Uitslagenlijst 36e Nationale Lenteloop

Papendrecht - Zaterdag 9 juni 2018

MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henkjan den Braven
Passaat
35:10
35:10
2
Arjan Kaashoek
Typhoon
35:37
35:37
3
Jonathan Zuiderwijk
Typhoon
36:55
36:54
4
Anco Oomsen
Fortius
37:06
37:05
5
Patrick van Buuren
Phanos
37:10
37:09
6
Arik Burghout
Meeuwen
37:57
37:54
7
Sander van Heteren
Passaat
38:05
38:04
8
Patrick Binnendijk
Bodegraven
38:29
38:29
9
Arnoud van Vliet
Werkendam
38:31
38:28
10
Bob Lawende
Rotterdam
39:49
39:46
11
Jacco van der Vliet
Typhoon
40:28
40:26
12
Joost van Esch
Rotterdam
41:56
41:54
13
Joris Wulfert
EUR Roadrunners
41:59
41:57
14
Marlon Huijser
Rotterdam Atletiek
43:52
43:42
15
Sander van Noorden
Rotterdam
45:25
45:14
16
Alexander Achterberg
Brandwijk
45:35
45:33
17
Joost Goedegebure
Fortius
45:49
45:47
18
Herbert van Vliet
Altena Road Runners
46:56
46:47
19
Jurrian van der Valk
Leiden
47:23
47:19
20
Mark Lagendijk
Rotterdam
47:42
47:27
21
Richard Bons
Alblasserdam
47:46
47:10
22
Hendrik Brons
Sliedrecht
48:07
23
Frits van der Klis
Sliedrecht
48:14
47:41
24
Ian van Valen
Rotterdam
48:16
47:59
25
Melvin Wolters
Papendrecht
49:22
49:18
26
Elco Ebbers
Papendrecht
49:26
48:59
27
Renť van Bennekom
Startgroep AV Passaat
49:51
49:43
28
Geert de Vries
Papendrecht
50:04
49:37
29
Dylan Zwiers
Papendrecht
50:27
49:50
30
Thomas Heijnen
Amersfoort
50:51
50:32
31
Daan Wakan
Papendrecht
51:30
50:52
32
Maarten Jan Bijsterbosch
Hendrik-Ido-Ambacht
51:54
51:50
33
J. Kortheul
Ridderkerk
52:25
34
Hans Rozendaal
Nieuw-Lekkerland
52:46
52:07
35
Gerbrand Rozendaal
Nieuw-Lekkerland
52:48
52:09
36
Koen van Leeuwe
Rotterdam
53:22
53:05
37
Hans Klein
Sliedrecht
53:27
53:06
38
Maurits Ploos van Amstel
Papendrecht
54:00
53:24
39
Leon van de Brug
Papendrecht
54:00
53:21
40
Michiel Vermeer
Breda
54:05
53:51
41
Coen van Wouwe
Papendrecht
54:33
54:09
42
Duco Van der Kolk
Sliedrecht
55:04
54:35
43
Remco Schippers
Papendrecht
56:03
55:36
44
Rob van Ieperen
Gorinchem
57:46
57:12
45
Robert Vielvoye
Oud-Beijerland
58:00
57:31
46
Duncan Spoelder
Papendrecht
58:25
58:12
47
Dirk-willem de Waard
Papendrecht
58:28
58:08
48
Sam Zwiers
Papendrecht
59:52
59:13
49
Jochum Gelderblom
Alblasserdam
1:01:30
1:00:50
50
Ricardo van der Want
Papendrecht
1:04:34
1:03:42
51
Wesley van Rijn
Papendrecht
1:05:07
1:04:37
52
Rens de Waard
Sliedrecht
1:05:58
1:05:19
53
Jethro van Hulst
Papendrecht
1:08:10
1:07:40
54
Jelle Wakan
Papendrecht
1:30:24
1:29:45
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cornelis Chatziioannou
Passaat
34:56
34:56
2
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
37:12
37:11
3
Ali Shugul
PAC
37:49
37:48
4
Pieter de Jong
Papendrecht
38:49
38:48
5
Remon van der Wal
Passaat
38:59
38:57
6
Jeffry de Ridder
Fortius
39:55
39:54
7
Coen Zoon
Berkel en Rodenrijs
40:14
40:11
8
Lennaert den Hoed
Fortius
40:18
9
Leendert van Nieuwenhuijzen
Rotterdam
40:26
40:23
10
Maurice Speijer
Meteren
41:19
41:16
11
Gert Anker
Gouda
42:08
42:08
12
Ronald van Steenis
Alblasserdam
42:56
42:51
13
Jimmy de Jong
Hendrik-Ido-Ambacht
43:30
43:25
14
Matthijs van Almen
Fortius
44:10
44:04
15
Barry van Boekelen
Gorinchem
44:21
44:09
16
John Huisman
Typhoon
44:49
44:45
17
Julian Kok
Berkel en Rodenrijs
44:54
44:52
18
Ludo van Hoek
Dordrecht
44:56
44:25
19
Erik Strabbing
Rotterdam
45:10
45:00
20
Kees Eckhardt
Sliedrecht
45:36
45:30
21
Sven Terhunne
Papendrecht
45:45
45:40
22
Jeroen Gilijamse
AAA
45:55
45:20
23
Hans Aandeweg
Barendrecht
46:41
46:35
24
Ruud Klein Hofmeijer
Nijmegen
46:49
46:38
25
Marco van Willigen
Hardinxveld-Giessendam
46:58
46:49
26
Johan Kon
Hoogblokland
47:08
47:02
27
Anselm Krol
Gorinchem
47:40
47:35
28
Marcel Pasman
Alblasserdam
48:10
47:59
29
Johan de Jongh
Oud-Alblas
49:16
30
Arnold Kros
Passaat
49:39
48:58
31
Wouter van Noorden
Papendrecht
49:41
49:30
32
Andrew Reichardt
Fortius
49:56
49:48
33
Christiaan van der Maarel
Papendrecht
50:00
49:46
34
Dirkjan Leeuwis
Sliedrecht
50:11
49:52
35
Jan Willem Versteeg
Hardinxveld-Giessendam
50:22
50:13
36
Michel Matena
Papendrecht
50:56
50:41
37
Niels de Jong
Papendrecht
50:58
50:26
38
Marco Kornet
Papendrecht
51:14
51:08
39
Eric de Vogel
Passaat
51:31
51:10
40
Arnoud Korsuize
Nieuw-Vennep
52:13
51:57
41
Erik Logtenberg
Papendrecht
52:47
52:42
42
Bernardo Moes
Startgroep AV Passaat
53:09
53:01
43
Michel Stasse
Vuren
53:22
53:09
44
Isaak Vermeulen
Papendrecht
53:55
53:43
45
Wim de Gans
Alblasserdam
53:59
53:21
46
Juriaan Leeuwenburgh
Passaat
54:52
54:27
47
Weslie Saarloos
Dordrecht
55:34
55:26
48
Casper Koerting
Heukelum
55:50
55:26
49
Marco Korevaar
Sliedrecht
56:23
56:02
50
Stefan van der Weide
Passaat
56:34
56:16
51
Rick van Ewijk
Utrecht
56:58
56:25
52
Peter Roodnat
Papendrecht
57:18
57:04
53
Wim Stuij
Molenaarsgraaf
57:22
56:58
54
Rob de Boer
Alblasserdam
57:27
57:12
55
Sjoerd Kolmeijer
Zwijndrecht
57:59
57:49
56
Lennart de Bruijn
Oud-Beijerland
58:32
58:21
57
Dennie Bouman
Papendrecht
58:43
58:10
58
Boban Versluis
Papendrecht
58:47
58:16
59
M. Boulonois
Papendrecht
59:06
58:35
60
Marco Lijflander
Sliedrecht
1:00:16
59:36
61
Paul Suurbach
Passaat
1:00:18
59:58
62
Martinus de Bruijn
Leerdam
1:03:11
1:02:39
63
Hein Montijn
Startgroep AV Passaat
1:03:49
1:03:29
64
Andy Knauf
Zwijndrecht
1:04:03
1:03:30
65
Richard van Luijk
Papendrecht
1:04:22
1:03:50
66
Jurjen Oskam
Alblasserdam
1:08:03
1:07:52
67
Jan Teeuw
Sliedrecht
1:08:42
1:08:08
68
Matthijs Vermeij
Papendrecht
1:09:53
1:09:12
69
Jasper Helweg
Startgroep AV Passaat
1:28:42
1:27:44
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
33:19
33:19
2
Jeroen van Damme
Roosendaal
36:58
36:58
3
Ruben Verlangen
Statina
38:21
38:21
4
Johan Roozemond
Altena Road Runners
39:05
39:03
5
Hans Kruis
Hellas
39:13
39:12
6
Erik Klooster
Passaat
39:18
7
Jan van Stigt
Altena Road Runners
40:21
40:19
8
Jan-Pieter Kreft
Typhoon
40:33
40:31
9
Marcel van der Plaat
avVN
42:20
42:13
10
Carolus IJzerman
Giessenburg
42:25
42:18
11
Jeroen Stoop
Sommelsdijk
42:29
42:19
12
Ronald van Loon
Nieuw-Lekkerland
42:30
42:25
13
Kees van Dongen
Hooge Zwaluwe
42:51
42:48
14
Martin Verhage
AAA
43:12
42:57
15
Frank jonker
Papendrecht
43:53
43:48
16
Gijsbert Voorneveld
Loopgroep PK
43:59
43:57
17
Hans Overbeek
Polsbroek
44:16
44:09
18
Arthur Karreman
Typhoon
44:24
44:19
19
Cor van Bommel
Altena Road Runners
44:35
44:31
20
Wilfred Krol
Fortius
44:38
44:33
21
Erwin Vroegh
Tricht
44:53
44:50
22
Leon Aleman
Drimmelen
45:00
44:58
23
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
46:01
45:58
24
Steven ter Meulen
Papendrecht
46:10
46:03
25
Marcel de Koning
Barendrecht
47:01
46:51
26
Pieter-Jan Kersbergen
Dordrecht
47:14
47:08
27
Peter van der Valk
Ridderkerk
47:20
47:16
28
Gert-Jan Rozendaal
Passaat
47:21
47:17
29
Ron Vos
Papendrecht
47:55
47:47
30
Kees van Wageningen
Noordeloos
48:22
48:19
31
Jos Broere
Typhoon
48:31
48:26
32
Jeeten Jumnoodoo
Gorinchem
48:48
48:43
33
Harjan Hubers
Typhoon
49:07
48:55
34
Wilco IJzerman
Gorinchem
49:13
49:00
35
Henk van Kleij
Leerdam
49:26
48:55
36
Andrť Blok
avVN
49:44
49:37
37
Jan Visser
Passaat
49:45
49:39
38
Marcel Blokland
Hardinxveld-Giessendam
50:15
49:45
39
John Verhoeven
Altena Road Runners
50:23
40
Frank Sebrechts
Papendrecht
50:57
50:47
41
Reinier van der Hel
Passaat
51:03
50:22
42
Rens Veerman
Rijswijk Zh
51:22
51:13
43
Michel Linschoten
Altena Road Runners
51:43
51:37
44
Andre van Dam
Fortius
51:49
51:42
45
Steve Sommeling
Passaat
51:52
51:27
46
Paul Hauser
Zwijndrecht
52:05
47
Robert Kuntz
Passaat
52:09
51:53
48
Arjan de Vreede
Papendrecht
52:25
52:14
49
Andre van DieŽn
Sliedrecht
52:25
52:09
50
Gijs van Andel
Hendrik-Ido-Ambacht
52:32
52:10
51
Erik Jan Rem
Fortius
52:43
52:20
52
Bas van Binnendijk
Bergschenhoek
52:54
52:53
53
Rob Poliste
Papendrecht
53:05
52:53
54
Albert Martens
Fortius
53:15
53:06
55
Leendert de Vos
Atverni
53:35
53:12
56
Wim W Vroegh
Herwijnen
53:38
53:22
57
Peter Schmidt
Hardinxveld-Giessendam
53:41
53:19
58
Hans den Hartigh
Passaat
54:10
53:47
59
Mark Westerlaken
Nieuwendijk Nb
54:23
54:06
60
Bert Alting
Passaat
54:23
53:59
61
Patrick de Wit
Sliedrecht
54:47
54:31
62
Peter & Erik van der Born
Avantri
55:44
54:49
63
Freddie Godeke
Papendrecht
55:48
55:35
64
Dick Sangers
Geldermalsen
57:03
56:38
65
Andrť Verburg
Ameide
57:13
57:03
66
Guijs
Papendrecht
57:56
57:38
67
Rene Brand
Passaat
58:05
57:49
68
Arjan van der Zande
Papendrecht
58:08
57:26
69
Huib Kraaijeveld
Noordeloos
58:14
57:32
70
Vincent Damen
Barendrecht
58:23
57:24
71
Pascal van den Boogaard
Spijkenisse
58:27
57:59
72
Leo Boelen
Papendrecht
58:44
58:30
73
Dyon Vervoordeldonk
Barendrecht
58:50
57:51
74
Menno Verbeek Kwikkers
Papendrecht
59:00
58:31
75
Rowdy Jacobson
Dordrecht
59:21
58:53
76
Dennis Verhiest
Schiedam
59:36
59:03
77
Arie Ruitenberg
Gorinchem
59:44
59:10
78
Joop Stuy
Alblasserdam
59:55
59:51
79
Eelco Postma
AAA
1:00:19
59:44
80
Sipke Woudstra
Papendrecht
1:01:21
1:00:52
81
Andre Pijl
Papendrecht
1:02:10
1:01:33
82
Hussein Wakan
Papendrecht
1:02:14
1:01:36
83
Rob Vollaard
Papendrecht
1:02:15
1:01:39
84
Kennard van der Bijl
Ede Gld
1:02:25
1:02:11
85
Cees Boesveld
Passaat
1:03:04
1:02:40
86
Faisal Wakan
Kinderdijk
1:04:13
1:03:37
87
Ferdy Straver
Startgroep AV Passaat
1:04:27
1:04:08
88
Andre Vermaas
Papendrecht
1:04:46
1:04:11
89
Ad Schinkelshoek
Passaat
1:05:08
1:04:48
90
Robert Driece
Startgroep AV Passaat
1:05:15
1:04:55
91
Wibo Zeilstra
Zwijndrecht
1:06:22
1:06:09
92
Renť Plug
Zoetermeer
1:08:06
1:07:42
93
Brian van Varsseveld
Startgroep AV Passaat
1:09:56
1:09:35
94
Peter van Dijk
Startgroep AV Passaat
1:10:37
1:10:16
95
Marcel van der Steen
Papendrecht
1:10:39
1:10:05
96
Dennis van der Wens
Passaat
1:11:01
1:10:35
97
Conno Mol
Papendrecht
1:17:24
1:16:36
98
Bert de Jongh
Startgroep AV Passaat
1:35:10
1:34:16
99
Bart van de Kooy
Startgroep AV Passaat
1:35:50
1:34:53
100
Cees van de Griend
Startgroep AV Passaat
1:37:05
1:36:19
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Voorwinden
Typhoon
38:35
38:34
2
Gerard Smit
Statina
38:53
38:51
3
Ferry Engel
Delta Sport
39:36
39:33
4
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
41:14
41:12
5
Aart van Wijk
Passaat
42:22
42:20
6
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
43:37
43:35
7
Anton Trommel
Stad aan 't Haringvliet
43:40
43:39
8
Gerwin Mimpen
Passaat
45:23
45:20
9
Walter van Gurp
DAK
45:47
45:24
10
Leun Temmink
Dordrecht
46:18
46:11
11
Ronald de Raad
Hendrik-Ido-Ambacht
46:29
46:27
12
Bertus van Ginneken
De Langstraat
47:15
46:53
13
Rob Kruis
Typhoon
47:47
47:45
14
Arie van der Leun
Sliedrecht
48:08
47:49
15
Eli Smits
Altena Road Runners
48:53
48:31
16
Frank Boon
Typhoon
49:31
48:24
17
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
50:11
18
Rene van Belzen
Spado
50:45
50:39
19
Rens van Hal
Passaat
51:16
51:00
20
Arie van Vliet
Altena Road Runners
51:26
51:17
21
Ton Wulfert
Dordrecht
51:31
51:11
22
Frits Poppen
Vianen Ut
51:34
51:08
23
Adrie van Etten
Rhoon
51:46
51:29
24
Arie Nouwen
Fortius
52:06
51:49
25
Jan Verschoor
Papendrecht
52:29
52:24
26
Peter Verhoeckx
Energie
52:34
51:59
27
Peter Gelderblom
Papendrecht
52:47
52:32
28
Piet Peer
Papendrecht
52:59
52:44
29
Huib den Braven
Loopgroep PK
53:08
52:53
30
Lambrecht van Dijk
Fortius
53:49
53:37
31
Roel Leeuwis
Hardinxveld-Giessendam
54:30
53:56
32
Johannes de Jong
Fortius
54:48
54:41
33
Vincent Verstegen
Spijkenisse
55:00
54:55
34
Louis Rutten
Utrecht
55:06
54:43
35
Cees Kortleve
Oud-Alblas
55:17
54:39
36
Arie Korevaar
Molenaarsgraaf
55:24
54:59
37
Guus Bergevoet
Poortugaal
55:50
55:38
38
Andrť du Burck
Zwijndrecht
56:03
55:24
39
Rien van Ekeren
Passaat
56:17
56:03
40
Ruud Huisman
Passaat
56:19
56:10
41
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
56:37
56:23
42
Theo Sedee
Leiden
56:39
56:22
43
Arie Groen
Passaat
56:46
56:27
44
Wim Mouwer
avVN
57:01
56:57
45
Joop van den Bosch
Hardinxveld-Giessendam
57:04
56:57
46
Leo Boelens
Dordrecht
57:09
57:05
47
Peter van Es
Loopgroep Houten
57:17
56:46
48
Nijs Dekker
Typhoon
57:24
57:07
49
Gerrit Koerting
Statina
57:29
57:04
50
Pieter Verweij
Dordrecht
58:15
57:45
51
Bert van der Ham
Gorinchem
58:20
57:51
52
Bob Smith
Fortius
58:22
57:43
53
Eric van Valen
Rotterdam
58:42
58:24
54
Peter Hans van Eeden
Typhoon
59:18
58:51
55
Ruud Versluis
Papendrecht
59:26
59:13
56
Wouter Meijer
Passaat
59:30
59:16
57
Wim den Hartog
Asperen
59:44
59:24
58
Piet Meulendijk
Papendrecht
59:57
59:48
59
Rob van der Vries
Papendrecht
1:01:04
1:00:55
60
Mans Sterk
Gorinchem
1:01:35
1:01:14
61
Willem Zwart
Passaat
1:02:35
1:02:18
62
Bert van Oostrum
Statina
1:02:50
1:02:23
63
Peter van Roon
Capelle aan den IJssel
1:03:35
1:03:17
64
Ton de Koning
Ridderkerk
1:03:43
1:03:26
65
Dick Piket
Fortius
1:03:55
1:03:28
66
Leo Harreman
Maasdijk
1:04:00
1:03:25
67
Jan Verswijveren
Bergen op Zoom
1:04:13
1:04:01
68
Jan van der Ham
Fortius
1:04:39
1:04:12
69
Peter van Santen
Gorinchem
1:04:42
1:04:22
70
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
1:05:12
1:04:41
71
Walter Popken
Utrecht
1:05:19
1:05:08
72
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
1:06:34
1:05:57
73
Hans Ligthart
Houten
1:07:14
1:06:42
74
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
1:07:42
1:07:13
75
Jan van Dalen
Fortius
1:07:58
1:07:37
76
Arie van Dam
Startgroep AV Passaat
1:08:10
1:07:51
77
Willem Groeneveld
Papendrecht
1:10:27
1:09:49
78
Jan Rimmelzwaan
Startgroep AV Passaat
1:10:41
1:10:21
79
Rob de Koning
Startgroep AV Passaat
1:11:27
1:10:38
80
Frits Hermans
Startgroep AV Passaat
1:12:48
1:12:03
81
Christopher Jongerius
Startgroep AV Passaat
1:37:05
1:36:18
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemarie Kersbergen
Fortius
39:52
39:51
2
Sofie Kersbergen
Dordrecht
47:14
47:07
3
Margriet Halbertsma
Fortius
47:26
47:19
4
Marjolein Ritter
Vlaardingen
48:31
48:19
5
Emily Snoeren
Rotterdam
50:12
49:43
6
Elin Schermers
Hardinxveld-Giessendam
50:43
50:11
7
Anna Aalbers
Passaat
51:52
51:48
8
Joanne van Dijk
Amersfoort
52:01
51:42
9
Nina de Kruijk
Ameide
52:25
52:09
10
Soraya Schmidt
Papendrecht
53:38
53:16
11
Astrid Skarp
Rotterdam
53:44
53:09
12
Ellen Schakel
Gorinchem
56:25
56:03
13
Tamara Kesauly
Papendrecht
56:34
55:42
14
Ilse Temmink
Gorinchem
56:48
56:41
15
Claudia Hurkmans
Typhoon
58:15
57:57
16
Jirska Marseille
Oud-Beijerland
59:59
59:32
17
Lianne Boer
Sliedrecht
1:02:22
1:02:07
18
Anthea de Vogel
Alblasserdam
1:02:37
1:02:15
19
Josť Van der Linden
Ridderkerk
1:03:50
1:03:33
20
Angeline Korteland
Papendrecht
1:03:59
1:03:29
21
Elsbeth van Schoonhoven
Hardinxveld-Giessendam
1:06:17
1:05:55
22
Anninka Vermeij-Bakker
Papendrecht
1:09:53
1:09:12
23
Linda van Driel
Startgroep AV Passaat
1:11:27
1:11:07
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nay Seddik
Dordrecht
43:32
43:28
2
Vivianne Steegstra
Atverni
44:14
44:09
3
Emmy Vink
Altena Road Runners
44:23
44:18
4
Marije Besuijen
Dynamica
51:21
51:12
5
Annemieke Langedijk
Sliedrecht
52:55
52:45
6
Femke Gobius du Sartius
Typhoon
54:35
54:22
7
Szilvia Vegvau-Bax
Hendrik-Ido-Ambacht
54:51
54:44
8
Hanneke van Riel
Dordrecht
55:24
55:17
9
Janna Rijkers
Rijswijk Zh
56:23
55:59
10
Jasmijn Meijers
Papendrecht
58:07
57:19
11
Renske van der Hoek
Oud-Beijerland
58:30
58:03
12
Ellen de Jong
Papendrecht
59:46
59:14
13
Petra van Ravestein
Meteren
1:02:47
1:01:57
14
Cindy Kersbergen
Papendrecht
1:05:22
1:04:43
15
Ludwina Quist
Passaat
1:07:43
1:07:19
16
Eveline Ponte
Papendrecht
1:08:58
1:08:10
17
Eslbeth Spoelder
Startgroep AV Passaat
1:09:57
1:09:09
18
Kim de Vries
Breda
1:11:05
1:10:53
19
Janja Cosic
Startgroep AV Passaat
1:11:27
1:10:39
20
Marian van der Harst
Papendrecht
1:12:39
1:11:48
21
Birgit Montijn
Startgroep AV Passaat
1:16:59
1:16:11
22
Denise Alting-Sieberg
Startgroep AV Passaat
1:17:23
1:16:36
23
Esther Van der Lee
Schiedam
1:17:48
1:17:14
24
Debby van Kins
Nieuw-Lekkerland
1:19:09
1:18:56
25
Tanja de Heer
Startgroep AV Passaat
1:35:50
1:34:51
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cora Vlot
Passaat
43:51
43:48
2
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
48:06
48:01
3
Sandra Wormgoor
Statina
50:14
49:48
4
Corina van der Linden
Statina
50:38
50:13
5
Annelies van der Kolk
Dordrecht
50:42
50:19
6
Anje van Dijk
Typhoon
51:10
50:47
7
Astrid van der Born
Avantri
51:32
51:09
8
Simone Mons
Energie
52:33
52:19
9
Goverdien den Braven
Hoogblokland
53:12
52:58
10
Jacqueline Koene
Fortius
53:26
53:12
11
Alice Harrems
Typhoon
54:44
54:36
12
MariŽlla Scalia
Papendrecht
55:06
54:49
13
Toos Volmer
Fortius
55:45
55:23
14
Erna de Wit
Sliedrecht
56:12
56:03
15
Marike Wessing
Energie
56:50
56:15
16
Arianne Blankemeijer
Bleskensgraaf ca
57:08
56:59
17
Margo van Mol
Spijk gem Lingewaal
57:28
57:19
18
Jeanine van de Riet
Passaat
58:00
57:45
19
Wilmi van Harten
Poortugaal
58:06
57:55
20
Miranda Bieleveld
Passaat
58:18
58:02
21
Wendy Kwikkens-Verbeek
Papendrecht
59:00
58:31
22
Monique de Koning
Ridderkerk
59:47
59:31
23
Leny Hagenaars
Papendrecht
1:00:06
59:56
24
Brigitte van den Bos
Alblasserdam
1:00:37
1:00:12
25
Jolanda Buisman
Passaat
1:01:22
1:00:54
26
Adri Hartog-Vliegenthart
Typhoon
1:02:01
1:01:48
27
Yvonne Vuurens
Nieuw-Lekkerland
1:02:07
1:01:38
28
Esther Oosterveer
Passaat
1:02:35
1:02:18
29
Monique de Rooij
Giessenburg
1:02:35
1:02:09
30
Josť Spiertz
Fortius
1:04:26
1:03:58
31
Yvonne Rennet
Papendrecht
1:04:56
1:04:18
32
DaniŽlle Bertrand
Passaat
1:05:22
1:04:57
33
Truus Brouwer-Aantjes
Passaat
1:05:23
1:04:58
34
Marian Beverloo
Oud-Beijerland
1:06:22
1:06:09
35
Jacqueline de Boer
Startgroep AV Passaat
1:07:30
1:07:11
36
Anita van der Wal
Ede Gld
1:08:07
1:07:53
37
Girsela Moes
Startgroep AV Passaat
1:10:41
1:10:22
38
Debbe van Buuren
Startgroep AV Passaat
1:11:20
1:10:33
39
Ilse de Bruin
Startgroep AV Passaat
1:15:18
1:14:31
40
Elise Meijers
Startgroep AV Passaat
1:15:25
1:14:36
41
Yvonne van Dijk
Passaat
1:16:38
1:15:53
42
Dinneke Reitsma
Startgroep AV Passaat
1:18:26
1:17:40
43
Gerda Drinkwaard
Startgroep AV Passaat
1:21:47
1:20:48
44
Diantha Verheek - Vonk
Startgroep AV Passaat
1:27:10
1:26:19
45
Petra Hartog
Startgroep AV Passaat
1:30:08
1:29:09
46
Cilia Visscher
Startgroep AV Passaat
1:31:23
1:30:33
MRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene Criellaard
Passaat
17:06
17:06
2
Tom Hak
Rotterdam
17:21
17:20
3
Yves Oudman
Rotterdam
17:53
17:52
4
Iwan Klijn
Haaften
18:39
18:38
5
Mark de Munter
PAC
18:51
6
Remi van der Leer
Energie
19:01
19:01
7
Jan Prins
Passaat
19:13
19:12
8
Norbert Schild
Sliedrecht
19:26
19:24
9
Patrick van Gurp
DAK
19:35
19:33
10
Lucas den Hartog
Passaat
19:41
19:40
11
Richard Franken
Rotterdam
19:48
19:46
12
Robin Borsje
Papendrecht
19:50
19:47
13
Maarten Mannee
Papendrecht
19:56
19:55
14
John Stehouwer
Papendrecht
20:36
20:34
15
Kees Prins
Sliedrecht
21:07
21:05
16
Michel Verheezen
Fortuna
21:26
21:23
17
Arjan Monster
Sliedrecht
21:29
21:27
18
Cyril van Gilst
Papendrecht
21:33
21:30
19
Mark van Etten
Dordrecht
21:39
21:37
20
Jeroen Koopman
Papendrecht
22:12
22:09
21
Jarno Westerbeek
Papendrecht
22:13
22
Rob Viveen
Sliedrecht
22:14
22:11
23
Jeroen jonker
Passaat
22:31
22:29
24
Jelle de Jong
Papendrecht
22:35
22:29
25
Michel Kip
Ridderkerk
22:48
22:47
26
Henk Visser
Passaat
22:51
22:50
27
Erik Roosken
Dordrecht
22:52
22:46
28
Wesley de Man
Vlaardingen
22:53
22:50
29
Jacco Wagenmakers
Dordrecht
23:08
23:06
30
Ronald Tukker
Typhoon
23:32
23:30
31
Mark Stuurman
Oud-Beijerland
23:48
23:46
32
Berend Bakker
Passaat
24:00
23:50
33
Thomas van der weijde
Rotterdam
24:00
34
Huub Ijzerman
Typhoon
24:18
24:13
35
Thom Schermers
Hardinxveld-Giessendam
24:31
24:23
36
Sjaak Dijksman
Hendrik-Ido-Ambacht
24:32
24:30
37
Cornť Oskam
AAA
24:34
24:30
38
Jesper den Hertog
Giessenburg
24:37
24:32
39
Peter den Hertog
Giessenburg
24:37
24:32
40
Pieter Hanselaar
Typhoon
24:47
41
Roel Baan
Sliedrecht
24:52
24:40
42
Dop Bikker
Papendrecht
24:57
24:56
43
Ruud Grootenboer
Papendrecht
25:00
24:51
44
Henk Kip
Energie
25:16
25:14
45
Gert van Heiningen
Hoogblokland
25:20
25:15
46
Rob Velthoen
Fortius
25:28
25:20
47
Thijmen Zegelaar
Papendrecht
25:33
25:31
48
Frans Blankemeijer
Bleskensgraaf ca
25:34
25:24
49
Jan de Groot
Giessenburg
25:34
25:30
50
Piet Huizer
Typhoon
25:46
25:39
51
Peter van Milligen
Typhoon
25:46
25:35
52
Jeroen Holtrust
Gorinchem
26:00
25:56
53
Pieter van der Velden
Energie
26:08
54
Rene de Snoo
Papendrecht
26:15
26:04
55
Martin Boertje
Zwijndrecht
26:16
26:07
56
Matthijs van Heiningen
Hoogblokland
26:28
26:24
57
Tim den Hartigh
Passaat
26:29
26:20
58
Remy Nusteling
Dordrecht
26:45
26:35
59
Bastiaan Hardam
Papendrecht
26:52
26:38
60
Peter Bilstra
Typhoon
27:20
27:16
61
Matthieu Smallegange
Alblasserdam
27:35
27:31
62
Jim Roode
Papendrecht
27:50
27:40
63
Sander Houthuizen
Ridderkerk
27:59
27:56
64
Karel Vos
Papendrecht
28:03
27:51
65
Jamie Hanselaar
Typhoon
28:10
28:05
66
Paul Klein
Passaat
28:16
28:10
67
Jacco Lanser
Papendrecht
29:18
29:08
68
Ben Michels
Hendrik-Ido-Ambacht
29:30
29:22
69
Sebastian Nijssen
Dynamica
29:48
29:37
70
John van Gilst
avVN
29:54
29:50
71
Egon Hennekes
Papendrecht
30:01
29:51
72
Dennis Schoonveld
Papendrecht
30:24
30:16
73
Willem Boer
Passaat
30:26
30:19
74
Karan Bahadoer
Papendrecht
30:47
75
Ruben Kamerbeek
Papendrecht
31:13
31:00
76
Willem-Arie Deelen
Papendrecht
31:46
31:35
77
Marco Roeleven
Wijchen
31:46
31:36
78
Ronald van der Ploeg
Passaat
33:12
33:05
79
Jacobus van Klaveren
avVN
34:07
33:55
80
Willem Vielvoye
Papendrecht
35:29
35:14
81
Riens van Dijk
Hardinxveld-Giessendam
36:14
36:03
82
Manfred van der Sluys
Sliedrecht
37:57
37:45
83
Henk Lansbergen
Honselersdijk
38:20
38:11
84
Hennie de Jager
Papendrecht
39:42
39:32
85
Kees Langedijk
Hardinxveld-Giessendam
40:05
39:55
VRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris van Daalen
Oud-Beijerland
21:18
21:15
2
Susanne van de Hei
Groningen
22:39
22:35
3
Saskia Kersbergen
Dordrecht
22:55
4
Sophia Otte
Typhoon
24:15
24:12
5
Ina van Otzel
Roosendaal
24:39
24:35
6
Jeannette van der Rhee
Rotterdam Atletiek
24:44
24:40
7
Yvonne Dijksman
Hendrik-Ido-Ambacht
25:06
25:04
8
Tess Schermers
Hardinxveld-Giessendam
25:13
25:05
9
Marian Nederlof
Papendrecht
25:21
25:16
10
Chadassa Mannee
Papendrecht
25:54
25:49
11
Sofie Bilstra
Gorinchem
26:00
25:56
12
Savina Becciu
Passaat
26:00
25:53
13
Rebecca Bertolo
Papendrecht
26:34
26:29
14
Esther Alma
Passaat
26:34
26:23
15
Melissa Hanselaar
Typhoon
27:15
27:13
16
Georgette Kuntz
Typhoon
27:55
27:48
17
Ada Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
28:07
28:02
18
Lonneke Klein
Passaat
28:16
28:11
19
Samira Michels
Hendrik-Ido-Ambacht
29:09
29:01
20
Tamara Dijkstra
Dordrecht
29:15
29:07
21
Sharon Rietveld
Papendrecht
31:00
22
Patricia Hogendoorn
Papendrecht
31:13
31:00
23
Kirsten Tielman
Groningen
31:20
31:15
24
Els Kommer
Papendrecht
31:25
31:11
25
Katja van Strien
Zwijndrecht
31:32
31:20
26
Maxime den Boer
Ridderkerk
31:38
31:27
27
Ilona van Beusekom
Papendrecht
31:41
31:34
28
Danielle Redelijkheid
Sliedrecht
31:51
31:41
29
Julia van 't Zelfde
Alblasserdam
32:58
32:54
30
Ellen Verweij
Gorinchem
33:10
33:06
31
Judith Diepstraten
Startgroep AV Passaat
33:13
33:05
32
Annette van der Giessen
Papendrecht
33:21
33:14
33
Petra Aangeenbrug
Hardinxveld-Giessendam
33:23
33:15
34
Conny Schieveen
Passaat
33:46
33:34
35
Sigrid van der Hel
Sliedrecht
34:00
33:52
36
Naomi Mannee
Rotterdam
35:11
35:06
37
Irene Zwart
Papendrecht
35:22
35:10
38
Ramona Vogel
Sliedrecht
36:25
36:19
39
Brenda Schutte
Papendrecht
36:38
36:30
40
Corrina de With
Hoornaar
36:47
36:34
41
Sandra Jager de
Papendrecht
37:25
37:16
42
Sherida Hennekes
Passaat
37:27
37:18
43
Wilfred Bal
Papendrecht
37:34
37:20
44
Jeanette de Blaeij
Passaat
37:36
45
Melissa van DieŽn
Sliedrecht
39:42
39:32
46
Leonie Middelkoop
Papendrecht
42:18
47
Jacqueline Meulendijk
Startgroep AV Passaat
43:32
43:18
JGR1, 800 M GROEP1 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brett Timmer
Prins Florisschool - Zuidkil
3:03
3:01
2
Twan Gils
De Knotwilg
3:13
3:12
3
Dani Holleman
Prins Florisschool - Zuidkil
3:14
3:13
4
Dyaro de Vroomen
Koningin Beatrixschool
3:15
5
RavaŽl Tjin Liep Shie
Prins Florisschool - Zuidkil
3:17
3:14
6
Luuk Ossebaar
Koningin Beatrixschool
3:20
3:18
7
Dave Schaap
Prins Florisschool - Moerbeihof
3:24
3:24
8
joep korporaal
Anne de Vriesschool
3:25
3:22
9
Jelmer Korteland
Passaat
3:26
3:23
10
Finne de Jong
Prins Florisschool - Moerbeihof
3:31
3:29
11
Brend Vervoorn
Prins Willem-Alexander
3:31
3:30
12
Jaydon Heneke
Koningin Beatrixschool
3:31
3:30
13
Olivier Markesteijn
Koningin Beatrixschool
3:32
3:30
14
Jimi Kacperski
De Leilinde
3:32
3:29
15
Stan van Reenen
AAA
3:35
3:33
16
Levi Smouter
Koningin Beatrixschool
3:38
3:37
17
Owen Gort
Sliedrecht
3:39
3:37
18
Jayden Krete
De Viermaster
3:39
3:37
19
Keano Bogerd
De Wilgen
3:40
3:35
20
Jurre Chapel
De Viermaster
3:41
3:39
21
Giovanni de Heer
De Leilinde
3:43
3:37
22
Jim Den Hoed
't Kofschip - Zuidkil
3:45
3:40
23
Mick Ouwehand
De Leilinde
3:45
3:39
24
dean jongeneel
Anne de Vriesschool
3:46
3:42
25
Thijs Hoogenberg
't Kofschip - de Wielen
3:46
3:41
26
Luuk Tuinder
Roald Dahl
3:46
3:42
27
Stefan Hofman
't Kofschip - de Wielen
3:49
3:43
28
Karsten Kompagne
't Kofschip - Zuidkil
3:50
3:44
29
Thijs Ramstijn
't Kofschip - de Wielen
3:52
3:48
30
Ferre van Driel
De Leilinde
3:53
3:50
31
Kiyan Basar
Prins Florisschool - Zuidkil
3:53
3:50
32
Paul Ruitenberg
Prins Florisschool - Moerbeihof
3:53
3:52
33
Koen Boer
Passaat
3:53
3:51
34
levi van heteren
Anne de Vriesschool
3:53
3:50
35
Rinze Korevaar
Passaat
3:53
3:51
36
Ghalil Lodder
Het Palet
3:54
3:53
37
Tyn Bender
Prins Florisschool - Zuidkil
3:56
3:54
38
Senna Leeuwis
Henri Dunant
3:59
3:53
39
Theo Riske
Koningin Beatrixschool
4:01
4:00
40
Rens van der Es
Koningin Beatrixschool
4:01
3:59
41
Melle van Veghel
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:03
3:56
42
Stijn Alma
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:03
3:59
43
Dani Steenwijk
't Kofschip - Zuidkil
4:03
3:57
44
Benjamin van der Giessen
De Leilinde
4:04
4:00
45
Jesper van Leeuwen
Papendrecht
4:05
3:58
46
Koen Poliste
Koningin Beatrixschool
4:07
4:05
47
Jaydon Lourens
Roald Dahl
4:08
4:06
48
Milo Valk
Nieuwegein
4:08
4:03
49
Ferry Paans
De Viermaster
4:09
4:06
50
Lucas Kraaijeveld
Koningin Beatrixschool
4:09
4:03
51
Thijs Kraal
Koningin Beatrixschool
4:10
4:07
52
Lars de Jong
't Kofschip - de Wielen
4:10
4:06
53
Nieck van Kuijk
Koningin Beatrixschool
4:10
4:04
54
Morris Verhoeven
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:11
4:06
55
Noud v/d Neut
De Knotwilg
4:11
4:05
56
Denley Mostert
Koningin Beatrixschool
4:12
4:11
57
Matthias Maurer
Kindcentrum Prins Constantijn
4:12
4:08
58
Mees Sterrenburg
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:13
4:06
59
Matthijs de Jongh
Oud-Alblas
4:13
4:07
60
Sven Singewald
De Leilinde
4:13
4:10
61
Luuk Bosma
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:14
4:09
62
Sem Sarlayon
Kindcentrum Prins Constantijn
4:16
4:11
63
Jesse Slabicki
Koningin Beatrixschool
4:16
4:14
64
Fabian Baas
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:17
4:12
65
Quincy Bolt
De Knotwilg
4:18
4:16
66
Jamie Lagewaard
Kindcentrum Prins Constantijn
4:18
4:12
67
Tim Fenne
Papendrecht
4:19
4:12
68
Timo Kraaijeveld
Prins Florisschool - Zuidkil
4:19
4:13
69
Milan Kanthasamy
Prins Willem-Alexander
4:21
4:14
70
Jelte Aantjes
Sliedrecht
4:21
4:21
71
Xander v/d Sluijs
Prins Willem-Alexander
4:21
4:17
72
Kevin Bouwens
De Leilinde
4:22
4:18
73
Yusaf Sarwary
De Wilgen
4:23
4:19
74
Benjamin Verdoorn
Kindcentrum Prins Constantijn
4:23
4:18
75
Kayan Khosdel
De Wilgen
4:24
4:19
76
Bryan van der Hoeven
Dordrecht
4:25
4:18
77
Mees Roodnat
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:26
4:20
78
Mark Gorlitz
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:28
4:22
79
Tijn Burggraaf
Dordtse Vrije School
4:31
4:24
80
Matthew Jansen
Oranje-Nassauschool
4:31
4:26
81
Denn Sleeking
Papendrecht
4:31
4:27
82
Sjoerd Kleinjan
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:35
4:28
83
Daan Groenendijk
Koningin Beatrixschool
4:37
4:34
84
Vince Vink
't Kofschip - de Wielen
4:37
4:31
85
Owen Bogers
't Kofschip - de Wielen
4:40
4:35
86
Kelan Timmermans
Roald Dahl
4:46
4:45
87
Koen Dijk
Prins Florisschool - Zuidkil
4:48
4:43
88
Joshua Verheer Vonk
De Knotwilg
4:50
4:42
89
Mats den Hartog
Oranje-Nassauschool
4:54
4:51
90
Kay van 't Zand
De Viermaster
4:57
4:53
91
Tobias Kuster
Papendrecht
5:00
4:52
92
Milan Heuvelman
Prins Florisschool - Moerbeihof
5:01
4:52
93
Timo Verhoef
Prins Florisschool - Moerbeihof
5:01
4:59
94
Finn van Valen
Roald Dahl
5:06
5:03
95
Onur Akyil
Kindcentrum Prins Constantijn
5:08
5:03
96
Eren Karatas
Koningin Beatrixschool
5:10
5:08
97
Matz van Vuuren
Roald Dahl
5:14
5:09
98
Milan le Grand
De Wilgen
5:16
5:11
99
Thomas de Jonge
't Kofschip - de Wielen
5:22
5:18
100
Ferenc de Jong
De Leilinde
5:23
5:18
101
Eren Acer
De Knotwilg
5:39
5:34
102
Philip Van Der Plaat
Koningin Beatrixschool
7:14
7:14
MGR1, 800 M GROEP1 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaimie van Praet
't Kofschip - de Wielen
3:26
3:24
2
Sanne Gelderblom
Prins Florisschool - Zuidkil
3:36
3:36
3
Anna Valks
De Knotwilg
3:37
3:33
4
Tula Hermus
Fortius
3:41
3:39
5
Evie de Groot
Roald Dahl
3:44
3:42
6
Annelien Ritchi
Kindcentrum Prins Constantijn
3:47
3:44
7
Tesse van Roosendaal
Henri Dunant
3:49
3:47
8
Kiara van der Spek
Kindcentrum Prins Constantijn
3:49
3:46
9
Maureen Polder
De Knotwilg
3:50
3:46
10
Sophie Lammers
't Kofschip - de Wielen
3:50
3:45
11
Destiny Alvarez
Oranje-Nassauschool
3:56
3:56
12
Simone Lems
De Viermaster
4:02
3:57
13
Madelief Hoeflaak
Roald Dahl
4:02
4:00
14
Maren Van Diest
't Kofschip - Zuidkil
4:03
4:00
15
Sonja Hiy
Kindcentrum Prins Constantijn
4:04
4:01
16
Louise van der Leeden
De Leilinde
4:05
4:05
17
Femke Snel
De Knotwilg
4:06
4:04
18
Isa Van Houwelingen
't Kofschip - Zuidkil
4:06
4:03
19
Alieke van der Linden
Koningin Beatrixschool
4:09
4:06
20
Anouk Lingen
Prins Florisschool - Zuidkil
4:10
4:03
21
Esra Verlare
Prins Florisschool - Zuidkil
4:11
4:04
22
Evanne Mol
Passaat
4:11
4:07
23
Yfke Venema
Prins Florisschool - Zuidkil
4:12
4:04
24
Marie-Jeanne Verhoef
Oranje-Nassauschool
4:13
4:13
25
Lisa Mijnster
Prins Willem-Alexander
4:16
4:14
26
Senna Visser
Papendrecht
4:17
4:11
27
Fay Grispen
't Kofschip - de Wielen
4:18
4:15
28
Iva Donker
De Knotwilg
4:20
4:18
29
Chenaiya Huremovic
Roald Dahl
4:20
4:19
30
Jin van der Starre
Prins Willem-Alexander
4:21
4:16
31
Lieke Dubbeld
Koningin Beatrixschool
4:21
4:19
32
Evi Mijs
't Kofschip - de Wielen
4:24
4:21
33
Evi Kouvelt
De Viermaster
4:24
4:21
34
Sophie Landsaat
't Kofschip - de Wielen
4:28
4:24
35
Ziva Bosua
Koningin Beatrixschool
4:28
4:25
36
Rinoa van Teijlingen
De Leilinde
4:32
4:27
37
Lynn Ruiterveld
De Knotwilg
4:32
4:29
38
Elvira van Rooijen
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:32
4:25
39
Jasmine Flach
Koningin Beatrixschool
4:34
4:28
40
Yasmine van Kan
Prins Florisschool - Zuidkil
4:34
4:29
41
Tessa Kraaijeveld
Henri Dunant
4:36
4:32
42
Tess van Vuuren
Roald Dahl
4:37
4:34
43
Julia Hubers
Kindcentrum Prins Constantijn
4:37
4:30
44
Julia Verdoorn
Kindcentrum Prins Constantijn
4:40
4:34
45
Lois van Driel
De Viermaster
4:40
4:37
46
Sara van Wijk
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:41
4:38
47
Ashlynn-Skye van Aken
De Wilgen
4:42
4:39
48
Jinte de Groot
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:44
4:44
49
Jaycee Beumer
Roald Dahl
4:47
4:43
50
Mukades Aikebaierjiang
Roald Dahl
4:47
4:46
51
Tess den Breeje
Kindcentrum Prins Constantijn
4:48
4:43
52
Merle Tanghť
Sliedrecht
4:49
4:44
53
Lieke van Noorden
De Knotwilg
4:49
4:45
54
Lisa Groothuis
Koningin Beatrixschool
4:52
4:45
55
Isis Menheere
Henri Dunant
4:52
4:48
56
Ilayda Kara
Roald Dahl
4:54
4:48
57
Marly Visscher
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:56
4:48
58
Naomi Brandt
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:59
4:55
59
Chelsea Hubers
De Knotwilg
5:01
4:58
60
Guusje Lanser
Prins Florisschool - Moerbeihof
5:03
4:57
61
Judith Heijkamp
De Leilinde
5:04
4:58
62
Brieyenna Geway
De Wilgen
5:05
5:01
63
Felicia Zamudio
't Kofschip - de Wielen
5:05
5:01
64
Evi Middelkoop
Roald Dahl
5:05
4:59
65
Anna Kuipers
Het Palet
5:06
5:02
66
Lisa de Snoo
De Knotwilg
5:08
5:03
67
Eva Henry
Kindcentrum Prins Constantijn
5:09
5:02
68
Nika Hogerwaard
Kindcentrum Prins Constantijn
5:09
5:03
69
NoŽmi van Eeuwijk
Papendrecht
5:13
5:11
70
Lotte de Hoog
De Knotwilg
5:13
5:09
71
Tess Van Der Bracht
Papendrecht
5:17
5:15
72
Angel Theivendram
Prins Willem-Alexander
5:18
5:13
73
Renate de Wit
De Leilinde
5:18
5:13
74
Suze Kramp
Prins Florisschool - Zuidkil
5:18
5:11
75
Sophie van den Herik
Prins Florisschool - Moerbeihof
5:24
5:23
76
Liselotte v/d Schoor
De Knotwilg
5:28
5:24
77
ZoŽ Mannee
Papendrecht
5:28
5:27
78
Lisan Schrijnemakers
't Kofschip - de Wielen
5:28
5:23
79
Sophie v/d Hoeven
De Knotwilg
5:32
5:27
80
Sanne Heuvelman
Prins Florisschool - Moerbeihof
5:34
5:33
81
Lola Ferwerda
Kindcentrum Prins Constantijn
5:44
5:37
82
Naomi Bos
Kindcentrum Prins Constantijn
6:26
6:24
JGR2, 1200 M GROEP2 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesper Mol
Passaat
3:31
3:32
2
Bram Korporaal
Oranje-Nassauschool
3:33
3:31
3
Luuk Bosveld
Fortius
3:42
3:41
4
Ruben van Roosmalen
Fortius
3:50
3:50
5
Riyad Moussaid
't Kofschip - de Wielen
3:55
3:52
6
Janoh de Groot
Rehobothschool
4:10
4:07
7
Benjamin Venema
Prins Florisschool - Zuidkil
4:12
4:12
8
Bjarne van Valen
Roald Dahl
4:13
4:06
9
Stan Kolenbrander
't Kofschip - Zuidkil
4:13
4:12
10
Sven Bouman
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:15
4:12
11
Yerne Biesterveld
Fortius
4:15
4:14
12
Joah v.d Burgh
Koningin Beatrixschool
4:16
4:13
13
Bas Van Vliet
't Kofschip - Zuidkil
4:19
4:17
14
Kylian de Vroomen
Koningin Beatrixschool
4:22
4:18
15
Davey Kemper
De Leilinde
4:27
4:21
16
Milan Kraajieveld
't Kofschip - Zuidkil
4:29
4:28
17
Sven van Veghel
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:30
4:27
18
Dennis Kort
Kindcentrum Prins Constantijn
4:31
4:28
19
Joshua van Eeuwijk
Papendrecht
4:39
4:39
20
Kilian van Rooijen
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:40
4:38
21
Renzo Korevaar
Roald Dahl
4:40
4:35
22
Julian Maes
De Leilinde
4:43
4:37
23
Twan Verhoeven
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:44
4:40
24
Merijn Boogaard
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:57
4:55
25
Thijmen Markesteijn
Koningin Beatrixschool
4:58
4:56
26
Sem Korten
Prins Willem-Alexander
5:00
4:55
27
Youri Boulonois
Prins Willem-Alexander
5:01
4:56
28
Justin Goli
Prins Florisschool - Moerbeihof
5:02
4:56
29
elijah van werkhoven
Anne de Vriesschool
5:09
5:07
30
Mika Timmermans
Roald Dahl
5:10
5:08
31
Cas Kraal
Kindcentrum Prins Constantijn
5:18
5:16
32
Sven Langstraat
Prins Willem-Alexander
5:25
5:23
33
Luuk Boer
Passaat
5:27
5:22
34
Ricky Groenendijk
Koningin Beatrixschool
5:41
5:36
35
Milan Groothuis
Koningin Beatrixschool
5:42
5:39
36
Merijn de Witte
Prins Willem-Alexander
5:47
5:45
37
Lucas Middelkoop
Kindcentrum Oranje-Nassau
5:59
5:58
38
Yorick van der Hoek
Koningin Beatrixschool
6:01
5:58
39
Gijs de Borst
Papendrecht
6:02
5:58
40
Nick van Middelkoop
De Knotwilg
6:15
6:11
41
Selim Ciftci
De Leilinde
6:34
6:32
42
Levi Broekhof
Kindcentrum Prins Constantijn
6:41
6:36
43
Mels Tempelaars
De Leilinde
7:07
7:01
44
Bas Gorlitz
Prins Florisschool - Moerbeihof
7:12
7:09
MGR2, 1200 M GROEP2 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Novi Hermus
Fortius
3:52
3:51
2
Marije van der Maarel
Kindcentrum Prins Constantijn
3:53
3:52
3
Carlijne van der Maarel
Kindcentrum Prins Constantijn
3:56
3:54
4
Femke van der Waal
Passaat
4:21
4:20
5
Eva Ruijtenbeek
Koningin Beatrixschool
4:23
4:21
6
Cailin de Visser
Koningin Beatrixschool
4:23
4:22
7
Febe Goosens
't Kofschip - de Wielen
4:24
4:20
8
Yara Ruf
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:24
4:23
9
Anna Tito
Heteren
4:25
4:23
10
Amber Van der Meis
't Kofschip - Zuidkil
4:26
4:24
11
Denise Saly
Passaat
4:33
4:30
12
Nicole van der Weiden
't Kofschip - de Wielen
4:38
4:34
13
sarah den boer
Anne de Vriesschool
4:41
4:40
14
Debora Maurer
Kindcentrum Prins Constantijn
4:49
4:48
15
Mirjam Vroegindeweij
Kindcentrum Oranje-Nassau
4:51
4:46
16
Ela Basar
't Kofschip - Zuidkil
5:23
5:17
17
Roos Gelens
Roald Dahl
5:24
5:17
18
Robin Van Ewijk
't Kofschip - Zuidkil
5:24
5:18
19
Evie Leeuwis
Henri Dunant
5:28
5:24
20
Lenthe van Hunen
Het Palet
5:29
5:25
21
Mila Verdoren
Koningin Beatrixschool
5:30
5:29
22
Maud Valks
De Knotwilg
5:36
5:29
23
Suzanne Kraal
Koningin Beatrixschool
5:39
5:34
24
Elina Otera
De Viermaster
5:47
5:42
25
Julia Visser
Papendrecht
5:50
5:45
26
Amber Van Pelt
't Kofschip - Zuidkil
5:54
5:49
27
Mila Bikarevic
De Knotwilg
5:55
5:52
28
Evy Kooijman
De Knotwilg
5:56
5:53
29
Chayenne Kwakernaat
Prins Florisschool - Moerbeihof
6:01
5:56
30
Lotte de Waart
De Knotwilg
6:02
5:58
31
Iris Dijk
Prins Florisschool - Zuidkil
6:04
5:58
32
Jinthe Donker
De Knotwilg
6:06
6:03
33
Tirza Biswana
De Knotwilg
6:06
6:02
34
Bo Groeneveld
Het Palet
6:08
6:04
35
Suzanne 't Lam
Kindcentrum Prins Constantijn
6:12
6:08
36
Faya van Giessen
Kindcentrum Prins Constantijn
6:13
6:09
37
Ayla Commandeur
't Kofschip - de Wielen
6:16
6:11
38
Felina Besemer
Roald Dahl
6:36
6:29
39
Nina Lanser
Prins Florisschool - Moerbeihof
6:44
6:40
40
Linde de Vreede
De Leilinde
6:45
6:38
41
Kiki van de Graaf
De Leilinde
6:50
6:43
42
Kate Bogers
't Kofschip - de Wielen
6:52
6:47
43
Ivy Brand
't Kofschip - de Wielen
6:54
6:49
44
Sophie Luijten
Koningin Beatrixschool
6:59
6:53
45
Julia Kok
De Viermaster
7:07
7:02
46
Asya Akcay
Het Palet
7:11
7:08
47
Danique den Ottelander
De Viermaster
7:20
7:14
48
Eline Visser
De Viermaster
7:20
7:15
49
Vada Clayton
Koningin Beatrixschool
7:23
7:16
50
Jade Heijkoop
't Kofschip - de Wielen
7:27
7:22
51
Hope Huisman
Hardinxveld-Giessendam
7:28
7:25
JGR3, 1500 M GROEP3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ivo Voortman
Papendrecht
6:23
2
jochem wiersma
Anne de Vriesschool
6:25
6:25
3
Freek Bosveld
Fortius
6:33
6:32
4
Arjen Schippers
Passaat
6:37
6:36
5
Tim Leeman
AAA
6:41
6:40
6
Jop Jongkind
Oranje-Nassauschool
6:56
6:55
7
Sam Ruf
Prins Florisschool - Zuidkil
7:18
7:17
8
Thomas van Roosmalen
Fortius
7:31
7:30
9
Dylan Koopman
De Knotwilg
7:31
7:29
10
Duncan
De Knotwilg
7:32
7:29
11
Marijn Chapel
De Viermaster
7:41
7:39
12
Sietse de Jong
Papendrecht
7:54
7:53
13
Stijn van der Waal
Passaat
8:03
8:02
14
Marijn Kieviet
Passaat
8:15
8:13
15
Marijn Van Rumph
't Kofschip - Zuidkil
8:26
8:22
16
Tygo van Schaik
't Kofschip - de Wielen
8:27
8:24
17
Leonce Veen
Anne Frank
8:36
8:34
18
DaniŽl Ros
Prins Willem-Alexander
8:37
19
Fatih Petek
Anne Frank
9:04
9:01
20
Matthew Verhoef
Sliedrecht
9:16
21
Joris Poliste
Koningin Beatrixschool
9:16
22
Manuel de Groot
Rehobothschool
9:24
9:22
23
Joshua van der Want
De Viermaster
9:29
9:27
24
Vincent Langstraat
Prins Willem-Alexander
9:33
9:30
25
david teeuw
Anne de Vriesschool
10:01
10:00
26
Ryan Hagestein
De Knotwilg
10:15
10:13
27
Julius Bonthond
Prins Willem-Alexander
10:22
10:18
28
Thomas Baas
Kindcentrum Oranje-Nassau
10:32
29
Roberto den Hertog
De Leilinde
10:58
10:54
30
Sam Bettenbroek
De Knotwilg
11:06
11:03
31
Max De Ruijter
't Kofschip - Zuidkil
11:17
11:13
32
Onne Woudstra
't Kofschip - Zuidkil
11:17
11:13
33
Matthijs Kok
Papendrecht
12:22
12:20
MGR3, 1500 M GROEP3 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee van Dis
Prins Willem-Alexander
7:46
7:44
2
Jasmijn Korevaar
Passaat
8:08
8:05
3
Larissa van der Grijn
Typhoon
8:19
8:16
4
Kyra Korevaar
Roald Dahl
8:29
8:28
5
Hanna van Sprundel
Hoornaar
8:57
8:53
6
Janneke den Boer
De Knotwilg
8:58
8:55
7
Nikita de Kock
Sliedrecht
9:32
9:32
8
Lisa v/d Wiel
Prins Willem-Alexander
9:36
9:30
9
Felicia van Beest
Prins Willem-Alexander
9:36
9:30
10
Fenne Verhulst
De Leilinde
9:51
9:48
11
Marissa Kemper
De Leilinde
10:32
10:28
12
Alicia Lagewaard
Kindcentrum Prins Constantijn
11:15
11:11
13
Suze de Heer
't Kofschip - de Wielen
11:23
11:18
14
Sanouk van 't Hof
't Kofschip - de Wielen
11:23
11:18
15
Elvira Le Mair
't Kofschip - de Wielen
11:24
11:20
16
Evelien van Rijswijk
Kindcentrum Prins Constantijn
11:28
11:23
17
Sylke Godeke
Kindcentrum Prins Constantijn
11:29
11:24
18
Robina den Ottelander
't Kofschip - de Wielen
12:55
12:50
19
Chiara van Nugteren
De Knotwilg
13:00
12:56
20
Fenne Daniek Fitskie
't Kofschip - de Wielen
13:29
13:24
JGR0, 400 M GROEP0 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesse Timmer
Prins Florisschool - Zuidkil
1:41
1:40
2
Julian van den Eijnden
Prins Florisschool - Moerbeihof
1:47
1:46
3
Shahin Lodder
Het Palet
1:51
1:51
4
Finn Nobel
Kindcentrum Prins Constantijn
1:52
1:50
5
Shuraydjen Ortega
't Kofschip - de Wielen
1:54
1:52
6
Sten Gravemaker
't Kofschip - de Wielen
1:55
1:51
7
dimitri vogel
Anne de Vriesschool
1:56
1:52
8
niek korevaar
Anne de Vriesschool
1:57
1:56
9
Ian Engels
't Kofschip - Zuidkil
2:02
1:59
10
Akil Vreugd
De Knotwilg
2:02
1:57
11
Joey Vieth
De Knotwilg
2:03
1:59
12
Hugo Kornet
De Viermaster
2:03
2:00
13
Sepp Maliepaard
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:03
2:02
14
Taimen Pellikaan
Prins Florisschool - Zuidkil
2:04
2:00
15
Kevin Bieleveld
Prins Florisschool - Zuidkil
2:05
2:01
16
Syl van Hemert
Prins Florisschool - Zuidkil
2:05
2:02
17
Daan van den Wielen
't Kofschip - de Wielen
2:06
2:01
18
Vincent Bax
Koningin Beatrixschool
2:06
1:59
19
Jorrit Boogaard
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:07
2:04
20
Jayce De Waard
't Kofschip - Zuidkil
2:07
2:01
21
Tom Schep
Het Palet
2:07
2:05
22
Finn Romeijn
Roald Dahl
2:08
2:02
23
Fedde Kraal
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:09
2:03
24
Stijn Visser
Prins Florisschool - Zuidkil
2:10
2:05
25
Damian Dirksz
Roald Dahl
2:10
2:10
26
Thijs Kouvelt
De Viermaster
2:11
2:05
27
Owen van Valen
Roald Dahl
2:11
2:08
28
Milay Basar
Prins Florisschool - Zuidkil
2:11
2:08
29
Anton van der Leeden
De Leilinde
2:12
2:09
30
Khalif de Groot
De Wilgen
2:12
2:09
31
Max Sluijmers
't Kofschip - de Wielen
2:13
2:11
32
Christiaan van Steenis
Prins Florisschool - Zuidkil
2:14
2:11
33
Milo van der Ploeg
't Kofschip - de Wielen
2:15
2:13
34
Loris Pisano
Het Palet
2:15
2:08
35
Neo Del Buono
Het Palet
2:16
2:12
36
Mark van Kuijk
Koningin Beatrixschool
2:16
2:11
37
Jayron van Mierle
De Viermaster
2:16
2:14
38
naud jongeneel
Anne de Vriesschool
2:16
2:10
39
Bryan Vermeulen
Roald Dahl
2:19
2:11
40
Rutger de Bruijn
De Knotwilg
2:20
2:13
41
Tico van Gent
De Knotwilg
2:20
2:15
42
Luca van Stiphout
De Knotwilg
2:20
2:14
43
Ivan Aaldijk
't Kofschip - de Wielen
2:22
2:12
44
Joep Heijkoop
Kindcentrum Prins Constantijn
2:22
2:17
45
Timo Rietveld
De Viermaster
2:23
2:16
46
Ryan Brand
't Kofschip - de Wielen
2:23
2:20
47
Tim de Groot
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:23
2:19
48
Rinse Bosma
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:23
2:15
49
Siem Moret
't Kofschip - Zuidkil
2:24
2:20
50
Mathis Ruijtenbeek
Koningin Beatrixschool
2:25
2:18
51
Judah Mijnster
Oranje-Nassauschool
2:25
2:20
52
Niels Stehouwer
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:25
2:16
53
Omar Diaz Encinoso
Anne Frank
2:26
2:26
54
Jayden Oudekerk
De Wilgen
2:26
2:21
55
Noah Beenen
Koningin Beatrixschool
2:27
2:17
56
Bas Kramp
Prins Florisschool - Zuidkil
2:28
2:25
57
Jonathan de Wit
De Leilinde
2:28
2:22
58
Sam Fok
Roald Dahl
2:28
2:21
59
Roan van de Minkelis
Roald Dahl
2:29
2:19
60
Jort Pernot
Prins Florisschool - Zuidkil
2:30
2:20
61
Jack Ruf
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:30
2:25
62
Jay Bervoets
Roald Dahl
2:30
2:23
63
Mees van Harst
De Knotwilg
2:31
2:25
64
Bjorn op den Brouw
Koningin Beatrixschool
2:32
2:15
65
Mick Wijers
Roald Dahl
2:32
2:23
66
Nils Boer
Oranje-Nassauschool
2:32
2:27
67
Mees Verdoren
De Viermaster
2:34
2:26
68
Bilal Aikebaierjiang
Roald Dahl
2:36
2:29
69
Ben Middelkoop
Roald Dahl
2:36
2:29
70
Lars Heilema
De Knotwilg
2:36
2:28
71
Kai van Wezel
Henri Dunant
2:37
2:34
72
Mahir Emin Eroglu
De Leilinde
2:37
2:29
73
Brandon de Haas
't Kofschip - de Wielen
2:38
2:33
74
David Henry
Kindcentrum Prins Constantijn
2:38
2:24
75
Rafael Bergwerf
De Viermaster
2:38
2:37
76
Amin Leo Drafic
Koningin Beatrixschool
2:38
2:31
77
Mitch Visscher
Roald Dahl
2:40
2:33
78
Daan Groeneveld
Roald Dahl
2:41
2:34
79
Bryan Liu
't Kofschip - Zuidkil
2:42
2:36
80
Sep van Genderen
Anne de Vriesschool
2:43
2:33
81
Niels Schaap
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:44
2:37
82
Sietse de Jong
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:44
2:38
83
Kay Engels
't Kofschip - Zuidkil
2:45
2:41
84
Jasper Maat
Kindcentrum Prins Constantijn
2:45
2:39
85
Damian den Hertog
De Leilinde
2:46
2:36
86
Stan Verlare
Prins Florisschool - Zuidkil
2:46
2:37
87
Tristan Gelens
Roald Dahl
2:46
2:41
88
Kaj Flach
Koningin Beatrixschool
2:47
2:31
89
Ravi van Dijk
Roald Dahl
2:47
2:36
90
Daan Hofman
't Kofschip - de Wielen
2:49
2:37
91
Nico Spetter
Koningin Beatrixschool
2:50
2:33
92
Sven Stehouwer
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:53
2:44
93
NoŽl van Giessen
Kindcentrum Prins Constantijn
2:55
2:42
94
Ryan Oostenrijk
Roald Dahl
2:56
2:40
95
Raytheon Ngaliman
De Knotwilg
2:57
2:49
96
Deacon Nagtegaal
Roald Dahl
2:57
2:49
97
Ryan van der Meer
De Viermaster
2:57
2:48
98
Yaro Otten
Kindcentrum Prins Constantijn
2:58
2:50
99
Jeftha van der Burgh
Koningin Beatrixschool
2:58
2:51
100
Kenzo Fransz
Roald Dahl
3:00
2:46
101
Benne van Wijk
Kindcentrum Oranje-Nassau
3:02
3:02
102
Melih Akyil
Kindcentrum Prins Constantijn
3:04
2:50
103
Isaac Theivendram
Prins Willem-Alexander
3:05
2:55
104
Olaf Nobel
Kindcentrum Prins Constantijn
3:06
2:54
105
Benjamin den Breeje
Kindcentrum Prins Constantijn
3:06
2:50
106
Daan Kreft
De Viermaster
3:10
3:05
107
Max Landsaat
't Kofschip - de Wielen
3:11
2:53
108
Siebe de Groot
Kindcentrum Oranje-Nassau
3:13
2:56
109
Jeftha van Kardeveld
Kindcentrum Oranje-Nassau
3:17
3:11
110
Fedde de Reus
De Knotwilg
3:17
3:10
111
Merijn Bongers
Kindcentrum Prins Constantijn
3:21
3:09
112
kyan hoogesteger
Anne de Vriesschool
3:23
3:15
113
Flint Roodnat
Kindcentrum Oranje-Nassau
3:24
3:11
114
koen kraijeveld
Anne de Vriesschool
3:25
3:14
115
Liano Kasander
Prins Florisschool - Zuidkil
3:28
3:18
116
Tim Baas
Het Palet
3:29
3:19
117
Michael van Beuzekom
Koningin Beatrixschool
3:30
3:18
118
Kenan Gaal
De Leilinde
3:32
3:21
119
Vince Singewald
De Leilinde
3:35
3:20
120
Lars Steunenberg
Kindcentrum Oranje-Nassau
3:35
3:19
121
Daan Beljaars
De Leilinde
3:54
3:43
122
Raydjeno Ortega
't Kofschip - de Wielen
3:55
3:52
123
Tygo de Waal
't Kofschip - de Wielen
3:56
3:42
124
Milo Glorioso
De Leilinde
3:57
3:40
125
Jim de Jong
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:17
4:00
126
Ole Vlot
Oranje-Nassauschool
4:29
4:16
127
Boaz Schermers
Hardinxveld-Giessendam
4:32
4:19
128
Tim Klop
Prins Florisschool - Moerbeihof
4:37
4:24
129
Luuk Viveen
Sliedrecht
4:49
4:49
130
David van den Houten
's-Gravenhage
5:00
4:45
131
Milan Vijfvinkel
Prins Florisschool - Moerbeihof
6:33
6:33
MGR0, 400 M GROEP0 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fayenne Munten
Passaat
1:45
1:43
2
Anne Schoester
Fortius
1:46
1:45
3
Esmee Vlasboom
Prins Florisschool - Moerbeihof
1:50
1:50
4
Veerle Korporaal
Oranje-Nassauschool
1:54
1:53
5
Tane Basar
't Kofschip - de Wielen
1:54
1:54
6
Iva van Genderen
Anne de Vriesschool
1:57
1:56
7
Teske van den Bos
Anne de Vriesschool
1:58
1:56
8
Romaisa Vreugd
De Knotwilg
1:58
1:56
9
Benthe Boer
Oranje-Nassauschool
1:58
1:57
10
Elin van Luijk
Papendrecht
2:02
2:00
11
Noa Lisa Bouman
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:02
1:58
12
Alica Lourens
Roald Dahl
2:05
2:02
13
Danae Clayton
Koningin Beatrixschool
2:05
1:58
14
Jayvaina Geway
De Wilgen
2:07
2:06
15
Leike Stam
Prins Florisschool - Zuidkil
2:08
2:05
16
Luna van Belle
Het Palet
2:08
2:02
17
Amť van Reenen
Alblasserdam
2:09
2:03
18
Indra vermeulen
De Leilinde
2:10
2:06
19
Evy de Snoo
De Knotwilg
2:11
2:06
20
Emilia
't Kofschip - de Wielen
2:11
2:10
21
Lize Mijs
't Kofschip - de Wielen
2:12
2:12
22
Elza Wassenaar
Papendrecht
2:12
2:11
23
Elizan Koyuncu
't Kofschip - Zuidkil
2:12
2:12
24
Tessa Verhoef
Kindcentrum Prins Constantijn
2:13
2:10
25
Eline van Berkel
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:14
2:12
26
Fae Suijkerbuijk
De Leilinde
2:14
2:10
27
Zoey van den Berg
Kindcentrum Prins Constantijn
2:15
2:11
28
Emme van der Vlies
Oranje-Nassauschool
2:15
2:14
29
Lotte Walgers
De Knotwilg
2:16
2:12
30
Gissel Riezouw
De Leilinde
2:16
2:11
31
Merel Kooymans
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:17
2:11
32
Sara Glorioso
De Leilinde
2:17
2:12
33
Cayce de Wildt
Kindcentrum Prins Constantijn
2:17
2:12
34
sofie wiersma
Anne de Vriesschool
2:19
2:14
35
Fenna Sloof
't Kofschip - Zuidkil
2:19
2:18
36
Feline Zee
't Kofschip - Zuidkil
2:19
2:17
37
Fleur van der Niet
Kindcentrum Prins Constantijn
2:20
2:16
38
fayenna steenis
Anne de Vriesschool
2:21
2:18
39
Morris Herwig
De Viermaster
2:21
2:18
40
Ailynn De Vroomen
Koningin Beatrixschool
2:22
2:14
41
Anna Hofwegen
Prins Florisschool - Zuidkil
2:24
2:22
42
Channah Ros
Prins Willem-Alexander
2:24
2:22
43
Noťmi Leihitu
De Knotwilg
2:25
2:20
44
Fleur Tanghť
Sliedrecht
2:25
2:23
45
Eva Dragic
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:26
2:20
46
Maylie van der Want
De Viermaster
2:26
2:21
47
Doortje Kuil
Koningin Beatrixschool
2:26
2:23
48
Sanne Bolt
De Knotwilg
2:26
2:22
49
Tessa Dubbeld
Koningin Beatrixschool
2:26
2:24
50
Roos Nouwen
Alblasserdam
2:26
2:21
51
Fleur Nossent
Kindcentrum Prins Constantijn
2:27
2:23
52
May Kuil
De Viermaster
2:27
2:22
53
Sarah Blok
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:28
2:23
54
Lulu Keesmaat
De Viermaster
2:30
2:25
55
Rifka Vermeulen
De Leilinde
2:30
2:27
56
Esmee le Mair
't Kofschip - de Wielen
2:30
2:27
57
tessa wiersma
Anne de Vriesschool
2:31
2:26
58
Pepa Hermus
Fortius
2:32
2:30
59
Livey Mostert
Koningin Beatrixschool
2:32
2:31
60
Olivia Barning
De Leilinde
2:32
2:24
61
Vayen Blom
De Knotwilg
2:33
2:28
62
Jolijn de Visser
Oranje-Nassauschool
2:34
2:26
63
Cato Kuil
Koningin Beatrixschool
2:35
2:35
64
Roos Paauwe
Sliedrecht
2:36
2:32
65
Elize Ruitenberg
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:39
2:35
66
Yogmuc Karatas
Koningin Beatrixschool
2:39
2:33
67
Elin Korevaar
Roald Dahl
2:41
2:39
68
Bracha Bosua
Koningin Beatrixschool
2:42
2:37
69
Esiyora Groenendijk
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:42
2:37
70
Saar Thijsse
Roald Dahl
2:47
2:42
71
Nina Schipper
't Kofschip - de Wielen
2:48
2:45
72
Jenna Salhi
De Knotwilg
2:49
2:37
73
Lyra Lanser
De Leilinde
2:50
2:46
74
Julia Blok
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:51
2:45
75
Vivian Kuik
Kindcentrum Prins Constantijn
2:52
2:45
76
Amy MŁhlenbruch
Oranje-Nassauschool
2:52
2:43
77
Elisja Henneke
Koningin Beatrixschool
2:52
2:43
78
Ninthe Aantjes
Sliedrecht
2:52
2:43
79
Emily van der Zwaan
Roald Dahl
2:53
2:46
80
Jessy Visscher
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:53
2:47
81
Yasmin Dekker
De Wilgen
2:53
2:48
82
Sarah van der Lee
De Leilinde
2:54
2:51
83
Aileen Brandwijk
De Wilgen
2:55
2:50
84
Senna Verhoeven
Prins Florisschool - Moerbeihof
2:55
2:45
85
Fleur Middelkoop
Kindcentrum Oranje-Nassau
2:56
2:50
86
Isa Gort
Sliedrecht
2:56
2:53
87
merel bolle
Anne de Vriesschool
2:58
2:47
88
Emy Kuster
Koningin Beatrixschool
3:00
2:51
89
Julia van Stiphout
De Knotwilg
3:01
2:55
90
Floortje v/d Harst
De Knotwilg
3:01
2:55
91
Noa Verheer Vonk
De Knotwilg
3:04
2:56
92
Lisa van der Ploeg
't Kofschip - de Wielen
3:05
2:57
93
Fenna Stam
Prins Florisschool - Zuidkil
3:06
2:56
94
Gillian Van Der Hoek
Koningin Beatrixschool
3:08
3:03
95
Trijntje van Baalen
Kindcentrum Prins Constantijn
3:09
3:01
96
Ninthe Schermers
Hardinxveld-Giessendam
3:12
3:04
97
Lina van Halm
Koningin Beatrixschool
3:14
3:06
98
Melike Turkmen Petek
Anne Frank
3:14
3:02
99
Madelinde Logtenberg
Prins Florisschool - Moerbeihof
3:19
3:15
100
Isa Van Der Bracht
Papendrecht
3:36
3:29
101
Jill van Rooijen
't Kofschip - Zuidkil
3:52
3:51
Toyota Schouten - (0183) 633 733 - info@toyota-schouten.nl
www.uitslagen.nl
17-06-2018 17:44