Uitslagenlijst XRun

Harkstede - Donderdag 14 juni 2018

J6-9, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Boris van Dasselaar
Harkstede
9:51
9:51
2
Niels van der Schuur
Harkstede
10:37
10:37
3
Luuk Wollerich
Harkstede
11:34
11:34
4
Stef Doornbos
Harkstede
11:56
11:56
5
Rens de Boer
Harkstede
12:59
12:59
6
Jurriën Steffens
Kolham
13:06
13:06
7
Jisse Hendriksen
Harkstede
13:08
13:06
8
Joost Brons
Harkstede
13:09
13:06
9
Quinten Dittrich
Harkstede
13:49
13:47
10
Pieter Van Dam
Harkstede
13:59
13:57
11
Brayn Mollema
Harkstede
14:54
14:54
12
Tomas Huizinga
Harkstede
16:20
16:18
13
Fenn Erends
Groningen
19:17
12:38
M6-9, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fern Smit
Tjuchem
10:01
10:01
2
Luna Wolthers
Harkstede
11:03
11:03
3
Iekelien Van Dam
Harkstede
12:03
12:01
4
Dieke Holthuis
Harkstede
12:28
12:28
5
Leonie Boulamouache
Harkstede
13:11
13:11
6
Marit van Dasselaar
Harkstede
13:41
13:41
7
Lise Hartog
Harkstede
13:45
13:44
8
Ilse Bouma
Harkstede
13:46
13:43
9
Charlotte Sterenborg
Harkstede
14:21
14:21
10
Rosalie Homan
Harkstede
14:56
14:54
11
Feline Akkerman
Harkstede
15:18
15:16
J1012, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Bootsman
Delfzijl
9:01
9:01
2
Luc Brink
Harkstede
9:41
9:41
3
Nick Siegers
Harkstede
10:31
10:31
4
Tomas Hartog
Harkstede
10:44
10:44
5
Sem Bruning
Scharmer
13:30
13:28
6
Fabian Leegwater
Harkstede
17:06
17:06
7
Senna Wolthers
Harkstede
17:31
17:31
M1012, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chantal Kruit
Lageland
9:55
9:54
2
Berte Klazinga
Harkstede
10:46
10:46
3
Marit Doornbos
Harkstede
11:17
11:16
4
Aylin van der Wielen
Harkstede
11:27
11:27
5
Lyn Leegwater
Harkstede
11:36
11:36
6
Lauren Wollerich
Harkstede
12:05
12:05
7
Anna Steffens
Tersoal
13:30
13:29
8
Evelien vd Laan
Harkstede
13:34
13:34
9
Homan
Harkstede
13:39
13:39
10
Jill Heidema
Harkstde
17:25
17:25
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Bedum
16:00
16:00
2
Gerko Floor
Meerstad
17:31
17:30
3
Jeroen Vochteloo
Groningen
18:59
18:58
4
Menno Hunneman
Groningen
19:01
19:00
5
Cor Verkade
Assen
19:44
19:44
6
Willem Koops
Musselkanaal
21:33
21:31
7
Wietse Hiemstra
Froombosch
21:40
21:38
8
Ronald Delger
Scharmer
22:55
22:49
9
Peter West
Hoogezand
23:08
23:06
10
Peter Wassing
Stork Nederland team 1
23:27
23:23
11
Michael Erends
Groningen
23:36
23:29
12
Jan Willem
Meerstad
24:06
24:01
13
Henk Snijder
Slochteren
25:14
25:12
14
Andre Mulder
Sappemeer
26:08
26:03
15
Stephan Schneiders
Slochteren
26:22
26:11
16
Pieter Ketting
Stork Nederland team 1
26:27
26:24
17
Erik de Lange
Groningen
27:51
27:48
18
Alex Otten
Harkstede
28:05
28:01
19
Jan Leemhuis
Hoogezand
29:17
29:10
20
Ron Huizenga
Harkstede
29:46
29:33
21
Sander De Vries
Groningen
29:49
29:38
22
Ron Meijer
Harkstede
30:23
30:11
23
Jack Wijninga
Groningen
30:51
30:43
24
Bert Jansen
Usquert
30:54
30:48
25
Bart Gerding
Harkstede
31:37
31:26
26
Ted Schmidt
Stork Nederland team 1
32:59
32:55
27
Geert Munnik
Westerbroek
33:20
33:11
28
Pim Dijkema
Hoogezand
39:19
39:10
29
Wietze Baron
Hoogezand
40:31
40:22
30
Martin Gibcus
Sappemeer
48:03
47:50
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte de Hosson
Groningen
19:53
19:52
2
Christien Koning
Groningen
20:26
20:25
3
Anja Schuurman
Zuidbroek
23:40
23:40
4
Ilse Russcher
Groningen
24:28
24:24
5
Erika Mulder
Kolham
25:21
25:16
6
Ank Siebring
Groningen
25:43
25:38
7
Diana van Brugggen
Harkstede
26:12
26:10
8
Nicolet de With
Groningen
26:26
26:19
9
Tineke Weites
Siddeburen
26:36
26:33
10
Eef Kramer
Harkstede
28:54
28:42
11
Sonja Brakema
Harkstede
28:58
28:55
12
Marjon Keultjes
Sappemeer
29:12
29:03
13
Nicole Hoogstra
Hoogezand
29:21
29:16
14
Fenna van Calker
Kolham
29:25
29:18
15
Nicole Siemensma-Mühlenberg
Hoogezand
29:25
29:18
16
Harma de Vries
Stork Nederland team 1
29:43
29:39
17
Ina Buwalda
Kropswolde
29:45
29:36
18
Sanne Dallinga
Harkstede
29:47
29:34
19
Siska Offringa
Harkstede
30:04
30:01
20
Renate Claus
Froombosch
30:15
30:07
21
Hilde Wieringa
Harkstede
30:18
30:15
22
Lisa Wiltjer
Harkstede
31:37
31:26
23
Erna Euverink
Kropswolde
31:45
31:39
24
Miranda de Vries
Groningen
31:58
31:53
25
Angelique Wijninga
Groningen
32:02
31:53
26
Anneke Kingma
Kollum
32:25
32:21
27
Sietske Mulder
Zuidlaren
32:43
32:36
28
Myrthe Klimp
Slochteren
33:08
32:58
29
Fransina Straat
Meeden
33:13
33:09
30
Birgitta Heller
Haren Gn
33:14
33:06
31
Harma Schipper
De Groeve
34:21
34:15
32
Corine Hoiting
Slochteren
34:25
34:17
33
Diana Alting
Harkstede
35:15
35:12
34
Karin Offers
Meerstad
35:15
35:12
35
Wendy Kloetstra
Slochteren
36:11
36:01
36
Evelien Steenhuis
Stork Nederland team 1
36:59
36:56
37
Leonie ten Donkelaar
Harkstede
37:05
37:02
38
Engelina Swierenga
Zuidbroek
39:20
39:14
39
Linda ter Veld
Harkstede
39:49
39:38
40
Hilde Prummel
Harkstede
41:30
41:30
41
Jeanny Boiten
Hoogezand
41:42
41:34
42
Simone Venema
Sappemeer
45:25
45:17
43
Annemiek Wassen
Hoogezand
46:54
46:44
44
Corrie Roggeveld
Sappemeer
46:54
46:44
45
Mariska Luiken
Hoogezand
47:28
47:18
46
Karin Sikkema
Groningen
47:28
47:18
47
Nita Mewe
Hoogezand
48:03
47:52
J18-, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter van den Akker
Harkstede
18:20
18:20
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
19:21
19:21
3
Roemer van den Akker
Harkstede
21:10
21:10
4
Luc Siegers
Harkstede
22:18
22:18
5
Rob Kruger
Harkstede
23:01
22:56
6
Emiel Stevens
Harkstede
23:06
23:06
7
Jelmer Aslander
Harkstede
23:39
23:39
8
Luca Salvaggio
Harkstede
23:45
23:45
9
Merijn Klazinga
Harkstede
23:49
23:49
10
Manuel Kes
Harkstede
24:00
24:00
11
Daan de Jong
Harkstede
24:44
24:44
12
Lorenzo van Bruggen
Harkstede
26:13
26:10
13
Tiemen van Jaarsveld
Meerstad
32:49
32:45
14
Richard Offers
Meerstad
34:13
34:11
M18-, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nena de Erends
Groningen
26:00
25:54
2
Yara van der Wielen
Harkstede
26:35
26:34
3
Daniëlle Sap
De Groeve
39:09
39:03
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luke Greer
North Hampton
35:19
35:19
2
Guido van den Boogaard
Groningen
37:15
37:15
3
Klaas Brouwer
Zuidbroek
40:23
40:23
4
Niels Urgert
Groningen
40:27
40:26
5
Bareld Hanmming
De Groeve
41:25
41:23
6
Karel Edens
Groningen
41:30
41:29
7
Vincent Colje
Harkstede
43:15
43:13
8
Bert Schipper
Muntendam
43:55
43:53
9
Martin Brouwer
Sneek
45:27
45:27
10
Erik van Dijken
Groningen
45:45
45:45
11
Rene Wijnsema
Stork Nederland team 2
45:47
45:47
12
Hans Prak
Stork Nederland team 2
46:31
46:29
13
Mick de Haan
Groningen
46:34
46:31
14
Kees Penez Ojeda
Harkstede
48:27
48:17
15
Bart Wiltjer
Stork Nederland team 2
48:37
48:37
16
Ibo Nobbe
Stork Nederland team 2
48:48
48:41
17
Henk Duin
Rabobank St en Mid Groningen
48:56
48:44
18
Wytse van der Meer
Woudbloem
48:59
48:55
19
Erik Beuker
Sappemeer
49:23
49:23
20
Brian Donderwinkel
Groningen
49:25
49:16
21
Peter van Meerendonk
Siddeburen
49:44
49:34
22
Fre Haak
Harkstede
49:58
49:52
23
Geert Kwant
Haren Gn
49:58
49:46
24
Henk Groeneveld
Kolham
50:24
50:20
25
Tjeerd Dirk
Lutjegast
50:40
50:38
26
Harry Van Lienden
Groningen
50:48
50:42
27
Bas Deen
Harkstede
51:09
50:59
28
Rene Pot
Siddeburen
51:29
51:20
29
Bert Roelfs
Groningen
51:33
51:18
30
Bert Pettinga
Kolham
51:38
51:29
31
Wilfred Lenting
Sappemeer
51:53
51:40
32
Sjirk de Jong
Wagenborgen
52:11
51:58
33
Jan Pols
Groningen
52:38
52:35
34
Frank Kleinbergen
Veendam
52:43
52:31
35
Robin Klazinga
Harkstede
52:52
52:42
36
Bert van Popta
Uithuizen
53:08
53:03
37
Cees de Haan
Groningen
53:13
53:02
38
Jeroen Dorreboom
Harkstede
53:40
53:32
39
John Yfsma
Buitenpost
54:01
53:54
40
Martin Robbes
Assen
54:02
53:58
41
Ronald Meijer
Groningen
54:20
54:13
42
Peter Akkerman
Siddeburen
54:32
54:23
43
Henk van der Heide
Stork Nederland team 2
54:44
54:38
44
Aede Bakker
Kiel-Windeweer
54:55
54:47
45
Peter Leenhouts
Harkstede
54:59
54:45
46
Lex Gruppen
Kropswolde
55:37
55:30
47
Johan Vos
Harkstede
55:48
55:39
48
Edwin Hamminga
Hoogezand
56:00
55:55
49
Hans Arling
Siddeburen
56:29
56:24
50
Roy Bardewee
Groningen
58:08
58:00
51
Frans Fijgelshouer
Bierum
58:12
57:57
52
Robert Schat
Harkstede
58:45
58:32
53
Erik Staal
Harkstede
59:37
59:23
54
Raymond Lammersma
Hoogezand
1:00:05
1:00:01
55
Johan Freese
Groningen
1:00:46
1:00:40
56
Lars Holdijk
Groningen
1:00:59
1:00:49
57
Hans Nauta
Kolham
1:01:18
1:01:14
58
Harry Fey
Kolham
1:01:18
1:01:18
59
Jos van der Sluijs
Groningen
1:01:31
1:01:25
60
Jos Hansen
Groningen
1:03:00
1:02:48
61
Rein Sikkema
Sappemeer
1:03:44
1:03:34
62
Frans Scheuneman
Hoogezand
1:05:24
1:05:18
63
Arend Pot
Siddeburen
1:09:03
1:08:55
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erika Broekema
Groningen
45:45
45:45
2
Lise Houwer
Groningen
47:09
47:08
3
Ina van Deuveren
Harkstede
51:17
51:03
4
Danielle Hoogvliet
Scharmer
51:49
51:45
5
Marleen Stiekema
Kropswolde
52:11
51:59
6
Annette Stikkelorum
Groningen
52:19
52:08
7
Jildou Rinsma
Appingedam
52:20
52:16
8
Marian Bakker
Groningen
52:49
52:38
9
Abrehet Bellinga
Rabobank St en Mid Groningen
53:48
53:37
10
Aafke Hoff
Uithuizen
53:49
53:45
11
Anje van Gijssel
Woudbloem
54:03
53:59
12
Marloes Bosma
Bedum
54:47
54:36
13
Fleur van der Meer
Woudbloem
54:55
54:51
14
Catarina Leenhouts
Harkstede
54:59
54:46
15
Rosine Molenaar
Sappemeer
55:02
54:54
16
Arthil Bremer
Rabobank St en Mid Groningen
56:59
56:49
17
Moique de Vries
Sappemeer
58:11
57:58
18
Fenna Moene
Scharmer
58:14
58:02
19
Jetty Dethmers
Groningen
58:39
58:31
20
Jitty Krol
Groningen
59:21
59:14
21
Jantina Laan
Groningen
59:24
59:11
22
Aileen van der Neut
Groningen
59:57
59:52
23
Ingrid Huizinga
Rabobank St en Mid Groningen
1:00:14
1:00:02
24
Yotka Kroeze
Zuidlaren
1:01:30
1:01:16
25
Melissa Wieringa
Noordbroek
1:01:49
1:01:41
26
Marjo Blok
Groningen
1:02:10
1:02:00
27
Mareike Schöneberger
Harkstede
1:02:10
1:02:01
28
Damea Tebbes
Groningen
1:02:17
1:02:10
29
Janneke Folkersma
Harkstede
1:02:40
1:02:37
30
Petra Smit
Hoogezand
1:03:44
1:03:33
31
Mirjam Borgers
Kropswolde
1:05:35
1:05:30
32
Diny van der heide
Hoogezand
1:05:39
1:05:34
33
Liselotte Gunning
Groningen
1:05:49
1:05:43
34
Marjon Blijham
Hoogezand
1:09:47
1:09:41
MAN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Kram
Groningen
1:26:00
1:26:00
2
Dorus Wolthekker
Roderwolde
1:28:47
1:28:47
3
Martijn Nijenhuis
Groningen
1:28:54
1:28:54
4
Peter Bon
Groningen
1:29:10
1:29:10
5
Emile Nales
Groningen
1:29:14
1:29:14
6
Arnold Spanninga
Groningen
1:30:53
1:30:50
7
Wouter van Riet
Veendam
1:31:55
1:31:55
8
Marcus Vording
Veendam
1:32:31
1:32:31
9
Koen Janssen
Groningen
1:33:13
1:33:13
10
Maarten Oosterhuis
Groningen
1:33:32
1:33:32
11
Jan Albert van Laar
Groningen
1:33:57
1:33:55
12
Ewout Atsma
Drachten
1:34:10
1:34:10
13
Mathijs Bouma
Haren Gn
1:35:44
1:35:41
14
Boris Fenneman
Slochteren
1:36:08
1:36:05
15
Martin Folkersma
Paterswolde
1:36:10
1:36:07
16
Henk-Jan Scheepers
Haren Gn
1:36:12
1:36:09
17
Andre Smit
Hoogezand
1:36:43
1:36:37
18
Jacob Bruining
Zuidbroek
1:37:35
1:37:31
19
Henk Boer
Sappemeer
1:38:09
1:38:06
20
Harrie Schuiling
Groningen
1:38:21
1:38:18
21
Erwin Folkerts
Haren Gn
1:39:41
1:39:38
22
Frans Riepma
Haren Gn
1:40:02
1:39:58
23
Ronald Goelema
Harkstede
1:41:20
1:41:14
24
Edde van de Vosse
Groningen
1:41:36
1:41:28
25
Row Kram
Groningen
1:41:49
1:41:44
26
Derek Hogeweg
Groningen
1:41:52
1:41:50
27
Gerko Arkema
Haren Gn
1:42:06
1:41:59
28
Jerry Herder
Groningen
1:45:49
1:45:46
29
Rudy Telkamp
Hoogezand
1:47:31
1:47:28
30
Henk Hoek
Noordbroek
1:47:52
1:47:47
31
Bart Slagter
Groningen
1:48:07
1:48:01
32
Erik Bouwman
Groningen
1:48:21
1:48:13
33
Michel Vollebrgt
Groningen
1:48:37
1:48:34
34
Jan Fokken
Scharmer
1:49:30
1:49:27
35
Wim Kuijk
Haren Gn
1:51:47
1:51:43
36
Peter van der Hulst
Zuidwolde Gn
1:52:22
1:52:20
37
Erik Kazemier
Froombosch
1:57:48
1:57:42
38
René Davids
Ter Apel
1:58:05
1:57:55
39
Jurgen Polling
Groningen
1:58:27
1:58:22
40
Gerard Leeuwis
Kolham
1:58:31
1:58:24
41
Jan Pijpker
Zuidhorn
1:58:53
1:58:44
42
Ard Brons
Harkstede
2:03:04
2:02:55
43
Bart Harkema
Harkstede
2:03:38
2:03:33
44
Anne Ottema
Groningen
2:07:51
2:07:43
VROUW, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bettina Hamming
Groningen
1:41:21
1:41:17
2
Marlies Burgler
Groningen
1:41:22
1:41:17
3
Hanneke Rus
Harkstede
1:41:40
1:41:38
4
Brenda de Jong
Drachten
1:44:04
1:44:04
5
Ingrid Boender
Zuidbroek
1:46:59
1:46:49
6
Andrea Kroon
Groningen
2:01:54
2:01:48
7
Louisa Bruning
Scharmer
2:05:07
2:05:00
8
Linda Van der Heide
Assen
2:09:08
2:09:01
9
Anja Tuinstra
Kolham
2:13:47
2:13:39
10
Bettina Kruit
Hoogezand
2:13:47
2:13:40
11
Annet Guns
Hoogezand
2:13:48
2:13:39
12
Aurélie Vilain
Groningen
2:14:20
2:14:12
13
Nannie Hillenga
Scheemda
2:31:11
2:31:04
14
Alberta de Vries
Zuidbroek
2:31:11
2:31:05
15
Gerda Winters
Scheemda
2:31:11
2:31:05
www.uitslagen.nl
20-06-2018 13:18