Uitslagenlijst Genneperhuysloop

Gennep - Zaterdag 16 juni 2018

V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Siemons
Nijmegen Atletiek
22:36
2
Lotte van Orsouw
Schaijk
22:57
3
Yvonne Steegh
Venray
23:29
4
Jaydee Leenders
ATV Venray
25:44
5
Jetske Janssen
Beers Nb
28:43
6
Anneke Kranenbroek
Bergen Lb
32:57
7
Renee Roosengarten
Gennep Atletiek
33:06
8
Maaike Hendriks
Gennep Atletiek
33:15
9
Monica Liebers
Gennep Atletiek
33:59
10
Hanneke Deen
Gennep Atletiek
40:13
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lizette Robben
Cuijk
22:37
2
Lianne Ariesen
Veenendaal
24:23
3
Rian Hebben
Overloon
24:41
4
Els Wiegel
Voorschoten
25:31
5
Lissette Maas
Nijmegen
26:52
6
Mirjam van der Wielen
Schaijk
27:30
7
Marije Hartog
Sporting Boxmeer
29:02
8
Anneloes de Haan
Gennep Atletiek
33:18
9
Conny Kuijpers
Gennep
33:28
10
Elke de Best
Gennep Atletiek
33:58
M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjors Thielen
ATV Venray
17:22
2
Ralph Steegh
Wellerlooi
17:40
3
Tom van Deurzen
Heijen
18:01
4
Mitchell van Oudenaarden
Etten-Leur
18:16
5
Tom Ariesen
Veenendaal
19:31
6
Stan Vrugt
Gennep
21:24
7
Robert Hopman
Gennep
21:51
8
Demano Vervoort
Gennep
22:14
9
Joost Vrugt
Gennep
22:31
10
Frank Cornellissen
Sint Anthonis
22:45
11
Mark Hoos
Huissen
23:25
12
Tim Manders
Vierlingsbeek
23:28
13
Tijs Kerkhoff
Gennep
24:14
14
Arjan Hendrikx
Gennep
26:40
15
Michel Peters
Gennep Atletiek
27:28
16
Sander Nefkens
Gennep
28:13
17
Max Visser
Oeffelt
28:20
18
Thom Hermens
Gennep
32:55
19
Jan Lillik
Wijchen
33:07
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Wansem
Etten-Leur
19:33
2
Jos de Groot
De Rips
19:44
3
Mart van Rooij
ATV Venray
19:48
4
Marcel van Elst
Boxmeer
20:50
5
Robert van Orsouw
Schaijk
20:52
6
Jos Hebben
Overloon
20:54
7
Theo Toonen
Siebengewald
20:58
8
Jan Poels
ATV Venray
21:16
9
Eric Sommers
Olympus Land van Cuijk
21:35
10
Rene Aben
Sporting Boxmeer
21:41
11
Guido Verdijck
Sporting Boxmeer
21:45
12
Eugéne Roelofs
Sporting Boxmeer
22:06
13
Gidy Lamers
Olympus Land van Cuijk
22:34
14
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
22:41
15
Roy Schaeps
Boxmeer
22:46
16
Anton Gerrits
Rijkevoort
24:37
17
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
25:00
18
Jan vos
GAC Gemert
25:14
19
Jos Thielen
Wanssum
25:19
20
Piet Aarts
Wanssum
25:23
21
Hans Weijers
Milsbeek
26:13
22
Geert Heijsterman
Gennep Atletiek
28:14
23
Frank Weimar
Best
30:25
24
Boy Janssen
Gennep Atletiek
32:24
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne van der Wijst
ATV Venray
49:00
2
Angelique van Geest
Molenhoek Lb
53:48
3
Ivon Hermsen
Venray
1:03:59
4
Marleen Verbakel
Boxmeer
1:04:35
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christianne Kemner
Katwijk Nb
46:21
2
Mientje van Haare
Wanroij
49:26
3
Marian Kerkhof
Mill
50:30
4
Katja Franssen
Venray
54:57
5
Thea Verstegen
Olympus Land van Cuijk
1:01:58
M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn van de Pol
Boxmeer
38:47
2
Sjors Thielen
Venray
38:49
3
Roy Dennemans
ATV Venray
38:56
4
Joost Bovee
ATV Venray
39:06
5
Tim Manders
Olympus Land van Cuijk
39:50
6
Pim van den oever
Oploo
39:53
7
Bennie Leenders
Bergen Lb
40:46
8
Thijs Bisseling
Boxmeer
42:22
9
Andrzej Lulko
Boxmeer
42:38
10
Dave peters
Maashees
44:15
11
Arjan de Lauw
ATV Venray
44:29
12
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
44:40
13
Seppe Mulders
Gennep
45:31
14
Jaap Mulders
Gennep
45:32
15
Jerome Sahertian
Gennep
45:37
16
Kevin Houtveen
Molenhoek Lb
53:40
17
Maxim Sahertian
Zwolle
54:00
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Kerkhof
Mill
38:05
2
Peter van Hensbergen
Milsbeek
41:30
3
Rene Cornelissen
Sint Hubert
43:18
4
Jacco Teerling
Gennep
43:46
5
Hennie van der Cruijsen
Gennep Atletiek
44:08
6
Joop van den Heuij
Sporting Boxmeer
44:19
7
Frans Versteegen
Sporting Boxmeer
47:14
8
Eugene Roelofs
Boxmeer
47:49
9
Henk Bernards
Gennep
50:57
10
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
51:28
11
Jan Kusters
Vianen Nb
52:04
12
Jan van Haare
Beers Nb
54:47
13
Danny Taminiau
Venray
54:51
BJ, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rixt Abe
Gennep
1:04
JJ, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn van de Pol
Boxmeer
4:01
2
Siem Koelemeij
Ottersum
4:06
3
Tim Kremers
Gennep Atletiek
4:07
4
Luuk van Rossum
Ottersum
4:15
5
David Nagelhout
Gennep
4:21
6
Jesper Hartog
Boxmeer
4:29
7
Tristan Konings
Gennep Atletiek
4:36
8
Caspar van Gelder
Gennep Atletiek
4:48
9
Zoef Aben
Gennep
4:52
10
Lasse Hartog
Boxmeer
4:59
JM, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaate Mulders
Gennep Atletiek
3:33
2
Diede Mulders
Gennep
3:45
3
Jikke Scholte
Gennep Atletiek
4:23
4
Maartje Koelemeij
Ottersum
4:40
5
Sterre Giebels
Gennep Atletiek
4:49
6
Pheline Konings
Gennep
7:30
Aanpassingen mail paulp32@yahoo.com
www.uitslagen.nl
22-06-2018 22:05