Uitslagenlijst Van Goghloop Zundert

Zundert - Zaterdag 2 juni 2018

J-5, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jop van Rijen
Zundert
2:20
2:20
2
Jayden Vriends
Zundert
2:24
2:24
3
Mike van der Borst
Zundert
2:28
2:28
4
Matt Verpalen
Klein Zundert
2:31
2:31
5
Jelte Legius
Zundert
2:39
2:39
6
Luuk Hendriks
Raamsdonksveer
2:56
2:56
7
Thomas Boomaerts
Sprundel
3:03
3:03
8
Wes van Oorschot
Zundert
3:06
3:04
9
Mathijs van Tichelt
Zundert
3:07
3:07
10
Pjotr Raats
Zundert
3:08
3:08
11
Bart Zagers
Zundert
3:37
3:35
12
Nox Goossens
Etten-Leur
3:40
3:40
13
Kees Verpalen
Zundert
3:53
3:49
14
Adam Dolfing
Amersfoort
4:34
4:30
15
Fynn Kleijn
Zundert
5:08
5:08
M-5, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yara Farhouni
Zundert
2:28
2:28
2
Nynke v.d. Nouweland
Zundert
2:35
2:35
3
Yara Frijters
Zundert
2:37
2:35
4
Mette Hanegraaf
Zundert
2:55
2:52
5
Hannah Broos
Zundert
2:57
2:57
6
Lina Romme
Zundert
3:32
3:32
7
Fenna van Overveld
Zundert
3:39
3:39
8
Guusje Keetels
Etten-Leur
3:41
3:41
9
Hanna de Jager
Etten-Leur
3:41
3:41
J6, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Lahola
Amstelveen
1:58
1:58
2
Daan Joosen
Zundert
2:05
2:05
3
Luca Dolfing
Amersfoort
2:07
2:07
4
Leon Michielsen
Minderhout
2:19
2:19
5
Roan Christianen
Zundert
2:24
2:24
6
Rob van Aert
Wernhout
2:34
2:34
7
Siem Rovers
Zundert
2:35
2:35
8
Lucas van Tichelt
Zundert
2:41
2:41
9
Joost Koelman
Zundert
2:53
2:53
M6, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suze Noorden
Zundert
2:11
2:11
2
Floor vloedgraven
DJA
2:11
2:11
3
Eline Pelkmans
Sprint
2:13
2:13
4
Liva Goossens
Etten-Leur
2:30
2:28
5
Luna van den Wijngaart
Etten-Leur
2:30
2:30
6
Ize Schlooz
Zundert
2:35
2:35
7
Yfke van Overveld
Zundert
2:50
2:50
8
Joselijn Aarts
Zundert
2:55
2:53
9
Niene Stolk
Zundert
2:58
2:58
J7, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thom Pelkmans
Sprint
3:57
3:57
2
Louis Michielsen
Minderhout
4:16
4:16
3
Stef de Kroes
Zundert
4:23
4:23
4
Juma Gboke
Zundert
4:30
4:30
5
Jurre van Dongen
Zundert
4:36
4:31
6
Melle Snepvangers
Zundert
4:37
4:37
7
Thomas Verheijen
Etten-Leur
4:39
4:39
8
Dirk van Baal
Zundert
4:44
4:44
9
Siem Hereijgers
Zundert
4:47
4:47
10
Axel Kuijstermans
Zundert
4:48
4:48
11
Boris Gabriel
Zundert
4:49
4:49
12
Huub Bastiaensen
DJA
4:50
4:48
13
Max Gommers
Zundert
4:56
4:56
14
Sem van Laerhoven
Zundert
4:56
4:56
15
Mees Keetels
Etten-Leur
5:00
4:58
16
Jasper Sponselee
Zundert
5:08
5:08
17
Storm Mutsters
Zundert
5:14
5:14
18
Matz Hanegraaf
Zundert
5:16
5:16
19
Jarno Boomaerts
Sprundel
5:30
5:28
20
Wessel v/d Broek
Zundert
6:00
6:00
21
David de Jager
Etten-Leur
6:03
6:01
22
Kes van Overveld
Zundert
8:45
8:45
M7, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lizzy van der Borst
Zundert
4:31
4:31
2
Lynn de Ronde
Dorst
4:46
4:46
3
Maud Koelman
Zundert
4:46
4:46
4
Fien Zopfi
DJA
4:51
4:49
5
Lieke Spek
DJA
5:01
4:59
6
Nikki Tax
Zundert
5:15
5:15
7
Kyara Akkermans
Zundert
5:44
5:44
8
Anne Lambregts
Zundert
5:54
5:54
9
Liv Hense
Zundert
6:23
6:23
J8, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelle Van Laer
Arendonk AC
4:01
4:01
2
Mees Vermeulen
Zundert
4:09
4:09
3
Teun Verpalen
DJA
4:09
4:09
4
Jurre Herijgers
DJA
4:10
4:10
5
Seppe Van Laer
Arendonk AC
4:13
4:13
6
Raff Jongenelen
Zundert
4:16
4:16
7
Jorg Christianen
Zundert
4:19
4:19
8
Joep Tax
Zundert
4:32
4:32
9
Raf Hensen
Zundert
4:53
4:53
10
Jip Martens
Zundert
4:54
4:54
11
Wes Hensen
Zundert
4:56
4:56
12
Milan de Jong
Zundert
5:05
5:05
13
Keanu Daemen
Zundert
5:18
5:18
14
Lucas Koelman
Zundert
5:27
5:27
15
Jens Zagers
Zundert
5:49
5:49
16
Vince Bas
Zundert
6:29
6:29
17
Tijs Bastiaansen
Zundert
7:03
7:03
18
Juul Heutmekers
Zundert
7:23
7:23
19
Renzo Coremans
Zundert
7:26
7:26
20
Jaro Domen
Zundert
9:07
9:07
M8, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yfke Frijters
Zundert
4:22
4:22
2
Elke van Opstal
DJA
4:25
4:25
3
Julia de Ronde
Dorst
4:32
4:32
4
Romy v.d. Nouweland
Zundert
4:47
4:47
5
Britt Maas
Zundert
4:53
4:53
6
Annelot Aarts
Zundert
4:57
4:56
7
Amy Pals
Zundert
5:00
4:59
8
Babs van Lieshout
Zundert
5:29
5:29
J9-10, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Timo Vriends
Achtmaal
4:05
4:05
2
Armin van Eekelen
Zundert
4:07
4:07
3
Bart Huijbregts
Wernhout
4:07
4:05
4
Ot van Tilburg
Zundert
4:10
4:10
5
Senna de Beer
Zundert
4:11
4:11
6
Bas Verheijen
Etten-Leur
4:12
4:12
7
Jorg Jacobs
Zundert
4:13
4:12
8
Tijn Sprenkels
Zundert
4:16
4:14
9
Tycho Vriends
Zundert
4:16
4:16
10
Karsten Herijgers
DJA
4:19
4:17
11
Cas Keetes
Etten-Leur
4:22
4:22
12
Tys Mensen
Zundert
4:22
4:20
13
Sebas van den Bogaert
Zundert
4:23
4:21
14
Chiel Elst
Zundert
4:28
4:28
15
Tygo Jongenelen
Zundert
4:31
4:31
16
Mats van Aert
Zundert
4:34
4:33
17
Nathan de Groot
DJA
4:36
4:34
18
Daan Spek
Breda
4:38
4:38
19
Milan van den Broek
Zundert
4:38
4:38
20
Mart Hereijgers
Zundert
4:40
4:38
21
Joeri Kuijstermans
Zundert
4:42
4:42
22
Erben Domen
Zundert
4:44
4:43
23
Daan Gommers
Zundert
4:46
4:44
24
Cor Maas
Zundert
4:48
4:47
25
Jari Gommers
Zundert
4:48
4:46
26
Lucas de Jager
Etten-Leur
4:49
4:49
27
Regis Daems
Zundert
4:58
4:56
28
Sjoerd Sponselee
Zundert
4:59
4:57
29
Hugo Sprenkels
Zundert
5:07
5:07
30
Mart Rommers
Zundert
5:08
5:08
31
Luit van Helvoirt
Zundert
5:10
5:07
32
Jayden Nouws
Zundert
5:10
5:10
33
Morris van Caam
Zundert
5:12
5:10
34
Thijmen Vermeijden
Vlissingen
5:16
5:14
35
Cillian l'Abée
Vlissingen
5:19
5:17
36
Mees Arnouts
Zundert
5:20
5:18
37
Lucas Boomaerts
Sprundel
5:21
5:21
38
Fedde van Ostaayen
Zundert
5:23
5:22
39
Filip Lahola
Amstelveen
5:26
5:26
40
Steven Coremans
Zundert
5:26
5:24
41
Florian Raats
Zundert
5:27
5:25
42
Ot Wildhagen
Zundert
5:56
5:54
43
Nicola Petrovic
Zundert
6:15
6:15
44
Milan Braspenning
Zundert
6:19
6:17
45
Sjoerd Oostvogels
Zundert
6:20
6:19
46
Mikey Chelariu
Zundert
6:51
6:51
M9-10, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pleun Vermeeren
DJA
3:58
3:58
2
Lieke Noorden
Zundert
4:11
4:09
3
Yara Prinsen
Achilles
4:12
4:12
4
Lotte van Dessel
DJA
4:18
4:18
5
Floor van Dongen
DJA
4:26
4:26
6
Rune Bevers
Loenhout
4:28
4:27
7
Lieke Leenaerts
Zundert
4:30
4:30
8
Floor Koelman
Zundert
4:33
4:33
9
Anoushka Voeten
Zundert
4:34
4:34
10
Isa Vissers
ACHTMAAL
4:36
4:34
11
Julie Bastiaensen
Zundert
4:37
4:35
12
Anne Havermans
Zundert
5:09
5:07
13
Floor de Kruiff
Zundert
5:41
5:38
14
Jessie Antens
Zundert
5:41
5:38
15
Inthe van Overveld
Zundert
5:42
5:41
16
Floortje Pals
Zundert
5:46
5:46
17
Emely Perez Cepeda
Zundert
6:45
6:44
18
Nynke Akkermans
Zundert
6:57
6:55
J1112, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Pelkmans
Sprint
3:39
3:39
2
Bram van Dongen
DJA
3:49
3:49
3
Nassim Farhouni
Zundert
3:53
3:53
4
Tobias van Wijk
Zundert
4:16
4:16
5
Twan Havermans
Zundert
4:19
4:19
6
Julian Aerts
DJA
4:21
4:21
7
Damian Schrauwen
Zundert
5:09
5:09
8
Damian Schoenmaker
Zundert
5:12
5:12
9
Rens Maas
Zundert
5:14
5:14
M1112, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Minke Snepvangers
Zundert
4:24
4:24
2
Lore Aernouts
Achtmaal
4:29
4:29
3
Joni Braspenning
DJA
4:41
4:41
MTRIM, 2.5 KILOMETER P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan van Dessel
DJA
8:56
8:55
2
Jens de Bruyn
Wuustwezel
9:24
9:22
3
Daan Vermeeren
DJA
9:54
9:52
VTRIM, 2.5 KILOMETER P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa mertens
DJA
9:53
9:52
2
Anouk Boomaerts
DJA
9:54
9:54
3
Yasmine de Bruyn
Wuustwezel
10:56
10:54
4
Evi Noorland
DJA
11:47
11:45
5
Marian Schrauwen
Wernhout
18:23
18:15
MTRIM, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans van den Heuvel
WUUSTWEZEL
17:25
17:24
2
Bert Van Looveren
Wuustwezel
18:09
18:07
3
Koen Aerts
Wuustwezel
18:44
18:40
4
Twan Zopfi
DJA
18:49
18:39
5
Vincent Eken
Etten-Leur
19:33
19:30
6
Rien van Vossen
Olympia Halsteren
20:46
20:44
7
Stephan Kapitein
Prinsenbeek
21:55
21:54
8
Pascal van Zon
Achtmaal
22:21
22:19
9
Rabin Mohunlol
ETTEN-LEUR
23:04
23:02
10
Johan Monden
Etten-Leur
23:16
23:12
11
Peter Simons
Olympia Halsteren
23:21
23:21
12
Tomas Lahola
Amstelveen
23:21
23:16
13
Kees van de Sande
Achilles
23:22
23:20
14
Edwin Bavoloop
Breda
23:50
23:45
15
Peter Helmonds
Sprint
24:02
24:00
16
Robert Bavoloop
Rijsbergen
24:30
24:24
17
Jos Willemsen
Zundert
24:48
24:43
18
Gunther Marynissen
Zundert
25:25
25:17
19
Edwin Kapitein
Breda
25:31
25:26
20
Alex Bavoloop
Rijsbergen
25:46
25:41
21
Wim Bavoloop
Roosendaal
25:58
25:51
22
Ramon Dam
Roosendaal
26:09
25:59
23
Anton Coertjens
Prinsenbeek
26:10
26:08
24
Richard Hendriks
Raamsdonksveer
26:19
26:11
25
Rene Bavoloop
Rijsbergen
26:19
26:13
26
Mark vd Brink
Breda
26:38
26:31
27
Robbert Bavoloop
Rijsbergen
27:50
27:43
28
Michel l'Abee
Vlissingen
27:58
27:50
29
Mitch Kapitein
Prinsenbeek
28:52
28:44
30
Fred Rombouts
Breda
28:57
28:52
31
Roger Bavoloop
Rijsbergen
29:23
29:17
32
Mart van Dongen
Zundert
31:12
31:02
33
Charles Aernouts
Etten-Leur
31:33
31:24
34
Arian Bavoloop
Rijsbergen
31:49
31:43
35
Richard Konings
Roosendaal
32:22
32:13
36
Daan Havermans
Roosendaal
32:22
32:14
37
Louis de Koning
Rijsbergen
35:48
35:44
VTRIM, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corina van Koulil
Sprundel
22:24
22:24
2
Elvina van Koulil
Sprundel
22:33
22:32
3
Ancilla Antens
Wernhout
23:21
23:18
4
Roxanne Speekenbrink
Loopvereniging TOF
24:19
24:17
5
Linda ALEXANDRA
Rotterdam
24:38
24:37
6
Tessa de Jong
Wuustwezel
24:55
24:51
7
Tooske sprenkels
Loenhout
24:59
24:55
8
Lynn van Hassel
DJA
24:59
24:56
9
Evelyn Rombouts
Klein Zundert
25:03
25:00
10
Flore Meijer
Breda
25:15
25:09
11
Danielle van Steenhoven
Klein Zundert
27:04
27:00
12
Saskia Vanlaerhoven
Klein Zundert
27:05
27:01
13
Susan Elst
Zundert
27:32
27:26
14
Chantal van den wijngaart
Etten-Leur
28:00
27:53
15
Margo vd Broek
Etten-Leur
28:00
27:53
16
Kristel van Oorschot
Schijf
28:08
28:01
17
Demi Huijbregts
Sprundel
28:25
28:24
18
Angelika Jaczonska
Wernhout
28:26
28:18
19
Karien Musters
Breda
28:32
28:28
20
Ewelina Kukuczka
Oudenbosch
28:43
28:34
21
Sandra Zagers
Zundert
28:53
28:47
22
Monique Rombouts
Zundert
28:58
28:53
23
Lieke Sweep
Sprint
29:14
29:09
24
Mary van Oostveen
Rijsbergen
29:16
29:11
25
Nancy v/d Linden
Amersfoort
29:16
29:12
26
Elma vd Bemd
Rijsbergen
29:16
29:12
27
Ingrid Vissenberg
Rijsbergen
29:16
29:12
28
Femke van Eck
Rijsbergen
29:17
29:13
29
Lisette vd Made
Rijsbergen
29:17
29:13
30
Sandy den ouden
Rijsbergen
29:17
29:14
31
Janine Arts
Rijsbergen
29:17
29:13
32
Birgit Martens
Zundert
29:18
29:09
33
Sacha Schrauwen
Wernhout
29:21
29:18
34
Annelies Zopfi
Zundert
29:24
29:16
35
Eline Snoeren
Klein Zundert
29:24
29:16
36
Jolanda gommers
Wernhout
30:03
29:56
37
Ria Wamsteker
DJA
30:03
29:56
38
Rina Otto
Stampersgat
31:09
31:06
39
Nicole Bavoloop
Roosendaal
31:49
31:42
40
Yvonne de Blok
Klein Zundert
33:16
33:08
41
Anja Verdaasdonk
Zundert
33:16
33:08
42
Natasja Peters
Vlissingen
34:02
33:53
43
Dymphy Goossens
Wageningen
35:54
35:47
44
Gerty Vorsselmans
Zundert
37:15
37:09
MSEN, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Schoonebeek
Zaanland
14:55
14:55
2
Jorrit Cleij
Cifla
14:58
14:58
3
Vincent Bierinckx
AC Herentals
15:02
15:02
4
Arne Agten
VABCO Mol
15:14
15:14
5
Nick van der Poel
Ilion
15:16
15:16
6
Abdelilah El Hammaz
Antwerp Brabo
15:30
15:30
7
Michael Beuwer
Eindhoven Atletiek
15:38
15:38
8
Hachem Migou
Antwerp Brabo
15:42
15:42
9
Yoram Polak
PAC
15:47
15:47
10
Tom Koetsenruijter
THOR
16:29
16:28
11
Sjors visser
THOR
16:43
16:43
12
Nick Jansen
Sprint
16:48
16:48
13
Rik Palings
THOR
16:54
16:54
14
Juul knoester
GVAC
17:06
17:06
15
Frido Verschoor
Rotterdam Atletiek
17:45
17:44
16
Nick Beyers
Essense AC
18:12
18:12
17
Rafiq el Morabit
THOR
19:45
19:44
18
Jelle van geel
THOR
19:59
19:58
19
Sam Schrauwen
DJA
21:25
21:23
M35, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
15:36
15:36
M40, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eltjo van Mechelen
THOR
15:54
15:54
2
Steven Van Dievoet
DJA
18:32
18:31
3
Jeroen Don
Sprint
19:04
19:03
4
Corné van Beek
Achilles
19:41
19:39
M45, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
15:57
15:57
M55, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adrie Van Bavel
Delta Sport
24:07
24:04
M60, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertus van Ginneken
De Langstraat
20:49
20:46
2
Dick Ringelberg
Achilles
22:58
22:56
3
Piet Admiraal
SINT LEENAARTS
23:14
23:12
M65, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ad van Hees
Breda
31:11
31:06
VSEN, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruth van der Meijden
Cifla
16:56
16:55
2
Jamie van Lieshout
Eindhoven Atletiek
17:30
17:30
3
Elke Wouters
Sprint
19:47
19:46
4
Lotte Bakx
THOR
20:53
20:51
5
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
22:30
22:29
6
Janneke Janssen
Sprint
23:30
23:29
7
Ellen Verdaasdonk
DJA
24:09
24:06
8
Anke Lauwen
DJA
24:13
24:11
V50, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cilia Mathijssen
DJA
26:45
26:42
MTRIM, 10 KILOMETER PR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Oscar Douenburg
Tilburg
37:55
37:55
2
Mark Hereijgers
Zundert
37:57
37:54
3
Pieter de Jongh
Zundert
42:23
42:21
4
Peter Kuijstermans
Zundert
42:36
42:33
5
Daniel Arnold
Breda
42:36
42:33
6
Johan Rombouts
Klein Zundert
42:51
42:48
7
Fred Raaymakers
Steenbergen Nb
43:33
43:31
8
Wout Bevers
Loenhout
44:01
43:57
9
Luc Bevers
Loenhout
44:02
43:57
10
Rini van Gils
DJA
44:15
44:13
11
Daniel Elst
Klein Zundert
44:39
44:32
12
Corné van Dorst
Etten-Leur
45:00
44:56
13
Paul Bastiaansen
Zundert
45:07
45:02
14
Mark Romme
Zundert
45:39
45:34
15
Marty van de Wouw
Zundert
46:04
46:00
16
Geert KEetels
Etten-Leur
46:11
46:06
17
Frank van Aert
DJA
46:28
46:25
18
Alain Peeters
Wernhout
47:12
47:06
19
Dennis Ruijzenaars
Zundert
47:12
47:06
20
Tom Vriends
Roosendaal
47:15
47:10
21
Rudy 't Hart
Essen
47:32
47:26
22
Piet van hooijdonk
Klein Zundert
47:47
47:44
23
Piet Danen
Oud Gastel
48:04
47:59
24
Edgar van Hassel
Zundert
48:06
47:59
25
Michael Leo
Eindhoven
48:54
48:51
26
Emile Dekkers
Zundert
49:31
49:25
27
Peter van Oostveen
Rijsbergen
49:56
49:52
28
Marcel Domen
Zundert
50:16
50:09
29
Dre de koning
Zundert
52:40
52:35
30
Roy Verdaesdonck
Klein Zundert
53:39
53:34
31
Adri van der Linden
Breda
54:01
53:53
32
Cees van Opstal
Wernhout
54:42
54:40
33
Anton Kuijpers
Klein Zundert
55:32
55:27
34
Patrice van den Buijs
LOGO
57:42
57:36
35
Boudewijn Goossens
's-Hertogenbosch
58:11
58:05
36
Erwin Rijnen
Breda
58:55
58:47
37
Pieter Brakenhoff
Eindhoven
58:59
58:52
VTRIM, 10 KILOMETER PR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith Gabriel
Klein Zundert
46:13
46:11
2
Caroline Vromans
Dorst
48:46
48:43
3
Anita van Dorst
Etten-Leur
49:52
49:49
4
Sophie van den Broek
Klein Zundert
53:36
53:32
5
Judith Evers
Roosendaal
54:19
54:12
6
Margot Aarden
Rijsbergen
54:46
54:43
7
Nicole Vriends
Zundert
55:41
55:36
8
Heleen Brakenhoff
Swift
55:52
55:45
9
Suzanne van Loon
Bavel
58:49
58:43
MSEN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ward Van Der Kelen
Eendr. Aalst
30:43
30:43
2
Laurent Bierinckx
Herenthout
31:01
31:01
3
Ben Vriends
Eindhoven Atletiek
31:27
31:27
4
Ben Souwen
Eindhoven Atletiek
32:07
32:07
5
Misgina Tesfay
Eindhoven Atletiek
32:09
32:09
6
Maarten van Zetten
Ilion
32:10
32:10
7
Ricardo Sint Nicolaas
Flakkee
33:04
33:04
8
Arne Jacobs
Asterix
33:06
33:06
9
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
33:31
33:31
10
Yirco van Herck
Arendonk
33:38
33:38
11
Melvin Franken
DJA
33:54
33:54
12
Pieter Van Dyck
AC Herentals
34:11
34:11
13
Carliho Suijkerbuijk
THOR
34:16
34:16
14
Martijn Nooren
DJA
39:48
39:48
15
Pieter 'T hart
Essense AC
40:05
40:03
M35, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Colin Bekers
Tilburg Road Runners
30:56
30:56
2
Patrick Stitzinger
Maasrunners
32:04
32:04
3
Steven Vermeiren
Looise AV
32:56
32:56
4
Pieter Hendrickx
Retie
37:30
37:30
5
Steven van Bunningen
Breda
37:35
37:33
6
Jurgen Danen
Oud Gastel
40:56
40:53
7
Toon van Agtmael
Essen
46:00
45:54
M40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ton de Ridder
Essen
47:32
47:26
M45, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huub Maas
THOR
32:12
32:12
2
Edwin de Neijs
Tilburg Road Runners
34:40
34:38
3
Filip Lijnen
Eindhoven Atletiek
36:30
36:28
4
Berry Simonse
AV '56
39:49
39:47
5
David Bömer
DJA
41:20
41:18
M60, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Verstralen
Sprint
45:16
45:13
VSEN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne van Helmond
Sprint
41:17
41:16
2
Carola van Assem
Rotterdam
42:36
42:34
V40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paddy Herijgers
DJA
38:29
38:28
V45, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paola van Gilst
AV '56
41:48
41:46
V50, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Els van Hooydonck
Essen
40:10
40:08
2
Maria Vranckx
Herenthout
40:14
40:13
V55, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Nouws
DJA
48:49
48:45
www.uitslagen.nl
04-06-2018 15:00