Uitslagenlijst Veluwezoomtrail 2018

Dieren - Vrijdag 15 juni 2018

11MAN, ZA 11 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeffrey Kersaan
Apeldoorn
49:52
49:36
2
Alexander Schrader
Spankeren
51:59
51:52
3
Dennis Broeke
Maarssen
55:55
54:48
4
Frank Dercksen
Breda
59:33
58:54
5
Patrick Versluis
Utrecht
59:34
58:28
6
Toine Bos
Rotterdam
59:57
59:04
7
Rik Bloemendaal
Zelhem
1:00:23
1:00:05
8
Simon van Beek
Koog aan de Zaan
1:03:09
1:03:06
9
DaniŽl Jordens
Veluwelopers
1:23:37
1:22:27
11VRW, ZA 11 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Mebelder
Utrecht
56:43
56:18
2
Anke Hendriks
AV Wijchen
57:23
57:00
3
Simone Pelgrim
Beekbergen
1:01:22
1:01:17
4
Marjan van der Star
Enschede
1:02:15
1:01:54
5
Irith Duden
Vorst
1:04:27
1:03:42
6
Marit Verschoor
Zevenaar
1:05:02
1:04:47
7
Lieke Bouwens
Oss '78
1:05:28
1:05:19
8
Cindy Berghuizen
Vleuten
1:07:28
1:07:19
9
Elke Wezendonk
Duiven
1:10:09
1:09:27
10
Aukelien Visser
Apeldoorn
1:12:08
1:11:46
11
Antonia Tšnzer
Amsterdam
1:12:21
1:11:32
12
Amanda Schwalm
Amsterdam
1:12:22
1:11:31
13
Martina Paulin
Amsterdam
1:12:22
1:11:33
14
Tasha Bekkers
Bergharen
1:13:02
1:12:38
15
Hanne Oosterveer
Weesp
1:13:24
1:12:51
16
Anne Rappoldt
Utrecht
1:14:57
1:14:32
17
Linda Huisman
Zevenaar
1:15:28
1:14:44
18
Ellen van de Wolfshaar
Amersfoort
1:15:31
1:14:44
19
Linda Hendriks
Bergharen
1:15:33
1:15:09
20
Marjolijn Kramp
Arnhem
1:15:45
1:14:48
21
Lisa Metheuver
Schiedam
1:18:35
1:18:02
22
Aranka Grootendorst
Boskoop
1:19:52
1:18:43
23
Daisy Belt
Wassenaar
1:20:59
1:20:18
24
Miranda Frederiks
Amsterdam
1:22:29
1:21:24
25
Celine de Die
Amsterdam
1:30:03
1:28:48
26
Louise de Die
Amsterdam
1:30:03
1:28:48
27
Esmeralda Vis
Rotterdam
1:47:26
1:47:26
28
Vera Westerhof
Nijmegen
1:49:50
1:48:45
11M35, ZA 11 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Egas
Amersfoort
48:07
48:05
2
Wouter Ribbink
Veluwelopers
48:27
48:26
3
Egon Meuleman
De Keien
49:28
49:24
4
Alex Kersaan
Apeldoorn
53:07
52:52
5
Jan Groot
Altis
53:30
53:27
6
Renť van Alfen
Veluwelopers
53:31
53:19
7
Wesly Bolder
Duiven
53:50
53:07
8
Hans de Graaf
Duiven
56:04
56:00
9
Bob Schoor
Apeldoorn
57:22
56:59
10
Joost van den Brink
De Gemzen
57:33
57:25
11
Patrick Pater
De Keien
58:30
58:23
12
Mike Schreven
Zevenaar
58:35
58:30
13
Frank Deenen
Westervoort
58:42
58:32
14
Thomas Nieuwenhuijzen
Westervoort
58:42
58:32
15
Evert van Donk
Ede Gld
1:00:49
1:00:38
16
Jan Lankwarden
Apeldoorn
1:01:02
1:00:40
17
Carlo van Dijk
Oldebroek
1:02:31
1:01:45
18
Michiel Reynders
Rotterdam
1:03:30
1:02:55
19
Peter Oosterveer
Wageningen
1:03:33
1:02:59
20
Gerrit Valenteijn
Zaanland
1:04:14
1:04:10
21
Christiaan Wolters
Arnhem
1:04:33
1:04:17
22
Mark van Boxtel
Nijmegen
1:05:12
1:04:40
23
Joris van de Vrande
Elst Gld
1:05:41
1:05:23
24
Vincent van der Heijde
Amsterdam
1:05:42
1:05:19
25
Rob Metheuver
Schiedam
1:07:26
1:06:52
26
Charles van den Berg
RRZ
1:07:42
1:07:28
27
Roy Verheij
Stokkum
1:07:50
1:07:01
28
Joop Engelen
Hylas
1:08:05
1:07:28
29
Stefan Thegelkamp
Hengelo Ov
1:08:13
1:07:13
30
Richard Melenhorst
Gorssel
1:08:47
1:07:41
31
Rob Veer
Overberg
1:08:55
1:07:56
32
Henk Jansen
Ermelo
1:09:05
1:08:48
33
Jarno Stuurman
Spijkenisse
1:09:22
1:08:28
34
Rogier Vermeulen
De Bilt
1:09:36
1:08:55
35
Raoul Gerrist
Duiven
1:09:36
1:08:53
36
Tristan van Rijn
Rotterdam
1:10:18
1:09:44
37
Wilgard Derks
Assen
1:10:57
1:09:56
38
Leo Stans
Fortuna
1:10:57
1:10:43
39
Ruud Sleumer
Berlicum Nb
1:11:03
1:10:04
40
Ton de Best
Amsterdam
1:11:20
1:10:20
41
Joop Berghuizen
Wijk bij Duurstede
1:11:39
1:11:30
42
Misha Berlijn
Deurne
1:12:06
1:11:23
43
Bas Baggerman
Dordrecht
1:12:07
1:11:24
44
Erik Kappert
Amersfoort
1:13:34
1:12:30
45
Johan Lammers
Lent
1:13:36
1:12:39
46
Emiel Hoeksema
Amersfoort
1:13:46
1:12:26
47
Bert Kappers
Nagele
1:17:44
1:16:50
48
Gerard Ariesen
Deventer
1:17:52
1:16:35
49
Pascal Ancher
's-Gravenhage
1:18:25
1:17:49
50
Dirk-Jan van den Berg
De Spartaan
1:19:13
1:18:40
51
James Moon
Gorinchem
1:22:27
1:21:19
52
Ruud van Bokhorst
Hilversum
1:25:12
1:24:35
53
Arno van 't Verlaat
Amersfoort
1:26:01
1:24:57
54
Lammert Meuken
AV '34
1:28:07
1:27:54
55
Koos Pinkse
Dieren
1:31:34
1:30:44
56
MichaŽl Artz
Velp Gld
1:33:39
1:32:23
57
Johan Kramers
Dieren
1:49:50
1:48:44
11V35, ZA 11 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bianca Hekerman
De Keien
55:01
54:55
2
Judith Anema
Soest
59:10
58:59
3
Chantal Verwest
Rotterdam
59:56
59:04
4
Rini Sunder
AV '40
1:02:33
1:02:07
5
Marjorie van den Brink
De Gemzen
1:02:44
1:02:36
6
Sandra van Liere
Nijmegen
1:04:04
1:03:29
7
Marion Huits
Apeldoorn
1:04:06
1:03:43
8
Marjan Broekhof
Muiderberg
1:04:34
1:04:22
9
Jiska Kluit
Hilversum
1:05:49
1:05:35
10
Caroline Coleman
Ouderkerk aan de Amstel
1:07:23
1:07:10
11
JANA Vervelde
Amstelveen
1:08:10
1:07:58
12
Maaike Simic
Gorssel
1:08:11
1:07:05
13
Karin Naaijkens
Velp Gld
1:10:54
1:09:51
14
Simone Tanner
Heemstede
1:11:00
1:10:01
15
Marian Reinders-Hunnekink
Hanzesport
1:11:16
1:10:28
16
Yolande Verbeek
Schiedam
1:11:58
1:11:18
17
Rike de Groot
Zoeterwoude
1:12:06
1:11:23
18
Elles van Dillen
Spijkenisse
1:12:07
1:11:16
19
Frouwkje Herder
LSV Invictus
1:12:20
1:12:03
20
Wiljanneke Dwars
Veluwelopers
1:12:48
1:12:00
21
Suus Coenen
Nijmegen
1:13:21
1:12:46
22
**Marjan van der Reest
Nagele
1:13:38
1:12:44
23
Esther Hoeksema
Amersfoort
1:13:45
1:12:27
24
Eva Egas
Elst Gld
1:13:46
1:13:28
25
Jitske Groothausen
Voorschoten
1:14:16
1:12:52
26
Wendy Grave
ASV
1:15:03
1:14:02
27
Gonnie Eggink
DE LOPER
1:15:08
1:14:37
28
Janneke Buijsrogge
Utrecht
1:15:09
1:14:39
29
Renee van Piggelen
Malden
1:15:11
1:14:40
30
Petra Hopmans
Assen
1:15:16
1:14:14
31
Dorien Aalders-Veugelink
Veluwelopers
1:15:28
1:14:44
32
Grardy Looije
Wageningen
1:16:02
1:15:02
33
Jacqueline Leemkuil
AV '40
1:16:32
1:16:05
34
Mariska Boomkamp
Ruurlo
1:16:37
1:15:50
35
Christel Bouwmeester
Ruurlo
1:16:37
1:15:50
36
Marion Doornink
Loopgroep De Zandloper
1:16:47
1:15:52
37
Monique Doornink
Doesburg
1:16:48
1:15:52
38
Wanda Heimensen
Zutphen
1:16:48
1:15:59
39
Ingrid Boonstra
Bennebroek
1:17:30
1:16:58
40
Jeanine Hamstra
Nagele
1:17:44
1:16:51
41
Leonie Kappers
Nagele
1:17:44
1:16:51
42
Linda Smits
Nagele
1:18:36
1:17:44
43
Sylvia Vermeulen
Rotterdam Atletiek
1:18:38
1:17:58
44
Jacqueline de Graaf
Castricum
1:19:25
1:18:54
45
Erna van der Gronden
Apeldoorn
1:19:28
1:19:05
46
Carla Stans
Fortuna
1:19:55
1:19:42
47
Petra Maurits
AV '47
1:19:57
1:18:47
48
Denise van der Lem
Giesbeek
1:20:06
1:19:37
49
Monique Gerritsen
Velp Gld
1:20:12
1:19:41
50
Marlise Jansen
Velp Gld
1:20:12
1:19:40
51
Floor Kraayvanger
Velp Gld
1:20:13
1:19:42
52
Annemiek Kolkman
Velp Gld
1:20:13
1:19:42
53
Inge Huisman
Delft
1:20:18
1:19:24
54
Annemieke van der Zalm
Beekbergen
1:20:19
1:19:02
55
Joke van Dijk
AV '34
1:20:52
1:20:38
56
Diana Theil
WZK Tri Team Wassenaar
1:20:59
1:20:17
57
Trees Moon
Gorinchem
1:22:26
1:21:18
58
Maartje De Jong
Breda
1:22:36
1:20:59
59
Fieke Kok
Utrecht
1:22:36
1:20:59
60
Neel van Mourik
Friesland
1:22:44
1:21:46
61
Marieke van den Berg
Schipluiden
1:22:47
1:22:05
62
Diana Artz-Hendriks
Velp Gld
1:22:52
1:21:37
63
Andrea Wielens
Apeldoorn
1:24:38
1:24:00
64
Miranda Arendsen
Veluwelopers
1:24:44
1:24:18
65
Marijke van Bokhorst
Hilversum
1:25:11
1:24:34
66
Ingrid Huiskamp
Hilversum
1:25:11
1:24:34
67
Ellen Bastiaanse
Delft
1:25:20
1:24:27
68
Do Vroom
Triathlon
1:25:21
1:24:27
69
Natascha Schoolderman
Apeldoorn
1:26:42
1:25:23
70
Suzanne de Bruin
Apeldoorn
1:26:45
1:25:24
71
Marleen Post
Lexmond
1:27:03
1:27:01
72
Linda Elshof
Zutphen
1:29:30
1:28:23
73
Fieke Staats
Rosmalen
1:29:41
1:28:45
74
Marielle van Vegten
Wassenaar
1:29:51
1:29:10
75
Nancy van Wessel
Didam
1:31:35
1:30:31
76
Nancy L. Caviet
Friesland
1:45:32
1:44:42
77
Jet van Esch
Rotterdam
1:45:42
1:45:42
78
Diana Hoedemakers
Rotterdam
1:45:42
1:45:42
79
Isabel Mellegers
Hoogvliet Rotterdam
1:47:26
1:47:26
80
AngŤle Wagelmans
Schiedam
1:47:26
1:46:47
81
Paola Hulsing
Schiedam
1:47:29
1:46:17
UTKMN, 2-DGS UTK -11KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Bakker
Utrecht
47:10
47:05
2
Marijn van der Meer
Utrecht
47:13
47:09
3
Jaap Norbruis
Utrecht
47:33
47:29
4
Bauke Rietveld
the Hague Road Runners
47:37
47:35
5
Virgil Topee
Oss '78
49:46
49:41
6
Jeroen Payens
Nijmegen
50:38
50:36
7
Thijs Groenewegen
Duiven
50:53
50:28
8
Sander van den Belt
Athlos
53:58
53:55
9
Leonard Brandhorst
PAC
58:56
58:28
10
Matthijs Dols
Amsterdam
59:10
58:25
11
Jurre Keizers
De Koplopers
1:01:15
1:01:02
12
Tim van Leeuwen
Voshaar Outdoor SEC
1:01:56
1:01:37
13
Axel Schotpoort
Veluwelopers
1:12:10
1:11:24
UTKVW, 2-DGS UTK -11KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolien van Hooff
Utrecht
48:49
48:42
2
Anne Zijderveld
Passaat
51:38
51:36
3
Judit Dombi
's-Gravenhage
58:29
58:09
4
Rianne Hulshof
Voshaar Outdoor SEC
1:01:55
1:01:37
5
Elke Vierwind
Didam
1:03:14
1:02:41
6
Laura Vermeulen
OSS-VOLO
1:24:32
1:23:54
UTKM3, 2-DGS UTK -11KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen van de Calseijde
Soest
48:43
48:41
2
Bastiaan van der Star
Marathon Pim Mulier
49:13
49:09
3
Jasper van de Reep
Driebergen-Rijsenburg
49:42
49:41
4
Willem Derks
Nederlandse Triathlonbond
50:31
50:30
5
Daan van Bree
Lexmond
50:34
50:33
6
Joost Keizer
Apeldoorn
50:40
50:34
7
Geert Immerzeel
Eindhoven Atletiek
51:06
51:00
8
Sjaak Betjes
Lycurgus
51:30
51:27
9
John Braham
Phanos
52:11
52:05
10
Marcel van der Toorn
's-Gravenhage
53:52
53:46
11
Peter van den Broek
U-Track
54:00
53:57
12
Boris Fenneman
Slochteren
54:01
53:55
13
Michel Schippers
Woerden
54:30
54:23
14
Tamas Knapp
's-Gravenhage
54:32
54:14
15
Dennis Lintvelt
Alphen aan den Rijn
57:00
56:40
16
Jeroen Meier
Veluwelopers
57:05
56:58
17
Vincent Janssen
Social Mile
58:26
58:03
18
Peter de Koning
Sportief Hardlopen Huizen
59:29
59:09
19
Huub Keizers
Delft
1:01:15
1:01:03
20
Rob Hoek
Haarlem
1:01:54
1:01:49
21
Nils Nijhof
avVN
1:02:06
1:01:55
22
Jeroen Verspuij
Iphitos
1:03:17
1:03:10
23
Egon van Kampen
Veluwelopers
1:05:46
1:05:05
24
Nathan Verkijk
's-Gravenhage
1:07:46
1:07:18
25
Bernard Haveman
Utrecht
1:07:53
1:07:07
26
Pascal Fransen
Pijnacker
1:08:03
1:07:46
27
Lorenzo Primatesta
AV '40
1:08:05
1:07:39
28
Cor van der Hoek
Veluwelopers
1:08:09
1:07:53
29
Jos Oonincx
AVR '90
1:08:12
1:08:04
30
HanZZ Wezendonk
Veluwelopers
1:10:10
1:09:28
31
Pieter Adriaanse
Brielle
1:12:57
1:12:35
32
Detlef Kley
Bielefeld
1:13:34
1:12:43
33
Stephan Elens
Rhoon
1:16:39
1:15:44
34
Arnold van der Kraan
AV '40
1:17:17
1:16:50
35
Reint van der Vlis
Vlaardingen
1:18:17
1:17:06
36
Jan Vermeulen
Swolgen
1:24:32
1:23:52
UTKV3, 2-DGS UTK -11KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilonka Betjes - Langeberg
Lycurgus
51:32
51:30
2
Simche Heringa
U-Track
54:01
53:58
3
Adrie Feenstra
Zutphen
58:46
58:39
4
Sharon Bal
Monster
1:00:02
59:34
5
Danielle Schroder
Loopgroep Aart Stigter
1:01:26
1:01:16
6
Eugenie van der Kun
Phanos
1:04:43
1:04:28
7
Kathleen De Meulemeester
Eke
1:04:57
1:04:06
8
Tineke de Groot
WZK Tri Team Wassenaar
1:05:45
1:05:16
9
Nicolle Boers
's-Gravenzande
1:08:03
1:07:46
10
Marjan Aarnoutse
's-Gravenhage
1:08:20
1:07:52
11
Marjolein Paling
's-Gravenhage
1:10:04
1:09:36
12
Marjolein Postma
Rheden
1:11:34
1:10:45
13
Diny Kok
Veluwe
1:13:31
1:12:54
14
Corine Eleveld
Almelo
1:13:51
1:13:42
15
Ricky Fox
Utrecht
1:16:20
1:15:51
16
Annemarie Leichtenberg
Maasland
1:17:19
1:16:09
17
Brigitte Snel
Vlaardingen
1:18:17
1:17:06
18
Reny Tertoolen
Fortuna
1:19:07
1:17:56
UTLMN, 2-DGS UTL - 11K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Auke Timmerman
Utrecht
46:28
46:26
UTLVW, 2-DGS UTL - 11K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Vernhout
Apeldoorn
59:27
59:15
2
Denise Schreurs
Amersfoort
1:16:27
1:15:40
UTLM3, 2-DGS UTL - 11K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emiel de Bruin
Nijkerk Gld
49:11
49:09
2
Harmen Kraai
Pallas '67
50:49
50:44
3
Igor Sekeris
Leiderdorp
51:06
50:45
4
Peter Janssen
Ciko '66
53:25
53:16
5
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
54:01
53:51
6
Jorrit Wensink
Driel
54:09
53:59
7
Ruben Vlaander
Arnhem
55:57
55:35
8
Xavier Neys
Groningen
56:58
56:43
9
Olavo Ramos
Rotterdam
58:43
58:21
10
Ties van Elst
De Koplopers
58:53
58:33
11
Ronald Tertoolen
Fortuna
58:57
57:46
12
Michiel van der Blij
Nieuw-Vennep
59:27
59:13
13
Dennis Scherpenberg
Rotterdam
59:36
59:17
14
Matthijs Kleverlaan
Amsterdam
1:03:27
1:03:23
15
Jeroen Happel
Ubbergen
1:03:34
1:03:23
16
Loek Smit
Assen
1:07:21
1:07:03
17
Gerald Plein
Groningen
1:13:36
1:12:34
18
Marc Weijmar
's-Gravenhage
1:16:03
1:15:38
19
Johan Kloppenburg
Hardlopen.nl
1:22:07
1:21:47
UTLV3, 2-DGS UTL - 11K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lori Cooper
Elst Gld
55:44
55:36
2
Naomi Hendriksen
Hylas
59:32
58:56
3
Annie Oostenbrink
Friesland
1:02:31
1:02:20
www.uitslagen.nl
17-06-2018 21:43