Uitslagenlijst Gaasperplasrun

Amsterdam - Zondag 10 juni 2018

MAN, 13.65 KM TUNNEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Woerden
De Veenlopers
49:49
49:49
2
Jan van den Bossche
Weesp
51:36
51:36
3
Shai Walhain
Amsterdam Zuidoost
54:00
54:00
4
Martin Kroes
Nederlandse Triathlonbond
54:07
54:07
5
Marco Nijman
Beverwijk
54:39
54:05
6
Stefan Wisselink
Diemen
55:11
55:09
7
Helmerik Blokland
Abcoude
56:12
56:12
8
Garion Hagenaar
Utrecht
56:20
55:43
9
Arno van Akkeren
Oss
56:42
56:35
10
Marco Groot
Duivendrecht
56:51
56:51
11
Yoeri de Jonge
Beverwijk
57:23
57:23
12
Michael Etel
Feniks
57:34
57:01
13
Sebastiaan Kemps
Haarlem
57:37
57:37
14
John Braham
Phanos
57:43
57:41
15
Dennis Schipper
Feniks
58:09
58:07
16
Marcel Hertogh
Bilthoven
58:12
58:11
17
Ben Bos
Amsterdam
58:21
58:18
18
Ajold Muntinghe
Leiderdorp
59:05
59:05
19
Rikkert van Assouw
Haarlem
59:08
57:46
20
Geurt Jan van der Meiden
Haag Atletiek
1:00:22
1:00:18
21
Laurens Kolkman
Amsterdam
1:00:47
1:00:45
22
Victor Alarcon V.
Purmerend
1:00:51
59:59
23
Rob van Heerden
avVN
1:01:02
1:01:00
24
Job Wink
Muiden
1:01:13
1:00:56
25
Gerbrand Konijn
Atos
1:01:31
1:01:30
26
Marco Greeven
Utrecht
1:01:37
1:01:06
27
Max Bisschop
Amstelveen
1:01:38
1:01:26
28
Jan Grevenstuk
Purmerend
1:01:42
1:01:33
29
Dick van der Sluijs
Amsterdam
1:01:49
1:01:14
30
Jeroen Pasman
Amsterdam
1:02:11
1:01:57
31
Vincent Dijkdrenth
Santpoort-Noord
1:02:19
1:02:15
32
Erik Kroon
Zaandam
1:02:20
1:01:38
33
Bob de Vos
Rotterdam
1:02:28
1:02:26
34
Casper van de Kamp
AV Monnickendam
1:02:31
1:01:48
35
Rob de Bruin
Amsterdam
1:02:33
1:01:54
36
Benjamin Sanderse
Haarlem
1:02:59
1:02:01
37
Prashant Kumar
Diemen
1:03:00
1:02:01
38
Arni Roeland
Amsterdam Zuidoost
1:03:00
1:02:57
39
Marcel Heijmans
Diemen
1:03:05
1:03:02
40
Jaap Meindersma
Amsterdam
1:03:05
1:02:55
41
Roy Tjin-Tham-Sjin
Duivendrecht
1:03:08
1:03:04
42
Hugo de Munnik
Weesp
1:03:21
1:03:18
43
Flip Middeldorp
Amsterdam
1:03:25
1:03:23
44
Bas Pfister
Nederlandse Triathlonbond
1:03:28
1:03:23
45
Gerben Broens
AAC
1:03:35
1:03:19
46
Tadgio Tredgett
Utrecht
1:03:45
1:03:04
47
Nico Wessel
Heerhugowaard
1:03:45
1:03:39
48
Litho Beaumont
Feniks
1:03:49
1:03:36
49
Bas Selhorst
Purmerend
1:03:51
1:02:52
50
Jeroen Van der Cammen
Rijswijk
1:03:53
1:03:49
51
Frans Woerden
De Veenlopers
1:03:56
1:03:53
52
Corwin Exalto
Phanos
1:04:06
1:04:01
53
Bart van der Laan
Heerhugowaard
1:04:17
1:04:05
54
Maarten de Wit
Startbaan
1:04:20
1:04:19
55
Nicander Kemper
Waterland
1:04:33
1:04:33
56
Daniël de Brouwer
Diemen
1:04:48
1:04:26
57
Henk van Dijk
Hardlopen.nl
1:04:48
1:04:35
58
Tristan Masé
Amsterdam
1:04:48
1:03:56
59
Alan Binken
Amsterdam
1:04:53
1:04:02
60
Allard Haarman
Feniks
1:04:56
1:04:40
61
Marcel Roumans
Amsterdam Zuidoost
1:05:10
1:05:04
62
Marco van de Water
Amsterdam
1:05:20
1:05:15
63
A . J . Van den Berg
Zaandam
1:05:26
1:05:18
64
Ton Rückert
Scopias
1:05:28
1:05:20
65
Hans Blankennagel
Monnickendam
1:05:34
1:05:19
66
Thijs van der Pouw Kraan
Amsterdam
1:05:34
1:05:30
67
Peter van den Berg
Amsterdam Zuidoost
1:05:46
1:05:28
68
Hugo van der Laan
Heerhugowaard
1:05:58
1:05:46
69
Frans van Vliet
Amsterdam
1:06:25
1:06:08
70
Ewoud van Zwam
Hoofddorp
1:06:27
1:06:27
71
Huub Bonte
AV Monnickendam
1:06:28
1:05:45
72
Radboud Sutorius
AV '23
1:06:31
1:06:12
73
Paul Blonk
Diemen
1:06:38
1:06:25
74
Daniel Bradburn
Diemen
1:06:38
1:05:37
75
Jaap Groenenberg
Amsterdam
1:06:49
1:06:39
76
Florens Rodewijk
's-Gravenhage
1:06:49
1:06:49
77
Jeroen Spanjer
Beverwijk
1:06:55
1:06:25
78
Tin Po Tang
Amsterdam
1:06:55
1:06:06
79
Peter de Graaf
Amsterdam
1:07:08
1:06:22
80
Remco Kriek
Leiden
1:07:11
1:06:48
81
Sander Tuinhof
De Kwakel
1:07:11
1:07:01
82
Baptiste Korff
Rotterdam
1:07:20
1:06:55
83
Vincent Wiering
AV '23
1:07:20
1:07:01
84
Moh Amrani
Feniks
1:07:45
1:07:08
85
Antonio Marino Suarez
Amsterdam
1:07:46
1:07:26
86
Jos Mulder
Ouderkerk aan de Amstel
1:07:47
1:07:34
87
Arend ter Hoeve
NEA Volharding
1:07:52
1:07:32
88
Evert Nagel
Purmerend
1:07:56
1:07:46
89
Robin Franken
Amsterdam
1:08:01
1:07:45
90
John Bakker
Roelofarendsveen
1:08:03
1:07:59
91
Clement Jager
Amstelveen
1:08:16
1:07:16
92
Gijs Fenenga
Bussum
1:08:17
1:08:04
93
Victor Sekewael
Amsterdam Zuidoost
1:08:19
1:08:18
94
Marcel Ursem
Uitgeest
1:08:24
1:07:53
95
Henk Siemer
Haarlem
1:08:27
1:08:04
96
Remco Brandenburg
Amsterdam
1:08:28
1:08:16
97
Pj Schrieken
Diemen
1:08:33
1:08:18
98
Arjan Marechal
Assendelft
1:08:37
1:07:36
99
Erik Heemskerk
Amsterdam
1:08:38
1:08:12
100
Toer van den Berg
AV '23
1:08:40
1:08:23
101
Eduard Lammertsma
Amsterdam Zuidoost
1:08:42
1:08:25
102
Pieter Schipper
Marken
1:08:45
1:08:34
103
Sandor de Haan
Duivendrecht
1:08:47
1:08:43
104
Alexander Goes
Aalsmeer
1:08:56
1:08:27
105
Michel Kroon
Amsterdam
1:09:00
1:08:36
106
Jean Donneaux
Wilsele
1:09:05
1:08:51
107
Bert Roodhof
Castricum
1:09:05
1:08:09
108
René Arntz
Loopgroep Hoorn
1:09:07
1:08:22
109
Rick Kooke
Almere
1:09:10
1:08:06
110
Eric van Gulik
Diemen
1:09:13
1:08:41
111
Marco Smit
Amsterdam Zuidoost
1:09:18
1:08:38
112
Tom Koopman
Amstelveen
1:09:19
1:09:05
113
Bas van Houte
Weesp
1:09:22
1:08:20
114
Arjan Benit
Amsterdam
1:09:24
1:08:36
115
Eric Knook
NEA Volharding
1:09:39
1:09:20
116
Matthijs Boelens
Amsterdam
1:09:43
1:09:41
117
Pieter Poorter
Amsterdam
1:09:47
1:09:26
118
Niels Kleijn
Diemen
1:09:49
1:09:40
119
Benjamin Lochocki
Amsterdam
1:10:19
1:09:45
120
Erwin de Winter
Hoofddorp
1:10:24
1:09:28
121
Wim van Hoek
Weesp
1:10:26
1:09:32
122
Jeroen Verhoeven
Diemen
1:10:34
1:09:39
123
Renzo de Winkel
Weesp
1:10:48
1:09:53
124
Miguel Ramon Jansen
Amsterdam
1:10:50
1:10:40
125
Roland Jahn
Zaandam
1:10:52
1:10:25
126
Julius de Jong
Amsterdam
1:10:52
1:09:41
127
Duco Harte
Amsterdam
1:10:53
1:10:21
128
Michiel Verbree
Diemen
1:11:03
1:10:44
129
Ewald Ijzelenberg
Zwaag
1:11:04
1:10:29
130
Sprinter Rijk
Hoofddorp
1:11:07
1:10:19
131
Martijn van Veen
Amsterdam Zuidoost
1:11:08
1:10:40
132
Marcelo Alarcon V
Diemen
1:11:10
1:10:16
133
Bob van Waveren
Amsterdam
1:11:11
1:10:30
134
Arthur Pardieck
Amsterdam
1:11:12
1:10:47
135
Tobias Krappen
Amsterdam
1:11:17
1:10:34
136
Pim Pompe
Leiden
1:11:17
1:10:42
137
Antoine Heideveld
Amsterdam Zuidoost
1:11:26
1:11:17
138
Tobias Domenie
Uitgeest
1:11:38
1:10:45
139
Piet Hamelink
Amsterdam Zuidoost
1:11:39
1:10:46
140
Cor de Graaf
Amsterdam
1:11:47
1:10:59
141
Harry Nibte
Amsterdam Zuidoost
1:11:54
1:11:22
142
Paul Hazebroek
Amsterdam Zuidoost
1:12:26
1:11:44
143
Matija Hutters
Weesp
1:12:45
1:12:39
144
Gregor Pilat
Amsterdam Zuidoost
1:12:47
1:12:19
145
Conrad Doornheim
Loenen aan de Vecht
1:12:52
1:12:23
146
David Oranje
Amsterdam
1:12:54
1:12:35
147
Bartek Kaminski
Amsterdam Zuidoost
1:12:55
1:12:28
148
Martijn Mengerink
Hoorn Nh
1:13:03
1:12:21
149
Jacco de Vries
Koudekerke
1:13:04
1:12:57
150
Glenn Plieger
Amstelveen
1:13:06
1:12:56
151
Duco Vaillant
Amsterdam
1:13:07
1:12:30
152
Derek van Dam
Amsterdam
1:13:09
1:13:06
153
Anton van Vulpen
Amstelveen
1:13:14
1:13:04
154
Ursul Bayrak
Amsterdam
1:13:15
1:12:24
155
Lesley Pengel
Amsterdam
1:13:17
1:13:11
156
Jordi de Wit
Zaandam
1:13:23
1:12:24
157
Rene Frietema
Heemskerk
1:13:27
1:12:58
158
Frans Meijer
Breukelen
1:13:31
1:13:08
159
Joep Bijlholt
Amsterdam
1:13:41
1:13:21
160
Henry de Vries
Amsterdam
1:13:41
1:13:26
161
Cas Bijlholt
Amsterdam
1:13:42
1:13:22
162
Roman Joehodolov
Amsterdam Zuidoost
1:13:47
1:13:34
163
Rikiya Ikeshita
Amsterdam
1:13:56
1:13:44
164
Rients Alberts
Amsterdam Zuidoost
1:13:58
1:13:20
165
Maarten Nulle
Amsterdam Zuidoost
1:13:59
1:13:20
166
Nino Ruijfrok
Amsterdam Zuidoost
1:14:07
1:14:01
167
Nikolai Petrov
Amsterdam
1:14:19
1:12:42
168
Sebastiaan Sap
Amsterdam
1:14:22
1:14:00
169
Bart Koenen
Amsterdam
1:14:33
1:14:28
170
Erwin de Leeuw
Amsterdam Zuidoost
1:14:38
1:14:17
171
Zsolt Kadar
Amsterdam Zuidoost
1:14:40
1:13:48
172
Emile Heussen
Amsterdam
1:14:44
1:14:28
173
Ben van Meeteren
Amsterdam Zuidoost
1:14:45
1:14:24
174
Ruud Simons
Stein Lb
1:14:46
1:14:01
175
Nilson Catsburg
Amsterdam
1:14:58
1:14:01
176
Yoeri Buijs
Koog aan de Zaan
1:15:01
1:14:02
177
Eric Stamkot
AV Monnickendam
1:15:09
1:14:26
178
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
1:15:11
1:14:29
179
Skander Bulo
Amsterdam
1:15:18
1:15:10
180
Cor Haleber
Weesp
1:15:23
1:15:04
181
Rene Hennevanger
Amstelveen
1:15:24
1:14:49
182
Pieter Meijer
Amersfoort
1:15:26
1:15:03
183
Jeffrey Teeuwen
Amsterdam
1:15:30
1:15:20
184
Hendrik Dathe
Amsterdam
1:15:37
1:15:35
185
Don Van den Bergh
Amsterdam Zuidoost
1:15:44
1:15:01
186
Martijn Oostdam
Amsterdam
1:15:48
1:15:20
187
Klaas Schonenberg
Amsterdam Zuidoost
1:15:49
1:15:35
188
Mattis van den Bergh
Amsterdam Zuidoost
1:15:54
1:15:12
189
Tom Coopmans
Utrecht
1:16:09
1:15:23
190
Martijn de Krijger
Voorschoten
1:16:09
1:15:24
191
Didier Liauw
Amsterdam Zuidoost
1:16:37
1:15:55
192
Koen van Thiel
Nieuw-Vennep
1:16:39
1:16:07
193
Peter Warta
Nigtevecht
1:16:43
1:16:21
194
Jaap Bijl
Duivendrecht
1:16:47
1:16:38
195
Jan Van Egdom
Huizen
1:16:48
1:16:14
196
Gilbert Elstak
Amsterdam Zuidoost
1:16:49
1:16:42
197
Ron Steenkist
Kockengen
1:17:15
1:17:15
198
Onno Schlebaum
Weesp
1:17:18
1:16:59
199
Arigo Gouverneur
Helmond
1:17:26
1:17:19
200
Baas Rijk
Hoofddorp
1:17:44
1:13:38
201
Jorgo Tsiris
Amsterdam
1:17:46
1:17:18
202
Robert Asselman
Amsterdam
1:17:55
1:17:51
203
Sander Wildeman
Almere
1:18:18
1:18:07
204
Barn Heijmink Liesert
Badhoevedorp
1:18:26
1:18:11
205
Marcus Makkelie
Amsterdam
1:18:44
1:18:13
206
Lode Cornelissen
Amsterdam Zuidoost
1:18:53
1:18:35
207
Henk de Kievit
ZOEV
1:19:13
1:18:23
208
Matt Linssen
Amsterdam Zuidoost
1:19:16
1:18:42
209
Paul Gomes
Amsterdam
1:19:18
1:18:27
210
Frans Dieleman
Almere
1:19:24
1:18:43
211
Ruben Haalmeijer
Amsterdam Zuidoost
1:19:29
1:18:30
212
Anton Kersten
Woerden
1:19:33
1:19:02
213
Mark Vlaanderen-Oldenzeel
Amsterdam Zuidoost
1:19:45
1:19:32
214
Gert van den Berg
Weesp
1:20:04
1:19:15
215
Deo Volente
Almere
1:20:08
1:18:46
216
Arco Bouwmeester
Hoofddorp
1:20:12
1:19:26
217
Joep van Poll
Weesp
1:20:23
1:20:02
218
Robby Lamijo
Amsterdam Zuidoost
1:20:33
1:19:49
219
Jan Jaap Treurniet
Delft
1:20:34
1:20:01
220
Roel van den Berkmortel
Warmond
1:20:41
1:20:10
221
Erik Sikkens
Amsterdam
1:20:46
1:20:20
222
Henk Bleeker
Amsterdam Zuidoost
1:21:15
1:20:53
223
Marcel Volaart
Nieuwegein
1:21:20
1:20:47
224
Arjan de Haart
Diemen
1:21:22
1:21:06
225
Denis LJ Boeffard
Amsterdam
1:21:36
1:21:24
226
Soemirno Kartosoewito
Amsterdam Zuidoost
1:21:40
1:20:56
227
Michiel Hatenboer
AV '23
1:21:48
1:21:32
228
Emile van der Laan
Amstelveen
1:21:50
1:20:55
229
Manolis Tzobanaris
Amsterdam Zuidoost
1:22:06
1:21:05
230
Rinse Jaarsma
Amsterdam
1:22:07
1:21:13
231
Kofi Kwatteng
Hoofddorp
1:22:07
1:21:05
232
Kees Keijser
ZOEV
1:22:16
1:21:52
233
Frank Heistermann
Amsterdam Zuidoost
1:22:25
1:21:57
234
Paul Pluyter
Feniks
1:22:30
1:21:53
235
Rick Dobma
Beverwijk
1:22:53
1:22:23
236
Anthony Agustin
Amsterdam
1:22:57
1:22:20
237
Rikwin de Vos
Amsterdam
1:22:59
1:22:48
238
Dirk Bakker
Alkmaar
1:23:02
1:22:34
239
Peter Schouten
Naarden
1:23:03
1:22:31
240
Andre van de Velde
Prinsenbeek
1:23:03
1:22:29
241
Hildo Herfst
Amsterdam
1:23:04
1:22:36
242
Jan Aten
Amsterdam Zuidoost
1:23:06
1:22:55
243
Ben Grob
Amsterdam Zuidoost
1:23:35
1:23:30
244
Donné Noom
Weesp
1:23:35
1:23:35
245
Bram van Overmeeren Adan
Amsterdam
1:23:37
1:23:05
246
Robert Kramer
Assendelft
1:23:40
1:22:42
247
Delano Mac Andrew
Amsterdam
1:23:44
1:23:29
248
Herbert de Bruijne
Amsterdam
1:23:49
1:23:40
249
John van het Schip
Almere
1:23:49
1:22:28
250
Fons Huisman
Feniks
1:23:50
1:23:12
251
Jan Willem Nieuwland
Amsterdam
1:23:51
1:22:54
252
Bert Kaspers
Amsterdam Zuidoost
1:23:57
1:22:54
253
Erwin Bes
Loosdrecht
1:24:17
1:23:45
254
Anton de Boer
Weesp
1:24:24
1:24:03
255
Paul Tuuk
Weesp
1:24:24
1:24:03
256
Piet Moes
Amsterdam Zuidoost
1:24:27
1:24:18
257
Max Baatsen
Amsterdam
1:24:30
1:23:15
258
Adrian Kruit
Groningen
1:24:33
1:23:53
259
Fred Suurs
Feniks
1:24:45
1:24:08
260
Pjotr van Nie
Amsterdam Zuidoost
1:24:53
1:24:47
261
Jos Deen
Landsmeer
1:24:58
1:23:59
262
Milad Elias
Rotterdam
1:25:19
1:24:31
263
Antony Sakour
Amsterdam
1:25:19
1:24:30
264
Walther Haaswijk
Amsterdam
1:25:23
1:25:16
265
Machiel van Oostveen
Amsterdam
1:25:55
1:25:15
266
Mathijs Geenen
Amsterdam Zuidoost
1:26:01
1:25:11
267
Richard Meijer
Weesp
1:27:09
1:26:41
268
Leandro Bijlhout
Amsterdam
1:27:25
1:26:03
269
Jonathan van Nie
Amsterdam Zuidoost
1:27:32
1:27:26
270
Hans van der Weg
Wijk aan Zee
1:27:46
1:26:31
271
Leopold de Bie
Amsterdam Zuidoost
1:27:52
1:27:14
272
Michel Roode
Purmerend
1:28:02
1:27:49
273
Henk Keizer
Almere
1:28:10
1:27:59
274
Jan Kersten
Amsterdam Zuidoost
1:28:57
1:27:28
275
Michel Nix
Bussum
1:29:20
1:28:45
276
Jerome Kesaulij
Amsterdam
1:29:26
1:28:26
277
Rick Wildschut
Diemen
1:29:27
1:29:06
278
John van Trigt
Diemen
1:29:30
1:29:00
279
Henk Swaan
Amsterdam Zuidoost
1:29:42
1:28:50
280
Vincent van den Esschert
AV '23
1:29:55
1:28:54
281
Emile Samsoe
Amsterdam
1:30:22
1:30:05
282
Tarik Ennad
Aalsmeer
1:30:28
1:30:11
283
Paul de Graaf
Uithoorn
1:31:27
1:31:03
284
Gerrie Kaspers
Amsterdam Zuidoost
1:31:34
1:30:30
285
Kenneth Chung
Diemen
1:31:39
1:31:08
286
Edwin Ferwerda
Zaandam
1:32:04
1:31:03
287
Martijn van der Meer
Leiden
1:32:48
1:32:48
288
Willem-Jan Kuiper
Ouderkerk aan de Amstel
1:32:54
1:32:40
289
Frans Visser
Duivendrecht
1:32:54
1:32:40
290
Pramesh Sewgobind
Amsterdam Zuidoost
1:33:32
1:33:13
291
Otto Wijma
Almere
1:33:49
1:33:32
292
Edouard Buning
Amsterdam Zuidoost
1:34:28
1:33:50
293
Remco Wouters
Amsterdam Zuidoost
1:35:24
1:33:48
294
Remi Kempers
Amsterdam Zuidoost
1:36:22
1:35:46
295
Bro Koen
Amsterdam Zuidoost
1:38:29
1:37:15
296
Erik Van Eersel
Naarden
1:40:17
1:39:25
297
Herman De Vries
Diemen
1:40:31
1:40:06
298
Dr Martens
Amsterdam
1:41:46
1:40:32
299
Raymond De la Haye
Amsterdam Zuidoost
1:42:31
1:42:31
300
Hans Nijenmanting
Hardlopen.nl
1:47:59
1:47:24
VROUW, 13.65 KM TUNNEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Selma van Staveren
Loopgroep Aart Stigter
1:02:05
1:01:34
2
Yvonne Hoogzaad
Phanos
1:04:06
1:04:02
3
Eline Tap
De Veenlopers
1:04:15
1:04:04
4
Anneloes van Brummelen
Amsterdam
1:04:35
1:03:59
5
Monique Sapthu
Dieren
1:07:00
1:06:21
6
Tessa Brand
Amsterdam
1:07:21
1:06:35
7
Mayra Peters-Slootweg
Amstelveen
1:07:34
1:07:31
8
Maria Othon
Amsterdam
1:07:46
1:07:26
9
Linda Jonker
AV Aalsmeer
1:07:55
1:07:44
10
Marieke de Graaf
Amsterdam
1:08:13
1:08:00
11
Vera Ligtenberg
Abcoude
1:08:14
1:07:40
12
Evelien Sikkema
AV Heerenveen
1:08:28
1:08:16
13
Hylke Muntinghe
Leiderdorp
1:10:20
1:10:20
14
Sterre van der Sterre
Leiderdorp
1:10:24
1:10:17
15
Mijke Smits
ZOEV
1:10:39
1:09:47
16
Cristina Colonnesi
Atos
1:10:51
1:10:32
17
Judith Van Eijk
Amsterdam
1:10:55
1:10:26
18
Josefien Bousema
Amsterdam
1:11:04
1:10:52
19
Marloes van Loo
Amsterdam
1:11:11
1:10:45
20
Inge van den Berg
AV Aalsmeer
1:11:14
1:11:04
21
Anne Boeter
Amsterdam
1:11:25
1:10:50
22
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
1:11:30
1:11:15
23
Valeria Pantana
Amsterdam
1:11:44
1:08:51
24
Carlijn Boerrigter
Amsterdam
1:12:05
1:11:45
25
Elsemiek Bousema
Amsterdam
1:12:18
1:12:03
26
Lisa Van de Ven
Amsterdam
1:12:57
1:12:32
27
Marjolein de Wit-Blok
Zoetermeer
1:12:58
1:12:52
28
Margriet de Boer
Abcoude
1:13:07
1:12:46
29
Fran van Heusden
Amsterdam
1:13:16
1:13:00
30
Hannah Nijsingh
Diemen
1:13:35
1:12:57
31
Nancy Dooijes
Hoofddorp
1:13:39
1:13:16
32
Saskia Veluwenkamp
Amsterdam
1:14:17
1:13:50
33
Jiska Kouwenhoven-Geijsel
Amstelveen
1:14:19
1:13:42
34
Lopertje Rijk
Hoofddorp
1:14:47
1:14:00
35
Janna Van Manen
Amsterdam
1:15:02
1:14:15
36
Cheyenne Tseng
Amsterdam
1:15:02
1:14:14
37
Machteld Slagt
Diemen
1:15:05
1:14:40
38
Josha Heijenk
AV Monnickendam
1:15:08
1:14:25
39
Catarina Callou
Amsterdam
1:15:09
1:14:45
40
Diana de Waart
Marken
1:15:22
1:14:54
41
Dasha van Amsterdam
AAC
1:15:26
1:14:35
42
Simone Boerlage
AV Aalsmeer
1:15:35
1:15:11
43
Marjan Van Ginkel
AV Aalsmeer
1:15:36
1:15:12
44
Margrita van den Akker
Mijdrecht
1:15:51
1:15:34
45
Natanja Roest
Amsterdam
1:16:25
1:15:59
46
Sandra Lohrmann
Zaanland
1:17:21
1:16:51
47
Loes Schenkeveld
Amsterdam
1:17:45
1:16:59
48
Barbara Verhallen
Amsterdam
1:17:54
1:17:30
49
Femke Meeuwes
Amsterdam
1:18:20
1:17:55
50
Sylvia van de Watering
Nederland
1:18:28
1:17:53
51
Stanimira Dimitrova
Amsterdam
1:18:31
1:17:35
52
Bianca Drieenhuyzen
Almere
1:19:24
1:18:43
53
Magdalena Maier
Amsterdam
1:19:54
1:19:18
54
Carolien Trock
AV Aalsmeer
1:20:08
1:19:45
55
Runner Rijk
Hoofddorp
1:20:12
1:20:12
56
Jolien de Louw
Amsterdam
1:20:19
1:19:52
57
Haas Rijk
Hoofddorp
1:20:20
1:19:32
58
Elly Martens
Beverwijk
1:20:39
1:20:15
59
Josianne Wiersma
Amsterdam Zuidoost
1:20:56
1:20:34
60
Elsie Lindeboom
Almere
1:21:10
1:19:43
61
Sylvia den Hollander
Amsterdam Zuidoost
1:21:30
1:20:51
62
Machteld Hooyman
Feniks
1:21:38
1:21:03
63
Joyce Gerritsen
Feniks
1:21:57
1:21:22
64
Astrid van Dijk
Almere
1:22:05
1:21:36
65
Lidwien Koot
Phoenix
1:23:04
1:22:30
66
Charlotte Lange
Amsterdam
1:23:10
1:22:09
67
Thembile Mzolo
Amsterdam Zuidoost
1:23:13
1:23:07
68
Esther Slats
Zeist
1:23:14
1:22:52
69
Esther Rensink
Amsterdam
1:23:21
1:22:57
70
Reina Cornelisse
Amstelveen
1:23:35
1:23:23
71
Kirsten Cup
Amsterdam
1:23:51
1:22:54
72
Gina van den Bogaard
Haarlem
1:23:53
1:21:30
73
Imce Hofman
Amsterdam Zuidoost
1:24:01
1:23:39
74
Cecile van der Hulst
Weesp
1:24:05
1:23:42
75
Roosje Kemmink
Amsterdam Zuidoost
1:24:12
1:23:31
76
Marguerite Van Voorthuizen
Amsterdam Zuidoost
1:24:12
1:23:32
77
Andrea van Zoest
Weesp
1:24:21
1:23:58
78
Desiree Kerkdijk
Amsterdam Zuidoost
1:24:22
1:21:33
79
Pita Hoogendoorn
Weesp
1:24:24
1:24:02
80
Chrisje Moes
Amsterdam Zuidoost
1:24:26
1:24:16
81
Kiki Moes
Amsterdam Zuidoost
1:24:26
1:24:17
82
Yolanda Korn
Phanos
1:24:29
1:24:02
83
Daisy de Vries
Amsterdam Zuidoost
1:24:36
1:23:32
84
Susan van der Burg
Weesp
1:24:57
1:24:28
85
Querine Otten
Amsterdam Zuidoost
1:25:07
1:24:48
86
Silvia Arntz
Loopgroep Hoorn
1:25:16
1:24:31
87
Giselle Helou
Rotterdam
1:25:19
1:24:30
88
Alexandra van Lokhorst
Diemen
1:25:52
1:25:23
89
Irene van der Laan
Diemen
1:25:53
1:25:24
90
Sheila Van der Burg- Boeren
Weesp
1:25:54
1:25:23
91
Marisa van Dijk
Ouderkerk aan de Amstel
1:26:23
1:25:23
92
Saskia Bollen
Nederland
1:26:52
1:26:50
93
Caro van Dijk
ZOEV
1:27:01
1:26:12
94
Anja Overbeek
ZOEV
1:27:07
1:26:18
95
Ileana Bravo
Amsterdam Zuidoost
1:27:11
1:26:30
96
Aletta Hendriks
Amsterdam Zuidoost
1:27:16
1:26:19
97
Marie-Jose Renfurm
Amsterdam
1:27:16
1:26:50
98
Evelien Rademaker
De Veenlopers
1:27:19
1:26:24
99
Karin Van der Wansem
Amsterdam Zuidoost
1:27:19
1:26:21
100
Floor Van Gulik
Amsterdam Zuidoost
1:27:29
1:26:31
101
Bianca Kleijne
Beverwijk
1:27:33
1:26:48
102
Astrid Melching
Amsterdam
1:27:34
1:26:34
103
Moniek de Witte
Amsterdam
1:27:49
1:26:34
104
Tamara van der Horst
Krommenie
1:27:54
1:27:32
105
Patricia Boerenstam
Amsterdam
1:30:08
1:30:05
106
Isabella Schmidt-Schouten
Naarden
1:30:20
1:29:48
107
Adinda Blonk
Feniks
1:30:32
1:30:12
108
Caren Hagen
Amsterdam Zuidoost
1:30:49
1:30:31
109
Josan Kers
Amsterdam
1:31:15
1:30:40
110
Audrey Lie Ten
Duivendrecht
1:32:52
1:32:45
111
Marjolein Prent
Marken
1:32:55
1:32:43
112
Theresia Drijver
Amsterdam
1:33:31
1:32:35
113
Ashna Mungra
Amsterdam Zuidoost
1:33:33
1:33:13
114
Ilona Bregard
Amsterdam
1:33:51
1:33:25
115
Karin Koopmans
Diemen
1:33:51
1:33:24
116
Crista Kaspers
Amsterdam Zuidoost
1:34:07
1:33:03
117
Mascha de Vries
Heemskerk
1:34:51
1:34:06
118
Janneke Hoogeterp
Assendelft
1:35:13
1:34:43
119
Samja Wouters
Deventer
1:35:25
1:33:49
120
Bodil Belderok
Amsterdam Zuidoost
1:35:35
1:34:54
121
Lauren Blommesteijn
Amsterdam
1:36:05
1:35:35
122
Olga Appelman
Amsterdam Zuidoost
1:36:22
1:36:04
123
Cindy Lo
Diemen
1:37:03
1:36:13
124
Jitske Meijering
Amsterdam
1:37:03
1:37:03
125
Soe-En Boschman
Amsterdam Zuidoost
1:38:38
1:38:10
126
Mendy Stremler
Amsterdam
1:38:52
1:38:27
127
Natasja Dommisse
Phanos
1:39:01
1:38:34
128
Claudia Meijer
Almere
1:40:19
1:39:26
129
Laura De Vries
Diemen
1:40:30
1:40:04
130
José Witvoet
Amsterdam Zuidoost
1:40:46
1:39:59
131
Saskia Bosnie
Amsterdam Zuidoost
1:40:51
1:40:43
132
Karen Kokabisaghi
Amsterdam
1:44:34
1:43:29
133
Morea Brewster
Amsterdam
1:50:17
1:49:27
134
Suzanne Kemper
Amsterdam
1:50:17
1:49:27
135
Rabea van Caam
Duivendrecht
1:51:36
1:51:01
136
Rizairis Lacroes
Amsterdam Zuidoost
1:52:49
1:52:41
MAN, 10 KM TRIM VOLW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas Stigter
Loopgroep Aart Stigter
32:47
32:46
2
Björn Vennema
AAC
34:43
34:43
3
Thomas van Steenbergen
Nederland
34:47
34:45
4
Rene Wiering
Loopgroep Aart Stigter
35:00
35:00
5
Jasper van der Ploeg
Nederland
35:06
35:05
6
Maurik de Groot
Amsterdam
35:12
35:10
7
Ruud Weijer
Phanos
35:39
35:38
8
Harald van Gils
Loopgroep Aart Stigter
36:20
36:18
9
Erik Heg
Amsterdam
36:29
35:49
10
Ivan Mettrop
AV '23
37:44
37:41
11
Aart Stigter
Nederland
37:48
37:46
12
Daniël Peters
Atos
37:52
37:47
13
Yves Rezus
Amsterdam
37:52
37:45
14
Bakari van Garderen
Amsterdam
38:37
38:31
15
Jurre van Rooden
Phanos
38:50
38:49
16
Chris Wesseling
Nederland
38:56
38:53
17
Paul Weijer
Nederland
39:37
39:35
18
Dennis Koomen
Nederlandse Triathlonbond
39:44
39:36
19
Piotr Janmaat
Phanos
40:01
39:57
20
Piet de Reuver
AAC
40:14
40:13
21
Davide Ceolin
Amsterdam
40:22
39:58
22
Bob Kuiper
Amsterdam
40:26
39:47
23
Tetsuro Nishida
Nederland
40:37
40:30
24
Frans Crul
Running Holland vereniging
40:48
40:45
25
Eugene Oldenhof
Amstelveen
40:51
40:46
26
Frans Simmes
Amsterdam
41:01
40:22
27
Milan Klaasman
Amsterdam
41:28
41:07
28
Oscar Smit
avVN
41:28
41:25
29
Casper Hopman
Running Holland vereniging
41:31
41:23
30
Jeroen Koelewijn
Haag Atletiek
42:12
42:07
31
Scott Strang
Amsterdam
42:18
42:12
32
Mark Hessels
Amsterdam
42:27
42:21
33
Jan Jakob Lameijer
Amsterdam Zuidoost
42:28
42:14
34
Matty van Ewijk
AV '23
42:35
42:31
35
Martin Geerdes
Nederland
42:39
42:37
36
Ruud Kouijzer
avVN
42:44
42:31
37
Jerome Durnerin
Amsterdam
42:55
42:45
38
David Stubbings
Amsterdam
43:00
42:45
39
Nico Scheffer
Vlaardingen
43:12
43:06
40
Lennert Salome
Nederland
43:24
43:10
41
Siemen van der Werff
Amsterdam
43:25
43:19
42
Vincent Hollander
Baarn
43:30
43:16
43
Paul van Veen
Amsterdam
43:30
43:26
44
Arco de Vries
Amsterdam
43:34
43:07
45
Menno Roeland
Nederland
43:46
43:38
46
Jeroen Vleeschhouwer
Purmerend
43:48
43:43
47
Floris Klinkert
Amsterdam
43:55
43:48
48
Willem Jongen
Amsterdam
44:33
44:19
49
Jan Pieter Buijs
Amsterdam
44:36
44:10
50
Ivo Pothaar
AV '23
44:37
44:32
51
Dennis Henraat
Feniks
44:55
44:55
52
Robert Oomen
Amsterdam
44:57
44:52
53
Hans van Zuuk
Diemen
45:05
44:46
54
Hans Versteeg
Nederland
45:05
44:50
55
Marco Israel
Amsterdam
45:26
45:19
56
Xiangjun Kong
Amsterdam
45:27
45:00
57
Bobby Jacobs
Amsterdam
45:29
45:06
58
Ruben Brokkelkamp
Amsterdam
45:30
45:27
59
Matthijs Schukking
Hilversum
45:30
45:27
60
Nils Telman
Amsterdam
45:53
45:32
61
Martin van Langen
Feniks
46:04
45:35
62
Serge Jongenelen
Abcoude
46:08
45:55
63
Harm Kolk
Amsterdam
46:10
45:59
64
Lorenzo Fanchi
Amsterdam
46:15
45:48
65
Dic van Hummel
Startbaan
46:27
46:15
66
Sander Cremers
Amsterdam
46:37
46:22
67
Edgar Senne
Amsterdam
46:46
46:21
68
Cees Groenland
AAC
46:52
46:51
69
Robert Brand
Amsterdam
46:57
46:36
70
Franc van Erck
Amstelveen
47:03
47:01
71
Piet Rietman
Amsterdam
47:11
46:38
72
Arturo Botto
Nederland
47:28
47:17
73
Peter Zwart
avVN
47:33
47:24
74
Anne de Visser
AV '23
47:41
47:34
75
Kevin Rossewij
Nederland
47:44
47:15
76
Igor Janzen
Amsterdam
47:51
47:32
77
Thomas Weesjes
Nederland
47:51
47:21
78
David Pruijt
AV '23
48:06
48:00
79
Dennis Grooters
Diemen
48:07
46:31
80
Maarten Diemel
Amsterdam
48:13
48:02
81
Marc Van Dalen
Amsterdam
48:18
47:57
82
Justinas Stankevicius
Nederland
48:36
48:25
83
Rogier Stuger
Amsterdam
48:40
47:49
84
Aart Bastmeijer
Running Holland vereniging
48:52
48:14
85
Mees de Vries
Amsterdam
48:52
48:47
86
Martijn Santbergen
Rijswijk Zh
48:53
48:30
87
Maarten de Vreede
Purmerend
48:55
48:30
88
Jeroen Veelenturf
's-Gravenhage
49:10
49:06
89
Sjaak Smit
Nederland
49:16
49:05
90
Paul Vrijhoef
Nederland
49:51
49:16
91
Elwin Tepper
Amsterdam
50:06
49:59
92
Paul van Voorst
Amsterdam
50:08
50:08
93
Robin Kuipers
Hilversum
50:15
49:39
94
Jan de Beuker
Nederland
50:22
50:04
95
Michiel Tammeling
Amsterdam
50:44
50:28
96
Ed Teunissen
Amsterdam
50:47
50:47
97
Daniel Arts
Amstelveen
50:49
50:39
98
Uzoma Okonkwo
Nederland
50:53
50:48
99
Colin van der Eijken
Amsterdam
50:54
50:37
100
Ron van der Jagt
Rotterdam
51:04
50:03
101
Jasper Blom
Amsterdam
51:10
51:03
102
Tiago Leal
Nederland
51:14
50:37
103
Giuliano Giuliani
Amsterdam
51:15
51:00
104
Arjan Rietveld
Amsterdam Zuidoost
51:23
51:18
105
Marcel Voorn
Amsterdam
51:23
50:59
106
Chinedu Wilfred Okafor
Nederland
51:28
51:23
107
Rob Meijrink
Amsterdam
51:34
51:18
108
Aad van Zuijlen
Amsterdam
51:35
50:47
109
Michel Smid
Amsterdam
51:36
51:04
110
Steven Postmus
Amsterdam
51:46
51:21
111
Christiaan Moenis
Marken
52:05
51:17
112
Henny Philippens
Nederland
52:08
52:02
113
Saverio Jansen
Amsterdam
52:28
52:02
114
Ricky Breidel
Zaandam
52:29
52:12
115
Sjoerd Hornstra
Amsterdam
52:33
52:16
116
Rui Alves
Amsterdam
52:35
52:04
117
Stephen Arts
Deventer
52:35
52:24
118
Remy Boerhoop
Amsterdam
52:47
52:18
119
Rob Pleijsier
Houten
52:54
52:34
120
Alexander Schutte
Amsterdam
53:01
52:20
121
James O'Neill
Amsterdam
53:23
52:42
122
David van Gent
Amsterdam
53:52
53:44
123
Nando Pengel
Nederland
53:59
50:40
124
Hans Jansen
Amsterdam
54:18
53:52
125
Claudio Armandi
Amsterdam
54:28
53:44
126
Ruben Lynch
Nederland
54:51
54:32
127
Jimmy Thurnim
Assendelft
54:58
54:15
128
Kenneth Brammerloo
Nederland
54:58
54:42
129
Alex Roozendaal
Amsterdam
55:12
54:03
130
Mischa Schweitzer
Amsterdam
55:57
55:24
131
Winston Tjong-A-Tham
Amsterdam
57:12
56:29
132
Cor van Hekken
Nederland
57:12
56:29
133
Mark Pekelharing
Amsterdam
57:17
57:04
134
Maxwell Bayer
Zuidwal
57:22
57:22
135
Frans Steensma
Amsterdam
57:22
57:02
136
Arno Belien
Nederland
57:35
56:54
137
John Dekker
Amsterdam
57:42
57:24
138
Dennis Haages
Amsterdam
57:44
57:16
139
Stijn Drenthe
Amsterdam
57:47
57:01
140
Glen Denneboom
Purmerend
58:07
57:19
141
Paul Groot
Nederland
58:09
57:50
142
Tom Garwood
Amsterdam
58:10
57:29
143
Daan Meijer
Amsterdam
58:20
57:31
144
Jan-Marten Bosma
Amsterdam
58:38
58:38
145
Matthew Slater
De Kwakel
58:46
58:16
146
John Buikman
AV Edam
58:48
58:43
147
Thieu Engels
Amsterdam
58:48
58:32
148
Maikel. Lie-Atjam
Amsterdam Zuidoost
59:02
58:01
149
Gert de Goeje
Ansterdam
59:51
59:15
150
Sander van der Slikke
Alkmaar
1:00:02
59:43
151
Allard Nooteboom
Amsterdam
1:00:27
58:43
152
Emeka Jones Gimikanwa
Nederland
1:00:44
1:00:39
153
Lars Barwegen
Urmond
1:00:54
1:00:18
154
Mischa van Rijswijk
Amsterdam
1:01:22
1:00:33
155
Alex de Jong
Amsterdam
1:01:55
1:01:26
156
Jeffrey Schaefers
Amsterdam
1:02:02
1:01:44
157
Nicolas Martin
Amsterdam Zuidoost
1:02:41
1:02:15
158
Paul Gaikhorst
Amsterdam
1:02:43
1:02:11
159
Alfons Knijn
avVN
1:03:24
1:03:09
160
Gerard Pouw
Amsterdam
1:04:01
1:03:38
161
Gerard Smits
Atos
1:05:50
1:05:06
162
Menno Pater
Amsterdam
1:06:21
1:05:46
163
Lars-Karel van der Veen
Alkmaar
1:06:41
1:06:18
164
Dirk Steltman
Amsterdam
1:08:13
1:07:09
165
Albert Rasiman
Amsterdam Zuidoost
1:08:43
1:07:28
166
Menno van den Eijnden
Amsterdam
1:09:05
1:08:42
167
Jakob Meijer
Uithoorn
1:09:26
1:09:00
168
André Doorn
Tuitjenhorn
1:11:29
1:10:42
169
Joris Roodnat
Nederland
1:11:30
1:10:48
170
François Palmtak
Amsterdam
1:12:34
1:10:59
171
Rieks Van Rozen
Aalsmeer
1:15:25
1:14:33
172
Nico de Bruijne
Diemen
1:18:40
1:17:57
173
Clyde Wartes
Nederland
1:20:49
1:20:49
VROUW, 10 KM TRIM VOLW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heather Bray
Feniks
38:43
38:40
2
Natascha Schippers
Running Holland vereniging
40:51
40:48
3
Eline Lam
Amsterdam
42:56
42:46
4
Felicia Los
DEM
46:34
46:29
5
Ivet Panjer
Venlo
46:38
46:30
6
Franciska de Vries
Nederland
47:45
47:38
7
Jelda Panjer-Deems
Loopgroep De Drentsche Aa
48:20
48:12
8
Stella Nelissen
Amsterdam
48:58
48:49
9
Yael de Haan
Amsterdam
49:04
48:30
10
Corine Rotteveel
De Spartaan
49:24
49:20
11
Annemieke Swaanenvelt
Amstelveen
49:51
49:16
12
Mechteld Bontes
Amsterdam
50:05
49:44
13
Mariska Velmans
Amsterdam
50:42
50:28
14
Fong-Ping Chu
Amsterdam
50:56
50:29
15
Yvette van Mook
Nederland
50:56
50:42
16
Lisanne Versteeg
Nederland
51:03
50:49
17
Stella van Voorst
Amsterdam
51:30
51:10
18
Janneke Janssen
Amsterdam
52:13
52:06
19
Afke Brinksma
Nederland
52:18
52:09
20
Chantal Mante
Egmond-Binnen
54:12
53:44
21
Lydia Bachanova
Nederland
54:24
54:16
22
Helena Gallagher
Amsterdam
54:32
53:58
23
Minou Moenis
Amsterdam
54:38
53:42
24
Hanneke Broekman
's-Gravenhage
54:40
53:57
25
Bregje Blokhuis
Amsterdam
54:50
54:41
26
Anne Kappert
ZOEV
54:50
54:00
27
Loes Bink
Amsterdam
54:57
54:41
28
Camille van Niekerk
Utrecht
54:58
54:40
29
Marleen Keijlard
Dutch Gay & Lesbian Athletics
55:07
54:57
30
Eveline Hamers
Amsterdam
55:14
54:56
31
Evelyn van Litsenburg
Amsterdam
57:29
57:11
32
Ruhi te Bokkel
Amsterdam Zuidoost
57:42
56:48
33
Loes Keetels
Amsterdam
58:03
57:37
34
Roxx Oudshoorn
Amsterdam
58:04
57:37
35
Nicolette Broekman
Amsterdam
58:07
57:24
36
Ruby Nefkens
Amsterdam
58:07
57:36
37
Margriet Valkman
Amsterdam
58:28
57:47
38
Gracita Biezen-Linger
Nederland
59:24
58:27
39
Jennifer Hofstede
Amsterdam Zuidoost
59:32
58:59
40
Irene van de Mheen
ZOEV
1:00:07
59:17
41
Basilia Pires
Amsterdam Zuidoost
1:00:11
59:26
42
Nienke van Renssen
Amsterdam
1:00:20
1:00:08
43
Marjolein Maats
Abcoude
1:01:20
1:00:31
44
Marjolijn van Nes
Amsterdam
1:01:32
1:01:00
45
Patricia Ramlagan
Amsterdam
1:01:38
1:00:49
46
Esmeralda Scholten
Amsterdam
1:02:02
1:01:46
47
Judith Santbergen
Amsterdam
1:02:06
1:01:45
48
Gerda de Bruijn
Amsterdam
1:02:11
1:01:41
49
Fiona Heeman
Amsterdam
1:02:22
1:01:55
50
Ilze Celina
Nederland
1:02:41
1:02:10
51
Marijke Denz
AV '23
1:02:42
1:02:38
52
Suzanne Bubenik
Nederland
1:02:44
1:02:13
53
Becky Topple
Amstelveen
1:03:35
1:02:53
54
Annemijn Dreesmann
Nederland
1:03:48
1:03:19
55
Patty Greven
Koog aan de Zaan
1:04:06
1:03:37
56
Andrea Dingemans
Amsterdam
1:04:07
1:03:55
57
Koosje Nijendijk
Amsterdam
1:04:21
1:03:35
58
Debby Galavazi
Amsterdam
1:04:26
1:03:58
59
Sandra Stijnders
Amsterdam
1:04:26
1:03:58
60
Joanna Latko
Amsterdam
1:05:00
1:04:24
61
Justyna Laiko
Amsterdam
1:05:01
1:04:25
62
Elsa Macie
Diemen
1:05:05
1:04:20
63
Anne Jellema
Lisse
1:06:02
1:05:09
64
Geeske Jellema
Amsterdam
1:06:02
1:05:09
65
Natalie Skladnev
Alkmaar
1:06:38
1:06:06
66
Anna de Jong
Amsterdam
1:06:43
1:06:21
67
Elma Meester
AV '23
1:06:50
1:06:15
68
Mila Aafjes
Koog aan de Zaan
1:07:05
1:06:37
69
Holly Young
Amsterdam Zuidoost
1:07:16
1:07:04
70
Patricia Heijmans-Klebach
Diemen
1:07:23
1:06:47
71
Jorien van der Burg
Amsterdam
1:08:37
1:08:19
72
Corina Cecilia
Amsterdam Zuidoost
1:08:43
1:07:28
73
Eilis de Goeje
Amsterdam
1:09:08
1:08:31
74
Annelies Hartman
AV '40
1:11:28
1:11:15
75
Priscilla Kruimer
Nederland
1:11:29
1:10:47
76
Loes Castelijn
Nederland
1:11:30
1:10:48
77
Natasja Voordewind
Uitgeest
1:11:45
1:11:31
78
Nynke Hibma
Amsterdam
1:11:56
1:11:56
79
Jennifer Statia
Zaandam
1:12:35
1:10:34
80
Els van der Linden
Amsterdam
1:12:44
1:12:22
81
Margot Dijker
Amsterdam
1:12:54
1:12:46
82
Marieke Van Schaik
Abcoude
1:12:55
1:12:06
83
Mayra Pocorni
Nederland
1:13:22
1:12:24
84
Carin Nyst
Amstelveen
1:14:29
1:14:02
85
Trix Sjouwerman
Amsterdam
1:14:31
1:13:56
86
Suzanne Schuurman
Amsterdam
1:14:42
1:13:55
87
Els Van Rozen
Aalsmeer
1:15:27
1:14:37
88
Marlijn Althuizen
Amsterdam
1:15:43
1:15:43
89
Antje van Schepen
Amsterdam
1:17:41
1:17:33
MAN, 5 KM TRIM VOLW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cars Remijn
Nederland
17:17
17:13
2
Erik Scheers
Nederland
17:22
17:22
3
Johan Wilders
Amsterdam
18:28
18:23
4
Tim Parée
Amstelveen
18:33
18:29
5
Yassin Jarmouni
Amsterdam
18:58
18:53
6
Peter Boek
Amsterdam
19:22
19:20
7
Sander Bakker
Amsterdam
19:46
19:36
8
Roel van Herk
Kampen
19:56
19:46
9
Wally Tas
Nederland
20:25
20:19
10
Ray Duijn
Nederland
20:53
20:50
11
Kamil Debinski
IJmuiden
21:27
21:16
12
Dirk Hoekstra
Amsterdam
21:35
21:30
13
Marcin Szyja
Uithoorn
21:38
21:29
14
Marcel Vriend
Amsterdam
22:00
21:54
15
Jochem van Hal
Amsterdam
22:31
22:22
16
Farif Doest
Amsterdam
23:47
22:55
17
Konstantinos Loannidis
Amsterdam
24:36
23:44
18
Jan Harinck
AV '23
25:32
24:27
19
Patrick Rietberg
Amsterdam
25:36
25:25
20
Abel Bronkhorst
Nederland
25:59
25:22
21
Eric Jozefzoom
Nederland
27:07
26:08
22
Niels Root
Amsterdam
27:12
26:31
23
Paul Roos
Nederland
27:24
26:13
24
Randy Goedhart
Amsterdam
27:35
26:55
25
Shalom Annan
Amsterdam
27:37
26:58
26
Chris Mukelenge
Amsterdam
27:39
26:59
27
Henk-Jan van Alphen
Amsterdam
27:42
26:31
28
Piet Karregat
Amsterdam Zuidoost
27:47
27:22
29
David Hollanders
Amsterdam
27:50
26:30
30
Daan van Schaik
Waterland
27:50
27:39
31
Younes Chorfi
Utrecht
27:51
27:25
32
Niek de Feijter
Amsterdam Zuidoost
28:52
28:37
33
Thomas Kronenberg
Amsterdam
29:09
28:47
34
Leo Tervoort Kearney
AV '23
29:18
28:58
35
Maurice van Erven
Amsterdam
29:26
28:54
36
Bas Sapthu
Nederland
29:46
29:11
37
Ben da Costa
Weesp
29:58
29:37
38
Alex de Groot
Hilversum
30:32
29:42
39
Dirk Peters
Amsterdam
30:52
30:27
40
Darrin Dinsbach
Olst
31:20
30:35
41
Nevzat Yavas
Diemen
31:37
31:12
42
Bob Kuit
Almere
31:39
31:26
43
Jos Kok
Amsterdam
32:10
31:22
44
Gerben Sinnema
Amsterdam Zuidoost
32:19
31:46
45
Reyan Christ
Amsterdam
32:47
31:40
46
Nick Everts
Amsterdam
32:48
31:41
47
Paul Schmalschlager
Feniks
33:24
32:40
48
Herbert Vergers
Heerhugowaard
33:40
32:47
49
Eddy Oldenborg
Amsterdam
33:53
32:56
50
Clyve Evenswaard
Amsterdam Zuidoost
33:56
33:01
51
Jakko Knol
Diemen
34:03
33:24
52
Jens de Jong
Amsterdam
34:26
33:29
53
Robin Neven
Amsterdam
34:33
33:56
54
Hans Eleveld
Feniks
35:01
34:15
55
Scott Kingma
Nederland
35:01
34:30
56
Danny Van der Groep
Amsterdam
35:04
34:47
57
Ben de Ronde
Zaandam
35:08
34:59
58
Glenn Alwart
Amsterdam Zuidoost
35:33
35:03
59
Ruud van den Busken
Amsterdam
36:01
35:14
60
Tom van de Sanden
Amsterdam
36:01
35:30
61
Lieuwe Kingma
Nederland
36:24
35:54
62
Jeff Appiah
Amsterdam
37:52
37:12
63
Davey Bosch
Amsterdam
39:21
38:31
64
Raymond Soetosenojo
Amsterdam Zuidoost
42:23
41:31
65
Vered Fijan
Alkmaar
54:36
53:58
VROUW, 5 KM TRIM VOLW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elizabeth Ordeman
Berkeley
19:50
19:48
2
Lydia Korrel
Ouderkerk a/d Amstel
21:51
21:44
3
Iris Vromans
Duivendrecht
22:17
22:12
4
Irene van Driel
Haren Gn
22:34
22:25
5
Dorota Eichstaedt
Leeuwarden
24:29
24:17
6
Denise Lok-Hin
Amsterdam
25:05
24:20
7
Romy Kersbergen
Nederland
25:58
25:21
8
Jasmin De Jong
Duivendrecht
26:48
26:15
9
Loes Kappen
Hilversum
27:05
26:43
10
Ilse de Groot
Amsterdam
27:05
27:02
11
Micha Leeflang
Amsterdam
27:11
27:01
12
Farzia Hoever-Berkleef
Amsterdam Zuidoost
27:25
26:55
13
Baukje Zee
Feniks
27:39
27:26
14
Josee van der Velde
Landsmeer
27:50
27:39
15
Vera O'Niel
Amsterdam Zuidoost
28:24
27:53
16
Susan van der Horst
Amsterdam
28:26
28:05
17
Marieke Heil
Amsterdam Zuidoost
28:28
27:37
18
Renate van Zoonen
Amsterdam
28:30
27:32
19
Willemijn Ruberg
Amsterdam
28:41
28:18
20
Nienke Schonberger
Amsterdam Zuidoost
28:55
28:40
21
Femke Van Ooijen
Amsterdam
29:27
29:09
22
Miranda Sapthu - Suripatty
Feniks
29:29
29:15
23
Madeleine Jongeneel
Amsterdam
29:29
28:45
24
Jantine van Breugel
Amsterdam
30:00
29:49
25
Mojca Lovrencak
Feniks
30:01
29:19
26
Maria Groot
Nederland
30:22
30:05
27
Carin van Zalinge
Amsterdam
30:59
30:35
28
Nathalie Canrinus
Heerhugowaard
31:00
29:56
29
Mariska Schirmann
Zaandam
31:05
31:05
30
Nicole Berg
Duivendrecht
31:14
30:40
31
Daisy Herrebrugh
Amsterdam Zuidoost
31:15
30:17
32
Mascha Tjokrodikromo
Amsterdam Zuidoost
31:15
30:16
33
Katja Roozendaal
De Kwakel
31:20
30:35
34
Denise Jansen
Amsterdam
31:25
30:29
35
Marjolijn Kruijt
Nederland
31:25
30:42
36
Marijke Piets
AV Badhoevedorp
31:26
30:32
37
Hilda Alberda
Feniks
31:33
30:51
38
Silvia van Daalen
Amsterdam Zuidoost
31:38
31:08
39
Kaya Kuit
Almere
31:40
31:27
40
Judith Cohen
Amsterdam
31:45
31:28
41
Marian van Gestel
Zaandam
32:10
31:27
42
Bregje Pieters
Nederhorst den Berg
32:17
31:32
43
Yvette van Ravenzwaaij
Uithoorn
32:18
31:49
44
Linda Van der Made
Amstelveen
32:21
31:48
45
Selvia Root
Amsterdam
32:26
31:46
46
Sterre Rademaker
Nederland
33:17
32:53
47
Cloe de Roos
Nederland
33:30
33:11
48
Katelijne van den Bosch
Amsterdam Zuidoost
33:32
32:39
49
Patricia Keeldar
Amsterdam Zuidoost
33:34
32:43
50
Ramona Alblas
Heerhugowaard
33:39
32:47
51
Renee Groenland
Phanos
33:41
33:10
52
Sonja van Gent
Duivendrecht
33:42
33:07
53
Annettie Medendorp
Groningen
34:14
33:48
54
Mieke Kaspers
Amsterdam Zuidoost
34:15
33:49
55
Bodien Schilder
Phanos
34:21
33:50
56
Rebecca Desjardins
Amsterdam
34:23
34:03
57
Maike Rijkaard
Amsterdam
34:23
34:09
58
Evelien Been
Duivendrecht
34:27
33:30
59
Talita Schreuder
Amsterdam
34:33
33:56
60
Fifamé Seedorf
Amsterdam
34:38
33:43
61
Anja van Beek
Amsterdam Zuidoost
34:46
34:07
62
Susana Coppo
Amsterdam Zuidoost
34:54
34:20
63
Melissa Kuit
Amsterdam
35:06
34:42
64
Nancy Knol
Diemen
35:18
34:39
65
Xiomara van Brussel
Nederland
35:25
34:28
66
Caroline Post
Amsterdam
35:28
35:01
67
Stephanie Ceha
Amsterdam
35:44
34:54
68
Milan Van Vugt
Amsterdam
35:44
34:55
69
Judith Tholen
Nederland
35:45
35:33
70
Farrah de Groot-Stam
Hilversum
35:46
34:56
71
Sharona van den Broek
Hoorn
35:49
35:28
72
Aukje Hinfelaar
Feniks
35:51
35:08
73
Caroline Azeau
Amsterdam
36:01
35:29
74
Anita Hornsra
Amsterdam
36:19
35:52
75
Rosalie Leijen
Zaandam
36:20
35:52
76
Sarinah Antonysen
Amsterdam Zuidoost
36:24
35:39
77
Roeline Barkhuis
Alkmaar
36:24
35:49
78
Carlijn Ros
Amsterdam Zuidoost
37:34
37:12
79
Malou Blankwater
Amsterdam
37:40
37:20
80
Linda Schol
Amsterdam
37:40
35:56
81
Kimberley Marchena
Amsterdam
38:09
37:41
82
Joy Merkelbag
Feniks
38:33
37:47
83
Karin van Herk
Amsterdam Zuidoost
39:17
38:59
84
Juliette van de Mheen
Amsterdam Zuidoost
39:17
39:01
85
Zawadi Jones
Amsterdam Zuidoost
40:18
39:23
86
Meri Wederfoort
Amsterdam
40:20
39:41
87
Fiorella Copello Callegari
Diemen
40:28
39:42
88
Patricia Looijmans
Amsterdam
41:03
40:40
89
Nalu Sonak
Den Haag
41:03
40:40
90
Angela Kanu
Den Haag
41:09
40:45
91
Zelda Van Dijk
Amsterdam
42:12
41:47
92
Jennifer Jongejans
Zaandijk
42:18
41:57
93
Margarita Calderon Rueda
Amsterdam
42:19
41:58
94
Ivy Soetosenojo
Nederland
42:48
42:48
M12+, 5 KM TRIM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monne Sutorius
Nederland
22:29
22:17
2
Zion Jozefzoon
Amsterdam Zuidoost
24:22
24:15
3
Thijs Minnee
Nederland
27:23
27:12
V12+, 5 KM TRIM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mila Jonkvorst
Weesp
20:18
20:17
2
Suzet Doornheim
Loenen aan de Vecht
21:46
21:45
3
Faye Traube
AAC
24:01
23:50
4
Margot Samsom
Amsterdam
30:52
30:16
5
Eva Sapthu
Nederland
38:08
37:32
J9-12, 2 KM TRIM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joris Mantel
AV '23
7:19
7:19
2
Stan Winter
De Meern
7:20
7:19
3
Aristide Karakoç
Amsterdam Zuidoost
7:34
7:32
4
Mees Groenenberg
Amsterdam
7:39
7:37
5
Manolo Scheers
Nederland
7:40
7:40
6
Kees de Waal
AV '23
7:41
7:40
7
Bram Verdegaal
Nederland
7:50
7:50
8
Samuel Kaal
Amsterdam
7:57
7:55
9
Ticiano Karakoç
Amsterdam Zuidoost
7:59
7:57
10
Joey Heynneman
Feniks
8:17
8:15
11
Wessel Groenenberg
Amsterdam
8:31
8:28
12
Ryan Hoever
Amsterdam Zuidoost
8:47
8:45
13
Jordan Sweet
Feniks
9:17
9:17
14
Jesse Hoekstra
Feniks
9:19
9:17
15
Luuk van Lunteren
Feniks
9:53
9:51
16
Oscar Ho
Amsterdam
10:16
10:13
17
Maurits Nibbering
Purmerend
10:46
10:44
18
Terrence Wu
Amsterdam
10:59
10:56
19
Quinten Wu
Amsterdam
11:50
11:48
20
Kendell Wartes
Nederland
12:32
11:53
21
Îshan Mos
Amsterdam
12:50
12:48
M9-12, 2 KM TRIM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pam de Kruif
AV '23
7:34
7:34
2
Nehissa Hendriks
AV '23
7:43
7:43
3
Rosa Bak
AV '23
7:45
7:44
4
Belle van der Putten
Amsterdam
8:04
8:02
5
Inte van Kralingen
GAC Hilversum
8:22
8:21
6
Anne Jongedijk
AV '23
8:23
8:22
7
Doris Thomas
AV '23
8:29
8:29
8
Iris Baltus
Badhoevedorp
8:33
8:33
9
Sterre van Ewijk
AV '23
8:41
8:40
10
Eleanor Musil
Nederland
8:52
8:50
11
Daisy Hendriks
Nederland
10:13
10:12
12
Tess Nijland
AV '23
11:01
10:59
13
Fiona Ho
Amsterdam
11:52
11:49
14
Evelien Roozendaal
Amsterdam
12:06
12:05
15
Juhi Mos
Amsterdam
12:50
12:47
16
Sofie de Feijter
Feniks
12:51
12:49
17
Michelle Ridder
Purmerend
12:53
12:51
18
Veronique Veldhuis
Feniks
13:40
13:38
J4-8, 1 KM TRIM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eljahro Tyrone Philipsen
Feniks
3:40
3:38
2
Kyan Bremer
Feniks
3:49
3:47
3
Jayden Boldewijn
Nederland
3:49
3:48
4
Joshua Hendriks
Nederland
3:49
3:48
5
Bobby Harte
Amsterdam
3:59
3:57
6
Sem Voncken
Amsterdam Zuidoost
4:06
4:03
7
Mats Nijland
Amsterdam
4:12
4:11
8
Tom Zantinge
Feniks
4:23
4:21
9
Casper Mreijen
Amsterdam
4:24
4:21
10
Ayerton Sweet
Feniks
4:30
4:28
11
Benjamin Mijnals
Atos
4:31
4:30
12
Daniël van Riel
SC Reeuwijk
4:31
4:29
13
Tijn Jorritsma
AV '23
4:36
4:34
14
Raeez Hasrat
Amsterdam Zuidoost
4:38
4:35
15
Valentino van Heynegen
Rotterdam
4:51
4:50
16
Stefan van den Berg
AV '23
4:53
4:50
17
Laurens Nibbering
Purmerend
5:00
4:58
18
Devin Hoever
Amsterdam Zuidoost
5:06
4:54
19
Botond Palosi-Nemeth
Amsterdam Zuidoost
5:07
5:05
20
Carlos O’Niel
Feniks
5:20
5:19
21
Shae Riedewald
Feniks
5:20
5:18
22
Kadek Voncken
Amsterdam Zuidoost
5:23
5:21
23
Bo Klaaassen
Nederland
5:27
5:23
24
Marcus Woortman
Amsterdam
5:33
5:29
25
Damian Schulz
Amsterdam Zuidoost
5:34
5:29
26
Ivan Leeuwerink
Amsterdam
5:35
5:29
27
Valentijn Roozendaal
Amsterdam
5:50
5:47
28
Valentin Kleijn
Diemen
6:05
6:01
29
Ewoud Nieuwenhuizen
Nederland
6:13
6:10
30
Rafael Dekkers
Amsterdam Zuidoost
6:17
6:13
31
Armaro de Campos Neto
Amsterdam Zuidoost
6:18
6:14
32
Thiago Valenkamp
Nederland
6:20
6:15
33
Aiden van de Woude
Nederland
6:25
6:20
34
Aashray Mittal
Amstelveen
6:33
6:30
35
Sep Grooters
Diemen
6:42
6:36
36
Milo Smulders
Krommenie
7:04
6:58
37
Maxim Woortman
Amsterdam
7:29
7:25
38
Xander Bray
Nederland
8:04
7:57
39
Daley Majeri
Amsterdam Zuidoost
8:54
8:48
M4-8, 1 KM TRIM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Zonne de Vries
Nederland
4:10
4:08
2
Lidewij Nieuwenhuizen
Nederland
4:22
4:19
3
Daantje van der Wild
Feniks
4:28
4:25
4
Ellie Bonder
Amsterdam
4:34
4:30
5
Lenthe van Ewijk
AV '23
4:36
4:34
6
Joya Sapthu
Nederland
4:40
4:37
7
Tarayee Purperhart
Feniks
4:44
4:42
8
Jada Purperhart
Feniks
4:49
4:47
9
Salyshia Reemnet
Feniks
4:51
4:49
10
Selena Reemnet
Amsterdam Zuidoost
4:53
4:51
11
Caro Bleijenberg
AAC
5:10
5:06
12
Nora van Lunteren
Feniks
5:17
5:15
13
Emma van der Woude
Nederland
5:19
5:15
14
Eva Jorritsma
Diemen
5:37
5:34
15
Sanna Hoekstra
Amsterdam Zuidoost
5:47
5:42
16
Amber ten Dolle
Amsterdam Zuidoost
6:19
6:14
17
Isolde de Jong
Amsterdam Zuidoost
6:34
6:31
18
Faith Stuger
Amsterdam
6:45
6:42
19
Lucy Slooves
Amsterdam
6:46
6:41
20
Lauryn-Hill van Heynegen
Nederland
6:58
6:56
21
Anna van Olderen
Duivendrecht
7:18
7:14
22
Nya Wartes
Nederland
7:36
7:29
23
Christine Keeldar
Amsterdam Zuidoost
7:41
7:37
24
Anna Ceolin
Amsterdam
7:42
7:38
MAN, WIJZIGING 5K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pim Brekelmans
502
18:25
18:24
VROUW, WIJZIGING 5K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kim Van Os de Man
Amsterdam
27:57
27:49
2
Tessa van Ligten
Amsterdam
33:43
31:14
MAN, WIJZIGING 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasper van de Poll
Amsterdam
52:32
52:32
2
Jeroen Veltrop
Mijdrecht
54:13
54:13
3
Peter Deumers
Abcoude
1:01:45
1:01:45
4
René Wildschut
Diemen
1:06:34
1:06:34
VROUW, WIJZIGING 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sofie Smulders
Amsterdam
54:12
53:15
2
Imre Reutelingsperger
Amsterdam
54:13
53:15
3
Femke de Wit
AV Aalsmeer
1:00:04
1:00:04
4
Lean Baas
Amsterdam
1:04:42
1:04:11
MAN, WIJZIGING 13K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald Stephens
Nederland
1:17:44
1:16:50
Opmerkingen over uitslag: info@gaasperplasrun.nl
Met dank aan alle sponsors, partners en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
12-06-2018 10:06