Uitslagenlijst Enveloop

Dinxperlo - Zaterdag 2 juni 2018

J-9, 1 KM KIDSRUN (T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jake Schuurman
Dinxperlo
3:44
3:44
2
Tim Schuurman
Dinxperlo
3:45
3:44
3
Tijn Bussink
Dinxperlo
3:52
3:52
4
Sem Veerbeek
Dinxperlo
4:06
4:05
5
Jip van den Bergh
Suderwick
4:09
4:08
6
Max Kroesen
Dinxperlo
4:14
4:13
7
Sep Kikkert
Dinxperlo
4:19
4:18
8
Liam Prinsen
Winterswijk
4:29
4:28
9
Joep Bussink
Dinxperlo
4:31
4:30
10
Kees van Langen
Dinxperlo
4:32
4:30
11
Mick Kranen
Dinxperlo
4:39
4:37
12
Ebbe Nederlof
Dinxperlo
4:46
4:44
13
Noud Kemper
Bocholt
4:54
4:53
14
Eke Kleinhesseling
Dinxperlo
5:06
5:04
15
Fin van den Berght
Suderwick
5:06
5:04
16
Lenne van den Bergh
Suderwick
5:07
5:04
17
Hidde Bussink
De Heurne
5:14
5:11
18
Nils Nederlof
De Heurne
5:14
5:13
19
Thijs Kemper
De Heurne
5:25
5:22
20
Sepp Kranen
Dinxperlo
5:27
5:27
21
Mick Idink
De Heurne
5:29
5:26
22
Hidde Walta
Dinxperlo
5:38
5:37
23
Twan Jansen
De Heurne
5:46
5:43
24
Puck Nedelof
De Heurne
5:46
5:42
25
Renze Hengeveld
De Heurne
6:14
6:12
26
Jelle Rougoor
Breedenbroek
6:28
6:27
27
Loek Meinen
Aalten
8:13
8:09
M-9, 1 KM KIDSRUN (T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karlijn Rouwenhorst
Silvolde
4:08
4:08
2
Pem Nederlof
Dinxperlo
4:19
4:19
3
Ilja Nederlof
Dinxperlo
4:19
4:18
4
Doris Vinkenvleugel
Varsseveld
4:40
4:40
5
Laura Vegter
Dinxperlo
4:40
4:39
6
Mirthe Jansen
Dinxperlo
4:40
4:39
7
Loes Rouwenhorst
Silvolde
5:07
5:06
8
Yinthe Siebel
Dinxperlo
5:08
5:07
9
Pem Koskamp
Dinxperlo
5:12
5:10
10
Dahné Siebel
Dinxperlo
5:31
5:28
11
Lujain Alhalabi
Dinxperlo
5:32
5:31
12
Fiep Meinen
Aalten
5:38
5:35
13
Mies Meinen
Aalten
6:18
6:15
14
Wiep van Langen
Dinxperlo
6:25
6:24
15
Teddy Schuurman
Dinxperlo
6:25
6:23
16
Evy Kleinhesseling
Dinxperlo
6:27
6:25
17
Iris Olthof
Dinxperlo
7:08
7:05
18
Femke Vriesen
Dinxperlo
7:08
7:06
19
Liv Masselink
Dinxperlo
9:12
9:08
J-13, 2 KM KIDSRUN (1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carl Martens
Zoetermeer
6:57
6:56
2
Vince Kaastra
Dinxperlo
7:16
7:15
3
Thom Berkelder
Aalten
7:56
7:56
4
Ovin Koskamp
Dinxperlo
8:36
8:35
5
Mats Lievers
Aalten
8:51
8:51
6
Sten Nederlof
De Heurne
8:57
8:56
7
Lars Nederlof
De Heurne
9:07
9:06
8
Jurre Walta
Dinxperlo
9:17
9:16
9
Maris Vegter
Dinxperlo
9:18
9:17
10
Ivar Martens
Zoetermeer
9:28
9:27
M-13, 2 KM KIDSRUN (1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emma Nijenhuis
Dinxperlo
7:22
7:22
2
Lieke Hengeveld
De Heurne
7:40
7:40
3
Isa Koskamp
De Heurne
7:56
7:55
4
Elizah Tammel
Dinxperlo
7:57
7:56
5
Merle Vinkenvleugel
Varsseveld
9:37
9:35
6
Lieke Schuurman
Dinxperlo
10:33
10:32
7
Djuna Schuurman
Dinxperlo
10:34
10:33
MAN5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim te Brake
Aalten
19:05
19:04
2
Leon Jentink
Aalten
19:22
19:22
3
Max Tamboer
Dinxperlo
19:37
19:36
4
Gerrit te Grotenhuis
Aalten
19:43
19:42
5
Raymond Schuurman
Dinxplero
19:56
19:56
6
Hans Brunsveld
Aktief Lopers
20:06
20:05
7
Jeroen Grootnibbelink
Grootnibbelink A-Team
20:27
20:26
8
Ralph Nederlof
Westerveld & Nederlof 1
20:32
20:31
9
Hugo van Osch
Westerveld & Nederlof 1
20:38
20:37
10
Patrick Ikink
KlaassenGroep B.V.
21:08
21:07
11
Thijs Brus
Rabobank Graafschap
21:14
21:11
12
Roy Prinsen
Meddo
21:22
21:20
13
Niels van Ree
Dinxperlo
21:31
21:27
14
Erik Smits
Westerveld & Nederlof 1
21:32
21:29
15
Niek Bockting
Westerveld & Nederlof 2
21:51
21:47
16
Gijs Nijenhuis
Dinxperlo
22:03
21:58
17
Arnoud Wubbels
Westerveld & Nederlof 1
22:16
22:12
18
Matthijs Bulsink
KlaassenGroep B.V.
22:16
22:15
19
Hans van den Brink
Rabobank Graafschap
22:28
22:25
20
Jurgen van Ree
Dinxperlo
22:40
22:35
21
Jaap Masselink
Aalten
22:42
22:36
22
Rick stroet
Breedenbroek
22:48
22:44
23
Rob Berkelder
aalten
22:50
22:48
24
Rob Schuurman
Varsseveld
22:55
22:53
25
Robin Bonnink
KlaassenGroep B.V.
23:01
23:00
26
Bjorn neerhof
Varsseveld
23:26
23:20
27
Tom Mengers
Aalten
23:27
23:25
28
Lars Berkelder
Dinxperlo
23:27
23:24
29
Pim Grootnibbelink
Grootnibbelink A-Team
23:33
23:32
30
Robbert Geven
Dinxperlo
23:38
23:27
31
Sebastiaan Menting
Westerveld & Nederlof 2
23:48
23:43
32
Wijnand Rutgers
Wire weaving Dinxperlo
23:57
23:57
33
Huub Ressink
Doetinchem
24:00
23:54
34
Maarten Angement
Breedenbroek
24:01
23:57
35
Wilco Kleinhesselink
Dinxperlo
24:05
23:59
36
Frank Vriesen
De Heurne
24:06
23:53
37
Bart Wensink
Aalten
24:08
23:59
38
Patrick Ketterink
Eibergen
24:29
24:26
39
Michael navis
Dinxperlo
24:41
24:28
40
Anne van Voorst
Sinderen
24:43
24:30
41
Rene Blanckenborg
Westerveld & Nederlof 3
24:46
24:38
42
Roland Knipscheer
Dinxperlo
24:57
24:54
43
Jonnie Wissing
KlaassenGroep B.V.
25:02
24:58
44
Jeroen Klompenhouwer
Aalten
25:15
25:05
45
Jeroen Westerveld
Dinxperlo
25:20
25:11
46
Jos Rave
Dinxperlo
25:22
25:18
47
André Grootnibbelink
Grootnibbelink A-Team
25:37
25:35
48
Stefan Roes
Suderwick
25:38
25:26
49
Ruben Nijeboer
Dinxperlo
25:39
25:21
50
Ronald Huls
Westerveld & Nederlof 2
25:54
25:33
51
Marco Hengeveld
De Hutte 2
26:03
25:51
52
Jan Janssen
Gendringen
26:05
25:53
53
Mathijs Schimmel
Wire weaving Dinxperlo
26:09
26:04
54
Frank van Braak
Het Liessenhuus
26:11
26:02
55
Stephan van den Brink
De Heurne
26:11
26:01
56
Maarten Zwienink
Westerveld & Nederlof 2
26:13
26:04
57
Gerald Kemper
De Heurne
26:13
26:02
58
Mark Nederlof
Westerveld & Nederlof 3
26:35
26:28
59
Sander Hengeveld
De Hutte 1
27:51
27:37
60
Emiel Boschker
Westerveld & Nederlof 3
28:45
28:25
61
Julian Geven
Dinxperlo
29:05
29:04
62
Niels Heezen
Dinxperlo
29:06
29:04
63
Anton Navis
Aktief Lopers
30:00
29:55
64
Tjerk Dolfing
Wire weaving Dinxperlo
30:29
30:20
65
Arno Knuvink
Dinxperlo
30:32
30:26
66
Jonathan Jansen
De Heurne
30:57
30:49
67
Dick Hengeveld
De Hutte 2
31:40
31:24
68
Hans Bruins
Rabobank Graafschap
31:43
31:34
69
Bert Veldhuis
Dinxperlo
32:09
31:57
70
Guus van Boven
Grootnibbelink B-Team
33:01
32:56
71
Michel Massop
Westerveld & Nederlof 3
34:49
34:31
72
Gerard Smits
Grootnibbelink B-Team
35:10
34:54
73
Henk Mengers
Aalten
35:37
35:29
74
Roy Freriks
Het Liessenhuus
35:51
35:41
75
Michiel Rutgers
Het Liessenhuus
35:51
35:41
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frederieke Boesveld
De Heurne
24:13
24:11
2
Stefanie Stienezen
Zevenaar
24:21
24:20
3
Ellen Huinink-Jansen
Varsseveld
24:44
24:39
4
Astrid Goosssens
Varsseveld
25:21
25:16
5
Eline Kuenen
Arnhem
25:25
25:23
6
Aafke Kleinstapel
Keijenborg
25:42
25:35
7
Dorine Navis
Aktief Lopers
26:17
26:14
8
Bianca Tieltjes
Dinxperlo
26:18
26:14
9
Linda Bussem
Grootnibbelink A-Team
26:30
26:27
10
Marlies zweerink
Dinxperlo
26:40
26:38
11
Marlou Siemes
Dinxperlo
26:53
26:42
12
Kristel Hengeveld
De Hutte 1
27:16
27:02
13
Annette Rijks
Dinxperlo
27:22
27:14
14
Lisa te Grotenhuis
Dinxperlo
27:25
27:10
15
Anouk Westendorp
Dinxperlo
27:26
27:19
16
Marleen ten Pas
Dinxperlo
27:29
27:20
17
Marjelle van Embden
Varsseveld
27:51
27:44
18
Hester Pennings
Aktief Lopers
27:51
27:48
19
Wilma Hoftijzer
Dinxperlo
28:04
28:01
20
Romy Tamboer
Dinxperlo
28:19
28:12
21
Renate Rouwenhorst
Silvolde
28:51
28:37
22
Daniëlle Arendsen
Dinxperlo
29:07
28:58
23
Netty van Reenen
Venray
29:21
29:11
24
Pascalle van Reenen
Ulft
29:21
29:11
25
Anke Schuurman
Sinderen
30:01
29:55
26
Hanneke Vreemann
Breedenbroek
30:32
30:25
27
Marieke de Boer
De Hutte 1
31:06
30:44
28
Joanne Simons
Dinxperlo
31:15
31:01
29
Renske Bruggink
Dinxperlo
31:23
31:11
30
Bea Hengeveld
De Hutte 2
32:03
31:41
31
Esther Grootnibbelink
Grootnibbelink B-Team
33:01
32:57
32
Marieke Manschot
Grootnibbelink B-Team
33:21
33:16
33
Monique Lammers
Dinxperlo
33:36
33:29
34
Willeke Navis
Aalten
35:37
35:29
35
Esther Hengeveld
De Hutte 2
38:35
38:21
36
Marleen Hengeveld
De Hutte 1
38:35
38:22
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Björn Demkes
Lievelde
39:07
39:07
2
Erik Ormel
De Heurne
43:21
43:20
3
Niek Kleinhesselink
Aalten
43:46
43:46
4
Marnix Wubbels
Aalten
44:11
44:09
5
Bram van den Bergh
Suderwick
44:47
44:47
6
Mark Sticker
Dinxperlo
46:11
46:10
7
Nick knipscheer
Dinxperlo
46:35
46:34
8
Rudi de Vries
Varsseveld
46:37
46:36
9
Gerrit Ormel
Aalten
46:45
46:44
10
Wytze Kaastra
Dinxperlo
47:08
47:07
11
Rimer Kikkert
Dinxperlo
47:09
47:08
12
Ralph Nederlof
Dinxperlo
48:09
48:05
13
Hein Elburg
Suderwick
48:26
48:24
14
Jos Tuinte
Vragender
50:41
50:40
15
Wiljo Bussink
Aalten
50:58
50:56
16
Gerben Drenthel
Aalten
51:19
51:16
17
Derk ter Haar
Bredevoort
51:38
51:37
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Katja Demkes
Lievelde
48:01
48:01
2
Vera Meinen
Aalten
50:58
50:56
3
Elena Tanska
Dinxperlo
59:29
59:27
4
Liesbeth Termaat
Dinxperlo
1:05:54
1:05:24
www.uitslagen.nl
02-06-2018 19:20