Uitslagenlijst Businessloop Amersfoort

Amersfoort - Vrijdag 15 juni 2018

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Doelman
Smartrader 1
20:23
2
Niels Huttenhuis
Yokogawa Europe B.V. 1
21:06
3
Andre Knop
Smartrader 1
21:27
4
Reinier Pols
CROP registeraccountants 1
21:55
5
Omar Rojas Zegarra
Yokogawa Europe B.V. 2
21:56
6
Arjan van Omme
Annatommie 1
22:02
7
Sem Vermoolen
MKB Lease 1
22:08
8
Falco Lievaart
MuConsult BV 1
22:11
9
Niels Smit
Mauer Nederland BV 1
22:11
10
Friso Penninga
Geonovum 1
22:29
11
Matthijs Vissers
MKB Lease 1
22:44
12
Erwin van Marwijk
Yokogawa Europe B.V. 1
23:26
13
Roeland Pieper
MuConsult BV 1
23:33
14
Jesse
Annatommie 1
23:36
15
Sean Wallis
Enrise 1
23:38
16
Frits Mijnten
Mauer Nederland BV 1
23:43
17
Koen van der Zon
Translink 1
23:48
18
Cali Kadionda
Yokogawa Europe B.V. 1
23:52
19
Edwin Berendsen
Smartrader 1
23:56
20
Caspar Renkers
Yokogawa Europe B.V. 1
23:57
21
Herman Smit
CROP registeraccountants 1
24:26
22
Roelof Hoogers
Mauer Nederland BV 1
24:27
23
Willem Brummel
Amersfoort
24:43
24
Joffrey Meerdink
MKB Lease 1
25:11
25
Ron Fortman
Smartrader 1
25:31
26
Joost van Rekum
Yokogawa Europe B.V. 2
25:32
27
Hendrik Verkade
MKB Lease 1
25:52
28
Pascal Cohen
25:54
29
Katsuyoshi Nakayama
Yokogawa Europe B.V. 3
25:59
30
Henri Hofmeijer
Mauer Nederland BV 1
26:02
31
Jelle Veenma
Plekkey Kinderopvang 1
26:04
32
Sjoerd van Loon
Bureau de Bont 1
26:16
33
Steven de Vries
Enrise 1
26:31
34
Sjors de Ridder
MuConsult BV 1
26:35
35
Niels de Jager
CROP registeraccountants 1
26:37
36
Jeroen Wijsman
Mies Architectuur 1
26:38
37
Sander van Vucht
ThiemeMeulenhoff BV 1
26:56
38
Alejandro Jimenez Luna
Yokogawa Europe B.V. 3
27:04
39
Raoul Siepers
Translink 1
27:13
40
Thomas van Daal
Geesa b.v. 1
27:26
41
Stephan Tomassen
Heijligers 1
27:40
42
Robbert Volkers
Auren 1
27:43
43
Stefan van de Beek
Mauer Nederland BV 2
27:50
44
Christopher van Riessen
Mauer Nederland BV 1
28:06
45
Evert Veldhuizen
28:12
46
Marc Alderliesten
Translink 1
28:14
47
Andries van Pijkeren
Auren 1
28:15
48
Herman Broekhuizen
Heijligers 1
28:16
49
Casper Jansen
Yokogawa Europe B.V. 1
28:19
50
Gerrit de Graaf
Enrise 1
28:29
51
Rick van der Staaij
Enrise 2
28:37
52
Michel Spierenburg
Heijligers 1
28:40
53
Marcel van Amersfoort
Oikocredit 1
28:43
54
Robbert Jan Meijer
MKB Lease 1
28:44
55
Damian Kulgawiuk
Yokogawa Europe B.V. 3
28:44
56
Jeroen Baltussen
Geonovum 1
28:46
57
Marijn Berkel
Plekkey Kinderopvang 1
28:47
58
Jeroen Baltussen
Geonovum 1
28:48
59
Brian van den Hooff
Mauer Nederland BV 1
29:05
60
Rick Kuipers
Enrise 1
29:09
61
Chris Stins
Auren 1
29:24
62
Arthur Scherpenzeel
Youngmasters of Rabobank 1
29:26
63
Rick van Hell
Youngmasters of Rabobank 1
29:29
64
Rob Barnhoorn
GolfCenter 1
29:45
65
Tom Keleher
Oikocredit 1
29:49
66
Arsene te Beek
Enrise 2
30:16
67
Wouter Tabernal
Enrise 2
30:34
68
Frans Vernooij
Select People
30:43
69
Edwin Kannegieter
Heijligers 1
30:46
70
Jordi Koops
Annatommie 1
31:37
71
Saul Hernandez-Moncallo
Yokogawa Europe B.V. 3
31:45
72
Michel Richter
Mies Architectuur 1
32:31
73
Ed van Leenen
GolfCenter 1
32:33
74
Emiel Buntsma
Mauer Nederland BV 1
32:35
75
Jester van Steijn
Mauer Nederland BV 2
32:37
76
Evert Urbanus
Oikocredit 1
32:52
77
Stefan Landman
Geesa b.v. 1
33:02
78
Rob Ranshuysen
Geesa b.v. 1
33:28
79
John van de Weitgraven
Heijligers 1
33:36
80
Albert Doelwijt
Smartrader 1
34:14
81
Sam Smit
35:13
82
Jeff van der Vlugt
Mauer Nederland BV 2
35:18
83
Alex van den Heuvel
Auren 1
35:32
84
Johan van Heusden
MKB Lease 1
35:48
85
Stefan van Essen
Enrise 2
37:54
86
Justin Weijmer
Mauer Nederland BV 2
39:25
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen Goeting
CROP registeraccountants 1
20:53
2
Karin vd Giesen
Deur Makelaars 1
23:09
3
Natasja van Heusen
Deur Makelaars 1
23:14
4
Inge Dijkman
Deur Makelaars 1
23:42
5
Arit Boersma
Geesa b.v. 1
24:53
6
Helga van Hamersveld
Mauer Nederland BV 1
25:25
7
Juliët van Drumpt
MuConsult BV 1
26:32
8
Hanna Mantel
Plekkey Kinderopvang 2
26:47
9
Ellen van den Berg
Translink 1
26:58
10
Dominique Spalburg
Translink 1
27:47
11
Paula Smolentzov
Yokogawa Europe B.V. 1
27:54
12
Carole Vastenburg
Mies Architectuur 1
28:27
13
Linda Hartog-Kemmer
Enrise 1
28:35
14
Saskia Eikelenboom
Translink 1
28:39
15
Bregje Brugman
Geonovum 1
28:43
16
Els Kalkhoven
MuConsult BV 1
28:54
17
Melina Jansen
ELBAREC 1
29:08
18
Tirza Huisingh
Bureau de Bont 1
29:19
19
Sanne Lacor
Youngmasters of Rabobank 1
29:25
20
Nicole van Barneveld
ThiemeMeulenhoff BV 1
29:30
21
Esther Borssen
ThiemeMeulenhoff BV 1
29:31
22
Mei Nagayama
Yokogawa Europe B.V. 2
29:41
23
Lilian Bisschop
Yokogawa Europe B.V. 2
29:44
24
Marlous Weel
Translink 1
29:47
25
Jessica Bout
CROP registeraccountants 1
29:54
26
Ans van Veenendaal
Deur Makelaars 1
30:00
27
Klaske Pinxterhuis
30:11
28
Christine Koster
Bureau de Bont 1
30:13
29
Nienke Harmsen
Oikocredit 2
30:14
30
Maaike Hansen
ThiemeMeulenhoff BV 1
30:19
31
Hester Weijmer
Select People
30:32
32
Wideke Boersma
Geonovum 1
30:38
33
Magda van der Heijden
ThiemeMeulenhoff BV 1
30:40
34
Brigitte Vergouw
Bureau de Bont 1
30:44
35
Nathalie Molensky
GolfCenter 1
30:49
36
Kim Meeuwissen
Heijligers 1
30:53
37
Margreet van Roomen
Mauer Nederland BV 1
30:57
38
Angelique Van Slooten
Yokogawa Europe B.V. 2
31:08
39
Giancarla Kelly
Yokogawa Europe B.V. 3
31:23
40
Tanja Heim
Geesa b.v. 1
31:39
41
Marijke Meems
Plekkey Kinderopvang 2
32:03
42
Yaqiong Huang
Oikocredit 2
32:41
43
Sieta Lodewijks
Heijligers 1
33:38
44
Esmee Weijer
Plekkey Kinderopvang 1
33:40
45
Mitzi Pérez Padilla
Oikocredit 1
34:03
46
Brigitte Veltman
ThiemeMeulenhoff BV 1
34:29
47
Rosalie van Dijk
Translink 1
34:47
48
Amina Abdi
Oikocredit 2
35:02
49
Michal van de Velde
Plekkey Kinderopvang 1
35:59
50
Sabine van Marlen
Plekkey Kinderopvang 2
36:01
51
Cynthia Molkenboer
Yokogawa Europe B.V. 3
36:04
52
Olivia Forbault
Oikocredit 2
36:48
53
Wies Konjanan
Amersfoort
36:55
54
Sabine Kempers-Jansen
Enrise 2
38:04
55
Yara de Wilde
Mauer Nederland BV 2
38:31
56
Karin Houwer
Auren 1
38:34
57
Rosalie Beijer
Mauer Nederland BV 2
39:26
58
Anne Valkenburg
Plekkey Kinderopvang 2
40:12
59
Janna Gadella
Plekkey Kinderopvang 1
44:27
60
Manon Kruithof
Plekkey Kinderopvang 2
44:28
61
Demi Wustefeld
Plekkey Kinderopvang 2
44:30
62
Kirsten Kars
Plekkey Kinderopvang 1
46:40
63
Kelly Smit
Plekkey Kinderopvang 1
49:52
64
Eva Elsinga
Plekkey Kinderopvang 2
49:53
65
Darja Zimmermann
51:04
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin de Vos
Amersfoort
38:43
2
Martijn Nederveen
ThiemeMeulenhoff BV 2
39:17
3
Walter Roza
Plekkey Kinderopvang 3
39:42
4
Ronald van Lanen
Geonovum 2
41:26
5
David Kik
MuConsult BV 2
41:29
6
Erwin Schoonderbeek
Enrise 3
42:29
7
David ten Kroode
Oikocredit 3
43:13
8
Tristan Lakerveld
ThiemeMeulenhoff BV 2
43:35
9
Kristen Wokke
Bureau de Bont 2
43:57
10
Arjan van der Nol
Oikocredit 3
44:14
11
Jesper van der Waal
Bureau de Bont 2
44:34
12
Eric Dekkers
Yokogawa Europe B.V. 4
44:38
13
Ternel Barzey
Geckotech B.V. 1
44:44
14
Pieter Krom
TMA Consultantcy 1
45:00
15
Peter vd Brink
TMA Consultantcy 1
45:01
16
Sven Warmerdam
Bureau de Bont 2
45:36
17
Jeroen Koldenhof
TMA Consultantcy 1
45:39
18
Christopher GlynnRobinson
Oikocredit 3
45:47
19
Fernando Kievit
Heijligers 2
45:57
20
Bas Kikkers
XS architecten 1
46:33
21
Tim de Rijk
XS architecten 1
46:34
22
Gertjan Wessels
Bureau de Bont 2
46:42
23
Dik Musch
Yokogawa Europe B.V. 4
46:57
24
Johan Nienhuis
ThiemeMeulenhoff BV 2
46:59
25
Auko Venema
ThiemeMeulenhoff BV 2
47:21
26
Rudolf Meijer
Amersfoort
47:38
27
Hans Ophof
Yokogawa Europe B.V. 4
47:44
28
Marc Scholten
VBC Notarissen 1
47:46
29
Alfred van Loo
Heijligers 2
47:47
30
Roelf Brinkman
MuConsult BV 2
47:50
31
Bennie Visser
Heijligers 2
48:08
32
Bart-Jan de Leuw
Geonovum 2
48:24
33
Rick Buijs
ThiemeMeulenhoff BV 2
48:39
34
Sander Maathuis
Yokogawa Europe B.V. 4
48:47
35
Jaap Sytsma
MuConsult BV 2
48:50
36
Fred Ruoff
Translink 2
49:00
37
Edu van Schaik
GolfCenter 2
49:18
38
Oscar Schneider
Bureau de Bont 2
49:29
39
Jurre Klabbers
XS architecten 1
49:44
40
Jan-Willem Wesselink
ELBAREC 2
50:00
41
Robin van Kuijk
Yokogawa Europe B.V. 6
50:19
42
Jeroen van Doorn
Geesa b.v. 2
50:21
43
Thomas Kockmeyer
Oikocredit 4
50:23
44
Patrick Betman
TMA Consultantcy 1
50:32
45
Jeroen Bruinenberg
ELBAREC 2
50:49
46
Eelco Heerschop
Translink 2
51:00
47
Arjan Olthuis
Yokogawa Europe B.V. 5
51:09
48
Erik Dijksman
TMA Consultantcy 1
51:11
49
Erik Stevens
Geckotech B.V. 1
51:21
50
Ronald van Bekkum
Geckotech B.V. 1
51:26
51
Eddy van Dijk
Geesa b.v. 2
51:33
52
Hayo Bluijs
Translink 2
51:53
53
Eric De Maar
Yokogawa Europe B.V. 4
51:55
54
Melle Gloerich
Enrise 3
52:04
55
Jetze Visser
Bureau de Bont 2
52:23
56
Ronald Evers
Rabobank
52:32
57
Sjoerd Schurer
Rabobank
52:47
58
Tarun Katoch
Yokogawa Europe B.V. 5
53:29
59
Sjors Slaats
Geonovum 2
53:37
60
Marc Trein
Rabobank
53:56
61
Dico Tichelaar
Translink 3
53:57
62
Sven Terpstra
Translink 3
54:00
63
Rinus Haaijer
MuConsult BV 2
54:49
64
Jeroen Beek
Heijligers 2
54:55
65
Hans Hennekam
Yokogawa Europe B.V. 5
55:00
66
Patrick van Vreeswijk
Yokogawa Europe B.V. 5
55:03
67
Rolph Klijn
TMA Consultantcy 1
55:36
68
Marco van der Wolf
Oikocredit 3
55:40
69
Marcel Sikking
ThiemeMeulenhoff BV 2
56:03
70
William Rijksen
Enrise 3
56:14
71
Alexander Gilles
Yokogawa Europe B.V. 5
56:18
72
Martijn van de Polder
Enrise 3
56:19
73
Pim van de Linden
Enrise 3
56:20
74
Marcel Reuvers
Geonovum 2
56:58
75
Niek Wijnen
Oikocredit 4
57:06
76
Peter van Bekkum
MuConsult BV 2
57:19
77
Frank Hoegen
Heijligers 2
57:23
78
Jarno Westland
Plekkey Kinderopvang 3
57:28
79
Jan-Willem Oortwijn
Yokogawa Europe B.V. 4
57:41
80
Gerhard Timmerman
Oikocredit 4
58:00
81
Jeroen Buurman
Yokogawa Europe B.V. 4
58:57
82
David vd Meulen
Rabobank
59:47
83
Daan Houweling
Enrise 3
59:50
84
KimHock Teo
Yokogawa Europe B.V. 5
1:00:22
85
Paul Janssen
Geonovum 2
1:02:04
86
Jeroen Bogers
Yokogawa Europe B.V. 6
1:02:16
87
Ruud Broeke
XS architecten 1
1:02:19
88
Tamás Munkácsi
Geckotech B.V. 1
1:03:23
89
Arjan Zwaneveld
Geesa b.v. 2
1:03:44
90
Kevin de Lange
Geckotech B.V. 1
1:04:12
91
Marco Kartman
Translink 2
1:04:36
92
Edwin Buijsman
Auren 2
1:06:40
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska van der Vat
Annatommie 2
45:06
2
Yasmin van Benthem
Annatommie 2
49:06
3
Kateryna Derkach
Geckotech B.V. 1
49:27
4
Sonja de Jong
GolfCenter 2
51:35
5
Andrea van Schie
Bureau de Bont 2
52:24
6
Eva Berkhout
Translink 3
53:12
7
Levina Gaspersz
Plekkey Kinderopvang 3
53:26
8
Katrin Brüggen
XS architecten 1
53:43
9
Loďs Wildschut
Oikocredit 3
54:02
10
Lisette van Zundert
Translink 2
54:27
11
Joyce Wijnberg
Translink 3
54:57
12
Anna Schipper
ThiemeMeulenhoff BV 2
55:11
13
Martina Petersen
Translink 2
57:14
14
Kristin Kolenbrander
Oikocredit 4
57:32
15
Mariska Kiggen
Translink 3
59:56
16
Klasien Postma
Translink 3
1:00:36
17
Svenja Exo
Yokogawa Europe B.V. 5
1:01:39
18
Mirjam Mensink
Yokogawa Europe B.V. 5
1:01:41
19
Annet Koppen
ThiemeMeulenhoff BV 2
1:01:47
20
Daphne van Vliet
ThiemeMeulenhoff BV 2
1:04:52
21
Moenna Delmte
Auren 2
1:06:38
22
Aria van Steijn
XS architecten 1
1:08:01
www.uitslagen.nl
18-06-2018 11:45