Uitslagenlijst De Loop van Leidsche Rijn

Vleuten/De Meern - Zondag 3 juni 2018

MSEN, DE LOOP VAN LEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cameron Milne
Utrecht
49:11
49:11
2
Fokko Smedema
Utrecht
1:00:24
1:00:23
3
Erik Hoving
Utrecht
1:00:49
1:00:46
4
Tom van Zundert
Utrecht
1:02:43
1:02:38
5
Sébastien Gauthier
Bordeaux
1:02:53
1:02:49
6
Pacer 65 min ROOD
1:04:50
1:04:47
7
Joost van Agtmaal
Amsterdam
1:04:59
1:04:59
8
Inigo Müller
1:06:26
1:06:24
9
Reinier Gruijters
Hellas
1:07:32
1:07:25
10
Emiel Rog
Woerden
1:07:56
1:07:52
11
Marcel Hoekstra
Utrecht
1:08:29
1:08:22
12
Yannick Speetjens
Hellas
1:09:23
1:09:16
13
Pacer 70 min GEEL
1:09:55
1:09:46
14
Richard Groeneveld
Utrecht
1:12:06
1:12:01
15
Wouter van Rossum
1:14:53
1:14:46
16
Pacer 75 min GROEN
1:15:07
1:14:51
17
Tim Bol
Utrecht
1:15:24
1:14:32
18
Sjoerd van der Snoek
IJsselstein Ut
1:17:13
1:17:06
19
Thomas Michels
Utrecht
1:17:23
1:16:48
20
Erwin Doggen
Gouda
1:17:57
1:17:37
21
Stefan Gerrits
Atverni
1:18:25
1:18:11
22
Peter van Angeren
Utrecht
1:18:30
1:18:11
23
Boudewijn Rijff
1:18:35
1:18:17
24
Ruben Mulder
Utrecht
1:18:36
1:18:10
25
Dennis van Weenen
Nieuwegein
1:19:10
1:18:46
26
Michiel Clevers
Utrecht
1:19:41
1:19:09
27
Pacer 80 min WIT
1:19:51
1:19:27
28
Youri van Pinxteren
1:20:48
1:20:28
29
Swen Adriaensen
Utrecht
1:21:01
1:20:49
30
Roland Grift
Putten
1:22:52
1:21:58
31
Rick Homan
Utrecht
1:24:25
1:23:53
32
Pacer 85 min BLAUW
1:25:01
1:24:29
33
Caspar van Oort
1:25:03
1:24:45
34
Tom Reyngoud
Utrecht
1:25:50
1:25:22
35
Erik Bom
Utrecht
1:28:11
1:27:42
36
Dennis Bontekoning
Vleuten
1:28:56
1:28:39
37
Erik de Vrankrijker
Utrecht
1:29:44
1:28:50
38
Tim Van Putten
Maarssen
1:29:47
1:29:17
39
Bas Nijdam
Utrecht
1:30:54
1:30:15
40
Wailung Leung
Utrecht
1:32:57
1:32:16
41
Pieter Roordink
Putten
1:33:49
1:32:56
42
Mark Bil
Blaricum
1:34:41
1:34:03
43
Jasper Slot
Houten
1:37:01
1:36:59
44
Matthijs Maas
Utrecht
1:37:30
1:36:57
45
Stefan de Vries
Nieuwegein
1:41:27
1:40:49
46
Willem Creemers
Utrecht
1:49:44
1:48:50
M35, DE LOOP VAN LEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merijn de Ruijter van Steveninck
Utrecht
56:18
56:16
2
Tim Baas
the Hague Road Runners
56:22
56:21
3
Maarten van Vulpen
Odijk
56:48
56:47
4
Falco Van Dijck
Loopgroep Aart Stigter
57:46
57:45
5
Hans Hoorweg
Utrecht
58:20
58:19
6
Jan Willem Blaise Smit
Harmelen
1:00:02
1:00:01
7
Steven-Jan van Duijn
1:02:52
1:02:19
8
Jeroen Annokkee
1:04:26
1:04:18
9
Joost de Rijk
1:05:11
1:05:07
10
Thijs van Dooren
Loopgroep Run-Inn Utrecht
1:05:32
1:05:29
11
Edwin Bleijenbergh
1:05:43
1:05:37
12
Remco Weekers
Utrecht
1:05:48
1:05:44
13
Klaasjan Holwerda
Loopgroep Bunnik
1:06:54
1:06:48
14
Mark van de Meerakker
Loopgroep Athletic Point
1:07:49
1:07:45
15
Wouter Noë
Utrecht
1:07:56
1:07:26
16
Marc Schuddemat
De Meern
1:08:16
1:08:13
17
Martin Junginger
Utrecht
1:08:38
1:08:34
18
Remco Slagter
Utrecht
1:08:46
1:08:44
19
Ronald van Doorn
Hellas
1:09:01
1:08:54
20
Frank Van Willigenburg
Hilversum
1:09:10
1:09:00
21
Vincent Kroese
1:09:32
1:09:25
22
Igor Dzambo
Utrecht
1:09:37
1:09:29
23
Robert Werkhoven
Vleuten
1:09:57
1:09:48
24
Martijn Van den Hil
Vleuten
1:10:42
1:10:31
25
Benjamin Wiggelinkhuizen
Vleuten
1:11:08
1:11:03
26
Ali Polat
Utrecht
1:11:11
1:10:45
27
Richard Hoekman
Utrecht
1:11:14
1:11:07
28
Mark Thoma
Utrecht
1:11:46
1:11:17
29
Zarko Ristic
Utrecht
1:12:08
1:11:21
30
Jeroen Geurtsen
Loopgroep Athletic Point
1:12:10
1:12:07
31
Edwin van de Pol
Nijkerk Gld
1:12:48
1:12:31
32
Sybo de Geus
De Meern
1:12:50
1:12:34
33
Geert Stienen
Utrecht
1:12:56
1:12:41
34
Ferry Vernooij
Utrecht
1:13:17
1:13:05
35
Emiel van Oudheusden
Amsterdam
1:13:21
1:13:16
36
Chung Minh Chueng
Utrecht
1:14:11
1:13:37
37
Martijn Stoffer
1:14:34
1:13:56
38
Roy van Geilswijk
Woerden
1:14:37
1:14:28
39
Paul Schoenmakers
De Meern
1:14:51
1:14:30
40
Khai Ly
Utrecht
1:14:53
1:14:40
41
Dave Janssen
Utrecht
1:14:53
1:14:42
42
Jaap Hamerling
Nieuwegein
1:14:54
1:14:48
43
Sergio Gentile
Loopgroep Athletic Point
1:15:04
1:14:40
44
Wilfred Torcque
Nieuwegein
1:15:08
1:15:04
45
Niek Bouman
Utrecht
1:15:08
1:14:51
46
Koen Drenth
Maarssen
1:15:12
1:15:02
47
Stichting Exercise For Charity
's-Gravenhage
1:15:52
1:14:57
48
Guido Loomen
1:16:00
1:15:52
49
Joost Broeke
Vleuten
1:16:19
1:16:15
50
Michiel de Bok
Haarlem
1:16:31
1:15:49
51
Sjoerd Water
Utrecht
1:16:43
1:16:23
52
Arnout Meinema
Hilversum
1:16:51
1:16:42
53
Nils Johansson
Utrecht
1:16:52
1:16:42
54
Niels Hogendoorn
Utrecht
1:17:07
1:16:28
55
Gert-Jan van den Brink
Maarssen
1:17:39
1:17:30
56
Mark Schagen
Vleuten
1:17:50
1:17:29
57
Bart van den Eijnden
Utrecht
1:18:00
1:17:42
58
Bram Fleuren
Vleuten
1:19:05
1:18:35
59
Arjan Snellenberg
Vleuten
1:19:13
1:18:56
60
Robin Piepers
Amstelveen
1:19:20
1:18:52
61
Michiel Prins
1:19:23
1:18:43
62
Roel Spits
1:19:46
1:19:41
63
Bob Vermeersch
Utrecht
1:19:46
1:19:27
64
Danny van Luijn
Loopgroep Athletic Point
1:19:59
1:19:12
65
Martijn Witteman
Loopgroep Athletic Point
1:20:03
1:19:38
66
Sander Maathuis
Utrecht
1:20:20
1:19:37
67
Peter de Graaf
Trecho
1:20:34
1:19:46
68
Pascal Reenders
Vleuten
1:20:44
1:20:16
69
Floris van Veen
1:20:47
1:20:28
70
Peter Hopman
De Bilt
1:20:58
1:20:39
71
Robert Lezwijn
Utrecht
1:21:00
1:20:46
72
Victor Land
Utrecht
1:21:03
1:20:22
73
Ingmar Schaefer
Vleuten
1:22:41
1:22:17
74
Jasper Voorneveld
Tiel
1:23:01
1:22:13
75
Rogier Vinckers
Utrecht
1:23:15
1:23:03
76
Wouter Kompier
Woerden
1:23:28
1:22:40
77
Dominik Hoberg
1:24:04
1:23:26
78
Michel Bakker
1:24:16
1:24:00
79
Jeroen Loman
Loopgroep Athletic Point
1:24:36
1:24:12
80
Reinko Maarschalkerweerd
De Meern
1:25:20
1:25:06
81
Firat Topal
De Meern
1:25:21
1:21:09
82
Joost Lek
1:26:02
1:25:35
83
Peter Tennekes
Utrecht
1:26:16
1:25:49
84
John Cornelisse
Zeist
1:26:43
1:26:11
85
Justin Ng
Utrecht
1:26:54
1:26:06
86
Dave Duizendstra
De Meern
1:27:05
1:26:25
87
Eric Helmond
Vleuten
1:27:12
1:26:46
88
Geert Koningen
Amersfoort
1:28:49
1:28:19
89
Martijn Onderstal
Utrecht
1:29:20
1:28:33
90
Frans van Buul
1:29:35
1:28:56
91
Erik Vogelzang
Utrecht
1:29:35
1:29:05
92
Paulus Stoové
Maarssen
1:30:09
1:29:39
93
Daniel Westzaan
Utrecht
1:30:20
1:29:43
94
Erik Groen
Utrecht
1:31:21
1:31:10
95
RP Ansara
Schalkwijk
1:31:48
1:31:13
96
Dennis De Vries
Hilversum
1:32:21
1:31:51
97
Martijn van Zuijlen
Breukelen Ut
1:32:21
1:31:53
98
Remon Bergkotte
Vleuten
1:32:36
1:32:08
99
Dominique De Caluwé
Breda
1:33:17
1:33:02
100
Freek Heijboer
De Bilt
1:33:36
1:32:44
101
Rene Otter
Leusden
1:34:23
1:33:41
102
Dennis van Velzen
Leusden
1:34:24
1:33:42
103
Patrick van der Zwan
1:34:52
1:34:36
104
Ronald Cappendijk
Blaricum
1:35:13
1:34:33
105
Martien Van Brakel
Maarssen
1:37:10
1:36:44
106
David Teguh
Rotterdam
1:37:59
1:37:09
107
Emiel Voskuilen
Loopgroep Athletic Point
1:38:31
1:37:56
108
Richard van Dijk
Vleuten
1:38:36
1:38:34
109
Jelle Koerselman
Loopgroep Aart Stigter
1:38:47
1:38:45
110
Erik van Roonden
Leerdam
1:38:49
1:38:45
111
Hein Hoogendoorn
Utrecht
1:38:52
1:38:18
112
Dyon Groen in t Wout
Utrecht
1:39:49
1:39:15
113
Sander Bons
Woerden
1:40:55
1:40:12
114
Leon Ehlert
Maarssen
1:43:18
1:42:55
115
Maarten Berkers
Utrecht
1:48:58
1:48:08
116
Ruud Bouten
Utrecht
1:50:04
1:49:13
M45, DE LOOP VAN LEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Kruis
IJsselstein Ut
58:34
58:33
2
Gerard de Heer
Utrecht
59:54
59:52
3
Ron Dekker
Fortuna
1:00:55
1:00:54
4
Robbie van Dijk
Loopgroep Aart Stigter
1:05:44
1:05:43
5
Dennis Haas van Doorn
1:05:45
1:05:44
6
Cees van Zwieten
Utrecht
1:06:41
1:06:36
7
Paul Van den Berg
Vleuten
1:06:45
1:06:40
8
Ronald Schoorlemmer
Vleuten
1:07:48
1:07:41
9
Stef Severt
Utrecht
1:07:52
1:07:44
10
Raymond Manten
Breukelen Ut
1:09:27
1:09:22
11
Maurice van der Ven
Vleuten
1:09:42
1:09:31
12
Marteijn Mout
Utrecht
1:10:43
1:10:39
13
Willem Machielsen
Utrecht
1:10:53
1:10:13
14
BERRY Toirkens
Utrecht
1:11:20
1:10:49
15
Peter Kroon
Wijk bij Duurstede
1:11:56
1:11:49
16
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:12:51
1:12:49
17
Johan Verburg
Utrecht
1:14:01
1:13:51
18
Stijn Erinkveld
Utrecht
1:14:09
1:13:59
19
Bas Hogervorst
Utrecht
1:14:46
1:14:30
20
Bart Messing
Vleuten
1:15:11
1:14:50
21
Hans Kooi
Wijk bij Duurstede
1:15:23
1:14:39
22
Wim Tijskens
Vleuten
1:15:52
1:15:41
23
John Pauls
Vleuten
1:16:05
1:15:34
24
Reynold Zuil
Utrecht
1:16:13
1:15:53
25
Hans de Wild
Loopgroep Athletic Point
1:17:09
1:16:50
26
André Hilhorst
1:17:10
1:16:52
27
Jan Peter Kort
1:17:26
1:17:09
28
Marco Kastop
1:17:36
1:17:25
29
Stef Verweijen
De Meern
1:18:05
1:17:50
30
Edwin te Velde
Utrecht
1:18:10
1:17:21
31
Detlef Lengkeek
Utrecht
1:18:25
1:18:07
32
Luc Stal
Woerden
1:18:39
1:18:24
33
Kees van Kleinwee
Breukelen Ut
1:19:05
1:18:36
34
Cr Roseval
Amsterdam
1:19:36
1:19:30
35
Marco Huijbregts
Utrecht
1:19:51
1:19:26
36
Luc van Rooijen
De Bilt
1:20:25
1:19:57
37
Eric Verhoeven
Atverni
1:21:02
1:20:48
38
Michel Linschoten
Altena Road Runners
1:21:59
1:21:51
39
Jos Elsendoorn
Loopgroep Athletic Point
1:22:10
1:21:23
40
Tony de Bok
Utrecht
1:22:16
1:21:36
41
Giacomo Invernizzi
Trecho
1:22:34
1:22:00
42
Herald Schelke
De Meern
1:22:46
1:22:21
43
Cor Terlouw
Avantri
1:22:49
1:22:09
44
Marcel van Meel
1:22:49
1:22:13
45
Michiel Rattink
Utrecht
1:22:58
1:22:46
46
Sander de Bruin
De Meern
1:23:11
1:22:53
47
Sjoerd Talsma
1:23:16
1:23:04
48
Enver Tanriverdi
Atverni
1:24:14
1:24:00
49
Pim Foster
Utrecht
1:24:50
1:24:21
50
Werner Vrind
Utrecht
1:24:54
1:24:49
51
Ivo Schunselaar
Utrecht
1:25:32
1:25:20
52
Ronald te Lindert
Fortuna
1:25:33
1:25:13
53
Jeroen Veth
Hardlopen.nl
1:25:55
1:25:36
54
Patrick Eversen
1:25:58
1:25:32
55
Hans Vente
Vleuten
1:25:59
1:25:28
56
Erik Dirkse
1:26:59
1:26:31
57
Edwin Optekamp
De Meern
1:27:06
1:26:20
58
Ron Bunschoten
De Meern
1:27:31
1:27:05
59
Marc ter Huurne
Utrecht
1:28:12
1:27:26
60
Jaap Brouwer
Vleuten
1:28:22
1:27:47
61
Leendert de Vos
Atverni
1:28:27
1:28:15
62
Rob Antes
Rotterdam
1:28:40
1:27:55
63
Martin Tenthof van Noorden
Langbroek
1:28:46
1:28:26
64
Bert Appelo
Almere
1:29:17
1:29:04
65
Erik Lukkassen
Loopgroep Athletic Point
1:29:38
1:29:06
66
Remco Martens
Atverni
1:29:50
1:29:37
67
Eef Walgaard
Utrecht
1:30:30
1:29:46
68
Danny de Vreede
Utrecht
1:31:19
1:30:26
69
Matthieu Schenk
1:32:28
1:32:05
70
Olivier van der Meyden
Utrecht
1:33:03
1:32:18
71
Ramon van Rijn
Utrecht
1:33:18
1:32:30
72
Walter Stortelder
Amsterdam
1:35:13
1:34:24
73
Marnix van Smeden
1:35:29
1:34:37
74
Rafi Wazir
Loopgroep Athletic Point
1:35:52
1:35:17
75
Jan Willem Greefhorst
Harmelen
1:36:51
1:36:13
76
Eelco Bootsma
Utrecht
1:36:57
1:36:21
77
Hilbert van Rossum
Utrecht
1:37:05
1:36:19
78
Hessel van Kessel
Vleuten
1:37:12
1:37:01
79
Rien de Wissel
1:37:13
1:36:52
80
Frits Saragoza
Maarssen
1:37:25
1:36:47
81
Jeroen Hollander
Trecho
1:39:06
1:38:23
82
Ron Kwint
Lexmond
1:39:44
1:39:21
83
John Looman
De Meern
1:40:39
1:40:10
84
Robert Dijkerman
Nieuwegein
1:47:41
1:46:52
85
Peter Achterberg
Utrecht
1:50:32
1:49:51
M55, DE LOOP VAN LEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roy Geurs
Loopgroep Run-Inn Utrecht
1:00:16
1:00:14
2
Manuel Jose
Phoenix
1:01:30
1:01:27
3
Johann Hendrix
Harmelen
1:17:23
1:16:47
4
Jan Pieterse
Utrecht
1:17:34
1:17:19
5
Peter Berg
1:17:54
1:17:16
6
Jos Goes
Loopgroep Athletic Point
1:18:04
1:17:46
7
Peter Pieterson
1:18:16
1:17:50
8
Eric de Kort
Road Runners Zeist
1:18:29
1:18:14
9
Frans de Bruijn
Cifla
1:19:20
1:18:58
10
Ruud Swart
Atverni
1:20:10
1:19:58
11
Karel Ligtrink
De Meern
1:20:58
1:20:58
12
Peter-Paul de Winter
Bilthoven
1:21:20
1:21:05
13
Jan Reijn
1:21:21
1:20:57
14
John Bom
OSM '75
1:21:33
1:21:15
15
Evert Menig
De Meern
1:22:34
1:22:25
16
Aad van der Sman
Nieuwegein
1:23:33
1:23:00
17
Peter van Liere
Loopgroep Athletic Point
1:24:16
1:24:00
18
Stijn van Crimpen
Heemskerk
1:26:07
1:25:21
19
Flip de Ronde
Hellas
1:26:39
1:26:31
20
Rob Kruft
Vleuten
1:28:32
1:27:59
21
Rob Merten
Utrecht
1:29:53
1:29:30
22
Max Bouts
Utrecht
1:30:00
1:29:16
23
Peter van Houten
Utrecht
1:32:35
1:31:49
24
Eddy Maass
Hoofddorp
1:32:52
1:32:07
25
Ad Witte
1:32:58
1:32:23
26
Albert Hennipman
Utrecht
1:34:02
1:33:32
27
Iwan Pangat
Utrecht
1:34:21
1:33:32
28
Chiel van Zijl
Loopgroep Houten
1:34:37
1:33:52
29
Glenn Lindveld
Utrecht
1:35:45
1:35:04
30
Egon Oltmans
Nieuwkoop
1:39:07
1:39:04
M65, DE LOOP VAN LEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roy Hennekes
avVN
1:06:44
1:06:41
2
Dick Nebbeling
Nieuwegein
1:24:19
1:23:52
3
Jacques Verdaas
Loopgroep Athletic Point
1:37:38
1:37:28
4
Ad Vermeulen
Hellas
1:51:15
1:50:42
VSEN, DE LOOP VAN LEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Romy Woldring
Utrecht
1:04:21
1:04:19
2
Kimberley Timmins
Utrecht
1:04:53
1:04:51
3
Renée Eigenbrood
Utrecht
1:09:29
1:09:19
4
Marylou Krieckaert
Utrecht
1:11:46
1:11:16
5
Michelle Van Hooft
Tartlétos
1:12:10
1:12:08
6
Lieke Numan
1:13:05
1:12:55
7
Natalie Strengholt
IJsselstein Ut
1:14:31
1:13:53
8
Anniek Otten
1:14:51
1:14:44
9
Tanya Selezneva
1:17:53
1:17:27
10
Jessica van Veluw
1:22:57
1:22:34
11
Annelouise Overwater
Utrecht
1:23:52
1:23:29
12
Andrea Kroon
Groningen
1:24:24
1:23:52
13
Nikki Aalberts
Winssen
1:25:09
1:24:39
14
Diane Oskam
Woerden
1:25:50
1:25:28
15
Scarlet Verveen
Loopgroep Athletic Point
1:25:56
1:25:25
16
Marieke van Dijk
Utrecht
1:27:41
1:27:05
17
Iris Van Oosterom
Houten
1:27:46
1:27:03
18
Mandy de Ronde
Hellas
1:29:14
1:29:05
19
Lisa Dekkers
Utrecht
1:29:20
1:28:44
20
Marjolein de Jong
Vleuten
1:30:39
1:30:18
21
Pacer 90 min PAARS
1:30:43
1:30:06
22
Esher Wezel
1:30:56
1:30:05
23
Charlotte van de Warenburg
Atverni
1:34:00
1:33:44
24
Alix Deprez
Amstelveen
1:37:28
1:36:53
25
Ky de Koning
De Meern
1:38:47
1:38:46
26
Laura Renes
Capelle aan den IJssel
1:38:47
1:38:46
27
Petra Jong
Vleuten
1:39:39
1:39:06
28
Hieke van der Voort
Utrecht
1:39:39
1:39:07
29
Jessica Bosch
Vleuten
1:42:18
1:41:29
30
Savine Smeenk
Utrecht
1:45:28
1:44:56
31
Rianne Adamse
Huis ter Heide Ut
1:47:17
1:46:33
32
Layla Dijkerman
Groningen
1:47:41
1:46:52
33
Rianne Rutjes
Wehl
1:48:29
1:47:54
34
Adéla Svobodová
Utrecht
1:52:41
1:51:51
35
Mariska Van der Poel
Fit
1:53:37
1:52:46
V35, DE LOOP VAN LEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne Schinkel
Utrecht
1:06:45
1:06:37
2
Manuela Gouveia
Utrecht
1:09:41
1:09:31
3
Augüsta van Hoogdalem
1:11:20
1:11:18
4
Vivianne Steegstra
Atverni
1:13:03
1:12:59
5
Marieke Benneker
Altis
1:19:22
1:18:45
6
Dorien Kool
Trecho
1:19:29
1:18:47
7
Liesbeth van Eyck
Pernis Rotterdam
1:19:52
1:19:35
8
Lydia Brink
Nederland
1:21:23
1:21:17
9
Fong-Ping Chu
Amsterdam
1:22:47
1:22:08
10
Nienke van Kesteren
De Meern
1:22:51
1:22:33
11
Tanja Holtackers
Utrecht
1:23:53
1:23:06
12
Carolien Dircken
Utrecht
1:24:22
1:23:36
13
Rebecca Wolfs
1:24:40
1:23:53
14
Jilke Duls
1:24:41
1:23:55
15
Paula Visser
Vleuten
1:27:01
1:26:30
16
Sabien Beitler
Vleuten
1:27:04
1:26:34
17
Aletta Peelen
Utrecht
1:27:06
1:26:50
18
Monique Gresnigt
Vleuten
1:27:21
1:26:48
19
Marye Rutten
Hellas
1:27:31
1:27:07
20
Judith Winkel
Utrecht
1:28:45
1:28:11
21
Diane van Hesteren
Uithoorn
1:28:48
1:28:08
22
Nienke Mooij
Atverni
1:29:50
1:29:36
23
Marcella van Dijk
Nieuwegein
1:29:54
1:29:01
24
Ineke V Dijk
Vleuten
1:30:02
1:29:28
25
Nynke van de Meerakker
Utrecht
1:30:38
1:30:06
26
Gerdien Boersma
Vleuten
1:31:06
1:30:33
27
Judith Knuiman
De Meern
1:31:47
1:30:54
28
Fiola van der Pijl
Delft
1:31:48
1:31:13
29
Linda Schepers
Loopgroep Athletic Point
1:32:05
1:31:33
30
Gabi Otte
Vleuten
1:32:20
1:31:50
31
Diane Vermeeren
De Meern
1:33:16
1:32:24
32
Angela Hermsen
1:35:01
1:34:24
33
Marloes Berkers
Trackstars Nesselande
1:37:17
1:36:27
34
Karin Sleurink-Pijlgroms
De Meern
1:37:19
1:36:32
35
Annemieke Visser
Zeist
1:38:46
1:38:43
36
Frouke Poot
Harmelen
1:38:46
1:38:44
37
Esther The
1:38:46
1:38:45
38
Linda Koper
Wateringen
1:38:47
1:38:46
39
Stans den Hartog Jager
Zeist
1:38:47
1:38:47
40
Ineke van Oosterom
Harmelen
1:38:48
1:38:46
41
Karin Marcus
Amersfoort
1:38:49
1:38:48
42
Ivonne Leenhouwers
Utrecht
1:41:41
1:41:00
43
Karin Nieuwenhuis
Linschoten
1:46:24
1:45:53
44
Andrea Burgerjon-Kil
Utrecht
1:50:18
1:50:06
V45, DE LOOP VAN LEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Lith
Zeist
1:18:56
1:18:42
2
Corine Hassink
Loopgroep Athletic Point
1:19:44
1:19:18
3
Mariska Van Stijn
De Meern
1:20:11
1:19:48
4
Inge Dielemans
LOGO
1:21:46
1:21:40
5
Edith Mulder
Utrecht
1:23:56
1:23:09
6
Monique Hendriks
1:27:00
1:26:32
7
Sandra Ursem
Vleuten
1:27:57
1:27:21
8
Yvonne Kroon
Wijk bij Duurstede
1:31:21
1:30:37
9
Chantal van Mourik
Loopgroep Athletic Point
1:31:26
1:31:00
10
Gabrielle ten Broeke
Utrecht
1:32:03
1:31:57
11
Mandy van Schaaik
Utrecht
1:32:14
1:31:38
12
Wies Blom
Vleuten
1:33:14
1:32:33
13
Marian Lempers
Loopgroep Athletic Point
1:34:52
1:34:28
14
Yolanda Goselink
Trecho
1:36:10
1:35:34
15
Charlotte Thoolen
Utrecht
1:38:29
1:38:00
16
Edine de Bruijn
Utrecht
1:40:13
1:39:45
17
Bernadette de Vogel
Nieuwegein
1:41:42
1:41:00
18
Eva Wijdeveld
Utrecht
1:44:56
1:44:10
19
Ilse Jagers
De Meern
1:46:10
1:45:48
20
Brigitte van der Linden
Loopgroep Athletic Point
1:46:16
1:45:28
21
Esmeralda Duys
Utrecht
1:49:13
1:48:33
22
Birgitta Hodde
Nederhorst den Berg
1:51:07
1:50:23
23
Astrid Chander-Stroet
Haarlemmermeer
1:52:23
1:52:12
24
Margriet Voorthuis
De Wijk
1:54:49
1:54:01
V55, DE LOOP VAN LEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke kroon
Vinkeveen
1:16:20
1:16:04
2
Caro Ebskamp
Phoenix
1:20:39
1:20:03
3
Nel Maass
Haarlemmermeer
1:38:08
1:37:25
4
Gonny Rutjes
Wehl
1:48:29
1:48:07
5
Marion Wenders
Gulpen
2:02:50
2:02:22
MAN, 10K LOOP VAN LE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Zoomer
36:36
36:35
2
Patrick Karlas
36:52
36:51
3
Joop Janssen
Utrecht
38:57
38:53
4
Jurre Laven
39:01
39:00
5
Onno Treur
Utrecht
39:21
39:20
6
Peter Rombou
40:04
40:03
7
Carel Boon
40:36
40:35
8
Bart Klein
Utrecht
41:43
41:43
9
Vinnie schuurman
De Meern
42:20
42:19
10
Ralf Daems
Utrecht
43:00
42:29
11
Tomasz Smolen
Nowy Sacz
43:53
43:52
12
Arjan Kist
44:11
44:10
13
Arjan Ket
De Meern
44:18
44:15
14
Pacer 45 min ROOD
44:41
44:38
15
Guillaume Robert
45:06
45:05
16
Wouter Touw
45:07
45:04
17
Ruud Schuurman
De Meern
45:10
45:09
18
Hans Nuijts
Almere
45:19
45:17
19
Collin Aldaibis
De Meern
45:26
45:15
20
René van den Brand
Vleuten
45:32
45:28
21
Ferdy Breukers
De Meern
45:35
45:31
22
Matthijs Berkhout
Utrecht
45:50
45:39
23
Dennis De Jong
Utrecht
45:57
45:55
24
Franke Beijer
Utrecht
46:06
46:02
25
Ricardo Roodenrijs
Vleuten
47:00
46:27
26
Michiel Lucassen
Utrecht
47:12
47:07
27
Ton Linders
47:15
46:59
28
Loek Timmermans
Vleuten
47:17
47:08
29
Maarten Majoor
Utrecht
47:30
47:20
30
Jeroen Looman
De Meern
48:11
48:06
31
Jeroen van Schajik
Vleuten
48:22
48:17
32
Harmen Binnema
Utrecht
48:24
48:04
33
Ries van Os
48:31
48:22
34
Rob Erkelens
Gouda
48:34
48:28
35
Martijn Cats
48:35
48:06
36
Iwan Laurent
48:36
47:45
37
Sjaak de Crom
48:47
48:43
38
Maarten van der Marel
Utrecht
48:48
48:40
39
Erik Molenaar
Hilversum
48:53
48:47
40
Mathijs Winter
Maarssen
49:00
48:53
41
Wim Groenewoud
Utrecht
49:18
49:07
42
Joost Hordijk
Vleuten
49:25
49:19
43
Elroy Renzenbrink
Leusden
49:41
49:39
44
Corné Post
Oud Zuilen
49:50
49:42
45
Bob Zeeuw
49:56
49:50
46
Gijs Dingemans
Utrecht
49:57
49:45
47
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
50:10
50:07
48
Edwin Hesp
50:15
49:42
49
Anthony Klomp
Maarssen
50:19
49:46
50
Vincent Vrijhoef
50:20
50:10
51
Gerben Dijkman
Utrecht
50:22
50:17
52
Walter van der Poel
Utrecht
50:29
49:56
53
Anton Kiewiet
50:38
50:36
54
John Vermeeren
Houten
50:39
50:35
55
Pacer 50 min GEEL
50:41
50:34
56
Merijn van Dommelen
Nieuwegein
50:57
50:56
57
Dennis Elbersen
Oud Zuilen
51:33
51:10
58
Chris Zangerl
Vleuten
51:41
51:29
59
Floris Bartels
Vleuten
51:42
51:30
60
Paul van der Wal
Vleuten
51:44
51:34
61
Raimond Fluijt
Houten
51:47
51:42
62
Sander Kamphuis
Vleuten
51:48
51:25
63
Bob Maas
Utrecht
51:53
51:25
64
Martijn Geerts
52:06
51:44
65
Robert Valkenburg
52:11
51:20
66
Arjan Schipper
Vleuten
52:12
51:39
67
Vytautas Rickevicius
Utrecht
52:15
52:04
68
Pol Hakstege
Trecho
52:16
51:47
69
Jacob Roosma
52:21
52:12
70
Giancarlo Cosentino
IJsselstein Ut
52:26
52:15
71
Ronald Van Zuijlen
Vleuten
52:44
52:24
72
Marco Gamers
Utrecht
52:46
52:15
73
Jochem Aarts
Oud Zuilen
52:47
52:38
74
Stefan Gringhuis
Maarssen
52:52
52:27
75
Pawel Nowacki
Swarzedz
52:55
52:46
76
Piotr Nowacki
Swarzedz
52:56
52:45
77
Ruben Zurilla
Rotterdam
52:57
52:30
78
MARTIJN Broekhuijse
Houten
53:11
52:52
79
Elwin Visser
Zeist
53:12
52:53
80
Laurens Verhoef
Utrecht
53:20
53:19
81
Ronald Tukker
Gorinchem
53:27
53:03
82
Frits Peters
Soest
53:31
53:21
83
Cees van Wijk
De Meern
53:36
53:24
84
Joeri Trauschke
Utrecht
53:41
53:11
85
Eric Cats
Utrecht
53:41
53:11
86
Remko van der Maas
Soest
53:46
53:38
87
Steven Majoor
Utrecht
53:48
53:37
88
Tim Kapteijn
Utrecht
53:59
53:25
89
Kees Budding
Oud Zuilen
54:00
53:40
90
Daniel de Graaf
Utrecht
54:01
53:33
91
Chris Trauschke
Almere
54:06
53:35
92
Jürgen Willekes
54:08
53:23
93
Marcel Eeken
Vleuten
54:11
54:00
94
Fred van der Steen
Vleuten
54:15
54:01
95
Erik Gieszen
Vleuten
54:23
54:17
96
Geert Grooten
Vleuten
54:24
54:10
97
Jeroen Reuser
54:48
54:39
98
Gerben Posthumus
Houten
54:50
54:29
99
Pascal van Eck
Vleuten
54:54
54:47
100
Gerrit van der Veen
Amsterdam
55:00
54:35
101
Jasper van der Kroft
Utrecht
55:00
54:35
102
Diederick van der Nat
De Meern
55:02
54:47
103
Rob Zomer
Vlissingen
55:02
54:53
104
Ruud Beckers
Vleuten
55:06
54:59
105
Ype den Dulk
Nieuwkoop
55:06
54:28
106
Folkert Visser
De Meern
55:41
55:36
107
Daan Huitink
Oud Zuilen
56:10
55:19
108
Stephan Bon
Oud Zuilen
56:10
55:48
109
Nico van den Berg
De Meern
56:16
55:51
110
Edwin Nap
Maarssen
56:19
56:02
111
David Straub
Gouda
56:23
56:16
112
Sam Pijper
Nieuwegein
56:28
56:14
113
Don Hindom
Utrecht
56:34
56:06
114
Paul van der Weijden
Amersfoort
56:43
56:28
115
Pé Silberbusch
Utrecht
56:47
56:22
116
Jan Notten
Ulft
56:48
56:35
117
Tiemen Schut
Utrecht
57:08
56:30
118
Maarten Hoffman
Utrecht
57:08
56:51
119
Geoffrey van Diessen
Utrecht
57:14
56:53
120
Syama Schuit
Utrecht
57:14
56:55
121
Marcel de Kort
Montfoort
57:17
57:06
122
Mark Hoekstra
57:19
57:16
123
Gerard Peek
Ermelo
57:22
57:19
124
Frank Bosch
Rosmalen
57:30
57:08
125
Joris van Kreij
Berlicum Nb
57:45
57:24
126
Clemens van der Veen
Amsterdam
57:49
57:42
127
Iason Onassis
Vleuten
57:51
57:37
128
Maarten Kuijf
57:54
57:36
129
Patrick de Looze
Utrecht
57:54
57:27
130
Harm Smid
Woerden
57:56
57:43
131
Dave Kommers
58:07
57:36
132
Tom Schaaf
Utrecht
58:15
58:15
133
Cor Huijsman
De Meern
58:15
57:49
134
Wouter Johanne Jongkind
Utrecht
58:23
57:43
135
Remco Van der Heijden
Utrecht
58:30
57:56
136
Martijn de Groot
De Meern
58:32
57:43
137
John Smak Gregoor
Amsterdam
58:38
58:13
138
Freek Arts
De Meern
58:40
58:02
139
Tijmen van Nesselrooij
Hagestein
58:40
58:11
140
Leo Sunter
Oud Zuilen
58:46
58:22
141
Bart de Lange
De Meern
58:51
58:30
142
Arnold Hooiveld
Amsterdam
59:00
58:29
143
Burgho Agterberg
Utrecht
59:00
58:26
144
Frans de Klerk
Roosendaal
59:03
58:51
145
Peter Slijderink
Houten
59:05
58:42
146
Hans Mater
De Meern
59:16
58:58
147
Shivam Miserus
Utrecht
59:17
59:06
148
Jos Van Schaik
Utrecht
59:22
58:41
149
Raymond Linkers
59:25
59:12
150
Harmen van der Van Der Meulen
Utrecht
59:28
58:56
151
Erik-Jan Hage
Vleuten
59:33
59:26
152
Oscar Pijpers
Utrecht
59:37
59:19
153
Jan Karel
Utrecht
59:37
59:18
154
Frans Cools
Utrecht
59:38
59:12
155
Pacer 60 min WIT
59:39
59:15
156
Roy van der Bol
1:00:14
59:29
157
Frank Wegman
Utrecht
1:00:38
59:58
158
Wytse Seijger
Utrecht
1:01:01
1:00:18
159
John Hijgenaar
De Meern
1:01:13
1:01:03
160
Kevin Scott
Amsterdam
1:01:38
1:01:13
161
David van Mechelen
IJsselstein Ut
1:01:39
1:01:09
162
Leen Goossen
Schiedam
1:01:58
1:01:19
163
Taner Memili
Utrecht
1:02:09
1:01:34
164
Atilay Simsek
Utrecht
1:02:10
1:02:09
165
Rijk Dekker
De Meern
1:02:12
1:02:10
166
Jos Krieckaert
Utrecht
1:02:14
1:01:56
167
Wim Kurver
1:02:17
1:02:02
168
Marc Agricola
Hilversum
1:02:18
1:01:39
169
Ewout van Rossum
Oud Zuilen
1:02:26
1:02:03
170
Léon van Dun
Beesd
1:02:27
1:02:08
171
Miel Steenbergen
Vleuten
1:02:36
1:02:14
172
Kin Sun Lam
Utrecht
1:02:39
1:02:22
173
Derek Swart
Utrecht
1:02:39
1:02:31
174
Roald van der Heide
Soest
1:02:39
1:02:31
175
Arie Brouwer
Harderwijk
1:02:48
1:02:06
176
Eric van der Spek
Utrecht
1:02:50
1:02:05
177
Friso van Dijk
Woerden
1:03:01
1:02:20
178
Ronald Scholten
1:03:07
1:02:28
179
Ben Kraan
Utrecht
1:03:26
1:02:53
180
Chris Vleemink
Vleuten
1:03:49
1:03:32
181
Jan Guse
1:03:55
1:03:47
182
Leen Gelderblom
De Meern
1:03:56
1:03:21
183
Jelmar Kolsteren
Utrecht
1:04:29
1:04:13
184
Alex Van der voorn
De Meern
1:04:50
1:04:30
185
Willem Van den Ham
Utrecht
1:05:19
1:04:52
186
Henk Dirven
Hoogvliet Rotterdam
1:05:21
1:04:48
187
Pacer 65 min BLAUW
1:05:21
1:04:47
188
Frans van Ommeren
Zoelen
1:05:25
1:04:59
189
Maarten Lips
Vleuten
1:05:27
1:04:57
190
Sebastiaan van Steenpaal
Harmelen
1:06:05
1:05:43
191
Stefan van der Linden
1:06:24
1:06:08
192
Harry Visser
Woerden
1:06:43
1:06:08
193
Erik de Vries
Utrecht
1:06:43
1:05:59
194
Jeffrey de Kruijf
Utrecht
1:06:52
1:06:18
195
Nick van Loon
Tilburg
1:07:03
1:06:49
196
Paul Ruijs
Houten
1:07:39
1:07:18
197
Hans Verhoeven
Tienhoven Ut
1:08:01
1:07:33
198
John van der Meer
Utrecht
1:08:11
1:07:43
199
Ferry Rugenbrink
Utrecht
1:08:22
1:07:55
200
Rob Vermeer
Schalkwijk
1:08:29
1:08:09
201
Rob Rademaker
Utrecht
1:08:30
1:07:54
202
Michel Sijben
Utrecht
1:08:53
1:08:34
203
Marcel van Norden
Utrecht
1:09:27
1:08:55
204
Edwin Timmermans
Tiel
1:10:08
1:10:07
205
Erick Jansen
Loopgroep Athletic Point
1:10:31
1:09:54
206
Bas van Stralen
Nieuwegein
1:10:31
1:10:02
207
Rob Renzenbrink
Utrecht
1:11:50
1:11:23
208
Fried Westland
1:11:52
1:11:32
209
Jan Bloemsma
De Meern
1:12:03
1:11:21
210
Erik Jan de Wilde
Utrecht
1:12:50
1:12:09
211
Niels van Oostrom
Vleuten
1:13:07
1:12:31
212
Willem Ruisch
1:18:17
1:17:41
213
Hans Bakker
Heerenveen
1:19:46
1:19:00
214
John van Zantvliet
IJsselstein Ut
1:26:34
1:25:50
215
Jeroen van Kouwen
1:26:38
1:25:51
216
Lejon Cats
Utrecht
1:44:29
1:44:00
VROUW, 10K LOOP VAN LE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nesrine Leene
Vleuten
39:25
39:24
2
Rebecca Atteveld
Utrecht
42:34
42:34
3
Yvette Heijwegen
Vleuten
44:57
44:21
4
Liza De Vries
Utrecht
45:24
45:19
5
Ramona van Wijk
Nieuwegein
47:19
47:18
6
Marloes Jansen
48:44
48:35
7
Haitske Graveland
Utrecht
49:28
49:23
8
Lisette Sprakel
Enschede
49:42
49:33
9
Ellen Kousbroek
's-Gravenhage
49:43
49:33
10
Froukje Zomer
Millingen aan de Rijn
49:49
49:39
11
Marlous Vermeulen
IJsselstein Ut
50:10
50:07
12
Celeste Engwede
50:20
50:11
13
Maan Broere
Utrecht
50:59
50:31
14
Sandra Jacobs
Utrecht
51:13
50:52
15
Stefan Beijloo
Vleuten
51:47
51:29
16
Carrie Wismans
53:24
53:14
17
Janine van Oostrom
Utrecht
53:53
53:43
18
Kasia Skory
Amsterdam
54:14
53:47
19
Judith Middelveld
Utrecht
54:45
54:26
20
Jolanda Boegschoten
Utrecht
55:09
54:53
21
Pacer 55 min GROEN
55:11
54:52
22
Marleen Wittkampf
Utrecht
55:19
55:01
23
Carmen Jansen
Utrecht
55:19
55:12
24
Renee Vermeeren
Utrecht
55:46
55:41
25
Lieke Meijerink
Utrecht
55:50
55:23
26
Beanka Loisse
56:16
55:51
27
Kim van den Bruele
Utrecht
56:41
56:26
28
Tessa Vosjan
Vleuten
56:51
56:37
29
Carline Tersteeg
Loopgroep Athletic Point
56:51
56:38
30
Monique De Klerk
Utrecht
56:57
56:45
31
Marit Harting
Vleuten
57:02
56:52
32
Josse Lueb
Utrecht
57:21
56:44
33
Bianca Kapoen
Vleuten
57:34
57:14
34
Daphny Slijderink
Utrecht
57:51
57:28
35
Tamara Van Dijk-Harbers
Vleuten
58:09
57:34
36
Marissa Eggenkamp
Houten
58:12
57:54
37
Wilma Janssen
De Meern
58:23
58:08
38
Paula van Eijk
Vleuten
58:36
58:11
39
Laurien Sohns
Utrecht
58:52
58:23
40
Joanne Hoornweg
Utrecht
59:23
59:10
41
Jolande Huizinga
De Meern
59:27
58:50
42
Karli Lam
Utrecht
59:36
59:19
43
Monique de Brabander
De Meern
59:38
59:17
44
Truus van Spijkeren
Oud Zuilen
1:00:49
1:00:26
45
Ling Ko
Utrecht
1:00:52
1:00:40
46
Laureen Geuther
Utrecht
1:01:07
1:00:38
47
Lise Schregardus
's-Gravenhage
1:01:09
1:00:35
48
Rosanne Bartels
Utrecht
1:01:15
1:00:49
49
Kirsten Groen in 't Wout
Utrecht
1:01:37
1:01:32
50
Karen Langeveld
Utrecht
1:01:40
1:01:23
51
Evelyna De beer
De Meern
1:01:51
1:01:18
52
Aylin Memili
Utrecht
1:02:10
1:01:34
53
Rianne Olsthoorn
Vleuten
1:02:28
1:02:16
54
Esther Verkoijen
Maarssen
1:02:31
1:02:10
55
Marike Stamer
De Bilt
1:02:45
1:02:08
56
Tamara Nederveen
Utrecht
1:02:49
1:02:20
57
Debora Janki
Hoofddorp
1:02:58
1:02:36
58
Karin Brakkee
1:03:01
1:02:35
59
Silvia van Oostrum
Vleuten
1:03:10
1:02:57
60
Kim Meijers
De Meern
1:03:22
1:03:11
61
Shirley De Vries
Vleuten
1:03:24
1:02:47
62
Joanneke Niels
De Meern
1:03:56
1:03:22
63
Natasja Hehamahua
Harmelen
1:04:06
1:03:29
64
Roxanne Trapman
Harmelen
1:04:07
1:03:29
65
Rini van Blokland
Utrecht
1:04:53
1:04:22
66
Ewa Frazer
Utrecht
1:05:12
1:04:32
67
Colinda van Wijk-Boere
Utrecht
1:05:31
1:04:54
68
Miranda Van Wijk
Utrecht
1:05:33
1:05:06
69
Annelies Heijmans
Nieuwegein
1:05:35
1:05:12
70
Marieke Verlaat
Utrecht
1:05:37
1:05:07
71
Martine Lamme
Utrecht
1:05:40
1:05:07
72
Aleida Bos
Vleuten
1:05:59
1:05:22
73
Joyce van Steenpaal
Harmelen
1:06:05
1:05:44
74
Marieke Zwezerijnen
Zeist
1:06:11
1:05:51
75
Charlotte Nijland
Utrecht
1:06:15
1:05:44
76
Debby Seising
Tiel
1:06:17
1:05:54
77
Yvonne Toffolo
1:06:24
1:06:07
78
Laurien Brouwer
Utrecht
1:06:43
1:06:01
79
Kar Yin Lam
Utrecht
1:06:56
1:06:41
80
Barbara Voorbij
Utrecht
1:07:22
1:06:39
81
Petra van der Post
De Meern
1:08:01
1:07:22
82
Annemarie Onder de Linden
De Meern
1:08:01
1:07:22
83
Wieteke Copiniq
Utrecht
1:08:11
1:07:43
84
Mariska Moerman
Utrecht
1:08:12
1:07:36
85
Mariella Maarschalkerweerd
De Meern
1:08:16
1:07:49
86
Margarita Jansen Rijke
Houten
1:08:41
1:08:04
87
Desirée van der Veen
Amsterdam
1:08:42
1:08:14
88
Rianne van der Veen
Vleuten
1:08:42
1:08:15
89
Kasia Dziura
Amsterdam
1:08:48
1:08:23
90
Miranda Grevel
De Meern
1:08:51
1:08:13
91
Indira Siero
Utrecht
1:08:58
1:08:12
92
Marianne Rijke
Woerden
1:08:58
1:08:21
93
Leonie Buur
Haarlem
1:09:06
1:08:30
94
Annemarie Kwakkenbos
Utrecht
1:09:11
1:08:27
95
Nicolina Renzenbrink
Leusden
1:09:26
1:09:00
96
Angela Bos
Vleuten
1:09:55
1:09:13
97
Wendy Oerlemans
Tiel
1:10:09
1:10:06
98
Pacer 70 min PAARS
1:10:13
1:09:31
99
Yvonne de Gier
Utrecht
1:10:14
1:09:41
100
Celeste de Jong
Nieuwegein
1:10:30
1:09:52
101
Loraine Baauw
Hagestein
1:10:31
1:09:54
102
Simone Erkelens-Rietveld
Gouda
1:11:13
1:10:29
103
Marieke de Jager
Vleuten
1:11:22
1:10:47
104
Yvonne de Jong
Vleuten
1:12:55
1:12:24
105
Nienke Anema
Maartensdijk
1:12:58
1:12:17
106
Inge Ehlert
Maarssen
1:13:00
1:12:47
107
Pascale Kost
Utrecht
1:13:07
1:12:38
108
Chantal Wintershoven
Utrecht
1:13:18
1:12:52
109
Mirjam Bakker
Utrecht
1:13:33
1:12:51
110
Cynthia Hamberg
Deventer
1:14:37
1:13:52
111
Mirelle Bijlhout
Maartensdijk
1:14:58
1:14:17
112
Elise Van Rooijen
Vleuten
1:15:00
1:08:51
113
Bianca Visch
Houten
1:15:00
1:08:51
114
Marita Terpstra
Utrecht
1:18:32
1:17:49
115
Miriam Boer
Utrecht
1:19:08
1:18:27
116
Patricia van Ojen
Loopgroep Athletic Point
1:22:03
1:21:59
117
Tallina de Boer
Loopgroep Athletic Point
1:22:19
1:22:15
118
Anouk Oude Vrielink
De Meern
1:23:42
1:23:08
119
Sofie van den Broek
Amsterdam
1:23:42
1:23:11
120
Tanja Vermeeren
Houten
1:29:24
1:28:38
121
Michelle Pouw
Lelystad
1:31:20
1:30:36
122
Louise Willems
Houten
1:45:33
1:45:13
MAN, 5K LOOP VAN LEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon Graumans
Utrecht
17:18
17:18
2
Michael Groeneweegen
17:21
17:20
3
Stefan Woudwijk
Emmeloord
17:41
17:40
4
Aschwin Wijnands
18:33
18:32
5
Niels N van Seters
Utrecht
19:35
19:34
6
Reinier van Dijken
20:07
20:06
7
Dick Breteler
20:21
20:19
8
Bas Stam
Berkel en Rodenrijs
20:29
20:29
9
Koen Hoonhorst
Utrecht
20:37
20:33
10
Ruuth Verhoeff
Utrecht
20:52
20:50
11
Geert van Hout
20:59
20:34
12
Nando Jongh
21:59
21:58
13
Rick Duijf
Utrecht
22:43
22:37
14
Ivaylo Gochkov
De Meern
22:48
22:46
15
Ruben te Velde
Utrecht
22:49
22:39
16
Harry Feiken
Vleuten
23:01
22:37
17
Frank Brontsema
Utrecht
23:02
23:00
18
Jan Brandts
Utrecht
23:02
23:01
19
Sven Berg
23:13
22:48
20
Edwin van Emst
De Meern
23:15
23:04
21
Boudewijn Maas
Utrecht
23:33
23:29
22
Erik Schuurmans
23:40
23:35
23
Jop Mobach
Maarssen
23:52
23:43
24
Thomas Medema
23:54
23:36
25
Mike de Jong
Maarssen
25:22
25:17
26
Andre Kalksma
De Meern
26:04
25:45
27
Bas Sterk
Utrecht
26:22
26:18
28
Ron Wittebol
26:22
26:07
29
Nick Weekers
IJsselstein Ut
26:46
26:35
30
Vincent van Emst
De Meern
27:12
27:00
31
Jan Brunemann
Maarssen
27:36
26:53
32
Davey Kropf
Nieuwegein
27:36
27:23
33
Justin Doornekamp
Utrecht
27:47
27:44
34
Merrill Kasanwidjojo
De Meern
27:49
27:28
35
Hans Pieterse
Baarn
27:59
27:28
36
Tom Holtslag
Utrecht
27:59
27:47
37
Jasper Kokkeler
Utrecht
28:39
28:31
38
David Verbeek
Amstelveen
29:03
28:47
39
Gerbert Goes
Driebergen-Rijsenburg
29:26
29:20
40
Alex de Rooij
Vleuten
29:46
29:29
41
André Lagas
Houten
29:47
29:32
42
Dirk Visser
De Meern
30:06
29:39
43
Billy Brouwer
Utrecht
30:09
29:59
44
Edward Wildschut
30:23
29:56
45
Jim Terlingen
Utrecht
30:39
30:15
46
Michel Ritskes
30:49
30:27
47
Chris Wellig
De Meern
30:50
30:24
48
Hasan Türksel
Vleuten
30:50
30:29
49
Edward Van Gelderen
Utrecht
31:00
30:38
50
Bart Gerritsen
Harmelen
31:20
31:12
51
Joel Schipper
Vleuten
31:41
31:28
52
Valentijn Peters
Soest
31:47
31:41
53
Daan Kalksma
Vleuten
32:00
31:58
54
Jeroen Jansen
Vleuten
32:17
31:59
55
Chris Kuipers
32:33
32:22
56
Liam Bal
De Meern
33:09
33:01
57
Gerd-Jan van Gils
De Meern
33:28
33:01
58
Hennie Van Ling
Utrecht
34:37
34:24
59
Rob Gutker
Vleuten
35:29
35:16
60
Joost Huggers
Vleuten
35:35
35:29
61
Hans de Vreeze
De Meern
36:06
35:58
62
Justin Rutjens
Utrecht
36:36
35:40
63
Hans Goedhard
Utrecht
37:48
37:46
64
Edwin Leerlooijer
Loenen aan de Vecht
39:43
39:34
65
Jurgen Nas
41:28
41:20
66
Paul Smeulders
Vleuten
41:33
41:26
67
Frank van Zon
Utrecht
41:58
41:30
68
Ton Makkink
Woerden
42:59
42:51
69
Marius de Water
Utrecht
59:43
59:43
VROUW, 5K LOOP VAN LEI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sharon Heijink
Utrecht
21:52
21:51
2
Susan Hesselink
Emmeloord
23:19
23:17
3
Roos Scholten
Utrecht
23:33
23:28
4
Petra Simons
Utrecht
24:37
24:34
5
Esther Prijs
Harmelen
25:07
25:05
6
Marsja Hoogvorst
Vleuten
25:44
25:42
7
Inke Albersen
Vleuten
25:58
25:43
8
Joanna Thijs
Utrecht
26:13
26:09
9
Marjon Baartwijk
Leiden
26:30
26:28
10
Kim Marree
Montfoort
26:43
26:23
11
Maria Monden
Lopik
27:03
26:58
12
Linda Haesenbos
Utrecht
27:28
27:23
13
Marieke Schellens
De Meern
27:33
27:29
14
Eline Moers
27:44
27:18
15
Ina Heikoop
Schoonhoven
27:47
27:25
16
Amber Pieterse
Baarn
27:58
27:54
17
Jody Floors
Utrecht
28:18
27:56
18
Debby Van Rooijen
Leusden
28:22
28:08
19
Paula Gielissen
Utrecht
28:24
28:11
20
Maaike Scholten
28:33
28:28
21
Conny Janssen
Nieuwegein
28:37
28:31
22
Margon van Dijk
Utrecht
28:56
28:45
23
Nanouska De Jong
Utrecht
29:01
28:58
24
Femke Kolsteren
Utrecht
29:06
29:02
25
Marloes Mater-Tiggeloven
De Meern
29:07
29:04
26
Maarke Roelofs
Utrecht
29:24
29:17
27
Nicoline Wouterlood
Utrecht
29:25
29:12
28
Ineke Zimmerman
Utrecht
29:30
29:20
29
Marjo Breteler
29:39
29:36
30
Martine Breteler
29:39
29:36
31
Floor Hufner
Vleuten
29:43
29:18
32
Linda Van Oostrum
Utrecht
29:45
29:36
33
Froukje Dijk
Odijk
29:46
29:27
34
Suzanne Valkenburg
Houten
29:47
29:32
35
Marthe Doornbos
Utrecht
30:19
30:04
36
Janneth Beijloo
Vleuten
30:25
30:08
37
Priscilla Dijkhuizen
Utrecht
30:41
30:27
38
Sanne Vernooij
30:49
30:46
39
Felicia Troost
30:49
30:47
40
Mariska Van gelderen
Utrecht
30:57
30:34
41
Paulina Agnes Szala
Wasowo
30:58
30:35
42
Nelleke Steendam
De Meern
31:01
30:35
43
Wendy Kesselaar
Vleuten
31:08
30:50
44
Muriel Janssen
Vleuten
31:08
30:53
45
Roberta Belvedere
Vleuten
31:10
30:56
46
Irma Lantinga
Utrecht
31:19
31:16
47
Saskia van den Berg-Tromp
Utrecht
31:29
31:17
48
Susan Wessels Boer
Utrecht
31:31
31:12
49
Rianne van Blokland
Utrecht
31:33
31:29
50
Heleen te Wierik
Utrecht
31:33
31:29
51
Tineke Theulen
31:34
31:12
52
Daphne Ensink
Vleuten
31:46
31:26
53
Kirsten Beckers
Utrecht
31:49
31:42
54
Bertine Cremers
Utrecht
31:49
31:42
55
Adrianca Mens
Wilnis
31:53
31:31
56
Kelly Nieuwenhuizen
Nieuwegein
31:53
31:35
57
Audrey Smits
Belfeld
31:57
31:55
58
Ilse Weyns
De Meern
32:01
31:50
59
Fanny Verkroost
Vleuten
32:15
32:11
60
Jennifer Schoorlemmer
Vleuten
32:19
31:59
61
Hilde Nederveen
Vleuten
32:24
32:08
62
Denise Baldinger
32:38
32:31
63
Daphne Drenth
32:38
32:31
64
Renske van Kortenhof
Utrecht
32:39
32:30
65
Dorinde Brands
Utrecht
32:41
32:20
66
Karin Hage
Vleuten
33:03
32:39
67
Noömy Zuil
Utrecht
33:06
32:51
68
Denise Groeneveld
Utrecht
33:14
32:56
69
Mirjam Kousbroek
Vleuten
33:14
33:07
70
Mirjam Bal
De Meern
33:24
33:15
71
Manon Bontje
IJsselstein Ut
33:25
33:15
72
Kirstin van Lijden
Utrecht
33:26
33:16
73
Mechtild de Groof
Amersfoort
33:27
33:17
74
Ilona Stormbroek
Utrecht
33:27
33:15
75
Kajie Liang
Utrecht
33:30
33:05
76
Danielle De Jong
Maarssen
33:33
33:26
77
Lianne De Koning
Oudewater
33:35
33:31
78
Saskia Meeuwsen
Vleuten
33:45
33:25
79
Anja Vermeulen
De Meern
33:46
33:27
80
Suzanne Kroon
Bilthoven
33:47
33:24
81
Marielle bos
Woudenberg
33:49
33:26
82
Merel van Lelyveld
33:52
33:26
83
Alice Janssen
33:52
33:38
84
Krista Bliekendaal
De Meern
34:00
33:42
85
Brenda Reenders
Vleuten
34:08
34:06
86
Lies Rijniers
Vleuten
34:16
33:58
87
Janny de Vor
Vleuten
34:22
33:58
88
Faye Chow
Vleuten
34:22
34:00
89
Linda Stakker-Bakker
34:25
34:05
90
Karlijn Drieënhuizen
De Meern
34:25
34:06
91
Susanne Vermaas
34:26
34:11
92
Sylvia De Jong
Nieuwegein
34:26
34:17
93
Wenneke Loeve
Utrecht
34:37
34:20
94
Mireille Bombeld
Utrecht
34:37
34:21
95
Brenda Plageman
Vleuten
34:39
34:22
96
Iris Kort
De Meern
34:44
34:34
97
Leonie De wilde
Enter
34:47
34:31
98
Helma Rijnbeek
De Meern
34:50
34:38
99
Patricia Weyns-Regeer
De Meern
34:50
34:40
100
Marielle Marelis
Amsterdam
34:53
34:26
101
Hanne Patist
Vleuten
34:54
34:30
102
Mariska Nell
Utrecht
34:54
34:28
103
Dorien Schopenhouer
Bilthoven
34:55
34:52
104
Irene Groenewegen
Utrecht
35:00
34:39
105
Willemijn Manshanden
Utrecht
35:00
34:38
106
Tanja Komen
Utrecht
35:00
34:38
107
Tanja Guelen
Utrecht
35:00
34:39
108
Agnes van der Werf
Utrecht
35:03
35:00
109
Irma De Vos
Vleuten
35:05
34:41
110
Petra Kijff
Vleuten
35:05
34:54
111
Suzanne Versloot
Vleuten
35:29
35:16
112
Conny de Waardt
Houten
35:30
35:13
113
Shanna Berendsen
Vleuten
35:37
35:27
114
Emmeke Westendorp
Vleuten
35:47
35:25
115
Annemarie Koot
De Meern
36:04
35:40
116
Sacha Luijkx
Vleuten
36:14
36:04
117
Brenda van Vuurden-Wiefferink
De Meern
36:23
35:57
118
Jiska Van der Heide
De Meern
36:30
36:10
119
Femy-Jeanine Verhagen
Utrecht
36:42
36:23
120
Kim Loan Pham
Utrecht
37:13
36:48
121
Ariane Reedijk
De Meern
37:30
37:04
122
Emma Goedhard
Utrecht
37:48
37:46
123
Melanie Briggeman
Utrecht
37:58
37:36
124
Angelique Ligtvoet
Maarssen
38:16
37:56
125
Audrey van Hooft
38:49
38:44
126
Nuala McMenamin
Utrecht
39:30
39:10
127
Margo Brands
Utrecht
39:30
39:10
128
Marion Vegter
Nieuwegein
39:36
39:17
129
Ester van Drogenbroek
De Meern
40:15
39:53
130
Maike Hofstee
Maarssen
40:16
40:10
131
Liesbeth Scholten
Utrecht
40:49
40:33
132
Miriam van Elmpt
Reuver
42:15
42:13
133
Margriet Bruggeman
De Meern
43:21
43:03
134
Hester de Rooij-van Andel
Vleuten
43:21
43:04
135
Rosanne Hessels
Amsterdam
43:21
43:03
136
Els Koes
Nieuwegein
44:26
44:14
137
Marielle van Wakeren
Maarssen
45:39
45:31
MAN, ABRONALOOP 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thedy Flobbe
Hilversum
6:46
6:45
2
Remy Wacquier
Utrecht
7:29
7:29
3
Nygell Hensen
Utrecht
7:52
7:50
4
Martijn van Kassel
Utrecht
8:35
8:35
5
Kees Jansen
Utrecht
9:19
9:17
6
Brandon Foekens
Utrecht
9:42
9:41
7
John Nederend
10:24
10:18
8
Jaap Dijkgraaf
Maarssen
10:39
10:32
9
Martin Luhulima
Huis ter Heide Ut
11:31
11:31
10
Durayd Fadah
11:33
11:31
11
Emmo Muntink
Baarn
13:08
12:58
12
Remco Hilhorst
Baarn
15:44
15:37
VROUW, ABRONALOOP 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa Warnars
Utrecht
7:41
7:40
2
Vivian Brak
Woerden
7:44
7:44
3
Tuba Dogan
Baarn
8:27
8:20
4
Marise Nollet
10:33
10:30
5
Femke Vredeveld
Baarn
10:41
10:38
6
Fleur van Rooijen
Baarn
10:55
10:51
7
Wendy Lammertink
Baarn
11:03
11:03
8
Jorinda Gerritsen
Woerden
13:11
13:09
9
Larissa van Rootselaar
Baarn
13:23
13:21
10
Lidia Ghebrekrstos
Utrecht
14:38
14:35
11
Astghik Arustamyan
Baarn
16:21
16:17
12
Linda Maatrijk
Baarn
18:23
18:21
13
Lonneke Elders
Baarn
18:31
18:23
MAN, ABRONALOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anthony Jansen
De Meern
3:12
3:11
2
Luuk de Rooij
Woerden
5:50
5:46
3
Davut Jildirim
Huis ter Heide Ut
7:09
6:58
4
Danny Brink
Huis ter Heide Ut
7:38
7:34
VROUW, ABRONALOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kimberley Blankesteijn
Woerden
5:34
5:33
2
Simone Trapman
Huis ter Heide Ut
7:19
7:12
3
Marjolein Pluijgers
Huis ter Heide Ut
7:25
7:24
4
Diana van Plateringen
Woerden
8:38
8:36
5
Ilse Dannerag
Huis ter Heide Ut
9:00
8:53
6
Esther Vos
Baarn
9:11
8:59
J1112, LINT-WURM RUN X
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floris van der Vijgh
De Meern
11:44
11:43
2
Tom Geerts
De Meern
11:49
11:47
3
Misha van der Ven
Vleuten
12:45
12:43
4
Joshua Bloemen
De Meern
12:50
12:47
5
Jari Schoorlemmer
Vleuten
12:52
12:49
6
Ryan van Oudheusden
De Meern
13:12
13:10
7
Jesper Landman
Utrecht
13:22
13:19
8
Tim Broerse
De Meern
13:23
13:20
9
Elliot Szabó
Utrecht
13:54
13:50
10
Tijmen Aernout
De Meern
14:03
14:00
11
Lars Nieuwenhuis
Utrecht
14:04
14:01
12
Sebastian Kreijne
Utrecht
14:34
14:31
13
Floris Kox
14:42
14:38
14
Stijn Hulst
Utrecht
14:55
14:52
15
Philippe Schelke
De Meern
14:57
14:54
16
Danilyo Boschker
Utrecht
14:58
14:55
17
Indra Voortman
De Meern
15:24
15:22
18
Lars de Wit
De Meern
15:25
15:22
19
Koen Visser
Vleuten
16:04
16:01
20
Fons Klüth
Utrecht
16:27
16:23
21
Fabian Talmon
Utrecht
16:46
16:42
22
Mateo Saragoza
Maarssen
17:58
17:54
23
Midas Van Dam
De Meern
18:05
18:02
24
Koen Jansen
Utrecht
18:10
18:06
25
Jamie Ehlert
Maarssen
18:10
18:05
26
Daan Griepsma
De Meern
18:16
18:12
27
Ryan De Graaf
Utrecht
18:31
18:30
28
Lukas Halberstadt
Utrecht
18:43
18:41
29
Milan Van Miltenburg
Vleuten
19:02
18:59
30
Lude Jongh
19:52
19:46
M1112, LINT-WURM RUN X
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merlijne Van Doorn
Zeist
11:52
11:50
2
Sanne Geurtsen
Vleuten
13:01
12:59
3
Feline Boon
De Meern
13:47
13:44
4
Renske Langelaan
De Meern
14:11
14:09
5
Meggy van Hardeveld
Vleuten
14:27
14:24
6
Diede Van Loenen
Utrecht
14:37
14:34
7
Chantal van der Wal
IJsselstein Ut
14:47
14:45
8
Lisa Peer
De Meern
15:24
15:22
9
Madelief van Schaick
Utrecht
15:41
15:39
10
Lucie Feenstra
De Meern
15:48
15:46
11
Chris Jonker
Utrecht
15:50
15:48
12
Jip Cramer
Vleuten
16:43
16:40
13
Lieke Schuurmans
Utrecht
17:01
16:58
14
Mayla Gordon
Utrecht
17:06
17:03
15
Quinty van Luijk
De Meern
17:23
17:21
16
Merel Vleemink
Vleuten
17:30
17:28
17
Carmen Donk
Vleuten
18:45
18:40
18
Jayla Tensen
De Meern
19:21
19:17
19
Romee De Klerk
Wijk bij Duurstede
19:25
19:21
20
Julia Kools
De Meern
19:37
19:33
21
Iza Maarschalkerweerd
De Meern
19:44
19:40
22
Silke van Vuuren
De Meern
19:58
19:56
23
Victoria Touw
Utrecht
20:05
20:00
24
Elfi Jenkins
Utrecht
20:06
20:01
J1314, LINT-WURM RUN X
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim van der Ploeg
Utrecht
11:43
11:42
2
Sydney Albertzoon
Vleuten
12:01
12:00
3
Derek Steffers
Vleuten
12:39
12:38
4
Joey Schoonheim
De Meern
17:22
17:20
M1314, LINT-WURM RUN X
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luna Zimnik
Linschoten
12:11
12:10
2
Puck van Hardeveld
Vleuten
12:34
12:33
3
Sanne Sweep
Utrecht
15:05
15:04
4
Ruth Jonker
Utrecht
18:23
18:21
Uitslagverwerking mede mogelijk gemaakt door MySports BV
www.uitslagen.nl
07-06-2018 18:11