35:53
35:46
28
Corry Huffels
Amersfoort
36:05
35:56
29
Jennie de Gunst
Climax
37:45
37:32
30
Marian de Kleuver
Climax
38:15
38:07
31
Yvonne Schreuder
Ede Gld
38:50
38:40
32
Corrie Hulstein
Otterlo
43:26
43:16
33
Mida Palm
Ede Gld
45:01
44:50
MAN, 10.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent Hardeman
Ede Gld
40:50
40:49
2
Leendert Jan de Wilde
Utrecht
41:44
41:44
3
Gerben van der Jagt
Ede Gld
43:57
43:56
4
Niek Kleinhesselink
AVA '70
44:30
44:27
5
André van Kats
Loopgroep Aart Stigter
45:32
45:31
6
Maarten Smulders
Climax
45:38
45:37
7
Eric Wubs
Ede Gld
46:46
46:34
8
Corné van Maren
Ede Gld
46:55
46:46
9
Johannes Baas
Kootwijkerbroek
47:49
47:41
10
Sofiane Rhouma
Arnhem
47:51
47:50
11
Jasper Vink
Cuijk
47:51
47:50
12
Joran Lise
Ede Gld
48:14
48:08
13
Ronald Haalboom
Fast & furious 1
48:52
48:33
14
Kas Gorissen
Bennekom
48:53
48:45
15
Kees-Jan van Heerikhuize
Veenendaal
49:32
49:18
16
Tom Prinsen
Arnhem
50:27
50:20
17
Bas Achtereekte
Deventer
50:29
50:24
18
Steven Dijkman
Wenum Wiesel
51:08
50:59
19
Dylan Katerberg
Apeldoorn
51:13
51:10
20
Rowdy Aartsen
Arnhem
51:32
51:16
21
Derrick Dijkman
Twello
51:51
51:41
22
Peter Kooistra
Ede Gld
52:21
52:11
23
Melle de Graaf
Heelsum
53:30
52:15
24
Bas Geitenbeek
Beuningen Gld
53:31
53:29
25
Thom Mutgeert
Arnhem
53:36
53:26
26
Sander van der Lippe
Ede Gld
53:49
53:34
27
Wilco Agteres
Ede Gld
54:28
54:07
28
Vincent van Lienden
Utrecht
54:44
54:32
29
Tom van Steen
Pallas '93
54:45
54:35
30
René van Beersum
Arnhem
54:52
54:45
31
Job Seinen
Arnhem
54:52
54:44
32
Chris Smit
Ede Gld
56:05
55:52
33
Martin Cromwijk
Ede Gld
56:13
56:07
34
Bram Snijders
Ede Gld
56:58
56:38
35
Dempsey de Koning
Ede Gld
57:00
56:55
36
Arnaud van Gelder de Neuf
Ede Gld
57:07
56:47
37
Calvin Kuijpers
Dieren
57:45
57:41
38
Jasper Hoegen
Elst Gld
58:01
57:53
39
Geert Wubs
Ede Gld
58:52
58:31
40
Thijs Nabben
Amsterdam
59:05
58:53
41
Jerome Wout
Huissen
59:16
59:10
42
Jorn Moret
Culemborg
59:59
59:46
43
Gerben Woudt
Ede Gld
1:00:22
1:00:13
44
Mats Cobussen
Huissen
1:02:44
1:02:39
45
Peter Tolk
Zaanland
1:06:12
1:05:55
M40+, 10.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Weij
Climax
44:56
44:54
2
Gerrit Dijkslag
AVA '70
45:18
45:15
3
Mart Meijboom
Fast & furious 1
45:22
45:22
4
Henk Faas
Fast & furious 1
45:28
45:27
5
Patrick Schoots
Astylos
45:40
45:38
6
Frederik te Hennepe
46:09
46:08
7
Boudewijn Bosgoed
Fast & furious 1
46:59
46:57
8
Arjen Ruiter
Wageningen
47:13
47:11
9
Dirk van Roekel
Ede Gld
47:22
47:19
10
Hans Kamperman
Nieuwegein
48:11
48:06
11
Olivier Walravens
Astylos
48:20
48:18
12
Han Kampman
Zwolle
49:57
49:42
13
Geert-Jan Vogel
Fast & furious 2
50:03
50:02
14
Dik Top
8tot12 team 2
50:04
50:01
15
Marcel Zwietering
Pallas '67
50:08
50:00
16
Tim Steenbergh
Toppers 10,5
50:29
50:25
17
Spencer Buitink
Montfoort
50:32
50:25
18
Kees de Wit
Fast & furious 1
50:46
50:43
19
Evert Schipper
Fast & furious 2
52:19
52:00
20
Peter Achterberg
Ede Gld
52:31
52:15
21
Rob Stofberg
Clytoneus
52:31
52:22
22
Alex van de Hel
Huissen
53:09
53:02
23
Jaap Looijen
Almere
53:48
53:40
24
Reinier Aartsen
Arnhem
54:08
53:53
25
Arie Cuppen
Pallas '67
54:19
54:08
26
Simon van Boven
Nijkerk Gld
54:37
54:27
27
Wim van den Brink
Ede Gld
54:38
54:19
28
Gerard Kuipers
Ede Gld
54:41
54:21
29
Peter van Steen
Ede Gld
54:45
54:35
30
Huig Bouter
Lamkampioenen team 1
54:54
54:46
31
Gerrit Overeem
Voorthuizen
55:01
54:54
32
Bart van den Hurk
Astylos
55:40
55:23
33
Peter van Westering
De musketiers
55:42
55:37
34
Jos van der Stege
Lamkampioenen team 1
55:48
55:40
35
Dirk Jan Wijnen
Wageningen
55:50
55:34
36
Roy Stroeve
Arnhem
56:08
56:05
37
Andy Mourik
Ede Gld
56:36
56:17
38
Martin Gommer
Climax
56:38
56:13
39
Kees Cuperus
Ede Gld
56:51
56:31
40
Jan Visser
De musketiers
57:03
56:59
41
Johan de Jong
Ede Gld
57:06
56:59
42
Jan Krul
Climax
57:34
57:17
43
Bert Koopmans
Arnhem
57:44
57:34
44
Kees van Nieuwamerongen
's-Gravenhage
57:55
57:42
45
Dennis vd Kleut
Barneveld
58:07
57:53
46
Wilbert van den Beld
De musketiers
58:13
58:09
47
Dimitry van Mansum
Beusichem
58:34
58:18
48
Jules de Kort
Wageningen
58:37
58:22
49
André Hilberink
Fast & furious 2
58:46
58:27
50
Michel Bilstra
8tot12 team 2
59:03
58:59
51
Sander Luchtenburg
Ede Gld
59:04
58:56
52
Zafer Demirel
Fast & furious 2
59:29
59:10
53
Wouter Jonk
Utrecht
59:33
59:26
54
Tom Kersbergen
Climax
59:56
59:38
55
Wido Kelderman
Ede Gld
1:00:19
1:00:04
56
Peter Maassen
Apeldoorn
1:00:39
1:00:27
57
Ronald Bouw
Veenendaal
1:00:47
1:00:36
58
Pieter Bakhuizen vd Brink
De musketiers
1:01:05
1:00:52
59
Mark Paauwe
Climax
1:01:13
1:01:03
60
Jos Woudenberg
Climax
1:01:37
1:01:25
61
Hans Krijt
Ede Gld
1:02:17
1:02:06
62
Kees van Voorthuizen
Veenendaal
1:02:38
1:02:29
63
Marc van Berkel
Nijmegen
1:02:57
1:01:43
64
Joppe Schouten
Amersfoort
1:03:41
1:03:27
65
Guido de Kok
Ede Gld
1:04:31
1:04:16
66
Rienk Broekhuizen
Ede Gld
1:05:00
1:04:45
67
Kjel Postema
Climax
1:05:08
1:05:06
68
Cees Methorst
avVN
1:05:23
1:05:09
69
Tjeerd-Harm van den Hoek
Climax
1:05:32
1:05:09
70
Theo Dijkstra
Climax
1:05:32
1:05:09
71
Gerrit Kuiper
Oostzaan
1:06:12
1:05:55
72
Cees van der Windt
Ophemert
1:06:45
1:06:34
73
Michel Poot
Arena Atletiek
1:06:45
1:06:34
74
John Vlottes
Apeldoorn
1:06:53
1:06:40
75
Hans Muhlhaus
Gendt
1:08:03
1:07:59
76
Joop Paans
Ede Gld
1:08:20
1:08:14
77
Jan Hooijberg
Hem
1:13:14
1:13:04
78
Abe Stienstra
Apeldoorn
1:19:07
1:18:46
79
Teus Oosterwijk
Dordrecht
1:28:10
1:23:05
80
Rien de Koning
Dordrecht
1:28:10
1:23:05
81
Anne-Martijn Reemeijer
Dordrecht
1:28:10
1:23:05
VROUW, 10.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daniëlle Haenen
Pallas '67
48:32
48:24
2
Sofie van der Plaat
Utrecht
49:10
49:08
3
Maaike Gorissen
Bennekom
50:01
50:01
4
Erlinde Scheps
Arnhem
50:38
50:36
5
Jannie Frenken
Grave
52:36
52:20
6
Marijke den Brok
Barneveld
54:50
54:46
7
Sanne Klomp
Amersfoort
55:53
55:50
8
Sabine Thissen
Barneveld
57:04
57:00
9
Laura De Jong
Ede Gld
57:54
57:50
10
Mieke Brethouwer
Ede Gld
1:00:24
1:00:19
11
Jolanda van Ginkel
Utrecht
1:01:06
1:01:00
12
Fenja Huizinga
Wageningen
1:01:58
1:01:46
13
Jadzia van Prehn
Bennekom
1:02:32
1:02:31
14
Aline Meiling
Putten
1:03:31
1:03:27
15
Vera Trieling
AV Wijchen
1:04:16
1:04:11
16
Sabrina Maassen
Apeldoorn
1:04:33
1:04:21
17
Katja Roozemaal
Arnhem
1:04:36
1:04:26
18
Nikki Driessen
Westervoort
1:04:57
1:04:52
19
Carmen van den Eerenbeemt
Hooglanderveen
1:05:58
1:05:43
20
Jelena Drazetic
Ede Gld
1:07:05
1:06:43
21
Noortje Bakker
Arnhem
1:07:27
1:07:08
22
Sabrina Onstein
Arnhem
1:07:28
1:07:23
23
Lonneke Muhlhaus
Gendt
1:08:03
1:07:59
24
Leonie Brunekreef
Arnhem
1:09:07
1:09:00
25
Nicolet Rance
's-Gravenhage
1:14:14
1:14:03
26
Nienke Grootenboer
Ede Gld
1:15:38
1:15:34
V40+, 10.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isabella van Schothorst
Toppers 10,5
50:24
50:22
2
Adrie Polack
Toppers 10,5
51:09
51:06
3
Karin van der Goot
Pallas '67
54:22
54:12
4
Petra van Dijk
Toppers 10,5
54:56
54:52
5
Melinde Hilberink
Fast & furious 2
55:18
54:59
6
Wieke van Oordt
Lamkampioenen team 1
58:21
58:04
7
Lucie Viet
Lamkampioenen team 1
58:23
58:07
8
Gonnie Daniels
Putten
58:44
58:40
9
Klazien Alkema
Ede Gld
59:02
58:56
10
Rina van Hekezen
Lamkampioenen team 1
59:09
58:52
11
Nathalie Groetelaers
Utrecht
59:33
59:08
12
Gerda van Voorst
Bennekom
1:00:39
1:00:34
13
Marian Hazeleger
8tot12 team 2
1:00:59
1:00:54
14
Margit Ashman-Govers
Climax
1:01:48
1:01:35
15
Gon van Nek
Loopgroep Aart Stigter
1:01:48
1:01:39
16
Aleida Alfrink-Goettsch
Nijkerk Gld
1:02:08
1:01:56
17
Boudien Zijlstra
Amersfoort
1:02:37
1:02:22
18
Jolanda van Bergen
Climax
1:02:40
1:02:34
19
Hetty van Nieuwamerongen
's-Gravenhage
1:03:16
1:03:03
20
Van der Eems
Amersfoort
1:03:47
1:03:31
21
Esther van der Meulen
8tot12 team 2
1:04:04
1:03:59
22
Magreet Wind
Leeuwarden
1:04:18
1:03:55
23
Gera van Boven
Nijkerk Gld
1:04:55
1:04:44
24
Natasja Duits
Wekerom
1:05:14
1:05:05
25
Rita Achterberg
Ede Gld
1:05:23
1:05:06
26
Dicky Hols
Harskamp
1:05:41
1:05:20
27
Martine van Roshum
Loopgroep Bunnik
1:05:47
1:05:41
28
Linda Van den Top
Ede Gld
1:05:50
1:05:43
29
Anke van der Ploeg
8tot12 team 2
1:06:26
1:06:22
30
Judith Klostermann
Climax
1:06:31
1:06:12
31
Monica van den Engel
De musketiers
1:07:01
1:06:47
32
Rieneke Ankersmit
Arnhem
1:08:46
1:08:24
33
Yvon Passe
GAC Hilversum
1:09:05
1:08:57
34
Nicolette Liebheit
Climax
1:09:52
1:09:33
35
Monique Dibbelink
Velp Gld
1:09:53
1:09:38
36
Riemke Boonstra-Verheijen
Duiven
1:10:58
1:10:36
37
Mirjam Stroeve
Arnhem
1:11:51
1:11:40
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben van Oeveren
Mila 2
1:19:05
1:19:05
2
Wilfred Bruil
VAV
1:22:00
1:22:00
3
Marijn Hulsegge
Mila 2
1:24:45
1:24:45
4
Harm Roseboom
Mila 2
1:25:59
1:25:58
5
Thomasvan Tent
2BFit
1:26:50
1:26:49
6
Iljo Fluit
Ede Gld
1:27:06
1:27:04
7
Pieter Kodde
PAC
1:33:18
1:33:12
8
Jorn Bronsvoort
Bathmen
1:35:36
1:35:34
9
Richard van Nugteren
's-Gravenhage
1:35:44
1:35:40
10
Rick van Voorst
Mila 2
1:38:06
1:38:04
11
Rick Campman
Klarenbeek
1:38:42
1:38:26
12
Wouter van Putten
Nijmegen
1:39:09
1:38:46
13
Martijn Mens
Zevenaar
1:40:15
1:40:07
14
Joris de Baat
AV Wijchen
1:43:12
1:43:07
15
Erwald Boer
Arnhem
1:43:36
1:43:27
16
Frits van der Klis
Sliedrecht
1:43:46
1:43:36
17
Tim van Heumen
Veluwe
1:45:07
1:44:55
18
Dylan Lamers
Oosterbeek
1:46:52
1:46:49
19
Patrick Hemmelder
Emmen
1:46:53
1:46:30
20
Ties de Vaan
Generaal Michaelis
1:47:25
1:47:22
21
Wouter Burgwal
Mila 3
1:47:33
1:47:28
22
Johan Wisgerhof
Ede Gld
1:47:56
1:47:53
23
Gerben Uijl
Woudenberg
1:48:05
1:47:59
24
Niek Franz
Lettele
1:49:01
1:48:48
25
Ivo Stob
De Meern
1:49:01
1:48:58
26
Thijs Wiegers
Wijk bij Duurstede
1:49:01
1:49:00
27
Fedde Matthijssen
Arnhem
1:49:37
1:49:13
28
Michiel Kallenberg
Cifla
1:49:41
1:49:38
29
Gijs van Gent
Wageningen
1:49:44
1:49:31
30
Majo Vittek
Wageningen
1:51:12
1:51:00
31
Sai Jansen
Ciko '66
1:51:24
1:51:20
32
Hans Punt
Ede Gld
1:53:15
1:52:59
33
Wim Veerman
Wageningen
1:53:49
1:53:40
34
Harm-Jan van Veldhuizen
VAV
1:57:53
1:57:46
35
Rick Steins
Arnhem
1:59:25
1:59:24
36
Jelmer Verschure
Woerden
2:00:48
2:00:46
37
Hugo Snikkers
Leidschendam
2:01:30
2:01:26
38
Marc Van Nieuw-Amerongen
Veenendaal
2:12:04
2:11:50
39
Rowin Soekhlal
Huissen
2:25:24
2:25:13
40
Nico Roks
Veenendaal
2:28:09
2:27:46
41
Wouter Nijhof
Loenen Gld
2:30:46
2:30:36
M40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco van Nek
Loopgroep PK
1:21:25
1:21:25
2
Maurits de Ruiter
GAC Hilversum
1:27:15
1:27:14
3
Jan van Voorst
Bennekom
1:29:09
1:29:06
4
Laurens Beerepoot
Lamkampioenen 2
1:29:39
1:29:38
5
Ed de Niet
Rijswijk Zh
1:31:10
1:31:10
6
Rutger Thung
Vlaardingen
1:32:22
1:32:21
7
Herman Prangsma
Toppers 21,1
1:33:46
1:33:43
8
Klaas Draaijer
De Gemzen
1:33:55
1:33:53
9
Wilco Lammers
Toppers 21,1
1:34:19
1:34:16
10
Rob Laport
Arnhem
1:35:19
1:35:16
11
Gerard van den Berg
Kampen
1:35:54
1:35:53
12
Emil Rooijackers
Nijmegen Atletiek
1:35:57
1:35:55
13
René Vergouwe
Toppers 21,1
1:37:21
1:37:12
14
Bart van den Berg
Nijmegen
1:38:01
1:37:59
15
Henk Leerkes
Ciko '66
1:38:34
1:38:09
16
Wouter Rouwhorst
Borculo
1:39:12
1:39:03
17
Jasper Koedam
Nijmegen Atletiek
1:39:35
1:39:33
18
Cees Meeuwisz
Lunteren
1:39:54
1:39:35
19
Frans de Heij
Ede Gld
1:40:25
1:40:19
20
Arthur Jansen
Toppers 21,1
1:40:25
1:40:15
21
Theo van Berghen
Argo
1:40:42
1:40:38
22
Herbert Koerhuis
Algemene Bathmense SV
1:40:48
1:40:43
23
Ruud Bongers
Tiel
1:41:18
1:41:08
24
Joost Ale
Lamkampioenen 2
1:41:22
1:41:13
25
Joos de Bakker Mei
Amersfoort
1:41:37
1:41:35
26
Jacco van Haveren
Climax
1:41:38
1:41:29
27
Rens van Gendt
Arnhem
1:41:57
1:41:53
28
Jan Jeuken
Nijmegen Atletiek
1:42:19
1:42:16
29
Dick Buter
Nijkerk Gld
1:42:41
1:42:33
30
Léon de Baat
Wijchen
1:43:13
1:43:07
31
Marcel Hendriks
AV '34
1:43:41
1:43:32
32
Ronald Walhout
Ede Gld
1:44:57
1:44:35
33
Jos Stuyt
Pallas '67
1:45:36
1:45:31
34
Eddy van Bemmel
Mila 3
1:47:33
1:47:29
35
Johan Derriks
Lamkampioenen 2
1:48:22
1:48:21
36
Jeroen Rams
Climax
1:48:48
1:48:37
37
Gerard Engels
Wijchen
1:49:17
1:49:10
38
Edwin Kwak
Argo
1:49:34
1:49:30
39
Ron van den Berk
's-Hertogenbosch
1:49:40
1:49:22
40
Wilco Jacobs
's-Gravenhage
1:50:09
1:49:51
41
Hans van Ginkel
Ederveen
1:50:14
1:49:59
42
Edwin van der Plas
Cifla
1:50:18
1:50:02
43
Eric Schussler
Mila 3
1:50:20
1:50:16
44
Henk van der Steen
Dolichos
1:51:33
1:51:25
45
Paul ten Brink
Wijk aan Zee
1:51:43
1:51:29
46
Niels van de Water
Lunteren
1:52:32
1:52:18
47
Alwin Oerlemans
Woerden
1:52:41
1:52:19
48
Willem Jonker
Ede Gld
1:52:44
1:52:31
49
Jos Raedts
Echteld
1:53:12
1:52:54
50
Ben van der Heide
Argo
1:53:43
1:53:39
51
Maarten Griffioen
Toppers 21,1
1:54:02
1:53:46
52
Dick van Hilten
Lamkampioenen 2
1:54:14
1:54:07
53
Joop Ernst
Pallas '67
1:54:17
1:54:11
54
Gerrit Dijkerman
Nijmegen Atletiek
1:54:57
1:54:47
55
Marcel Biesterveld
Ede Gld
1:55:03
1:54:34
56
Erik Bakelaar
Ede Gld
1:55:34
1:55:25
57
Jan Kaat
De Gemzen
1:55:52
1:55:49
58
Jelte Zeilstra
Wageningen
1:56:09
1:56:01
59
Pieter Albers
Dordrecht
1:56:19
1:56:08
60
Theo Kortleve
Dordrecht
1:56:19
1:56:08
61
Ben van den Hoogen
Climax
1:56:25
1:56:13
62
Nol Janssen
Gendt
1:56:35
1:56:19
63
Stephen Tews
Leidschendam
1:56:45
1:56:38
64
Rob Verheijen
Duiven
1:57:05
1:56:50
65
Johan van Veldhuisen
Lunteren
1:57:15
1:57:00
66
Gert de Bas
Achterveld
1:57:42
1:57:35
67
Mark Jan de Graaf
Apeldoorn
1:57:50
1:57:32
68
Wim Scheerder
DE LOPER
1:58:12
1:57:54
69
Markus van der Burgh
Oudewater
1:58:21
1:58:05
70
Ed de Jong
Wageningen
1:58:43
1:58:34
71
Fred Johannes
Lunteren
2:00:09
1:59:46
72
Bert Vlijm
Doornspijk
2:00:17
2:00:15
73
Marien van Andel
Langerak Zh
2:02:06
2:02:00
74
Alfred Gaasbeek
Climax
2:02:26
2:02:05
75
Jan Kluft
IJmuiden
2:02:29
2:02:15
76
Adriaan de Ruiter
Heelsum
2:03:26
2:03:09
77
Richard Coonen
Hilversum
2:03:41
2:03:19
78
Albert Aalbers
Utrecht
2:03:59
2:03:44
79
Nemi van der Reest
Veluwe
2:05:32
2:05:19
80
Remco van Limburg
Arnhem
2:05:35
2:05:24
81
Ron Holling
De Koplopers
2:07:16
2:07:11
82
Peter Feil
Pallas '67
2:08:01
2:07:51
83
Ron van Eeuwijk
Dordrecht
2:08:20
2:08:09
84
Jan Willem Tukker
Hoevelaken
2:08:53
2:08:41
85
Edward Ruigrok
Amersfoort
2:08:54
2:08:46
86
Johan Burghouts
Nijmegen
2:08:57
2:08:41
87
Wessel Stob
De Meern
2:09:20
2:09:04
88
Jaap Knoop
Nijkerk Gld
2:10:22
2:10:02
89
Leendert Versluijs
Renkum
2:12:55
2:12:33
90
Richard Hordijk
Tiel
2:15:24
2:15:12
91
Ronald Krijkamp
Amersfoort
2:19:50
2:19:34
92
Henk Jan Kamphuis
Oldebroek
2:20:42
2:20:21
93
Peter Haasdijk
Beusichem
2:22:04
2:21:44
94
Dave Laurier
Bennekom
2:24:43
2:24:23
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Fibbe
De Gemzen
1:35:51
1:35:49
2
Viviën Bouma
NSAV 't Haasje
1:37:23
1:37:21
3
Marieke van Hunen
Mila 2
1:39:23
1:39:20
4
Francis Naron
Lamkampioenen 2
1:42:09
1:42:08
5
Noortje Creemers
Eindhoven
1:46:24
1:46:09
6
Lotte Woittiez
Nijmegen
1:49:39
1:49:36
7
Anita Neutel
Voorthuizen
1:51:34
1:51:19
8
Mirjam Reitsma
Harderwijk
1:52:56
1:52:50
9
Maartje van Roessel
Schijndel
1:53:53
1:53:36
10
Nikki Aalberts
Winssen
2:05:25
2:05:01
11
Ilonka van Houwelingen
Ede Gld
2:05:40
2:05:35
12
Lisette Elfvering
Velp Gld
2:11:07
2:10:49
13
Jacobine Heldoorn
Harderwijk
2:17:56
2:17:49
14
Serpil Cicek
Arnhem
2:17:56
2:17:51
15
Roos van Steenbergen
Mila 3
2:20:26
2:20:19
16
Ramona van den Arend
Bennekom
2:23:24
2:23:05
17
Samantha de Haas
Arnhem
2:45:04
2:45:00
V40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline KleinGunnewiek
Nijmegen Atletiek
1:40:23
1:40:21
2
Marieke Luijkx
Wijchen
1:41:06
1:41:01
3
Carla Oonk
Wageningen
1:44:03
1:43:55
4
Berna Brandts
Ciko '66
1:49:11
1:49:10
5
Petra Kortenoeven
Amersfoort
1:49:50
1:49:42
6
Mariët Bosschers
Cifla
1:50:24
1:50:09
7
Will Elsman
Hengelo Gld
1:54:42
1:54:33
8
Angelique Steentjes
Twello
2:01:35
2:01:23
9
Nicole de Baat
Wijchen
2:01:45
2:01:39
10
Jeannette Eikelboom
Climax
2:08:41
2:08:30
11
Els van der Lelij
Utrecht
2:08:44
2:08:30
12
Linda de Vries
Hooglanderveen
2:08:54
2:08:45
13
Anneke Boumeester
Arnhem
2:11:07
2:10:48
14
Monique VIsser
Doorwerth
2:12:55
2:12:33
15
Majet Spoelder
Triathlon
2:19:51
2:19:32
16
Karin Dekker
Arnhem
2:23:55
2:23:37
17
Dorine Tolboom
Hoevelaken
2:27:38
2:27:25
Opmerkingen over de uitslagen graag mailen naar info@grootginkelseloop.nl
www.uitslagen.nl
16-06-2018 22:55