Uitslagenlijst Rondje Sprundel

Sprundel - Zaterdag 26 mei 2018

MS, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melvin Franken
Ridderkerk
35:20
2
Matthijs Roks
Rucphen
41:05
3
Joost Koeken
Rijsbergen
44:32
4
Fred kooijmans
Bergen op Zoom
47:08
5
Luuk v.d. Maagdenberg
Etten-Leur
48:22
6
Mickel van Ginneken
Sprundel
54:52
M35, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun van Gorp
Tilburg
37:35
2
Ward van Roy
Arendonk
38:09
3
Teun van Uffelen
Rucphen
39:27
4
Martijn Kegler
Breda
45:02
5
Pedro Ikpia
Roosendaal
49:24
6
Cees Mensen
Rucphen
49:54
7
René Bronk
Roosendaal
50:29
8
Tom Vriends
Roosendaal
51:56
9
Jeroen Broeren
Sprundel
54:12
10
Javier Solano
Tilburg
54:41
M45, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan van Herpen
Well
42:55
2
Hans Overbeek
Polsbroek
44:20
3
Toine Bronk
Roosendaal
44:31
4
Frans van Bedaf
Essen
50:24
5
Jan Klaassen
Rucphen
52:39
6
Edwin Broers
Roosendaal
52:41
7
Toine Bommelijn
Etten Leur
54:36
M55, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy van Steenbergen
Weelde
39:18
2
Ad Bernaerts
Baarle-Nassau
42:41
3
Henk van den Heuvel
Nieuwendijk Nb
43:29
4
Hans Brouwers
Gilze
44:06
5
Piet Danen
Oud Gastel
52:03
6
Sjef van Looveren
Zundert
55:54
7
Ron Schrauwen
Schijf
56:19
8
Anton Kuijpers
Klein Zundert
59:01
9
Rudi de Reuver
Utrecht
1:02:36
M65, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kooman
Steenbergen
47:10
2
Johan Peeters
Sprundel
51:09
3
Harry Reynaers
Roosendaal
51:29
4
Henk Walvoort
Bavel
54:35
5
Johan Thijssen
Noordhoek
1:02:38
VS, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Evers
Roosendaal
57:50
2
Nicole Vriends
Zundert
58:35
3
Femke Mensen
Rucphen
59:30
4
Sophia Jochems
Rucphen
59:31
V35, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caroline Vromans
Dorst
48:57
2
Corina van Konlil
Sprundel
49:32
V45, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Lauwrijssen
Sprundel
44:11
2
Valerie v. Boxem
Rucphen
47:09
3
Petra Groenewege-Schaap
Sint Maartensdijk
1:04:42
4
Marjan van den Ende
Sprundel
1:10:24
V55, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicoline Franken-Osterman
Sprundel
52:13
2
Jeanine van Overveld
Roosendaal
53:14
3
Annie van Oijen
Achtmaal
59:07
4
Lenie de Visser
Schiedam
1:07:28
M, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Lazeroms
Etten-Leur
17:39
2
Bob Schalken
Etten-Leur
17:55
3
Mark Hereijgers
Zundert
17:59
4
Jeffery Faes
Schijf
19:04
5
Lennard vd Heiden
Achilles
19:30
6
Pieter de jongh
Zundert
19:54
7
Ronald Jacobs
Roosendaal
20:15
8
Mark Boonman
Breda
20:17
9
Bertus van Ginneken
Etten-Leur
21:05
10
Rob Verpaalen
Rucphen
21:21
11
Kees de Hoon
Etten Leur
21:36
12
Gertwan Soethout
Etten Leur
21:43
13
Rini van Gils
Wernhout
21:49
14
Edward van Dijk
Breda
22:10
15
Peter Sanstra
Rucphen
22:11
16
Robin Mohunlol
Etten-Leur
22:15
17
Sieb Bom
Rucphen
23:10
18
Jack Lazeroms
Sprundel
23:12
19
Johnny van Dijk
Rucphen
23:34
20
Ronald Embregts
Sprundel
23:39
21
Cees van Leest
Etten-Leur
23:50
22
Peter van Beurden
Prinsenbeek
23:53
23
Peter Gulden
Etten Leur
24:09
24
Jos Oostvogels
Sprundel
24:16
25
W. Blom
Etten Leur
24:26
26
Johan Mathijssen
Zundert
24:31
27
Toon de Bont
Bosschenhoofd
24:38
28
Arjan Schrauwen
Rucphen
24:45
29
Jos Jochems
Etten-Leur
24:47
30
Ramon Schrauwen
Rucphen
24:49
31
Ad Botermans
Etten Leur
24:53
32
Kees van de Sande
Etten-Leur
25:03
33
Ruud Holthuizen
Etten-Leur
25:14
34
Erik Dijkshoorn
Sprundel
25:44
35
Emiel Dijksstroom
Sprundel
25:44
36
Michel Gijsen
Etten Leur
25:54
37
Peter Sandey
Etten-Leur
26:12
38
Gillis Bosman
Roosendaal
26:40
39
Riny Oostvogels
Etten Leur
27:38
40
Sam Broeren
Hoeven
27:55
41
Franz Bos
Etten Leur
27:59
42
Henk Martens
Etten-Leur
28:03
43
Herrmansch
Sint Willebrord
28:09
44
Cees Sins
Oosterhout
28:18
45
Jack de Ronde
Dorst
28:35
46
Frans Peeters
Rucphen
28:37
47
Jeff Heijstek
Nispen
28:38
48
Bert van Dijk
Schijf
28:42
49
Frank v.d. Maagdenberg
Etten-Leur
28:47
50
Henk Bellemakers
Rucphen
28:55
51
Ton Bogers
Breda
29:15
52
Jan Oomen
Rucphen
30:13
53
Rene Lazeroms
Sprundel
30:17
54
John Bastiaanssen
Sprundel
30:19
55
Frank van der Schans
Roosendaal
32:25
56
Vincent Oomen
Sprundel
36:17
V, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Broos
Schijf
22:16
2
Ingrid den Oudsten
Rijen
22:27
3
Elvina van Koulil
Sprundel
22:53
4
Myrna Blom
Sprundel
23:16
5
Nicole Trouw-Goossens
Etten-Leur
24:31
6
Lotte Voesenek
Etten-Leur
25:06
7
Gianna van Boxem
Rucphen
26:43
8
Marjosé van Gool
Sprundel
28:10
9
Joyce vd Gevel
Schijf
28:38
10
Hanneke Roks-Bellemakers
Rucphen
28:54
11
Bep Tielemans
Halsteren
29:33
12
Demi Huybregts
Sprundel
29:43
13
Mien Ossenblok
Zegge
30:18
14
Leonie Goverde
Oudenbosch
30:33
15
Marielle Blom
Sprundel
30:33
16
Nicolette Korthuis
Roosendaal
31:45
17
Kaylee Embregts
Sprundel
32:21
18
Rina Otto
Stampersgat
33:36
19
Kim Van Peperstraten
Rucphen
34:04
20
Maria Bastiaanssen
Sprundel
34:40
21
Sabine van den Berg
Rucphen
35:15
M 5-9, 720 METER JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Koevoets
Sint Willebrord
3:16
2
Bart de Bont
Sprundel
3:17
3
Jarno Boomaerts
Sprundel
3:26
V 5-9, 720 METER JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imke van Zimmeren
Roosendaal
3:00
2
Julia de Ronde
Dorst
3:02
3
Lynn de Ronde
Dorst
3:26
M >10, 1440 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van Dessel
Wernhout
4:46
2
Ravi Mohunlol
Etten Leur
5:09
3
Colin Koevoets
Sint Willebrord
6:43
Bedankt voor uw deelname en graag tot ziens op zaterdag 25 mei 2019
www.uitslagen.nl
26-05-2018 18:36