Uitslagenlijst 1e rondje Schoolmeester 2018

Westzaan - Zondag 3 juni 2018

JGDV, 2,5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenneke
AV Castricum
10:37
2
Malou de Gauw
Zaanland
11:07
3
Tessa
Hoogwoud
11:24
4
Britt
Hoogwoud
11:24
5
Eline Oppewal
Zaanland
12:08
6
Iris Reijn
Zaanland
12:10
7
Nadine Pels
Lycurgus
14:59
8
Mila van de Logt
Koog aan de Zaan
16:42
JGDM, 2,5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer de Gauw
Zaanland
9:21
2
Geert Vriend
Hoogwoud
9:26
3
Thijs Oppewal
Zaanland
10:00
4
Daan Bentvelzen
Hoogwoud
10:44
5
Bram de Haan
Hoogwoud
11:00
6
Jim Bogaard
Amsterdam
11:01
7
Dante Staneke
Zaanland
11:53
8
Ferry
Hoogwoud
12:00
9
Tommy Bogaard
Amsterdam
13:24
V5KM, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tanja Rietveld-de Groot
Atos
21:33
2
Jacqueline Edixhoven
AAC
23:46
3
Luna Huiberts
Zaandam
23:55
4
FabiŽlle Schoonderbeek
Zaandam
24:39
5
Laura Hyslop
Zaanland
25:09
6
Dorcas Jebkemboi
Zaanland
25:43
7
Joyce de Roo
Zaanland
25:55
8
Esmť van der Meijde
Zaandijk
27:46
9
Corry Fris-Meijer
Zaanland
27:56
10
Joke Bijvoet
Zaanland
27:56
11
Wilma Jonker
Zaanland
28:33
12
Mia de Roo
Zaanland
29:12
13
Anny Zijm
Den Hoorn Texel
29:21
14
Floor Bakker
Zaanland
30:38
15
Joke Theewis
Zaandam
31:31
16
Tini Paardekooper
Zaanland
32:17
17
Startnummer 372
32:26
18
Saskia de Vente
Zaanland
32:50
19
MariŽtte Zon
Zaanland
32:53
M5KM, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Brendeke
Zaanland
17:45
2
Marijn Buijtendorp
Zaanland
17:49
3
Niels Anders
Zaanland
18:01
4
Rindert Procee
Loopgroep Aart Stigter
18:15
5
Gijs Piscaer
Zaandam
18:29
6
Startnummer 359
18:48
7
Sietse van der Pal
Zaanland
18:50
8
Sander Speekenbrink
Kombijsport
18:51
9
Arjen Holterman
Zaanland
19:03
10
Bjorn Heijnen
Zaanland
19:14
11
Simon Richards
Zaanland
19:32
12
Jeremy de Klonia
Zaandam
19:39
13
Twan Meijer
Zaanland
19:40
14
Stefan Wehnes
Lycurgus
19:42
15
Marcel de Jong
Wormer
20:12
16
Edwin Visser
Zaandam
20:18
17
Bjorn Keetbaas
Zaandam
20:21
18
Marc Plantinga
Zaanland
20:27
19
Leo Walraven
Zaandijk
20:36
20
Mark Scheijde
Zaanland
20:39
21
Michiel Richards
Zaanland
20:54
22
Lennart Dreier
Assendelft
20:56
23
Flip Valk
Zaanland
21:07
24
Marcel Bos
Assendelft
21:11
25
Dominique Matthijsen
Zaandam
21:24
26
Sander Rietveld
Atos
21:33
27
Jeroen Brendeke
Zaanland
21:34
28
Harry Timmerman
Zaanland
21:39
29
Giel Mulder
Koog aan de Zaan
21:47
30
Brian Vriend
Lycurgus
21:47
31
M. Hooijschuur
21:50
32
Martijn van den Ende
Purmerend
21:51
33
Roland Jahn
Zaandam
21:58
34
Dennis Glas
Zaanland
22:02
35
Sander Dreier
Krommenie
22:10
36
Oscar de Gauw
Zaanland
22:17
37
Erwin Cardol
Zaanland
22:45
38
Peter van Heusden
Zaanland
22:57
39
Startnummer 157
23:07
40
Julio Mengod de Man
Zaanland
23:20
41
Han Stiekema
Heemskerk
23:23
42
Perry Bothof
Purmerend
23:29
43
Hendrik Lens
Lycurgus
23:40
44
Erik de Vos
AZVD-Triatlon
23:43
45
Piet van der Pal
Zaanland
23:47
46
Sjaak de Weger
Krommenie
23:54
47
Jeroen Heijnen
Zaanland
24:03
48
Peter Pels
Assendelft
24:24
49
Remco de Haas
Le Champion
24:32
50
Jan Fris
Zaanland
24:38
51
Johan Meijer
Zaanland
24:38
52
Lex Hendrikse
Westzaan
24:51
53
Steven de Goede
Zaanland
24:55
54
Henk Borst
Zaanland
25:06
55
Joost Oppewal
Koog aan de Zaan
25:36
56
Ron Cadenau
Zaanland
25:55
57
Startnummer 398
26:18
58
Patrick van Amstel
Zaanland
26:23
59
Kees Walter
Zaanland
26:44
60
Hans de Roo
Zaanland
26:53
61
Ko Halff
Wormer
27:19
62
Jeroen Reijn
Koog aan de Zaan
27:48
63
Ton van der Meij
Assendelft
28:04
64
Lou Woord
Lycurgus
28:22
65
Jeroen Glebbeek
Zaanland
28:28
66
Rikus Bijvoet
Zaanland
28:30
67
Ruud de Goede
Zaanland
28:32
68
Jurrien Krol
avVN
29:12
69
Cees Buijs
Koog aan de Zaan
29:28
70
Marthijn Bakker
Zaanland
29:36
71
Floris Houter
Koog aan de Zaan
29:48
72
Niels Kerkhoven
Zaanland
30:38
73
Jan Kersten
avVN
30:41
74
Marco Kraaij
Zaanland
32:24
75
Martin Wezel
Zaanland
32:26
76
Martin de Goede
Hoofddorp
33:32
77
Piet Glas
Zaanland
52:18
www.uitslagen.nl
04-06-2018 23:06