Uitslagenlijst Osseloop

Ottersum - Zaterdag 2 juni 2018

J5, MOKSKESLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper Vullings
0:16
2
Sven Heldens
0:17
3
Sven Coopmans
0:17
4
Mads vd Berg
0:19
5
Lucas
0:19
6
Bram Reijnen
Ottersum
0:21
7
Max Bache
0:25
8
Ries Kamps
Ottersum
0:31
9
Sjoerd Coopmans
0:33
10
Sep v Bavel
0:40
M5, MOKSKESLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Buitendijk
0:17
2
Zoe v Lendt
0:18
3
Lotte ten Haaf
0:20
4
Maud Hopmans
0:20
5
Lisa van Benthum
0:20
6
Doris vd Bosch
0:21
7
Linn Boumans
0:22
8
Sofie Baens
0:28
9
Femke Reijnen
Ottersum
0:29
10
Ciske vd Bosch
0:34
11
Mijs v Bavel
0:41
12
Sanne v Bavel
0:42
13
Yfke Jansen
0:57
J8, JEUGDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels van Houtert
3:51
2
Bas Arts
3:53
3
Teus Kamps
Ottersum
3:59
4
Sam van Benthum
4:03
5
Maarten Wenting
Ottersum
4:11
6
Sebastian Morrin
Ottersum
4:13
7
Jurre van Bavel
4:25
8
Thomas
4:38
9
Lasse Hartog
4:40
10
Loet Kamps
Ottersum
4:43
11
Daan
4:47
12
Bram van Houtert
4:52
13
Mick Buitendijk
Ottersum
5:13
14
Koen Berbers
5:16
15
Joep Michels
5:41
16
Sil van Lendt
Ottersum
6:07
M8, JEUGDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maartje Koelemij
4:32
2
Jip Schelsema
4:34
3
Femke Peters
5:08
4
Meis Giebels
5:12
5
Sofie Michels
5:14
6
Maud ten Hoof
5:15
7
Floor Arts
5:45
8
Britt ten Haaf
6:08
J12, JEUGDLOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mees Schelsema
3:32
2
Fabian
3:34
3
Floor Schelsema
3:35
4
Gijs
3:38
5
Siem Koelemij
3:47
6
Stan van Rossum
Ottersum
4:09
7
Jesper Vermeulen
Ottersum
4:10
8
Tim Kremers
4:11
9
Jesper Hartog
4:29
10
Lars Berbers
4:31
11
Jannick Janssen
4:35
M12, JEUGDLOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nora de Bruin
Boxmeer
3:41
2
Kaate Mulders
Vitesse '08
3:42
3
Diede Mulders
Gennep
3:43
4
Isabelle
3:51
5
Lotte Wenting
3:57
6
Myrthe Vermeulen
Ottersum
4:18
7
Lizzy van Vossen
4:26
8
Luna Geurts
4:27
9
Juul Hubers
4:36
10
Fleur Jetten
4:44
11
Mees Geurts
4:49
12
Lisa Laemers
4:50
13
Lana van Vossen
4:50
14
Julie Evers
4:54
H5K, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjors Thielen
ATV Venray
17:06
2
Ralph Steegh
ATV Venray
17:33
3
Tom van Deurzen
Heijen
18:03
4
Martijn van de Pol
Boxmeer
18:33
5
Niels van Benthum
Cuijk
19:13
6
Alexander Vandevelde
Milsbeek
19:16
7
Pim vd Oever
Oploo
19:25
8
Rik Wenting
Ottersum
19:48
9
Jorre Wagemakers
Ottersum
20:26
10
Jan Poels
ATV Venray
20:54
11
Marcel van Elst
Boxmeer
20:54
12
Jaap Mulders
Gennep
21:11
13
Eric Sommers
Olympus Land van Cuijk
21:13
14
Tijn Wagemakers
Ottersum
22:00
15
Guus Relouw
Bergen Lb
22:21
16
Rene Aben
Sporting Boxmeer
22:29
17
Roland vd Bogaard
Deurne
22:46
18
Tom Reijnen
Ottersum
23:02
19
Roy Schaeps
Boxmeer
23:08
20
Joris Zeegers
Ledeacker
23:19
21
Tom Thissen
Ottersum
23:37
22
Anton Gerrits
Sporting Boxmeer
23:54
23
Frans Steegh
Wellerlooi
24:19
24
Siem Koelemeij
Ottersum
24:51
25
Luuk van rossum
Ottersum
24:51
26
Wim Simmelink
Boxmeer
25:10
27
Esteban
Ottersum
25:16
28
Jos Thielen
Wanssum
25:24
29
Arijan Voss
Gennep
25:36
30
Piet Aarts
Wanssum
25:50
31
Bennie van Kempen
Boxmeer
25:54
32
Jeroen Versteegen
Rijkevoort
25:55
33
Paul Nagels
Ottersum
26:39
34
Ties Driessen
Bergen Lb
26:58
D5K, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Siemons
Nijmegen Atletiek
21:48
2
Lianne Ariesen
Veenendaal
23:48
3
Ilse Jacobs
Oeffelt
25:25
4
Tamara Farinelli
Cuijk
25:30
5
Annemarie van Dongen
Oeffelt
25:45
6
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
25:46
7
Natasja Marcellis
Overloon
25:59
8
Iris Wils
Gennep
27:23
9
Priscilla Farinelli
Cuijk
28:10
10
Marije Hartog
Sporting Boxmeer
28:28
11
Kelly Baens
Gennep
29:03
H10K, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Willems
Druten
37:27
2
Tom hopman
Ottersum
37:59
3
Tim Manders
Olympus Land van Cuijk
38:29
4
Milan Perc
Cuijk
39:03
5
Martijn van de Pol
Boxmeer
39:10
6
Roy Dennemans
ATV Venray
39:14
7
Tim v Cromvoirt
Ottersum
39:36
8
Clemens Vollebergh
Nijmegen
40:12
9
Marcel Kuenen
Elst Gld
40:18
10
Jos de Groot
De Rips
40:36
11
Thijs Bisseling
Boxmeer
41:34
12
Peter van Hensbergen
Milsbeek
41:47
13
Andrzej Lulko
Boxmeer
42:47
14
Rene Cornelissen
De Keien
43:46
15
Joop van den Heuij
Sporting Boxmeer
44:18
16
Rudy van Kempen
Beek en Donk
44:24
17
Mark Grim
Druten
44:26
18
Martijn van den Berg
Oeffelt
44:59
19
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
45:02
20
Rob Aerdts
Siebengewald
45:29
21
Gidy Lamers
Wanroij
45:52
22
Jerome Sahertian
Gennep
45:58
23
Frans Versteegen
Rijkevoort
46:14
24
Joost Wiellersen
Ottersum
48:01
25
Gijs Thijssen
Gennep
48:23
26
Philip Wheeler
Cifla
50:28
27
Jan van den Berg
Boxmeer
50:35
28
Sjoerd Giesbers
Ottersum
51:35
29
Roy Swinkels
Amsterdam
51:47
30
Jan Kusters
Vianen Nb
53:55
31
Henk Bernards
Gennep
55:05
32
Piet Gerrits
Cuijk
1:04:29
D10K, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Konings
Ottersum
45:04
2
Jeannine Liebrand
Cifla
45:18
3
Ieneke Voets
Elst Gld
46:18
Indien er fouten staan,
mail naar paulp32@yahoo.com
www.uitslagen.nl
04-06-2018 23:52