Uitslagenlijst Hippolytusrun

Middelstum - Woensdag 13 juni 2018

TRIM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hessel Wijnja
Groningen
18:15
18:14
2
Frank Berghuis
Groningen
20:50
20:45
3
Jeroen Werkman
Uithuizermeeden
21:03
20:59
4
Ab Slagter
Uithuizermeeden
21:36
21:32
5
Olaf Groenbroek
Groningen
21:42
21:37
6
Johan Tiemersma
Groningen
22:00
21:54
7
Sander Hoeksema
Middelstum
22:18
22:15
8
Warner Snippe
Groningen
23:01
22:52
9
Rob Venema
Middelstum
23:45
23:34
10
Bert Vaatstra
Winsum
23:51
23:45
11
Bert Schuiling
Middelstum
24:24
24:10
12
M. van Vliet
Bedum
24:25
24:13
13
Lineke Koenderink
Middelstum
24:33
24:28
14
Mark Dijkstra
Stedum
24:41
24:29
15
Wouter Meerman
Ten Boer
24:48
24:36
16
Herman de Bruin
Groningen
25:03
24:50
17
Peter Veldman
Assen
25:03
24:51
18
Klaas Sminia
Woltersum
25:19
25:13
19
Michel Scheper
Groningen
25:23
25:11
20
Pier Prins
Middelstum
25:49
25:43
21
Peter Slager
Stedum
25:54
25:44
22
Judith Berghuis
Groningen
25:58
25:49
23
Elske de Boer
Groningen
26:54
26:45
24
Thom Vast
Stedum
27:01
26:44
25
Jaap van Dijken
Middelstum
27:04
26:49
26
Lisa Bergsma
Uithuizermeeden
27:08
27:03
27
Patrick Norden
Groningen
27:12
27:05
28
Jaqueline van Wijk
Groningen
27:30
27:19
29
Erik Stam
Ten Boer
27:33
27:22
30
Johan Koster
Bedum
27:33
27:15
31
Piet Kerstholt
Groningen
27:51
27:45
32
Mirjam Vast-Offringa
Stedum
27:51
27:34
33
Tom Donkerbroek
Middelstum
28:03
27:45
34
Oetra Becker
28:04
27:56
35
Liesbeth Robbe
Winsum
28:04
27:59
36
Linda v.d. Berg
Baflo
28:04
27:57
37
Sieta Jans
Stedum
28:09
27:52
38
Sander de Vries
Groningen
28:31
28:18
39
Annelies Kamminga
Middelstum
28:35
28:23
40
Esther Huisman
Appingedam
28:39
28:28
41
Karola Jansen
Stedum
28:49
28:32
42
Youri Woudstra
Middelstum
28:57
28:50
43
Evelien Eskens
Groningen
29:00
28:51
44
Paul Robbe
Middelstum
29:12
29:00
45
K. Houhes
Ten Post
29:13
28:56
46
Jeannet Kruit
Zandeweer
29:30
29:20
47
Hetty vd Molen
Ten Post
29:40
29:24
48
Jane Haijkens
Garmerwolde
29:45
29:29
49
Ineke van Dijken
Stedum
29:49
29:33
50
Karin Noordhof
Appingedam
29:50
29:40
51
Rineke Daatselaar
Groningen
30:26
30:10
52
Anna Bullema
Stedum
30:37
30:29
53
Debbie van der Molen
Middelstum
32:33
32:13
54
Fleur Oosterhoff
Middelstum
32:33
32:13
55
Frť Schreiber
Middelstum
33:01
32:54
56
Michel Weerd
Middelstum
33:18
33:05
57
Tiny Meijwes
Uithuizermeeden
33:23
33:09
58
Janco de Winter
Middelstum
33:54
33:47
59
Annemarie Zantman
Groningen
34:02
33:43
60
Fay van Beek
Westerlee
34:16
33:59
61
Chantal Koenderink
Ten Post
34:17
34:00
62
Susanne Danenberg
Middelstum
34:17
34:00
63
A. Kamminga
Middelstum
34:24
34:12
64
Helga Medendorp
Den Andel
36:49
36:39
65
Simona Werkman
Wehe den Hoorn
38:36
38:26
66
Rita Woldendorp
Appingedam
39:12
39:07
67
Sieka Heemstra
Delfzijl
40:02
39:49
68
Anke Bijma
Sauwerd
43:58
43:48
H, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
33:40
33:38
2
Gerben Vermij
Leens
35:17
35:16
3
Freek Welbedacht
Groningen
37:25
37:22
4
Martijn Tervelde
Groningen
37:44
37:41
5
Roy Vervoort
Groningen
37:58
37:57
6
Jochem Slijkhuis
Groningen
38:41
38:39
7
Laurens Damminga
Bedum
39:58
39:53
8
Kim Meijer
Sappemeer
40:18
40:15
9
Jeroen Kegel
Groningen
40:50
40:46
10
Erik Bosscher
Delfzijl
41:09
41:06
11
Ricardo Damminga
Baflo
42:04
42:02
12
Coos Engelsma
Groningen
42:39
42:24
13
Gerard Vos
Appingedam
43:19
43:17
14
Peter Edens
Appingedam
44:25
44:21
15
David Samson
Bedum
45:25
45:19
16
Sander Bogema
Ten Boer
46:05
45:56
17
Janko Schreuder
Groningen
51:34
51:22
18
David van Diepen
Groningen
55:04
54:51
19
R. de Vries
Eenrum
55:59
55:51
H40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remco Oost
Kantens
38:48
38:46
2
Marcel Stoffers
Appingedam
39:32
39:30
3
Richard Schudde
Delfzijl
40:17
40:14
4
Dik Vries
Appingedam
41:17
41:15
5
Ferdie Witvoet
Groningen
41:21
41:18
6
Adem Karaaslan
Uithuizen
43:32
43:25
7
Peter van Dam
Groningen
43:59
43:56
8
Arjen Kwint
Loppersum
44:07
44:04
9
Jaap Smith
Baflo
44:31
44:25
10
Gerjan Cats
Groningen
45:44
45:38
11
Niels Woltman
Eenrum
46:53
46:48
12
Eelco de Groot
Assen
47:26
47:15
13
Koen Tillema
Winsum
48:29
48:21
14
Erik Bakker
Uithuizermeeden
51:54
51:47
H50+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edward Pechler
Groningen
39:48
39:46
2
Siemon Hinrichs
Delfzijl
40:16
40:13
3
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
40:37
40:35
4
Kees Groenendijk
Middelstum
40:44
40:42
5
Henk Kamsma
Groningen
42:11
42:05
6
Wietze de Vries
Appingedam
43:18
43:16
7
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
44:45
44:41
8
Wim Ammeraal
Leens
44:49
44:44
9
Jeroen Feringa
Garrelsweer
44:51
44:45
10
Maarten Hoeksema
Groningen
45:36
45:33
11
Peter Hoving
Kantens
45:53
45:47
12
Bram Noordhuis
Appingedam
46:18
46:13
13
Jan Vos
Uithuizen
46:58
46:50
14
Bobby Broersma
Groningen
47:10
47:06
15
Henk Willemsen
Groningen
47:14
47:04
16
Fred Kamminga
Loppersum
47:27
47:20
17
Ronald Groen
Groningen
47:29
47:19
18
Martin Meulema
Groningen
48:20
48:01
19
Stoffer Havinga
Thesinge
48:42
48:23
20
Gerard Bekkering
Uithuizen
49:01
48:53
21
Martieu Wienke
Sauwerd
49:17
49:13
22
Joost Kerkhoff
Loppersum
49:22
49:14
23
Peter Bolljes
Winschoten
52:13
52:07
24
Han te Winkel
Slochteren
57:15
57:03
25
Jan Wieringa
Usquert
59:15
59:02
26
Abe Poortinga
Winsum
1:01:32
1:01:20
27
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:07:13
1:07:01
H60+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelof Berends
Oudeschip
43:26
43:22
2
Jan Hendrik Polhuys
Spijk
45:13
45:09
3
Meine Hoitsma
Kollum
45:23
45:21
4
Hans van Santen
Groningen
45:39
45:36
5
Dick van den Berg
Stedum
46:33
46:26
6
Henk Smit
Groningen
47:28
47:24
7
John Walker
Uithuizen
47:40
47:33
8
Dirk Heun
Appingedam
48:36
48:32
9
Ron Balkema
Appingedam
49:31
49:27
10
Henk Apotheker
Delfzijl
50:03
50:00
11
Dirk de Weert
Uithuizen
54:54
54:39
12
H. Goedhart
Stedum
55:06
54:56
13
Peter de Vries
Eenrum
56:00
55:52
14
Jan Helmantel
Ten Boer
56:54
56:45
15
Dirk Franssens
Saaksum
57:54
57:44
16
Frank Klaver
Ten Boer
58:46
58:37
17
Fokko Dijkstra
Usquert
1:01:16
1:01:07
18
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
1:02:09
1:02:01
19
Henk Schuitema
Zuidwolde
1:02:16
1:02:00
20
Johan Betsema
Ten Boer
1:03:56
1:03:40
21
K. SMit
Oudeschip
1:07:07
1:06:53
22
Klaas Doornbos
Startenhuizen
1:07:08
1:06:53
V, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sariena Evertsz
Delfzijl
43:13
43:10
2
Annemarije Souer
Bedum
44:21
44:15
3
Lydia Doornbos
Appingedam
44:23
44:19
4
Femke Veldman
Delfzijl
45:14
45:11
5
Henriette Edens
Appingedam
49:25
49:21
6
Leonie Woldendorp
Appingedam
51:09
51:03
7
Anita van Bergeijk
Oldenzijl
51:28
51:20
8
Mathilde Engelsma
Groningen
53:07
52:52
9
Esther Klompien
Groningen
57:48
57:37
10
Esther Werkman
Kloosterburen
59:59
59:51
V40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elise Kool
Loppersum
46:11
46:07
2
Wanda Evertsz
Delfzijl
46:23
46:17
3
Carla Frankruijter
Bedum
48:37
48:30
4
DaniŽlle Bekkering
Den Ham
48:58
48:54
5
Marinda Pieters
Warffum
49:15
49:08
6
Marjo Blok
Groningen
50:19
50:09
7
Carien Bakker
Middelstum
58:11
57:51
8
Ellen la Crois
Uithuizermeeden
1:01:53
1:01:40
9
Mara Kuipers
Groningen
1:02:16
1:02:00
10
Marike Goossen
Middelstum
1:04:33
1:04:14
11
Lammy Huizing
Middelstum
1:04:33
1:04:13
V50+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannie Laning
Groningen
48:37
48:33
2
Frouk van Dijken
Loppersum
52:36
52:29
3
Tineke Roorda
Westeremden
54:37
54:29
4
Grietje Dijkmans
Winsum
1:00:22
1:00:14
5
Harma Wieringa
Usquert
1:03:33
1:03:20
6
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:03:44
1:03:33
7
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
1:04:46
1:04:32
8
Tineke Hemmes Dost
Uithuizen
1:07:12
1:06:57
www.uitslagen.nl
24-07-2018 12:08