Uitslagenlijst Zwitserloot Dakrun

Groesbeek - Zondag 3 juni 2018

MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Kappert
Wijchen
38:05
38:05
2
Dennis Hopman
Wijchen
40:34
40:34
3
Sander Willems
Groesbeek
41:49
41:43
4
Marco Kaandorp
Gemeente Berg en Dal 2
43:35
43:33
5
Joris Ebbers
Assurantiekantoor Ebbers 1
44:44
44:37
6
Jeroen Roelofs
Nijmegen
44:59
44:56
7
Tim Poelen
Groesbeek
47:18
47:12
8
Max van der Velde
Arnhem
51:49
51:37
9
Jurre Rikken
Letīs Go Hardloopbegeleiding 5
52:03
51:56
10
Istuan Hcsika
Kleve
54:00
53:48
11
Arjen Lansdaal
Groesbeek
56:40
56:26
12
Luc Poelen
Letīs Go Hardloopbegeleiding 4
56:40
56:30
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim van Os
Cifla
37:39
37:39
2
Marco Jans
Cifla
38:43
38:43
3
Kees Wouters
DES
39:27
39:27
4
Aernout van Lon
Cifla
40:14
40:13
5
Rob Claassen
Gennep
41:27
41:27
6
Jeroen Hack
Gemeente Berg en Dal 2
42:45
42:44
7
William de Bruin
Letīs Go Hardloopbegeleiding 5
42:57
42:53
8
Gerben van Eck
Leuth
43:02
43:00
9
Edwin Wijnhoven
Letīs Go Hardloopbegeleiding 5
43:19
43:16
10
Dennis Peters
Letīs Go Hardloopbegeleiding 5
44:11
44:08
11
Riny Crul
avVN
44:21
44:14
12
Geerd Rutten
Letīs Go Hardloopbegeleiding 5
44:35
44:30
13
Rob van Breemen
Letīs Go Hardloopbegeleiding 4
45:22
45:19
14
Stephan Kamps
Letīs Go Hardloopbegeleiding 5
46:19
46:11
15
Erik Theunissen
Cifla
46:29
46:25
16
Hans Scheltinga
Letīs Go Hardloopbegeleiding 4
46:35
46:26
17
Coos Diepenbroek
Letīs Go Hardloopbegeleiding 5
46:35
46:27
18
Frank van Gaal
Wijchen
46:38
46:31
19
Goos Jan Looijenga
Cifla
46:42
46:32
20
Wouter Verbeet
Beek-Ubbergen
47:01
46:49
21
Robin van Heeswijk
Malden
47:17
47:15
22
Marc Kersten
Nijmegen
48:05
47:58
23
Dinand van Haaften
Gemeente Berg en Dal 2
48:32
48:20
24
Bert Mulders
Groesbeek
48:44
48:33
25
Ronald vd Kraan
Letīs Go Hardloopbegeleiding 4
48:46
48:41
26
Danny Toonen
Letīs Go Hardloopbegeleiding 5
48:51
48:42
27
Edwin van der Velde
Gemeente Berg en Dal 2
49:25
49:14
28
Erwin Kuijltjes
Noisy-le-Grand
50:06
50:00
29
Emiel Lindeman
Letīs Go Hardloopbegeleiding 7
50:17
50:09
30
Ruud Arents
Assurantiekantoor Ebbers 1
50:40
50:37
31
Klaus Marten
Kleve
50:51
50:35
32
John Peeters
Cuijk
51:26
51:15
33
Gerro Klaassen
Gemeente Berg en Dal 2
51:38
51:26
34
Gerard Rikken
Letīs Go Hardloopbegeleiding 4
52:03
51:56
35
Bert Arents
Gemeente Berg en Dal 2
52:11
51:56
36
Henk Coenen
Groesbeek
52:13
51:59
37
Sjoerd de Waal
Elst Gld
52:20
52:09
38
Bjorn Bons
Assurantiekantoor Ebbers 1
52:35
52:31
39
Theo Ebbers
Assurantiekantoor Ebbers 1
53:17
53:11
40
Bas ter Steege
Gemeente Berg en Dal 2
53:40
53:27
41
Jan Wildeman
Millingen aan de Rijn
54:11
54:05
42
Theo Jochoms
Letīs Go Hardloopbegeleiding 4
54:21
54:12
43
Gerrie Janssen
Letīs Go Hardloopbegeleiding 4
54:22
54:10
44
Matthee Moons
Malden
54:27
54:19
45
Jan van Baars
Letīs Go Hardloopbegeleiding 4
54:28
54:19
46
John Hurkens
Letīs Go Hardloopbegeleiding 5
54:33
54:29
47
William Meeussen
Letīs Go Hardloopbegeleiding 7
54:42
54:32
48
Sebastiaan Kool
Gemeente Berg en Dal 2
54:53
54:41
49
Mark Wijnen
Gemeente Berg en Dal 2
54:54
54:42
50
Wouter Baas
Groesbeek
54:58
54:43
51
Bart Hendriks
Letīs Go Hardloopbegeleiding 7
55:22
55:11
52
Theo Verwoert
Nijmegen Atletiek
56:27
56:12
53
Serge Grandjean
Groesbeek
56:40
56:26
54
Arno Klabbers
Gennep
56:53
56:39
55
Gerard Bunschoten
Letīs Go Hardloopbegeleiding 4
57:00
56:52
56
Vincent Duppen
Assurantiekantoor Ebbers 1
57:06
57:01
57
Gerhard Bastiaans
Malden
58:18
58:14
58
Pascal Zoetekouw
Nijmegen
59:37
59:30
59
Jan Stoffelen
Tilburg Road Runners
1:02:07
1:01:54
60
Koen Claase
Malden
1:02:39
1:02:32
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Miranda Horstink
Groesbeek
48:44
48:43
2
Inge Hermans
BCNL Groesbeek 4
1:03:42
1:03:32
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmé Möricke
Cifla
39:21
39:20
2
Gerda Sollie
Nederlandse Triathlonbond
52:55
52:53
3
Jorijn Verbruggen
Nijmegen
54:54
54:50
4
Sandra de Fijter
Letīs Go Hardloopbegeleiding 7
55:15
55:11
5
Willemijn van der Ligt
Letīs Go Hardloopbegeleiding 5
57:06
57:01
6
Liesbeth Vinkers
Malden
59:06
58:52
7
Marianne Vossenberg
Malden
1:00:50
1:00:36
8
Liesbeth Spaan
Velp Gld
1:01:06
1:00:51
5J-15, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Nillessen
Letīs Go Hardloopbegeleiding 2
17:38
17:36
2
Teun van de Kraan
VAN KESTEREN ASBESTCARE 1
18:47
18:42
3
Martijn Thijssen
VAN KESTEREN ASBESTCARE 1
21:03
20:48
4
Olivier van de Ven
Groesbeek
21:14
20:58
5
Bob Thissen
Groesbeek
21:14
20:57
6
Alex Mavinkurve
Letīs Go Hardloopbegeleiding 1
24:27
24:20
7
Jop Saat
VAN KESTEREN ASBESTCARE 1
24:31
24:21
8
Ruben van Kesteren
VAN KESTEREN ASBESTCARE 1
24:48
24:38
9
Bojay Tüss
Groesbeek
27:16
27:01
10
Luuk Winkelhorst
Letīs Go Hardloopbegeleiding 3
28:13
28:02
11
Keon Claase
Malden
28:49
28:39
12
Sem van de Brink
Letīs Go Hardloopbegeleiding 3
29:48
29:28
5M-15, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noa Rutten
Groesbeek
24:57
24:54
2
Emma Mavinkurve
Letīs Go Hardloopbegeleiding 1
25:59
25:51
3
Mirthe van Kerkhof
Groesbeek
26:12
26:02
4
Eefke Winkelhorst
Letīs Go Hardloopbegeleiding 3
28:38
28:28
5
Sanne Schoonderbeek
VAN KESTEREN ASBESTCARE 1
29:42
29:23
6
Roos Rijnders
Doorwerth
31:56
31:38
7
Tess Balster
Letīs Go Hardloopbegeleiding 3
33:18
33:01
8
Maud Straatman
Groesbeek
33:20
32:56
5MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sami Tesfaldet
16:01
16:01
2
Wouter Dilling
Cifla
16:06
16:06
3
Gebreselasie Habtom
17:24
17:24
4
Pim Elferink
Cifla
17:28
17:28
5
Bart Verheijden
Venlo
17:50
17:49
6
Joeri Troost
Nijmegen
18:44
18:43
7
Michiel Voet
Ewijk
19:22
19:21
8
Jarno Hijmans
BCNL Groesbeek 1
19:47
19:45
9
Aron Fiddelers
BCNL Groesbeek 1
20:02
20:01
10
Bas Janssen
BCNL Groesbeek 1
20:19
20:17
11
Mathijs Bögels
Letīs Go Hardloopbegeleiding 2
20:26
20:24
12
Richard Verwoerd
BCNL Groesbeek 1
20:46
20:44
13
Stefan Kersten
Gemeente Berg en Dal 1
20:58
20:55
14
Bart van Bentem
Groesbeek
21:48
21:45
15
Patrick Kersten
Gemeente Berg en Dal 1
22:10
22:07
16
Daan Derix
BCNL Groesbeek 2
22:19
22:16
17
Jelle de Bruin
Letīs Go Hardloopbegeleiding 2
22:52
22:30
18
Kas Janssen
Letīs Go Hardloopbegeleiding 2
23:10
23:08
19
Mart Peters
Letīs Go Hardloopbegeleiding 1
23:38
23:31
20
Michael van Berckel
Naaldwijk
25:16
25:04
21
Bram Nillessen
BCNL Groesbeek 3
25:51
25:37
22
Job Mast
Overasselt
29:24
29:19
23
Amar Mavinkurve
Letīs Go Hardloopbegeleiding 1
29:28
29:07
24
Jelle Gommers
Letīs Go Hardloopbegeleiding 6
29:35
29:20
25
Leon Klaassen
Gemeente Berg en Dal 1
31:49
31:43
5M35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olaf Bos
Cifla
17:06
17:06
2
Christian Bakker
Cifla
18:01
18:00
3
Martijn Vergeer
Loopgroep Aart Stigter
18:23
18:23
4
Thijs Poelstra
Basisschool Titus Brandsma 1
19:34
19:33
5
Arjan van der Ent
Letīs Go Hardloopbegeleiding 2
20:29
20:17
6
Richard van Kesteren
VAN KESTEREN ASBESTCARE 1
20:32
20:12
7
Hennie Kersten
Groesbeek
20:41
20:39
8
Frank Eikhout
BCNL Groesbeek 1
21:27
21:14
9
Bart van Term
Basisschool Titus Brandsma 1
21:34
21:25
10
Peer Gröning
Groesbeek
21:38
21:34
11
Paul Weijers
BCNL Groesbeek 3
21:48
21:36
12
Bart Colsen
Basisschool Titus Brandsma 1
22:20
22:12
13
Philip Schaart
Letīs Go Hardloopbegeleiding 2
22:42
22:36
14
Geert van Duijnhoven
Mook
23:43
23:20
15
Pierre Kersten
Gemeente Berg en Dal 1
23:45
23:37
16
Stefan Nillessen
BCNL Groesbeek 2
24:09
23:56
17
Alexey Kimel
Malden
24:13
24:08
18
Luuk Wijnhoven
Basisschool Titus Brandsma 1
24:24
24:17
19
Jan Fleuren
Letīs Go Hardloopbegeleiding 6
24:44
24:33
20
Niek van Meijel
Groesbeek
24:51
24:47
21
Jos Heemrood
Letīs Go Hardloopbegeleiding 2
24:53
24:27
22
Niels Christiaans
Nijmegen
25:22
25:14
23
Siep Windhorst
Letīs Go Hardloopbegeleiding 3
25:55
25:40
24
Hans Weijers
Milsbeek
25:57
25:51
25
Dennis Wellesen
Groesbeek
26:39
26:19
26
Piet Buitendijk
Nijmegen Atletiek
26:48
26:37
27
Henk Toebes
BCNL Groesbeek 4
27:40
27:27
28
Harold Jacobs
Letīs Go Hardloopbegeleiding 1
27:59
27:49
29
Rik Keijzer
Amersfoort
28:13
28:02
30
Hennie van Diest
B.o.d. De Sprinters
28:44
28:38
31
Pieter Gallee
Letīs Go Hardloopbegeleiding 3
29:36
29:11
32
Chris Nikkelen
Letīs Go Hardloopbegeleiding 3
29:48
29:28
33
Wouter Huijs
BCNL Groesbeek 3
31:43
31:34
34
Dennis Heemstra
Basisschool Titus Brandsma 1
32:44
32:18
35
Michiel Balster
Letīs Go Hardloopbegeleiding 2
33:18
33:00
36
Sjaak Kouws
Letīs Go Hardloopbegeleiding 1
34:49
34:35
37
Jan J Ronner
Utrecht
45:07
44:42
5VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Peters
Cifla
17:51
17:50
2
Mandy van Bergen
BCNL Groesbeek 2
22:27
22:24
3
Marlon Kuijpers
Malden
26:13
26:01
4
Nina Blom
PEC 1910
26:43
26:40
5
Iris Verweij
BCNL Groesbeek 4
27:04
26:59
6
Karlijn Klaassen
BCNL Groesbeek 4
27:29
27:15
7
Rina Ostendorp
BCNL Groesbeek 3
27:32
27:21
8
Lieke van Eck
Leuth
27:35
27:18
9
Monique van Baal
Letīs Go Hardloopbegeleiding 6
27:57
27:51
10
Minet Wijers
Groesbeek
28:31
28:18
11
Tana Peters
Groesbeek
28:58
28:53
12
Romy van Rijn
Driel
29:19
29:14
13
Ilse Kaal
Groesbeek
29:31
29:13
14
Anouk van Os
Groesbeek
30:03
29:46
15
Minet Kosman
Groesbeek
31:00
30:52
16
Yvonne van Blommestein
Groesbeek
32:12
31:57
17
Lynda Hopmans
BCNL Groesbeek 4
33:27
33:20
5V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Grutters
Atverni
21:25
21:23
2
Patricia Heijmen
Cifla
21:58
21:56
3
Kyra van Vuuren
Letīs Go Hardloopbegeleiding 1
23:14
23:10
4
Faye Pepping
Nijmegen
23:55
23:47
5
Linda Poelstra Ringlever
Basisschool Titus Brandsma 1
24:00
23:58
6
Belinda Heijmans
Letīs Go Hardloopbegeleiding 2
24:20
24:00
7
Ingeborg Tiecken
Letīs Go Hardloopbegeleiding 2
24:22
24:03
8
Carolin Mentzendorff
Malden
24:28
24:07
9
Marjolijn Eikhout
BCNL Groesbeek 2
24:31
24:28
10
Marianne Nillessen
BCNL Groesbeek 2
25:14
25:01
11
Lenneke Theunissen
Groesbeek
26:02
25:52
12
Henriëtte Gerrits
Letīs Go Hardloopbegeleiding 6
26:28
26:06
13
Ria Peters
Letīs Go Hardloopbegeleiding 6
26:38
26:31
14
Janine Nieuwenhuis
Letīs Go Hardloopbegeleiding 6
26:39
26:22
15
Anne van Beek
Basisschool Titus Brandsma 1
27:06
26:56
16
Annelies Mavinkurve
Letīs Go Hardloopbegeleiding 1
27:20
27:02
17
Paulien Zeitzen
Letīs Go Hardloopbegeleiding 6
28:06
28:00
18
Dagmar van den Bergh
Groesbeek
28:21
28:07
19
Hermien Winkelhorst
Letīs Go Hardloopbegeleiding 3
28:48
28:39
20
Esther van Gaal
Wijchen
29:15
29:02
21
Esther Huijs
BCNL Groesbeek 3
29:18
29:09
22
Ruth ELissen
Groesbeek
29:22
29:04
23
Marieke van Breemen
Groesbeek
29:23
29:09
24
Dagmar Eleveld
Nijmegen
29:44
29:24
25
Elly Keller
Letīs Go Hardloopbegeleiding 1
29:50
29:28
26
Marjanne de Wolff
Malden
30:42
30:37
27
Renate Nikkelen
Letīs Go Hardloopbegeleiding 6
30:44
30:20
28
Ingrid Wellens
Letīs Go Hardloopbegeleiding 6
30:44
30:20
29
Bianca Balster
Letīs Go Hardloopbegeleiding 3
31:06
30:42
30
Kari Scholten
Letīs Go Hardloopbegeleiding 6
31:23
31:11
31
Kim Messelink
Nijmegen
31:46
31:36
32
Nanette Hameka
Heveadorp
31:55
31:39
33
Dinie Klaassen
Gemeente Berg en Dal 1
32:09
32:03
34
Franziska Bissels
Basisschool Titus Brandsma 1
32:24
32:14
35
Marianne Kaus
Nijmegen
33:19
32:55
36
Claudia Straatman
Groesbeek
33:30
33:07
37
Janny Gerrits
BCNL Groesbeek 4
34:46
34:38
J1315, 1 K 13-15 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Nillessen
Groesbeek
2:43
2
Arne Tiesnitsch
Beek-Ubbergen
2:57
3
Jesse Kwinten
Groesbeek
2:57
4
Teun van der Kraan
Groesbeek
2:59
5
Glenn Verhoeven
Nütterden
3:00
6
Esmee
3:39
M1315, 1 K 13-15 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mare Frauenfelder
Nijmegen
3:18
2
Danique Schuurman
Malden
3:29
3
Nienke Steenhoek
Wyler
3:34
4
Pascale Krommnhoek
Groesbeek
3:54
5
Mirthe van Kerkhof
Groesbeek
3:58
6
Fabienne Janssen
Groesbeek
4:02
7
Oleta Fleuren
Groesbeek
4:43
8
Natalie Hetzel
Kleve
5:35
J12, 1 K 12 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Giovanni Fleuren
Groesbeek
3:17
2
Sil Wegh
Groesbeek
4:08
M12, 1 K 12 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tischa Braum
Nijmegen
3:06
2
Justina Knippel
Kleve
3:41
3
Cato Wijnhoven
Groesbeek
3:49
4
Sophie Paulis
Groesbeek
4:09
5
Chevely Lynch
Groesbeek
4:16
J11, 1 K 11 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Senna Huisman
Groesbeek
3:31
2
Timo Grutters
Groesbeek
3:31
3
Jesse Janssen
Groesbeek
3:36
4
Gijs Peters
Groesbeek
3:43
5
Tijs Bakker
Malden
3:56
6
Sjoerd Reijnen
Groesbeek
4:16
7
Philipp Maier
Kleve
4:19
8
Martijn Gerrits
Groesbeek
4:20
9
Demian Bons
Groesbeek
5:07
M11, 1 K 11 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Else Geertsma
Wyler
3:46
2
Anne Soetekouw
Malden
3:52
3
Evi Hendriks
Groesbeek
4:00
4
Emily-Chiara Hetzel
Kleve
4:03
5
Kyra van Lelyveld
Groesbeek
4:20
6
Lisa der Nederlanden
Groesbeek
4:28
7
Guusje Janssen
Groesbeek
4:29
8
Fleur Hijmans
Groesbeek
4:44
9
Julie de Beyer
Groesbeek
4:56
10
Royenna Voss
Groesbeek
5:00
J10, 1 K 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannes Wels
Kleve
3:29
2
Sem Lucassen
Malden
3:40
3
Faber Stoppels
Groesbeek
3:53
4
Kevin Peters
Groesbeek
3:59
5
Chiel van der Kraan
Groesbeek
4:00
6
Roel van Kerkhoff
Malden
4:04
7
Jonas van Megen
Malden
4:06
8
Ryan de Haan
Groesbeek
4:08
9
Leon Senger
Kleve
4:23
10
Pepijn Steenhoek
Wyler
4:26
11
Tim Seidel
Kranenburg
5:04
12
Jeffrey Das
Ooij
5:08
13
Jayden Binnenhei
Groesbeek
5:37
M10, 1 K 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yente Janssen
Groesbeek
3:34
2
Hanne Smulders
Groesbeek
3:35
3
Eefke Winkelhorst
Malden
3:42
4
Lutein Wijnhoven
Groesbeek
3:56
5
Femke Coolen
Malden
3:58
6
Breeze Claase
Malden
3:59
7
Lente de Koning
Beek-Ubbergen
4:03
8
Floor Sillessen
Groesbeek
4:09
9
Loïs Kraan
Groesbeek
4:30
10
Samira Gooß
Kleve
4:33
11
Khaya Kadmaijer
Groesbeek
4:40
12
Lena Nieuwenhuis
Groesbeek
4:41
13
Amy van Duijnhoven
Groesbeek
4:48
14
Carolin Kuhn
Kleve
4:51
15
Wieke de Bruin
Groesbeek
4:54
16
Amy Janssen
Groesbeek
4:56
17
Iris Janssen
Groesbeek
5:12
18
Demi Nillesen
Groesbeek
5:14
19
Nora Kuijpers
Groesbeek
5:37
20
Anouk Giebels
Groesbeek
6:03
J9, 1 K 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaas Janssen
Nijmegen
3:39
2
Jelle Thijssen
Groesbeek
3:44
3
Rick Claus
Groesbeek
3:45
4
Koen Thijssen
Berg en Dal
3:46
5
Luuk Zeitzen
Groesbeek
3:48
6
Ties Janssen
Groesbeek
3:50
7
Jesper van der Locht
Malden
3:51
8
Kas Peters
Groesbeek
3:51
9
Daan Jaspers
Groesbeek
3:57
10
Jalke Kooij
Malden
3:59
11
Adrian Wolniewicz
Malden
4:02
12
Stan Zeitzen
Groesbeek
4:03
13
Teun Kersten
Groesbeek
4:04
14
Raf Bakker
Malden
4:13
15
Rowan van der Locht
Malden
4:16
16
Chesney Hendriks
Groesbeek
4:20
17
Lars Heessen
Malden
4:25
18
Tygo Lenders
Groesbeek
4:33
19
Jim Leenders
Groesbeek
4:48
20
Milo Lamers
Groesbeek
5:13
21
Mateusz Warchal
Kranenburg
5:14
22
Maxim Peverelli
Groesbeek
5:16
23
Thijs Bastiaans
Malden
5:21
24
Rocco Rutten
Groesbeek
5:22
25
Brent Weijers
Groesbeek
5:31
26
Ruben Houwer
Groesbeek
5:32
27
Bram van Leen
Groesbeek
5:57
28
Xavier van Geenen
Heilig Landstichting
6:03
29
Jens Jacobs
Groesbeek
6:03
M9, 1 K 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jillian Eken
Elst Gld
3:48
2
Myla Klaassen
Groesbeek
3:52
3
Félice Lensen
Groesbeek
3:52
4
Alea Stobrawe
Kleve
4:02
5
Isis Bakker
Malden
4:17
6
Lara van Tilborg
Groesbeek
4:18
7
Mila Pol
Malden
4:29
8
Sophie Rosmalen
Malden
4:33
9
Fiene van Heeswijk
Malden
4:33
10
Sarah Pirlou
Kranenburg
4:33
11
Lobke van Rooij
Groesbeek
4:35
12
Isa Lucassen
Malden
4:38
13
Emma vd Crommert
Malden
4:49
14
Anouk Winkelhorst
Malden
4:56
15
Meike Vullings
Groesbeek
5:03
16
Janique Huijs
Groesbeek
5:10
17
Lisa de Wilde
Malden
5:15
18
Emily Kriger
Kleve
5:15
19
Levy Krol
Berg en Dal
5:37
20
startnummer 1104
5:50
21
Romy van Rosmalen
Groesbeek
6:07
J8, 1 K 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pim Van Scherpenzeel
Beek-Ubbergen
3:52
2
Jesse Wijers
Groesbeek
3:52
3
Simon Lenis
Malden
3:54
4
Tygo Top
Malden
3:59
5
Tristan Wijers
Groesbeek
4:02
6
Taray Kadmaijer
Groesbeek
4:03
7
Dean den Daas
Groesbeek
4:03
8
Bart Grutters
Groesbeek
4:03
9
Terence Lynch
Groesbeek
4:07
10
Mink Stoppels
Groesbeek
4:10
11
GIJS van der Walle
Malden
4:20
12
Timo Thoonen
Groesbeek
4:21
13
Mart van Kerkhof
Groesbeek
4:29
14
Noam Dreier
Heumen
4:31
15
Noud Reijnen
Groesbeek
4:32
16
Valentijn Verbogt
Groesbeek
4:34
17
Senna Hofman
Groesbeek
4:35
18
Stan Janssen
Groesbeek
4:37
19
Sebastiaan Tjintjelaar
Groesbeek
4:37
20
Nico Knippel
Kleve
4:38
21
Quinn Janssen
Groesbeek
4:41
22
Thijn van Doorn
Groesbeek
4:41
23
Thijs Bögels
Groesbeek
4:49
24
Raphael Diaz
Groesbeek
4:57
25
Mads Vullings
Groesbeek
4:57
26
Mika Langeveld
Groesbeek
5:06
27
Finn van Asseldonk
Berg en Dal
5:07
28
Luciano Agunbero
Groesbeek
5:08
29
Finn Schmiermann
Groesbeek
5:12
30
Gijs Wijers
Groesbeek
5:14
31
Pim Gerritzen
Groesbeek
5:22
32
Stijn Woestenenk
Malden
5:24
33
Shi Qiu
Malden
5:25
34
Niek Yocarini
Groesbeek
5:45
M8, 1 K 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Famke van Rooij
Groesbeek
4:03
2
Pien Nieuwenhuis
Groesbeek
4:04
3
Isabel Gerrits
Groesbeek
4:08
4
Eline Giebels
Groesbeek
4:22
5
Iris Nieuwenhuis
Groesbeek
4:22
6
Marit Nillesen
Groesbeek
4:27
7
Myrthe Schrijnemaekers
Groesbeek
4:32
8
Kiki Gerrits
Groesbeek
4:34
9
Floor Smits
Groesbeek
4:34
10
Linn van den Bergh
Groesbeek
4:44
11
Diana Senger
Kleve
4:45
12
Guusje van der Kraan
Groesbeek
4:49
13
Noa Wijers
Groesbeek
4:51
14
Fenna Nielen
Groesbeek
4:55
15
Lotte Hoogstraten
Groesbeek
4:56
16
Stella van Megen
Malden
5:00
17
Geke Laumen
Groesbeek
5:03
18
Lotte Schiermann
Groesbeek
5:07
19
Aisha Biharie
Malden
5:14
20
Nynthe Verbrugge
Malden
5:24
21
Kiki Liebers
Groesbeek
5:29
22
Noa Janssen
Groesbeek
5:29
23
Nikki de Haan
Groesbeek
5:33
24
Sophie Mulders
Groesbeek
5:38
25
Noa Honselaar
Groesbeek
5:40
26
Roos Heijmans
Groesbeek
5:46
27
Djeyda Baan
Malden
5:47
28
Katey Wijers
Groesbeek
6:29
J7, 1 K 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joris Lensen
Groesbeek
3:43
2
Tijn Rosmalen
Malden
3:50
3
Jonah Stobrawe
Kleve
3:56
4
Jop van Ooijen
Groesbeek
4:03
5
Adam Zegers
Plasmolen
4:10
6
Sebas Peeters
Groesbeek
4:11
7
Luka Rutten
Groesbeek
4:13
8
Denzel Zaal
Groesbeek
4:13
9
Job job Van Scherpenzeel
Beek-Ubbergen
4:16
10
Vince Huisman
Groesbeek
4:16
11
Ivar Verbeet
Groesbeek
4:17
12
Daan Thijssen
Groesbeek
4:19
13
Sem Heitling
Venray
4:24
14
Thijs Kersten
Groesbeek
4:26
15
Paul Küster
Kleve
4:30
16
Lennard van de Voort
Groesbeek
4:31
17
Mees Fontijn
Groesbeek
4:33
18
Joost Zeitzen
Groesbeek
4:35
19
Yoeri Bernards
Groesbeek
4:38
20
Jur van Extel
Groesbeek
4:39
21
Wout Pol
Malden
4:41
22
Amir Hoenselaar
Heilig Landstichting
4:41
23
Philip Colsen
Berg en Dal
4:43
24
Sam Boelens
Malden
4:44
25
Joes Janssen
Groesbeek
4:45
26
Guus Zeitzen
Groesbeek
4:45
27
Max Kniest
Nijmegen
5:03
28
Zandro Hetzel
Kleve
5:07
29
Jens van Rosmalen
Groesbeek
5:16
30
Liam de Valk
Groesbeek
5:16
31
Jano de Valk
Groesbeek
5:22
32
Ruben Rutten
Groesbeek
5:36
33
Dylan Rikken
Groesbeek
5:52
34
Livio Agunbero
Groesbeek
6:38
35
Siem van Doorn
Groesbeek
7:34
M7, 1 K 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Juul Janssen
Nijmegen
4:04
2
Jara Buco
Kranenburg
4:06
3
Janneke Winkelhorst
Malden
4:40
4
Jaily den Daas
Groesbeek
4:45
5
Suus Hoogstraten
Groesbeek
4:48
6
Mayra Seidel
Kranenburg
4:56
7
Rosa van Breemen
Groesbeek
5:01
8
Isabel Vieira
Groesbeek
5:05
9
Julia Warchal
Kranenburg
5:09
10
Caelyn Thijssen
Groesbeek
5:12
11
Romy Perenboom
Groesbeek
5:18
12
Wende Peverelli
Groesbeek
5:31
13
Juuls Mennes
Malden
5:34
14
Amber Eigenhuijsen
Groesbeek
5:37
15
Senne Arts
Groesbeek
5:38
16
Noor Hendriks
Groesbeek
5:39
17
Maud Arens
Groesbeek
5:39
18
Lieve Coolen
Malden
5:45
19
Ronja Bissels
Berg en Dal
5:46
20
Isis van Loon
Groesbeek
5:52
21
Mira van Vliet
Beek-Ubbergen
6:00
22
Evi Weijers
Groesbeek
6:03
23
Romy Kersten
Groesbeek
6:04
24
Eline van Bergen
Groesbeek
6:07
25
Mila Arents
Groesbeek
6:08
26
Lizzy Willems
Malden
6:08
27
Yuna Edelaar
Groesbeek
6:10
28
Lisa-Valerie Ross
Groesbeek
6:12
29
Fenne IJkhout
Malden
6:13
30
Reaven Weijers
Groesbeek
6:14
31
Luna Misidjan
Groesbeek
6:15
32
Suus Kuijltjes
Groesbeek
6:19
33
Linn Hopmans
Groesbeek
6:39
34
Janna Driessen
Groesbeek
6:39
35
Tess Berer
Nijmegen
7:34
J3-6, 1 K TOT 6 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jim Rutten
Groesbeek
4:23
2
Thijn Nielen
Groesbeek
4:24
3
Thijn Maldonado
Groesbeek
4:24
4
Mart van Kesteren
Groesbeek
4:25
5
Olivier Verbogt
Groesbeek
4:32
6
David Letschenko
Kleve
4:33
7
Stef Lensen
Groesbeek
4:40
8
Ties Poelen
Groesbeek
4:44
9
Loet Stoppels
Groesbeek
4:49
10
siem pronk
Kranenburg
4:50
11
Lucas Arts
Molenhoek Lb
4:53
12
BRAM van der Walle
Malden
4:57
13
Kyan Hofman
Groesbeek
4:58
14
Mees van Gelderen
Groesbeek
5:00
15
Jack Oosterhof
Groesbeek
5:00
16
Julian Theunissen
Milsbeek
5:06
17
Jules Claassen
Groesbeek
5:07
18
Rens Jaspers
Groesbeek
5:08
19
Pepijn Sunnen
Groesbeek
5:09
20
Noud Heitling
Venray
5:10
21
Teun Muskens
Groesbeek
5:13
22
Tijn Kersten
Nijmegen
5:15
23
Jakob Küster
Kleve
5:19
24
Cas van der Locht
Malden
5:22
25
Saydian Biharie
Malden
5:25
26
Tobias Tjintjelaar
Groesbeek
5:31
27
Raven van Oldenbeek
Groesbeek
5:36
28
Thijmen van Asseldonk
Berg en Dal
5:38
29
Teun de Ruijter
Groesbeek
5:41
30
Patrick Wolniewicz
Malden
5:53
31
Tobias Krieger
Kleve
5:56
32
Thieu Rijkers
Groesbeek
5:56
33
Tijn de Waal
Elst Gld
5:58
34
KEES van der Walle
Malden
6:03
35
Justin Samson
Groesbeek
6:09
36
Andy Wang
Malden
6:12
37
Xandro-Emilio Knoop
Kleve
6:14
38
Mill Mennes
Malden
6:15
39
Jesper Tiesnitsch
Beek-Ubbergen
6:20
40
Deshawn Odigie
Groesbeek
6:20
41
Levi Voordewind
Berg en Dal
6:32
42
Krijn van Gelderen
Groesbeek
6:35
43
Finn Wijnhoven
Groesbeek
6:37
44
Joep V Breemen
Groesbeek
6:39
45
Jelte van der Cruijsen
Kranenburg
6:39
46
Otis van Blommestein
Groesbeek
6:43
47
Lucas Rutten
Groesbeek
6:43
48
Maks Berndsen
Groesbeek
6:44
49
Zaid Al Nabulsi
Malden
6:45
50
henke janssen
Nijmegen
6:47
51
Sem van Mier
Malden
6:48
52
Tom Lamers
Groesbeek
6:53
53
Nils Lansdaal
Groesbeek
6:56
54
Noud van Loon
Groesbeek
6:59
55
Terence Gröning
Groesbeek
7:02
56
Tim Janssen
Groesbeek
7:07
57
Daan Eelst
Groesbeek
7:08
58
Bram Kock
Malden
7:10
59
Noud de Valk
Groesbeek
7:11
60
Cristiano Misidjan
Groesbeek
7:12
61
Hugo Molegraaf
Groesbeek
7:15
62
Luca Binnenhei
Groesbeek
7:17
63
Milan de Vries
Groesbeek
7:17
64
Rens Claassen
Groesbeek
7:22
65
Noury Top
Malden
7:28
66
Tibo Poelstra
Berg en Dal
7:28
67
Luke Fontein
Malden
7:31
68
Dean Oakes
Malden
7:32
69
Sten Verbrugge
Malden
7:33
70
Guus de Ruijter
Groesbeek
7:35
71
Raf Gerritzen
Groesbeek
7:35
72
Mick Blokhuis
Groesbeek
7:37
73
Giel Janssen
Groesbeek
7:40
74
Kevin Ma
Malden
7:41
75
Thom Christiaans
Groesbeek
7:43
76
Rens de Man
Groesbeek
7:44
77
Daan de Man
Groesbeek
7:45
78
Krijn Peters
Groesbeek
7:45
79
Tygo Holhausen
Groesbeek
7:46
80
Hugo Zeitzen
Groesbeek
7:50
81
Walter Franssen
Nijmegen
7:50
82
Luca pete Németh
Middelaar
7:53
83
Rein Tesser
Beek-Ubbergen
7:55
84
Sep Wijnhoven
Berg en Dal
8:03
85
Siem Holland
Lent
8:07
86
Teun Janssen
Groesbeek
8:15
87
Bram van den Bielerd
Groesbeek
8:20
88
Koen Kersten
Nijmegen
8:24
89
Daan Brugmans
Groesbeek
8:44
90
Joep van Loon
Groesbeek
8:48
91
Joe van Blommestein
Groesbeek
8:50
92
Ruben Zegers
Plasmolen
8:53
93
Jan Verbeet
Beek-Ubbergen
9:13
94
Sjuul Pouwels
Groesbeek
9:28
95
Duuk Willems
Groesbeek
10:03
96
Willem van Beek
Groesbeek
10:11
97
Luca Arents
Groesbeek
10:33
98
dex jacobs
Groesbeek
10:58
99
Rens van Loon
Groesbeek
11:59
100
jannis bissels
Berg en Dal
12:02
101
Kyan van Heesch
Groesbeek
12:06
M3-6, 1 K TOT 6 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Loïsa Dreier
Heumen
4:55
2
Iris Jansen
Groesbeek
5:03
3
Lot Janssen
Groesbeek
5:03
4
Marit Verbeet
Groesbeek
5:07
5
Avine Kooij
Malden
5:08
6
Elena Pirlou
Kranenburg
5:14
7
Isa Lenis
Malden
5:15
8
Aimee Weijers
Groesbeek
5:18
9
Kyra Top
Malden
5:20
10
Anna Heessen
Malden
5:24
11
Thomé Peters
Groesbeek
5:25
12
Laura Senger
Kleve
5:28
13
Annelynn de Waal
Elst Gld
5:32
14
Isabel Cillessen
Groesbeek
5:39
15
Isa de Haan
Groesbeek
5:39
16
Nienke Cuppen
Nijmegen
5:40
17
Sarah Janssen
Groesbeek
5:42
18
Norah Lenders
Groesbeek
5:47
19
Sella Loerts
Groesbeek
5:49
20
Fay van Kessel
Groesbeek
5:52
21
Anna Smeding
Groesbeek
5:52
22
Lisa van Vliet
Beek-Ubbergen
5:55
23
Lisa van Overdijk
Malden
5:56
24
Mariëlle de Wilde
Malden
6:00
25
Isa Thijssen
Groesbeek
6:00
26
Imke Janssen
Groesbeek
6:02
27
Janne Jacobs
Groesbeek
6:08
28
Sanne van Peer
Milsbeek
6:09
29
Eva Nas
Malden
6:10
30
Iris Bastiaans
Malden
6:11
31
Lena Wegh
Groesbeek
6:13
32
Pien Fontijn
Groesbeek
6:13
33
Lena Gajewski
Malden
6:15
34
Fiene Wellesen
Groesbeek
6:16
35
Djanell Baan
Malden
6:17
36
Lola Liebers
Groesbeek
6:21
37
Rosa Strien
Milsbeek
6:25
38
Annemijn Colsen
Berg en Dal
6:25
39
Zoey van Megen
Malden
6:25
40
Eva Thoonen
Groesbeek
6:28
41
Janna de Wachter
Milsbeek
6:29
42
Lore Nillessen
Groesbeek
6:29
43
Cato Liebers
Groesbeek
6:30
44
Bo Kerstens
Groesbeek
6:31
45
Niene van den Bergh
Groesbeek
6:33
46
Saar Hendriks
Groesbeek
6:33
47
Mirte van Doorn
Groesbeek
6:35
48
Sophie van de Logt
Groesbeek
6:40
49
Ise Goppel
Groesbeek
6:40
50
Mijntje Rutten
Groesbeek
6:43
51
Lizzy Wijers
Groesbeek
6:43
52
Laura Peters
Groesbeek
6:45
53
Madelief Verbogt
Groesbeek
6:49
54
Ella van der Cruijsen
Kranenburg
6:50
55
Lieke Jansen
Groesbeek
6:50
56
Yara Perenboom
Groesbeek
6:50
57
Sophie Huijs
Groesbeek
6:52
58
Julia Broekman
Malden
6:52
59
Saar Grutters
Groesbeek
6:53
60
Aukje van Loon
Groesbeek
6:55
61
Senna Pete Nemeth
Middelaar
6:57
62
Livia Hoogenboom
Nijmegen
6:57
63
Fenne Janssen
Groesbeek
6:57
64
Fleur Mulders
Groesbeek
6:59
65
Olivia Tjintjelaar
Groesbeek
7:00
66
Saar Janssen
Groesbeek
7:01
67
Anneloes van Beek
Groesbeek
7:02
68
Willemijn Muskens
Groesbeek
7:04
69
Martyna Sikora
Groesbeek
7:06
70
Indy Krebbers
Groesbeek
7:07
71
Lotte van Extel
Groesbeek
7:09
72
Kim Heijmans
Groesbeek
7:11
73
Veerle Molegraaf
Groesbeek
7:14
74
Sara Dreier
Heumen
7:14
75
Elena Kimel
Malden
7:18
76
Sophie Peters
Groesbeek
7:21
77
Lize Coppens
Groesbeek
7:21
78
Roos Thijssen
Groesbeek
7:24
79
Filou Pol
Malden
7:25
80
Laura de Graaf
Malden
7:25
81
Lieke Brugmans
Groesbeek
7:25
82
Ize Weijers
Groesbeek
7:29
83
Suus va den Bielerd
Groesbeek
7:30
84
Feline Kops
Groesbeek
7:30
85
Pleun Vugs
Malden
7:33
86
Bodhi Wijnhoven
Groesbeek
7:40
87
Noor van Overdijk
Berg en Dal
7:42
88
Fay Grandjean Perrenod Co
Groesbeek
7:45
89
Lone van Raaij
Groesbeek
7:46
90
Liv van den Broek
Groesbeek
7:47
91
Tess van Oeffelen
Groesbeek
7:47
92
Jasmin Peters
Groesbeek
7:47
93
Evi Pouwels
Groesbeek
7:48
94
Eva van der Veer
Groesbeek
7:49
95
Victoria Sikora
Groesbeek
7:53
96
Saar van Haren
Groesbeek
7:54
97
Fleur Leenders
Groesbeek
7:56
98
Jaylinn Klomp
Groesbeek
7:59
99
Mijs Leenders
Groesbeek
8:01
100
Laura Krause
Groesbeek
8:04
101
Owen Jacobs
Groesbeek
8:13
102
Sophie Eelst
Groesbeek
8:35
103
Marly Peters
Leuth
8:37
104
Floor Poelen
Groesbeek
8:47
105
Julia Gerrits
Groesbeek
9:16
106
Yara Boer
Malden
9:25
107
Tess van Megen
Malden
9:46
108
Isabel Kops
Groesbeek
11:12
109
hanna janssen
Nijmegen
11:39
110
Meis Janssen
Groesbeek
11:51
Hardloopuislagen.nl
www.uitslagen.nl
12-06-2018 14:43