Uitslagenlijst Positif Dwars Door Dongen

Dongen - Zaterdag 16 juni 2018

GR1 M, GR. 1 M 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Derks
Heilig Hartschool
2:15
2
Lila Ozga
Heilig Hartschool
2:26
3
Julia Rombouts
J.J. Anspach
2:28
4
Benthe Rehwinkel
Heilig Hartschool
2:28
5
Lena Westerveen.
Achterberg
2:43
6
Fame van Iersel
Heilig Hartschool
2:45
7
Lise Wouters
Achterberg
2:52
8
Daantje Otten
J.J. Anspach
2:55
9
Danielle van Leijsen
Noorderpoort
4:18
GR1 J, GR. 1 J 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mels le Sage
Biezenkring
1:58
2
Noah Farla
Heilig Hartschool
2:10
3
Ruben Strijbos
Noorderpoort
2:12
4
Glenn Parade
Achterberg
2:18
5
Roan Thijs
Biezenkring
2:22
6
Mees Brugman
Achterberg
2:24
7
Noud Andries
Heilig Hartschool
2:31
8
Luuk Andries
Heilig Hartschool
2:32
9
Abel Lammers
J.J. Anspach
2:32
10
Kani Mermer
Wegwijzer
2:37
11
Bas Verschure
St. Janschool
2:39
12
Jibbe Wijsen
J.J. Anspach
2:41
13
Otis Buitendijk
Wegwijzer
3:01
14
Julian Bosboom
J.J. Anspach
3:23
GR2 M, GR. 2 M 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Heurter
Biezenkring
1:48
2
Pleun Emmen
Achterberg
1:57
3
Jazz van Iersel
Heilig Hartschool
2:03
4
Sofie Oomens
Achterberg
2:05
5
Louke Maas
J.J. Anspach
2:09
6
Guusje Brugman
Achterberg
2:17
7
Elin Dusee
Achterberg
2:20
GR2 J, GR. 2 J 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seb Wijsen
J.J. Anspach
1:52
2
Semi Mermer
Wegwijzer
1:57
3
Noah Kam
Heilig Hartschool
2:11
4
Michiel Daver
J.J. Anspach
2:16
5
Tim Wouters
Achterberg
2:25
GR3 M, GR. 3 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn van Dongen
J.J. Anspach
3:53
2
Elisa Thijs
Biezenkring
4:46
3
Mali Buitendijk
Wegwijzer
5:40
GR3 J, GR. 3 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ties Versluis
Achterberg
3:28
2
Niek Verharen
J.J. Anspach
3:28
3
Radek Ozga
Heilig Hartschool
3:29
4
Ramon Derks
Heilig Hartschool
3:32
5
Tim Heurter
Biezenkring
3:52
6
Levy Panis
Vlinderboom
3:56
7
Stijn Melsen
Vlinderboom
4:04
8
Tijmen Bosboom
J.J. Anspach
4:30
9
Xavier Lammers
J.J. Anspach
4:50
10
Liam le Sage
Biezenkring
5:06
GR4 M, GR. 4 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olivia Lauffer
Wegwijzer
3:25
2
Bente Maas
J.J. Anspach
3:52
3
Zoë Otten
J.J. Anspach
3:54
4
Isa Rehwinkel
Heilig Hartschool
4:12
GR4 J, GR. 4 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anton Albers
Wegwijzer
3:40
2
Mick Mekes
Biezenkring
3:47
3
Lucas Kam
Heilig Hartschool
4:03
4
Goof Schoormans
Heilig Hartschool
4:09
5
Jens de Bie
J.J. Anspach
4:15
6
Rembrandt Noordanus
Noorderpoort
4:32
GR5 M, GR. 5 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadya Lauffer
Wegwijzer
3:02
2
Lisa Bakour
Wegwijzer
3:39
3
Kirsten Verharen
J.J. Anspach
3:57
4
Lisse Versluis
Achterberg
4:05
GR5 J, GR. 5 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Rehwinkel
Heilig Hartschool
3:20
GR6 M, GR. 6 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva den Boer
J.J. Anspach
3:14
GR6 J, GR. 6 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn van Dongen
Noorderpoort
2:57
2
Floris den Boer
J.J. Anspach
3:01
3
Julian Balk
J.J. Anspach
3:09
4
Nick Welling
Achterberg
3:11
5
Jurre Verschure
St. Janschool
3:29
GR7 M, GR. 7 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen de Bie
J.J. Anspach
3:04
2
Dasha Lauffer
Wegwijzer
3:10
3
Renée Kramer
SG De Keyzer
3:42
GR7 J, GR. 7 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siebe Kleisterlee
Wegwijzer
2:55
2
Joris Baalmans
Springplank
3:25
3
Remco van Oosterbosch
Willem Wijs
3:34
GR8 M, GR. 8 M 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Heilig Hartschool
2:46
GR8 J, GR. 8 J 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Rosenbrand
Heilig Hartschool
3:02
SM400, SM 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonoor van der Linden
Atledo
1:58
2
Marleen Okkerman
Atledo
2:36
3
Marjolein Faro
Atledo
3:16
SJ400, SJ 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris van Eden
Atledo
2:41
SM800, SM 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Noorlag
Atledo
3:34
2
Bianca in 't Groen
Atledo
4:36
3
Rachelle Ramakers
Atledo
5:53
SJ800, SJ 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit Heijkant
Atledo
3:08
2
Hans Andries
Atledo
5:07
MPC, MPC 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoë Otten
Atledo
5:04
JPC, JPC 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Winnubst
Spiridon
3:56
2
Radek Ozga
Atledo
4:33
3
Ramon Derks
Atledo
4:37
4
Jort Griep
Scorpio
4:52
5
Jelle Jansen
Atledo
4:54
6
Goof Schoormans
Atledo
6:25
JPB, JPB 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joeri van Helderen
Atledo
4:18
2
Fenn Oerlemans
Atledo
4:40
MPA, MPA 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jill Paulus
Atledo
3:43
2
Tessa van Helderen
Atledo
4:38
3
Renée Kramer
Atledo
4:40
JPA, JPA 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boris Griep
Scorpio
3:47
2
Loek Graafmans
Spiridon
3:52
3
Dario Ehrismann
Spiridon
3:52
JJD, JJD 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kasper Baalmans
Atledo
6:29
2
Milan van Rooy
Attila
8:10
MJC, MJC 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bieke Schipperen
Scorpio
5:26
JJC, JJC 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
5:23
2
Micha Kooistra
Tilburg Road Runners
6:13
3
Roan van Vessem
Scorpio
6:28
4
Bengt Kramer
Atledo
6:31
JJB, JJB 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb de Jong
Tilburg Road Runners
4:48
JJA, JJA 1609
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max van Helmond
De Langstraat
4:55
EM M, EM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Kramer
Atledo
6:36
2
Frits van der Velden
Atledo
7:44
3
Bert Smits
Nederland
11:35
EM V, EM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nancy Peeters
Dongen
5:53
2
Linda Hazenberg
Atledo
6:20
3
Ingrid den Oudsten
Spiridon
6:29
TR.5M, TRIMMERS 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik van der Heijden
Parcival
17:07
2
Stephan Admiraal
SoliPharma 1
17:31
3
Mike Rasenberg
Attila
17:42
4
Ruud Looijmans
Enforce
17:53
5
Sierd Sikkema
Loopgroep Aart Stigter
18:10
6
Jasper van Laarhoven
SoliPharma 2
18:15
7
Eric de Jong
Enforce
18:18
8
Martijn Flipsen
SoliPharma 1
18:29
9
Paul Konijnenburg
Nederland
18:33
10
Tim Baijens
Kloosterpad 1
18:38
11
Wouter Stokkermans
SoliPharma 1
19:04
12
Sijmen Doorakkers
SoliPharma 2
19:19
13
Adam Stam
ACW '66
19:31
14
Francois Nooten
Scorpio
19:34
15
Willem Boekholt
Enforce
19:48
16
Sander Wijsen
Roxbouw
20:33
17
Peter Kramer
Medifit 1
20:37
18
Bas van den Bosch
avVN
20:56
19
Benno Snepvangers
SoliPharma 1
21:01
20
Jop van Gastel
Kloosterpad 1
21:01
21
Peter Honcoop
Spiridon
21:04
22
Bruno Mortier
Kloosterpad 2
21:06
23
Cas Verbunt
Roxbouw
21:08
24
Robbie op de Weegh
Oosterhout Nb
21:10
25
Michel Verheezen
Fortuna
21:13
26
Hidde Vos
Kloosterpad 1
21:17
27
Dave Wijdemans
21:23
28
Wojtek Prekop
Enforce
22:28
29
Maikel Rombouts
Kloosterpad 1
22:32
30
Tim Heijs
Roxbouw
22:35
31
Eric van Ree
22:53
32
Luud Rutten
Atledo
22:54
33
Jeroen Farla
Atledo
22:57
34
Thom Koreman
Raamsdonksveer
22:58
35
Daan Andries
Dongen
23:16
36
Rein van der Lee
23:40
37
Mark van der Wegen
Nederland
23:40
38
Loet Birker
Kloosterpad 2
23:50
39
Tom Jansen
Atledo
23:58
40
Rocky Verhagen
Roxbouw
24:07
41
Fred Kramer
Roxbouw
24:08
42
Rick Dusee
Nederland
24:33
43
Jelger Ansems
Atledo
24:36
44
Tiemen Pos
Positif 1
24:44
45
Richard Hendriks
24:54
46
Jeroen de Smit
Atledo
25:26
47
Jan Sestig
25:27
48
Mark Schalken
25:53
49
Albert Snelders
Atledo
26:01
50
Niels Jacobs
Atledo
26:17
51
Jack van Dongen
Atledo
26:19
52
Anton Rombouts
Atledo
26:25
53
Ad de Jong
Medifit 1
26:33
54
Perry van Beek
Atledo
26:54
55
Robert Zwekars
Atledo
26:54
56
Jeroen van der Eerden
Kloosterpad 2
27:17
57
Jurgen Bosboom
Dongen
28:09
58
Ton Kemmeren
Nederland
29:05
59
Job Herrmann
Kloosterpad 2
29:31
60
Theus van Soelen
Positif 1
29:37
61
Jurgen Bressers
Atledo
31:19
62
Eduard Oerlemans
Atledo
31:34
63
Hans Kik
Sprang-Capelle
31:51
64
Jacobus van Klaveren
avVN
32:42
65
Dirk Janssen
Tilburg
33:39
66
Christ Timmermans
Brattinga Bloemen
34:23
67
Geert van Krevelen
Dongen
34:37
68
Michel Sanders
Atledo
35:20
69
Johan Rijneveld
Positif 1
37:11
70
Toon Kimenai
Brattinga Bloemen
37:24
71
Eugene van den Brand
Atledo
37:54
TR.5V, TRIMMERS 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rowan van Dongen
SoliPharma 2
21:21
2
Monique van Beurden
Spiridon
21:44
3
Nadia Marzguioui
Ilion
22:54
4
Linda Brugman
Atledo
22:54
5
Meriam Janssen
Medifit 1
23:45
6
Crissy Vos
Scorpio
24:05
7
Hanneke Konijnenburg
Nederland
24:06
8
Anniek Baijens
Kloosterpad 3
25:08
9
Eva den Boer
Atledo
25:22
10
Annette Jansen
Atledo
25:25
11
Regine van Boxel
25:50
12
Danielle van Poppel
Positif 1
25:59
13
Sabine van Schilt
Halsteren
26:07
14
Maud van Eck
Tilburg
26:16
15
Alja Poklar
Parcival
26:26
16
Dorien Kramer
Atledo
26:50
17
Joke van Gils
Nederland
27:08
18
Jeanine Kuijpers
Atledo
27:45
19
Ineke Maas
27:55
20
Marjolein Maas
Attila
27:57
21
Anita Klink
28:07
22
Desiree Langerwerf
Brattinga Bloemen
28:07
23
Lotje Birker
Kloosterpad 3
28:44
24
Shabnam Ghahramani
Kloosterpad 3
28:54
25
Nellie Oomens
Atledo
29:14
26
Arien Netten
Atledo
29:15
27
Renske van Soelen
Positif 1
29:37
28
Hanna van Kerkhof
Dongen
30:04
29
Tiny Rutten
Atledo
30:12
30
Dora van Schijndel3
Brattinga Bloemen
30:55
31
Hilde Gerards
Tilburg
30:59
32
Linda Kooijman
Atledo
31:04
33
Kelsey Oerlemans
Atledo
31:04
34
Lia Loonen
31:19
35
Heide de Leeuw
Atledo
31:32
36
Thirza Kik
Sprang-Capelle
31:51
37
Joyce Luijten
Hem en Haar Kappers
32:18
38
Sietske Feenstra
Hem en Haar Kappers
32:18
39
Lizzy Pijnenburg
Dongen
32:19
40
Britty Boudewijns
Breda
32:19
41
Anouk Van der Heijden
Atledo
32:32
42
Fieke Baars
Hem en Haar Kappers
32:57
43
Colinda Thielen
33:37
44
Angela Sterrenburg
33:37
45
Vivien Scheerders
33:38
46
Floortje Geers
Dongen
33:39
47
Nicole Emmen
Dongen
34:14
48
Lia Timmermans
Brattinga Bloemen
34:23
49
Claudia Grootzwagers
Dongen
35:22
50
Paula van de Brand
Brattinga Bloemen
36:06
51
Minke Emmen
Atledo
36:08
52
Eveline Willems
36:21
53
Claudia Smits
Atledo
36:28
54
Trix Hoppenbrouwers
Atledo
36:28
CA J1, TRIMMERS 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Friso Burghout
Nederland
24:07
2
Finn Horbach
Nederland
24:07
3
Mathijs van Haperen
24:10
4
Joan Norden
Nederland
38:17
CA M1, TRIMMERS 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van Erp
Nederland
38:16
2
Demi Kastelijns
Nederland
38:19
3
Fleur van Uum
Nederland
38:21
CA J2, TRIMMERS 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick den Boer
Nederland
22:48
2
Finn Loddens
Nederland
22:49
3
Daan de Bresser
Nederland
23:01
4
Lasse Meerburg
Nederland
24:15
5
Sjoerd Wijnings
Nederland
24:30
6
Tom van Boven
Nederland
24:32
7
Dijck Peeters
Nederland
26:17
8
Joop van der Pluijm
Nederland
26:25
9
Lucas van Haperen
Nederland
26:28
10
Roel de Jong
Nederland
27:26
11
Ruben Oomes
Nederland
27:56
12
Tim Schoenmakers
Nederland
27:56
13
Jip van Riel
Nederland
27:57
14
Tico Schellekens
Nederland
27:58
15
Jasper van Lisdonk
Nederland
28:09
16
Sem Geerts
Nederland
29:38
17
Lucas van Hoppe
Nederland
29:38
18
Bradley den Ouden
Nederland
34:42
19
Alwin Kemmens
Nederland
35:13
20
Princewill Aynk
35:35
21
Jari van Laarhoven
Nederland
35:38
22
Luuk Verschuren
Nederland
35:39
23
Thijs van Meel
Nederland
36:55
CA M2, TRIMMERS 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Huijben
Nederland
25:09
2
Nikki Schellekens
Nederland
26:02
3
Daphne Pijnenburg
Nederland
29:09
4
Marie-Claire Lambregts
Nederland
29:49
5
Simone Riemslag
Nederland
31:35
6
Jade van Wijk
Nederland
31:35
7
Fabienne Balk
Nederland
34:37
8
Amber Buijs
Nederland
35:15
9
Liza Bezemer
Nederland
35:49
CA J3, TRIMMERS 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Merkx
22:33
2
Luca van Vugt
Nederland
22:33
3
Stach Maas
Nederland
23:58
4
Dennis van Loon
Nederland
23:59
5
Ryan Verstijnen
Nederland
24:12
6
Sjors van Tilburg
Nederland
24:13
7
Cihan Kaysi
Nederland
24:23
8
Jens van Dongen
Nederland
24:42
9
Jaap Leeggangers
Nederland
25:48
10
Koen IJpelaar
Nederland
26:42
11
Guus van Schijndel
Nederland
27:34
12
Quinten van Zon
Nederland
28:34
13
Miguel Costa
Nederland
28:46
14
Sep van Wanrooij
Nederland
29:11
CA M3, TRIMMERS 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathilde Vilain
Nederland
23:49
2
Iris van Dongen
Nederland
24:41
3
Rachel van Nunen
Nederland
26:18
TR.10, TRIMMERS 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis van Noije
Babor Beauty Spa 1
37:18
2
Corné Fijneman
Tilburg Road Runners
41:58
3
Rik Leemans
42:32
4
Iwan Groenen
43:13
5
Hans Brouwers
43:45
6
Rudi Kuijpers
Medifit 2
43:52
7
Patrick Jacobs
43:55
8
Ralf van Zon
Atledo
43:58
9
Eric van Dorsselaer
Babor Beauty Spa 1
45:05
10
Harold den Boer
Babor Beauty Spa 1
45:40
11
Bart Kokx
Atledo
45:54
12
Dirk Jan Rombouts
Babor Beauty Spa 2
45:56
13
Derk Boschman
Positif 2
46:19
14
David Eldred
ACW '66
46:27
15
Madelinde Buijs
Nederland
46:30
16
Jan Kooijman
Atledo
46:41
17
Remco Bonten
47:17
18
Mireille de Korte
Dongen
47:49
19
Hans Lodewijks
Babor Beauty Spa 2
48:19
20
Erik van Wanrooij
Babor Beauty Spa 2
48:27
21
Marly de Lijser Hannink
IJzendijke
48:34
22
Wouter Derks
48:54
23
Maarten Derks
49:31
24
Marjo Leijten
Medifit 3
49:37
25
Jacqueline Stouten
Medifit 3
49:39
26
Loek Pos
Positif 2
49:53
27
Patrick Hobo
50:40
28
Rob van Iersel
Dongen
50:54
29
Jolanda in 't Groen
Waspik
51:08
30
Arian in 't Groen
Waspik
51:09
31
Ivonne de Bruin
Positif 2
51:27
32
Patrick van Aker
Boxtel
51:29
33
Toon Cornelissen
Atledo
52:17
34
Jos Broos
Atledo
52:17
35
Tonny Baalmans
Atledo
53:06
36
Goof Hobo
53:23
37
Alex Oomens
Dongen
53:31
38
Pieter de Graaf
Atledo
53:35
39
Hein Gepkens
53:42
40
Annie Janssen
Babor Beauty Spa 2
54:06
41
Ton van Erp
Oisterwijk
54:24
42
Ingrid Verhoeven
Positif 2
54:48
43
Louis van Ekkendonk
54:53
44
Rene Hermans
Nederland
55:46
45
Michel Lee
Attila
55:51
46
Jan van der Put
Nederland
55:53
47
Rene Bosman
Positif 2
56:12
48
Erica Westerhoven
Atledo
56:53
49
Marco Verschure
Dongen
56:53
50
Erik Emons
Dongen
58:35
51
Karen Eldred
ACW '66
58:58
52
Sandra Bogers
Atledo
59:54
53
Hans Geerts
Dongen
1:00:34
54
Ghislaine van Rooij
Attila
1:01:23
55
Angelique den Boer
Atledo
1:01:54
56
Irene Sprangers
Atledo
1:04:03
57
Tom Dalenberg
Atledo
1:04:11
58
Sjan den Boer
Atledo
1:23:30
59
Jan Andries
Babor Beauty Spa 1
1:23:31
HSEN, HSEN 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley De Kerpel
Heist-op-den-Berg
32:00
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
33:52
3
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
34:31
4
Marc Janssen
Scorpio
36:17
5
Ralph Jacobs
Medifit 2
40:25
6
Bram Denissen
Atledo
45:25
7
Christian le Sage
Mindful Run Dongen
46:09
M35, M35 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Maas
Spiridon
32:46
2
Tom Huijben
Scorpio
35:11
3
Henk van der Stelt
Scorpio
35:36
4
Robert-Jan Gras
Spiridon
37:08
5
Joel Geurts
Sprint
37:34
6
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
39:04
7
Conor Garvey
Medifit 2
43:48
8
Gijs Paaimans
Atledo
47:12
M45, M45 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
39:43
2
Anton Bogers
Mindful Run Dongen
39:55
3
Bas Barten
Spiridon
41:25
4
Toine van Gils
Medifit 2
41:47
5
Ben Barendse
Mindful Run Dongen
50:00
6
Martie Reuvers
Atledo
50:38
7
Albert de Rooij
Mindful Run Dongen
51:24
8
Rzemieniecki
51:53
M55, M55 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
37:18
2
Mark van de Ven
Attila
39:50
3
Cees van Gageldonk
Spiridon
42:15
4
Friedy de Jong
Medifit 2
42:46
5
Joop Mathon
Scorpio
43:23
6
Ad Kieboom
Scorpio
43:57
7
Johan van Wanrooij
Mindful Run Dongen
48:04
8
Jack Stokkermans
Positif 2
48:14
9
Peter Vanderstaak
Tilburg Road Runners
51:07
10
Jan van Liempt
Atledo
51:46
M65, M65 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Jong
Medifit 3
44:34
2
Andre Aarts
Scorpio
57:19
VSEN, VSEN 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikki Bagchus
DAK
44:35
V35, V35 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal de Lange
Tilburg Road Runners
42:26
2
Marloes de Jong
Medifit 3
49:25
V45, V45 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
41:31
2
Lianne Ivens
ACW '66
44:41
3
Loes Vingerhoets
Achil '87
45:52
4
Inge Schipperen
Scorpio
47:10
CA J1, EM CAMBR. 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Berden
Nederland
6:29
2
Ivan den Oudsten
6:57
3
Thijs Kleijn
Nederland
8:20
4
Patrick Sengers
Nederland
9:51
5
Kaya Smeets
Nederland
10:07
6
Tom Kuijer
Nederland
10:50
CA M1, EM CAMBR. 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sifkie Graafmans
6:31
2
Anouk Andeweg
6:38
3
Lieke van Seters
Nederland
7:04
4
Marloes Rutgers
7:40
5
Esmee Tuijtelaars
Nederland
10:04
6
Elise van Helderen
Nederland
10:50
7
Melissa Blom
Nederland
10:53
8
Zoe Blom
Nederland
10:56
9
Anouk van den Broek
Nederland
11:24
10
Ashley Stoffels
Nederland
11:24
11
Iris Morel
Nederland
11:25
12
Pascale Spruijt
Nederland
11:26
CA J2, EM CAMBR. 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cesar Willemen
Nederland
6:25
2
Anton van de Vijver
Nederland
6:26
3
Josse de Wijs
Nederland
6:47
4
Philip de Kort
Nederland
6:48
5
Koen Verhoeven
Nederland
6:49
6
Max Haarbosch
Nederland
6:53
7
Yannoe van Dongen
Nederland
6:54
8
Dinan van der Schaft
Nederland
6:57
9
Joris IJpelaar
Nederland
7:14
10
Wout Zom
Nederland
7:16
11
Nouri Chahid
Nederland
7:20
12
Koen van Deventer
Nederland
7:57
13
Daan Marcelissen
8:01
14
Sander van Raamsdonk
Nederland
8:07
15
Tim van Gils
Nederland
8:49
16
Kane de Bresser
Nederland
9:22
17
Leon Ibisi
Nederland
9:30
CA M2, EM CAMBR. 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vivian Ghijsens
Nederland
5:00
2
Amy van Brunschot
Nederland
5:00
3
Chloe Aarden
Nederland
5:00
4
Sofie van Boxel
Nederland
6:29
5
Nora Stoffels
Nederland
6:29
6
Nienke Berkelmans
Nederland
6:30
7
Tessa van Gool
Nederland
6:30
8
Maartje van Haren
Nederland
6:41
9
Fenne Peters
Nederland
6:48
10
Eva van Strien
Nederland
6:59
11
Fleur Kuijpers
7:19
12
Ghylaine van der Schans
Nederland
7:50
13
Floor Baas
Nederland
7:51
14
Fem van Leijsen
Nederland
7:51
15
Nienke van Rijswijk
Nederland
7:51
16
Maud van der Ven
Nederland
7:51
17
Roos Tennebroek
Nederland
8:04
18
Jasmijn van Haasteren
Nederland
8:09
19
Luna Schellekens
Nederland
8:12
20
Jill van de Koog
Nederland
8:13
21
Sam Oostelbos
Nederland
8:13
22
Nina van de Ven
Nederland
8:13
23
Janneke Ringens
Nederland
8:14
24
Pien van Leeuw
Nederland
8:18
25
Marit van den Kieboom
Nederland
8:32
26
Britt Marijnissen
Nederland
8:37
27
Emma Lynn van Mierlo
Nederland
8:38
28
Shelly Broers
Nederland
8:38
29
Maartje Smolders
Nederland
8:40
30
Suzanne Raaijmakers
Nederland
8:41
31
Karlijn van de Laar
Nederland
9:14
32
Karlijn van Buuren
Nederland
9:16
33
Britt van Wanrooij
Nederland
9:21
34
Marieke Simon
Nederland
9:22
35
Samantha Sestig
Nederland
9:33
36
Gitte Grootswagers
Nederland
11:18
37
Amber Theuns
Nederland
11:20
CA J3, EM CAMBR. 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tur van der Koogh
6:57
2
Mustafa Karildar
Nederland
7:09
3
Jesse Verdijk
Nederland
7:21
4
Thomas van Pijnburg
Nederland
7:59
5
Thomas Andrieu
Nederland
8:05
6
Felix Immers
Nederland
8:09
7
Corneel Willemse
Nederland
8:23
CA M3, EM CAMBR. 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carmen van Dooren
Nederland
6:45
2
Pleun van Dongen
Nederland
7:14
3
Amber van Tilborg
Nederland
8:29
4
Guilietta Kovacic
Nederland
8:29
5
Noelle Schenk
Nederland
10:13
6
Celina van Gool
Nederland
11:30
7
Sophia Raab
Nederland
11:36
8
Naomi Boluijt
Nederland
16:27
9
Maider Mirailh
Nederland
16:31
10
Aya Akechar
Nederland
16:32
11
Kayleigh Buijs
Nederland
16:33
www.uitslagen.nl
27-06-2018 14:55