Uitslagenlijst FBK Dubbele Mijl

Hengelo (O) - Donderdag 31 mei 2018

MSEN, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Murray
In Het Veld Schoonmaak RTT
9:05
9:04
2
Nick Marsman
Run Enschede
9:38
9:38
3
Niels te Pas
LAAC Twente
9:43
9:42
4
Daan Jacobs
UT/Saxion Runningteam
9:53
9:51
5
Tim Jacobs
UT/Saxion Runningteam
9:55
9:54
6
Pierre-Emmanuel Alexandre
Heidelberg
9:57
9:56
7
Wouter Doesburg
10:13
10:12
8
Boy Foks
Run Enschede
10:21
10:21
9
Jan-Roelf Heersema
Run Enschede
10:23
10:22
10
Koen Wiggers
In Het Veld Schoonmaak RTT
10:23
10:23
11
Jan Scholten
Saasveld
10:24
10:24
12
Martijn Onk
In Het Veld Schoonmaak RTT
10:25
10:23
13
Sven van Munster
TION
10:29
10:29
14
Wout van den Boom
LAAC Twente
10:34
10:34
15
Izak Hanse
UT/Saxion Runningteam
10:36
10:34
16
Freek Bielevelt
UT/Saxion Runningteam
10:41
10:40
17
Mike Rolink
Enschede
10:50
10:47
18
Rob Kunst
10:51
10:51
19
Nico Klein Poelhuis
In Het Veld Schoonmaak RTT
10:59
10:57
20
Ruud Bkluikman
Borne
11:03
11:01
21
Bert Wessels
LAAC Twente
11:05
11:02
22
Kevin Voss
Marathon Pim Mulier
11:12
11:09
23
Ronald Nooteboom
11:14
11:13
24
Remon van der Aa
11:22
11:20
25
René Bos
LAAC Twente
11:24
11:21
26
Hein Oude Hesselink
Azelo
11:39
11:36
27
Bob Kendle
The Bootcamp Factory
11:45
11:42
28
Martijn Geelen
Enschede
11:48
11:44
29
Erik Teunissen
11:49
11:48
30
Mark Wolters
Hengelo Ov
11:50
11:43
31
Sander ter Harmsel
LKSVDD architecten BV
11:53
11:46
32
Leo Stam
LKSVDD architecten BV
11:54
11:47
33
Jeroen Laarveld
Eijsink
11:55
11:51
34
Ron Spengen
The Bootcamp Factory
11:55
11:53
35
Daniel Vernon
UK
11:57
11:52
36
Mart Uit het Broek
Iphitos
11:57
11:52
37
Sander Roesink
Hengelo Ov
11:58
11:56
38
Camiel Wissink
Thales team Mulder United
12:01
11:54
39
Gerard Korenromp
12:07
11:59
40
Stefan Boshove
The Bootcamp Factory
12:12
12:09
41
Coen Hartendorp
Gemeente Hengelo
12:13
12:09
42
Wouter Scholten
Borne
12:16
12:11
43
Bart-Jan van Duren
FBK Super Power team
12:18
12:12
44
Robin van de Vondervoort
Stork Thermeq B.V.
12:20
12:16
45
Jasper Rekers
Grolsch
12:26
12:22
46
Stefan Sandker
Marathon Pim Mulier
12:40
12:32
47
Jorn Waanders
Borne
12:41
12:35
48
Rick Nijmeijer
Stork Thermeq B.V.
12:42
12:37
49
Gijs Adams
ROC van Twente
12:44
12:39
50
Matthijs Meihuizen
Kronos
12:57
12:49
51
Rolf Schootman
van Wijnen Team 1
13:01
12:57
52
Lennart Mensonides
Damsté advocaten - notarissen
13:03
12:39
53
Daan Velthuis
Enschede
13:03
12:57
54
Joost van Dijk
Hengelo Ov
13:04
12:55
55
Loy Löwik
Grolsch
13:10
13:06
56
Wouter Engelbertink
Enschede
13:14
12:42
57
Perig Dissaux
Thales team French runners
13:17
13:07
58
Danny Leferink op Reinink
Marathon Pim Mulier
13:19
13:16
59
Laurens Laarhuis
13:20
13:14
60
Sjoerd van Ommen
Delden
13:20
13:13
61
Kenny van der Hoeven
Damsté advocaten - notarissen
13:21
12:58
62
Maarten Jansen
LAAC Twente
13:23
13:13
63
Edo ten Thije
Eijsink
13:32
13:07
64
Stefan Loman
Haaksbergen
13:35
13:30
65
Daan Hobbelink
The Bootcamp Factory
13:37
13:33
66
Bart klein Gebbink
13:39
13:35
67
Tom Latour
Hengelo Ov
13:40
13:30
68
Ron Lubbers
Hengelo Ov
13:42
13:17
69
Niels Lammers
ROC van Twente
13:47
13:41
70
John Sikken
De Sperwers
13:47
13:17
71
Joris Opbroek
13:51
13:41
72
Willem Hulshof
Borne
13:54
13:48
73
Mathijs van Stein Callenf
The Bootcamp Factory
14:00
13:27
74
Idzard Hoekstra
Thales team sensor management
14:00
13:31
75
Martijn Scholte Lubberink
Eijsink
14:05
14:00
76
Arjon Tieman
Damsté advocaten - notarissen
14:08
13:43
77
Thijs Rozendom
Reginox BV
14:10
13:51
78
Jurgen Eijsink
Eijsink
14:11
14:05
79
Mathijs Nijkamp
Reginox BV
14:12
13:54
80
Wilco Nijkam
Reginox BV
14:24
14:05
81
Mark Boulogne
Thales team Zeemijlers
14:24
14:12
82
Thijmen de Groot
Hengelo
14:25
13:53
83
Matthijs Luttikholt
ROC van Twente
14:25
14:19
84
Simon Kosse
14:31
14:10
85
Lean Courant
judoschool haagsma
14:36
14:01
86
A Wigger
Gildebor
14:37
13:44
87
Jonne Reesink
Enschede
14:44
14:15
88
Arie de Wilde
14:46
14:37
89
Vince Breed
Hengelo Ov
14:46
13:56
90
Wout Exterkate
14:47
14:03
91
Bart Bramer
Stork Thermeq B.V.
14:48
14:31
92
Pepijn de Cloe
judoschool haagsma
14:49
14:11
93
Pradeep Gremmer
NonStop Running team 2
14:52
14:31
94
Daniel de Jong
TION
14:53
14:22
95
Rik Schutte
Thales team Worst Pace Scenario
15:00
14:51
96
Colin Seijdel
Hengelo Ov
15:01
14:44
97
Bo Kleinhesselink
15:01
14:39
98
Bjorn Hietbrink
Mazars
15:01
14:41
99
Joris Quik
The Bootcamp Factory
15:09
15:06
100
Paul Llitjos
Thales team French runners
15:14
14:46
101
Niek Nijenhuis
15:16
14:58
102
Erwin Oude Vrielink
Borne
15:19
14:52
103
Wesley Veldkamp
Enschede
15:23
15:03
104
Diede Bult
van Wijnen Team 2
15:28
15:17
105
Jan Heemskerk
Delden
15:31
14:47
106
Peter van der Wal
Enschede
15:33
14:28
107
Benoit Madec
Thales team French runners
15:41
15:12
108
Peter Kosse
15:43
15:21
109
Harm Feenstra
Deventer
15:45
15:29
110
Mark Streur
Thales team sensor management
15:45
15:05
111
Kevin Veldkamp
Enschede
15:48
15:28
112
Martijn van Lith
LKSVDD architecten BV
15:54
15:41
113
Kees Balt
Borne
15:55
15:43
114
Martijn Wilderink
15:55
15:31
115
Jeroen Leonards
15:58
15:27
116
Frank Peters
Gemeente Hengelo
16:02
15:37
117
Steven Erkel
Damsté advocaten - notarissen
16:04
15:38
118
Wieger Hasselerharm
Hengelo
16:05
15:32
119
Mathijs Beernink
Overdinkel
16:10
14:55
120
Martijn Wieberdink
LAAC Twente
16:11
15:36
121
Rienk Kooiker
Borne
16:12
15:44
122
Thom Lucassen
Mazars
16:12
15:51
123
Martin Platenkamp
Morskieft Ontwerpers
16:12
15:55
124
Hugo Koetsveld
Gemeente Hengelo
16:16
15:50
125
Niels Wensink
van Wijnen Team 1
16:23
15:36
126
Joris Harink
KPMG
16:25
15:12
127
Maxence Petitpierre
Thales team French runners
16:26
15:57
128
Jens van de Wetering
Thales team Met mayo
16:26
16:07
129
Bas de Rijk
Damsté advocaten - notarissen
16:30
16:06
130
Joeri Geerdink
Hengelo Ov
16:35
16:04
131
Bart Kolthof
Morskieft Ontwerpers
16:40
16:23
132
Ruben Bruggink
16:41
16:31
133
Dennis Bril
Morskieft Ontwerpers
16:49
16:31
134
Riccardo Sirchia
Thales team Worst Pace Scenario
16:49
16:04
135
Luke Nijhuis
Hengelo
16:51
16:03
136
Anand Nateshan
Enschede
16:53
15:42
137
Niels Elferink
KPMG
16:58
15:45
138
Hidde Eertman
17:00
15:43
139
Luuk Sonneveld
Thales team Miauw
17:00
15:42
140
Jasper Voortman
Stork Thermeq B.V.
17:09
16:41
141
Daan Nijkamp
Thales teamMeijers
17:14
17:01
142
Robbert Olthof
Hengelo Ov
17:17
16:29
143
Dimar Detert Oude Weme
Stork Thermeq B.V.
17:26
16:58
144
Niels Arts
Thales team sensor management
17:32
17:05
145
Thomas Grundel
Mazars
17:38
17:17
146
Erik Meyer
Enschede
17:51
16:33
147
Geert Hoeflaak
Stork Thermeq B.V.
17:51
17:00
148
Maarten Lucassen
17:52
16:33
149
Kolijn Nijhuis
17:53
16:33
150
Frank Kamphuis
Beerninkhoveniers
18:14
16:59
151
Ravan Suleiman
LKSVDD architecten BV
18:19
18:06
152
Mark Overweter
Beerninkhoveniers
18:47
17:31
153
Casper Overweter
Beerninkhoveniers
18:48
17:33
154
Alex Punte
Beerninkhoveniers
18:55
17:39
155
Bart Benjamins
Borne
19:09
18:41
156
Niek Dijkhuis
19:12
18:56
157
Jeroen van Geldrop
Hengelo Ov
19:26
18:13
158
Arnold Stoffers
LAAC Twente
19:26
18:14
159
Rik Hemmes
Hengelo Ov
19:27
18:08
160
Ferdi Nijhof
Hengelo Ov
19:34
18:23
161
Rienko Hidding
Enschede
19:43
19:25
162
Niels van Leuteren
Hengelo Ov
20:11
19:26
163
Bastien Romanet
Thales team French runners
21:12
19:52
164
Adil Tariki
Damsté advocaten - notarissen
21:50
21:24
165
Abdulkadir Tolun
LKSVDD architecten BV
22:29
22:20
166
Dirco Plomp
Gemeente Hengelo
22:56
22:07
M40, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arnold Klieverik
NonStop Running Team 1
10:09
10:08
2
Sam Landman
Run Enschede
10:29
10:29
3
Eric Borg
NonStop Running Team 1
11:14
11:12
4
Stokvis
Marathon Pim Mulier
11:16
11:14
5
Marcel Klamer
In Het Veld Schoonmaak RTT
11:19
11:17
6
Tom Hoefnagels
Marathon Pim Mulier
11:23
11:21
7
Johan Almekinders
11:31
11:29
8
Michel van der Heide
NonStop Running Team 1
11:42
11:39
9
Gerald Van der Aa
Hengelo Ov
11:46
11:44
10
Harold Fraterman
Losser
11:57
11:53
11
Rob Baars
LAAC Twente
11:59
11:56
12
Martin Steenbeeke
LAAC Twente
12:07
12:04
13
Marc Raanhuis
Mazars
12:15
12:07
14
Hans Dat
LAAC Twente
12:19
12:17
15
Henk Helder
Marathon Pim Mulier
12:20
12:16
16
Daniele Arseni
Enschede
12:28
12:24
17
John van Norden
12:35
12:27
18
Rutger Tuller
Marathon Pim Mulier
12:38
12:35
19
Erik Jansen eupe
Rijssen
12:47
12:45
20
Robert Aalbers
Hengelo
12:55
12:51
21
Pascal Fisscher
Hengelo Ov
12:58
12:55
22
Martijn ter Hofte
Hengelo Ov
12:58
12:51
23
Herbert Halfman
Almelo
13:06
13:02
24
Paul Poorthuis
LAAC Twente
13:07
13:03
25
Dennis Dwars
Hengelo Ov
13:13
13:05
26
Ben Van Ommen
Delden
13:15
13:09
27
Jos Alberink
Thales GCC-beautyteam
13:16
12:57
28
Jetse Eringa
Damsté advocaten - notarissen
13:17
12:53
29
H.J. Hoekstra
TION
13:23
13:17
30
Mark Horsthuis
Thales team sensor management
13:31
13:27
31
Joost Meijers
Thales teamMeijers
13:39
13:37
32
Gerard de Nooij
13:44
13:33
33
Marco Bos
Thales team OPAN
13:46
13:33
34
Erwin Bloemenkamp
Borne
13:46
13:34
35
Gerard Reesink
Enschede
13:47
13:32
36
Laurens koopman
Borne
14:05
13:52
37
Jaap Brugge
SWB
14:07
13:59
38
Joost Kiewik
Hengelo Ov
14:08
13:56
39
Raymond van Stein Callenfels
Hengelo Ov
14:09
14:03
40
Richard Nijhuis
Hengelo
14:11
13:56
41
Erik Dommerholt
Thales team Worst Pace Scenario
14:15
14:06
42
Eddy van Horssen
van Wijnen Team 1
14:16
14:05
43
Anton ter Elst
Hengelo Ov
14:22
14:18
44
Bas van der Schaaf
Thales team Zeemijlers
14:24
14:14
45
Leo Belshof
Gemeente Hengelo
14:28
14:18
46
Michel Nijland
Stork Thermeq B.V.
14:35
14:20
47
Winand Kok
Oldenzaal
14:39
14:12
48
Theo Wegdam
Eijsink
14:41
14:14
49
Dennis Tolhuis
Hengelo
14:45
14:08
50
Herman Groeneveld
Gemeente Hengelo
14:46
14:23
51
Robert Brunink
Damsté advocaten - notarissen
14:47
14:23
52
Peter Groot-zevert
van Wijnen Team 1
14:47
14:38
53
Edwin Neef
LAAC Twente
14:51
14:35
54
Nico Langeslag
LAAC Twente
14:59
14:41
55
Rob Wolters
ActiveRunning
15:03
14:44
56
Jan Laarhuis
15:11
14:57
57
Matthieu Raeven
Hengelo
15:12
15:10
58
Marc Haagsma
judoschool haagsma
15:14
14:39
59
Jeroen Haafkes
Goor
15:18
15:07
60
Nardus ten Buuren
Eijsink
15:19
14:51
61
Paul Meijers
Enschede
15:20
15:08
62
Wim Nijkamp
Reginox BV
15:28
15:13
63
Alfons Wegman
Thales team sensor management
15:30
15:07
64
Jeroen Stegeman
Morskieft Ontwerpers
15:30
15:13
65
René Hoffmeijer
15:33
15:31
66
Bert Ten Kleij
Enschede
15:37
15:17
67
Michael Glinka
15:45
15:10
68
Chris Hanschen
LKSVDD architecten BV
15:53
15:40
69
Henk Pril
16:01
15:43
70
Ton Boulogne
Thales team Zeemijlers
16:02
15:29
71
Martin Arens
16:04
15:52
72
Hugo Kok
LAAC Twente
16:14
15:56
73
Wilfried Hartgerink
Eijsink
16:14
15:46
74
Bauke Van Dijk
Hengelo Ov
16:15
15:41
75
Leo Heuvelink
Mazars
16:15
15:54
76
Edwin van Zon
Hengelo Ov
16:16
15:52
77
Gerrit Kluvers
Mazars
16:18
15:49
78
Raymond Leverink
Hengelo
16:19
15:47
79
René van der Kramer
Stork Thermeq B.V.
16:21
16:00
80
Erik Veltkamp
SWB
16:22
15:12
81
Tom ter Braak
SWB
16:22
15:12
82
Hans Schurer
16:24
15:54
83
Edwin Veldkamp
Nijverdal
16:26
16:06
84
Rene Eijsink
Eijsink
16:28
15:43
85
Wouter Zürcher
Damsté advocaten - notarissen
16:29
16:04
86
Mark Bouwmeester
Eibergen
16:30
15:24
87
ivo mittendorff
16:37
16:11
88
Frits Schook
Carintreggeland
16:38
16:24
89
Alex Huiskes
Thales team Met mayo
16:39
16:20
90
Ronny Uiterwijk
Thales team Met mayo
16:39
16:17
91
Willy Boenink
Thales team Zeemijlers
16:41
16:30
92
Tom van den Brink
Stork Thermeq B.V.
16:43
16:22
93
Jasper van der Graaff
16:49
16:04
94
Kenneth Hammink
Thales team Worst Pace Scenario
16:50
16:04
95
Erik van der Meer
van Wijnen Team 1
16:50
16:04
96
Arent Kappelhoff
LKSVDD architecten BV
16:53
16:39
97
Robbie van Mierlo
NonStop Running team 2
16:53
16:30
98
Paul Tiggeler
Gildebor
16:59
16:06
99
Paul van der Plas
SWB
16:59
16:18
100
Peter Spelt
van Wijnen Team 1
17:02
16:49
101
Barry Hondelink
Eijsink
17:05
16:28
102
Maarten van der Kramer
Stork Thermeq B.V.
17:07
16:44
103
Anne Bosma
Stork Thermeq B.V.
17:09
16:41
104
Dennis Boersma
17:09
16:53
105
Michel Dolstra
Meppel
17:11
17:03
106
Martin Beusekamp
Hengelo
17:12
16:42
107
Sander Janssen
Gemeente Hengelo
17:13
16:49
108
Theo Sanders
Thales GCC-beautyteam
17:16
16:53
109
Rob Hofman
RJP FF
17:20
16:53
110
Erik Averdijk
Damsté advocaten - notarissen
17:22
16:58
111
Tonnie Schuurman
van Wijnen Team 2
17:30
17:20
112
Ronnie Zengerink
Stork Thermeq B.V.
17:34
17:02
113
Andre Kolner
Eijsink
17:34
16:48
114
Robert-Jan Van Scherpenzeel
Enschede
17:39
17:01
115
Dominique Heuvels
17:40
16:53
116
Jaap Westerink
Enschede
17:43
16:16
117
Arjen Hoogervorst
Hengelo
17:51
17:13
118
Johnny Geerdink
Thales team sensor management
17:55
16:46
119
Harry Elferink
17:58
17:48
120
Rik Sanders
Borne
18:04
17:52
121
Mark Weghorst
Hengelo Ov
18:26
17:49
122
Robert in den Nieuwenkamp
18:42
18:06
123
Wijnand Tromp
Hengelo
18:53
17:25
124
Jan Nooteboom
19:01
18:20
125
Bert Davids
Marathon Pim Mulier
19:03
18:29
126
Henk Koopman
Hengelo
19:07
18:29
127
Jos Dijkhuis
19:12
18:56
128
Frank van Eldik
Gemeente Hengelo
19:23
18:13
129
Wim Prins
Hengelo Ov
19:25
18:16
130
Arjan Reink
Enschede
19:30
18:57
131
Vincent Gooiker
Hengelo
19:52
19:26
132
Frank Veltkamp
SWB
19:53
18:43
133
Martijn Schwertasek
Gildebor
19:54
19:02
134
Erik van Dooren
Mazars
19:59
19:30
135
Henk Zuidberg
20:04
19:23
136
Edwin Spoelman
ROC van Twente
20:17
19:06
137
Joeri Besnyoi
Hengelo Ov
20:30
19:40
138
Willem Sonneveld
Thales team Miauw
20:40
19:22
139
Harvey Pearson
Gildebor
20:40
19:28
140
Jeroen Budde
20:43
19:35
141
Jacob Bel
Thales team Bel
20:54
20:29
142
Fred Wolters
Hengelo Ov
20:57
20:00
143
Jan van den Bosch
Delden
21:03
20:03
144
Walter Wilms
Marathon Pim Mulier
21:24
20:52
145
Stephan Bergmans
Stork Thermeq B.V.
21:40
20:49
146
Hans van Veen
Hengelo
21:42
20:41
147
Wim van Zon
21:44
20:51
148
Bedros Altundag
Thales team Met mayo
22:14
21:01
149
Benny Meulenbroek
Hengelo Ov
22:32
21:54
150
Martien van de Wetering
Thales team Met mayo
22:36
22:07
151
Coen Kraaijenvanger
22:36
22:11
152
Wim Travaille
Hengelo Ov
22:40
21:56
153
Marcel de Koning
Borne
23:23
23:08
154
Erik Mulder
Thales team Mulder United
23:28
22:06
155
Jordi de Haan
Hengelo Ov
23:30
22:46
156
Bas Pierik
Hengelo Ov
23:38
22:55
157
Jan Jacobs
24:57
23:38
158
Walter Karamoy Faulhaber
Almere
25:27
24:23
VSEN, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisanne Meuleman
10:52
10:50
2
Lesley Smit
10:53
10:52
3
Rachel Klamer
In Het Veld Schoonmaak RTT
10:57
10:55
4
Ellen van der Kolk
In Het Veld Schoonmaak RTT
11:25
11:24
5
Lisanne Wiggers
In Het Veld Schoonmaak RTT
11:43
11:41
6
Lisa Bielevelt
Run Enschede
11:58
11:55
7
Sophie Crommelinck
LAAC Twente
12:04
12:02
8
Renee van Hoof
Thales team OPAN
12:06
12:03
9
Jorina Braamhaar
Run Enschede
12:08
12:05
10
Debby Hogeweg
12:28
12:20
11
Shanice Harmon
Enschede
13:06
12:58
12
Marlin Snuverink
Run Enschede
13:07
12:59
13
Sanna Maasilta
Finland
13:14
12:53
14
Norwien Bruinsma
Atletics Nijverdal
13:36
13:32
15
Chantal Goossen
The Bootcamp Factory
13:37
13:33
16
Linda Baltikk
LAAC Twente
13:46
13:40
17
Linda Slaat
ROC van Twente
13:48
13:43
18
Marijke van Duuren
FBK Super Power team
13:52
13:46
19
Yvonne van Haperen
FBK Super Power team
13:53
13:47
20
Manon Aarninkhof
Carintreggeland
13:53
13:41
21
Margot Damhof
The Bootcamp Factory
14:00
13:57
22
Joyce Mulder
Thales team Mulder United
14:57
14:21
23
Kimberley Forsyth
Hengelo Ov
15:02
14:36
24
Marijke Kenkhuis
FBK Super Power team
15:03
14:57
25
Elise Voss
Hengelo Ov
15:26
15:14
26
Susan Wouda
15:34
15:10
27
Lotte Oude Oude Lenferink
Hengelo Ov
15:34
15:18
28
Sophie Olde Scholtenhuis
Hengelo Ov
15:43
15:24
29
Rita van Tilbeurgh
Hengelo Ov
15:54
15:28
30
Emma Keulen
Damsté advocaten - notarissen
16:00
15:35
31
Milou Kempers
Morskieft Ontwerpers
16:04
15:47
32
Roxanne van der Laan
LAAC Twente
16:12
15:54
33
Tamara Hartkamp
Borne
16:20
15:53
34
Suzanne Meijer
Mazars
16:23
16:02
35
Kelly Adams
Borne
16:30
16:19
36
Maureen Poth
Haaksbergen
16:37
16:19
37
Henriëtte van Dorp
16:37
16:06
38
Anja Prinsen
The Bootcamp Factory
16:38
15:31
39
Dorien Kormelink
Hengevelde
16:39
16:09
40
Bente Kamp
Thales teamMeijers
16:41
16:28
41
Ellen Otter
Borne
16:46
16:35
42
Danique Hermann
Borne
16:52
16:12
43
Sefanja Baake - Orsel
Borne
17:02
16:35
44
Sandra Albers
Thales GCC-beautyteam
17:04
16:03
45
Lisa Oude Lenferink
Eijsink
17:05
15:53
46
Moniek Scholten
Saasveld
17:13
17:04
47
Yvonne Jansen
Borne
17:15
17:03
48
Roosmarijn Meijers
Thales teamMeijers
17:15
17:02
49
Janine Temberge-Elferink
17:16
17:07
50
Lisette Vaassen
Hengelo Ov
17:17
17:02
51
Jeanne Boenink
Thales team Zeemijlers
17:26
16:48
52
Dianne Leuveld
Hengelo Ov
17:27
17:09
53
Jorien Somhorst
Hengelo
17:31
16:34
54
Daniëlle Schepers
XL10
17:33
16:54
55
Verena van der Werf
Hengelo Ov
17:35
16:47
56
Ellen Gering
Eijsink
17:35
16:50
57
Carlijn Semmekrot
Eijsink
17:35
17:05
58
Imke Kiezenbrink
Eijsink
17:35
16:50
59
Nienke Dijkstra
Enschede
17:36
16:54
60
Lonneke Te Wierike
Hengelo Ov
17:36
16:54
61
Aniek Damhuis
Mazars
17:38
17:16
62
Laura Rozendom
Reginox BV
17:49
17:34
63
Iris van der Werf
Hengelo Ov
17:49
17:01
64
Loes Scholder
Hengelo
17:54
16:57
65
lionne Opbroek-Elferink
17:59
17:49
66
Marlolein Hidding
Carintreggeland
17:59
17:45
67
Rilana Prenger
Hengelo Ov
17:59
17:24
68
Willemijn Tenten
Hengelo Ov
18:05
17:25
69
Carien Stevens
The Bootcamp Factory
18:10
17:49
70
Daphne Grundel
Iphitos
18:15
17:54
71
Machteld Wolthoff
Hengelo Ov
18:25
17:45
72
Leonie Lettink
Hengelo Ov
18:28
18:11
73
Elia Breijo
18:30
17:59
74
Lilian De Jong
Hengelo Ov
18:37
17:54
75
Marlies Hemmer
Hengelo Ov
18:38
17:32
76
Kristel Bokhove
Hengelo Ov
18:38
17:58
77
Daniëlle Groener
18:40
18:30
78
Christien Mentink
18:40
18:30
79
Bernice Brunink
Hengelo Ov
18:42
17:25
80
Martine Somberg
The Bootcamp Factory
18:46
18:25
81
Ivonne Hulsink
Morskieft Ontwerpers
18:47
18:30
82
Annabelle Boom
Eijsink
18:48
17:34
83
Daphne van Hesteren
Hengelo Ov
18:52
17:35
84
Marieke Koenders
Livera
18:56
18:33
85
Frederieke Morssinkhof
The Bootcamp Factory
18:58
17:52
86
Nicole Wielens
Wijkracht
19:00
17:47
87
Nadeche Altena
Morskieft Ontwerpers
19:04
18:46
88
nathalie wildenberg
19:04
18:20
89
Serena Mariani
Enschede
19:07
18:30
90
Marlot Grashof
Borne
19:11
18:32
91
Eline Collet
19:12
18:56
92
Manon Nijenhuis
19:12
18:56
93
Nikki Holtkamp-van Herp
ROC van Twente
19:16
18:10
94
Loes Feenstra
Wijkracht
19:18
18:04
95
Saskia Grobbe
Gemeente Hengelo
19:21
18:31
96
Afke Teertstra
Hengelo Ov
19:25
18:17
97
Evelien Kranenburg
Hengelo Ov
19:25
18:20
98
Ilse ten Doeschate
Bentelo
19:26
18:15
99
Su Hwa Sei
Enschede
19:30
19:11
100
Inge Bonvanie
Borne
19:33
18:57
101
Loes Hemmes
Hengelo Ov
19:35
19:00
102
Kim van der Aa
ROC van Twente
19:38
18:30
103
Quirine Bohms
Hengelo Ov
19:38
18:57
104
Leslie Schuurman
van Wijnen Team 2
19:39
18:53
105
Tessa Vollenbroek
Livera
19:39
19:17
106
Maaike Zwiers
Hengelo Ov
19:44
19:05
107
Tessa Steensma
Amsterdam
19:45
18:30
108
Alieke Souilljee
Hengelo Ov
19:53
19:13
109
Mari Mateman
Wijkracht
19:53
18:39
110
Kirsten Wolthuis
The Bootcamp Factory
19:56
18:50
111
Nienke Grobbe
Hengelo Ov
19:56
19:16
112
Wies Ettema
Thales team Mulder United
20:04
18:42
113
Michelle Mens
Hengelo Ov
20:05
19:24
114
Lisette Wolters
Hengelo Ov
20:11
19:26
115
Jacqueline Everink
ROC van Twente
20:16
19:06
116
Lincy Mulder
Thales team Mulder United
20:32
19:11
117
Larissa Hoogeveen
Enschede
20:36
19:42
118
Hanneke Perik
Enschede
20:37
19:43
119
Julia Sonneveld
Thales team Miauw
20:38
19:21
120
Robin Menduapessy
Amsterdam
20:41
19:25
121
Sharon van Dijk
XL10
20:45
20:05
122
Rian Meijer
Enschede
20:51
20:12
123
Lisa Poolman
Enschede
20:51
20:12
124
Eline Jansink
Hengelo Ov
21:02
19:57
125
Fabiënne Mucuk
Amsterdam
21:04
19:48
126
Minke Oude Wolbers
Enter
21:14
20:03
127
Bianca Lancel
Hengelo Ov
21:15
19:56
128
Lieneke van Loenen
Enschede
21:21
20:04
129
Maaike Hek
The Bootcamp Factory
21:23
20:18
130
Linda Stellinga
van Wijnen Team 2
21:23
20:37
131
Lauro Wesselink
HENGELO
21:42
20:41
132
Steffie de Ruijter
KPMG
21:46
20:33
133
Sarah Medendorp
Wijkracht
21:56
20:42
134
Zina Geurtjens
Wijkracht
21:58
20:43
135
Jacobijn Brandenbarg
Borne
21:59
20:47
136
Annelot Weusthuis
Hengelo Ov
22:00
20:47
137
Anouk Teunissen
Wijkracht
22:00
20:46
138
Jorieke Kwekkeboom Smit
Borne
22:03
21:21
139
Hellen Slot
Enschede
22:13
21:28
140
Denice Coenraad
Hengelo Ov
22:15
21:57
141
Inez te Pas
Thales team Met mayo
22:16
21:42
142
Inge de Haan
SWB
22:21
21:12
143
Margreeth Bood
Hengelo Ov
22:26
21:40
144
Maud Meulenbroek
Hengelo Ov
22:31
21:53
145
Nicole Hofman
Zwolle
22:44
21:24
146
Laura Klijnsma
Enschede
22:46
21:30
147
Kim Brager
Almelo
22:53
21:36
148
Marijke Pluijgers
Gemeente Hengelo
22:59
22:10
149
Marjolein Klaver
Hengelo Ov
23:04
21:44
150
Anniek Huiskes
Hengelo Ov
23:07
21:48
151
Inge Morssink
Delden
23:36
22:21
152
Julia Meijer
Hengelo Ov
23:44
23:11
153
Kaylie Giesbert
Wijkracht
23:48
22:34
154
Maud Etman
Eijsink
23:54
22:40
155
Cherise Tahapary
SWB
24:01
22:53
156
Irene Griekspoor
Borne
24:02
23:48
157
Loes Jansen
Hengelo Ov
24:31
23:49
158
Christel Röttgers
Almelo
24:43
24:20
159
Michelle van Laar
Almelo
24:44
24:20
160
Shyrean Van Essen
Hengelo Ov
24:48
23:28
161
Nathalie Moolenbeek
Damsté advocaten - notarissen
26:15
25:50
162
Bianca Nijhuis
Borne
27:03
25:45
V40, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carolien Alberink
Thales GCC-beautyteam
12:21
12:16
2
Iris Ruinemans
Run Enschede
13:31
13:23
3
Anja Hofman
In Het Veld Schoonmaak RTT
13:48
13:43
4
Sandra Trouw
Marathon Pim Mulier
14:13
14:08
5
Karin Klamer
In Het Veld Schoonmaak RTT
15:22
14:56
6
Nathasja Zwier
15:49
15:41
7
Suzan van der Sloot
The Bootcamp Factory
15:55
15:35
8
Chris van Pareren
NonStop Running team 2
16:06
16:01
9
Petra Visser
TION
16:21
16:07
10
Daniëlle Koopman
Borne
16:36
16:23
11
Lianne Apeldoorn
Eijsink
16:38
16:07
12
Claudia van Daalen
Enschede
17:11
17:04
13
Marloes Welberg
Borne
17:15
17:04
14
Hermien Boulogne
Thales team Zeemijlers
17:16
16:42
15
Karin Grootenhaar
Loopgroep RUN&FUN Twente
17:18
16:58
16
Chantal Oude Oude lenferink
Hengelo Ov
17:20
17:04
17
Gera Weber
Hengelo
17:30
17:10
18
Rebecca De Jonge
Enschede
17:33
17:13
19
Joyce Olde Weghuis
Borne
17:33
17:21
20
Marijke Vloedbeld
Borne
17:34
17:23
21
Seydun Altundag
Thales team Met mayo
17:40
17:21
22
Nicole Timmerman
17:40
17:16
23
Inge Schraders
17:42
17:00
24
Therese Veldhuis
SWB
17:44
16:35
25
Kim Seyger
XL10
17:59
17:20
26
Inge Hofs
Thales team Met mayo
18:15
18:02
27
Irene Palomaria
NonStop Running team 2
18:21
17:59
28
Simone Damhof
Borne
18:21
18:09
29
Silvana Auteri
judoschool haagsma
18:25
17:49
30
Bettie De Vries
Hengelo Ov
18:28
18:12
31
Annette Welberg
Damsté advocaten - notarissen
18:35
18:12
32
Herma Diele
SISU
18:40
18:23
33
Lucky Korvenmaker
Hengelo
18:40
18:23
34
Ankie Klein Gebbink
Wijkracht
18:42
17:28
35
Sandra Heerink
Thales GCC-beautyteam
18:48
17:46
36
Ceciel Groothuis
XL10
18:49
18:11
37
Marielle Rouwenhorst
Eijsink
18:56
17:43
38
Monique Grobben
Eijsink
19:01
17:49
39
Chantal Veltkamp
SWB
19:09
17:59
40
Kim Veldhuis
SWB
19:10
18:00
41
Ilse Schaepers
XL10
19:21
18:41
42
Ragonda Pisano
judoschool haagsma
19:29
18:53
43
Leontine Uijthof
judoschool haagsma
19:29
18:53
44
Mirjam Orsel
Hengelo Ov
19:45
19:19
45
Ellen Groot-zevert
van Wijnen Team 2
19:49
19:12
46
Marieke ter Braak
SWB
19:53
18:43
47
Carolien Alberink
20:01
18:58
48
Marielle in den Nieuwenkamp- Pot
20:05
19:29
49
Irma Huiskes
Thales team Met mayo
20:06
19:46
50
Jacqueline Ooink
ROC van Twente
20:16
19:06
51
Bonnie Wolters
Hengelo Ov
20:17
19:26
52
Ria Posthumus
SWB
20:18
19:08
53
Janine Van Til
Hengelo Ov
20:22
19:38
54
Francis Lassche
20:27
19:17
55
Muriel Boelaarts
Thales team sensor management
20:28
19:18
56
Minie Nijhuis-Pierik
Loopgroep RUN&FUN Twente
20:28
20:08
57
Petra Oude weernink
Thales GCC-beautyteam
20:48
19:45
58
Yvonne Bax
Eijsink
20:48
19:35
59
Carmen Steghuis
Thales GCC-beautyteam
21:05
20:02
60
Myrna Capriles
Damsté advocaten - notarissen
21:13
20:48
61
Noël Damink
21:17
20:14
62
Janneke Lenferink
Hengelo Ov
21:18
19:59
63
Marian Everink
Wijkracht
21:18
20:04
64
Willy van Lochem
Thales GCC-beautyteam
21:19
20:16
65
Ilona Geerdink
21:19
20:16
66
Isabel Santos
21:27
20:48
67
Evelyn Walters
Enschede
21:47
21:06
68
Pauline Eijsink
Eijsink
21:47
20:34
69
Isandra Dunhof
Damsté advocaten - notarissen
21:49
21:24
70
Sylvia Gaetshof
Livera
21:50
21:28
71
Edith Wensink
Livera
21:50
21:28
72
Angela Swennenhuis
SWB
22:05
20:54
73
Nursan Altundag
Thales team Met mayo
22:14
21:01
74
Agnes Wiersma
Thales team Met mayo
22:21
21:46
75
Judith Kole
Thales team Met mayo
22:32
22:05
76
Yoke Bruinsma
Thales team Met mayo
22:32
22:06
77
Willy Weenk
Thales team Met mayo
22:36
22:09
78
Annemarie Hilgerink
SWB
22:37
21:26
79
Corina Davelaar
Hengelo Ov
22:53
21:41
80
Noël Boes
Hengelo Ov
22:54
21:43
81
José Walters
Hengelo Ov
22:55
22:14
82
Brenda Folbert
Gemeente Hengelo
22:59
22:09
83
Sigried Herscheit
Livera
23:09
22:47
84
Jolanda Schuurman
van Wijnen Team 2
23:28
22:42
85
Annet ten Hoopen
Gemeente Hengelo
23:29
22:40
86
Gonneke Kuipers
Wijkracht
23:51
22:36
87
Claudia Slot
Wijkracht
23:51
22:37
88
Diana Meijer
Hengelo Ov
23:56
23:22
89
Cindy de Jong
Wijkracht
24:00
22:46
90
Sabine Kouwenberg
Hengelo
24:09
23:03
91
Monique Welberg
AV Haaksbergen
24:53
23:38
92
Irma Kleinherenbrink
Hengelo Ov
25:27
24:18
93
Jessica Simmering
Borne
27:08
25:49
94
Laura Meenhuis
Hengelo Ov
27:11
25:53
JJUN, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Florian Kok
Oldenzaal
11:27
11:27
2
Luc Kappert
Daventria
11:27
11:27
3
Bram Klein Poelhuis
TION
11:41
11:37
4
Thijmen Trouw
Marathon Pim Mulier
12:00
11:57
5
Tymon Busscher
Thales team sensor management
12:30
12:26
6
Jasper Leverink
Marathon Pim Mulier
12:42
12:37
7
Stan Horsthuis
Thales team sensor management
13:03
13:00
8
Thore Maring
Hengelo Ov
13:18
13:13
9
Olivier de Wolff
Hengelo Ov
13:23
13:18
10
Jonas Trouw
Marathon Pim Mulier
13:36
13:31
11
Sjoerd Wegdam
DELDEN
13:36
13:08
12
Mart de Boer
DELDEN
13:40
13:11
13
Mika ten Doeschot
Marathon Pim Mulier
13:42
13:37
14
Siem van Olffen
BORNE
13:43
13:13
15
Thomas Huiskes
Marathon Pim Mulier
13:45
13:40
16
Joaquin Dunnewijk
Hengelo Ov
14:06
14:01
17
Leco Zeevalkink
BORNE
14:17
13:46
18
Vincent Hofman
RJP FF
14:26
14:12
19
Thomas Broos
judoschool haagsma
14:42
14:08
20
Dave Haagsma
judoschool haagsma
14:47
14:14
21
Stan Workel
DELDEN
14:52
14:21
22
Cas Hoentjen
DELDEN
14:52
14:22
23
Twan Cremer
judoschool haagsma
14:56
14:23
24
Merlijn Dewasme
DIEPENHEIM
14:57
14:27
25
David de Groote
HENGELO
14:57
14:27
26
Ruben ter Horst
DELDEN
14:58
14:27
27
Bob Ensink
DELDEN
14:59
14:28
28
Pim Exterkate
DELDEN
15:10
14:41
29
Bram Meijer
BORNE
15:19
14:50
30
Swen Bomers
AMBT DELDEN
15:21
14:50
31
Pepijn ten Donkelaar
BORNE
15:32
15:02
32
Wessel Pots
DELDEN
15:36
15:06
33
Xir Klein Breteler
HENGELO
15:36
15:06
34
Luuk Wennink
HENGELO
15:38
15:06
35
Finn Broekhuis
HENGELO
15:38
15:08
36
Bram van Dooren
Alstatte, DLD
15:39
15:18
37
Simon Deppenbroek
HENGELO
15:40
15:10
38
Sem Karperien
HENGELO
15:44
14:52
39
Nard van de Wetering
Thales team Met mayo
15:59
15:33
40
Lenn Oude Kamphuis
HENGELO
16:01
15:06
41
Jorn Brummelhaus
HENGELO
16:08
15:11
42
Thijs Hagen
Hengelo Ov
16:13
15:58
43
Luca Richardson
judoschool haagsma
16:13
15:40
44
Finn Grevinga
judoschool haagsma
16:13
15:36
45
Douwe Leushuis
judoschool haagsma
16:13
15:41
46
Jurre Markerink
Hengelo Ov
16:14
15:59
47
Kemen Auteri
judoschool haagsma
16:14
15:36
48
Lukas Ay
Hengelo Ov
16:15
16:00
49
Sem Vinkenvleugel
HENGELO
16:18
15:47
50
Erben Krakers
HENGELO
16:19
15:21
51
Mart Grobben
HENGELO
16:24
15:53
52
Niek Vincent
16:24
15:44
53
Guus Dönnicke
BORNE
16:25
15:55
54
Twan Kuipers
HENGELO
16:26
15:55
55
Teun Pongers
HENGELO
16:27
15:33
56
Ruben Vaarhorst
Hengelo Ov
16:30
16:15
57
Siebe Roorda
DIEPENHEIM
16:30
15:59
58
Pim Krabbe
HENGELO
16:30
15:59
59
Jort Zengerink
HENGELO
16:51
16:03
60
Daan Linderhof
HENGELO
17:01
16:14
61
Dimitri van Dalen
DELDEN
17:05
16:26
62
Steyn Ottenschot
BORNE
17:07
16:19
63
Rav Grevinga
judoschool haagsma
17:15
16:37
64
Eloy Warlich
HENGELO
17:18
16:26
65
Thijs Horsthuis
Thales team sensor management
17:18
17:14
66
Alex Bruggeman
BORNE
17:24
16:36
67
Bob Tijhuis
judoschool haagsma
17:28
16:51
68
Mike Budde
17:34
16:26
69
Mika Dijkhuis
HENGELO
17:47
17:17
70
Stan van Ooijen
DELDEN
17:47
17:17
71
Jelle Meijers
Thales teamMeijers
17:48
17:35
72
Renzo Boenink
Thales team Zeemijlers
17:53
17:36
73
Lars in den Nieuwenkamp
17:53
17:17
74
Luuk Filippo
Thales team Zeemijlers
17:58
17:42
75
Mart Geerdink
HENGELO
18:01
17:10
76
Sven Leushuis
judoschool haagsma
18:02
17:25
77
Nadal de Groen
Enschede
18:05
17:24
78
Joep Scholten
DELDEN
18:09
17:30
79
Otis Boswerger
HENGELO
18:13
17:12
80
Mark van Esch
BORNE
18:14
17:40
81
Ruben Duim
BORNE
18:15
17:41
82
Tom van der Aa
HENGELO
18:18
17:18
83
Brian ten Bokum
Hengelo Ov
18:19
18:04
84
Cas de Zwart
Hengelo Ov
18:20
18:05
85
Olivier Spieker
SAASVELD
18:21
17:50
86
Duco de Koning
BORNE
18:22
17:31
87
Bram Linders
Hengelo Ov
18:27
18:11
88
Wouter Booij
HENGELO
18:28
17:26
89
Ergim Ҫavuþoglu
BORNE
18:28
17:37
90
Youri Grondman
HENGELO
18:30
17:50
91
Jelle Brinkman
HENGELO
18:33
17:33
92
Fabian Hiemstra
HENGELO
18:33
17:32
93
Thijs Mol
HENGELO
18:35
17:46
94
Wessel Faber
HENGELO
18:35
17:35
95
Twan Mastwijk
BORNE
18:37
18:02
96
Kai Mentink
DIEPENHEIM
18:40
17:45
97
Luc Meulenkamp
AMBT DELDEN
18:40
17:46
98
Kerlin Hoekstra
HENGELO
18:40
17:47
99
Niels ten Dam
HENGELO
18:41
17:47
100
Teun Hoff
BENTELO
18:41
17:47
101
Jorn Koobs
HENGELO
18:41
17:47
102
Youri Krakers
HENGELO
18:41
17:48
103
Sem Bronswijk
BORNE
18:44
17:49
104
Randy brummelhuis
judoschool haagsma
18:50
18:13
105
Cas ten Broeke
Marathon Pim Mulier
18:54
18:03
106
Sebas Fisscher
Hengelo Ov
18:57
18:57
107
Luc Bosman
HENGELO
19:05
18:05
108
Tony Shamoun
HENGELO
19:05
18:07
109
Jasper Staatsen
AMBT DELDEN
19:19
18:25
110
Bart Vossebeld
HENGELO
19:21
18:28
111
Niek in den Nieuwenkamp
19:23
18:47
112
Kaj Markus
HENGELO
19:40
18:48
113
Caito Richardson
judoschool haagsma
19:41
19:04
114
Ties Dijkmans
DELDEN
19:44
18:39
115
Max Venhuis
HENGELO
19:44
18:39
116
Kelvin Vijn
HENGELO
19:46
18:50
117
Steyn Oldenhof
judoschool haagsma
19:46
19:09
118
Rick Deurloo
judoschool haagsma
19:47
19:10
119
Luc Blijleven
BORNE
19:47
18:54
120
Teun Huuskes
BORNE
19:49
18:58
121
Luka Isakovic
HENGELO
20:06
19:04
122
Youp Kamp
BORNE
20:07
19:08
123
Quinten Kamst
BORNE
20:08
19:08
124
Dennis Budde
20:20
19:11
125
Mads Kornegoor
Hengelo Ov
20:22
19:39
126
Cas Hoeks
judoschool haagsma
20:32
19:55
127
Mattéo Dethmers
HENGELO
20:44
19:48
128
Youri de Vries
HENGELO
20:50
20:01
129
Jochem Vlutters
Hengelo Ov
20:54
19:57
130
Owen Schilperoort
HENGELO
20:55
19:52
131
Luke Brink
HENGELO
21:04
20:01
132
Koen Boerkamp
HENGELO
21:05
19:46
133
Roberto Golia
HENGELO
21:06
19:47
134
Cas Beld
HENGELO
21:20
20:28
135
Thijs Boom
HENGELO
21:25
20:24
136
Mart Spenkelink
HENGELO
21:30
20:28
137
Job Hulsman
BORNE
21:34
20:40
138
Dylan Olthof
HENGELO
21:56
20:56
139
Max Driezes
HENGELO
21:59
20:58
140
Rob Gritter
HENGELO
22:19
21:18
141
Guus Dwars
HENGELO
22:22
21:20
142
Toine Meussen
HENGELO
22:24
21:24
143
Michael de Jong
DELDEN
22:32
21:27
144
Stijn Roorda
DELDEN
22:33
21:28
145
Pijke Tuiten
HENGELO
22:45
21:56
146
Teun Penterman
HENGELO
22:47
21:51
147
Alex Redderhof
HENGELO
23:10
22:14
148
Hajo de Koning
Borne
23:22
23:07
149
Kris in het Veld
HENGELO
23:28
22:27
150
Giovanni Olthof
HENGELO
23:32
22:32
151
Jorrit Bos
HENGELO
23:35
22:39
152
Daan Diekmeijer
HENGELO
23:39
22:42
153
Denzel Hogenkamp
HENGELO
23:39
22:43
154
Turan Bergman
HENGELO
23:55
23:08
155
Jonah Geurs
DELDEN
24:05
22:53
156
Berend Koerhuis
HENGELO
25:32
24:31
157
Mete Altintas
HENGELO
25:46
24:44
158
Thijmen Chiu
HENGELO
26:09
24:54
MJUN, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Wilms
Hengelo
13:48
13:42
2
Janne Nijhof
Hengelo
14:10
14:04
3
Liz Huistede
GOOR
15:40
14:53
4
Suzan Jansen
HENGELO
16:03
15:34
5
Renske Uijthof
judoschool haagsma
16:04
15:28
6
Anouk Koebrugge
HENGELO
16:05
15:18
7
Isolde Bom
BORNE
16:22
15:36
8
Indy Veltkamp
SWB
16:34
15:32
9
Jip ter Braak
HENGELO
16:35
15:33
10
Pien Veldhuis
HENGELO
16:35
16:03
11
Mylène Bakker
ENSCHEDE
16:35
15:34
12
Lena Nijhof
Hengelo
16:40
16:32
13
Meike Vincent
HENGELO
16:41
16:11
14
Julia Janssens
DELDEN
17:06
16:35
15
Francien Rosink
HENGELO
17:10
16:27
16
Jasmijn Olde Heuvelt
BORNE
17:10
16:28
17
Sylke Kuiphuis
HENGELO
17:19
16:37
18
Maud de Quillettes
HENGELO
17:39
16:56
19
Kaylee Taken
HENGELO
17:41
16:37
20
Lynn Stokkentreeff
DELDEN
17:47
17:13
21
Madelon Strikker
DELDEN
17:48
17:13
22
Femke Hanschen
LKSVDD architecten BV
17:50
17:36
23
Senne Kootstra
HENGELO
17:53
17:07
24
Senne Geerdink
Thales team sensor management
17:54
16:47
25
Marlein Nijhuis
HENGELO
18:01
16:56
26
Maura Evers
HENGELO
18:01
17:27
27
Jet Wolkotte
HENGELO
18:01
16:57
28
Lieke Tjepkema
Hengelo
18:01
17:51
29
Katie ter Horst
HENGELO
18:02
17:03
30
Senne Morrenhof
HENGELO
18:23
17:39
31
Julia Leferink
BENTELO
18:24
17:39
32
Kim Metternich
HENGELO
18:29
17:42
33
Annemijn Krooshof
GOOR
18:32
17:36
34
Géke Senger
HENGELO
18:35
17:36
35
Lynn Bruggink
BORNE
18:36
17:36
36
Merle Roesink
AMBT DELDEN
18:42
17:52
37
Lieke Hentschke
HENGELO
18:42
17:56
38
Rosalie Morssinkhof
HENGELO
18:44
17:57
39
Sanne Steghuis
Stork Thermeq B.V.
18:51
18:30
40
Lotte Schrijvers
Stork Thermeq B.V.
18:52
18:32
41
Karlijn Vincent
18:57
18:15
42
Puk de Groot
HENGELO
19:08
18:19
43
Marit van het Bolscher
HENGELO
19:08
18:19
44
Tess Hoogstra
HENGELO
19:10
18:36
45
Marin Boomkamp
HENGELO
19:13
18:14
46
Renske Lammersen
DELDEN
19:13
18:39
47
Laura Kommers
HENGELO
19:13
18:22
48
Robine Veenhoven
BORNE
19:22
18:23
49
Janneke Vehof
AMBT DELDEN
19:31
18:48
50
gabriella george
19:32
18:56
51
Mette Mensink
HENGELO
19:40
18:44
52
Jente van Raaij
Borne
19:41
19:26
53
Jinke Wegdam
HENGELO
19:41
18:51
54
lynn wildenberg
19:42
18:58
55
Bente Hoogenkamp
HENGELO
19:43
18:48
56
Esmée Alink
BORNE
19:43
18:40
57
Eelkje Kosters
DELDEN
19:45
18:46
58
Loes ten Thije ook genoemd Boonkkam
HAAKSBERGEN
19:46
18:43
59
Lisan Boelaarts
Thales team sensor management
19:50
18:42
60
Norah Fisscher
Hengelo Ov
19:51
19:21
61
Famke Gooiker
Hengelo
19:51
19:25
62
Tess Tempert
HENGELO
19:59
18:56
63
Laura Leferink
HENGELO
20:14
19:16
64
Marij Kikkert
BORNE
20:14
19:17
65
Luna Geerdink
Thales team sensor management
20:15
19:05
66
Eefke van de Griendt
HENGELO
20:17
19:27
67
Nina Glandrup
HENGELO
20:18
19:26
68
Iris Luttikhuis
BORNE
20:19
19:32
69
Puk Vrielink
DELDEN
20:24
19:36
70
Kim Aarnink
DELDEN
20:39
19:22
71
Maartje Wigger
HENGELO
20:39
19:22
72
Thirza Nijland
HENGELO
20:41
19:39
73
Fleur Asbreuk
HENGELO
20:41
19:39
74
Fenna Douwes
DELDEN
20:42
20:10
75
Li-yan Droste
HENGELO
20:47
19:51
76
Emma Wind
HENGELO
20:50
19:46
77
Iris Indah Willemsen
HENGELO
20:51
19:47
78
Angelique Bongers
HENGELO
20:51
20:00
79
Liyang Teunis
HENGELO
20:51
19:47
80
Eline Gerritsen
BORNE
20:53
19:49
81
Floor Nijmeijer
BORNE
20:59
20:14
82
Liset Munsterhuis
BORNE
20:59
20:15
83
Marijke Uwland
HENGELO
20:59
20:15
84
Amy Louise Achterberg
BORNE
21:01
20:10
85
Juliet Nijhuis
HENGELO
21:05
20:08
86
Benthe Nijmeijer
BORNE
21:06
20:09
87
Maud Arendshorst
HENGELO
21:12
20:24
88
Fenne Wesselkamp
HENGELO
21:16
20:28
89
Ellemijn Morsink
GOOR
21:17
20:29
90
Linde Knoef
BORNE
21:19
20:47
91
Merel Swijghuizen
HENGELO
21:20
20:47
92
Nova Willems
HENGELO
21:29
20:29
93
Tessa Wuijts
BORNE
21:36
20:38
94
Anouk ter Horst
HENGELO
21:43
20:56
95
Jade Hietbrink
HENGELO
21:43
20:57
96
Roos Verburg
DELDEN
21:54
20:46
97
Lente Ros
BENTELO
22:01
20:56
98
Rivka Lopes Cardozo
HENGELO
22:01
21:02
99
Kirsten Wakkerman
HENGELO
22:06
21:12
100
Lauren Natrop
HENGELO
22:13
21:18
101
Iris Koudijs
HENGELO
22:14
21:26
102
Jeike Vije
BORNE
22:23
21:17
103
Carine Olbertz
HENGELO
22:23
21:18
104
Marlon Pikkemaat
22:34
22:11
105
Amy ter Horst
HENGELO
22:36
21:32
106
Luna Blanke
AMBT DELDEN
22:36
21:32
107
Minke van Dongen
HENGELO
22:39
21:41
108
Emma van der Span
HENGELO
22:40
21:36
109
Julia Dirks
HENGELO
22:47
21:43
110
Su Kerkhof
Hengelo Ov
22:54
22:13
111
Marte Natrop
HENGELO
23:07
22:13
112
Thirza Witmer
HENGELO
23:09
22:06
113
Tess Bruggink
HENGELO
23:27
22:29
114
Yara Tempelman
HENGELO
23:27
22:10
115
Noa Grondman
HENGELO
23:32
22:39
116
Mijntje Bolscher
BORNE
23:33
22:37
117
Lena Nijhof
HENGELO
23:34
22:36
118
Larissa Aanstoot
HENGELO
23:34
22:36
119
Stacy Maassen van den Brink
HENGELO
23:35
22:36
120
Rianne Pierik
Hengelo Ov
23:36
22:53
121
Joy Welberg
Haaksbergen
23:36
22:21
122
Hinke Greven
HENGELO
23:40
22:41
123
Pelin Koç
HENGELO
23:42
22:44
124
Sara Hesselink
BORNE
23:42
22:26
125
Isa Hijlkema
HENGELO
23:46
22:46
126
Amber Vos
HENGELO
24:02
23:03
127
Zannah Wagenaar
HENGELO
24:03
23:03
128
Tessa Grothues
HENGELO
24:05
23:10
129
Anne Liefers
BORNE
24:08
23:08
130
Saskia Munster
BORNE
24:09
23:09
131
Merle Brinkman
HENGELO
24:12
23:15
132
Linet Zwart
HENGELO
24:13
23:25
133
Meike Beekman
BORNE
24:14
23:27
134
Cathelijne Reitsma
HENGELO
24:35
23:20
135
Nikki Venhoeven
AMBT DELDEN
25:00
24:10
136
Sofie Olde Dubbelink
BORNE
25:18
24:02
137
Anne Siemerink
BORNE
25:19
25:19
138
Lynn Sonder
BORNE
25:20
24:33
139
Roosmarijn Verheul
BORNE
25:21
24:25
140
Marije Roescher
HENGELO
25:22
24:14
141
Senna Blaas
HENGELO
25:22
24:15
142
Robin Slotman
HENGELO
25:23
24:33
143
Lotte Hudepohl
BORNE
25:25
24:09
144
Floor Hulshof
AMBT DELDEN
25:25
24:35
145
Romy Buld
BORNE
25:25
24:18
146
Emma Daniluk
HENGELO
25:25
24:18
147
Siemielie Chukri
HENGELO
25:45
24:58
148
Selma Bertholee
HENGELO
25:46
24:49
149
Thalia Hendriks
HENGELO
25:52
24:57
150
Sara van der Westen
HENGELO
25:52
24:27
151
Imme Lubberhuizen
DELDEN
26:09
24:46
152
Selina Tatlioglu
HENGELO
26:09
24:54
www.uitslagen.nl
04-06-2018 21:40